Complex Groote Wielen |
|
---|---|
Adres |
Laaghemaal 38 Rosmalen |
Complex Groote Wielen HaritasıComplex Groote Wielen, Laaghemaal 38, Rosmalen |
|
Şehir |
Rosmalen |
Ülke |
Hollanda |
Saha Zemini |
Doğal Çim Saha |
Kapasite |
3000 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
OJC Rosmalen | 1910 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
13/04/2024 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-2 | Gemert | |||
23/03/2024 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 0-2 | Barendrecht | |||
02/03/2024 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-4 | SteDoCo | |||
17/02/2024 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 0-0 | Sportlust '46 | |||
28/01/2024 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 0-0 | AWC | |||
13/01/2024 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-2 | TOGB | |||
16/12/2023 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-0 | TEC | |||
02/12/2023 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-1 | GVV Unitas | |||
18/11/2023 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-2 | OSS '20 | |||
04/11/2023 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-5 | Hoek | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/10/2023 22:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-8 | Almere City FC | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2023 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-4 | Blauw Geel | |||
08/10/2023 15:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-2 | Meerssen | |||
23/09/2023 19:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-4 | HV & CV Quick | |||
09/09/2023 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-2 | UNA | |||
26/08/2023 19:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-2 | Kloetinge | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/08/2023 19:00 | MS | OJC Rosmalen | 5-1 | OSS '20 | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 15:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-1 | HV & CV Quick | |||
06/05/2023 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 4-2 | OSS '20 | |||
16/04/2023 15:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-0 | DEM | |||
02/04/2023 15:00 | MS | OJC Rosmalen | 3-0 | Baronie | |||
11/03/2023 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 0-0 | Blauw Geel | |||
26/02/2023 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 2-3 | TOGB | |||
29/01/2023 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-2 | Hercules | |||
11/12/2022 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-5 | UNA | |||
04/12/2022 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 4-0 | UDI '19 | |||
20/11/2022 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-0 | JOS Watergraafsmeer | |||
06/11/2022 16:00 | MS | OJC Rosmalen | 3-2 | Hsc 21 | |||
15/10/2022 20:00 | MS | OJC Rosmalen | 1-3 | GVV Unitas | |||
05/10/2022 21:00 | MS | OJC Rosmalen | 5-0 | Dongen |