OJC Rosmalen Futbol Takımının Oynadığı Son Maç Sonuçları

OJC Rosmalen
OJC Rosmalen
Kuruluş : 1910
Complex Groote Wielen
Laaghemaal 38
Rosmalen
Stad Kapasitesi
3000 Kişi

OJC Rosmalen Puan Durumu

OJC Rosmalen Son Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
25/05/2024 19:00 MS TEC 1-1 OJC Rosmalen
18/05/2024 19:00 MS OJC Rosmalen 4-1 Groene Ster
11/05/2024 19:00 MS GVV Unitas 4-2 OJC Rosmalen
04/05/2024 17:00 MS OJC Rosmalen 4-4 Baronie
21/04/2024 15:00 MS OSS '20 1-5 OJC Rosmalen
13/04/2024 20:00 MS OJC Rosmalen 1-2 Gemert
06/04/2024 15:30 MS Hoek 1-2 OJC Rosmalen
30/03/2024 16:00 MS Blauw Geel 2-1 OJC Rosmalen
23/03/2024 20:00 MS OJC Rosmalen 0-2 Barendrecht
17/03/2024 16:30 MS Meerssen 4-2 OJC Rosmalen
09/03/2024 17:00 MS Kloetinge 1-1 OJC Rosmalen
02/03/2024 20:00 MS OJC Rosmalen 1-4 SteDoCo
25/02/2024 16:00 MS HV & CV Quick 4-1 OJC Rosmalen
17/02/2024 20:00 MS OJC Rosmalen 0-0 Sportlust '46
04/02/2024 16:30 MS UNA 0-1 OJC Rosmalen
28/01/2024 16:00 MS OJC Rosmalen 0-0 AWC
13/01/2024 21:00 MS OJC Rosmalen 1-2 TOGB
16/12/2023 21:00 MS OJC Rosmalen 2-0 TEC
10/12/2023 16:30 MS Groene Ster 1-5 OJC Rosmalen
02/12/2023 21:00 MS OJC Rosmalen 1-1 GVV Unitas
26/11/2023 16:00 MS Baronie 0-2 OJC Rosmalen
18/11/2023 21:00 MS OJC Rosmalen 2-2 OSS '20
12/11/2023 16:00 MS Gemert 1-1 OJC Rosmalen
04/11/2023 20:00 MS OJC Rosmalen 1-5 Hoek
Hollanda KNVB Beker Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı )
31/10/2023 22:00 MS OJC Rosmalen 1-8 Almere City FC
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
28/10/2023 20:00 MS OJC Rosmalen 1-4 Blauw Geel
14/10/2023 15:30 MS Barendrecht 3-0 OJC Rosmalen
08/10/2023 15:00 MS OJC Rosmalen 2-2 Meerssen
30/09/2023 15:30 MS SteDoCo 4-1 OJC Rosmalen
23/09/2023 19:00 MS OJC Rosmalen 1-4 HV & CV Quick


OJC Rosmalen Katıldığı Liglerdeki Puan Durumu

2023/2024 Derde Divisie: Grup B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Barendrecht Barendrecht 71
2 SteDoCo SteDoCo 69
3 Blauw Geel Blauw Geel 67
4 TEC TEC 61
5 Sportlust '46 Sportlust '46 61
6 Gemert Gemert 58
7 Meerssen Meerssen 56
8 TOGB TOGB 50
9 Hoek Hoek 47
10 UNA UNA 47
11 HV & CV Quick HV & CV Quick 47
12 Kloetinge Kloetinge 47
13 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 36
14 OSS '20 OSS '20 36
15 AWC AWC 30
16 GVV Unitas GVV Unitas 29
17 Groene Ster Groene Ster 26
18 Baronie Baronie 20
28/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.