Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
1-1 |
Pirin Razlog |
|
|
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:30 |
MS |
|
Botev Vratsa II |
2-1 |
Drenovets |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 18:30 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-1 |
Hebar 1918 |
|
1-0 |
10/03/2024 18:45 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
0-2 |
Ludogorets |
|
0-2 |
10/03/2024 13:45 |
MS |
|
Botev Vratsa |
1-2 |
Arda Kardzhali |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Yantra 2019 |
0-2 |
Dobrudzha |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:30 |
MS |
|
Botev Vratsa II |
1-1 |
Partizan |
|
0-0 |
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
27/02/2024 18:30 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
2-1 |
Spartak Varna |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Yantra 2019 |
2-1 |
Dunav Ruse |
|
0-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 18:30 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
2-0 |
Etar Veliko Tarnovo |
|
0-0 |
23/02/2024 16:00 |
MS |
|
Botev Vratsa |
1-2 |
Pirin Blagoevgrad |
|
0-1 |
17/02/2024 18:00 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-2 |
Levski Sofia |
|
1-2 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
10/02/2024 15:00 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-0 |
Belasitsa |
|
1-0 |
03/02/2024 14:30 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
3-1 |
Lokomotiv Sofia |
|
1-0 |
26/01/2024 13:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
2-1 |
Lokomotiv Sofia |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
17/12/2023 15:00 |
MS |
|
Yantra 2019 |
0-0 |
Bdin |
|
|
11/12/2023 13:15 |
MS |
|
Yantra 2019 |
2-1 |
Spartak Varna |
|
2-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
10/12/2023 16:00 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
1-0 |
Hebar 1918 |
|
0-0 |
09/12/2023 18:30 |
MS |
|
Botev Vratsa |
0-1 |
Levski Sofia |
|
0-1 |
03/12/2023 13:45 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
1-1 |
Lokomotiv Sofia |
|
1-0 |
25/11/2023 16:00 |
MS |
|
Botev Plovdiv |
3-1 |
Pirin Blagoevgrad |
|
1-1 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 15:00 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
3-2 |
Septemvri Simitli |
|
3-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 13:30 |
MS |
|
Botev Vratsa |
2-0 |
Lokomotiv Plovdiv |
|
1-0 |
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
23/11/2023 14:30 |
MS |
|
Yantra 2019 |
1-4 |
Slavia Sofia |
|
1-2 |
22/11/2023 14:30 |
MS |
|
Balkan Botevgrad |
0-4 |
Ludogorets |
|
0-1 |
18/11/2023 15:30 |
USB |
|
Pirin Blagoevgrad |
2-1 |
Botev Vratsa |
|
0-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
17/11/2023 15:30 |
MS |
|
Yantra 2019 |
1-1 |
Ludogorets II |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 16:15 |
MS |
|
Pirin Blagoevgrad |
2-1 |
CSKA 1948 |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 15:30 |
MS |
|
Yantra 2019 |
1-1 |
Chernomorets 1919 Burgas |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 15:30 |
MS |
|
Botev Vratsa II |
1-2 |
Akademik Svishtov |
|
|