Pirin Blagoevgrad II Kuruluş : 0 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi Pirin Blagoevgrad II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2022 18:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Septemvri Sofia II | |||
28/05/2022 18:00 | - | Slivnishki geroy | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
22/05/2022 18:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Pirin Razlog | |||
18/05/2022 18:00 | - | Kostinbrod | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
14/05/2022 18:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Vitosha Bistritsa | |||
07/05/2022 18:00 | - | Nadezhda Dobroslavtsi | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
04/05/2022 18:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Balkan Botevgrad | |||
30/04/2022 17:00 | - | Bansko | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
20/04/2022 17:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Belasitsa | |||
16/04/2022 17:00 | - | Rilski Sportist | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
09/04/2022 17:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Granit Vladaya | |||
02/04/2022 17:00 | - | Botev Ihtiman | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
26/03/2022 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Chavdar Etropole | |||
23/03/2022 16:00 | - | Kyustendil | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
19/03/2022 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Hebar II | |||
12/03/2022 16:00 | - | Vihren | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
05/03/2022 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Levski Chepintsi | |||
26/02/2022 15:00 | - | Pirin Gotse Delchev | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
19/02/2022 15:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Oborishte | |||
27/11/2021 15:00 | - | Septemvri Sofia II | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
20/11/2021 15:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Slivnishki geroy | |||
10/11/2021 15:00 | - | Pirin Razlog | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
06/11/2021 15:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Kostinbrod | |||
30/10/2021 16:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
23/10/2021 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Nadezhda Dobroslavtsi | |||
16/10/2021 16:00 | - | Balkan Botevgrad | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
09/10/2021 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Bansko | |||
06/10/2021 16:00 | - | Belasitsa | - | Pirin Blagoevgrad II | |||
02/10/2021 16:00 | - | Pirin Blagoevgrad II | - | Rilski Sportist | |||
25/09/2021 17:00 | - | Granit Vladaya | - | Pirin Blagoevgrad II |