Swindon Town Harrogate Town Maç Sonucu ve Maçın Detaylı Bilgileri

Swindon Town ile Harrogate Town arasındaki League Two - 8. Hafta Maçı Skoru 3-1 MS
Swindon Town 3-1

MS
Harrogate Town
Swindon Town (İ.Y: 1-1) Harrogate Town
  13/09/2025 17:00  
Swindon Town - Harrogate Town Arasındaki Maçın Tahmini Kullanılabilir Olduğunda Bu Bölümden Ulaşabilir ve Ayrıca Takım Karşılaştırmasını da görebileceksiniz.
Stad: The Nigel Eady County Ground Hakem: Scott Jackson

Maç Özeti, Önemli Olaylar ve Gol Dakikaları

Maçın Golleri, Olayları, Kartları ve Oyuncu Değişiklikleri

16' Oyuncu Değişikliği T. Hill (Giren Oyuncu)
Substitution 1 (Çıkan Oyuncu)
17' Sarı Kart Z. Asare
Sarı Kart J. Snowdon 28'
30' Gol J. Muldoon (Gol)
Gol O. Clarke (Gol) 44'
Sarı Kart F. Munroe 48'
53' Sarı Kart B. Morris
Oyuncu Değişikliği D. Oldaker (Giren Oyuncu)
Substitution 1 (Çıkan Oyuncu)
55'
70' Oyuncu Değişikliği S. Duke-McKenna (Giren Oyuncu)
Substitution 4 (Çıkan Oyuncu)
70' Oyuncu Değişikliği B. Morris (Giren Oyuncu)
Substitution 3 (Çıkan Oyuncu)
70' Oyuncu Değişikliği J. Muldoon (Giren Oyuncu)
Substitution 2 (Çıkan Oyuncu)
Gol A. Drinan (Gol) 71'
75' Oyuncu Değişikliği L. Cass (Giren Oyuncu)
Substitution 5 (Çıkan Oyuncu)
Oyuncu Değişikliği P. Glatzel (Giren Oyuncu)
Substitution 2 (Çıkan Oyuncu)
80'
Oyuncu Değişikliği F. Mabete (Giren Oyuncu)
Substitution 3 (Çıkan Oyuncu)
80'
Gol A. Drinan (Gol) 90'
Oyuncu Değişikliği O. Clarke (Giren Oyuncu)
Substitution 4 (Çıkan Oyuncu)
90'

Maç Kadroları

Swindon Town İlk 11
1 G Connor Ripley
5 D Will Wright
3 D Filozofe Mabete
16 D Thomas Wilson-Brown
19 M Joe Snowdon
8 M Ollie Clarke
18 M Gavin Kilkenny
26 M Finley Munroe
44 F Darren Oldaker
9 F Paul Glatzel
23 F Aaron Drinan
Yedek Oyuncular
12 G Lewis Ward
22 D Jamie Knight-Lebel
21 M Adam Murphy
28 F Ollie Palmer
14 M Daniel Butterworth
20 F Princewill Ehibhatiomhan
31 F Billy Bodin
Antrenör : Ian Scott Holloway
Harrogate Town İlk 11
James Belshaw 31 G
Lewis Cass 24 D
Bobby Faulkner 20 D
Warren Burrell 6 D
Zico Asare 2 D
Bryn Morris 8 M
Jack Evans 4 M
Thomas Hill 19 M
Reece Smith 22 M
Stephen Duke-McKenna 11 M
Jack Muldoon 18 F
Yedek Oyuncular
Mark Oxley 1 G
Anthony O'Connor 15 D
Ben Fox 27 M
Ellis Taylor 21 M
Mason Bennett 10 F
Conor McAleny 14 F
Shawn McCoulsky 9 F
Antrenör : Simon Daniel Weaver

Maç İstatistikleri

Aralarındaki Geçmiş Maçlar

Tarih Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım İ.Y.
03/02/2026 22:45 Harrogate Town 0-1 Swindon Town 0-0
13/09/2025 17:00 Swindon Town 3-1 Harrogate Town 1-1
15/02/2025 18:00 Harrogate Town 1-0 Swindon Town 0-0
05/10/2024 17:00 Swindon Town 0-0 Harrogate Town 0-0
02/03/2024 18:00 Swindon Town 1-1 Harrogate Town 0-0
18/11/2023 18:00 Harrogate Town 1-1 Swindon Town 0-1
25/02/2023 18:00 Swindon Town 3-0 Harrogate Town 2-0
30/07/2022 17:00 Harrogate Town 3-0 Swindon Town 1-0
15/04/2022 17:00 Harrogate Town 1-4 Swindon Town 0-2
27/11/2021 18:00 Swindon Town 1-1 Harrogate Town 0-1
Swindon Town ile Harrogate Town arasındaki Geçmiş Maçlar


Lig Puan Durumu

2025/2026 League Two Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Barnet Barnet 6
2 Crewe Crewe 6
3 Walsall Walsall 4
4 Tranmere Tranmere 4
5 Colchester Colchester 4
6 York York 4
7 Swindon Town Swindon Town 4
8 Grimsby Grimsby 4
9 Fleetwood Town Fleetwood Town 4
10 Bristol Rovers Bristol Rovers 3
11 Newport County Newport County 3
12 Oldham Oldham 3
13 Exeter City Exeter City 3
14 Cheltenham Cheltenham 3
15 Crawley Town Crawley Town 3
16 Chesterfield Chesterfield 3
17 Rotherham Rotherham 1
18 Northampton Northampton 1
19 Accrington ST Accrington ST 1
20 Port Vale Port Vale 1
21 Gillingham Gillingham 1
22 Salford City Salford City 0
23 Rochdale Rochdale 0
24 Shrewsbury Shrewsbury 0
25/08/2026 tarihi itibariyle son puan durumu.

2026/2027 League Two Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Barnet Barnet 6
2 Crewe Crewe 6
3 Walsall Walsall 4
4 Tranmere Tranmere 4
5 Colchester Colchester 4
6 York York 4
7 Swindon Town Swindon Town 4
8 Grimsby Grimsby 4
9 Fleetwood Town Fleetwood Town 4
10 Bristol Rovers Bristol Rovers 3
11 Newport County Newport County 3
12 Oldham Oldham 3
13 Exeter City Exeter City 3
14 Cheltenham Cheltenham 3
15 Crawley Town Crawley Town 3
16 Chesterfield Chesterfield 3
17 Rotherham Rotherham 1
18 Northampton Northampton 1
19 Accrington ST Accrington ST 1
20 Port Vale Port Vale 1
21 Gillingham Gillingham 1
22 Salford City Salford City 0
23 Rochdale Rochdale 0
24 Shrewsbury Shrewsbury 0
25/08/2026 tarihi itibariyle son puan durumu.