Barendrecht Kuruluş : 1926 |
Sportpark De Bongerd veld 1 Dierensteinweg 6 Barendrecht Stad Kapasitesi 2100 Kişi Barendrecht Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:30 | MS | Barendrecht | 0-0 | Blauw Geel | |||
09/03/2024 20:00 | MS | UNA | 0-1 | Barendrecht | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Hoek | 1-3 | Barendrecht | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Meerssen | 3-1 | Barendrecht | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Barendrecht | 0-0 | SteDoCo | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/02/2024 22:00 | MS | Barendrecht | 1-4 | Sparta Rotterdam II | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | HV & CV Quick | 0-4 | Barendrecht | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Barendrecht | 1-0 | Sportlust '46 | |||
13/01/2024 16:30 | MS | Barendrecht | 6-0 | AWC | |||
16/12/2023 16:30 | MS | Barendrecht | 5-0 | Kloetinge | |||
09/12/2023 17:00 | MS | TOGB | 1-2 | Barendrecht | |||
02/12/2023 16:30 | MS | Barendrecht | 3-1 | TEC | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Groene Ster | 2-2 | Barendrecht | |||
18/11/2023 16:30 | MS | Barendrecht | 2-0 | GVV Unitas | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Baronie | 2-4 | Barendrecht | |||
04/11/2023 16:30 | MS | Barendrecht | 0-1 | OSS '20 | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Gemert | 4-1 | Barendrecht | |||
14/10/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 3-0 | OJC Rosmalen | |||
07/10/2023 19:00 | MS | Blauw Geel | 2-2 | Barendrecht | |||
30/09/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 3-4 | Hoek | |||
23/09/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 5-2 | Meerssen | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/09/2023 21:00 | MS | GVVV Veenendaal | 5-2 | Barendrecht | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
16/09/2023 15:30 | MS | SteDoCo | 0-2 | Barendrecht | |||
14/09/2023 21:30 | MS | Barendrecht | 2-1 | HV & CV Quick | |||
02/09/2023 16:00 | MS | Sportlust '46 | 0-1 | Barendrecht | |||
26/08/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 3-1 | UNA | |||
19/08/2023 19:00 | MS | AWC | 1-0 | Barendrecht | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/08/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 2-1 | SC Genemuiden | |||
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 19:00 | MS | TEC | 0-2 | Barendrecht | |||
Hollanda - Derde Divisie - Saturday ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2023 15:30 | MS | Barendrecht | 3-4 | GVVV Veenendaal |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Barendrecht | 52 |
2 | SteDoCo | 49 |
3 | Sportlust '46 | 45 |
4 | TEC | 41 |
5 | Blauw Geel | 41 |
6 | UNA | 40 |
7 | Gemert | 39 |
8 | Meerssen | 37 |
9 | Kloetinge | 37 |
10 | Hoek | 34 |
11 | HV & CV Quick | 34 |
12 | TOGB | 34 |
13 | OSS '20 | 33 |
14 | AWC | 25 |
15 | OJC Rosmalen | 25 |
16 | GVV Unitas | 19 |
17 | Groene Ster | 17 |
18 | Baronie | 13 |