Gemert Kuruluş : 1912 |
Sportpark Molenbroek Sportlaan 9 Gemert Stad Kapasitesi 6280 Kişi Gemert Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 16:00 | MS | Gemert | 3-3 | Meerssen | |||
16/03/2024 16:30 | MS | SteDoCo | 1-3 | Gemert | |||
10/03/2024 16:00 | MS | TOGB | 3-0 | Gemert | |||
03/03/2024 16:00 | MS | Gemert | 1-4 | HV & CV Quick | |||
24/02/2024 17:00 | MS | Sportlust '46 | 4-1 | Gemert | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Gemert | 2-1 | UNA | |||
04/02/2024 16:00 | MS | AWC | 1-2 | Gemert | |||
27/01/2024 20:00 | MS | Gemert | 3-1 | Kloetinge | |||
14/01/2024 16:00 | MS | Gemert | 0-4 | TEC | |||
17/12/2023 16:00 | MS | Gemert | 3-1 | Groene Ster | |||
10/12/2023 16:00 | MS | GVV Unitas | 0-0 | Gemert | |||
03/12/2023 16:00 | MS | Gemert | 7-0 | Baronie | |||
26/11/2023 16:00 | MS | OSS '20 | 2-2 | Gemert | |||
18/11/2023 20:00 | MS | Gemert | 0-4 | Hoek | |||
12/11/2023 16:00 | MS | Gemert | 1-1 | OJC Rosmalen | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Blauw Geel | 2-3 | Gemert | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Gemert | 4-1 | Barendrecht | |||
15/10/2023 15:30 | MS | Meerssen | 4-2 | Gemert | |||
07/10/2023 19:00 | MS | Gemert | 1-3 | SteDoCo | |||
01/10/2023 15:00 | MS | HV & CV Quick | 5-0 | Gemert | |||
23/09/2023 19:00 | MS | Gemert | 2-1 | Sportlust '46 | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/09/2023 21:00 | PEN | SJC Noordwijk | 0-0 PS : 4-3 |
Gemert | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
17/09/2023 15:30 | MS | UNA | 0-0 | Gemert | |||
10/09/2023 15:00 | MS | Gemert | 0-0 | AWC | |||
02/09/2023 16:00 | MS | Kloetinge | 1-1 | Gemert | |||
27/08/2023 15:00 | MS | Gemert | 2-1 | TOGB | |||
20/08/2023 15:30 | MS | TEC | 0-2 | Gemert | |||
Hollanda - KNVB Beker ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/08/2023 15:30 | MS | Kampong | 2-4 | Gemert | |||
Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı ) | |||||||
28/05/2023 15:00 | MS | Hsc 21 | 1-2 | Gemert | |||
21/05/2023 15:00 | MS | Gemert | 3-2 | DEM |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Barendrecht | 55 |
2 | SteDoCo | 52 |
3 | Sportlust '46 | 46 |
4 | TEC | 45 |
5 | Blauw Geel | 45 |
6 | UNA | 40 |
7 | Gemert | 40 |
8 | Meerssen | 38 |
9 | HV & CV Quick | 37 |
10 | TOGB | 37 |
11 | Kloetinge | 37 |
12 | Hoek | 34 |
13 | OSS '20 | 33 |
14 | AWC | 25 |
15 | OJC Rosmalen | 25 |
16 | GVV Unitas | 20 |
17 | Groene Ster | 20 |
18 | Baronie | 13 |