The Strongest Kuruluş : 1908 |
Estadio Hernando Siles Avenida Saavedra, Miraflores La Paz Stad Kapasitesi 45000 Kişi The Strongest Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/04/2024 01:00 | MS | Huachipato | 0-0 | The Strongest | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 00:30 | MS | Universitario de Vinto | 0-1 | The Strongest | |||
18/04/2024 03:00 | MS | The Strongest | 2-1 | Gualberto Villarroel SJ | |||
15/04/2024 00:30 | MS | Gualberto Villarroel SJ | 0-2 | The Strongest | |||
12/04/2024 02:00 | MS | Santa Cruz | 2-3 | The Strongest | |||
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/04/2024 01:00 | MS | Estudiantes L.P. | 2-1 | The Strongest | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
07/04/2024 01:00 | MS | The Strongest | 2-0 | San Antonio Bulo Bulo | |||
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/04/2024 03:00 | MS | The Strongest | 2-0 | Gremio | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
14/03/2024 03:00 | MS | Real Tomayapo | 2-0 | The Strongest | |||
11/03/2024 00:30 | MS | The Strongest | 2-1 | Bolívar | |||
02/03/2024 22:00 | MS | The Strongest | 2-1 | Real Tomayapo | |||
28/02/2024 22:00 | MS | San Antonio Bulo Bulo | 5-1 | The Strongest | |||
26/02/2024 00:30 | MS | Bolívar | 4-4 | The Strongest | |||
21/02/2024 03:00 | MS | The Strongest | 3-0 | Santa Cruz | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/01/2024 23:30 | MS | Sport Boys | 3-1 | The Strongest | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/12/2023 00:30 | MS | The Strongest | 0-2 | Jorge Wilstermann | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
07/12/2023 02:00 | MS | The Strongest | 1-0 | Nacional Potosí | |||
02/12/2023 03:30 | MS | Jorge Wilstermann | 1-1 | The Strongest | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/11/2023 03:30 | MS | Jorge Wilstermann | 1-2 | The Strongest | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/11/2023 00:30 | MS | The Strongest | 1-1 | Always Ready | |||
23/11/2023 22:00 | MS | Vaca Díez | 2-2 | The Strongest | |||
11/11/2023 03:00 | MS | The Strongest | 8-0 | Libertad | |||
08/11/2023 02:30 | MS | Guabirá | 4-1 | The Strongest | |||
05/11/2023 01:30 | MS | Aurora | 0-3 | The Strongest | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/11/2023 02:00 | MS | The Strongest | 4-0 | Santa Cruz | |||
27/10/2023 03:30 | MS | The Strongest | 1-0 | Guabirá | |||
24/10/2023 01:00 | MS | Atlético Palmaflor | 2-0 | The Strongest | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/10/2023 02:00 | MS | The Strongest | 1-0 | Blooming | |||
09/10/2023 02:30 | MS | Oriente Petrolero | 1-1 | The Strongest | |||
24/08/2023 03:00 | MS | The Strongest | 3-2 | Royal Pari |