Zejtun Corinthians Kuruluş : 1943 |
Zejtun Ground Anglu Grima Zejtun Stad Kapasitesi 1000 Kişi Zejtun Corinthians Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Malta - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 1-1 | Luqa St. Andrew's | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Attard | 0-1 | Zejtun Corinthians | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 2-0 | Msida St. Joseph | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Tarxien Rainbows | 0-0 | Zejtun Corinthians | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 1-1 | St. Andrews | |||
03/02/2024 18:30 | MS | Melita | 0-0 | Zejtun Corinthians | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Zejtun Corinthians | 3-2 | Fgura United | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Attard | 1-1 | Zejtun Corinthians | |||
Malta - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Marsaxlokk | 5-0 | Zejtun Corinthians | |||
Malta - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:30 | MS | Lija Athletic | 4-1 | Zejtun Corinthians | |||
16/12/2023 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 4-1 | Zebbug Rangers | |||
Malta - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/12/2023 16:00 | USB | Zejtun Corinthians | 3-2 | Kercem Ajax | |||
Malta - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/12/2023 16:00 | MS | Zejtun Corinthians | 0-1 | Swieqi United | |||
03/12/2023 18:30 | MS | Senglea Athletic | 2-0 | Zejtun Corinthians | |||
25/11/2023 21:00 | MS | Msida St. Joseph | 0-4 | Zejtun Corinthians | |||
05/11/2023 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 2-2 | Pietà Hotspurs | |||
29/10/2023 19:30 | MS | Tarxien Rainbows | 0-0 | Zejtun Corinthians | |||
26/10/2023 22:15 | MS | Zejtun Corinthians | 1-0 | St. Andrews | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Luqa St. Andrew's | 2-0 | Zejtun Corinthians | |||
01/10/2023 16:00 | - | Zejtun Corinthians | - | Zabbar St. Patrick | |||
23/09/2023 21:30 | MS | Zurrieq | 2-1 | Zejtun Corinthians | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Zejtun Corinthians | 0-0 | Marsa | |||
Malta - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 16:00 | MS | Zejtun Corinthians | 2-1 | Zurrieq | |||
16/04/2023 17:30 | MS | Melita | 2-3 | Zejtun Corinthians | |||
10/04/2023 21:30 | - | Zejtun Corinthians | - | Tarxien Rainbows | |||
01/04/2023 15:00 | MS | Sliema Wanderers | 6-0 | Zejtun Corinthians | |||
12/03/2023 13:00 | MS | Zejtun Corinthians | 1-2 | Naxxar Lions | |||
04/03/2023 16:00 | MS | Zurrieq | 1-4 | Zejtun Corinthians | |||
26/02/2023 18:30 | MS | Zejtun Corinthians | 2-2 | Melita | |||
04/02/2023 18:30 | MS | Tarxien Rainbows | 2-3 | Zejtun Corinthians |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Fgura United | 31 |
2 | Lija Athletic | 29 |
3 | Swieqi United | 28 |
4 | Tarxien Rainbows | 27 |
5 | Zejtun Corinthians | 26 |
6 | Luqa St. Andrew's | 26 |
7 | St. Andrews | 18 |
8 | Zebbug Rangers | 17 |
9 | Attard | 14 |
10 | Msida St. Joseph | 6 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Zabbar St. Patrick | 33 |
2 | Melita | 31 |
3 | Senglea Athletic | 29 |
4 | Marsa | 28 |
5 | Pietà Hotspurs | 27 |
6 | Zurrieq | 27 |
7 | Fgura United | 26 |
8 | Lija Athletic | 22 |
9 | Swieqi United | 21 |
10 | Tarxien Rainbows | 17 |
11 | Zejtun Corinthians | 17 |
12 | Luqa St. Andrew's | 16 |
13 | St. Andrews | 11 |
14 | Zebbug Rangers | 10 |
15 | Attard | 8 |
16 | Msida St. Joseph | 6 |
Sıra | Takım | Puan |
---|
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Zabbar St. Patrick | 33 |
2 | Melita | 31 |
3 | Senglea Athletic | 29 |
4 | Marsa | 28 |
5 | Pietà Hotspurs | 27 |
6 | Zurrieq | 27 |
7 | Fgura United | 26 |
8 | Lija Athletic | 22 |
9 | Swieqi United | 21 |
10 | Tarxien Rainbows | 17 |
11 | Zejtun Corinthians | 17 |
12 | Luqa St. Andrew's | 16 |
13 | St. Andrews | 11 |
14 | Zebbug Rangers | 10 |
15 | Attard | 8 |
16 | Msida St. Joseph | 6 |