Timişul Şag - Progresul Pecica Maç Tahmini ve Takım Karşılaştırması

18/09/2026 15:00 Tarihindeki Timişul Şag ile Progresul Pecica arasındaki maç tahmini önerisi:
Timişul Şag
Timişul Şag
X Progresul Pecica
Progresul Pecica

Bu maç tahminleri takım istatistiklerinin karşılaştırılması, son oynanan maçlar, takım oyuncuları gibi çeşitli değerlendirmeler baz alınarak bigisayar hesaplamaları ile alogoritmik olarak çıkan sonuçlara göre yapılmaktadır. Sadece bilgi amaçlı verilmektedir, kesinlik ifade etmez. Maç tahmini yapanlar için bilgilendirme amacıyla verilmektedir. Burada verilen istatistikler ve takımların durumlarına göre otomatik oluşturulan maç tahmini bilgileri bu maçın oynanmasından önceki tarihe (18/09/2026 15:00) dayanmaktadır.
Timişul Şag Bu Ligde veya Turnuva Aldığı Sonuçlar
Sayılar # Evinde Deplasmanda Toplam
Maç
Kazanma
Beraberlik
Kaybetme
Progresul Pecica Bu Ligde veya Turnuva Aldığı Sonuçlar
Sayılar # Evinde Deplasmanda Toplam
Maç
Kazanma
Beraberlik
Kaybetme

Aralarındaki Geçmiş Maçlar

Aralarındaki Geçmiş Maçlar ve Maç Sonuçları

Tarih Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım İ.Y.
18/09/2026 15:00 Timişul Şag 3-0 Progresul Pecica 2-0
29/07/2026 17:30 Timişul Şag 1-0 Progresul Pecica 1-0
03/04/2026 17:00 Progresul Pecica - Timişul Şag -
06/12/2025 15:00 Progresul Pecica 5-0 Timişul Şag -
29/11/2024 15:00 Timişul Şag - Progresul Pecica
28/09/2024 17:00 Progresul Pecica 0-1 Timişul Şag 0-0
Progresul Pecica ile Timişul Şag arasındaki Geçmiş Maçlar


Timişul Şag Bu Ligde veya Turnuvadaki Son 5 Maç Form Durumu
Form Durumu
Atak Yüzdesi
Defans Yüzdesi
Attığı Gol Sayısı
Attığı Gol Ortalaması
Yediği Gol Sayısı
Yediği Gol Ortalaması
Progresul Pecica Bu Ligde veya Turnuvadaki Son 5 Maç Form Durumu
Form Durumu
Atak Yüzdesi
Defans Yüzdesi
Attığı Gol Sayısı
Attığı Gol Ortalaması
Yediği Gol Sayısı
Yediği Gol Ortalaması

Timişul Şag Karşılaştırma Progresul Pecica

Timişul Şag Son 10 Maçı

25/09/2026 17:00 Timişul Şag 1-0 Universitatea Alba Iulia
22/09/2026 17:00 Unirea Alba Iulia 3-0 Timişul Şag
18/09/2026 15:00 Timişul Şag 3-0 Progresul Pecica
11/09/2026 17:00 Metalurgistul Cugir 0-1 Timişul Şag
04/09/2026 17:00 Timişul Şag 1-1 Cetate Deva
28/08/2026 18:00 Ghiroda şi Giarmata Vii 0-2 Timişul Şag
12/08/2026 17:30 Timişul Şag 1-3 CSM Reşiţa
05/08/2026 17:30 Timişul Şag 3-2 Unirea Sântana
29/07/2026 17:30 Timişul Şag 1-0 Progresul Pecica
16/05/2026 18:00 Timişul Şag 4-3 Ghiroda şi Giarmata Vii

Progresul Pecica Son 10 Maçı

26/09/2026 17:00 Unirea Sântana 4-1 Progresul Pecica
22/09/2026 17:00 Progresul Pecica 6-0 Universitatea Alba Iulia
18/09/2026 15:00 Timişul Şag 3-0 Progresul Pecica
11/09/2026 17:00 Cetate Deva 3-1 Progresul Pecica
04/09/2026 17:00 Progresul Pecica 5-2 Poli Timisoara 2
29/08/2026 18:00 Viitorul Arad 0-0 Progresul Pecica
29/07/2026 17:30 Timişul Şag 1-0 Progresul Pecica
20/06/2026 11:00 Progresul Pecica 0-3 Uta Arad
16/05/2026 18:00 Universitatea Alba Iulia 6-2 Progresul Pecica
08/05/2026 15:00 Progresul Pecica 4-0 CIL Blaj


Lig Puan Durumu

2019/2020 Girabola Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Petro de Luanda Petro de Luanda 54
2 1º de Agosto 1º de Agosto 51
3 Onze Bravos Onze Bravos 40
4 Desportivo Huíla Desportivo Huíla 37
5 Sagrada Esperança Sagrada Esperança 34
6 Académica do Lobito Académica do Lobito 33
7 Recreativo do Libolo Recreativo do Libolo 32
8 Interclube Interclube 31
9 Wiliete Wiliete 28
10 Recreativo da Caála Recreativo da Caála 27
11 Progresso Progresso 22
12 Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda 21
13 Cuando Kübango Cuando Kübango 20
14 Ferroviário do Huambo Ferroviário do Huambo 20
15 Santa Rita Santa Rita 16
16 1º de Maio 1º de Maio 0
03/05/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.