Dynamo Dresden SpVgg Unterhaching Maç Sonucu ve Maçın Detaylı Bilgileri

Dynamo Dresden ile SpVgg Unterhaching arasındaki 3. Liga - 38. Hafta Maçı Skoru 3-0 MS
Dynamo Dresden 3-0

MS
SpVgg Unterhaching
Dynamo Dresden (İ.Y: 0-0) SpVgg Unterhaching
  17/05/2025 14:30  
Dynamo Dresden - SpVgg Unterhaching Arasındaki Maçın Tahmini Kullanılabilir Olduğunda Bu Bölümden Ulaşabilir ve Ayrıca Takım Karşılaştırmasını da görebileceksiniz.
Stad: Rudolf-Harbig-Stadion Hakem: Tobias Wittmann, Almanya

Maç Özeti, Önemli Olaylar ve Gol Dakikaları

Maçın Golleri, Olayları, Kartları ve Oyuncu Değişiklikleri

Sarı Kart C. Kammerknecht 42'
Gol M. Baur (Gol) 61'
Oyuncu Değişikliği T. Menzel (Giren Oyuncu)
Substitution 1 (Çıkan Oyuncu)
62'
Oyuncu Değişikliği J. Oehmichen (Giren Oyuncu)
Substitution 2 (Çıkan Oyuncu)
62'
Gol J. Lemmer (Gol) 65'
Gol C. Kammerknecht (Gol) 68'
71' Oyuncu Değişikliği A. Breuer (Giren Oyuncu)
Substitution 2 (Çıkan Oyuncu)
Oyuncu Değişikliği P. Bohm (Giren Oyuncu)
Substitution 3 (Çıkan Oyuncu)
71'
71' Oyuncu Değişikliği J. Kugel (Giren Oyuncu)
Substitution 1 (Çıkan Oyuncu)
72' Sarı Kart L. Popp
Oyuncu Değişikliği T. Berger (Giren Oyuncu)
Substitution 4 (Çıkan Oyuncu)
75'
Oyuncu Değişikliği S. Kutschke (Giren Oyuncu)
Substitution 5 (Çıkan Oyuncu)
75'
82' Oyuncu Değişikliği A. Leuthard (Giren Oyuncu)
Substitution 3 (Çıkan Oyuncu)
82' Oyuncu Değişikliği F. Torsiello (Giren Oyuncu)
Substitution 4 (Çıkan Oyuncu)
84' Oyuncu Değişikliği B. Schlicke (Giren Oyuncu)
Substitution 5 (Çıkan Oyuncu)

Maç Kadroları

Dynamo Dresden İlk 11
1 G Tim Schreiber
32 D Jonas Sterner
15 D Claudio Kammerknecht
23 D Lars Bünning
28 D Sascha Risch
27 M Niklas Hauptmann
29 D Lukas Boeder
17 M Aljaž Casar
10 F Jakob Lemmer
33 F Christoph Daferner
22 M Mika Baur
Yedek Oyuncular
92 G Phillip Bohm
14 D Paul Lehmann
39 D David Kubatta
6 M Tom Kaspar Berger
25 M Jonas Oehmichen
24 M Tony Menzel
26 M Jan Hendrik Marx
21 F Robin Meißner
30 F Stefan Kutschke
Antrenör : T. Stamm
SpVgg Unterhaching İlk 11
Kai Eisele 24 G
Markus Schwabl 23 D
Tim Hoops 27 D
Tim Knipping 34 D
Max Lamby 3 D
Robin Littig 7 M
Johannes Geis 5 M
Manuel Stiefler 8 D
Simon Skarlatidis 30 M
Lenn Jastremski 25 F
Leander Popp 29 M
Yedek Oyuncular
Konstantin Heide 1 G
Ben Schlicke 4 D
Julian Kugel 9 F
Fabio Torsiello 17 F
Alexander Leuthard 20 F
Andy Breuer 26 F
Antrenör : V. Matvienko

Maç İstatistikleri

Bu maç için istatistikler kullanılabilir değildir.

Aralarındaki Geçmiş Maçlar

Tarih Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım İ.Y.
17/05/2025 14:30 Dynamo Dresden 3-0 SpVgg Unterhaching 0-0
21/12/2024 16:00 SpVgg Unterhaching 0-3 Dynamo Dresden 0-1
11/05/2024 15:00 SpVgg Unterhaching 1-2 Dynamo Dresden 0-2
10/12/2023 18:30 Dynamo Dresden 2-1 SpVgg Unterhaching 1-1
11/04/2021 15:00 SpVgg Unterhaching 2-0 Dynamo Dresden 1-0
25/11/2020 21:00 Dynamo Dresden 2-0 SpVgg Unterhaching 2-0
Dynamo Dresden ile SpVgg Unterhaching arasındaki Geçmiş Maçlar


Lig Puan Durumu

2025/2026 3. Liga Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück 80
2 Energie Cottbus Energie Cottbus 72
3 Rot-Weiß Essen Rot-Weiß Essen 70
4 MSV Duisburg MSV Duisburg 68
5 Hansa Rostock Hansa Rostock 67
6 Verl Verl 64
7 Alemannia Aachen Alemannia Aachen 64
8 TSV 1860 München TSV 1860 München 56
9 SV Wehen SV Wehen 53
10 Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 52
11 FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln 51
12 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 49
13 SSV Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 49
14 Stuttgart II Stuttgart II 46
15 FC Saarbrücken FC Saarbrücken 44
16 Hoffenheim II Hoffenheim II 43
17 Havelse Havelse 35
18 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 34
19 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 33
20 FC Schweinfurt 05 FC Schweinfurt 05 21
19/05/2026 tarihi itibariyle son puan durumu.