Almanya Regionalliga - Nordost Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Almanya Regionalliga - Nordost
Almanya Regionalliga - Nordost
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - SV Babelsberg 03
29/11/2020 15:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - BSG Chemie Leipzig
29/11/2020 15:30 Ertelendi Optik Rathenow - Energie Cottbus
29/11/2020 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Altglienicke
29/11/2020 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Tennis Borussia
29/11/2020 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Lichtenberg
29/11/2020 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - ZFC Meuselwitz
29/11/2020 15:30 Ertelendi BAK '07 - Viktoria Berlin
29/11/2020 15:30 Ertelendi Hertha BSC II - Auerbach
29/11/2020 15:30 Ertelendi BFC Dynamo - Germania Halberstadt
22/11/2020 15:30 Ertelendi Auerbach - BFC Dynamo
22/11/2020 15:30 Ertelendi Viktoria Berlin - Hertha BSC II
22/11/2020 15:30 Ertelendi Lichtenberg - Carl Zeiss Jena
22/11/2020 15:30 Ertelendi Altglienicke - Bischofswerdaer FV
21/11/2020 15:30 Ertelendi BSG Chemie Leipzig - Optik Rathenow
21/11/2020 15:30 Ertelendi Energie Cottbus - Chemnitzer FC
21/11/2020 15:30 Ertelendi ZFC Meuselwitz - BAK '07
20/11/2020 21:00 Ertelendi SV Babelsberg 03 - Union Fürstenwalde
20/11/2020 21:00 Ertelendi Germania Halberstadt - Lokomotive Leipzig
20/11/2020 21:00 Ertelendi Tennis Borussia - Luckenwalde
11/11/2020 21:00 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Carl Zeiss Jena
11/11/2020 20:30 Ertelendi BFC Dynamo - Altglienicke
08/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - Auerbach
08/11/2020 15:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - Germania Halberstadt
08/11/2020 15:30 Ertelendi SV Babelsberg 03 - BSG Chemie Leipzig
08/11/2020 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Optik Rathenow
08/11/2020 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Energie Cottbus
08/11/2020 15:30 Ertelendi Hertha BSC II - ZFC Meuselwitz
07/11/2020 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Altglienicke
07/11/2020 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - Tennis Borussia
07/11/2020 15:30 Ertelendi BAK '07 - Lichtenberg
07/11/2020 15:30 Ertelendi BFC Dynamo - Viktoria Berlin
01/11/2020 15:30 MS BSG Chemie Leipzig 2-0 Chemnitzer FC
01/11/2020 15:30 MS Energie Cottbus 1-1 Luckenwalde
01/11/2020 15:30 MS Optik Rathenow 2-0 Bischofswerdaer FV
01/11/2020 15:30 MS Germania Halberstadt 2-2 SV Babelsberg 03
01/11/2020 15:30 MS ZFC Meuselwitz 1-1 BFC Dynamo
01/11/2020 15:30 Ertelendi Tennis Borussia - BAK '07
01/11/2020 15:30 MS Altglienicke 5-2 Carl Zeiss Jena
31/10/2020 15:30 Ertelendi Auerbach - Union Fürstenwalde
31/10/2020 15:30 Ertelendi Viktoria Berlin - Lokomotive Leipzig
31/10/2020 15:30 MS Lichtenberg 1-1 Hertha BSC II


Almanya Regionalliga - Nordost Puan Durumu

2020/2021 Regionalliga: Nordost Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Viktoria Berlin Viktoria Berlin 33
2 Altglienicke Altglienicke 25
3 BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 24
4 Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena 21
5 BAK '07 BAK '07 20
6 Lokomotive Leipzig Lokomotive Leipzig 19
7 BFC Dynamo BFC Dynamo 18
8 Energie Cottbus Energie Cottbus 18
9 Chemnitzer FC Chemnitzer FC 17
10 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 17
11 Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde 16
12 Lichtenberg Lichtenberg 16
13 Luckenwalde Luckenwalde 15
14 Hertha BSC II Hertha BSC II 14
15 Germania Halberstadt Germania Halberstadt 11
16 Auerbach Auerbach 11
17 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 11
18 Optik Rathenow Optik Rathenow 11
19 Tennis Borussia Tennis Borussia 9
20 Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV 7
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.