Almanya Futbol Ligleri, Almanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
30/11/2020 22:30 DA (45) VfL BOCHUM 1-0 Fortuna Dusseldorf
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
30/11/2020 21:00 MS SV Meppen 2-0 FC Ingolstadt 04
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 MS FSV Mainz 05 1-1 1899 Hoffenheim
29/11/2020 17:30 MS Bayer Leverkusen 0-0 Hertha Berlin
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi SSV Jeddeloh - Havelse
29/11/2020 17:00 Ertelendi Oberneuland - Hannover 96 II
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Köln U19 - Arminia Bielefeld U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Alemannia Aachen 1-1 Rot-weiss Essen
29/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 0-3 Borussia Dortmund II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS FC Saarbrucken 1-1 FC Kaiserslautern
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Teutonia Ottensen - Holstein Kiel II
29/11/2020 16:00 Ertelendi Borussia Hildesheim - Werder Bremen II
29/11/2020 16:00 Ertelendi Altona 93 - Luneburger SK Hansa
29/11/2020 16:00 Ertelendi VfB Oldenburg - Wolfsburg II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS FC Heidenheim 3-2 Hamburger SV
29/11/2020 15:30 MS Hannover 96 0-3 Holstein Kiel
29/11/2020 15:30 MS FC Nurnberg 2-3 SpVgg Greuther Furth
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - SV Babelsberg 03
29/11/2020 15:30 Ertelendi Optik Rathenow - Energie Cottbus
29/11/2020 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Tennis Borussia
29/11/2020 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - ZFC Meuselwitz
29/11/2020 15:30 Ertelendi Hertha BSC II - Auerbach
29/11/2020 15:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - BSG Chemie Leipzig
29/11/2020 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Altglienicke
29/11/2020 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Lichtenberg
29/11/2020 15:30 Ertelendi BAK '07 - Viktoria Berlin
29/11/2020 15:30 Ertelendi BFC Dynamo - Germania Halberstadt
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS MSV Duisburg 0-3 Dynamo Dresden
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 Ertelendi Paderborn U19 - Bayer Leverkusen U19
29/11/2020 14:00 Ertelendi Chemnitzer FC U19 - Viktoria Berlin U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Ulm U19 - Mainz 05 U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Wuppertaler SV U19 - Borussia M'bach U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi RW Oberhausen U19 - Bochum U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Preußen Münster U19 - Rot-Weiss Essen U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Eimsbütteler TV U19 - Dynamo Dresden U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Holstein Kiel U19 - Hertha BSC U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Werder Bremen U19 - Hallescher FC U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Borussia Dortmund U19 - Viktoria Köln U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Alemannia Aachen U19 - Schalke 04 U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Fortuna Köln U19 - MSV Duisburg U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:30 MS Borussia Monchengladbach 4-1 FC Schalke 04
28/11/2020 17:30 MS RB Leipzig 2-1 Arminia Bielefeld
28/11/2020 17:30 MS Union Berlin 3-3 Eintracht Frankfurt
28/11/2020 17:30 MS FC Augsburg 1-1 SC Freiburg
28/11/2020 17:30 MS Borussia Dortmund 1-2 FC Koln
28/11/2020 17:30 MS VfB Stuttgart 1-3 Bayern Munich
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS Preussen Munster 0-0 Wegberg-Beeck
28/11/2020 16:00 MS Homberg 3-1 Bonner SC
28/11/2020 16:00 MS SV Rodinghausen 2-0 Rot Weiss Ahlen
28/11/2020 16:00 MS Rot-weiss Oberhausen 1-0 Fortuna Düsseldorf II
28/11/2020 16:00 MS Borussia M'gladbach II 0-0 Fortuna Koln
28/11/2020 16:00 MS Köln II 2-0 Sportfreunde Lotte
28/11/2020 16:00 MS Wuppertaler SV 0-1 Wiedenbrück
28/11/2020 16:00 MS Schalke 04 II 6-2 Lippstadt 08
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS Hallescher FC 2-0 FC Viktoria Koln
28/11/2020 16:00 MS TSV 1860 Munich 2-2 Türkgücü-Ataspor
28/11/2020 16:00 MS Hansa Rostock 2-0 Bayern München II
28/11/2020 16:00 MS FSV Zwickau 0-1 FC Magdeburg
28/11/2020 16:00 - VfB Lubeck - Waldhof Mannheim
28/11/2020 16:00 MS SpVgg Unterhaching 2-1 SV Wehen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 Ertelendi Heider SV - Hamburger SV II
28/11/2020 16:00 Ertelendi Schwarz-Weiß Rehden - Atlas Delmenhorst
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 Ertelendi Pirmasens - FC Gießen
28/11/2020 16:00 Ertelendi VfR Aalen - FSV Mainz 05 II
28/11/2020 16:00 Ertelendi TuS RW Koblenz - Kickers Offenbach
28/11/2020 16:00 Ertelendi FC 08 Homburg - Balingen
28/11/2020 16:00 Ertelendi Eintracht Stadtallendorf - Freiburg II
28/11/2020 16:00 Ertelendi Stuttgart II - SSV ULM 1846
28/11/2020 16:00 Ertelendi FC Astoria Walldorf - Bahlinger SC
28/11/2020 16:00 Ertelendi FSV Frankfurt - SG Sonnenhof Grossaspach
28/11/2020 16:00 Ertelendi SV Elversberg - Hoffenheim II
28/11/2020 16:00 Ertelendi Hessen Kassel - TSV Steinbach
28/11/2020 16:00 Ertelendi Schott Mainz - Bayern Alzenau
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Weiche Flensburg - Phönix Lübeck
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 Ertelendi Kickers Offenbach U19 - Hoffenheim U19
28/11/2020 15:00 Ertelendi Bayern München U19 - Nürnberg U19
28/11/2020 15:00 Ertelendi Augsburg U19 - Stuttgart U19
28/11/2020 15:00 Ertelendi Heidenheim U19 - Astoria Walldorf U19
28/11/2020 15:00 Ertelendi Union Berlin U19 - Wolfsburg U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Jahn Regensburg 2-1 FC Wurzburger Kickers
28/11/2020 15:00 MS Karlsruher SC 1-0 SC Paderborn 07
28/11/2020 15:00 MS SV Sandhausen 1-4 Erzgebirge AUE
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
28/11/2020 14:00 Ertelendi Magdeburg U19 - RB Leipzig U19
28/11/2020 14:00 Ertelendi Hamburger SV U19 - Hannover 96 U19
28/11/2020 13:30 Ertelendi Energie Cottbus U19 - St. Pauli U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Greuther Fürth U19 - Ingolstadt U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Saarbrücken U19 - Kaiserslautern U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Eintracht Frankf U19 - Darmstadt 98 U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:30 MS VfL Wolfsburg 5-3 Werder Bremen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
27/11/2020 21:30 Ertelendi SV Drochtersen/assel - St. Pauli II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
27/11/2020 21:00 MS KFC Uerdingen 05 1-2 Verl
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
27/11/2020 20:30 Ertelendi Karlsruher SC U19 - Freiburg U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
27/11/2020 20:30 MS SV Darmstadt 98 4-0 Eintracht Braunschweig
27/11/2020 20:30 MS FC St. Pauli 0-1 VfL Osnabruck
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:30 MS Rot Weiss Ahlen 1-1 Schalke 04 II
25/11/2020 21:30 MS Bonner SC 0-1 Straelen
25/11/2020 21:30 MS Rot-weiss Essen 6-1 Wuppertaler SV
25/11/2020 21:30 MS Wegberg-Beeck 0-4 Köln II
25/11/2020 21:30 MS Wiedenbrück 0-0 Homberg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:30 Ertelendi SV Drochtersen/assel - Weiche Flensburg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Bayern München II 1-3 FC Ingolstadt 04
25/11/2020 21:00 MS Dynamo Dresden 2-0 SpVgg Unterhaching
25/11/2020 21:00 MS FC Viktoria Koln 1-1 FSV Zwickau
25/11/2020 21:00 MS FC Kaiserslautern 1-0 VfB Lubeck
25/11/2020 21:00 MS FC Magdeburg 1-1 Hansa Rostock
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pauli II - Luneburger SK Hansa
25/11/2020 21:00 Ertelendi Hannover 96 II - HSC Hannover
25/11/2020 21:00 Ertelendi Havelse - Atlas Delmenhorst
25/11/2020 21:00 Ertelendi Wolfsburg II - Oberneuland
25/11/2020 21:00 Ertelendi Hamburger SV II - Eintracht Norderstedt
25/11/2020 21:00 Ertelendi Phönix Lübeck - Heider SV
25/11/2020 21:00 Ertelendi Werder Bremen II - Schwarz-Weiß Rehden
25/11/2020 21:00 Ertelendi SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg
25/11/2020 20:30 Ertelendi Holstein Kiel II - Altona 93
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:00 MS Sportfreunde Lotte 1-0 Alemannia Aachen
25/11/2020 20:00 MS Fortuna Koln 2-0 Preussen Munster
25/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 1-1 Rot-weiss Oberhausen
25/11/2020 19:30 MS Borussia Dortmund II 1-2 SV Rodinghausen
25/11/2020 17:30 MS Fortuna Düsseldorf II 2-1 Borussia M'gladbach II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:30 MS Verl 1-1 TSV 1860 Munich
24/11/2020 21:00 MS KFC Uerdingen 05 0-1 Hallescher FC
24/11/2020 21:00 MS Türkgücü-Ataspor 1-1 FC Saarbrucken
24/11/2020 21:00 MS SV Wehen 1-0 SV Meppen
24/11/2020 21:00 MS Waldhof Mannheim 2-2 MSV Duisburg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
24/11/2020 21:00 Ertelendi Balingen - Kickers Offenbach
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
23/11/2020 22:30 MS VfL Osnabruck 1-4 FC Nurnberg
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 MS FC Koln 1-2 Union Berlin
22/11/2020 17:30 MS SC Freiburg 1-3 FSV Mainz 05
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS FC Ingolstadt 04 1-0 FC Magdeburg
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 - Turbine Potsdam W - Werder Bremen W
22/11/2020 16:00 MS SC Freiburg W 1-5 1899 Hoffenheim W
22/11/2020 16:00 MS SC Sand W 1-2 Meppen
22/11/2020 16:00 Ertelendi Bayern Munich W - Bayer Leverkusen W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS SpVgg Unterhaching 2-2 FC Viktoria Koln
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Teutonia Ottensen - Hamburger SV II
22/11/2020 16:00 Ertelendi Luneburger SK Hansa - Holstein Kiel II
22/11/2020 16:00 Ertelendi Borussia Hildesheim - Hannover 96 II
22/11/2020 16:00 Ertelendi Eintracht Norderstedt - Phönix Lübeck
22/11/2020 16:00 Ertelendi VfB Oldenburg - Havelse
22/11/2020 16:00 Ertelendi HSC Hannover - Wolfsburg II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi FSV Mainz 05 II - FC Astoria Walldorf
22/11/2020 16:00 Ertelendi Hoffenheim II - FC 08 Homburg
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 MS FC Wurzburger Kickers 2-1 Hannover 96
22/11/2020 15:30 MS Hamburger SV 1-3 VfL BOCHUM
22/11/2020 15:30 MS SpVgg Greuther Furth 3-1 Jahn Regensburg
22/11/2020 15:30 MS Erzgebirge AUE 3-0 SV Darmstadt 98
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Auerbach - BFC Dynamo
22/11/2020 15:30 Ertelendi Viktoria Berlin - Hertha BSC II
22/11/2020 15:30 Ertelendi Lichtenberg - Carl Zeiss Jena
22/11/2020 15:30 Ertelendi Altglienicke - Bischofswerdaer FV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 Ertelendi Kaiserslautern U19 - Eintracht Frankf U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS VfB Lubeck 3-0 Bayern München II
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:30 MS Hertha Berlin 2-5 Borussia Dortmund
21/11/2020 20:30 MS Eintracht Frankfurt 1-1 RB Leipzig
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS MSV Duisburg W 1-6 SGS Essen W
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:30 MS Bayern Munich 1-1 Werder Bremen
21/11/2020 17:30 MS 1899 Hoffenheim 3-3 VfB Stuttgart
21/11/2020 17:30 MS FC Schalke 04 0-2 VfL Wolfsburg
21/11/2020 17:30 MS Arminia Bielefeld 1-2 Bayer Leverkusen
21/11/2020 17:30 MS Borussia Monchengladbach 1-1 FC Augsburg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 Ertelendi Arminia Bielefeld U19 - RW Oberhausen U19
21/11/2020 16:00 Ertelendi Hertha BSC U19 - Energie Cottbus U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Rot-weiss Oberhausen 1-1 Rot Weiss Ahlen
21/11/2020 16:00 MS Preussen Munster 2-1 Fortuna Düsseldorf II
21/11/2020 16:00 MS Alemannia Aachen 0-0 Köln II
21/11/2020 16:00 MS Homberg 0-4 Rot-weiss Essen
21/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 2-0 Bonner SC
21/11/2020 16:00 MS Borussia M'gladbach II 0-0 Lippstadt 08
21/11/2020 16:00 MS Fortuna Koln 2-2 Wegberg-Beeck
21/11/2020 16:00 MS Wuppertaler SV 2-0 Sportfreunde Lotte
21/11/2020 16:00 MS Straelen 0-4 Wiedenbrück
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS FC Saarbrucken 3-3 SV Wehen
21/11/2020 16:00 - SV Meppen - Türkgücü-Ataspor
21/11/2020 16:00 MS Hallescher FC 1-1 FC Kaiserslautern
21/11/2020 16:00 MS Hansa Rostock 1-3 Dynamo Dresden
21/11/2020 16:00 MS FSV Zwickau 0-0 Waldhof Mannheim
21/11/2020 16:00 MS TSV 1860 Munich 0-0 KFC Uerdingen 05
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Oberneuland - SSV Jeddeloh
21/11/2020 16:00 Ertelendi Heider SV - SV Drochtersen/assel
21/11/2020 16:00 Ertelendi Atlas Delmenhorst - Werder Bremen II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi SSV ULM 1846 - FC Gießen
21/11/2020 16:00 Ertelendi Freiburg II - Schott Mainz
21/11/2020 16:00 Ertelendi Balingen - Hessen Kassel
21/11/2020 16:00 Ertelendi Kickers Offenbach - SV Elversberg
21/11/2020 16:00 Ertelendi Bahlinger SC - FSV Frankfurt
21/11/2020 16:00 Ertelendi VfR Aalen - Pirmasens
21/11/2020 16:00 Ertelendi Bayern Alzenau - Stuttgart II
21/11/2020 16:00 Ertelendi TSV Steinbach - Eintracht Stadtallendorf
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Dynamo Dresden U19 - Union Berlin U19
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi BSG Chemie Leipzig - Optik Rathenow
21/11/2020 15:30 Ertelendi ZFC Meuselwitz - BAK '07
21/11/2020 15:30 Ertelendi Energie Cottbus - Chemnitzer FC
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 Ertelendi Darmstadt 98 U19 - Karlsruher SC U19
21/11/2020 15:00 Ertelendi Nürnberg U19 - Saarbrücken U19
21/11/2020 15:00 Ertelendi Hannover 96 U19 - Werder Bremen U19
21/11/2020 15:00 Ertelendi Hoffenheim U19 - Greuther Fürth U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Schalke 04 II 1-5 Borussia Dortmund II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Fortuna Dusseldorf 1-0 SV Sandhausen
21/11/2020 15:00 MS Holstein Kiel 2-2 FC Heidenheim
21/11/2020 15:00 MS Eintracht Braunschweig 1-3 Karlsruher SC
21/11/2020 15:00 MS SC Paderborn 07 2-0 FC St. Pauli
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 Ertelendi Ingolstadt U19 - Bayern München U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Bayer Leverkusen U19 - Fortuna Düsseldorf U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Rot-Weiss Essen U19 - Fortuna Köln U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Wolfsburg U19 - Holstein Kiel U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi St. Pauli U19 - Hamburger SV U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi RB Leipzig U19 - Chemnitzer FC U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Astoria Walldorf U19 - Kickers Offenbach U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Stuttgart U19 - Ulm U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Schalke 04 U19 - Preußen Münster U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Bochum U19 - Alemannia Aachen U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi MSV Duisburg U19 - Paderborn U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Viktoria Berlin U19 - Eimsbütteler TV U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Osnabrück U19 - Magdeburg U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Mainz 05 U19 - Heidenheim U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Viktoria Köln U19 - Wuppertaler SV U19
21/11/2020 12:30 Ertelendi Freiburg U19 - Augsburg U19
20/11/2020 21:30 Ertelendi Borussia M'bach U19 - Köln U19
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:15 MS VfL Wolfsburg W 3-0 Eintracht Frankfurt W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS MSV Duisburg 0-4 Verl
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 Ertelendi Weiche Flensburg - St. Pauli II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 Ertelendi SV Babelsberg 03 - Union Fürstenwalde
20/11/2020 21:00 Ertelendi Tennis Borussia - Luckenwalde
20/11/2020 21:00 Ertelendi Germania Halberstadt - Lokomotive Leipzig
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 Ertelendi SG Sonnenhof Grossaspach - TuS RW Koblenz
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:30 - Homberg - Bergisch Gladbach
18/11/2020 21:30 MS SV Rodinghausen 2-0 Wiedenbrück
18/11/2020 21:30 - Wuppertaler SV - Straelen
18/11/2020 20:30 MS Borussia M'gladbach II 0-2 Rot-weiss Essen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:30 Ertelendi FSV Mainz 05 II - FC Gießen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:00 MS Alemannia Aachen 0-1 Fortuna Koln
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:00 MS MSV Duisburg 0-0 Hallescher FC
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:00 Ertelendi SG Sonnenhof Grossaspach - Stuttgart II
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 0-4 Borussia Dortmund II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
16/11/2020 21:00 MS Verl 1-2 VfB Lubeck
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS SGS Essen W 0-0 SC Freiburg W
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi SV Drochtersen/assel - Eintracht Norderstedt
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Meppen 0-3 Bayer Leverkusen W
15/11/2020 16:00 MS SC Sand W 0-3 1899 Hoffenheim W
15/11/2020 16:00 MS Bayern Munich W 4-1 VfL Wolfsburg W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Dynamo Dresden 2-1 TSV 1860 Munich
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi St. Pauli II - Holstein Kiel II
15/11/2020 16:00 Ertelendi VfB Oldenburg - Oberneuland
15/11/2020 16:00 Ertelendi Havelse - Werder Bremen II
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 Ertelendi Köln U19 - Rot-Weiss Essen U19
15/11/2020 15:00 Ertelendi Alemannia Aachen U19 - Fortuna Köln U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Bayern München II - SV Meppen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 Ertelendi Hamburger SV II - Altona 93
14/11/2020 17:00 Ertelendi SSV Jeddeloh - HSC Hannover
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 Ertelendi Stuttgart II - Freiburg II
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Sportfreunde Lotte 0-2 Homberg
14/11/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 3-2 Fortuna Koln
14/11/2020 16:00 MS Rot Weiss Ahlen 1-2 Borussia M'gladbach II
14/11/2020 16:00 MS Bonner SC 1-0 SV Rodinghausen
14/11/2020 16:00 Ertelendi Rot-weiss Essen - Straelen
14/11/2020 16:00 MS Köln II 1-0 Wuppertaler SV
14/11/2020 16:00 MS Lippstadt 08 0-4 Preussen Munster
14/11/2020 16:00 - Borussia Dortmund II - Rot-weiss Oberhausen
14/11/2020 16:00 MS Wiedenbrück 4-1 Bergisch Gladbach
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Hallescher FC 1-1 Hansa Rostock
14/11/2020 16:00 MS Türkgücü-Ataspor 2-1 MSV Duisburg
14/11/2020 16:00 MS SV Wehen 3-1 FSV Zwickau
14/11/2020 16:00 MS FC Kaiserslautern 1-1 FC Magdeburg
14/11/2020 16:00 MS KFC Uerdingen 05 3-1 SpVgg Unterhaching
14/11/2020 16:00 MS Waldhof Mannheim 4-1 FC Ingolstadt 04
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi FC 08 Homburg - Kickers Offenbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Eintracht Stadtallendorf - Balingen
14/11/2020 16:00 Ertelendi FC Astoria Walldorf - VfR Aalen
14/11/2020 16:00 Ertelendi Pirmasens - SSV ULM 1846
14/11/2020 16:00 Ertelendi FC Gießen - Bayern Alzenau
14/11/2020 16:00 Ertelendi TuS RW Koblenz - Bahlinger SC
14/11/2020 16:00 Ertelendi SV Elversberg - SG Sonnenhof Grossaspach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Hessen Kassel - Hoffenheim II
14/11/2020 16:00 Ertelendi Schott Mainz - TSV Steinbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi FSV Frankfurt - FSV Mainz 05 II
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Werder Bremen W 5-3 MSV Duisburg W
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 Ertelendi Wolfsburg II - Borussia Hildesheim
14/11/2020 15:00 Ertelendi Phönix Lübeck - Teutonia Ottensen
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 Ertelendi Borussia M'bach U19 - Bochum U19
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 03:00 TBD 1899 Hoffenheim W - SC Sand W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:30 Ertelendi Wegberg-Beeck - Alemannia Aachen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:15 MS Eintracht Frankfurt W 0-1 Turbine Potsdam W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 MS FC Viktoria Koln 0-2 FC Saarbrucken
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Weiche Flensburg - Heider SV
13/11/2020 21:00 Ertelendi Hannover 96 II - Schwarz-Weiß Rehden
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 Ertelendi Alemannia Aachen U19 - Fortuna Düsseldorf U19
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Carl Zeiss Jena
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 Ertelendi Schott Mainz - TuS RW Koblenz
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:30 Ertelendi BFC Dynamo - Altglienicke
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
09/11/2020 22:30 MS Holstein Kiel 1-1 Hamburger SV
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:00 MS MSV Duisburg 1-3 FC Viktoria Koln
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 MS Bayer Leverkusen 4-3 Borussia Monchengladbach
08/11/2020 17:30 MS VfL Wolfsburg 2-1 1899 Hoffenheim
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Paderborn U19 - Rot-Weiss Essen U19
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Meppen 0-3 Bayern Munich W
08/11/2020 16:00 MS SC Sand W 1-3 SGS Essen W
08/11/2020 16:00 MS Bayer Leverkusen W 2-5 1899 Hoffenheim W
08/11/2020 16:00 MS SC Freiburg W 2-1 Werder Bremen W
08/11/2020 16:00 MS MSV Duisburg W 0-3 Eintracht Frankfurt W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Borussia M'gladbach II - Borussia Dortmund II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS VfB Lubeck 1-0 KFC Uerdingen 05
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg
08/11/2020 16:00 - Teutonia Ottensen - SV Drochtersen/assel
08/11/2020 16:00 - HSC Hannover - VfB Oldenburg
08/11/2020 16:00 - Luneburger SK Hansa - Hamburger SV II
08/11/2020 16:00 - Borussia Hildesheim - SSV Jeddeloh
08/11/2020 16:00 - Havelse - Oberneuland
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi FSV Mainz 05 II - TuS RW Koblenz
08/11/2020 16:00 Ertelendi Kickers Offenbach - Hessen Kassel
08/11/2020 16:00 Ertelendi VfR Aalen - FSV Frankfurt
08/11/2020 16:00 Ertelendi SG Sonnenhof Grossaspach - FC 08 Homburg
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS SV Darmstadt 98 0-4 SC Paderborn 07
08/11/2020 15:30 MS FC St. Pauli 0-3 Karlsruher SC
08/11/2020 15:30 MS Jahn Regensburg 2-4 VfL Osnabruck
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 Ertelendi Hertha BSC II - ZFC Meuselwitz
08/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - Auerbach
08/11/2020 15:30 Ertelendi SV Babelsberg 03 - BSG Chemie Leipzig
08/11/2020 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Energie Cottbus
08/11/2020 15:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - Germania Halberstadt
08/11/2020 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Optik Rathenow
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 Ertelendi Preußen Münster U19 - Alemannia Aachen U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 Ertelendi SpVgg Unterhaching - Verl
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 Ertelendi Fortuna Köln U19 - Schalke 04 U19
08/11/2020 13:00 Ertelendi Bayern München U19 - Hoffenheim U19
08/11/2020 13:00 Ertelendi Fortuna Düsseldorf U19 - MSV Duisburg U19
08/11/2020 13:00 Ertelendi Eimsbütteler TV U19 - RB Leipzig U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Borussia Dortmund 2-3 Bayern Munich
07/11/2020 17:30 MS Union Berlin 5-0 Arminia Bielefeld
07/11/2020 17:30 MS FC Augsburg 0-3 Hertha Berlin
07/11/2020 17:30 MS VfB Stuttgart 2-2 Eintracht Frankfurt
07/11/2020 17:30 MS RB Leipzig 3-0 SC Freiburg
07/11/2020 17:30 MS FSV Mainz 05 2-2 FC Schalke 04
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 - Arminia Bielefeld U19 - Bochum U19
07/11/2020 16:00 - Hamburger SV U19 - Hertha BSC U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 0-2 Rot-weiss Essen
07/11/2020 16:00 MS Schalke 04 II 2-1 Bonner SC
07/11/2020 16:00 MS Preussen Munster 1-0 Rot Weiss Ahlen
07/11/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 0-0 Wegberg-Beeck
07/11/2020 16:00 MS Homberg 3-1 Köln II
07/11/2020 16:00 MS Straelen 2-1 Sportfreunde Lotte
07/11/2020 16:00 - Fortuna Koln - Lippstadt 08
07/11/2020 16:00 - Wuppertaler SV - Alemannia Aachen
07/11/2020 16:00 MS Lippstadt 08 2-2 Fortuna Koln
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS FC Magdeburg 2-1 Bayern München II
07/11/2020 16:00 MS FC Saarbrucken 2-1 Dynamo Dresden
07/11/2020 16:00 Ertelendi SV Meppen - Waldhof Mannheim
07/11/2020 16:00 - Hansa Rostock - Türkgücü-Ataspor
07/11/2020 16:00 MS FSV Zwickau 1-2 FC Kaiserslautern
07/11/2020 16:00 MS TSV 1860 Munich 6-1 Hallescher FC
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Heider SV - St. Pauli II
07/11/2020 16:00 - Schwarz-Weiß Rehden - Wolfsburg II
07/11/2020 16:00 - Atlas Delmenhorst - Hannover 96 II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - FC Astoria Walldorf - Pirmasens
07/11/2020 16:00 - Freiburg II - FC Gießen
07/11/2020 16:00 - Balingen - Schott Mainz
07/11/2020 16:00 - Bahlinger SC - SV Elversberg
07/11/2020 16:00 - Bayern Alzenau - SSV ULM 1846
07/11/2020 16:00 - TSV Steinbach - Stuttgart II
07/11/2020 16:00 - Hoffenheim II - Eintracht Stadtallendorf
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - Tennis Borussia
07/11/2020 15:30 Ertelendi BFC Dynamo - Viktoria Berlin
07/11/2020 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Altglienicke
07/11/2020 15:30 Ertelendi BAK '07 - Lichtenberg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Werder Bremen U19 - St. Pauli U19
07/11/2020 15:00 - Eintracht Frankf U19 - Nürnberg U19
07/11/2020 15:00 - Heidenheim U19 - Stuttgart U19
07/11/2020 15:00 - Greuther Fürth U19 - Astoria Walldorf U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS VfL BOCHUM 0-2 SpVgg Greuther Furth
07/11/2020 15:00 MS Hannover 96 0-0 Erzgebirge AUE
07/11/2020 15:00 MS FC Nurnberg 1-1 Fortuna Dusseldorf
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Phönix Lübeck - Altona 93
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 - Union Berlin U19 - Viktoria Berlin U19
07/11/2020 14:00 - Karlsruher SC U19 - Kaiserslautern U19
07/11/2020 14:00 - Ulm U19 - Augsburg U19
07/11/2020 13:00 - Borussia Dortmund U19 - Bayer Leverkusen U19
07/11/2020 13:00 - Energie Cottbus U19 - Holstein Kiel U19
07/11/2020 13:00 - Darmstadt 98 U19 - Freiburg U19
07/11/2020 13:00 - Magdeburg U19 - Hallescher FC U19
07/11/2020 13:00 - Kickers Offenbach U19 - Mainz 05 U19
07/11/2020 13:00 - Köln U19 - Viktoria Köln U19
07/11/2020 13:00 - RW Oberhausen U19 - Borussia M'bach U19
07/11/2020 13:00 - Dynamo Dresden U19 - Wolfsburg U19
07/11/2020 13:00 - Saarbrücken U19 - Ingolstadt U19
07/11/2020 13:00 - Chemnitzer FC U19 - Osnabrück U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:30 MS Werder Bremen 1-1 FC Koln
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:15 MS Turbine Potsdam W 0-5 VfL Wolfsburg W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 MS FC Ingolstadt 04 4-1 SV Wehen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:30 MS FC Heidenheim 4-1 FC Wurzburger Kickers
06/11/2020 20:30 MS SV Sandhausen 2-2 Eintracht Braunschweig
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:30 MS Sportfreunde Lotte 2-2 Bergisch Gladbach
04/11/2020 21:30 MS Alemannia Aachen 2-0 Homberg
04/11/2020 21:30 - Rot Weiss Ahlen - Fortuna Koln
04/11/2020 21:30 MS Bonner SC 1-6 Rot-weiss Oberhausen
04/11/2020 21:30 MS Rot-weiss Essen 2-0 SV Rodinghausen
04/11/2020 21:30 MS Wegberg-Beeck 2-1 Wuppertaler SV
04/11/2020 21:30 MS Köln II 2-0 Straelen
04/11/2020 21:30 MS Wiedenbrück 2-2 Schalke 04 II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:30 - Weiche Flensburg - Altona 93
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 MS FSV Zwickau 0-1 Türkgücü-Ataspor
04/11/2020 21:00 MS MSV Duisburg 2-3 FC Saarbrucken
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 - SV Elversberg - FSV Mainz 05 II
04/11/2020 21:00 - Hessen Kassel - SG Sonnenhof Grossaspach
04/11/2020 21:00 - SSV ULM 1846 - Freiburg II
04/11/2020 21:00 - FC 08 Homburg - Bahlinger SC
04/11/2020 21:00 - Eintracht Stadtallendorf - Kickers Offenbach
04/11/2020 21:00 - Pirmasens - Bayern Alzenau
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 1-3 Fortuna Düsseldorf II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 - TuS RW Koblenz - VfR Aalen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 MS Borussia Dortmund II 2-0 Preussen Munster
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 - Schott Mainz - Hoffenheim II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 - Werder Bremen II - Havelse
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 - FSV Frankfurt - FC Astoria Walldorf
03/11/2020 21:00 - Stuttgart II - Balingen
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
03/11/2020 18:30 MS FC Schweinfurt 05 1-4 FC Schalke 04
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/11/2020 16:30 - FC Gießen - TSV Steinbach
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
02/11/2020 22:30 MS 1899 Hoffenheim 1-3 Union Berlin
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:00 MS FC Kaiserslautern 0-0 Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Hertha Berlin 1-1 VfL Wolfsburg
01/11/2020 17:30 MS SC Freiburg 2-4 Bayer Leverkusen
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Nürnberg U19 - Karlsruher SC U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Türkgücü-Ataspor 1-1 FC Ingolstadt 04
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Teutonia Ottensen 1-2 Weiche Flensburg
01/11/2020 16:00 Ertelendi Luneburger SK Hansa - Phönix Lübeck
01/11/2020 16:00 - Borussia Hildesheim - VfB Oldenburg
01/11/2020 16:00 Ertelendi Eintracht Norderstedt - Heider SV
01/11/2020 16:00 Ertelendi Altona 93 - SV Drochtersen/assel
01/11/2020 16:00 MS HSC Hannover 1-3 Oberneuland
01/11/2020 16:00 MS Holstein Kiel II 1-3 Hamburger SV II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 3-2 Eintracht Stadtallendorf
01/11/2020 16:00 - Freiburg II - Bayern Alzenau
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS SpVgg Greuther Furth 4-1 Hannover 96
01/11/2020 15:30 MS Karlsruher SC 3-4 SV Darmstadt 98
01/11/2020 15:30 MS FC Wurzburger Kickers 2-3 VfL BOCHUM
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS BSG Chemie Leipzig 2-0 Chemnitzer FC
01/11/2020 15:30 MS Optik Rathenow 2-0 Bischofswerdaer FV
01/11/2020 15:30 MS ZFC Meuselwitz 1-1 BFC Dynamo
01/11/2020 15:30 Ertelendi Tennis Borussia - BAK '07
01/11/2020 15:30 MS Energie Cottbus 1-1 Luckenwalde
01/11/2020 15:30 MS Germania Halberstadt 2-2 SV Babelsberg 03
01/11/2020 15:30 MS Altglienicke 5-2 Carl Zeiss Jena
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 - Mainz 05 U19 - Greuther Fürth U19
01/11/2020 15:00 - Viktoria Berlin U19 - Dynamo Dresden U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS SV Wehen 2-4 Bayern München II
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 - Osnabrück U19 - Eimsbütteler TV U19
01/11/2020 13:00 - Hertha BSC U19 - Werder Bremen U19
01/11/2020 13:00 - Astoria Walldorf U19 - Bayern München U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Borussia Monchengladbach 1-0 RB Leipzig
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Bayer Leverkusen U19 - Wuppertaler SV U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:30 MS Schalke 04 II 1-1 Rot-weiss Essen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:30 MS Eintracht Frankfurt 1-1 Werder Bremen
31/10/2020 17:30 MS FC Augsburg 3-1 FSV Mainz 05
31/10/2020 17:30 MS FC Koln 1-2 Bayern Munich
31/10/2020 17:30 MS Arminia Bielefeld 0-2 Borussia Dortmund
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 Ertelendi Augsburg U19 - Heidenheim U19
31/10/2020 17:00 Ertelendi Kaiserslautern U19 - Darmstadt 98 U19
31/10/2020 16:00 Ertelendi Stuttgart U19 - Kickers Offenbach U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Straelen - Alemannia Aachen
31/10/2020 16:00 MS SV Rodinghausen 4-2 Sportfreunde Lotte
31/10/2020 16:00 MS Rot-weiss Oberhausen 3-3 Wiedenbrück
31/10/2020 16:00 MS Fortuna Koln 1-2 Borussia Dortmund II
31/10/2020 16:00 MS Lippstadt 08 1-2 Wegberg-Beeck
31/10/2020 16:00 MS Homberg 2-1 Wuppertaler SV
31/10/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 2-2 Köln II
31/10/2020 16:00 - Borussia M'gladbach II - Bonner SC
31/10/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 4-1 Rot Weiss Ahlen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Verl - FSV Zwickau
31/10/2020 16:00 MS Dynamo Dresden 3-0 SV Meppen
31/10/2020 16:00 - Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
31/10/2020 16:00 MS Waldhof Mannheim 5-2 FC Magdeburg
31/10/2020 16:00 MS KFC Uerdingen 05 1-0 FC Saarbrucken
31/10/2020 16:00 MS TSV 1860 Munich 0-2 MSV Duisburg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Schwarz-Weiß Rehden - SSV Jeddeloh
31/10/2020 16:00 Ertelendi Werder Bremen II - Hannover 96 II
31/10/2020 16:00 Ertelendi Atlas Delmenhorst - Wolfsburg II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Bahlinger SC 5-4 Hessen Kassel
31/10/2020 16:00 MS VfR Aalen 2-2 SV Elversberg
31/10/2020 16:00 MS FSV Frankfurt 3-0 Pirmasens
31/10/2020 16:00 MS TSV Steinbach 1-1 SSV ULM 1846
31/10/2020 16:00 MS FSV Mainz 05 II 1-1 FC 08 Homburg
31/10/2020 16:00 MS FC Astoria Walldorf 2-0 TuS RW Koblenz
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 Ertelendi Auerbach - Union Fürstenwalde
31/10/2020 15:30 Ertelendi Viktoria Berlin - Lokomotive Leipzig
31/10/2020 15:30 MS Lichtenberg 1-1 Hertha BSC II
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 Ertelendi Hoffenheim U19 - Saarbrücken U19
31/10/2020 15:00 Ertelendi RB Leipzig U19 - Union Berlin U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS SC Paderborn 07 3-1 Jahn Regensburg
31/10/2020 15:00 MS Erzgebirge AUE 1-1 Holstein Kiel
31/10/2020 15:00 MS VfL Osnabruck 2-1 SV Sandhausen
31/10/2020 15:00 MS Eintracht Braunschweig 3-2 FC Nurnberg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:30 Ertelendi Borussia M'bach U19 - Arminia Bielefeld U19
31/10/2020 14:00 Ertelendi Holstein Kiel U19 - Hamburger SV U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Bochum U19 - Preußen Münster U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi MSV Duisburg U19 - Borussia Dortmund U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Schalke 04 U19 - Paderborn U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Hallescher FC U19 - Chemnitzer FC U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Ingolstadt U19 - Eintracht Frankf U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Rot-Weiss Essen U19 - Fortuna Düsseldorf U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Wolfsburg U19 - Energie Cottbus U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Viktoria Köln U19 - RW Oberhausen U19
31/10/2020 12:30 Ertelendi Freiburg U19 - Ulm U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
30/10/2020 22:30 MS FC Schalke 04 1-1 VfB Stuttgart
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 MS Kickers Offenbach 4-0 Schott Mainz
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 MS FC Viktoria Koln 0-2 VfB Lubeck
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:30 MS Hamburger SV 2-2 FC St. Pauli
30/10/2020 20:30 MS Fortuna Dusseldorf 1-0 FC Heidenheim
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:30 MS Balingen 1-1 FC Gießen
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 - Hannover 96 U19 - Magdeburg U19
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Hoffenheim II 0-3 Stuttgart II
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:30 MS SV Rodinghausen 4-0 Homberg
28/10/2020 21:30 Ertelendi Fortuna Düsseldorf II - Alemannia Aachen
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:30 MS Luckenwalde 1-1 Optik Rathenow
28/10/2020 21:00 MS Lokomotive Leipzig 1-0 ZFC Meuselwitz
28/10/2020 21:00 MS SV Babelsberg 03 3-0 Auerbach
28/10/2020 21:00 MS Bischofswerdaer FV 0-3 Chemnitzer FC
28/10/2020 21:00 MS Carl Zeiss Jena 1-2 Energie Cottbus
28/10/2020 21:00 Ertelendi Hertha BSC II - Tennis Borussia
28/10/2020 21:00 MS Germania Halberstadt 2-1 BSG Chemie Leipzig
28/10/2020 21:00 MS BFC Dynamo 3-0 Lichtenberg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:00 MS TuS RW Koblenz 2-0 Eintracht Stadtallendorf
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:30 MS VfL Osnabruck 1-1 SV Darmstadt 98
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 MS Freiburg II 4-3 Bahlinger SC
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 Ertelendi Union Fürstenwalde - Viktoria Berlin
28/10/2020 16:00 MS BAK '07 2-0 Altglienicke
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:00 MS VfR Aalen 1-0 FC Gießen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:30 MS Bayer Leverkusen 3-1 FC Augsburg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS SpVgg Unterhaching 0-2 TSV 1860 Munich
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Werder Bremen 1-1 1899 Hoffenheim
25/10/2020 17:30 MS VfL Wolfsburg 2-1 Arminia Bielefeld
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Paderborn U19 - Alemannia Aachen U19
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Oberneuland 0-1 Borussia Hildesheim
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Borussia Dortmund II - Fortuna Düsseldorf II
25/10/2020 16:00 MS Wegberg-Beeck 1-0 Homberg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Bayern München II 2-0 Waldhof Mannheim
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Havelse 3-0 HSC Hannover
25/10/2020 16:00 MS St. Pauli II 3-0 Eintracht Norderstedt
25/10/2020 16:00 MS VfB Oldenburg 3-1 Schwarz-Weiß Rehden
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS TuS RW Koblenz 1-0 FSV Frankfurt
25/10/2020 16:00 MS Pirmasens 0-4 Freiburg II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS SV Sandhausen 1-1 SC Paderborn 07
25/10/2020 15:30 MS FC Heidenheim 1-1 VfL Osnabruck
25/10/2020 15:30 MS VfL BOCHUM 2-0 Erzgebirge AUE
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Optik Rathenow 1-3 Carl Zeiss Jena
25/10/2020 15:30 MS ZFC Meuselwitz 0-0 Union Fürstenwalde
25/10/2020 15:30 MS Chemnitzer FC 3-0 Luckenwalde
25/10/2020 15:30 MS Lichtenberg 3-2 Lokomotive Leipzig
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Fortuna Köln U19 0-3 Preußen Münster U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS FC Saarbrucken 1-2 Verl
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Eimsbütteler TV U19 1-1 Hallescher FC U19
25/10/2020 13:00 MS Union Berlin U19 1-1 Osnabrück U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 MS Borussia Dortmund 3-0 FC Schalke 04
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Köln II 3-1 SV Rodinghausen
24/10/2020 16:30 MS Rot-weiss Essen 3-0 Rot-weiss Oberhausen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS RB Leipzig 2-1 Hertha Berlin
24/10/2020 16:30 MS FSV Mainz 05 2-3 Borussia Monchengladbach
24/10/2020 16:30 MS Bayern Munich 5-0 Eintracht Frankfurt
24/10/2020 16:30 MS Union Berlin 1-1 SC Freiburg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Darmstadt 98 U19 2-1 Nürnberg U19
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Stuttgart II 2-2 Kickers Offenbach
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Magdeburg U19 1-1 St. Pauli U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Alemannia Aachen 3-2 Bergisch Gladbach
24/10/2020 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 1-1 Lippstadt 08
24/10/2020 15:00 MS Bonner SC 1-2 Preussen Munster
24/10/2020 15:00 MS Sportfreunde Lotte 0-0 Schalke 04 II
24/10/2020 15:00 - Wiedenbrück - Borussia M'gladbach II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS FC Ingolstadt 04 1-0 Dynamo Dresden
24/10/2020 15:00 MS VfB Lubeck 2-3 Hallescher FC
24/10/2020 15:00 MS SV Meppen 3-2 FC Kaiserslautern
24/10/2020 15:00 MS FC Magdeburg 1-2 SV Wehen
24/10/2020 15:00 MS Hansa Rostock 5-1 FC Viktoria Koln
24/10/2020 15:00 MS MSV Duisburg 0-2 KFC Uerdingen 05
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Heider SV 2-0 Teutonia Ottensen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS FC 08 Homburg 6-1 VfR Aalen
24/10/2020 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 2-2 Bahlinger SC
24/10/2020 15:00 MS SSV ULM 1846 3-0 Balingen
24/10/2020 15:00 MS Bayern Alzenau 1-3 TSV Steinbach
24/10/2020 15:00 MS SV Elversberg 4-1 FC Astoria Walldorf
24/10/2020 15:00 MS Hessen Kassel 2-1 FSV Mainz 05 II
24/10/2020 15:00 Ertelendi Schott Mainz - SG Sonnenhof Grossaspach
24/10/2020 15:00 MS FC Gießen 1-2 Hoffenheim II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 MS BSG Chemie Leipzig 5-1 Bischofswerdaer FV
24/10/2020 14:30 MS Auerbach 1-1 Germania Halberstadt
24/10/2020 14:30 MS Energie Cottbus 0-3 BAK '07
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Werder Bremen U19 2-1 Holstein Kiel U19
24/10/2020 14:00 MS Eintracht Frankf U19 1-2 Hoffenheim U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Hamburger SV 3-1 FC Wurzburger Kickers
24/10/2020 14:00 MS Hannover 96 3-0 Fortuna Dusseldorf
24/10/2020 14:00 MS SV Darmstadt 98 2-2 FC St. Pauli
24/10/2020 14:00 MS Holstein Kiel 1-3 SpVgg Greuther Furth
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Phönix Lübeck 2-1 Holstein Kiel II
24/10/2020 14:00 MS Wolfsburg II 1-2 Werder Bremen II
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:30 MS Dynamo Dresden U19 1-5 RB Leipzig U19
24/10/2020 13:00 MS Greuther Fürth U19 1-4 Stuttgart U19
24/10/2020 12:30 MS Viktoria Berlin U19 1-1 Wolfsburg U19
24/10/2020 12:00 MS Hamburger SV U19 6-0 Energie Cottbus U19
24/10/2020 12:00 MS Saarbrücken U19 1-2 Astoria Walldorf U19
24/10/2020 12:00 MS Karlsruher SC U19 2-4 Ingolstadt U19
24/10/2020 12:00 MS Kaiserslautern U19 1-1 Freiburg U19
24/10/2020 12:00 MS Kickers Offenbach U19 5-2 Augsburg U19
24/10/2020 12:00 MS Wuppertaler SV U19 2-1 MSV Duisburg U19
24/10/2020 12:00 MS Fortuna Düsseldorf U19 0-4 Schalke 04 U19
24/10/2020 12:00 MS Heidenheim U19 3-1 Ulm U19
24/10/2020 12:00 MS Borussia Dortmund U19 6-0 Rot-Weiss Essen U19
24/10/2020 12:00 MS Bayern München U19 0-4 Mainz 05 U19
24/10/2020 11:30 MS Chemnitzer FC U19 1-6 Hannover 96 U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:30 MS VfB Stuttgart 1-1 FC Koln
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 MS SV Drochtersen/assel 2-0 Luneburger SK Hansa
23/10/2020 20:30 Ertelendi SSV Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 Ertelendi Tennis Borussia - BFC Dynamo
23/10/2020 20:00 MS Viktoria Berlin 3-0 SV Babelsberg 03
23/10/2020 20:00 Ertelendi Altglienicke - Hertha BSC II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:30 MS Jahn Regensburg 3-0 Eintracht Braunschweig
23/10/2020 19:30 MS FC Nurnberg 1-1 Karlsruher SC
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
23/10/2020 15:00 MS Köln U19 5-0 Bayer Leverkusen U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:30 - Straelen - Homberg
21/10/2020 20:30 Ertelendi SV Rodinghausen - Alemannia Aachen
21/10/2020 20:30 MS Rot-weiss Oberhausen 3-1 Sportfreunde Lotte
21/10/2020 20:30 MS Preussen Munster 2-1 Wiedenbrück
21/10/2020 20:30 Ertelendi Bergisch Gladbach - Wuppertaler SV
21/10/2020 20:30 MS Schalke 04 II 3-0 Köln II
21/10/2020 20:30 MS Fortuna Koln 4-1 Bonner SC
21/10/2020 20:30 MS Rot Weiss Ahlen 2-2 Wegberg-Beeck
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS FC Kaiserslautern 1-1 FC Ingolstadt 04
21/10/2020 20:00 MS Hallescher FC 4-1 SV Meppen
21/10/2020 20:00 MS TSV 1860 Munich 1-2 FC Saarbrucken
21/10/2020 20:00 MS SpVgg Unterhaching 0-1 MSV Duisburg
21/10/2020 20:00 MS FC Viktoria Koln 3-2 Bayern München II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS Wolfsburg II 1-3 Schwarz-Weiß Rehden
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS TSV Steinbach 2-4 Freiburg II
21/10/2020 20:00 MS FSV Mainz 05 II 2-0 Eintracht Stadtallendorf
21/10/2020 20:00 MS TuS RW Koblenz 0-2 Pirmasens
21/10/2020 20:00 MS Balingen 2-1 Bayern Alzenau
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:30 MS Hamburger SV 3-0 Erzgebirge AUE
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:30 MS Werder Bremen II 4-1 Oberneuland
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 MS Türkgücü-Ataspor 4-3 VfB Lubeck
20/10/2020 20:00 MS Verl 3-1 FC Magdeburg
20/10/2020 20:00 MS Dynamo Dresden 1-2 FSV Zwickau
20/10/2020 20:00 MS Waldhof Mannheim 1-2 Hansa Rostock
20/10/2020 20:00 MS KFC Uerdingen 05 0-4 SV Wehen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 MS VfR Aalen 1-1 Hessen Kassel
20/10/2020 20:00 MS FSV Frankfurt 1-5 SV Elversberg
20/10/2020 20:00 MS Hoffenheim II 2-1 SSV ULM 1846
20/10/2020 20:00 MS FC Astoria Walldorf 2-3 FC 08 Homburg
20/10/2020 20:00 MS Kickers Offenbach 1-0 FC Gießen
20/10/2020 17:30 MS Bahlinger SC 4-3 Schott Mainz
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:30 MS FC St. Pauli 2-2 FC Nurnberg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
19/10/2020 15:00 MS St. Pauli II 1-1 Hamburger SV II
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS FC Schalke 04 1-1 Union Berlin
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS Alemannia Aachen 0-0 Schalke 04 II
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS FC Koln 1-1 Eintracht Frankfurt
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS SV Meppen 0-1 FC Viktoria Koln
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Luneburger SK Hansa 1-2 Weiche Flensburg
18/10/2020 16:00 MS Borussia Hildesheim 2-4 HSC Hannover
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Freiburg II 1-2 Balingen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Werder Bremen W 1-0 SC Sand W
18/10/2020 15:00 MS VfL Wolfsburg W 5-2 MSV Duisburg W
18/10/2020 15:00 MS 1899 Hoffenheim W 1-0 Meppen
18/10/2020 15:00 MS Bayern Munich W 3-0 Turbine Potsdam W
18/10/2020 15:00 MS SGS Essen W 0-0 Bayer Leverkusen W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Köln II 4-0 Rot-weiss Oberhausen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 Ertelendi Altona 93 - Heider SV
18/10/2020 15:00 MS Teutonia Ottensen 1-2 Eintracht Norderstedt
18/10/2020 15:00 MS Holstein Kiel II 3-1 SV Drochtersen/assel
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Fortuna Dusseldorf 2-2 Jahn Regensburg
18/10/2020 14:30 MS Erzgebirge AUE 2-1 FC Heidenheim
18/10/2020 14:30 MS FC Wurzburger Kickers 0-2 Holstein Kiel
18/10/2020 14:30 MS SC Paderborn 07 1-0 Hannover 96
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Carl Zeiss Jena 2-1 Chemnitzer FC
18/10/2020 14:30 MS Hertha BSC II 0-0 Energie Cottbus
18/10/2020 14:30 MS Union Fürstenwalde 2-0 Lichtenberg
18/10/2020 14:30 MS Germania Halberstadt 1-2 Viktoria Berlin
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Ulm U19 0-1 Kickers Offenbach U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS FC Saarbrucken 2-1 SpVgg Unterhaching
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:30 MS Preußen Münster U19 2-0 Paderborn U19
18/10/2020 12:00 MS Schalke 04 U19 2-3 Borussia Dortmund U19
18/10/2020 12:00 MS Osnabrück U19 2-2 Dynamo Dresden U19
18/10/2020 12:00 MS Bayer Leverkusen U19 3-1 RW Oberhausen U19
18/10/2020 12:00 MS Rot-Weiss Essen U19 2-0 Wuppertaler SV U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:30 MS Borussia Monchengladbach 1-1 VfL Wolfsburg
17/10/2020 19:30 MS Arminia Bielefeld 1-4 Bayern Munich
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 Ertelendi Atlas Delmenhorst - VfB Oldenburg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS Nürnberg U19 2-2 Kaiserslautern U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS 1899 Hoffenheim 0-1 Borussia Dortmund
17/10/2020 16:30 MS Hertha Berlin 0-2 VfB Stuttgart
17/10/2020 16:30 MS FSV Mainz 05 0-1 Bayer Leverkusen
17/10/2020 16:30 MS FC Augsburg 0-2 RB Leipzig
17/10/2020 16:30 MS SC Freiburg 1-1 Werder Bremen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Schwarz-Weiß Rehden 3-0 Oberneuland
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Wolfsburg U19 0-2 Hamburger SV U19
17/10/2020 15:00 MS Hannover 96 U19 1-1 Eimsbütteler TV U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Sportfreunde Lotte 3-2 Borussia M'gladbach II
17/10/2020 15:00 MS Bonner SC 0-2 Fortuna Düsseldorf II
17/10/2020 15:00 MS Rot-weiss Essen 1-0 Preussen Munster
17/10/2020 15:00 MS Wegberg-Beeck 1-1 Straelen
17/10/2020 15:00 MS Wuppertaler SV 0-0 SV Rodinghausen
17/10/2020 15:00 MS Borussia Dortmund II 6-0 Rot Weiss Ahlen
17/10/2020 15:00 MS Wiedenbrück 4-4 Fortuna Koln
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS FC Ingolstadt 04 2-1 Verl
17/10/2020 15:00 MS Hansa Rostock 1-1 TSV 1860 Munich
17/10/2020 15:00 MS VfB Lubeck 0-1 Dynamo Dresden
17/10/2020 15:00 MS FSV Zwickau 1-2 KFC Uerdingen 05
17/10/2020 15:00 MS Bayern München II 0-0 FC Kaiserslautern
17/10/2020 15:00 MS SV Wehen 0-1 Waldhof Mannheim
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Werder Bremen II 2-2 SSV Jeddeloh
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Stuttgart II 6-2 Bahlinger SC
17/10/2020 15:00 MS FC 08 Homburg 2-2 FSV Frankfurt
17/10/2020 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 1-0 VfR Aalen
17/10/2020 15:00 MS FC Gießen 1-1 SG Sonnenhof Grossaspach
17/10/2020 15:00 MS Bayern Alzenau 1-4 Hoffenheim II
17/10/2020 15:00 MS SV Elversberg 4-2 TuS RW Koblenz
17/10/2020 15:00 MS Hessen Kassel 1-3 FC Astoria Walldorf
17/10/2020 15:00 MS Schott Mainz 3-0 FSV Mainz 05 II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 MS Auerbach 0-2 BSG Chemie Leipzig
17/10/2020 14:30 MS Luckenwalde 2-0 Bischofswerdaer FV
17/10/2020 14:30 MS BAK '07 3-1 Optik Rathenow
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Bochum U19 2-0 Fortuna Köln U19
17/10/2020 14:00 MS Hallescher FC U19 0-1 Union Berlin U19
17/10/2020 14:00 MS St. Pauli U19 0-2 Chemnitzer FC U19
17/10/2020 14:00 - Mainz 05 U19 - Saarbrücken U19
17/10/2020 14:00 MS Augsburg U19 5-2 Greuther Fürth U19
17/10/2020 14:00 MS RB Leipzig U19 3-0 Viktoria Berlin U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Karlsruher SC 3-0 SV Sandhausen
17/10/2020 14:00 MS SpVgg Greuther Furth 0-1 Hamburger SV
17/10/2020 14:00 MS Eintracht Braunschweig 2-1 VfL BOCHUM
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Hoffenheim U19 1-2 Karlsruher SC U19
17/10/2020 13:00 MS Hertha BSC U19 5-1 Magdeburg U19
17/10/2020 12:00 MS MSV Duisburg U19 1-3 Köln U19
17/10/2020 12:00 MS Energie Cottbus U19 5-0 Werder Bremen U19
17/10/2020 12:00 MS Ingolstadt U19 1-0 Darmstadt 98 U19
17/10/2020 12:00 MS Viktoria Köln U19 1-0 Borussia M'bach U19
17/10/2020 11:30 MS Freiburg U19 0-0 Heidenheim U19
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:15 MS Eintracht Frankfurt W 0-1 SC Freiburg W
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Astoria Walldorf U19 1-5 Eintracht Frankf U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS FC Magdeburg 2-0 Türkgücü-Ataspor
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Havelse 2-0 Hannover 96 II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Lokomotive Leipzig 4-0 Tennis Borussia
16/10/2020 20:00 MS SV Babelsberg 03 3-1 ZFC Meuselwitz
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS SSV ULM 1846 1-0 Kickers Offenbach
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:30 MS Stuttgart U19 2-2 Bayern München U19
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:30 MS Pirmasens 1-4 TSV Steinbach
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
15/10/2020 21:45 MS Düren Merzenich 0-3 Bayern Munich
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:30 MS Wegberg-Beeck 2-3 Rot-weiss Oberhausen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:00 MS FC Astoria Walldorf 1-2 FC Gießen
14/10/2020 20:00 MS TuS RW Koblenz 1-0 Stuttgart II
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
14/10/2020 19:00 MS Werder Bremen W 2-1 Meppen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/10/2020 17:30 MS Bahlinger SC 2-1 Bayern Alzenau
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
12/10/2020 20:00 MS Hallescher FC 0-2 FSV Zwickau
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Borussia Hildesheim 1-1 Havelse
11/10/2020 16:00 MS Oberneuland 1-0 Atlas Delmenhorst
11/10/2020 16:00 MS HSC Hannover 1-3 Schwarz-Weiß Rehden
11/10/2020 16:00 MS VfB Oldenburg 1-3 Werder Bremen II
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Meppen 1-3 SGS Essen W
11/10/2020 15:00 MS 1899 Hoffenheim W 0-4 Bayern Munich W
11/10/2020 15:00 MS SC Freiburg W 1-1 VfL Wolfsburg W
11/10/2020 15:00 MS Bayer Leverkusen W 3-0 Werder Bremen W
11/10/2020 15:00 MS SC Sand W 3-2 Eintracht Frankfurt W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS FC Viktoria Koln 2-0 FC Ingolstadt 04
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Teutonia Ottensen 0-3 St. Pauli II
11/10/2020 15:00 MS Eintracht Norderstedt 1-0 Altona 93
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS TuS RW Koblenz 0-4 FC 08 Homburg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS SpVgg Unterhaching 2-1 SV Meppen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS MSV Duisburg W 2-3 Turbine Potsdam W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 MS Schalke 04 II 1-2 Wuppertaler SV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Arminia Bielefeld U19 4-0 Viktoria Köln U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Fortuna Düsseldorf II 1-1 Wiedenbrück
10/10/2020 15:00 MS Borussia Dortmund II 3-2 Wegberg-Beeck
10/10/2020 15:00 MS Alemannia Aachen 2-1 Rot-weiss Oberhausen
10/10/2020 15:00 MS Preussen Munster 4-1 Sportfreunde Lotte
10/10/2020 15:00 MS Lippstadt 08 0-1 Bonner SC
10/10/2020 15:00 MS Bergisch Gladbach 0-1 Straelen
10/10/2020 15:00 MS Fortuna Koln 1-1 Rot-weiss Essen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS FC Kaiserslautern 1-1 Waldhof Mannheim
10/10/2020 15:00 MS TSV 1860 Munich 4-1 VfB Lubeck
10/10/2020 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 0-0 SV Wehen
10/10/2020 15:00 MS Dynamo Dresden 1-0 FC Magdeburg
10/10/2020 15:00 MS KFC Uerdingen 05 1-1 Bayern München II
10/10/2020 15:00 MS Verl 2-3 Hansa Rostock
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Heider SV 0-0 Luneburger SK Hansa
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Bahlinger SC 3-1 FC Gießen
10/10/2020 15:00 MS VfR Aalen 3-1 Schott Mainz
10/10/2020 15:00 MS FC Astoria Walldorf 4-1 Eintracht Stadtallendorf
10/10/2020 15:00 MS FSV Mainz 05 II 1-0 Stuttgart II
10/10/2020 15:00 MS FSV Frankfurt 3-1 Hessen Kassel
10/10/2020 15:00 MS SV Elversberg 0-1 Pirmasens
10/10/2020 15:00 MS Hoffenheim II 0-1 Freiburg II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Weiche Flensburg 3-1 Holstein Kiel II
10/10/2020 14:00 MS Wolfsburg II 1-2 Hannover 96 II
10/10/2020 14:00 MS Phönix Lübeck 1-0 Hamburger SV II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:30 MS Kickers Offenbach 3-0 Bayern Alzenau
09/10/2020 20:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 3-1 SSV ULM 1846
09/10/2020 19:30 MS Balingen 0-1 TSV Steinbach
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
09/10/2020 15:00 MS Borussia M'gladbach II 1-2 Köln II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:30 MS Altona 93 1-4 Teutonia Ottensen
07/10/2020 20:00 MS St. Pauli II 0-3 Phönix Lübeck
07/10/2020 20:00 MS Hannover 96 II 1-2 SSV Jeddeloh
07/10/2020 20:00 MS Havelse 3-1 Wolfsburg II
07/10/2020 20:00 MS Schwarz-Weiß Rehden 2-0 Borussia Hildesheim
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:00 MS VfL Wolfsburg W 4-0 SC Sand W
07/10/2020 19:00 MS Bayern Munich W 3-0 MSV Duisburg W
07/10/2020 19:00 MS SGS Essen W 0-3 1899 Hoffenheim W
07/10/2020 19:00 MS Eintracht Frankfurt W 2-2 Bayer Leverkusen W
07/10/2020 18:00 MS Turbine Potsdam W 3-0 SC Freiburg W
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
07/10/2020 17:30 MS Holstein Kiel II 2-1 Heider SV
07/10/2020 17:30 MS Luneburger SK Hansa 1-1 Eintracht Norderstedt
07/10/2020 17:30 MS Atlas Delmenhorst 0-2 HSC Hannover
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:30 MS Wiedenbrück 0-0 Wegberg-Beeck
06/10/2020 20:30 MS Alemannia Aachen 0-0 Lippstadt 08
06/10/2020 20:30 MS Bonner SC 0-1 Rot-weiss Essen
06/10/2020 20:30 MS Schalke 04 II 0-1 Borussia M'gladbach II
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:00 MS Hamburger SV II 0-2 SV Drochtersen/assel
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
05/10/2020 21:30 MS FC Nurnberg 2-3 SV Darmstadt 98
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
05/10/2020 20:00 MS SV Wehen 2-2 FC Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Bayern Munich 4-3 Hertha Berlin
04/10/2020 16:30 MS VfL Wolfsburg 0-0 FC Augsburg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Borussia Hildesheim 3-2 Atlas Delmenhorst
04/10/2020 16:00 MS VfB Oldenburg 4-1 Hannover 96 II
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Bayer Leverkusen W 0-4 VfL Wolfsburg W
04/10/2020 15:00 MS SGS Essen W 0-2 Bayern Munich W
04/10/2020 15:00 MS SC Sand W 0-3 Turbine Potsdam W
04/10/2020 15:00 MS SC Freiburg W 0-0 MSV Duisburg W
04/10/2020 15:00 MS Meppen 0-4 Eintracht Frankfurt W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS FC Saarbrucken 4-0 Hallescher FC
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Teutonia Ottensen 4-0 Luneburger SK Hansa
04/10/2020 15:00 MS Eintracht Norderstedt 3-0 Holstein Kiel II
04/10/2020 15:00 MS Altona 93 1-2 St. Pauli II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Stuttgart II 2-2 VfR Aalen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS FC Wurzburger Kickers 2-2 SpVgg Greuther Furth
04/10/2020 14:30 MS Holstein Kiel 2-1 Fortuna Dusseldorf
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS ZFC Meuselwitz 1-1 Germania Halberstadt
04/10/2020 14:30 MS Energie Cottbus 3-2 BFC Dynamo
04/10/2020 14:30 MS Lichtenberg 3-0 SV Babelsberg 03
04/10/2020 14:30 MS Altglienicke 5-0 Lokomotive Leipzig
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Alemannia Aachen U19 2-1 Wuppertaler SV U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Hansa Rostock 0-0 KFC Uerdingen 05
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:30 MS RB Leipzig 4-0 FC Schalke 04
03/10/2020 16:30 MS Eintracht Frankfurt 2-1 1899 Hoffenheim
03/10/2020 16:30 MS Werder Bremen 1-0 Arminia Bielefeld
03/10/2020 16:30 MS Borussia Dortmund 4-0 SC Freiburg
03/10/2020 16:30 MS FC Koln 1-3 Borussia Monchengladbach
03/10/2020 16:30 MS VfB Stuttgart 1-1 Bayer Leverkusen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS HSC Hannover 0-1 Werder Bremen II
03/10/2020 16:00 MS SSV Jeddeloh 2-1 Wolfsburg II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Freiburg II 2-2 Kickers Offenbach
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Sportfreunde Lotte 1-0 Fortuna Koln
03/10/2020 15:00 MS Alemannia Aachen 2-1 Borussia M'gladbach II
03/10/2020 15:00 MS Homberg 1-2 Schalke 04 II
03/10/2020 15:00 MS Bonner SC 3-2 Rot Weiss Ahlen
03/10/2020 15:00 MS Wegberg-Beeck 0-2 Bergisch Gladbach
03/10/2020 15:00 MS Köln II 1-0 Preussen Munster
03/10/2020 15:00 MS Wuppertaler SV 3-0 Rot-weiss Oberhausen
03/10/2020 15:00 MS Straelen 2-2 SV Rodinghausen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS FC Magdeburg 0-2 FC Viktoria Koln
03/10/2020 15:00 MS Waldhof Mannheim 4-4 Türkgücü-Ataspor
03/10/2020 15:00 MS SV Meppen 1-2 Verl
03/10/2020 15:00 MS FSV Zwickau 1-2 TSV 1860 Munich
03/10/2020 15:00 MS FC Ingolstadt 04 0-1 SpVgg Unterhaching
03/10/2020 15:00 MS VfB Lubeck 1-1 MSV Duisburg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS FC 08 Homburg 1-2 SV Elversberg
03/10/2020 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 0-1 FSV Frankfurt
03/10/2020 15:00 MS SSV ULM 1846 5-1 Bahlinger SC
03/10/2020 15:00 MS Bayern Alzenau 1-0 SG Sonnenhof Grossaspach
03/10/2020 15:00 MS TSV Steinbach 2-0 Hoffenheim II
03/10/2020 15:00 MS Hessen Kassel 1-1 TuS RW Koblenz
03/10/2020 15:00 MS Schott Mainz 3-1 FC Astoria Walldorf
03/10/2020 15:00 MS Pirmasens 0-0 Balingen
03/10/2020 15:00 - FC Gießen - FSV Mainz 05 II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS BSG Chemie Leipzig 2-0 Luckenwalde
03/10/2020 14:30 MS Chemnitzer FC 4-2 BAK '07
03/10/2020 14:30 MS Viktoria Berlin 3-2 Auerbach
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Hannover 96 4-1 Eintracht Braunschweig
03/10/2020 14:00 MS FC Heidenheim 0-0 SC Paderborn 07
03/10/2020 14:00 MS Jahn Regensburg 1-0 Karlsruher SC
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:30 MS Union Berlin 4-0 FSV Mainz 05
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 MS Rot-weiss Essen 2-0 Fortuna Düsseldorf II
02/10/2020 20:30 MS Wiedenbrück 0-0 Lippstadt 08
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 MS SV Drochtersen/assel 3-0 Phönix Lübeck
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 MS Tennis Borussia 4-2 Union Fürstenwalde
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:15 MS 1899 Hoffenheim W 3-1 Werder Bremen W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Bayern München II 3-0 Dynamo Dresden
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Schwarz-Weiß Rehden 2-1 Havelse
02/10/2020 20:00 MS Weiche Flensburg 1-2 Hamburger SV II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Optik Rathenow 0-0 Hertha BSC II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:30 MS SV Sandhausen 1-0 FC St. Pauli
02/10/2020 19:30 MS VfL BOCHUM 0-0 VfL Osnabruck
Almanya Super Cup Almanya - Super Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 21:30 MS Borussia Dortmund 2-3 Bayern Munich
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:30 MS SG Sonnenhof Grossaspach 0-5 Freiburg II
30/09/2020 16:00 MS FSV Mainz 05 II 1-1 SSV ULM 1846
29/09/2020 20:30 MS FSV Frankfurt 3-0 Schott Mainz
29/09/2020 20:00 MS Hoffenheim II 2-2 Balingen
29/09/2020 20:00 MS FC Astoria Walldorf 0-1 Stuttgart II
29/09/2020 20:00 MS FC 08 Homburg 2-3 Pirmasens
29/09/2020 20:00 MS Kickers Offenbach 1-1 TSV Steinbach
29/09/2020 19:00 MS SV Elversberg 1-1 Hessen Kassel
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:30 MS SC Paderborn 07 3-4 Hamburger SV
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS KFC Uerdingen 05 0-2 SV Meppen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS SC Freiburg 1-1 VfL Wolfsburg
27/09/2020 16:30 MS 1899 Hoffenheim 4-1 Bayern Munich
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Holstein Kiel II 0-1 Teutonia Ottensen
27/09/2020 16:00 MS Luneburger SK Hansa 1-0 Altona 93
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Turbine Potsdam W 2-0 Bayer Leverkusen W
27/09/2020 15:00 MS Werder Bremen W 1-3 SGS Essen W
27/09/2020 15:00 MS VfL Wolfsburg W 2-0 Meppen
27/09/2020 15:00 MS MSV Duisburg W 0-1 SC Sand W
27/09/2020 15:00 MS Eintracht Frankfurt W 0-0 1899 Hoffenheim W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Borussia Dortmund II 1-1 Bonner SC
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 3-0 FC Kaiserslautern
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Havelse 3-0 SSV Jeddeloh
27/09/2020 15:00 MS St. Pauli II 2-1 SV Drochtersen/assel
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:30 MS Karlsruher SC 0-1 VfL BOCHUM
27/09/2020 14:30 MS FC St. Pauli 4-2 FC Heidenheim
27/09/2020 14:30 MS FC Nurnberg 1-0 SV Sandhausen
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:30 MS Union Fürstenwalde 1-3 Altglienicke
27/09/2020 14:30 MS Hertha BSC II 1-0 Chemnitzer FC
27/09/2020 14:30 MS Lokomotive Leipzig 1-1 Energie Cottbus
27/09/2020 14:30 MS BAK '07 3-1 Bischofswerdaer FV
27/09/2020 14:30 MS BFC Dynamo 2-2 Optik Rathenow
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Darmstadt 98 U19 2-2 Hoffenheim U19
27/09/2020 14:00 MS Paderborn U19 2-1 Fortuna Köln U19
27/09/2020 14:00 MS Fortuna Düsseldorf U19 2-1 Preußen Münster U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Dynamo Dresden 1-1 Waldhof Mannheim
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Hamburger SV II 7-0 Heider SV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:00 MS Viktoria Berlin U19 2-2 Osnabrück U19
27/09/2020 12:00 MS Viktoria Köln U19 0-2 Bochum U19
27/09/2020 12:00 Ertelendi Borussia Dortmund U19 - Alemannia Aachen U19
27/09/2020 12:00 MS RW Oberhausen U19 2-1 MSV Duisburg U19
27/09/2020 12:00 Ertelendi Union Berlin U19 - Hannover 96 U19
27/09/2020 12:00 MS Wuppertaler SV U19 1-2 Schalke 04 U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:30 MS FC Schalke 04 1-3 Werder Bremen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Bayern Munich W 1-0 SC Freiburg W
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 MS Saarbrücken U19 1-3 Stuttgart U19
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Atlas Delmenhorst 1-1 Schwarz-Weiß Rehden
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Bayer Leverkusen 1-1 RB Leipzig
26/09/2020 16:30 MS FC Augsburg 2-0 Borussia Dortmund
26/09/2020 16:30 MS Borussia Monchengladbach 1-1 Union Berlin
26/09/2020 16:30 MS FSV Mainz 05 1-4 VfB Stuttgart
26/09/2020 16:30 MS Arminia Bielefeld 1-0 FC Koln
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Dynamo Dresden U19 2-0 Hallescher FC U19
26/09/2020 16:00 MS Arminia Bielefeld U19 0-1 Bayer Leverkusen U19
26/09/2020 15:00 MS Greuther Fürth U19 4-2 Ulm U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Borussia M'gladbach II 5-1 Wuppertaler SV
26/09/2020 15:00 MS Fortuna Koln 1-1 Köln II
26/09/2020 15:00 MS Lippstadt 08 0-3 Rot-weiss Essen
26/09/2020 15:00 MS Schalke 04 II 1-2 Straelen
26/09/2020 15:00 MS Rot-weiss Oberhausen 0-1 Homberg
26/09/2020 15:00 Ertelendi Preussen Munster - Alemannia Aachen
26/09/2020 15:00 MS Fortuna Düsseldorf II 6-0 Sportfreunde Lotte
26/09/2020 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 2-4 Wiedenbrück
26/09/2020 15:00 MS SV Rodinghausen 1-0 Bergisch Gladbach
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS FC Viktoria Koln 0-2 SV Wehen
26/09/2020 15:00 MS Verl 3-0 Bayern München II
26/09/2020 15:00 MS Hallescher FC 0-2 FC Ingolstadt 04
26/09/2020 15:00 MS MSV Duisburg 1-1 FSV Zwickau
26/09/2020 15:00 MS FC Saarbrucken 2-0 Hansa Rostock
26/09/2020 15:00 MS TSV 1860 Munich 1-1 FC Magdeburg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Werder Bremen II 2-0 Borussia Hildesheim
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Hessen Kassel 0-1 FC 08 Homburg
26/09/2020 15:00 MS Stuttgart II 1-1 FSV Frankfurt
26/09/2020 15:00 MS Bayern Alzenau 3-1 FSV Mainz 05 II
26/09/2020 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 1-2 SV Elversberg
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:30 MS Auerbach 3-2 ZFC Meuselwitz
26/09/2020 14:30 MS Carl Zeiss Jena 2-0 Luckenwalde
26/09/2020 14:30 MS Germania Halberstadt 0-0 Lichtenberg
26/09/2020 14:30 MS Viktoria Berlin 3-2 BSG Chemie Leipzig
26/09/2020 14:30 MS SV Babelsberg 03 2-1 Tennis Borussia
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS RB Leipzig U19 3-2 Wolfsburg U19
26/09/2020 14:00 MS Bayern München U19 1-0 Augsburg U19
26/09/2020 14:00 MS Werder Bremen U19 1-1 Hamburger SV U19
26/09/2020 14:00 MS Chemnitzer FC U19 2-2 Hertha BSC U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Fortuna Dusseldorf 1-0 FC Wurzburger Kickers
26/09/2020 14:00 MS Eintracht Braunschweig 0-0 Holstein Kiel
26/09/2020 14:00 MS SV Darmstadt 98 0-0 Jahn Regensburg
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Hannover 96 II 3-2 Oberneuland
26/09/2020 14:00 MS Phönix Lübeck 0-1 Weiche Flensburg
26/09/2020 14:00 MS Wolfsburg II 1-0 VfB Oldenburg
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 12:30 MS Eimsbütteler TV U19 1-2 St. Pauli U19
26/09/2020 12:00 MS Eintracht Frankf U19 0-2 Mainz 05 U19
26/09/2020 12:00 MS Nürnberg U19 4-1 Freiburg U19
26/09/2020 12:00 MS Magdeburg U19 1-0 Holstein Kiel U19
26/09/2020 12:00 MS Kaiserslautern U19 1-1 Ingolstadt U19
26/09/2020 12:00 MS Kickers Offenbach U19 2-3 Heidenheim U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:30 MS Hertha Berlin 1-3 Eintracht Frankfurt
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Karlsruher SC U19 2-0 Astoria Walldorf U19
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS SpVgg Unterhaching 1-0 VfB Lubeck
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS SSV ULM 1846 0-2 VfR Aalen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS VfL Osnabruck 2-1 Hannover 96
25/09/2020 19:30 MS Erzgebirge AUE 1-1 SpVgg Greuther Furth
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS TSV Steinbach 4-0 SG Sonnenhof Grossaspach
25/09/2020 19:00 MS Pirmasens 0-2 Hoffenheim II
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:30 MS Wuppertaler SV 1-1 Preussen Munster
23/09/2020 20:30 MS Straelen 1-1 Rot-weiss Oberhausen
23/09/2020 20:30 MS Wiedenbrück 1-4 Borussia Dortmund II
23/09/2020 20:30 MS Sportfreunde Lotte 2-2 Lippstadt 08
23/09/2020 20:30 MS Homberg 2-2 Borussia M'gladbach II
23/09/2020 20:30 MS Bergisch Gladbach 1-1 Schalke 04 II
23/09/2020 20:30 MS Rot-weiss Essen 3-2 Rot Weiss Ahlen
23/09/2020 20:30 MS Wegberg-Beeck 0-2 SV Rodinghausen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:30 MS Weiche Flensburg 1-0 SV Drochtersen/assel
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:30 MS Tennis Borussia 1-1 Germania Halberstadt
23/09/2020 20:30 MS Luckenwalde 1-1 BAK '07
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Altona 93 2-1 Holstein Kiel II
23/09/2020 20:00 MS Eintracht Norderstedt 3-2 Hamburger SV II
23/09/2020 20:00 MS Oberneuland 1-0 Wolfsburg II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Optik Rathenow 2-2 Lokomotive Leipzig
23/09/2020 20:00 MS Bischofswerdaer FV 1-1 Hertha BSC II
23/09/2020 20:00 MS Altglienicke 1-1 SV Babelsberg 03
23/09/2020 20:00 MS Energie Cottbus 3-1 Union Fürstenwalde
23/09/2020 20:00 MS Chemnitzer FC 0-1 BFC Dynamo
23/09/2020 20:00 MS ZFC Meuselwitz 0-3 Viktoria Berlin
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
23/09/2020 18:00 MS Luneburger SK Hansa 3-1 St. Pauli II
23/09/2020 18:00 MS HSC Hannover 1-3 Hannover 96 II
23/09/2020 18:00 MS VfB Oldenburg 1-1 SSV Jeddeloh
23/09/2020 18:00 MS Heider SV 0-3 Phönix Lübeck
23/09/2020 18:00 MS Atlas Delmenhorst 1-6 Havelse
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:30 MS Lichtenberg 3-2 Auerbach
23/09/2020 17:30 MS BSG Chemie Leipzig 0-2 Carl Zeiss Jena
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
23/09/2020 16:00 MS Freiburg II 1-0 FSV Frankfurt
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
23/09/2020 15:00 MS Köln II 0-0 Fortuna Düsseldorf II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:30 MS VfL BOCHUM 2-2 FC St. Pauli
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
21/09/2020 20:00 MS Waldhof Mannheim 2-2 FC Viktoria Koln
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS VfL Wolfsburg 0-0 Bayer Leverkusen
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Holstein Kiel II 0-3 Luneburger SK Hansa
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS RB Leipzig 3-1 FSV Mainz 05
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS SV Drochtersen/assel 3-0 Heider SV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Ulm U19 0-8 Bayern München U19
20/09/2020 15:00 MS Mainz 05 U19 5-2 Karlsruher SC U19
20/09/2020 15:00 MS MSV Duisburg U19 2-2 Arminia Bielefeld U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Borussia Dortmund II 1-1 Rot-weiss Essen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS FC Magdeburg 0-2 Hallescher FC
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS St. Pauli II 0-4 Weiche Flensburg
20/09/2020 15:00 MS Havelse 1-1 VfB Oldenburg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS VfR Aalen 1-2 Bayern Alzenau
20/09/2020 15:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 2-2 Balingen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:30 MS SpVgg Greuther Furth 1-1 VfL Osnabruck
20/09/2020 14:30 MS FC Heidenheim 2-0 Eintracht Braunschweig
20/09/2020 14:30 MS Holstein Kiel 1-0 SC Paderborn 07
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:30 MS SV Babelsberg 03 0-1 Energie Cottbus
20/09/2020 14:30 MS Hertha BSC II 1-2 Luckenwalde
20/09/2020 14:30 MS Union Fürstenwalde 5-1 Optik Rathenow
20/09/2020 14:30 MS Viktoria Berlin 2-0 Lichtenberg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS FC Ingolstadt 04 2-1 KFC Uerdingen 05
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS Hallescher FC U19 4-0 Viktoria Berlin U19
20/09/2020 12:00 MS Osnabrück U19 0-2 RB Leipzig U19
20/09/2020 12:00 MS Schalke 04 U19 1-0 Köln U19
20/09/2020 12:00 MS Fortuna Köln U19 0-1 Fortuna Düsseldorf U19
20/09/2020 12:00 MS Hannover 96 U19 0-0 Dynamo Dresden U19
20/09/2020 12:00 MS Bayer Leverkusen U19 0-1 Borussia M'bach U19
20/09/2020 12:00 MS Preußen Münster U19 0-5 Borussia Dortmund U19
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:30 MS Borussia Dortmund 3-0 Borussia Monchengladbach
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Phönix Lübeck 0-3 Eintracht Norderstedt
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Schalke 04 II 2-0 SV Rodinghausen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Eintracht Frankfurt 1-1 Arminia Bielefeld
19/09/2020 16:30 MS FC Koln 2-3 1899 Hoffenheim
19/09/2020 16:30 MS VfB Stuttgart 2-3 SC Freiburg
19/09/2020 16:30 MS Union Berlin 1-3 FC Augsburg
19/09/2020 16:30 MS Werder Bremen 1-4 Hertha Berlin
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Wolfsburg U19 2-3 Werder Bremen U19
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS SSV Jeddeloh 0-1 Oberneuland
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:05 MS Lokomotive Leipzig 1-1 Chemnitzer FC
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS St. Pauli U19 5-2 Union Berlin U19
19/09/2020 15:00 MS Heidenheim U19 1-4 Greuther Fürth U19
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Borussia M'gladbach II 2-1 Straelen
19/09/2020 15:00 MS Fortuna Koln 3-2 Wuppertaler SV
19/09/2020 15:00 MS Lippstadt 08 1-1 Köln II
19/09/2020 15:00 MS Bonner SC 0-2 Wegberg-Beeck
19/09/2020 15:00 MS Preussen Munster 2-1 Homberg
19/09/2020 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 2-1 Sportfreunde Lotte
19/09/2020 15:00 MS Rot-weiss Oberhausen 1-1 Bergisch Gladbach
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Hansa Rostock 3-1 MSV Duisburg
19/09/2020 15:00 MS FSV Zwickau 2-1 SpVgg Unterhaching
19/09/2020 15:00 MS VfB Lubeck 1-1 FC Saarbrucken
19/09/2020 15:00 MS Bayern München II 2-2 Türkgücü-Ataspor
19/09/2020 15:00 MS SV Meppen 1-3 TSV 1860 Munich
19/09/2020 15:00 MS SV Wehen 0-0 Verl
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS FSV Mainz 05 II 1-5 Freiburg II
19/09/2020 15:00 MS FSV Frankfurt 1-0 FC Gießen
19/09/2020 15:00 MS SV Elversberg 4-0 Schott Mainz
19/09/2020 15:00 MS Hessen Kassel 1-1 Pirmasens
19/09/2020 15:00 MS Bahlinger SC 1-3 TSV Steinbach
19/09/2020 15:00 MS FC Astoria Walldorf 0-0 SSV ULM 1846
19/09/2020 15:00 MS FC 08 Homburg 3-0 Eintracht Stadtallendorf
19/09/2020 15:00 MS Kickers Offenbach 2-0 Hoffenheim II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 MS Germania Halberstadt 0-2 Altglienicke
19/09/2020 14:30 MS BAK '07 1-5 Carl Zeiss Jena
19/09/2020 14:30 MS Auerbach 1-1 Tennis Borussia
19/09/2020 14:30 MS BFC Dynamo 6-2 Bischofswerdaer FV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Hertha BSC U19 5-1 Eimsbütteler TV U19
19/09/2020 14:00 MS Hoffenheim U19 5-1 Kaiserslautern U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Hannover 96 2-0 Karlsruher SC
19/09/2020 14:00 MS FC Wurzburger Kickers 0-3 Erzgebirge AUE
19/09/2020 14:00 MS SV Sandhausen 3-2 SV Darmstadt 98
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Hamburger SV II 2-2 Teutonia Ottensen
19/09/2020 14:00 MS Hannover 96 II 0-1 Borussia Hildesheim
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:30 MS Stuttgart U19 2-0 Eintracht Frankf U19
19/09/2020 13:00 MS Energie Cottbus U19 1-2 Magdeburg U19
19/09/2020 12:30 MS Ingolstadt U19 1-1 Nürnberg U19
19/09/2020 12:00 MS Augsburg U19 1-2 Saarbrücken U19
19/09/2020 12:00 MS Rot-Weiss Essen U19 2-3 RW Oberhausen U19
19/09/2020 12:00 MS Holstein Kiel U19 1-0 Chemnitzer FC U19
19/09/2020 12:00 MS Bochum U19 4-0 Paderborn U19