Almanya Futbol Ligleri, Almanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Balingen 0-4 SSV ULM 1846
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
10/05/2021 21:30 MS Hamburger SV 5-2 FC Nurnberg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
10/05/2021 20:00 MS Waldhof Mannheim 3-2 Hallescher FC
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
10/05/2021 19:00 MS Holstein Kiel 1-0 Hannover 96
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 19:00 MS Hertha Berlin 0-0 Arminia Bielefeld
09/05/2021 16:30 MS Eintracht Frankfurt 1-1 FSV Mainz 05
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:30 İptal Edildi Deutz - Friesdorf
09/05/2021 16:30 İptal Edildi Fortuna Köln II - SV Breinig
09/05/2021 16:30 İptal Edildi VfL Vichttal - Frechen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:30 İptal Edildi SFL Bremerhaven - Aumund-Vegesack
09/05/2021 16:30 İptal Edildi SFL Bremerhaven - Union Bremen
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:30 İptal Edildi TuRU 1880 Düsseldorf - Cronenberger SC
09/05/2021 16:30 İptal Edildi Teutonia St.Tönis - Hilden
09/05/2021 16:30 İptal Edildi FC Bocholt - Sterkrade-Nord
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:15 İptal Edildi Wesseling-Urfeld - Siegburger SV
09/05/2021 16:00 İptal Edildi BCV Glesch / Paffendorf - Eilendorf
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Hennef 05 - Pesch
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Alfter - Hürth
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Düren Merzenich - Freialdenhoven
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Victoria Clarholz - Eintracht Rheine
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Meinerzhagen - Finnentrop / Bamenohl
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Vreden - Westfalia Herne
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Ennepetal - Westfalia Rhynern
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Sportfreunde Siegen - Paderborn II
09/05/2021 16:00 İptal Edildi TuS Erndtebruck - Preußen Münster II
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Holzwickeder SC - FC Gutersloh
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Sprockhovel - Kaan-Marienborn
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Hammer SpVg - Schermbeck
09/05/2021 16:00 İptal Edildi TuS Haltern - ASC Dortmund
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 İptal Edildi BSC Hastedt - Komet Arsten
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Vatan Sport - Geestemünde
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Vatan Sport - BTS Neustadt
09/05/2021 16:00 İptal Edildi BSC Hastedt - Borgfeld
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Friedberg - Viktoria Griesheim
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Hanau 93 - Eddersheim
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Bad Vilbel - Buchonia Flieden
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Ginsheim - Dietkirchen
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Neuhof - SV Steinbach
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Rot-Weiß Walldorf - Barockstadt Fulda-Lehn.
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 İptal Edildi 1.FC Monchengladbach - Monheim
09/05/2021 16:00 İptal Edildi SF Baumberg - SF Niederwenigern
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Germania Ratingen - Schonnebeck
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Kray - Jahn Hiesfeld
09/05/2021 16:00 İptal Edildi SW Essen - TVD Velbert
09/05/2021 16:00 İptal Edildi SC Velbert - FSV Duisburg
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Kleve - Union Nettetal
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Meerbusch - Dusseldorf-West
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 İptal Edildi FC Rielasingen-Arlen - Neckarsulmer SU
09/05/2021 16:00 İptal Edildi Lörrach-Brombach - Sandhausen II
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:30 İptal Edildi Hemelingen - Komet Arsten
09/05/2021 15:30 İptal Edildi Hemelingen - Leher
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:00 MS SC Freiburg W 3-1 SGS Essen W
09/05/2021 15:00 Ertelendi Turbine Potsdam W - Eintracht Frankfurt W
09/05/2021 15:00 MS Bayer Leverkusen W 2-2 Meppen
09/05/2021 15:00 MS MSV Duisburg W 1-2 Werder Bremen W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:00 MS Bayern München II 1-2 SpVgg Unterhaching
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Brinkumer SV - Bremer Sv
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Neustrelitz - Strausberg
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Blau-Weiß 90 Berlin - BSC Süd 05
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Victoria Seelow - CFC Hertha
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Hertha Zehlendorf - FC Lok Stendal
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Tasmania Berlin - RSV Eintracht
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Stern - Staaken
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Pampow - Hansa Rostock II
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Rostocker FC - Torgelower SV Greif
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
09/05/2021 15:00 İptal Edildi An der Fahner Höhe - Oberlausitz Neugersdorf
09/05/2021 15:00 İptal Edildi 1. FC Merseburg - Wacker Nordhausen
09/05/2021 15:00 İptal Edildi FC Grimma - Ludwigsfelde
09/05/2021 15:00 İptal Edildi International Leipzig - VfL Halle
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Plauen - Einheit Rudolstadt
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Krieschow - Carl Zeiss Jena II
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Rot-weiss Erfurt - Eilenburg
09/05/2021 15:00 İptal Edildi Blau-Weiß Zorbau - Martinroda
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:30 MS Erzgebirge AUE 3-8 SC Paderborn 07
09/05/2021 14:30 MS FC Heidenheim 2-1 SV Sandhausen
09/05/2021 14:30 MS VfL BOCHUM 5-1 Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:30 MS FC Koln 1-4 SC Freiburg
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Chemnitzer FC - Energie Cottbus
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Lokomotive Leipzig - Germania Halberstadt
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Hertha BSC II - Viktoria Berlin
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Carl Zeiss Jena - Lichtenberg
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Bischofswerdaer FV - Altglienicke
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Optik Rathenow - BSG Chemie Leipzig
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Union Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
09/05/2021 14:30 İptal Edildi BFC Dynamo - Auerbach
09/05/2021 14:30 İptal Edildi BAK '07 - ZFC Meuselwitz
09/05/2021 14:30 İptal Edildi Luckenwalde - Tennis Borussia
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 MS VfL Wolfsburg W 1-1 Bayern Munich W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 MS SV Meppen 0-2 VfB Lubeck
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 İptal Edildi Schwachhausen - Geestemünde
09/05/2021 14:00 İptal Edildi Schwachhausen - Habenhauser FV
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:30 MS Bayern Munich 6-0 Borussia Monchengladbach
08/05/2021 16:30 MS 1899 Hoffenheim 4-2 FC Schalke 04
08/05/2021 16:30 MS Werder Bremen 0-0 Bayer Leverkusen
08/05/2021 16:30 MS Borussia Dortmund 3-2 RB Leipzig
08/05/2021 16:30 MS VfL Wolfsburg 3-0 Union Berlin
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:30 İptal Edildi Oberachern - Bruchsal
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 İptal Edildi OSC Bremerhaven - Habenhauser FV
08/05/2021 16:00 İptal Edildi OSC Bremerhaven - Leher
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 İptal Edildi FC 1906 Erlensee - Waldgirmes
08/05/2021 16:00 İptal Edildi Fernwald - SV Zeilsheim
08/05/2021 16:00 İptal Edildi Hünfelder SV - Hessen Dreieich
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:30 İptal Edildi Freiburger FC - FC Nottingen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS Alemannia Aachen 0-3 Sportfreunde Lotte
08/05/2021 15:00 MS Borussia M'gladbach II 2-1 Fortuna Düsseldorf II
08/05/2021 15:00 MS Schalke 04 II 6-1 Rot Weiss Ahlen
08/05/2021 15:00 MS Straelen 0-1 Bonner SC
08/05/2021 15:00 MS Wuppertaler SV 1-2 Rot-weiss Essen
08/05/2021 15:00 MS Köln II 1-0 Wegberg-Beeck
08/05/2021 15:00 MS Preussen Munster 3-1 Fortuna Koln
08/05/2021 15:00 MS Rot-weiss Oberhausen 2-1 Lippstadt 08
08/05/2021 15:00 Ertelendi SV Rodinghausen - Borussia Dortmund II
08/05/2021 15:00 MS Homberg 0-3 Wiedenbrück
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS SV Wehen 1-1 TSV 1860 Munich
08/05/2021 15:00 MS FC Kaiserslautern 4-1 KFC Uerdingen 05
08/05/2021 15:00 MS FC Ingolstadt 04 0-0 FC Saarbrucken
08/05/2021 15:00 MS Dynamo Dresden 2-0 FC Viktoria Koln
08/05/2021 15:00 MS FC Magdeburg 3-2 MSV Duisburg
08/05/2021 15:00 MS Hansa Rostock 0-0 FSV Zwickau
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS FSV Frankfurt 4-2 Bahlinger SC
08/05/2021 15:00 MS Pirmasens 2-0 VfR Aalen
08/05/2021 15:00 MS Stuttgart II 3-2 Bayern Alzenau
08/05/2021 15:00 MS Hessen Kassel 2-2 Balingen
08/05/2021 15:00 MS SV Elversberg 3-0 Kickers Offenbach
08/05/2021 15:00 MS FC Astoria Walldorf 4-2 FSV Mainz 05 II
08/05/2021 15:00 MS FC Gießen 1-2 SSV ULM 1846
08/05/2021 15:00 MS Schott Mainz 0-2 Freiburg II
08/05/2021 15:00 MS FC 08 Homburg 1-1 Hoffenheim II
08/05/2021 15:00 MS TuS RW Koblenz 3-0 SG Sonnenhof Grossaspach
08/05/2021 15:00 MS TSV Steinbach 2-1 Eintracht Stadtallendorf
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 İptal Edildi Baunatal - Hadamar
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 İptal Edildi FV Ravensburg - Göppinger SV
08/05/2021 15:00 İptal Edildi SGV Freiberg - Ilshofen
08/05/2021 15:00 İptal Edildi Backnang - Astoria Walldorf II
08/05/2021 15:00 İptal Edildi Sportfreunde Dorfmerkingen - SV Linx
08/05/2021 15:00 İptal Edildi CFR Pforzheim - Bissingen
08/05/2021 15:00 İptal Edildi Stuttgarter Kickers - Reutlingen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:15 İptal Edildi Blumenthaler SV - Aumund-Vegesack
08/05/2021 14:15 İptal Edildi Blumenthaler SV - BTS Neustadt
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Fortuna Dusseldorf 2-2 Eintracht Braunschweig
08/05/2021 14:00 MS FC Wurzburger Kickers 1-3 VfL Osnabruck
08/05/2021 14:00 MS SpVgg Greuther Furth 2-2 Karlsruher SC
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 İptal Edildi Werder Bremen III - Brinkumer SV
08/05/2021 14:00 İptal Edildi Werder Bremen III - Union Bremen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
07/05/2021 21:30 MS VfB Stuttgart 2-1 FC Augsburg
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:15 MS 1899 Hoffenheim W 0-0 SC Sand W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:00 MS Türkgücü-Ataspor 1-2 Verl
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
07/05/2021 19:45 İptal Edildi Bremer Sv - Borgfeld
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
07/05/2021 19:30 MS Hannover 96 1-2 SV Darmstadt 98
07/05/2021 19:30 MS Holstein Kiel 4-0 FC St. Pauli
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
06/05/2021 19:30 MS Hertha Berlin 3-0 SC Freiburg
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:30 İptal Edildi Bruchsal - Freiburger FC
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:15 MS Eintracht Frankfurt W 3-1 SGS Essen W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 MS SpVgg Unterhaching 0-2 Waldhof Mannheim
05/05/2021 20:00 MS FC Saarbrucken 0-3 FC Magdeburg
05/05/2021 20:00 MS KFC Uerdingen 05 1-1 FC Viktoria Koln
05/05/2021 20:00 MS FSV Zwickau 0-0 SV Meppen
05/05/2021 20:00 MS MSV Duisburg 2-2 Bayern München II
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 İptal Edildi FC 08 Villingen - CFR Pforzheim
05/05/2021 20:00 İptal Edildi Neckarsulmer SU - FV Ravensburg
05/05/2021 20:00 İptal Edildi Sandhausen II - SGV Freiberg
05/05/2021 20:00 İptal Edildi Bissingen - Backnang
05/05/2021 20:00 İptal Edildi Reutlingen - Lörrach-Brombach
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:30 MS Preussen Munster 4-0 Lippstadt 08
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:30 İptal Edildi Astoria Walldorf II - FC Rielasingen-Arlen
05/05/2021 19:30 İptal Edildi SV Linx - Oberachern
05/05/2021 19:30 İptal Edildi FC Nottingen - Stuttgarter Kickers
05/05/2021 19:30 İptal Edildi Göppinger SV - Sportfreunde Dorfmerkingen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/05/2021 20:00 MS TSV 1860 Munich 3-0 FC Kaiserslautern
04/05/2021 20:00 MS Verl 0-0 Dynamo Dresden
04/05/2021 20:00 MS Hansa Rostock 1-1 FC Ingolstadt 04
04/05/2021 20:00 MS Hallescher FC 4-1 Türkgücü-Ataspor
04/05/2021 20:00 MS VfB Lubeck 0-3 SV Wehen
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/05/2021 20:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 1-2 SV Elversberg
04/05/2021 20:00 MS Kickers Offenbach 3-2 FC 08 Homburg
04/05/2021 20:00 MS Pirmasens 0-2 SSV ULM 1846
04/05/2021 20:00 MS VfR Aalen 2-1 FC Astoria Walldorf
04/05/2021 20:00 MS FSV Mainz 05 II 1-3 FSV Frankfurt
04/05/2021 20:00 MS TSV Steinbach 4-0 Schott Mainz
04/05/2021 20:00 MS Hoffenheim II 1-1 Hessen Kassel
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
04/05/2021 19:30 MS Holstein Kiel 2-0 SV Sandhausen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
04/05/2021 19:00 MS Fortuna Koln 2-0 Fortuna Düsseldorf II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/05/2021 19:00 MS Balingen 0-4 Eintracht Stadtallendorf
04/05/2021 19:00 MS Bayern Alzenau 1-1 FC Gießen
04/05/2021 19:00 MS Bahlinger SC 2-1 TuS RW Koblenz
04/05/2021 15:00 MS Freiburg II 3-1 Stuttgart II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
03/05/2021 21:30 MS Fortuna Dusseldorf 3-2 Karlsruher SC
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
03/05/2021 19:00 MS FSV Mainz 05 1-1 Hertha Berlin
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Frechen - Hennef 05
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Pesch - Alfter
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Habenhauser FV - Leher
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Leher - Hemelingen
02/05/2021 16:30 İptal Edildi SFL Bremerhaven - Vatan Sport
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Habenhauser FV - OSC Bremerhaven
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Dusseldorf-West - TuRU 1880 Düsseldorf
02/05/2021 16:30 İptal Edildi Hilden - Kleve
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:15 İptal Edildi Siegburger SV - Fortuna Köln II
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:15 İptal Edildi Westfalia Herne - Schermbeck
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:15 İptal Edildi Sterkrade-Nord - Kray
02/05/2021 16:15 İptal Edildi Union Nettetal - SF Baumberg
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Hürth - Deutz
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Friesdorf - Wesseling-Urfeld
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Eilendorf - Düren Merzenich
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Viktoria Arnoldsweiler - VfL Vichttal
02/05/2021 16:00 İptal Edildi SV Breinig - BCV Glesch / Paffendorf
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Eintracht Rheine - TuS Haltern
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Paderborn II - Hammer SpVg
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Westfalia Rhynern - Sprockhovel
02/05/2021 16:00 İptal Edildi FC Gutersloh - Meinerzhagen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi SG Wattenscheid 09 - Victoria Clarholz
02/05/2021 16:00 İptal Edildi ASC Dortmund - Sportfreunde Siegen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Vreden - Ennepetal
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Kaan-Marienborn - Holzwickeder SC
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Finnentrop / Bamenohl - TuS Erndtebruck
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Borgfeld - Bremer Sv
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Komet Arsten - BSC Hastedt
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Union Bremen - Hemelingen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Union Bremen - SFL Bremerhaven
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi SV Zeilsheim - Friedberg
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Eddersheim - FC 1906 Erlensee
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Buchonia Flieden - Neuhof
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Monheim - SW Essen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Cronenberger SC - Germania Ratingen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi TVD Velbert - FC Bocholt
02/05/2021 16:00 İptal Edildi SF Niederwenigern - SC Velbert
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Jahn Hiesfeld - Meerbusch
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Schonnebeck - Teutonia St.Tönis
02/05/2021 16:00 İptal Edildi SSVg Velbert - 1.FC Monchengladbach
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
02/05/2021 16:00 İptal Edildi Lörrach-Brombach - FC Nottingen
02/05/2021 16:00 İptal Edildi FC Rielasingen-Arlen - Bissingen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/05/2021 15:00 Ertelendi Homberg - Wegberg-Beeck
02/05/2021 15:00 MS Rot-weiss Essen 5-0 Lippstadt 08
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Brinkumer SV - Werder Bremen III
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Brinkumer SV - OSC Bremerhaven
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
02/05/2021 15:00 İptal Edildi RSV Eintracht - Greifswalder FC
02/05/2021 15:00 İptal Edildi FC Lok Stendal - Pampow
02/05/2021 15:00 İptal Edildi CFC Hertha - Stern
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Strausberg - BSC Süd 05
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Neustrelitz - Tasmania Berlin
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Torgelower SV Greif - Hertha Zehlendorf
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Hansa Rostock II - Victoria Seelow
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Staaken - Blau-Weiß 90 Berlin
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Wacker Nordhausen - Krieschow
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Plauen - An der Fahner Höhe
02/05/2021 15:00 İptal Edildi VfL Halle - Blau-Weiß Zorbau
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Ludwigsfelde - Rot-weiss Erfurt
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Eilenburg - 1. FC Merseburg
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Einheit Rudolstadt - Carl Zeiss Jena II
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Oberlausitz Neugersdorf - Union Sandersdorf
02/05/2021 15:00 İptal Edildi Martinroda - FC Grimma
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Germania Halberstadt - Union Fürstenwalde
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Optik Rathenow - Chemnitzer FC
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Altglienicke - Luckenwalde
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Lichtenberg - BAK '07
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Viktoria Berlin - BFC Dynamo
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Auerbach - Lokomotive Leipzig
02/05/2021 14:30 İptal Edildi BSG Chemie Leipzig - SV Babelsberg 03
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Energie Cottbus - Bischofswerdaer FV
02/05/2021 14:30 İptal Edildi Tennis Borussia - Carl Zeiss Jena
02/05/2021 14:30 İptal Edildi ZFC Meuselwitz - Hertha BSC II
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/05/2021 12:00 İptal Edildi Geestemünde - Schwachhausen
02/05/2021 12:00 İptal Edildi Geestemünde - Komet Arsten
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
01/05/2021 21:30 MS Borussia Dortmund 5-0 Holstein Kiel
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:30 - Oberachern - Göppinger SV
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Dietkirchen - Baunatal
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Hadamar - Fernwald
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Barockstadt Fulda-Lehn. - Bad Vilbel
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Hessen Dreieich - Hanau 93
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Waldgirmes - Ginsheim
01/05/2021 16:00 İptal Edildi Viktoria Griesheim - Rot-Weiß Walldorf
01/05/2021 16:00 İptal Edildi SV Steinbach - Hünfelder SV
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 MS KFC Uerdingen 05 0-2 Dynamo Dresden
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 MS Schott Mainz 2-1 Balingen
01/05/2021 15:00 MS FC 08 Homburg 2-1 SG Sonnenhof Grossaspach
01/05/2021 15:00 MS FSV Frankfurt 0-2 VfR Aalen
01/05/2021 15:00 MS SSV ULM 1846 0-0 Bayern Alzenau
01/05/2021 15:00 MS SV Elversberg 4-3 Bahlinger SC
01/05/2021 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 1-2 Hoffenheim II
01/05/2021 15:00 MS Hessen Kassel 0-4 Kickers Offenbach
01/05/2021 15:00 MS Pirmasens 0-2 FC Astoria Walldorf
01/05/2021 15:00 MS FC Gießen 1-2 Freiburg II
01/05/2021 15:00 MS TuS RW Koblenz 2-2 FSV Mainz 05 II
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 İptal Edildi Aumund-Vegesack - Blumenthaler SV
01/05/2021 15:00 İptal Edildi Aumund-Vegesack - BSC Hastedt
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 - SGV Freiberg - Reutlingen
01/05/2021 15:00 - Freiburger FC - SV Linx
01/05/2021 15:00 - FV Ravensburg - Astoria Walldorf II
01/05/2021 15:00 - Stuttgarter Kickers - Bruchsal
01/05/2021 15:00 - Sportfreunde Dorfmerkingen - Neckarsulmer SU
01/05/2021 15:00 - Backnang - FC 08 Villingen
01/05/2021 15:00 - Ilshofen - Sandhausen II
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:15 İptal Edildi Blumenthaler SV - Bremer Sv
01/05/2021 14:00 İptal Edildi BTS Neustadt - Borgfeld
01/05/2021 14:00 İptal Edildi Werder Bremen III - Schwachhausen
01/05/2021 14:00 İptal Edildi BTS Neustadt - Vatan Sport
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
30/04/2021 21:30 USB Werder Bremen 1-2 RB Leipzig
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
30/04/2021 19:30 MS Fortuna Düsseldorf II 4-2 Wuppertaler SV
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS TSV Steinbach 1-0 Stuttgart II
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
29/04/2021 19:30 MS Hamburger SV 1-1 Karlsruher SC
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
28/04/2021 20:00 MS Dynamo Dresden 1-0 MSV Duisburg
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
28/04/2021 19:30 MS SpVgg Greuther Furth 3-2 SV Sandhausen
27/04/2021 19:30 MS FC Nurnberg 1-1 Holstein Kiel
26/04/2021 21:30 MS SV Darmstadt 98 3-1 VfL BOCHUM
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
26/04/2021 20:00 MS Bayern München II 0-4 FC Saarbrucken
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
26/04/2021 19:00 MS Karlsruher SC 0-0 Erzgebirge AUE
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
25/04/2021 19:00 MS Borussia Monchengladbach 5-0 Arminia Bielefeld
25/04/2021 16:30 MS RB Leipzig 2-0 VfB Stuttgart
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:30 Ertelendi Deutz - Wesseling-Urfeld
25/04/2021 16:30 Ertelendi Fortuna Köln II - Friesdorf
25/04/2021 16:30 Ertelendi VfL Vichttal - Freialdenhoven
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:30 İptal Edildi SFL Bremerhaven - Brinkumer SV
25/04/2021 16:30 İptal Edildi Habenhauser FV - Hemelingen
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:30 Ertelendi FC Bocholt - Monheim
25/04/2021 16:30 Ertelendi Teutonia St.Tönis - Cronenberger SC
25/04/2021 16:30 Ertelendi FSV Duisburg - SF Niederwenigern
25/04/2021 16:30 Ertelendi TuRU 1880 Düsseldorf - Jahn Hiesfeld
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 Ertelendi Hürth - Pesch
25/04/2021 16:00 Ertelendi Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler
25/04/2021 16:00 Ertelendi Düren Merzenich - SV Breinig
25/04/2021 16:00 Ertelendi Alfter - Frechen
25/04/2021 16:00 Ertelendi BCV Glesch / Paffendorf - Siegburger SV
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Schermbeck - Paderborn II
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Sportfreunde Siegen - Eintracht Rheine
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Ennepetal - Westfalia Herne
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Holzwickeder SC - Westfalia Rhynern
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Victoria Clarholz - Preußen Münster II
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Hammer SpVg - ASC Dortmund
25/04/2021 16:00 İptal Edildi TuS Haltern - SG Wattenscheid 09
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Meinerzhagen - Kaan-Marienborn
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Sprockhovel - Vreden
25/04/2021 16:00 İptal Edildi TuS Erndtebruck - FC Gutersloh
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Union Bremen - Blumenthaler SV
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Borgfeld - Komet Arsten
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Vatan Sport - Aumund-Vegesack
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Komet Arsten - Borgfeld
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Leher - BSC Hastedt
25/04/2021 16:00 İptal Edildi BSC Hastedt - Leher
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Bad Vilbel - Viktoria Griesheim
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Friedberg - Hadamar
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Hanau 93 - SV Steinbach
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Rot-Weiß Walldorf - SV Zeilsheim
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Ginsheim - Eddersheim
25/04/2021 16:00 İptal Edildi Neuhof - Barockstadt Fulda-Lehn.
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 Ertelendi SW Essen - SSVg Velbert
25/04/2021 16:00 Ertelendi SF Baumberg - Hilden
25/04/2021 16:00 Ertelendi Germania Ratingen - Dusseldorf-West
25/04/2021 16:00 Ertelendi Kray - TVD Velbert
25/04/2021 16:00 Ertelendi SC Velbert - Union Nettetal
25/04/2021 16:00 Ertelendi Kleve - Schonnebeck
25/04/2021 16:00 Ertelendi Meerbusch - Sterkrade-Nord
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:30 İptal Edildi Hemelingen - Habenhauser FV
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 MS MSV Duisburg W 0-4 VfL Wolfsburg W
25/04/2021 15:00 MS SC Sand W 6-1 Werder Bremen W
25/04/2021 15:00 MS Meppen 1-0 1899 Hoffenheim W
25/04/2021 15:00 MS SC Freiburg W 0-3 Eintracht Frankfurt W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 MS SV Wehen 0-3 MSV Duisburg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 MS VfR Aalen 1-1 TuS RW Koblenz
25/04/2021 15:00 MS FSV Mainz 05 II 1-5 SV Elversberg
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Brinkumer SV - SFL Bremerhaven
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Tasmania Berlin - Strausberg
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Greifswalder FC - Neustrelitz
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Blau-Weiß 90 Berlin - CFC Hertha
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Victoria Seelow - FC Lok Stendal
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Rostocker FC - RSV Eintracht
25/04/2021 15:00 İptal Edildi BSC Süd 05 - Staaken
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Stern - Hansa Rostock II
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Pampow - Torgelower SV Greif
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Carl Zeiss Jena II - Wacker Nordhausen
25/04/2021 15:00 İptal Edildi 1. FC Merseburg - Ludwigsfelde
25/04/2021 15:00 İptal Edildi FC Grimma - VfL Halle
25/04/2021 15:00 İptal Edildi International Leipzig - Oberlausitz Neugersdorf
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Krieschow - Eilenburg
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Rot-weiss Erfurt - Martinroda
25/04/2021 15:00 İptal Edildi An der Fahner Höhe - Einheit Rudolstadt
25/04/2021 15:00 İptal Edildi Union Sandersdorf - Plauen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:30 MS SV Sandhausen 4-2 Hannover 96
25/04/2021 14:30 MS FC St. Pauli 2-1 SpVgg Greuther Furth
25/04/2021 14:30 MS Jahn Regensburg 1-1 Hamburger SV
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Hertha BSC II - Lichtenberg
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Carl Zeiss Jena - Altglienicke
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Luckenwalde - Energie Cottbus
25/04/2021 14:30 İptal Edildi SV Babelsberg 03 - Germania Halberstadt
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Lokomotive Leipzig - Viktoria Berlin
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Chemnitzer FC - BSG Chemie Leipzig
25/04/2021 14:30 İptal Edildi BAK '07 - Tennis Borussia
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Bischofswerdaer FV - Optik Rathenow
25/04/2021 14:30 İptal Edildi Union Fürstenwalde - Auerbach
25/04/2021 14:30 İptal Edildi BFC Dynamo - ZFC Meuselwitz
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS FC Magdeburg 1-0 VfB Lubeck
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 İptal Edildi Schwachhausen - BTS Neustadt
25/04/2021 12:00 İptal Edildi Geestemünde - OSC Bremerhaven
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:30 MS Bayer Leverkusen 3-1 Eintracht Frankfurt
24/04/2021 16:30 MS FSV Mainz 05 2-1 Bayern Munich
24/04/2021 16:30 MS SC Freiburg 1-1 1899 Hoffenheim
24/04/2021 16:30 MS Union Berlin 3-1 Werder Bremen
24/04/2021 16:30 MS VfL Wolfsburg 0-2 Borussia Dortmund
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:30 - SV Linx - Stuttgarter Kickers
24/04/2021 16:30 - Reutlingen - Ilshofen
24/04/2021 16:30 - Bissingen - FV Ravensburg
24/04/2021 16:30 - Neckarsulmer SU - Oberachern
24/04/2021 16:30 - FC Nottingen - SGV Freiberg
24/04/2021 16:30 - FC 08 Villingen - FC Rielasingen-Arlen
24/04/2021 16:30 - Astoria Walldorf II - Sportfreunde Dorfmerkingen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 İptal Edildi OSC Bremerhaven - Geestemünde
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 İptal Edildi FC 1906 Erlensee - Hessen Dreieich
24/04/2021 16:00 İptal Edildi Dietkirchen - Waldgirmes
24/04/2021 16:00 İptal Edildi Hünfelder SV - Buchonia Flieden
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 - Bruchsal - Lörrach-Brombach
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Rot-weiss Essen 4-1 Homberg
24/04/2021 15:00 MS Bonner SC 1-2 Bergisch Gladbach
24/04/2021 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 1-1 Rot-weiss Oberhausen
24/04/2021 15:00 - Lippstadt 08 - Borussia M'gladbach II
24/04/2021 15:00 MS Wegberg-Beeck 1-3 Fortuna Koln
24/04/2021 15:00 MS Sportfreunde Lotte 1-0 Wuppertaler SV
24/04/2021 15:00 MS Wiedenbrück 2-0 Straelen
24/04/2021 15:00 MS Borussia Dortmund II 3-3 Schalke 04 II
24/04/2021 15:00 - Fortuna Düsseldorf II - Preussen Munster
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Dynamo Dresden 0-3 Hallescher FC
24/04/2021 15:00 MS SV Meppen 2-3 Hansa Rostock
24/04/2021 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 0-2 KFC Uerdingen 05
24/04/2021 15:00 MS FC Ingolstadt 04 3-2 FSV Zwickau
24/04/2021 15:00 MS FC Kaiserslautern 3-2 SpVgg Unterhaching
24/04/2021 15:00 MS Waldhof Mannheim 0-2 TSV 1860 Munich
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 MS Balingen 1-3 Stuttgart II
24/04/2021 15:00 - Freiburg II - SSV ULM 1846
24/04/2021 15:00 MS Bahlinger SC 1-2 FC 08 Homburg
24/04/2021 15:00 MS Kickers Offenbach 4-0 Eintracht Stadtallendorf
24/04/2021 15:00 MS Bayern Alzenau 2-5 Pirmasens
24/04/2021 15:00 MS TSV Steinbach 4-0 FC Gießen
24/04/2021 15:00 MS FC Astoria Walldorf 3-1 FSV Frankfurt
24/04/2021 15:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 2-3 Hessen Kassel
24/04/2021 15:00 MS Hoffenheim II 3-1 Schott Mainz
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 İptal Edildi Aumund-Vegesack - Vatan Sport
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 İptal Edildi Baunatal - Fernwald
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
24/04/2021 15:00 - CFR Pforzheim - Backnang
24/04/2021 15:00 - Göppinger SV - Freiburger FC
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:15 İptal Edildi Blumenthaler SV - Union Bremen
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS VfL Osnabruck 1-3 Holstein Kiel
24/04/2021 14:00 MS SC Paderborn 07 2-1 Fortuna Dusseldorf
24/04/2021 14:00 MS FC Nurnberg 3-1 FC Heidenheim
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 İptal Edildi Werder Bremen III - Bremer Sv
24/04/2021 14:00 İptal Edildi BTS Neustadt - Schwachhausen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
23/04/2021 21:30 MS FC Augsburg 2-3 FC Koln
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
23/04/2021 20:30 MS Köln II 0-2 Alemannia Aachen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
23/04/2021 20:15 MS Bayer Leverkusen W 2-1 SGS Essen W
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
23/04/2021 20:00 MS FC Viktoria Koln 2-2 Verl
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
23/04/2021 19:30 MS Eintracht Braunschweig 0-2 Erzgebirge AUE
23/04/2021 19:30 MS Karlsruher SC 2-2 FC Wurzburger Kickers
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
23/04/2021 19:30 İptal Edildi Bremer Sv - Werder Bremen III
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
22/04/2021 21:30 MS SV Sandhausen 2-1 Hamburger SV
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
22/04/2021 20:00 - Preußen Münster II - TuS Haltern
22/04/2021 20:00 - Eintracht Rheine - Hammer SpVg
22/04/2021 20:00 - Westfalia Herne - Paderborn II
22/04/2021 20:00 - Vreden - Holzwickeder SC
22/04/2021 20:00 - Kaan-Marienborn - TuS Erndtebruck
22/04/2021 20:00 - SG Wattenscheid 09 - Sportfreunde Siegen
22/04/2021 20:00 - ASC Dortmund - Schermbeck
22/04/2021 20:00 - Ennepetal - Sprockhovel
22/04/2021 20:00 - Westfalia Rhynern - Meinerzhagen
22/04/2021 20:00 - Finnentrop / Bamenohl - Victoria Clarholz
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
21/04/2021 21:30 MS Borussia Dortmund 2-0 Union Berlin
21/04/2021 21:30 MS Werder Bremen 0-1 FSV Mainz 05
21/04/2021 21:30 MS 1899 Hoffenheim 3-2 Borussia Monchengladbach
21/04/2021 21:30 MS VfB Stuttgart 1-3 VfL Wolfsburg
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/04/2021 20:30 MS Wuppertaler SV 4-0 Wegberg-Beeck
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
21/04/2021 20:00 MS Hansa Rostock 1-1 SV Wehen
21/04/2021 20:00 MS SpVgg Unterhaching 0-2 Türkgücü-Ataspor
21/04/2021 20:00 MS VfB Lubeck 1-1 FC Ingolstadt 04
21/04/2021 20:00 MS SV Meppen 1-2 FC Magdeburg
21/04/2021 20:00 MS FC Saarbrucken 5-0 Waldhof Mannheim
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
21/04/2021 20:00 - Freiburger FC - Neckarsulmer SU
21/04/2021 20:00 - SGV Freiberg - Bruchsal
21/04/2021 20:00 - Sandhausen II - Reutlingen
21/04/2021 20:00 - Stuttgarter Kickers - Göppinger SV
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
21/04/2021 19:30 MS SC Paderborn 07 2-2 VfL Osnabruck
21/04/2021 19:30 MS Hannover 96 3-1 Jahn Regensburg
21/04/2021 19:30 MS Fortuna Dusseldorf 2-0 FC St. Pauli
21/04/2021 19:30 MS FC Heidenheim 0-2 VfL BOCHUM
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
21/04/2021 19:30 MS SV Elversberg 2-1 VfR Aalen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
21/04/2021 19:30 İptal Edildi Komet Arsten - Union Bremen
21/04/2021 19:30 İptal Edildi Schwachhausen - Vatan Sport
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
21/04/2021 19:30 - Oberachern - Astoria Walldorf II
21/04/2021 19:30 - FV Ravensburg - FC 08 Villingen
21/04/2021 19:30 - Ilshofen - FC Nottingen
21/04/2021 19:30 - Sportfreunde Dorfmerkingen - Bissingen
21/04/2021 19:30 - FC Rielasingen-Arlen - CFR Pforzheim
21/04/2021 19:30 - Lörrach-Brombach - SV Linx
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
21/04/2021 18:00 MS Hessen Kassel 1-1 Bahlinger SC
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
21/04/2021 17:00 MS Turbine Potsdam W 2-3 Bayern Munich W
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
20/04/2021 21:30 MS Bayern Munich 2-0 Bayer Leverkusen
20/04/2021 21:30 MS Arminia Bielefeld 1-0 FC Schalke 04
20/04/2021 21:30 MS Eintracht Frankfurt 2-0 FC Augsburg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/04/2021 20:00 MS FSV Zwickau 1-1 Bayern München II
20/04/2021 20:00 MS TSV 1860 Munich 1-1 FC Viktoria Koln
20/04/2021 20:00 MS Hallescher FC 1-1 Verl
20/04/2021 20:00 MS MSV Duisburg 2-2 FC Kaiserslautern
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/04/2021 20:00 MS TuS RW Koblenz 3-2 FC Astoria Walldorf
20/04/2021 20:00 MS Schott Mainz 2-4 Kickers Offenbach
20/04/2021 20:00 MS Pirmasens 0-1 FSV Frankfurt
20/04/2021 20:00 MS Eintracht Stadtallendorf 0-2 SG Sonnenhof Grossaspach
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
20/04/2021 19:30 MS SpVgg Greuther Furth 3-0 Eintracht Braunschweig
20/04/2021 19:30 MS FC Wurzburger Kickers 1-3 SV Darmstadt 98
20/04/2021 19:30 MS Erzgebirge AUE 0-1 FC Nurnberg
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
20/04/2021 19:30 MS FC Koln 2-1 RB Leipzig
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/04/2021 19:00 MS Bayern Alzenau 1-3 Freiburg II
20/04/2021 19:00 MS FC 08 Homburg 2-2 FSV Mainz 05 II
20/04/2021 19:00 MS FC Gießen 3-0 Balingen
20/04/2021 15:00 MS Stuttgart II 2-1 Hoffenheim II
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:30 MS Borussia Dortmund 4-1 Werder Bremen
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:30 Ertelendi Pesch - Deutz
18/04/2021 16:30 Ertelendi Frechen - Hürth
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:30 - SFL Bremerhaven - Werder Bremen III
18/04/2021 16:30 Ertelendi Habenhauser FV - BSC Hastedt
18/04/2021 16:30 Ertelendi Leher - Borgfeld
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:30 Ertelendi FC Bocholt - 1.FC Monchengladbach
18/04/2021 16:30 Ertelendi Teutonia St.Tönis - Jahn Hiesfeld
18/04/2021 16:30 Ertelendi TuRU 1880 Düsseldorf - TVD Velbert
18/04/2021 16:30 Ertelendi FSV Duisburg - Hilden
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:15 Ertelendi Wesseling-Urfeld - Fortuna Köln II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 MS SV Wehen 1-0 SpVgg Unterhaching
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 İptal Edildi Inter Türkspor Kiel - Weiche Flensburg II
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 Ertelendi Friesdorf - BCV Glesch / Paffendorf
18/04/2021 16:00 Ertelendi Eilendorf - VfL Vichttal
18/04/2021 16:00 Ertelendi Viktoria Arnoldsweiler - Alfter
18/04/2021 16:00 Ertelendi Düren Merzenich - Siegburger SV
18/04/2021 16:00 Ertelendi Freialdenhoven - Hennef 05
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 Ertelendi Meinerzhagen - Vreden
18/04/2021 16:00 Ertelendi Paderborn II - ASC Dortmund
18/04/2021 16:00 Ertelendi Hammer SpVg - SG Wattenscheid 09
18/04/2021 16:00 Ertelendi TuS Haltern - Finnentrop / Bamenohl
18/04/2021 16:00 Ertelendi Sprockhovel - Westfalia Herne
18/04/2021 16:00 Ertelendi Holzwickeder SC - Ennepetal
18/04/2021 16:00 Ertelendi Schermbeck - Eintracht Rheine
18/04/2021 16:00 Ertelendi Sportfreunde Siegen - Preußen Münster II
18/04/2021 16:00 Ertelendi Victoria Clarholz - FC Gutersloh
18/04/2021 16:00 Ertelendi TuS Erndtebruck - Westfalia Rhynern
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 - Vatan Sport - Union Bremen
18/04/2021 16:00 Ertelendi Komet Arsten - Bremer Sv
18/04/2021 16:00 Ertelendi Union Bremen - Vatan Sport
18/04/2021 16:00 - Borgfeld - Leher
18/04/2021 16:00 - BSC Hastedt - Habenhauser FV
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 - SV Zeilsheim - Bad Vilbel
18/04/2021 16:00 - Buchonia Flieden - Hanau 93
18/04/2021 16:00 - Eddersheim - Dietkirchen
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 Ertelendi SF Niederwenigern - Union Nettetal
18/04/2021 16:00 Ertelendi SF Baumberg - Cronenberger SC
18/04/2021 16:00 Ertelendi Germania Ratingen - Sterkrade-Nord
18/04/2021 16:00 Ertelendi Meerbusch - Monheim
18/04/2021 16:00 Ertelendi SC Velbert - Schonnebeck
18/04/2021 16:00 Ertelendi Kleve - Dusseldorf-West
18/04/2021 16:00 Ertelendi Kray - SSVg Velbert
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:30 - Hemelingen - Geestemünde
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 MS Werder Bremen W 2-1 Bayer Leverkusen W
18/04/2021 15:00 MS VfL Wolfsburg W 3-2 SC Freiburg W
18/04/2021 15:00 MS SGS Essen W 3-1 Meppen
18/04/2021 15:00 MS Turbine Potsdam W 1-0 MSV Duisburg W
18/04/2021 15:00 MS Eintracht Frankfurt W 4-0 SC Sand W
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 MS Rot-weiss Oberhausen 0-1 Borussia Dortmund II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 MS Waldhof Mannheim 3-2 VfB Lubeck
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Todesfelde - Lübeck II
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 Ertelendi Brinkumer SV - Blumenthaler SV
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 İptal Edildi FC Lok Stendal - Stern
18/04/2021 15:00 İptal Edildi CFC Hertha - BSC Süd 05
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Tasmania Berlin - Greifswalder FC
18/04/2021 15:00 İptal Edildi RSV Eintracht - Hertha Zehlendorf
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Hansa Rostock II - Blau-Weiß 90 Berlin
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Strausberg - Staaken
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Neustrelitz - Rostocker FC
18/04/2021 15:00 İptal Edildi Torgelower SV Greif - Victoria Seelow
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
18/04/2021 15:00 - Ludwigsfelde - Krieschow
18/04/2021 15:00 - Einheit Rudolstadt - Wacker Nordhausen
18/04/2021 15:00 - Plauen - International Leipzig
18/04/2021 15:00 - VfL Halle - Rot-weiss Erfurt
18/04/2021 15:00 - Martinroda - 1. FC Merseburg
18/04/2021 15:00 - Eilenburg - Carl Zeiss Jena II
18/04/2021 15:00 - An der Fahner Höhe - Union Sandersdorf
18/04/2021 15:00 - Oberlausitz Neugersdorf - Blau-Weiß Zorbau
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:30 MS Jahn Regensburg 0-3 FC Heidenheim
18/04/2021 14:30 MS VfL BOCHUM 4-3 Hannover 96
18/04/2021 14:30 MS VfL Osnabruck 0-3 Fortuna Dusseldorf
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Viktoria Berlin - Union Fürstenwalde
18/04/2021 14:30 İptal Edildi BSG Chemie Leipzig - Germania Halberstadt
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Optik Rathenow - Luckenwalde
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Altglienicke - BAK '07
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Lichtenberg - BFC Dynamo
18/04/2021 14:30 İptal Edildi ZFC Meuselwitz - Lokomotive Leipzig
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Auerbach - SV Babelsberg 03
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Chemnitzer FC - Bischofswerdaer FV
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Energie Cottbus - Carl Zeiss Jena
18/04/2021 14:30 İptal Edildi Tennis Borussia - Hertha BSC II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:00 MS FC Ingolstadt 04 0-0 SV Meppen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:00 - Schwachhausen - Aumund-Vegesack
18/04/2021 12:00 Ertelendi Geestemünde - Hemelingen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
17/04/2021 19:30 MS Bayern Munich W 2-3 1899 Hoffenheim W
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 19:30 MS Bayer Leverkusen 3-0 FC Koln
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:30 İptal Edildi Oldenburger SV - Eutiner SV
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:30 MS Wuppertaler SV 2-0 Köln II
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:30 MS VfL Wolfsburg 2-3 Bayern Munich
17/04/2021 16:30 MS Union Berlin 2-1 VfB Stuttgart
17/04/2021 16:30 MS Borussia Monchengladbach 4-0 Eintracht Frankfurt
17/04/2021 16:30 MS SC Freiburg 4-0 FC Schalke 04
17/04/2021 16:30 MS FC Augsburg 0-0 Arminia Bielefeld
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:30 Ertelendi Neckarsulmer SU - Stuttgarter Kickers
17/04/2021 16:30 Ertelendi FC Nottingen - Sandhausen II
17/04/2021 16:30 Ertelendi FC 08 Villingen - Sportfreunde Dorfmerkingen
17/04/2021 16:30 Ertelendi SV Linx - SGV Freiberg
17/04/2021 16:30 Ertelendi Backnang - FC Rielasingen-Arlen
17/04/2021 16:30 Ertelendi Bissingen - Oberachern
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 - OSC Bremerhaven - BTS Neustadt
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 - Waldgirmes - Baunatal
17/04/2021 16:00 - Hessen Dreieich - Ginsheim
17/04/2021 16:00 - Hadamar - Rot-Weiß Walldorf
17/04/2021 16:00 - Barockstadt Fulda-Lehn. - Hünfelder SV
17/04/2021 16:00 - SV Steinbach - FC 1906 Erlensee
17/04/2021 16:00 - Fernwald - Friedberg
17/04/2021 16:00 - Viktoria Griesheim - Neuhof
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 Ertelendi Astoria Walldorf II - Freiburger FC
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Homberg 3-1 Sportfreunde Lotte
17/04/2021 15:00 MS SV Rodinghausen 0-0 Bonner SC
17/04/2021 15:00 MS Straelen 0-2 Rot-weiss Essen
17/04/2021 15:00 MS Alemannia Aachen 1-1 Wegberg-Beeck
17/04/2021 15:00 MS Borussia M'gladbach II 1-0 Rot Weiss Ahlen
17/04/2021 15:00 MS Bergisch Gladbach 0-0 Wiedenbrück
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Verl 3-0 KFC Uerdingen 05
17/04/2021 15:00 MS FC Kaiserslautern 2-1 FC Saarbrucken
17/04/2021 15:00 MS FC Magdeburg 0-0 FSV Zwickau
17/04/2021 15:00 MS FC Viktoria Koln 2-0 Hallescher FC
17/04/2021 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 0-2 TSV 1860 Munich
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Freiburg II 1-0 Pirmasens
17/04/2021 15:00 MS Hoffenheim II 2-2 FC Gießen
17/04/2021 15:00 MS FSV Frankfurt 1-2 TuS RW Koblenz
17/04/2021 15:00 MS VfR Aalen 1-1 FC 08 Homburg
17/04/2021 15:00 MS Bahlinger SC 1-0 Eintracht Stadtallendorf
17/04/2021 15:00 MS Kickers Offenbach 1-1 Stuttgart II
17/04/2021 15:00 MS TSV Steinbach 4-0 Bayern Alzenau
17/04/2021 15:00 MS FC Astoria Walldorf 1-4 SV Elversberg
17/04/2021 15:00 MS FSV Mainz 05 II 2-1 Hessen Kassel
17/04/2021 15:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 1-4 Schott Mainz
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 İptal Edildi Kronshagen - Altenholz
17/04/2021 15:00 İptal Edildi Pansdorf - Union Neumünster
17/04/2021 15:00 İptal Edildi TSB Flensburg - Frisia 03 Risum-Lindholm
17/04/2021 15:00 İptal Edildi Bordesholm - Husumer
17/04/2021 15:00 İptal Edildi Dornbreite Lübeck - SV Eichede
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 Ertelendi Aumund-Vegesack - Schwachhausen
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 Ertelendi Göppinger SV - Lörrach-Brombach
17/04/2021 15:00 Ertelendi Bruchsal - Ilshofen
17/04/2021 15:00 Ertelendi CFR Pforzheim - FV Ravensburg
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:15 - Blumenthaler SV - Brinkumer SV
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 Ertelendi Osnabrück U19 - Wolfsburg U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Bayern München U19 - Heidenheim U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Eintracht Frankf U19 - Augsburg U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Darmstadt 98 U19 - Mainz 05 U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Nürnberg U19 - Hoffenheim U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Fortuna Düsseldorf U19 - Paderborn U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Wuppertaler SV U19 - Preußen Münster U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi RW Oberhausen U19 - Schalke 04 U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Borussia M'bach U19 - MSV Duisburg U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Chemnitzer FC U19 - Energie Cottbus U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Union Berlin U19 - Hertha BSC U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Viktoria Berlin U19 - Hannover 96 U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi RB Leipzig U19 - Hallescher FC U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Greuther Fürth U19 - Kickers Offenbach U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Saarbrücken U19 - Ulm U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Karlsruher SC U19 - Stuttgart U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Kaiserslautern U19 - Astoria Walldorf U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Ingolstadt U19 - Freiburg U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Borussia Dortmund U19 - Fortuna Köln U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Köln U19 - Alemannia Aachen U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Arminia Bielefeld U19 - Rot-Weiss Essen U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Magdeburg U19 - Hamburger SV U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Viktoria Köln U19 - Bayer Leverkusen U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Eimsbütteler TV U19 - Holstein Kiel U19
17/04/2021 14:00 Ertelendi Dynamo Dresden U19 - St. Pauli U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS FC St. Pauli 4-0 FC Wurzburger Kickers
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 Ertelendi Werder Bremen III - SFL Bremerhaven
17/04/2021 14:00 Ertelendi BTS Neustadt - OSC Bremerhaven
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
16/04/2021 21:30 MS RB Leipzig 0-0 1899 Hoffenheim
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
16/04/2021 20:00 MS Bayern München II 0-1 Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
16/04/2021 19:30 MS SV Darmstadt 98 2-2 SpVgg Greuther Furth
16/04/2021 19:30 MS Eintracht Braunschweig 0-0 SC Paderborn 07
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
16/04/2021 19:30 - Bremer Sv - Komet Arsten
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
15/04/2021 20:00 Ertelendi FC Gutersloh - TuS Haltern
15/04/2021 20:00 Ertelendi Preußen Münster II - Hammer SpVg
15/04/2021 20:00 Ertelendi Eintracht Rheine - Paderborn II
15/04/2021 20:00 Ertelendi Sprockhovel - Holzwickeder SC
15/04/2021 20:00 Ertelendi Vreden - TuS Erndtebruck
15/04/2021 20:00 Ertelendi Finnentrop / Bamenohl - Sportfreunde Siegen
15/04/2021 20:00 Ertelendi SG Wattenscheid 09 - Schermbeck
15/04/2021 20:00 Ertelendi Westfalia Herne - ASC Dortmund
15/04/2021 20:00 Ertelendi Ennepetal - Meinerzhagen
15/04/2021 20:00 Ertelendi Kaan-Marienborn - Victoria Clarholz
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
15/04/2021 19:30 İptal Edildi Schwachhausen - Hemelingen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/04/2021 20:30 MS Fortuna Koln 1-1 Rot Weiss Ahlen
14/04/2021 20:30 MS Straelen 0-3 Köln II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/04/2021 20:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 2-2 Bayern Alzenau
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
14/04/2021 19:30 MS VfL Osnabruck 0-1 Jahn Regensburg
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/04/2021 19:00 MS Wuppertaler SV 0-1 Borussia M'gladbach II
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
13/04/2021 20:00 MS SV Elversberg 4-1 Eintracht Stadtallendorf
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
12/04/2021 21:30 MS 1899 Hoffenheim 0-0 Bayer Leverkusen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
12/04/2021 20:00 MS SV Meppen 0-3 SV Wehen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
11/04/2021 19:00 MS FC Koln 2-3 FSV Mainz 05
11/04/2021 16:30 MS FC Schalke 04 1-0 FC Augsburg
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:30 Ertelendi Pesch - Frechen
11/04/2021 16:30 Ertelendi Deutz - Fortuna Köln II
11/04/2021 16:30 Ertelendi VfL Vichttal - SV Breinig
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:30 - Leher - Geestemünde
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:30 Ertelendi Dusseldorf-West - SF Baumberg
11/04/2021 16:30 Ertelendi Hilden - SF Niederwenigern
11/04/2021 16:15 Ertelendi Sterkrade-Nord - Teutonia St.Tönis
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 Ertelendi Hennef 05 - Eilendorf
11/04/2021 16:00 Ertelendi BCV Glesch / Paffendorf - Wesseling-Urfeld
11/04/2021 16:00 Ertelendi Alfter - Freialdenhoven
11/04/2021 16:00 Ertelendi Düren Merzenich - Friesdorf
11/04/2021 16:00 Ertelendi Hürth - Viktoria Arnoldsweiler
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 Ertelendi Holzwickeder SC - Westfalia Herne
11/04/2021 16:00 Ertelendi Victoria Clarholz - Westfalia Rhynern
11/04/2021 16:00 Ertelendi Meinerzhagen - Sprockhovel
11/04/2021 16:00 Ertelendi Paderborn II - SG Wattenscheid 09
11/04/2021 16:00 Ertelendi Hammer SpVg - Finnentrop / Bamenohl
11/04/2021 16:00 Ertelendi TuS Haltern - Kaan-Marienborn
11/04/2021 16:00 Ertelendi TuS Erndtebruck - Ennepetal
11/04/2021 16:00 Ertelendi ASC Dortmund - Eintracht Rheine
11/04/2021 16:00 Ertelendi Schermbeck - Preußen Münster II
11/04/2021 16:00 Ertelendi Sportfreunde Siegen - FC Gutersloh
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 - BSC Hastedt - Union Bremen
11/04/2021 16:00 Ertelendi Komet Arsten - Leher
11/04/2021 16:00 Ertelendi BSC Hastedt - Geestemünde
11/04/2021 16:00 - Komet Arsten - BTS Neustadt
11/04/2021 16:00 - Vatan Sport - Blumenthaler SV
11/04/2021 16:00 Ertelendi Vatan Sport - Brinkumer SV
11/04/2021 16:00 Ertelendi Borgfeld - Habenhauser FV
11/04/2021 16:00 - Borgfeld - Aumund-Vegesack
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 Ertelendi Bad Vilbel - Hadamar
11/04/2021 16:00 Ertelendi Ginsheim - SV Steinbach
11/04/2021 16:00 Ertelendi Neuhof - SV Zeilsheim
11/04/2021 16:00 Ertelendi Rot-Weiß Walldorf - Fernwald
11/04/2021 16:00 Ertelendi Hanau 93 - Barockstadt Fulda-Lehn.
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 Ertelendi Cronenberger SC - SC Velbert
11/04/2021 16:00 Ertelendi SW Essen - FC Bocholt
11/04/2021 16:00 Ertelendi SSVg Velbert - Meerbusch
11/04/2021 16:00 Ertelendi TVD Velbert - Germania Ratingen
11/04/2021 16:00 Ertelendi Jahn Hiesfeld - Kleve
11/04/2021 16:00 Ertelendi Schonnebeck - FSV Duisburg
11/04/2021 16:00 Ertelendi 1.FC Monchengladbach - Kray
11/04/2021 16:00 Ertelendi Monheim - TuRU 1880 Düsseldorf
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 Ertelendi Lörrach-Brombach - Neckarsulmer SU
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:30 Ertelendi Hemelingen - BTS Neustadt
11/04/2021 15:30 - Hemelingen - Brinkumer SV
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:00 MS SpVgg Unterhaching 2-0 Dynamo Dresden
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:00 MS Freiburg II 1-0 TSV Steinbach
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:00 İptal Edildi Eckernförder SV - Inter Türkspor Kiel
11/04/2021 15:00 İptal Edildi Preußen Reinfeld - Eutiner SV
11/04/2021 15:00 İptal Edildi Todesfelde - Pansdorf
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:00 - Blau-Weiß 90 Berlin - FC Lok Stendal
11/04/2021 15:00 - Greifswalder FC - Strausberg
11/04/2021 15:00 - Hertha Zehlendorf - Neustrelitz
11/04/2021 15:00 - Staaken - CFC Hertha
11/04/2021 15:00 - BSC Süd 05 - Hansa Rostock II
11/04/2021 15:00 - Stern - Torgelower SV Greif
11/04/2021 15:00 - Pampow - RSV Eintracht
11/04/2021 15:00 - Rostocker FC - Tasmania Berlin
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:00 - FC Grimma - Oberlausitz Neugersdorf
11/04/2021 15:00 - International Leipzig - An der Fahner Höhe
11/04/2021 15:00 - Carl Zeiss Jena II - Ludwigsfelde
11/04/2021 15:00 - 1. FC Merseburg - VfL Halle
11/04/2021 15:00 - Union Sandersdorf - Einheit Rudolstadt
11/04/2021 15:00 - Blau-Weiß Zorbau - Plauen
11/04/2021 15:00 - Wacker Nordhausen - Eilenburg
11/04/2021 15:00 - Krieschow - Martinroda
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:30 MS Hannover 96 1-3 FC Heidenheim
11/04/2021 14:30 MS FC Wurzburger Kickers 1-1 FC Nurnberg
11/04/2021 14:30 MS VfL Osnabruck 0-4 Eintracht Braunschweig
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:30 Ertelendi SV Babelsberg 03 - Viktoria Berlin
11/04/2021 14:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - Lichtenberg
11/04/2021 14:30 Ertelendi Hertha BSC II - Altglienicke
11/04/2021 14:30 Ertelendi BAK '07 - Energie Cottbus
11/04/2021 14:30 Ertelendi Luckenwalde - Chemnitzer FC
11/04/2021 14:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - ZFC Meuselwitz
11/04/2021 14:30 Ertelendi BFC Dynamo - Tennis Borussia
11/04/2021 14:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - BSG Chemie Leipzig
11/04/2021 14:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - Optik Rathenow
11/04/2021 14:30 Ertelendi Germania Halberstadt - Auerbach
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:00 MS FSV Zwickau 1-2 FC Viktoria Koln
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:00 Ertelendi Schwachhausen - Union Bremen
11/04/2021 14:00 - Schwachhausen - SFL Bremerhaven
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 19:30 MS VfB Stuttgart 2-3 Borussia Dortmund
10/04/2021 16:30 MS Bayern Munich 1-1 Union Berlin
10/04/2021 16:30 MS Hertha Berlin 2-2 Borussia Monchengladbach
10/04/2021 16:30 MS Eintracht Frankfurt 4-3 VfL Wolfsburg
10/04/2021 16:30 MS Werder Bremen 1-4 RB Leipzig
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:30 Ertelendi Reutlingen - FC Nottingen
10/04/2021 16:30 Ertelendi Oberachern - FC 08 Villingen
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 Ertelendi OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack
10/04/2021 16:00 - OSC Bremerhaven - Werder Bremen III
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 Ertelendi Hünfelder SV - Viktoria Griesheim
10/04/2021 16:00 Ertelendi Dietkirchen - Hessen Dreieich
10/04/2021 16:00 Ertelendi Waldgirmes - Eddersheim
10/04/2021 16:00 Ertelendi FC 1906 Erlensee - Buchonia Flieden
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:30 Ertelendi Freiburger FC - Bissingen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Köln II 5-2 Homberg
10/04/2021 15:00 MS Rot-weiss Essen 4-0 Bergisch Gladbach
10/04/2021 15:00 MS Bonner SC 0-3 Schalke 04 II
10/04/2021 15:00 MS Borussia M'gladbach II 1-4 Borussia Dortmund II
10/04/2021 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 2-3 Preussen Munster
10/04/2021 15:00 MS Alemannia Aachen 0-2 Wuppertaler SV
10/04/2021 15:00 MS Sportfreunde Lotte 0-0 Straelen
10/04/2021 15:00 MS Wiedenbrück 0-2 SV Rodinghausen
10/04/2021 15:00 MS Fortuna Koln 1-0 Lippstadt 08
10/04/2021 15:00 MS Wegberg-Beeck 2-0 Fortuna Düsseldorf II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS TSV 1860 Munich 3-2 Verl
10/04/2021 15:00 MS FC Ingolstadt 04 2-2 Bayern München II
10/04/2021 15:00 MS Hansa Rostock 0-2 FC Magdeburg
10/04/2021 15:00 MS VfB Lubeck 1-1 FC Kaiserslautern
10/04/2021 15:00 MS FC Saarbrucken 2-1 Türkgücü-Ataspor
10/04/2021 15:00 MS MSV Duisburg 1-1 Waldhof Mannheim
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 3-2 FSV Mainz 05 II
10/04/2021 15:00 MS FC 08 Homburg 3-1 FC Astoria Walldorf
10/04/2021 15:00 MS Pirmasens 1-1 TuS RW Koblenz
10/04/2021 15:00 MS SSV ULM 1846 4-1 Hoffenheim II
10/04/2021 15:00 MS Stuttgart II 0-2 SG Sonnenhof Grossaspach
10/04/2021 15:00 MS Schott Mainz 3-1 Bahlinger SC
10/04/2021 15:00 MS Hessen Kassel 1-1 VfR Aalen
10/04/2021 15:00 MS SV Elversberg 2-2 FSV Frankfurt
10/04/2021 15:00 MS Bayern Alzenau 2-3 Balingen
10/04/2021 15:00 MS FC Gießen 0-2 Kickers Offenbach
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 İptal Edildi Altenholz - Weiche Flensburg II
10/04/2021 15:00 İptal Edildi Dornbreite Lübeck - Lübeck II
10/04/2021 15:00 İptal Edildi Bordesholm - Frisia 03 Risum-Lindholm
10/04/2021 15:00 İptal Edildi Husumer - Kronshagen
10/04/2021 15:00 İptal Edildi Union Neumünster - Oldenburger SV
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 Ertelendi Baunatal - Friedberg
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 Ertelendi Stuttgarter Kickers - Astoria Walldorf II
10/04/2021 15:00 Ertelendi SGV Freiberg - Göppinger SV
10/04/2021 15:00 Ertelendi FV Ravensburg - Backnang
10/04/2021 15:00 Ertelendi Ilshofen - SV Linx
10/04/2021 15:00 Ertelendi Sportfreunde Dorfmerkingen - CFR Pforzheim
10/04/2021 15:00 Ertelendi Sandhausen II - Bruchsal
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:15 Ertelendi Blumenthaler SV - Werder Bremen III
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 Ertelendi Hertha BSC U19 - Dynamo Dresden U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Energie Cottbus U19 - Eimsbütteler TV U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Werder Bremen U19 - Magdeburg U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Mainz 05 U19 - Kaiserslautern U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Augsburg U19 - Karlsruher SC U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Heidenheim U19 - Saarbrücken U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Bochum U19 - Fortuna Düsseldorf U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Rot-Weiss Essen U19 - Borussia M'bach U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Alemannia Aachen U19 - RW Oberhausen U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Fortuna Köln U19 - Wuppertaler SV U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Hannover 96 U19 - RB Leipzig U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Paderborn U19 - Borussia Dortmund U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi St. Pauli U19 - Viktoria Berlin U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Holstein Kiel U19 - Union Berlin U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Hamburger SV U19 - Chemnitzer FC U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Freiburg U19 - Greuther Fürth U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Astoria Walldorf U19 - Nürnberg U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Stuttgart U19 - Darmstadt 98 U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Ulm U19 - Eintracht Frankf U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Kickers Offenbach U19 - Bayern München U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi MSV Duisburg U19 - Viktoria Köln U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Schalke 04 U19 - Arminia Bielefeld U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Preußen Münster U19 - Köln U19
10/04/2021 14:00 Ertelendi Hallescher FC U19 - Osnabrück U19
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Erzgebirge AUE 1-3 FC St. Pauli
10/04/2021 14:00 MS SC Paderborn 07 3-0 VfL BOCHUM
10/04/2021 14:00 Ertelendi Holstein Kiel - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
09/04/2021 21:30 MS Arminia Bielefeld 1-0 SC Freiburg
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
09/04/2021 20:00 MS Hallescher FC 2-1 KFC Uerdingen 05
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
09/04/2021 19:30 MS Hamburger SV 1-2 SV Darmstadt 98
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
09/04/2021 19:15 - Bremer Sv - Habenhauser FV
09/04/2021 19:15 Ertelendi Bremer Sv - SFL Bremerhaven
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:30 MS Hannover 96 1-2 FC Wurzburger Kickers
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/04/2021 20:30 MS Bergisch Gladbach 0-2 Sportfreunde Lotte
07/04/2021 20:30 MS Homberg 0-2 Alemannia Aachen
07/04/2021 20:30 MS Fortuna Düsseldorf II 1-1 Lippstadt 08
07/04/2021 20:30 MS Rot-weiss Oberhausen 2-1 Bonner SC
07/04/2021 20:00 MS Schalke 04 II 2-1 Wiedenbrück
Almanya DFB Pokal Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı )
07/04/2021 19:30 MS Jahn Regensburg 0-1 Werder Bremen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/04/2021 19:30 MS Preussen Munster 1-1 Borussia Dortmund II
07/04/2021 19:30 MS SV Rodinghausen 1-1 Rot-weiss Essen
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
07/04/2021 18:00 MS FC Kaiserslautern 2-2 FSV Zwickau
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
06/04/2021 20:00 MS Eintracht Stadtallendorf 0-2 TuS RW Koblenz
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
06/04/2021 19:30 MS FC Heidenheim 1-0 Holstein Kiel
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
06/04/2021 18:30 MS Bayern Alzenau 1-2 FSV Frankfurt
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
05/04/2021 21:30 MS FC St. Pauli 2-0 Eintracht Braunschweig
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
05/04/2021 20:00 MS FC Viktoria Koln 1-1 SpVgg Unterhaching
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:30 Ertelendi Frechen - Deutz
05/04/2021 16:30 Ertelendi Fortuna Köln II - BCV Glesch / Paffendorf
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:30 Ertelendi Teutonia St.Tönis - TVD Velbert
05/04/2021 16:30 Ertelendi FSV Duisburg - Cronenberger SC
05/04/2021 16:30 Ertelendi TuRU 1880 Düsseldorf - SSVg Velbert
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:30 Ertelendi FC Rielasingen-Arlen - FV Ravensburg
05/04/2021 16:30 Ertelendi Bissingen - Stuttgarter Kickers
05/04/2021 16:30 Ertelendi Göppinger SV - Ilshofen
05/04/2021 16:30 Ertelendi CFR Pforzheim - Oberachern
05/04/2021 16:30 Ertelendi FC 08 Villingen - Freiburger FC
05/04/2021 16:30 Ertelendi Neckarsulmer SU - SGV Freiberg
05/04/2021 16:30 Ertelendi SV Linx - Sandhausen II
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:15 Ertelendi Siegburger SV - VfL Vichttal
05/04/2021 16:15 Ertelendi Wesseling-Urfeld - Düren Merzenich
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:15 Ertelendi Westfalia Herne - Eintracht Rheine
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:15 Ertelendi Union Nettetal - Hilden
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:00 Ertelendi SV Breinig - Hennef 05
05/04/2021 16:00 Ertelendi Freialdenhoven - Hürth
05/04/2021 16:00 Ertelendi Viktoria Arnoldsweiler - Pesch
05/04/2021 16:00 Ertelendi Eilendorf - Alfter
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:00 Ertelendi Westfalia Rhynern - TuS Haltern
05/04/2021 16:00 Ertelendi FC Gutersloh - Hammer SpVg
05/04/2021 16:00 Ertelendi Preußen Münster II - Paderborn II
05/04/2021 16:00 Ertelendi Holzwickeder SC - Meinerzhagen
05/04/2021 16:00 Ertelendi Vreden - Victoria Clarholz
05/04/2021 16:00 Ertelendi Kaan-Marienborn - Sportfreunde Siegen
05/04/2021 16:00 Ertelendi Finnentrop / Bamenohl - Schermbeck
05/04/2021 16:00 Ertelendi SG Wattenscheid 09 - ASC Dortmund
05/04/2021 16:00 Ertelendi Sprockhovel - TuS Erndtebruck
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:00 Ertelendi Hadamar - Neuhof
05/04/2021 16:00 Ertelendi Viktoria Griesheim - Hanau 93
05/04/2021 16:00 Ertelendi Barockstadt Fulda-Lehn. - FC 1906 Erlensee
05/04/2021 16:00 Ertelendi SV Steinbach - Dietkirchen
05/04/2021 16:00 Ertelendi Friedberg - Rot-Weiß Walldorf
05/04/2021 16:00 Ertelendi Fernwald - Bad Vilbel
05/04/2021 16:00 Ertelendi SV Zeilsheim - Hünfelder SV
05/04/2021 16:00 Ertelendi Eddersheim - Baunatal
05/04/2021 16:00 Ertelendi Buchonia Flieden - Ginsheim
05/04/2021 16:00 Ertelendi Hessen Dreieich - Waldgirmes
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:00 Ertelendi Kray - SW Essen
05/04/2021 16:00 Ertelendi SC Velbert - Dusseldorf-West
05/04/2021 16:00 Ertelendi Kleve - Sterkrade-Nord
05/04/2021 16:00 Ertelendi Germania Ratingen - Monheim
05/04/2021 16:00 Ertelendi SF Niederwenigern - Schonnebeck
05/04/2021 16:00 Ertelendi SF Baumberg - Jahn Hiesfeld
05/04/2021 16:00 Ertelendi Meerbusch - 1.FC Monchengladbach
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
05/04/2021 16:00 Ertelendi Bruchsal - Reutlingen
05/04/2021 15:00 Ertelendi Astoria Walldorf II - Lörrach-Brombach
05/04/2021 15:00 Ertelendi Backnang - Sportfreunde Dorfmerkingen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
04/04/2021 19:00 MS Union Berlin 1-1 Hertha Berlin
04/04/2021 16:30 MS VfB Stuttgart 1-0 Werder Bremen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
04/04/2021 16:00 MS Borussia Dortmund II 1-0 Fortuna Koln
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/04/2021 15:00 MS Dynamo Dresden 0-0 Hansa Rostock
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
04/04/2021 15:00 MS FSV Mainz 05 II 3-1 Schott Mainz
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
04/04/2021 15:00 - Torgelower SV Greif - Blau-Weiß 90 Berlin
04/04/2021 15:00 - Hansa Rostock II - Staaken
04/04/2021 15:00 - Greifswalder FC - Rostocker FC
04/04/2021 15:00 - Neustrelitz - Pampow
04/04/2021 15:00 - FC Lok Stendal - BSC Süd 05
04/04/2021 15:00 - Strausberg - CFC Hertha
04/04/2021 15:00 - Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf
04/04/2021 15:00 - RSV Eintracht - Victoria Seelow
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
04/04/2021 15:00 - An der Fahner Höhe - Blau-Weiß Zorbau
04/04/2021 15:00 - Oberlausitz Neugersdorf - Rot-weiss Erfurt
04/04/2021 15:00 - VfL Halle - Krieschow
04/04/2021 15:00 - Ludwigsfelde - Wacker Nordhausen
04/04/2021 15:00 - Plauen - FC Grimma
04/04/2021 15:00 - International Leipzig - Union Sandersdorf
04/04/2021 15:00 - Martinroda - Carl Zeiss Jena II
04/04/2021 15:00 - Einheit Rudolstadt - Eilenburg
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
04/04/2021 14:30 MS SV Darmstadt 98 1-2 Fortuna Dusseldorf
04/04/2021 14:30 MS SV Sandhausen 1-0 FC Wurzburger Kickers
04/04/2021 14:30 MS FC Nurnberg 2-1 SC Paderborn 07
04/04/2021 14:30 MS Hannover 96 3-3 Hamburger SV
04/04/2021 14:30 MS Jahn Regensburg 1-1 Erzgebirge AUE
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
04/04/2021 14:30 - Lichtenberg - Union Fürstenwalde
04/04/2021 14:30 - Viktoria Berlin - Germania Halberstadt
04/04/2021 14:30 - Bischofswerdaer FV - Luckenwalde
04/04/2021 14:30 - Optik Rathenow - BAK '07
04/04/2021 14:30 - Altglienicke - BFC Dynamo
04/04/2021 14:30 - Tennis Borussia - Lokomotive Leipzig
04/04/2021 14:30 - ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03
04/04/2021 14:30 - BSG Chemie Leipzig - Auerbach
04/04/2021 14:30 - Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena
04/04/2021 14:30 - Energie Cottbus - Hertha BSC II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
04/04/2021 14:00 MS Türkgücü-Ataspor 2-0 SV Meppen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 21:30 MS Borussia Monchengladbach 2-1 SC Freiburg
03/04/2021 19:30 MS RB Leipzig 0-1 Bayern Munich
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:30 İptal Edildi Oldenburger SV - SV Eichede
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:30 MS Borussia Dortmund 1-2 Eintracht Frankfurt
03/04/2021 16:30 MS VfL Wolfsburg 1-0 FC Koln
03/04/2021 16:30 MS FC Augsburg 2-1 1899 Hoffenheim
03/04/2021 16:30 MS Bayer Leverkusen 2-1 FC Schalke 04
03/04/2021 16:30 MS FSV Mainz 05 1-1 Arminia Bielefeld
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 İptal Edildi Inter Türkspor Kiel - Husumer
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Rot Weiss Ahlen 1-1 Fortuna Düsseldorf II
03/04/2021 15:00 MS Wuppertaler SV 2-1 Homberg
03/04/2021 15:00 MS Köln II 2-1 Bergisch Gladbach
03/04/2021 15:00 MS Wiedenbrück 2-1 Rot-weiss Oberhausen
03/04/2021 15:00 MS Wegberg-Beeck 0-0 Lippstadt 08
03/04/2021 15:00 MS Alemannia Aachen 2-3 Straelen
03/04/2021 15:00 MS Rot-weiss Essen 5-0 Schalke 04 II
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Waldhof Mannheim 1-0 FSV Zwickau
03/04/2021 15:00 MS KFC Uerdingen 05 1-3 TSV 1860 Munich
03/04/2021 15:00 MS Bayern München II 2-3 VfB Lubeck
03/04/2021 15:00 MS SV Wehen 2-2 FC Saarbrucken
03/04/2021 15:00 MS FC Kaiserslautern 3-1 Hallescher FC
03/04/2021 15:00 MS FC Magdeburg 2-0 FC Ingolstadt 04
03/04/2021 15:00 MS Verl 1-2 MSV Duisburg
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Bahlinger SC 1-0 Stuttgart II
03/04/2021 15:00 MS Kickers Offenbach 1-0 SSV ULM 1846
03/04/2021 15:00 MS Balingen 0-1 Freiburg II
03/04/2021 15:00 MS FSV Frankfurt 0-0 FC 08 Homburg
03/04/2021 15:00 MS VfR Aalen 2-1 Eintracht Stadtallendorf
03/04/2021 15:00 MS TSV Steinbach 1-1 Pirmasens
03/04/2021 15:00 MS SG Sonnenhof Grossaspach 1-1 FC Gießen
03/04/2021 15:00 MS Hoffenheim II 4-2 Bayern Alzenau
03/04/2021 15:00 MS TuS RW Koblenz 1-1 SV Elversberg
03/04/2021 15:00 MS FC Astoria Walldorf 1-2 Hessen Kassel
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 İptal Edildi Frisia 03 Risum-Lindholm - Altenholz
03/04/2021 15:00 İptal Edildi Pansdorf - Dornbreite Lübeck
03/04/2021 15:00 İptal Edildi Kronshagen - TSB Flensburg
03/04/2021 15:00 İptal Edildi Eutiner SV - Union Neumünster
03/04/2021 14:30 İptal Edildi Weiche Flensburg II - Eckernförder SV
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS VfL BOCHUM 2-1 Holstein Kiel
03/04/2021 14:00 MS FC Heidenheim 0-1 SpVgg Greuther Furth
03/04/2021 14:00 MS Karlsruher SC 0-1 VfL Osnabruck
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 İptal Edildi Lübeck II - Preußen Reinfeld
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/04/2021 16:30 Ertelendi Habenhauser FV - Geestemünde
02/04/2021 16:30 Ertelendi Leher - BTS Neustadt
02/04/2021 16:00 Ertelendi BSC Hastedt - Brinkumer SV
02/04/2021 16:00 Ertelendi Komet Arsten - Aumund-Vegesack
02/04/2021 16:00 Ertelendi OSC Bremerhaven - SFL Bremerhaven
02/04/2021 16:00 Ertelendi Borgfeld - Union Bremen
02/04/2021 15:30 Ertelendi Hemelingen - Werder Bremen III
02/04/2021 14:00 Ertelendi Bremer Sv - Vatan Sport
02/04/2021 14:00 Ertelendi Schwachhausen - Blumenthaler SV
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
01/04/2021 21:00 Ertelendi Sterkrade-Nord - SF Baumberg
01/04/2021 21:00 Ertelendi 1.FC Monchengladbach - TuRU 1880 Düsseldorf
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
01/04/2021 20:30 Ertelendi Alfter - SV Breinig
01/04/2021 20:30 Ertelendi Friesdorf - VfL Vichttal
01/04/2021 20:30 Ertelendi Deutz - BCV Glesch / Paffendorf
01/04/2021 20:30 Ertelendi Pesch - Freialdenhoven
01/04/2021 20:30 Ertelendi Hürth - Eilendorf
01/04/2021 20:30 Ertelendi Hennef 05 - Siegburger SV
01/04/2021 20:30 Ertelendi Düren Merzenich - Fortuna Köln II
01/04/2021 20:30 Ertelendi Frechen - Viktoria Arnoldsweiler
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
01/04/2021 20:30 Ertelendi Jahn Hiesfeld - SC Velbert
01/04/2021 20:30 Ertelendi Cronenberger SC - SF Niederwenigern
01/04/2021 20:30 Ertelendi FC Bocholt - Kray
01/04/2021 20:30 Ertelendi Monheim - Teutonia St.Tönis
01/04/2021 20:30 Ertelendi TVD Velbert - Kleve
01/04/2021 20:30 Ertelendi Dusseldorf-West - FSV Duisburg
01/04/2021 20:30 Ertelendi Schonnebeck - Union Nettetal
01/04/2021 20:30 Ertelendi SSVg Velbert - Germania Ratingen
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
01/04/2021 20:00 Ertelendi Meinerzhagen - Westfalia Herne
01/04/2021 20:00 Ertelendi Sportfreunde Siegen - Westfalia Rhynern
01/04/2021 20:00 Ertelendi Victoria Clarholz - Ennepetal
01/04/2021 20:00 Ertelendi Eintracht Rheine - SG Wattenscheid 09
01/04/2021 20:00 Ertelendi Paderborn II - Finnentrop / Bamenohl
01/04/2021 20:00 Ertelendi Hammer SpVg - Kaan-Marienborn
01/04/2021 20:00 Ertelendi TuS Haltern - Vreden
01/04/2021 20:00 Ertelendi TuS Erndtebruck - Holzwickeder SC
01/04/2021 20:00 Ertelendi ASC Dortmund - Preußen Münster II
01/04/2021 20:00 Ertelendi Schermbeck - FC Gutersloh
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
01/04/2021 20:00 Ertelendi SW Essen - Meerbusch
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
01/04/2021 20:00 Ertelendi FC 08 Villingen - Lörrach-Brombach
01/04/2021 20:00 Ertelendi Neckarsulmer SU - Sandhausen II
01/04/2021 20:00 Ertelendi CFR Pforzheim - Stuttgarter Kickers
01/04/2021 20:00 Ertelendi Bissingen - SGV Freiberg
01/04/2021 20:00 Ertelendi Göppinger SV - Reutlingen
01/04/2021 19:00 Ertelendi Backnang - Freiburger FC
01/04/2021 19:00 Ertelendi SV Linx - FC Nottingen
01/04/2021 19:00 Ertelendi FC Rielasingen-Arlen - Oberachern
01/04/2021 19:00 Ertelendi Astoria Walldorf II - Ilshofen
01/04/2021 19:00 Ertelendi FV Ravensburg - Sportfreunde Dorfmerkingen
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
01/04/2021 18:00 MS Bonner SC 2-0 Borussia M'gladbach II
01/04/2021 18:00 MS Sportfreunde Lotte 1-1 SV Rodinghausen
31/03/2021 20:30 MS Preussen Munster 3-1 Straelen
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
31/03/2021 15:00 MS Eintracht Frankfurt W 3-0 MSV Duisburg W
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
30/03/2021 20:30 İptal Edildi Inter Türkspor Kiel - Frisia 03 Risum-Lindholm
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
30/03/2021 20:00 MS Pirmasens 2-0 Eintracht Stadtallendorf
30/03/2021 20:00 MS Kickers Offenbach 0-0 FSV Frankfurt
30/03/2021 18:30 MS Bayern Alzenau 2-3 Bahlinger SC
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:30 Ertelendi SFL Bremerhaven - Blumenthaler SV
28/03/2021 17:30 Ertelendi Leher - Bremer Sv
28/03/2021 17:30 Ertelendi Habenhauser FV - Komet Arsten
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:15 Ertelendi Siegburger SV - Alfter
28/03/2021 17:15 Ertelendi Wesseling-Urfeld - VfL Vichttal
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:15 Ertelendi Westfalia Herne - SG Wattenscheid 09
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 Ertelendi Friesdorf - Hennef 05
28/03/2021 17:00 Ertelendi Eilendorf - Pesch
28/03/2021 17:00 Ertelendi BCV Glesch / Paffendorf - Düren Merzenich
28/03/2021 17:00 Ertelendi Viktoria Arnoldsweiler - Deutz
28/03/2021 17:00 Ertelendi SV Breinig - Hürth
28/03/2021 17:00 Ertelendi Freialdenhoven - Frechen
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 Ertelendi Sprockhovel - Victoria Clarholz
28/03/2021 17:00 Ertelendi Ennepetal - TuS Haltern
28/03/2021 17:00 Ertelendi Westfalia Rhynern - Hammer SpVg
28/03/2021 17:00 Ertelendi FC Gutersloh - Paderborn II
28/03/2021 17:00 Ertelendi Preußen Münster II - Eintracht Rheine
28/03/2021 17:00 Ertelendi Vreden - Sportfreunde Siegen
28/03/2021 17:00 Ertelendi Kaan-Marienborn - Schermbeck
28/03/2021 17:00 Ertelendi Finnentrop / Bamenohl - ASC Dortmund
28/03/2021 17:00 Ertelendi Meinerzhagen - TuS Erndtebruck
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 Ertelendi Union Bremen - OSC Bremerhaven
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 Ertelendi Hanau 93 - SV Zeilsheim
28/03/2021 17:00 Ertelendi Bad Vilbel - Friedberg
28/03/2021 17:00 Ertelendi Ginsheim - Barockstadt Fulda-Lehn.
28/03/2021 17:00 Ertelendi Neuhof - Fernwald
28/03/2021 17:00 Ertelendi Eddersheim - Hessen Dreieich
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 Ertelendi Lörrach-Brombach - Bissingen
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
28/03/2021 16:30 Ertelendi Teutonia St.Tönis - SSVg Velbert
28/03/2021 16:30 Ertelendi Hilden - Schonnebeck
28/03/2021 16:30 Ertelendi TuRU 1880 Düsseldorf - SW Essen
28/03/2021 16:30 Ertelendi FSV Duisburg - Jahn Hiesfeld
28/03/2021 16:15 Ertelendi Union Nettetal - Cronenberger SC
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
28/03/2021 16:00 Ertelendi Brinkumer SV - Schwachhausen
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
28/03/2021 16:00 Ertelendi Kleve - Monheim
28/03/2021 16:00 Ertelendi Meerbusch - FC Bocholt
28/03/2021 16:00 Ertelendi SC Velbert - Sterkrade-Nord
28/03/2021 16:00 Ertelendi Germania Ratingen - 1.FC Monchengladbach
28/03/2021 16:00 Ertelendi SF Niederwenigern - Dusseldorf-West
28/03/2021 16:00 Ertelendi SF Baumberg - TVD Velbert
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
28/03/2021 15:00 MS MSV Duisburg W 0-6 Bayern Munich W
28/03/2021 15:00 MS 1899 Hoffenheim W 0-1 SGS Essen W
28/03/2021 15:00 MS SC Sand W 1-3 VfL Wolfsburg W
28/03/2021 15:00 MS SC Freiburg W 1-0 Turbine Potsdam W
28/03/2021 15:00 MS Meppen 3-2 Werder Bremen W
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
28/03/2021 15:00 İptal Edildi Eutiner SV - Lübeck II
28/03/2021 15:00 İptal Edildi SV Eichede - Pansdorf
28/03/2021 15:00 İptal Edildi Dornbreite Lübeck - Todesfelde
28/03/2021 15:00 İptal Edildi Preußen Reinfeld - Oldenburger SV
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
28/03/2021 13:00 Ertelendi Geestemünde - Borgfeld
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:30 Ertelendi Oberachern - Backnang
27/03/2021 17:30 Ertelendi Reutlingen - SV Linx
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:00 Ertelendi FC 1906 Erlensee - Viktoria Griesheim
27/03/2021 17:00 Ertelendi Waldgirmes - SV Steinbach
27/03/2021 17:00 Ertelendi Hünfelder SV - Hadamar
27/03/2021 17:00 Ertelendi Dietkirchen - Buchonia Flieden
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:30 Ertelendi Freiburger FC - CFR Pforzheim
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS SV Rodinghausen