Almanya Regionalliga - West Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Almanya Regionalliga - West
Almanya Regionalliga - West
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:30 MS Wegberg-Beeck 0-4 Köln II
25/11/2020 21:30 MS Rot Weiss Ahlen 1-1 Schalke 04 II
25/11/2020 21:30 MS Bonner SC 0-1 Straelen
25/11/2020 21:30 MS Wiedenbrück 0-0 Homberg
25/11/2020 21:30 MS Rot-weiss Essen 6-1 Wuppertaler SV
25/11/2020 20:00 MS Sportfreunde Lotte 1-0 Alemannia Aachen
25/11/2020 20:00 MS Fortuna Koln 2-0 Preussen Munster
25/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 1-1 Rot-weiss Oberhausen
25/11/2020 19:30 MS Borussia Dortmund II 1-2 SV Rodinghausen
25/11/2020 17:30 MS Fortuna Düsseldorf II 2-1 Borussia M'gladbach II
21/11/2020 16:00 MS Borussia M'gladbach II 0-0 Lippstadt 08
21/11/2020 16:00 MS Preussen Munster 2-1 Fortuna Düsseldorf II
21/11/2020 16:00 MS Fortuna Koln 2-2 Wegberg-Beeck
21/11/2020 16:00 MS Alemannia Aachen 0-0 Köln II
21/11/2020 16:00 MS Wuppertaler SV 2-0 Sportfreunde Lotte
21/11/2020 16:00 MS Homberg 0-4 Rot-weiss Essen
21/11/2020 16:00 MS Straelen 0-4 Wiedenbrück
21/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 2-0 Bonner SC
21/11/2020 16:00 MS Rot-weiss Oberhausen 1-1 Rot Weiss Ahlen
21/11/2020 15:00 MS Schalke 04 II 1-5 Borussia Dortmund II
18/11/2020 21:30 - Homberg - Bergisch Gladbach
18/11/2020 21:30 - Wuppertaler SV - Straelen
18/11/2020 21:30 MS SV Rodinghausen 2-0 Wiedenbrück
18/11/2020 20:30 MS Borussia M'gladbach II 0-2 Rot-weiss Essen
18/11/2020 20:00 MS Alemannia Aachen 0-1 Fortuna Koln
17/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 0-4 Borussia Dortmund II
14/11/2020 16:00 MS Sportfreunde Lotte 0-2 Homberg
14/11/2020 16:00 MS Köln II 1-0 Wuppertaler SV
14/11/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 3-2 Fortuna Koln
14/11/2020 16:00 MS Lippstadt 08 0-4 Preussen Munster
14/11/2020 16:00 MS Rot Weiss Ahlen 1-2 Borussia M'gladbach II
14/11/2020 16:00 - Borussia Dortmund II - Rot-weiss Oberhausen
14/11/2020 16:00 MS Bonner SC 1-0 SV Rodinghausen
14/11/2020 16:00 MS Wiedenbrück 4-1 Bergisch Gladbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Rot-weiss Essen - Straelen
13/11/2020 21:30 Ertelendi Wegberg-Beeck - Alemannia Aachen
08/11/2020 16:00 - Borussia M'gladbach II - Borussia Dortmund II
07/11/2020 16:00 MS Preussen Munster 1-0 Rot Weiss Ahlen
07/11/2020 16:00 - Fortuna Koln - Lippstadt 08
07/11/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 0-0 Wegberg-Beeck
07/11/2020 16:00 - Wuppertaler SV - Alemannia Aachen
07/11/2020 16:00 MS Homberg 3-1 Köln II
07/11/2020 16:00 MS Straelen 2-1 Sportfreunde Lotte
07/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 0-2 Rot-weiss Essen
07/11/2020 16:00 MS Schalke 04 II 2-1 Bonner SC
07/11/2020 16:00 MS Lippstadt 08 2-2 Fortuna Koln
04/11/2020 21:30 MS Wegberg-Beeck 2-1 Wuppertaler SV
04/11/2020 21:30 MS Sportfreunde Lotte 2-2 Bergisch Gladbach
04/11/2020 21:30 MS Köln II 2-0 Straelen
04/11/2020 21:30 MS Alemannia Aachen 2-0 Homberg
04/11/2020 21:30 - Rot Weiss Ahlen - Fortuna Koln
04/11/2020 21:30 MS Bonner SC 1-6 Rot-weiss Oberhausen
04/11/2020 21:30 MS Wiedenbrück 2-2 Schalke 04 II
04/11/2020 21:30 MS Rot-weiss Essen 2-0 SV Rodinghausen
04/11/2020 20:00 MS Lippstadt 08 1-3 Fortuna Düsseldorf II
03/11/2020 21:30 MS Borussia Dortmund II 2-0 Preussen Munster
31/10/2020 17:30 MS Schalke 04 II 1-1 Rot-weiss Essen
31/10/2020 16:00 - Borussia M'gladbach II - Bonner SC
31/10/2020 16:00 MS Fortuna Koln 1-2 Borussia Dortmund II
31/10/2020 16:00 MS Fortuna Düsseldorf II 4-1 Rot Weiss Ahlen
31/10/2020 16:00 MS Lippstadt 08 1-2 Wegberg-Beeck
31/10/2020 16:00 MS Homberg 2-1 Wuppertaler SV
31/10/2020 16:00 Ertelendi Straelen - Alemannia Aachen
31/10/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 2-2 Köln II
31/10/2020 16:00 MS SV Rodinghausen 4-2 Sportfreunde Lotte
31/10/2020 16:00 MS Rot-weiss Oberhausen 3-3 Wiedenbrück
28/10/2020 21:30 Ertelendi Fortuna Düsseldorf II - Alemannia Aachen
28/10/2020 21:30 MS SV Rodinghausen 4-0 Homberg


Almanya Regionalliga - West Puan Durumu

2020/2021 Regionalliga: West Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rot-weiss Essen Rot-weiss Essen 37
2 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II 32
3 Preussen Munster Preussen Munster 29
4 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 28
5 Köln II Köln II 27
6 Fortuna Koln Fortuna Koln 26
7 SV Rodinghausen SV Rodinghausen 22
8 Schalke 04 II Schalke 04 II 22
9 Wiedenbrück Wiedenbrück 20
10 Borussia M'gladbach II Borussia M'gladbach II 18
11 Alemannia Aachen Alemannia Aachen 18
12 Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck 17
13 Rot-weiss Oberhausen Rot-weiss Oberhausen 16
14 Straelen Straelen 16
15 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 15
16 Homberg Homberg 14
17 Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte 13
18 Lippstadt 08 Lippstadt 08 12
19 Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach 11
20 Bonner SC Bonner SC 11
21 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 8
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.