Avusturya Landesliga - Burgenland Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya Landesliga - Burgenland
Avusturya Landesliga - Burgenland
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
29/05/2024 20:30 - Bad Sauerbrunn - Klingenbach
28/05/2024 21:00 - Schattendorf - Deutschkreutz
25/05/2024 19:00 İptal Edildi Kohfidisch - Ritzing
25/05/2024 19:00 MS Edelserpentin 2-0 Halbturn
25/05/2024 19:00 MS Pinkafeld 2-4 Parndorf
25/05/2024 18:30 MS Klingenbach 1-1 St. Margarethen / Bur
25/05/2024 18:30 MS Rudersdorf 1-7 Siegendorf
24/05/2024 20:30 MS Bad Sauerbrunn 2-6 Horitschon
24/05/2024 20:30 MS Marz 1-5 Leithaprodersdorf
18/05/2024 19:00 - Pinkafeld - Leithaprodersdorf
18/05/2024 18:30 MS St. Margarethen / Bur 2-2 Edelserpentin
18/05/2024 18:00 İptal Edildi Ritzing - Marz
18/05/2024 18:00 MS Horitschon 3-1 Klingenbach
18/05/2024 18:00 MS Halbturn 1-3 Schattendorf
17/05/2024 20:30 MS Parndorf 2-2 Bad Sauerbrunn
17/05/2024 20:30 MS Deutschkreutz 9-0 Rudersdorf
17/05/2024 20:00 MS Siegendorf 1-0 Kohfidisch
11/05/2024 19:00 MS Kohfidisch 1-2 Deutschkreutz
11/05/2024 18:30 MS Rudersdorf 1-1 Halbturn
11/05/2024 18:30 İptal Edildi Pinkafeld - Ritzing
11/05/2024 18:00 MS Horitschon 1-0 Parndorf
10/05/2024 20:30 MS Bad Sauerbrunn 3-4 Leithaprodersdorf
10/05/2024 20:30 MS Schattendorf 1-2 St. Margarethen / Bur
10/05/2024 20:30 MS Marz 1-3 Siegendorf
08/05/2024 20:30 MS Klingenbach 2-2 Edelserpentin
04/05/2024 19:00 - Edelserpentin - Schattendorf
04/05/2024 18:30 - St. Margarethen / Bur - Rudersdorf
04/05/2024 18:00 İptal Edildi Ritzing - Bad Sauerbrunn
04/05/2024 18:00 MS Halbturn 1-1 Kohfidisch
03/05/2024 20:30 MS Parndorf 0-1 Klingenbach
03/05/2024 20:30 MS Deutschkreutz 2-2 Marz
03/05/2024 20:30 MS Leithaprodersdorf 1-2 Horitschon
03/05/2024 20:00 MS Siegendorf 1-0 Pinkafeld


Avusturya Landesliga - Burgenland Puan Durumu

2023/2024 Landesliga: Burgenland Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Siegendorf Siegendorf 68
2 Parndorf Parndorf 52
3 St. Margarethen / Bur St. Margarethen / Bur 47
4 Horitschon Horitschon 46
5 Leithaprodersdorf Leithaprodersdorf 43
6 Klingenbach Klingenbach 40
7 Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn 37
8 Pinkafeld Pinkafeld 33
9 Edelserpentin Edelserpentin 33
10 Kohfidisch Kohfidisch 29
11 Deutschkreutz Deutschkreutz 28
12 Halbturn Halbturn 26
13 Schattendorf Schattendorf 24
14 Marz Marz 17
15 Rudersdorf Rudersdorf 17
16 Ritzing Ritzing 0
29/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.