Avusturya Futbol Ligleri, Avusturya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
28/11/2020 03:00 TBD Rapid Vienna - Avusturya Vienna
28/11/2020 03:00 TBD Lask Linz - SCR Altach
28/11/2020 03:00 TBD SKN ST. Polten - Red Bull Salzburg
28/11/2020 03:00 TBD Wolfsberger AC - Ried
28/11/2020 03:00 TBD Sturm Graz - WSG Wattens
28/11/2020 03:00 TBD Admira Wacker - TSV Hartberg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kottingbrunn - Schrems
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kilb - USC Rohrbach
27/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pölten II - Mannersdorf
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
27/11/2020 20:30 - Dornbirn - FC Liefering
27/11/2020 20:30 - Floridsdorfer AC - FC BW Linz
27/11/2020 20:30 - SV Horn - Grazer AK
27/11/2020 20:30 - SV Kapfenberg - SKU Amstetten
27/11/2020 20:30 - Avusturya Vienna (Am) - SV Lafnitz
27/11/2020 03:00 TBD Wacker Innsbruck - Rapid Wien II
27/11/2020 03:00 TBD Avusturya Klagenfurt - Avusturya Lustenau
27/11/2020 03:00 TBD SK Vorwarts Steyr - Lask Juniors Linz
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
25/11/2020 22:25 MS First Vienna 2-1 SCR Altach
25/11/2020 19:15 MS Avusturya Vienna 5-3 TSV Hartberg
24/11/2020 22:25 MS Sturm Graz 1-0 Wacker Innsbruck
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
24/11/2020 20:00 MS SV Kapfenberg 0-2 Avusturya Lustenau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
23/11/2020 01:00 - Fach-Donaufeld - Favoritner AC
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Ried 4-3 Rapid Vienna
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 Ertelendi Admira II - Wiener Viktoria
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Oberpetersdorf - Oberwart / Rotenturm
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 MS Avusturya Vienna 1-1 SKN ST. Polten
22/11/2020 16:30 MS WSG Wattens 3-0 Admira Wacker
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:30 MS Rapid Wien II 1-2 Grazer AK
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 Ertelendi Team Wiener Linien - Stripfing
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:30 Ertelendi Mannersdorf - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Ritzing - Deutschkreutz
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS TSV Hartberg 1-1 Lask Linz
21/11/2020 19:00 MS SCR Altach 0-2 Wolfsberger AC
21/11/2020 19:00 MS Red Bull Salzburg 1-3 Sturm Graz
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 Ertelendi Lafnitz II - Liezen
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Ardagger - Waidhofen / Thaya
21/11/2020 18:00 Ertelendi Schrems - Krems
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 Ertelendi Markt Allhau - Pinkafeld
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS Lask Juniors Linz 0-3 Dornbirn
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Klingenbach - Horitschon
21/11/2020 16:00 Ertelendi Siegendorf - Güssing
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Dornbirner SV - Lauterach
21/11/2020 16:00 Ertelendi Rotenberg - Wolfurt
21/11/2020 16:00 Ertelendi Röthis - Hohenems
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Kufstein - Wörgl
21/11/2020 16:00 Ertelendi Wacker Innsbruck (Am) - Schwaz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Bischofshofen - Seekirchen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Wolfsberg - Lendorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Ortmann - Retz
21/11/2020 16:00 Ertelendi Spratzern - Kilb
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Pöttinger Grieskirchen - Union Perg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Frauental - Leoben
21/11/2020 16:00 Ertelendi Wildon - Bruck an der Mur
21/11/2020 16:00 Ertelendi Hitthaller St. Michael - Gnas
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi SV Innsbruck - Ebbs
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 Ertelendi Post - Donau
21/11/2020 16:00 Ertelendi Elektra - Stadlau
21/11/2020 16:00 Ertelendi Wienerberg - Avusturya XIII
21/11/2020 16:00 Ertelendi ASV 13 - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 22:25 MS Avusturya Klagenfurt 1-1 Wacker Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:30 Ertelendi Mannsdorf-Großenzersdorf - Wiener SC
20/11/2020 21:30 Ertelendi Draßburg - Mauerwerk
20/11/2020 21:30 Ertelendi SC Wiener Neustadt - Bruck/Leitha
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:30 Ertelendi Kohfidisch - St. Margarethen / Bur
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:30 Ertelendi USC Rohrbach - Scheiblingkirchen
20/11/2020 21:30 Ertelendi Langenrohr - St. Pölten II
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Leobendorf
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 Ertelendi Voitsberg - Union RB Weinland Gamlit
20/11/2020 21:00 Ertelendi TuS Heiligenkreuz - Ilz
20/11/2020 21:00 Ertelendi Lebring - Rottenmann
20/11/2020 21:00 Ertelendi Mettersdorf - Fürstenfeld
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 20:30 MS SKU Amstetten 1-2 Avusturya Vienna (Am)
20/11/2020 20:30 MS Avusturya Lustenau 2-1 Floridsdorfer AC
20/11/2020 20:30 MS FC Liefering 6-1 SV Kapfenberg
20/11/2020 20:30 MS SV Lafnitz 3-0 SK Vorwarts Steyr
20/11/2020 20:00 MS FC BW Linz 3-2 SV Horn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/11/2020 20:00 Ertelendi Schwechat - First Vienna
20/11/2020 20:00 Ertelendi Mannswörth - Slovan HAC
20/11/2020 20:00 Ertelendi Gerasdorf Stammersdorf - Union Mauer
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:30 Ertelendi Wacker Innsbruck (Am) - SVG Reichenau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
18/11/2020 21:00 Ertelendi Wiener Viktoria - Stripfing
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:30 Ertelendi Spittal - Allerheiligen
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:30 Ertelendi Leobendorf - Wiener SC
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:30 Ertelendi Zwettl - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/11/2020 21:00 Ertelendi First Vienna - Favoritner AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/11/2020 01:00 Ertelendi Dellach im Gailtal - Köttmannsdorf
16/11/2020 01:00 Ertelendi Völkermarkt - Lendorf
16/11/2020 01:00 Ertelendi Ferlach - Lendorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Admira II - Bruck/Leitha
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Wolfurt - Röthis
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:30 Ertelendi Slovan HAC - Wienerberg
15/11/2020 12:15 Ertelendi Favoritner AC - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 22:25 USB Floridsdorfer AC 1-3 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 Ertelendi Rottenmann - Voitsberg
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Team Wiener Linien - Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 Ertelendi Deutschkreutz - Oberpetersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 Ertelendi St. Anna - Wels
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 Ertelendi Leobendorf - SC Wiener Neustadt
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 18:00 MS SVG Reichenau 0-3 FC BW Linz
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Pinkafeld - Siegendorf
14/11/2020 18:00 Ertelendi St. Margarethen / Bur - Bad Sauerbrunn
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Schwarz-Weiß Bregenz - Hohenems
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Wörgl - Kufstein
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi SV Wallern - Bad Schallerbach
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 Ertelendi Zams - Fügen
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 17:00 USB Allerheiligen 0-1 SKU Amstetten
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Leithaprodersdorf - Markt Allhau
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Hertha - Bad Gleichenberg
14/11/2020 17:00 Ertelendi Spittal - Kalsdorf
14/11/2020 17:00 Ertelendi Gurten - Allerheiligen
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Avusturya Lustenau II - Rotenberg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Gnas - Mettersdorf
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 Ertelendi Donau - Mannswörth
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 Ertelendi Wolfsberger AC II - Weiz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 Ertelendi Bleiburg - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 - Schruns - Höchst
14/11/2020 16:30 Ertelendi Lustenau - Nenzing
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Güssing - Klingenbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Horitschon - Ritzing
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Ried II - Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi SVG Reichenau - Schwaz
14/11/2020 16:00 Ertelendi Imst - Kitzbühel
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Bischofshofen - Pinzgau Saalfelden
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Wolfsberg - Bleiburg
14/11/2020 16:00 Ertelendi Kraig - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Retz - USC Rohrbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Kilb - Ardagger
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Pöttinger Grieskirchen - Donau Linz
14/11/2020 16:00 Ertelendi Oedt - Friedburg / Pöndorf
14/11/2020 16:00 Ertelendi Union Perg - Zebau Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Siezenheim - Altenmarkt
14/11/2020 16:00 - ÖTSU Hallein - Puch
14/11/2020 16:00 Ertelendi Eugendorf - Thalgau
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Volders - Natters
14/11/2020 16:00 Ertelendi Kematen - Ebbs
14/11/2020 16:00 - St. Johann in Tirol - Völs
14/11/2020 16:00 Ertelendi St. Johann in Tirol - Union Innsbruck
14/11/2020 16:00 Ertelendi Völs - Zirl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Nenzing - Blau-Weiß Feldkirch
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Avusturya XIII - Schwechat
14/11/2020 16:00 Ertelendi Post - ASV 13
14/11/2020 16:00 Ertelendi Union Mauer - Elektra
14/11/2020 16:00 Ertelendi Stadlau - Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Maria Saal - Gmünd
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 03:00 Ertelendi Rot-Weiß Rankweil - Dornbirner SV
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
14/11/2020 03:00 TBD Hard - Fussach
14/11/2020 03:00 TBD Bezau - Lustenau
14/11/2020 03:00 TBD Göfis - Ludesch
14/11/2020 03:00 TBD Andelsbuch - Bizau
14/11/2020 03:00 TBD Alberschwende - FC Egg
14/11/2020 03:00 TBD Lochau - Admira Dornbirn
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:30 Ertelendi Mannsdorf-Großenzersdorf - Wiener Viktoria
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:30 Ertelendi Oberwart / Rotenturm - Parndorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:30 Ertelendi Krems - Mannersdorf
13/11/2020 21:30 Ertelendi Kottingbrunn - Langenrohr
13/11/2020 21:30 Ertelendi Scheiblingkirchen - Spratzern
13/11/2020 21:30 Ertelendi Waidhofen / Thaya - Zwettl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:30 Ertelendi First Vienna - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Mauerwerk
13/11/2020 21:00 Ertelendi Draßburg - Stripfing
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Union Vöcklamarkt - Sturm Graz II
13/11/2020 21:00 Ertelendi Deutschlandsberger SC - Stadl-Paura
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Wolfsberg - St. Jakob Rosental
13/11/2020 21:00 Ertelendi Völkermarkt - Treibach
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pölten II - Ortmann
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Pregarten - Grün Weiß Micheldorf
13/11/2020 21:00 Ertelendi Weißkirchen / Allhaming - Mondsee
13/11/2020 21:00 Ertelendi Union Edelweiß - St. Valentin
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 Ertelendi Union RB Weinland Gamlit - Lafnitz II
13/11/2020 21:00 Ertelendi Fürstenfeld - Frauental
13/11/2020 21:00 Ertelendi Leoben - Wildon
13/11/2020 21:00 Ertelendi Liezen - Hitthaller St. Michael
13/11/2020 21:00 Ertelendi Bruck an der Mur - TuS Heiligenkreuz
13/11/2020 21:00 Ertelendi Ilz - Lebring
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
13/11/2020 20:00 Ertelendi Avusturya Klagenfurt - St. Michael Bleiburg
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
13/11/2020 20:00 Ertelendi Union St. Florian - St. Martin i.M.
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 Ertelendi Fügen - Silz / Mötz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
10/11/2020 22:45 Ertelendi Admira II - Wiener SC
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:30 Ertelendi Ritzing - Kohfidisch
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:30 Ertelendi Mannersdorf - Ortmann
10/11/2020 21:30 Ertelendi Scheiblingkirchen - Zwettl
10/11/2020 21:30 Ertelendi Schrems - Waidhofen / Thaya
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:00 Ertelendi Hall - Schwaz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:00 Ertelendi Mannswörth - Schwechat
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Rapid Vienna 1-1 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Klingenbach - Pinkafeld
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Wolfsberger AC - Sturm Graz
08/11/2020 16:30 MS Lask Linz 4-0 Admira Wacker
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 - Dellach im Gailtal - Lendorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Mauerwerk - Leobendorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Spittal - Wolfsberger AC II
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Hohenems - Wolfurt
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Höchst - Nenzing
08/11/2020 16:00 Ertelendi Nenzing - Schruns
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Wacker Innsbruck 3-0 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 Ertelendi Völs - Fügen
08/11/2020 13:00 Ertelendi Union Innsbruck - Söll
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 MS SK Vorwarts Steyr 1-1 FC BW Linz
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 - Dornbirner SV - Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 Ertelendi Vorwärts Brigittenau - Stadlau
08/11/2020 12:15 Ertelendi Fach-Donaufeld - Union Mauer
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:25 MS Dornbirn 0-3 SV Lafnitz
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 - Sturm Graz II - Kalsdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 Ertelendi Mannersdorf - Schrems
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Ritzing - Güssing
07/11/2020 19:00 Ertelendi Oberpetersdorf - Horitschon
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Ried 2-0 TSV Hartberg
07/11/2020 19:00 MS SCR Altach 0-0 Avusturya Vienna
07/11/2020 19:00 MS SKN ST. Polten 0-1 WSG Wattens
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Ortmann - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 Ertelendi Lafnitz II - Rottenmann
07/11/2020 19:00 Ertelendi Voitsberg - Lebring
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 Ertelendi Zwettl - Kilb
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Markt Allhau - St. Margarethen / Bur
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 - Wels - Ried II
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 Ertelendi Kundl - Mils
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:30 Ertelendi Siegendorf - Leithaprodersdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:30 - Lauterach - Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 - Stadl-Paura - Union Vöcklamarkt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 - Mondsee - Union Edelweiß
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 Ertelendi Göfis - Bezau
07/11/2020 16:30 Ertelendi Lustenau - Lochau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Stripfing - Neusiedl
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Röthis - Avusturya Lustenau II
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Hall - Imst
07/11/2020 16:00 - SVG Reichenau - Kitzbühel
07/11/2020 16:00 - Schwaz - Swarovski Tirol II
07/11/2020 16:00 - Kufstein - Wacker Innsbruck (Am)
07/11/2020 16:00 - Telfs - Wörgl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Anif - Salzburger AK
07/11/2020 16:00 Ertelendi Wals-Grünau - Grödig
07/11/2020 16:00 Ertelendi TSV St. Johann - Pinzgau Saalfelden
07/11/2020 16:00 Ertelendi Kuchl - Bischofshofen
07/11/2020 16:00 Ertelendi Seekirchen - Avusturya Salzburg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Maria Saal - St. Michael Bleiburg
07/11/2020 16:00 - Gmünd - Ferlach
07/11/2020 16:00 - Kraig - St. Jakob Rosental
07/11/2020 16:00 - Bleiburg - Köttmannsdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Spratzern - Retz
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Bad Schallerbach - Weißkirchen / Allhaming
07/11/2020 16:00 - St. Valentin - Union St. Florian
07/11/2020 16:00 - Grün Weiß Micheldorf - SV Wallern
07/11/2020 16:00 - Friedburg / Pöndorf - Union Perg
07/11/2020 16:00 - St. Martin i.M. - Pöttinger Grieskirchen
07/11/2020 16:00 - Zebau Bad Ischl - Pregarten
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Thalgau - Adnet
07/11/2020 16:00 Ertelendi Straßwalchen - Siezenheim
07/11/2020 16:00 Ertelendi Neumarkt - ÖTSU Hallein
07/11/2020 16:00 Ertelendi Puch - Bramberg
07/11/2020 16:00 Ertelendi Golling - Altenmarkt
07/11/2020 16:00 Ertelendi Bürmoos - Hallwang
07/11/2020 16:00 Ertelendi Eugendorf - Bergheim
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Frauental - Gnas
07/11/2020 16:00 Ertelendi TuS Heiligenkreuz - Leoben
07/11/2020 16:00 Ertelendi Hitthaller St. Michael - Union RB Weinland Gamlit
07/11/2020 16:00 Ertelendi Wildon - Fürstenfeld
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi St. Johann in Tirol - SV Innsbruck
07/11/2020 16:00 Ertelendi Silz / Mötz - Kematen
07/11/2020 16:00 Ertelendi Natters - Ebbs
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Admira Dornbirn - Schruns
07/11/2020 16:00 - Blau-Weiß Feldkirch - Hard
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Wienerberg - Donau
07/11/2020 16:00 - Elektra - First Vienna
07/11/2020 16:00 - ASV 13 - Favoritner AC
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
07/11/2020 03:00 TBD FC Egg - Bezau
07/11/2020 03:00 TBD Fussach - Göfis
07/11/2020 03:00 TBD Lustenau - Andelsbuch
07/11/2020 03:00 TBD Ludesch - Alberschwende
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:25 MS Grazer AK 1-1 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:00 Ertelendi Zams - Kirchbichl
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:30 - SC Wiener Neustadt - Admira II
06/11/2020 21:30 - Traiskirchen - Draßburg
06/11/2020 21:30 - Wiener SC - Team Wiener Linien
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:30 Ertelendi Parndorf - Deutschkreutz
06/11/2020 21:30 Ertelendi Bad Sauerbrunn - Kohfidisch
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:30 - Ardagger - Scheiblingkirchen
06/11/2020 21:30 - USC Rohrbach - St. Pölten II
06/11/2020 21:30 - Langenrohr - Krems
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:30 Ertelendi Zirl - Volders
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Bruck/Leitha - Mannsdorf-Großenzersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Bad Gleichenberg - Gurten
06/11/2020 21:00 - Allerheiligen - St. Anna
06/11/2020 21:00 - Gleisdorf 09 - Deutschlandsberger SC
06/11/2020 21:00 - Weiz - Hertha
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Wolfsberg - Avusturya Klagenfurt
06/11/2020 21:00 - Völkermarkt - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Donau Linz - Oedt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Mettersdorf - Liezen
06/11/2020 21:00 - Bruck an der Mur - Ilz
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 - Bizau - Lochau
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:30 MS FC Liefering 0-3 SKU Amstetten
06/11/2020 20:30 MS SV Horn 3-2 Rapid Wien II
06/11/2020 20:30 MS Floridsdorfer AC 2-1 Lask Juniors Linz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 - Avusturya Klagenfurt - Treibach
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 - Gerasdorf Stammersdorf - Avusturya XIII
06/11/2020 20:00 - Mannswörth - Post
06/11/2020 20:00 - Schwechat - Slovan HAC
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 - Imst - Kufstein
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
03/11/2020 22:45 - Admira II - Leobendorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 - Mannersdorf - Retz
03/11/2020 21:30 - Waidhofen / Thaya - St. Pölten II
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 - Mondsee - St. Valentin
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:30 Ertelendi Zirl - SV Innsbruck
03/11/2020 21:30 Ertelendi Söll - Kundl
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 - Stripfing - Team Wiener Linien
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 - Schwaz - Hall
03/11/2020 21:00 - Swarovski Tirol II - Wörgl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 Ertelendi Grödig - Salzburger AK
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
03/11/2020 21:00 - Union RB Weinland Gamlit - Frauental
03/11/2020 21:00 - Lafnitz II - Voitsberg
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Sturm Graz 0-2 Lask Linz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 Ertelendi Leobendorf - Stripfing
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 MS Rapid Vienna 3-1 SCR Altach
01/11/2020 16:30 MS Admira Wacker 1-3 Wolfsberger AC
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Mauerwerk - SC Wiener Neustadt
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 MS Avusturya Lustenau 0-1 Dornbirn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 - Slovan HAC - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Team Wiener Linien 4-0 Wiener Viktoria
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 - Kottingbrunn - USC Rohrbach
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Red Bull Salzburg 5-0 WSG Wattens
31/10/2020 19:00 MS TSV Hartberg 2-1 Avusturya Vienna
31/10/2020 19:00 MS SKN ST. Polten 4-0 Ried
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 Ertelendi Bramberg - Neumarkt
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 - SV Innsbruck - Volders
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Kohfidisch - Markt Allhau
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 0-1 Lauterach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Imst 3-2 Telfs
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 Ertelendi Bizau - Schruns
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 - Donau - Schwechat
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:30 MS Schwaz 3-4 Kufstein
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 - Avusturya Lustenau II - Hohenems
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 Ertelendi Altenmarkt - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 - Rottenmann - Hitthaller St. Michael
31/10/2020 17:00 - Leoben - Bruck an der Mur
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 - Söll - Natters
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 - Blau-Weiß Feldkirch - Göfis
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 MS Avusturya Klagenfurt 3-0 SKU Amstetten
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 - Ried II - St. Anna
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Wolfurt - Dornbirner SV
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 - St. Jakob Rosental - Völkermarkt
31/10/2020 16:30 - St. Michael Bleiburg - Gmünd
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 - Union Perg - Donau Linz
31/10/2020 16:30 - St. Martin i.M. - St. Valentin
31/10/2020 16:30 - Oedt - Pöttinger Grieskirchen
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 - Lochau - Andelsbuch
31/10/2020 16:30 Ertelendi Admira Dornbirn - Nenzing
31/10/2020 16:30 - FC Egg - Lustenau
31/10/2020 16:30 - Höchst - Hard
31/10/2020 16:30 - Ludesch - Bezau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Horitschon - Parndorf
31/10/2020 16:00 Ertelendi Güssing - Oberpetersdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Hohenems 3-0 Avusturya Lustenau II
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Swarovski Tirol II 0-5 Kitzbühel
31/10/2020 16:00 - Wacker Innsbruck (Am) - Hall
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bischofshofen - Anif
31/10/2020 16:00 Ertelendi Avusturya Salzburg - Wals-Grünau
31/10/2020 16:00 Ertelendi Pinzgau Saalfelden - Kuchl
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Ferlach - Dellach im Gailtal
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Retz - Ardagger
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Adnet - Eugendorf
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bergheim - Puch
31/10/2020 16:00 Ertelendi ÖTSU Hallein - Straßwalchen
31/10/2020 16:00 Ertelendi Siezenheim - Golling
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Fürstenfeld 5-2 TuS Heiligenkreuz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Mils 3-2 Union Innsbruck
31/10/2020 16:00 MS Kirchbichl 5-2 St. Johann in Tirol
31/10/2020 16:00 MS Ebbs 1-1 Völs
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Fussach - Alberschwende
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Stadlau - Favoritner AC
31/10/2020 16:00 - Avusturya XIII - Elektra
31/10/2020 16:00 - Union Mauer - Vorwärts Brigittenau
31/10/2020 16:00 - Post - Wienerberg
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:15 MS Rotenberg 0-3 Röthis
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS FC BW Linz 3-1 Rapid Wien II
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 - Köttmannsdorf - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2020 22:00 - Kematen - Zams
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-1 Admira II
30/10/2020 21:30 Ertelendi Draßburg - Wiener SC
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 Ertelendi Leithaprodersdorf - Klingenbach
30/10/2020 21:30 Ertelendi Deutschkreutz - Oberwart / Rotenturm
30/10/2020 21:30 Ertelendi St. Margarethen / Bur - Siegendorf
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 MS Wörgl 3-2 SVG Reichenau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 - Krems - Ortmann
30/10/2020 21:30 - Schrems - Langenrohr
30/10/2020 21:30 Ertelendi Kilb - Waidhofen / Thaya
30/10/2020 21:30 - Waidhofen / Thaya - Scheiblingkirchen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 - Kundl - Zirl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:30 - First Vienna - Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:09 - Avusturya Klagenfurt - Kraig
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 Ertelendi Pinkafeld - Ritzing
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 MS Wolfsberger AC II 1-2 Sturm Graz II
30/10/2020 21:00 MS Kalsdorf 3-0 Stadl-Paura
30/10/2020 21:00 MS Union Vöcklamarkt 1-3 Gleisdorf 09
30/10/2020 21:00 MS Gurten 2-1 Weiz
30/10/2020 21:00 - Bad Gleichenberg - Allerheiligen
30/10/2020 21:00 MS Hertha 4-0 Spittal
30/10/2020 21:00 MS Deutschlandsberger SC 6-2 Wels
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 Ertelendi Salzburger AK - Seekirchen
30/10/2020 21:00 Ertelendi Grödig - TSV St. Johann
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 - Lendorf - Bleiburg
30/10/2020 21:00 - Feldkirchen Kärnten - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 - St. Pölten II - Spratzern
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 - SV Wallern - Zebau Bad Ischl
30/10/2020 21:00 - Pregarten - Friedburg / Pöndorf
30/10/2020 21:00 - Union St. Florian - Mondsee
30/10/2020 21:00 - Union Edelweiß - Bad Schallerbach
30/10/2020 21:00 - Weißkirchen / Allhaming - Grün Weiß Micheldorf
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 Ertelendi Hallwang - Thalgau
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 - Lebring - Lafnitz II
30/10/2020 21:00 - Gnas - Wildon
30/10/2020 21:00 - Union RB Weinland Gamlit - Mettersdorf
30/10/2020 21:00 - Ilz - Voitsberg
30/10/2020 21:00 - Liezen - Frauental
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:30 MS SV Lafnitz 2-0 SV Kapfenberg
30/10/2020 20:30 MS Wacker Innsbruck 3-2 SV Horn
30/10/2020 20:30 MS Lask Juniors Linz 2-0 Grazer AK
30/10/2020 20:30 MS Avusturya Vienna (Am) 0-2 FC Liefering
30/10/2020 20:30 MS SK Vorwarts Steyr 3-3 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:30 - Treibach - Maria Saal
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 - Mannswörth - ASV 13
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:00 MS Team Wiener Linien 2-1 Mauerwerk
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:30 - St. Pölten II - Retz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:00 Ertelendi Stripfing - SC Wiener Neustadt
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:30 MS SKU Amstetten 3-3 Lask Juniors Linz
26/10/2020 20:30 MS SV Horn 0-0 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:00 MS Gleisdorf 09 2-1 Kalsdorf
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS Grazer AK 3-1 FC BW Linz
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS St. Anna 3-0 Deutschlandsberger SC
26/10/2020 19:00 MS Weiz 3-4 Bad Gleichenberg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 - Krems - Kottingbrunn
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:30 MS Spittal 0-2 Gurten
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 - Ritzing - Leithaprodersdorf
26/10/2020 18:00 - Oberpetersdorf - Pinkafeld
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 MS Stadl-Paura 0-1 Wolfsberger AC II
26/10/2020 18:00 MS Wels 2-0 Union Vöcklamarkt
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 - Feldkirchen Kärnten - Gmünd
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 - USC Rohrbach - Waidhofen / Thaya
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
26/10/2020 18:00 - Bruck an der Mur - Fürstenfeld
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/10/2020 17:30 - Siegendorf - Kohfidisch
26/10/2020 17:00 - Markt Allhau - Bad Sauerbrunn
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/10/2020 17:00 MS Sturm Graz II 0-1 Hertha
26/10/2020 17:00 MS Allerheiligen 5-1 Ried II
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:30 MS FC Liefering 1-0 SV Lafnitz
26/10/2020 16:30 MS Dornbirn 0-1 Wacker Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 MS Kitzbühel 4-1 Telfs
26/10/2020 16:00 MS Wörgl 6-1 Hall
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 Ertelendi Anif - Pinzgau Saalfelden
26/10/2020 16:00 Ertelendi Seekirchen - Wals-Grünau
26/10/2020 16:00 Ertelendi Kuchl - Grödig
26/10/2020 16:00 Ertelendi TSV St. Johann - Avusturya Salzburg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 - Avusturya Klagenfurt - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 - Spratzern - Zwettl
26/10/2020 16:00 - Langenrohr - Scheiblingkirchen
26/10/2020 16:00 - Ortmann - Kilb
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 Ertelendi Adnet - ÖTSU Hallein
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 - Leoben - Ilz
26/10/2020 16:00 - Hitthaller St. Michael - Lebring
26/10/2020 16:00 - Wildon - Liezen
26/10/2020 16:00 - Mettersdorf - Rottenmann
26/10/2020 16:00 - TuS Heiligenkreuz - Gnas
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/10/2020 16:00 - Union Innsbruck - Zirl
26/10/2020 16:00 - SV Innsbruck - Zams
26/10/2020 16:00 - Kirchbichl - Kundl
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/10/2020 15:00 - Oberwart / Rotenturm - Horitschon
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/10/2020 15:00 - Salzburger AK - Bischofshofen
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
26/10/2020 13:30 MS Dornbirner SV 1-3 Avusturya Lustenau II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
26/10/2020 13:00 - Ludesch - Admira Dornbirn
26/10/2020 13:00 - Alberschwende - Göfis
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 12:30 MS Floridsdorfer AC 2-1 Avusturya Vienna (Am)
26/10/2020 12:30 MS SV Kapfenberg 1-1 Avusturya Klagenfurt
26/10/2020 12:30 MS Rapid Wien II 1-2 Avusturya Lustenau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/10/2020 12:30 MS Swarovski Tirol II 1-0 SVG Reichenau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 - Klingenbach - St. Margarethen / Bur
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Wolfsberger AC 3-4 Rapid Vienna
25/10/2020 16:30 MS Lask Linz 4-0 SKN ST. Polten
25/10/2020 16:30 MS WSG Wattens 1-1 TSV Hartberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 - Silz / Mötz - Ebbs
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Vorwärts Brigittenau 0-4 First Vienna
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:30 - Donau Linz - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 MS Favoritner AC 1-4 Union Mauer
25/10/2020 12:15 MS Fach-Donaufeld 1-1 Avusturya XIII
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Bad Sauerbrunn - Siegendorf
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS SCR Altach 4-2 Admira Wacker
24/10/2020 18:00 MS Ried 0-2 Sturm Graz
24/10/2020 18:00 MS Avusturya Vienna 0-2 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 - Straßwalchen - Bramberg
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Wiener Viktoria 2-1 Draßburg
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Rot-Weiß Rankweil 1-2 Schwarz-Weiß Bregenz
24/10/2020 17:00 MS Rotenberg 1-4 Hohenems
24/10/2020 17:00 MS Dornbirner SV 1-3 Röthis
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 Ertelendi Adnet - Bergheim
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 - Union Innsbruck - Kundl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Göfis 0-2 Höchst
24/10/2020 17:00 MS Nenzing 2-0 Bizau
24/10/2020 17:00 MS Alberschwende 1-0 Blau-Weiß Feldkirch
24/10/2020 17:00 MS Lustenau 1-0 Ludesch
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS Stripfing 2-0 Mauerwerk
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS Lauterach 2-2 Wolfurt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 MS Bad Schallerbach 2-2 Union St. Florian
24/10/2020 16:30 MS Friedburg / Pöndorf 5-3 SV Wallern
24/10/2020 16:30 MS Grün Weiß Micheldorf 2-3 Union Edelweiß
24/10/2020 16:30 MS Oedt 2-0 St. Martin i.M.
24/10/2020 16:30 MS Zebau Bad Ischl 1-2 Weißkirchen / Allhaming
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:30 - Völs - Söll
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Güssing - Oberwart / Rotenturm
24/10/2020 16:00 - Horitschon - Deutschkreutz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Maria Saal - Feldkirchen Kärnten
24/10/2020 16:00 - Bleiburg - Dellach im Gailtal
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Eugendorf - Hallwang
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Volders - Kirchbichl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Hard 2-2 Admira Dornbirn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS ASV 13 9-0 Stadlau
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 - Thalgau - Altenmarkt
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Andelsbuch 1-1 FC Egg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:15 - St. Michael Bleiburg - Ferlach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS SVG Reichenau 2-3 Imst
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Kraig - Köttmannsdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Spratzern - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Neumarkt - Puch
24/10/2020 15:00 - Bürmoos - Siezenheim
24/10/2020 15:00 Ertelendi Golling - ÖTSU Hallein
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - St. Johann in Tirol - Kematen
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Wienerberg 5-1 Mannswörth
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 - Natters - Mils
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 - Gmünd - Treibach
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:25 MS Floridsdorfer AC 1-3 FC Liefering
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 MS Wiener SC 2-0 Neusiedl
23/10/2020 20:30 Ertelendi SC Wiener Neustadt - Mannsdorf-Großenzersdorf
23/10/2020 20:30 MS Traiskirchen 3-1 Leobendorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 - Pinkafeld - Parndorf
23/10/2020 20:30 - Kohfidisch - Klingenbach
23/10/2020 20:30 - Leithaprodersdorf - Oberpetersdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 - Ardagger - St. Pölten II
23/10/2020 20:30 - Zwettl - Retz
23/10/2020 20:30 - USC Rohrbach - Krems
23/10/2020 20:30 - Ortmann - Schrems
23/10/2020 20:30 - Langenrohr - Mannersdorf
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:30 - Elektra - Slovan HAC
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:15 - Schruns - Lochau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 Ertelendi Bruck/Leitha - Team Wiener Linien
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 MS Union Vöcklamarkt 0-2 St. Anna
23/10/2020 20:00 MS Weiz 2-0 Allerheiligen
23/10/2020 20:00 MS Hertha 7-2 Stadl-Paura
23/10/2020 20:00 MS Gurten 2-1 Sturm Graz II
23/10/2020 20:00 MS Bad Gleichenberg 2-1 Spittal
23/10/2020 20:00 MS Kalsdorf 4-1 Wels
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 MS Telfs 1-1 Wacker Innsbruck (Am)
23/10/2020 20:00 MS Kufstein 3-1 Swarovski Tirol II
23/10/2020 20:00 MS Kitzbühel 2-0 Wörgl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 Ertelendi Wals-Grünau - TSV St. Johann
23/10/2020 20:00 Ertelendi Avusturya Salzburg - Kuchl
23/10/2020 20:00 Ertelendi Grödig - Anif
23/10/2020 20:00 Ertelendi Pinzgau Saalfelden - Salzburger AK
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 - Völkermarkt - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - Wildon
23/10/2020 20:00 - Gnas - Bruck an der Mur
23/10/2020 20:00 - Ilz - Lafnitz II
23/10/2020 20:00 - Voitsberg - Hitthaller St. Michael
23/10/2020 20:00 - Lebring - Mettersdorf
23/10/2020 20:00 - Liezen - TuS Heiligenkreuz
23/10/2020 20:00 - Fürstenfeld - Leoben
23/10/2020 20:00 - Rottenmann - Frauental
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 - Bezau - Fussach
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:30 MS Avusturya Vienna (Am) 1-1 Avusturya Lustenau
23/10/2020 19:30 MS SK Vorwarts Steyr 1-1 Rapid Wien II
23/10/2020 19:30 MS Lask Juniors Linz 0-5 SV Kapfenberg
23/10/2020 19:30 MS Wacker Innsbruck 0-4 FC BW Linz
23/10/2020 19:30 MS SV Lafnitz 2-1 Avusturya Klagenfurt
23/10/2020 19:30 MS Dornbirn 0-0 SV Horn
23/10/2020 19:30 MS Grazer AK 2-1 SKU Amstetten
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 - Avusturya Klagenfurt - St. Jakob Rosental
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 - Gerasdorf Stammersdorf - Donau
23/10/2020 19:00 - Schwechat - Post
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
23/10/2020 16:00 MS Wolfsberger AC II 0-0 Gleisdorf 09
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2020 21:00 - St. Margarethen / Bur - Ritzing
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/10/2020 20:00 MS Deutschlandsberger SC 2-2 Ried II
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:45 MS Admira II 2-0 Mauerwerk
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:30 - Ebbs - Volders
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:15 - Dellach im Gailtal - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:45 - Kematen - Söll
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:30 MS Neusiedl 2-1 Wiener Viktoria
20/10/2020 20:00 MS Draßburg 1-4 Bruck/Leitha
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 MS Allerheiligen 4-4 Deutschlandsberger SC
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 - TuS Heiligenkreuz - Union RB Weinland Gamlit
20/10/2020 20:00 - Mettersdorf - Voitsberg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 - Donau - Elektra
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
20/10/2020 19:30 MS Avusturya Lustenau II 1-0 Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/10/2020 19:30 - Gerasdorf Stammersdorf - Schwechat
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS Gleisdorf 09 1-0 Hertha
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
18/10/2020 18:15 PEN Wolfsberger AC 2-2
PS : 4-3
Ried
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:30 Ertelendi Bramberg - Golling
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Wolfurt 0-2 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 - Ebbs - Zams
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Andelsbuch 2-3 Schruns
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS Mauerwerk 0-4 Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 - Dellach im Gailtal - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 - Siegendorf - Markt Allhau
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:45 - Köttmannsdorf - Völkermarkt
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 MS Rotenberg 2-3 Dornbirner SV
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 MS Blau-Weiß Feldkirch 2-1 Bezau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 - Slovan HAC - Fach-Donaufeld
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
17/10/2020 21:25 MS First Vienna 3-2 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS St. Anna 0-2 Kalsdorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:15 - Söll - Silz / Mötz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Team Wiener Linien 0-1 Admira II
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Sturm Graz II 3-1 Bad Gleichenberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 - Lendorf - Kraig
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 - Krems - Spratzern
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:30 - Oberpetersdorf - St. Margarethen / Bur
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
17/10/2020 18:00 MS SCR Altach 7-0 Seekirchen
17/10/2020 18:00 MS Lask Linz 3-0 Wörgl
17/10/2020 18:00 MS Wacker Innsbruck 1-0 Stripfing
17/10/2020 18:00 MS Rapid Vienna 1-5 SC Wiener Neustadt
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 - Klingenbach - Bad Sauerbrunn
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 Ertelendi Kuchl - Wals-Grünau
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Stadl-Paura 1-2 Gurten
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 - Bergheim - Neumarkt
17/10/2020 17:00 Ertelendi Puch - Straßwalchen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 - Mils - Völs
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 - Bizau - Hard
17/10/2020 17:00 - Lochau - Nenzing
17/10/2020 17:00 - Höchst - Alberschwende
17/10/2020 17:00 - Fussach - Lustenau
17/10/2020 17:00 - Ludesch - FC Egg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 - Post - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 MS Ried II 3-0 Union Vöcklamarkt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Union St. Florian - Grün Weiß Micheldorf
17/10/2020 16:30 - St. Martin i.M. - Mondsee
17/10/2020 16:30 - St. Valentin - Bad Schallerbach
17/10/2020 16:30 - Union Perg - Oedt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Wildon - Rottenmann
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Kundl - Natters
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Admira Dornbirn - Göfis
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
17/10/2020 16:00 USB TSV Hartberg 3-4 Gmünd
17/10/2020 16:00 MS Hohenems 1-2 Sturm Graz
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Kufstein 5-2 Hall
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Anif 0-2 Avusturya Salzburg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - St. Jakob Rosental - Maria Saal
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Retz - Waidhofen / Thaya
17/10/2020 16:00 - Scheiblingkirchen - Kilb
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Siezenheim - Thalgau
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Frauental - Lebring
17/10/2020 16:00 - Fürstenfeld - Ilz
17/10/2020 16:00 - Hitthaller St. Michael - Lafnitz II
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Avusturya XIII - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
17/10/2020 15:45 MS SKN ST. Polten 0-3 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 - Altenmarkt - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 - St. Johann in Tirol - Fügen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 - Ferlach - Bleiburg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 - Wienerberg - ASV 13
17/10/2020 15:00 - Union Mauer - Stadlau
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Avusturya Lustenau II 2-5 Lauterach
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:30 Ertelendi ÖTSU Hallein - Bürmoos
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/10/2020 21:25 MS Wiener SC 1-3 Avusturya Vienna
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
16/10/2020 21:00 - Weißkirchen / Allhaming - Friedburg / Pöndorf
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/10/2020 20:30 MS SV Horn 0-3 Elektra
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:30 - Parndorf - Leithaprodersdorf
16/10/2020 20:30 - Oberwart / Rotenturm - Pinkafeld
16/10/2020 20:30 - Deutschkreutz - Güssing
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:30 - Schrems - USC Rohrbach
16/10/2020 20:30 - Kottingbrunn - Ardagger
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:30 - Kematen - Volders
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/10/2020 20:00 MS SV Lafnitz 2-4 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Spittal 2-0 Weiz
16/10/2020 20:00 MS Wels 1-4 Wolfsberger AC II
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Schwaz 3-3 Telfs
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 MS Salzburger AK 0-6 Grödig
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 - St. Pölten II - Zwettl
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 - Pregarten - Pöttinger Grieskirchen
16/10/2020 20:00 - Union Edelweiß - Zebau Bad Ischl
16/10/2020 20:00 - SV Wallern - Donau Linz
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 Ertelendi Hallwang - Adnet
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 - Leoben - Gnas
16/10/2020 20:00 - Bruck an der Mur - Liezen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/10/2020 20:00 - Kirchbichl - SV Innsbruck
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/10/2020 19:30 MS WSG Wattens 0-1 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:30 - Treibach - St. Michael Bleiburg
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/10/2020 19:00 PEN Admira Wacker 1-1
PS : 3-4
SV Kapfenberg
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:30 MS Swarovski Tirol II 1-5 Imst
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:30 - Union Innsbruck - Zams
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
13/10/2020 21:00 - Bad Sauerbrunn - Deutschkreutz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
13/10/2020 20:30 Ertelendi Mannsdorf-Großenzersdorf - Mauerwerk
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
13/10/2020 20:30 - Söll - SV Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
13/10/2020 20:00 MS Weiz 0-1 Sturm Graz II
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
13/10/2020 20:00 MS Seekirchen 0-0 TSV St. Johann
13/10/2020 20:00 Ertelendi Salzburger AK - Kuchl
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
13/10/2020 19:30 MS Hohenems 3-1 Rotenberg
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:30 MS Kitzbühel 1-2 Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:30 - St. Johann in Tirol - Ebbs
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 MS Telfs 2-2 Kufstein
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 17:00 - Silz / Mötz - Mils
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:30 - Kilb - Retz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - St. Michael Bleiburg - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Wörgl 3-0 Imst
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 - Straßwalchen - Neumarkt
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 - Göfis - Bizau
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 - Volders - Fügen
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 MS Vorwärts Brigittenau 2-2 Slovan HAC
11/10/2020 11:15 MS Favoritner AC 0-0 Avusturya XIII
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 - Grün Weiß Micheldorf - St. Valentin
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
10/10/2020 20:00 - Lafnitz II - Mettersdorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Wiener Viktoria 0-3 Leobendorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 - Kohfidisch - Oberpetersdorf
10/10/2020 18:00 - St. Margarethen / Bur - Parndorf
10/10/2020 18:00 - Markt Allhau - Klingenbach
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Lauterach 5-2 Rotenberg
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 18:00 MS Pinzgau Saalfelden 1-2 Seekirchen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:30 - Völs - Kundl
10/10/2020 17:30 - Natters - Union Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Admira II 2-2 Draßburg
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Gurten 2-2 Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 4-0 Wolfurt
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Avusturya Salzburg 1-0 Salzburger AK
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Friedburg / Pöndorf 0-2 Union Edelweiß
10/10/2020 17:00 - Zebau Bad Ischl - Union St. Florian
10/10/2020 17:00 MS Pöttinger Grieskirchen 3-2 SV Wallern
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Bürmoos 3-0 Bramberg
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Lustenau 2-1 Blau-Weiß Feldkirch
10/10/2020 17:00 MS Hard 3-1 Lochau
10/10/2020 17:00 MS Ludesch 1-6 Andelsbuch
10/10/2020 17:00 MS FC Egg 0-2 Fussach
10/10/2020 17:00 MS Alberschwende 3-3 Admira Dornbirn
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 - Maria Saal - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 - Spratzern - Schrems
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Güssing 0-1 Horitschon
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Wolfsberger AC II 0-1 St. Anna
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 Ertelendi Rot-Weiß Rankweil - Avusturya Lustenau II
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Kraig - Dellach im Gailtal
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Golling 5-1 Puch
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - ASV 13 - Union Mauer
10/10/2020 16:00 - Elektra - Post
10/10/2020 16:00 - Fach-Donaufeld - Donau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Wals-Grünau 1-3 Anif
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 - Gmünd - St. Jakob Rosental
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 - Oedt - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 - Stadlau - First Vienna
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Thalgau 3-1 ÖTSU Hallein
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
09/10/2020 21:00 - Union Perg - St. Martin i.M.
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2020 21:00 - Zams - Söll
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:30 MS Wiener SC 0-1 Mauerwerk
09/10/2020 20:30 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 2-1 Team Wiener Linien
09/10/2020 20:30 MS Traiskirchen 0-1 Stripfing
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:30 - Leithaprodersdorf - Oberwart / Rotenturm
09/10/2020 20:30 - Bad Sauerbrunn - Ritzing
09/10/2020 20:30 - Pinkafeld - Deutschkreutz
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:30 - USC Rohrbach - Mannersdorf
09/10/2020 20:30 - Ardagger - Krems
09/10/2020 20:30 - Ortmann - Langenrohr
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:30 - Zirl - Kirchbichl
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:15 - Eugendorf - Siezenheim
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Bruck/Leitha 6-1 Neusiedl
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Bad Gleichenberg 2-0 Stadl-Paura
09/10/2020 20:00 MS Union Vöcklamarkt 1-1 Deutschlandsberger SC
09/10/2020 20:00 MS Kalsdorf 3-2 Ried II
09/10/2020 20:00 MS Hertha 4-1 Wels
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Hall 2-4 Swarovski Tirol II
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Grödig 0-1 Bischofshofen
09/10/2020 20:00 MS TSV St. Johann 1-2 Kuchl
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 - Donau Linz - Weißkirchen / Allhaming
09/10/2020 20:00 - Bad Schallerbach - Mondsee
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 - Adnet - Altenmarkt
09/10/2020 20:00 - Hallwang - Bergheim
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 - Voitsberg - Frauental
09/10/2020 20:00 - Liezen - Leoben
09/10/2020 20:00 - Gnas - Fürstenfeld
09/10/2020 20:00 - Rottenmann - TuS Heiligenkreuz
09/10/2020 20:00 - Lebring - Wildon
09/10/2020 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - Bruck an der Mur
09/10/2020 20:00 - Ilz - Hitthaller St. Michael
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 - Bezau - Höchst
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
09/10/2020 19:30 - Avusturya Klagenfurt - Köttmannsdorf
09/10/2020 19:30 - Treibach - Ferlach
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2020 19:30 - SV Innsbruck - Kematen
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
09/10/2020 19:00 - Schwechat - Wienerberg
09/10/2020 19:00 - Gerasdorf Stammersdorf - Mannswörth
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:00 MS Schwaz 2-1 Wörgl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:00 - Schruns - Lustenau
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
07/10/2020 19:30 MS Hohenems 4-3 Wolfurt
07/10/2020 19:15 MS Lauterach 6-3 Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
07/10/2020 17:30 - St. Jakob Rosental - St. Michael Bleiburg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:30 - Kematen - Völs
06/10/2020 20:30 - Kundl - SV Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:00 MS Hall 0-1 SVG Reichenau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:00 MS Grödig 1-0 Avusturya Salzburg
06/10/2020 20:00 MS TSV St. Johann 1-1 Salzburger AK
06/10/2020 20:00 MS Kuchl 4-1 Anif
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
06/10/2020 20:00 - SV Wallern - Pregarten
06/10/2020 17:30 - Zebau Bad Ischl - Mondsee
06/10/2020 17:15 - Friedburg / Pöndorf - St. Valentin
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:00 MS Rapid Vienna 3-0 Lask Linz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Mauerwerk 0-3 Wiener Viktoria
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 Ertelendi Röthis - Lauterach
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Lendorf - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Altenmarkt - Hallwang
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 - Andelsbuch - Nenzing
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Sturm Graz 4-0 SCR Altach
04/10/2020 15:30 MS Red Bull Salzburg 7-1 TSV Hartberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 - Köttmannsdorf - Maria Saal
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
04/10/2020 12:00 - Langenrohr - USC Rohrbach
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
04/10/2020 12:00 - Mils - Zams
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Avusturya Klagenfurt 5-0 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 - Slovan HAC - Favoritner AC
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS Sturm Graz II 2-3 Spittal
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:30 - Bramberg - Thalgau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 - Oberpetersdorf - Bad Sauerbrunn
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Schwaz 0-2 Kitzbühel
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 - Ritzing - Markt Allhau
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS WSG Wattens 0-2 Avusturya Vienna
03/10/2020 18:00 MS Wolfsberger AC 2-4 SKN ST. Polten
03/10/2020 18:00 MS Admira Wacker 3-1 Ried
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Salzburger AK 2-2 Wals-Grünau
03/10/2020 18:00 MS Pinzgau Saalfelden 0-1 Grödig
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 - Schruns - Hard
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 MS Leobendorf 2-0 Bruck/Leitha
03/10/2020 17:30 MS Stripfing 0-2 Wiener SC
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 - ÖTSU Hallein - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 - Natters - Zirl
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Klingenbach - Siegendorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Stadl-Paura 1-5 Weiz
03/10/2020 17:00 MS Ried II 4-1 Wolfsberger AC II
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Hohenems 4-0 Dornbirner SV
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Hall 2-5 Telfs
03/10/2020 17:00 MS Wacker Innsbruck (Am) 1-2 Wörgl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Anif 1-1 TSV St. Johann
03/10/2020 17:00 MS Bischofshofen 2-0 Avusturya Salzburg
03/10/2020 17:00 MS Seekirchen 1-3 Kuchl
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - St. Valentin - Zebau Bad Ischl
03/10/2020 17:00 - St. Martin i.M. - Bad Schallerbach
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Siezenheim - Adnet
03/10/2020 17:00 - Neumarkt - Golling
03/10/2020 17:00 - Puch - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Wildon - Voitsberg
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Lochau - Göfis
03/10/2020 17:00 - Admira Dornbirn - Bezau
03/10/2020 17:00 - Blau-Weiß Feldkirch - FC Egg
03/10/2020 17:00 - Fussach - Ludesch
03/10/2020 17:00 - Bizau - Alberschwende
03/10/2020 17:00 - Höchst - Lustenau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Donau - Vorwärts Brigittenau
03/10/2020 17:00 - Post - Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 - Horitschon - Pinkafeld
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 - Bleiburg - Kraig
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 - Retz - Scheiblingkirchen
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Kufstein 1-2 SVG Reichenau
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 - Ferlach - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 - Frauental - Lafnitz II
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 - Avusturya XIII - Stadlau
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS FC BW Linz 1-2 Dornbirn
03/10/2020 15:30 MS SV Kapfenberg 0-0 Avusturya Vienna (Am)
03/10/2020 15:30 MS Avusturya Lustenau 4-0 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Union Innsbruck - Völs
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Wienerberg - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Rotenberg 6-3 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 - Kematen - Kirchbichl
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:30 MS Rapid Wien II 2-3 SV Lafnitz
02/10/2020 21:25 MS SKU Amstetten 2-2 Wacker Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 MS Traiskirchen 5-0 SC Wiener Neustadt
02/10/2020 20:30 MS Draßburg 2-2 Mannsdorf-Großenzersdorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - Deutschkreutz - Leithaprodersdorf
02/10/2020 20:30 - Parndorf - Kohfidisch
02/10/2020 20:30 - Oberwart / Rotenturm - St. Margarethen / Bur
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - Kottingbrunn - Waidhofen / Thaya
02/10/2020 20:30 - Schrems - Ardagger
02/10/2020 20:30 - Mannersdorf - Spratzern
02/10/2020 20:30 - Krems - Zwettl
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - Pöttinger Grieskirchen
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - Bergheim - Straßwalchen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - Kundl - Silz / Mötz
02/10/2020 20:30 - Fügen - SV Innsbruck
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 - First Vienna - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:09 - Avusturya Klagenfurt - Gmünd
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 Ertelendi Neusiedl - Admira II
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS St. Anna 6-2 Hertha
02/10/2020 20:00 MS Deutschlandsberger SC 4-0 Kalsdorf
02/10/2020 20:00 MS Gleisdorf 09 1-1 Bad Gleichenberg
02/10/2020 20:00 MS Allerheiligen 5-0 Union Vöcklamarkt
02/10/2020 20:00 MS Wels 2-2 Gurten
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 - Feldkirchen Kärnten - Treibach
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 - St. Pölten II - Kilb
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 - Union St. Florian - Friedburg / Pöndorf
02/10/2020 20:00 - Pregarten - Union Perg
02/10/2020 20:00 - SV Wallern - Oedt
02/10/2020 20:00 - Mondsee - Grün Weiß Micheldorf
02/10/2020 20:00 - Union Edelweiß - Donau Linz
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 - TuS Heiligenkreuz - Lebring
02/10/2020 20:00 - Fürstenfeld - Liezen
02/10/2020 20:00 - Gnas - Ilz
02/10/2020 20:00 - Leoben - Union RB Weinland Gamlit
02/10/2020 20:00 - Bruck an der Mur - Rottenmann
02/10/2020 20:00 - Mettersdorf - Hitthaller St. Michael
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 - Söll - St. Johann in Tirol
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:30 MS FC Liefering 1-1 Grazer AK
02/10/2020 19:30 MS SV Horn 1-1 Lask Juniors Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 - Schwechat - ASV 13
02/10/2020 19:00 - Mannswörth - Elektra
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:25 MS SK Vorwarts Steyr 2-2 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:30 MS Imst 3-2 SVG Reichenau
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:30 - Zirl - Kematen
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Schwaz 1-3 Hohenems
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Swarovski Tirol II 3-1 Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Avusturya Salzburg 1-0 Anif
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:30 MS Floridsdorfer AC 4-0 SV Kapfenberg
30/09/2020 19:30 MS Dornbirn 1-2 Rapid Wien II
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:30 MS Schwarz-Weiß Bregenz 2-1 Dornbirner SV
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
29/09/2020 21:25 MS Wacker Innsbruck 0-0 Avusturya Lustenau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:30 - Pinkafeld - Bad Sauerbrunn
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:30 - SV Innsbruck - Union Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 MS Gurten 1-1 Deutschlandsberger SC
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 MS Wörgl 3-3 Kitzbühel
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 MS TSV St. Johann 4-1 Seekirchen
29/09/2020 20:00 MS Pinzgau Saalfelden 3-2 Wals-Grünau
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 - Mondsee - Friedburg / Pöndorf
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
29/09/2020 20:00 - Bruck an der Mur - Frauental
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
29/09/2020 19:30 MS Avusturya Vienna (Am) 1-2 SV Horn
29/09/2020 19:30 MS Lask Juniors Linz 1-1 FC Liefering
29/09/2020 19:30 MS SV Lafnitz 0-1 Grazer AK
29/09/2020 19:30 MS FC BW Linz 2-0 SKU Amstetten
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Lask Linz 3-1 Wolfsberger AC
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Wolfurt 4-2 Avusturya Lustenau II
27/09/2020 17:00 MS Rot-Weiß Rankweil 2-1 Röthis
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 - St. Johann in Tirol - Mils
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Wolfsberger AC II 1-1 Deutschlandsberger SC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 - St. Michael Bleiburg - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:30 MS Avusturya Vienna 2-2 Admira Wacker
27/09/2020 15:30 MS TSV Hartberg 1-1 Sturm Graz
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:30 - Scheiblingkirchen - St. Pölten II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 - FC Egg - Höchst
27/09/2020 12:00 - Göfis - Schruns
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Rapid Wien II 2-3 Floridsdorfer AC
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS SVG Reichenau 5-1 Hall
27/09/2020 11:30 MS Imst 1-0 Wacker Innsbruck (Am)
27/09/2020 11:30 MS Swarovski Tirol II 3-0 Telfs
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Maria Saal 1-1 Lendorf
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 - Vorwärts Brigittenau - Post
27/09/2020 11:15 - Favoritner AC - Donau
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:00 MS SKU Amstetten 3-3 Dornbirn
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Sturm Graz II 3-1 Allerheiligen
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 - Lafnitz II - Wildon
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Pinkafeld - Güssing
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Altenmarkt - Bergheim
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - Rottenmann - Leoben
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 3-0 Neusiedl
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 - St. Margarethen / Bur - Deutschkreutz
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS SKN ST. Polten 1-2 Rapid Vienna
26/09/2020 18:00 MS SCR Altach 0-2 WSG Wattens
26/09/2020 18:00 MS Ried 1-3 Red Bull Salzburg
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Lauterach 2-4 Hohenems
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Avusturya Salzburg 2-1 Pinzgau Saalfelden
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Waidhofen / Thaya - Krems
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 - Völs - Natters
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Gurten 1-1 St. Anna
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 1-2 Rotenberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Kraig - Wolfsberg
26/09/2020 17:00 - Gmünd - Köttmannsdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Spratzern - Langenrohr
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Oedt - Weißkirchen / Allhaming
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Hallwang - Siezenheim
26/09/2020 17:00 - Golling - Straßwalchen
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Hitthaller St. Michael - Frauental
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Volders - Söll
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Lustenau - Admira Dornbirn
26/09/2020 17:00 - Bezau - Bizau
26/09/2020 17:00 - Fussach - Andelsbuch
26/09/2020 17:00 - Hard - Nenzing
26/09/2020 17:00 - Ludesch - Blau-Weiß Feldkirch
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 - Elektra - Wienerberg
26/09/2020 17:00 - Stadlau - Slovan HAC
26/09/2020 17:00 - Fach-Donaufeld - Mannswörth
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Markt Allhau - Oberpetersdorf
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Eugendorf - Bramberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Kirchbichl - Fügen
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Alberschwende - Lochau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - ASV 13 - First Vienna
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 - Bürmoos - Neumarkt
26/09/2020 15:30 - Thalgau - Puch
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Avusturya Lustenau 0-1 Lask Juniors Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 - Union Mauer - Avusturya XIII
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:25 MS Grazer AK 0-1 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS Union Perg 0-2 SV Wallern
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 - Zams - Kundl
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:30 MS Bruck/Leitha 4-2 Mauerwerk
25/09/2020 20:30 MS SC Wiener Neustadt 0-2 Team Wiener Linien
25/09/2020 20:30 MS Wiener SC 1-1 Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:30 MS Leithaprodersdorf 1-2 Horitschon
25/09/2020 20:30 MS Kohfidisch 3-3 Oberwart / Rotenturm
25/09/2020 20:30 MS Bad Sauerbrunn 3-1 Parndorf
25/09/2020 20:30 MS Siegendorf 2-1 Ritzing
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:30 - USC Rohrbach - Ortmann
25/09/2020 20:30 - Kilb - Kottingbrunn
25/09/2020 20:30 - Zwettl - Schrems
25/09/2020 20:30 - Ardagger - Mannersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Hertha 1-2 Ried II
25/09/2020 20:00 MS Bad Gleichenberg 6-0 Wels
25/09/2020 20:00 MS Kalsdorf 1-1 Union Vöcklamarkt
25/09/2020 20:00 MS Spittal 0-0 Stadl-Paura
25/09/2020 20:00 MS Weiz 0-1 Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Kitzbühel 2-3 Kufstein
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Wals-Grünau 0-1 Bischofshofen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Völkermarkt 1-3 Bleiburg
25/09/2020 20:00 - Feldkirchen Kärnten - Ferlach
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Pöttinger Grieskirchen 1-4 Union Edelweiß
25/09/2020 20:00 MS Pregarten 4-1 St. Martin i.M.
25/09/2020 20:00 MS Donau Linz 2-3 Union St. Florian
25/09/2020 20:00 MS Grün Weiß Micheldorf 2-0 Bad Schallerbach
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Liezen 2-2 Gnas
25/09/2020 20:00 MS Lebring 3-2 Bruck an der Mur
25/09/2020 20:00 MS Voitsberg 3-0 TuS Heiligenkreuz
25/09/2020 20:00 MS Union RB Weinland Gamlit 0-1 Fürstenfeld
25/09/2020 20:00 MS Ilz 1-3 Mettersdorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 - Silz / Mötz - Union Innsbruck
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS Avusturya Klagenfurt 3-2 Avusturya Vienna (Am)
25/09/2020 19:30 MS SV Horn 0-1 SV Lafnitz
25/09/2020 19:30 MS FC Liefering 2-0 Wacker Innsbruck
25/09/2020 19:30 MS SV Kapfenberg 2-4 FC BW Linz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS Avusturya Klagenfurt 4-2 Dellach im Gailtal
25/09/2020 19:30 MS Treibach 4-1 St. Jakob Rosental
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2020 20:30 MS Wörgl 2-1 Schwaz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/09/2020 20:00 MS Grödig 2-4 Seekirchen
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:30 MS SVG Reichenau 1-1 Telfs
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
23/09/2020 18:30 MS Dornbirner SV 6-2 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
22/09/2020 20:30 MS Weiz 0-1 Elektra
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/09/2020 20:30 MS Kitzbühel 1-0 Hall
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/09/2020 20:00 MS Gurten 0-2 Kalsdorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
22/09/2020 20:00 - Weißkirchen / Allhaming - SV Wallern
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Avusturya Vienna 2-1 Ried
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 MS Schwaz 2-1 Imst
20/09/2020 18:00 MS Telfs 1-0 SVG Reichenau
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 - Bramberg - Adnet
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:00 - Höchst - Ludesch
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Röthis 0-4 Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 - Andelsbuch - Hard
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS TSV Hartberg 0-2 Wolfsberger AC
20/09/2020 15:30 MS Admira Wacker 0-5 SKN ST. Polten
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 - Köttmannsdorf - St. Michael Bleiburg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/09/2020 12:00 - Mils - Volders
20/09/2020 12:00 - Ebbs - Kirchbichl
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS FC BW Linz 5-2 Avusturya Lustenau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 - Slovan HAC - Union Mauer
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 21:25 MS SV Horn 2-4 FC Liefering
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 - Oberpetersdorf - Siegendorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS St. Anna 5-1 Bad Gleichenberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 - Lendorf - Gmünd
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Stadl-Paura 0-1 Sturm Graz II
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 - Puch - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 - Ritzing - Klingenbach
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS WSG Wattens 1-1 Lask Linz
19/09/2020 18:00 MS Red Bull Salzburg 4-1 SCR Altach
19/09/2020 18:00 MS Sturm Graz 1-1 Rapid Vienna
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Seekirchen 2-1 Anif
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 - Straßwalchen - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 - Natters - Silz / Mötz
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 - Blau-Weiß Feldkirch - Fussach
19/09/2020 18:00 - Admira Dornbirn - FC Egg
19/09/2020 18:00 - Schruns - Alberschwende
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Leobendorf 3-2 Mannsdorf-Großenzersdorf
19/09/2020 17:30 MS Stripfing 2-1 Bruck/Leitha
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 - Bleiburg - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Horitschon - St. Margarethen / Bur
19/09/2020 17:00 - Güssing - Leithaprodersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Ried II 1-1 Gurten
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Hohenems 4-1 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Wacker Innsbruck (Am) 6-1 Swarovski Tirol II
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Bischofshofen 1-1 TSV St. Johann
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - St. Jakob Rosental - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Bad Schallerbach