Avusturya Futbol Ligleri, Avusturya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
20/11/2022 17:30 - St. Jakob Rosental - Bleiburg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
19/11/2022 16:30 - Gerasdorf Stammersdorf - Favoritner AC
19/11/2022 16:00 - Dinamo Helfort - Mannswörth
19/11/2022 16:00 - Post - Donau
19/11/2022 16:00 - ASV 13 - Vorwärts Brigittenau
19/11/2022 16:00 - 1980 Wien - Union Mauer
19/11/2022 16:00 - Wienerberg - Avusturya XIII
19/11/2022 16:00 - Stadlau - Slovan HAC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
19/11/2022 16:00 - Spittal - SC Landskron
19/11/2022 16:00 - Gmünd - Kraig
19/11/2022 16:00 - St. Andrä - Lendorf
19/11/2022 16:00 - Feldkirchen Kärnten - ASK Klagenfurt
19/11/2022 16:00 - KAC - Köttmannsdorf
19/11/2022 15:30 - Avusturya Klagenfurt II - Maria Saal
19/11/2022 14:30 - Ferlach - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
18/11/2022 21:00 - Schwechat - Simmeringer SC
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
13/11/2022 19:00 MS Lask Linz 1-1 Sturm Graz
13/11/2022 16:30 MS Avusturya Klagenfurt 0-1 Red Bull Salzburg
13/11/2022 16:30 MS Avusturya Vienna 0-1 Wolfsberger AC
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
13/11/2022 16:00 - Andelsbuch - Avusturya Lustenau II
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
13/11/2022 14:00 - ASK Klagenfurt - Gmünd
13/11/2022 13:00 - Köttmannsdorf - Avusturya Klagenfurt II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
13/11/2022 13:00 - Hittisau - Hard
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
13/11/2022 12:30 MS Rapid Wien II 2-0 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
13/11/2022 12:30 - Slovan HAC - Wienerberg
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
12/11/2022 20:30 MS Hohenems 5-1 Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
12/11/2022 19:00 MS TSV Hartberg 1-2 Rapid Vienna
12/11/2022 19:00 MS Avusturya Lustenau 3-0 SCR Altach
12/11/2022 19:00 MS WSG Wattens 2-0 Ried
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
12/11/2022 18:00 - Favoritner AC - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 18:00 - St. Pölten II - Retz
12/11/2022 18:00 - Ardagger - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:30 - Pregarten - St. Martin i.M.
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:15 - Spittal - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:00 - Ostermiething - Friedburg / Pöndorf
12/11/2022 17:00 - Stadl-Paura - Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:00 - Donau - Stadlau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:00 - Kilb - USC Rohrbach
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:00 - Bizau - Bezau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
12/11/2022 17:00 MS Draßburg 3-0 Neusiedl
12/11/2022 17:00 MS Siegendorf 1-0 Bruck/Leitha
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:30 MS Grazer AK 3-1 SV Kapfenberg
12/11/2022 16:30 MS FC BW Linz 3-0 First Vienna
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:30 - Alberschwende - Brederis
12/11/2022 16:30 - Lochau - Lustenau
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - Thalgau - Siezenheim
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - St. Valentin - Wohnbau Dietach
12/11/2022 16:00 - Grün Weiß Micheldorf - Union Edelweiß
12/11/2022 16:00 - Wels - Union Perg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - Simmeringer SC - 1980 Wien
12/11/2022 16:00 - Avusturya XIII - Schwechat
12/11/2022 16:00 - Union Mauer - Dinamo Helfort
12/11/2022 16:00 - Post - ASV 13
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - Gloggnitz - Zwettl
12/11/2022 16:00 - Spratzern - Mannersdorf
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - Kraig - St. Andrä
12/11/2022 16:00 - Bleiburg - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 - Nenzing - Ludesch
12/11/2022 16:00 - Hörbranz - Höchst
12/11/2022 16:00 - Koblach - Fussach
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 MS Pinzgau Saalfelden 3-0 Seekirchen
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 MS Mauerwerk 2-1 Fach-Donaufeld
12/11/2022 16:00 MS Wiener Viktoria 4-1 TWL Elektra
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
12/11/2022 16:00 MS Rotenberg 1-0 Rheindorf Altach II
12/11/2022 16:00 MS Dornbirner SV 0-0 Röthis
12/11/2022 16:00 MS Göfis 2-2 Lauterach
12/11/2022 16:00 MS FC Egg 1-3 Rot-Weiß Rankweil
12/11/2022 16:00 MS Admira Dornbirn 3-1 Wolfurt
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
12/11/2022 15:30 - Maria Saal - St. Jakob Rosental
12/11/2022 15:30 - SC Landskron - Lendorf
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
12/11/2022 15:30 MS Kuchl 6-1 Golling
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
11/11/2022 22:30 MS SKU Amstetten 0-4 SKN ST. Polten
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
11/11/2022 22:00 MS Krems 0-1 Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
11/11/2022 21:30 - Waidhofen / Thaya - Ortmann
11/11/2022 21:30 - Schrems - Langenrohr
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
11/11/2022 21:30 MS SC Wiener Neustadt 1-2 Scheiblingkirchen
11/11/2022 21:30 MS Wiener SC 0-2 Stripfing
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
11/11/2022 21:00 - Mondsee - Oedt
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
11/11/2022 21:00 - Wolfsberg - KAC
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
11/11/2022 21:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 2-2 Leobendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
11/11/2022 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - SV Wallern
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
11/11/2022 20:10 MS Dornbirn 0-2 SK Vorwarts Steyr
11/11/2022 20:10 MS FC Liefering 1-0 Admira Wacker
11/11/2022 20:10 MS SV Lafnitz 5-1 Sturm Graz II
11/11/2022 20:10 MS Floridsdorfer AC 2-1 SV Horn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
11/11/2022 20:00 - Mannswörth - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
08/11/2022 22:00 - USC Rohrbach - Ardagger
08/11/2022 22:00 - Kottingbrunn - Waidhofen / Thaya
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
06/11/2022 19:00 MS Rapid Vienna 1-0 Lask Linz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
06/11/2022 18:15 - Spittal - Ferlach
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
06/11/2022 18:00 - Wohnbau Dietach - Weißkirchen / Allhaming
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
06/11/2022 16:30 MS SCR Altach 1-1 Sturm Graz
06/11/2022 16:30 MS WSG Wattens 0-0 Avusturya Vienna
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
06/11/2022 16:30 MS Wolfurt 2-2 Dornbirner SV
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
06/11/2022 16:00 - Bergheim W - Kleinmünchen / BW Linz
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
06/11/2022 16:00 - Haitzendorf - Schrems
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/11/2022 16:00 MS Kundl 0-3 Kufstein
06/11/2022 16:00 MS Telfs 10-0 Wörgl
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:30 MS SV Horn 2-1 SKU Amstetten
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:30 MS Wacker Innsbruck W 3-2 Altenmarkt W
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:30 - Vorwärts Brigittenau - Mannswörth
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:30 - ASK Klagenfurt - St. Andrä
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:30 MS SVG Reichenau 5-4 Fügen
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
06/11/2022 12:00 MS Avusturya Wien W 1-1 Altach / Vorderland W
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
05/11/2022 20:00 - Retz - Gloggnitz
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 19:00 MS Ried 2-2 Avusturya Klagenfurt
05/11/2022 19:00 MS TSV Hartberg 1-1 Avusturya Lustenau
05/11/2022 19:00 MS Wolfsberger AC 1-2 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
05/11/2022 19:00 - Mannersdorf - St. Pölten II
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 18:10 MS Neulengbach W 1-3 St. Pölten W
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
05/11/2022 18:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 3-0 Rotenberg
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 17:00 - Bezau - Koblach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
05/11/2022 17:00 MS Imst 4-2 Swarovski Tirol II
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
05/11/2022 17:00 MS Siegendorf 0-1 TWL Elektra
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
05/11/2022 17:00 MS Lauterach 3-4 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:30 MS SK Vorwarts Steyr 1-3 Sturm Graz II
05/11/2022 16:30 MS SV Kapfenberg 3-2 FC Liefering
05/11/2022 16:30 MS Grazer AK 2-0 Dornbirn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:30 - Gerasdorf Stammersdorf - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:30 - Ludesch - Andelsbuch
05/11/2022 16:30 - Alberschwende - Lochau
05/11/2022 16:30 - Lustenau - Nenzing
05/11/2022 16:30 - Höchst - Hittisau
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:30 MS Göfis 1-6 Admira Dornbirn
05/11/2022 16:30 MS Rheindorf Altach II 4-2 FC Egg
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 MS Sturm Graz W 1-0 First Vienna W
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 - Hallwang - Bergheim
05/11/2022 16:00 - Neumarkt - Siezenheim
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 - Bad Ischl - Grün Weiß Micheldorf
05/11/2022 16:00 - Friedburg / Pöndorf - Mondsee
05/11/2022 16:00 - St. Martin i.M. - Wels
05/11/2022 16:00 - Oedt - St. Valentin
05/11/2022 16:00 - Union Perg - Ostermiething
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 - ASV 13 - Favoritner AC
05/11/2022 16:00 - 1980 Wien - Avusturya XIII
05/11/2022 16:00 - Wienerberg - Donau
05/11/2022 16:00 - Stadlau - Post
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 - Bleiburg - Gmünd
05/11/2022 16:00 - Maria Saal - Feldkirchen Kärnten
05/11/2022 16:00 - Kraig - Lendorf
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 - Brederis - Hard
05/11/2022 16:00 - Fussach - Hörbranz
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 MS Schwaz 6-0 Hall
05/11/2022 16:00 MS Silz / Mötz 4-3 Kitzbühel
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 MS Salzburger AK 2-4 Avusturya Salzburg
05/11/2022 16:00 MS Seekirchen 1-3 Kuchl
05/11/2022 16:00 MS Pinzgau Saalfelden 4-1 TSV St. Johann
05/11/2022 16:00 MS Golling 6-0 Grödig
05/11/2022 16:00 MS Anif 2-2 Wals-Grünau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 MS Mauerwerk 5-0 Traiskirchen
05/11/2022 16:00 MS Wiener Viktoria 2-0 Leobendorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
05/11/2022 16:00 MS Röthis 0-1 Hohenems
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
05/11/2022 15:30 - Dinamo Helfort - Simmeringer SC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
05/11/2022 15:00 - Köttmannsdorf - St. Jakob Rosental
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
04/11/2022 22:30 MS Admira Wacker 0-4 FC BW Linz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
04/11/2022 22:00 MS Krems 0-3 Stripfing
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:30 - Zwettl - Kilb
04/11/2022 21:30 - Langenrohr - Spratzern
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:30 MS Wiener SC 1-1 Scheiblingkirchen
04/11/2022 21:30 MS SC Wiener Neustadt 1-3 Neusiedl
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:00 - SV Wallern - Stadl-Paura
04/11/2022 21:00 - Union Edelweiß - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:00 - Schwechat - Slovan HAC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:00 - Völkermarkt - SC Landskron
04/11/2022 21:00 - Wolfsberg - Avusturya Klagenfurt II
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:00 MS Bischofshofen 3-0 UFC Hallein
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
04/11/2022 21:00 MS Bruck/Leitha 0-2 Draßburg
04/11/2022 21:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 0-1 Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
04/11/2022 20:30 - Avusturya Lustenau II - Bizau
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
04/11/2022 20:10 MS Avusturya Vienna (Am) 0-0 Floridsdorfer AC
04/11/2022 20:10 MS SKN ST. Polten 2-1 SV Lafnitz
04/11/2022 20:10 MS First Vienna 2-2 Rapid Wien II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
02/11/2022 21:00 - Lustenau - Höchst
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
30/10/2022 19:00 MS Sturm Graz 2-1 Ried
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
30/10/2022 18:30 MS St. Pölten W 8-0 Wacker Innsbruck W
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
30/10/2022 17:00 MS SAK Klagenfurt 3-0 Kalsdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
30/10/2022 17:00 MS FC Egg 3-2 Schwarz-Weiß Bregenz
30/10/2022 17:00 MS Rot-Weiß Rankweil 1-3 Rheindorf Altach II
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
30/10/2022 16:30 MS Lask Linz 4-1 Wolfsberger AC
30/10/2022 16:30 MS Avusturya Vienna 2-1 SCR Altach
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/10/2022 16:30 - St. Andrä - Bleiburg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
30/10/2022 16:00 - St. Pölten II - Spratzern
30/10/2022 16:00 - Haitzendorf - Langenrohr
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2022 16:00 MS Wörgl 0-2 SVG Reichenau
30/10/2022 16:00 MS Fügen 4-1 Silz / Mötz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/10/2022 16:00 MS Bischofshofen 3-0 Golling
30/10/2022 16:00 MS Grödig 0-0 Salzburger AK
30/10/2022 16:00 MS TSV St. Johann 2-2 Anif
30/10/2022 16:00 MS Avusturya Salzburg 2-2 Seekirchen
30/10/2022 16:00 MS Kuchl 1-3 Pinzgau Saalfelden
30/10/2022 16:00 MS UFC Hallein 1-3 Wals-Grünau
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
30/10/2022 14:30 MS Sturm Graz II 0-1 SV Kapfenberg
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
30/10/2022 13:30 - Kleinmünchen / BW Linz - Avusturya Wien W
30/10/2022 13:00 MS Altach / Vorderland W 1-0 Neulengbach W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2022 13:00 - Union Innsbruck - Völs
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/10/2022 13:00 MS Swarovski Tirol II 2-3 Schwaz
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
30/10/2022 12:30 MS SV Lafnitz 1-1 SV Horn
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
30/10/2022 12:30 MS Dornbirner SV 1-1 Göfis
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 20:09 - KAC - Spittal
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
29/10/2022 19:00 - Stadl-Paura - Wohnbau Dietach
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
29/10/2022 19:00 - Bad Sauerbrunn - Parndorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
29/10/2022 19:00 MS St. Anna 2-3 Ried II
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 18:00 MS Avusturya Lustenau 3-3 Rapid Vienna
29/10/2022 18:00 MS Red Bull Salzburg 1-0 TSV Hartberg
29/10/2022 18:00 MS Avusturya Klagenfurt 2-3 WSG Wattens
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
29/10/2022 18:00 - Liezen - Lebring
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 18:00 - Bizau - Ludesch
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 - Mils - Oberperfuss
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 - Feldkirchen Kärnten - Köttmannsdorf
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 - Hittisau - Fussach
29/10/2022 17:00 - Lochau - Brederis
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 - Rudersdorf - Deutschkreutz
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 MS Kufstein 0-1 Imst
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 MS Leobendorf 1-1 Siegendorf
29/10/2022 17:00 MS Draßburg 2-0 SC Wiener Neustadt
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
29/10/2022 17:00 MS Hohenems 4-0 Wolfurt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:30 - Friedburg / Pöndorf - Union Perg
29/10/2022 16:30 - Wels - Union Edelweiß
29/10/2022 16:30 - St. Valentin - Mondsee
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:30 - Kematen - SV Innsbruck
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:30 MS Admira Dornbirn 2-3 Lauterach
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Donau - Schwechat
29/10/2022 16:00 - Avusturya XIII - Dinamo Helfort
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Gloggnitz - Mannersdorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Innsbrucker AC - Prutz / Serfaus
29/10/2022 16:00 - Ebbs - Mayrhofen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - St. Jakob Rosental - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Wildon - Gnas
29/10/2022 16:00 - TuS Heiligenkreuz - UFC Fehring
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Nenzing - Alberschwende
29/10/2022 16:00 - Bezau - Hörbranz
29/10/2022 16:00 - Hard - Höchst
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 - Horitschon - Pinkafeld
29/10/2022 16:00 - Markt Allhau - Güssing
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 MS Hall 1-1 Telfs
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 MS Stripfing 4-0 Mauerwerk
29/10/2022 16:00 MS Fach-Donaufeld 2-0 Wiener Viktoria
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
29/10/2022 16:00 MS Rotenberg 0-3 Röthis
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:30 - SV Schwarzach - Neumarkt
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:30 - Grün Weiß Micheldorf - SV Wallern
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:30 - Stadlau - ASV 13
29/10/2022 15:30 - Post - Wienerberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:30 - Kirchbichl - Volders
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:30 - Wolfsberger AC II - Leoben
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 MS Floridsdorfer AC 0-3 Dornbirn
29/10/2022 15:00 MS Rapid Wien II 2-1 Admira Wacker
29/10/2022 15:00 MS FC BW Linz 4-0 FC Liefering
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 MS First Vienna W 5-0 Bergheim W
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 - Puch - Thalgau
29/10/2022 15:00 - Eugendorf - Bergheim
29/10/2022 15:00 - Hallwang - Siezenheim
29/10/2022 15:00 - Straßwalchen - Bramberg
29/10/2022 15:00 - Bürmoos - Altenmarkt
29/10/2022 15:00 - ASV Salzburg - Adnet
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 - Simmeringer SC - Gerasdorf Stammersdorf
29/10/2022 15:00 - Union Mauer - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 - Wacker Innsbruck (Am) - St. Johann in Tirol
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 - SC Landskron - Kraig
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
29/10/2022 15:00 - Bruck an der Mur - Ilz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 14:30 - Natters - Münster
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 14:30 - Gmünd - Maria Saal
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
29/10/2022 14:30 MS Kitzbühel 2-1 Kundl
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
29/10/2022 14:00 - Ferlach - Völkermarkt
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 13:45 MS Altenmarkt W 0-11 Sturm Graz W
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
29/10/2022 12:00 - Koblach - Avusturya Lustenau II
29/10/2022 03:00 TBD Andelsbuch - Lustenau
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
28/10/2022 21:00 - Pregarten - Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
28/10/2022 21:00 - Slovan HAC - 1980 Wien
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
28/10/2022 21:00 MS Neusiedl 3-3 Wiener SC
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - Oedt
28/10/2022 20:30 - Ostermiething - St. Martin i.M.
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:30 - Kilb - Retz
28/10/2022 20:30 - Waidhofen / Thaya - USC Rohrbach
28/10/2022 20:30 - Ardagger - Zwettl
28/10/2022 20:30 - Schrems - Ortmann
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:30 - Klingenbach - Leithaprodersdorf
28/10/2022 20:30 - Oberwart / Rotenturm - Andau
28/10/2022 20:30 - Schattendorf - St. Margarethen / Bur
28/10/2022 20:30 - Ritzing - Kohfidisch
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:30 - LASK Juniors - Bad Gleichenberg
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:30 MS TWL Elektra 1-1 Bruck/Leitha
28/10/2022 20:30 MS Traiskirchen 0-3 Mannsdorf-Großenzersdorf
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:00 - Lendorf - ASK Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:00 - Lafnitz II - Voitsberg
28/10/2022 20:00 - Fürstenfeld - Frauental
28/10/2022 20:00 - Köflach - Judenburg
28/10/2022 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - Mettersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:00 MS Weiz 0-1 Gurten
28/10/2022 20:00 MS Union Vöcklamarkt 1-0 Allerheiligen
28/10/2022 20:00 MS Deutschlandsberger SC 2-2 Treibach
28/10/2022 20:00 MS Gleisdorf 09 1-2 Hertha
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
28/10/2022 20:00 MS Scheiblingkirchen 2-3 Krems
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
28/10/2022 19:10 MS First Vienna 4-0 SK Vorwarts Steyr
28/10/2022 19:10 MS SKU Amstetten 2-2 Grazer AK
28/10/2022 19:10 MS SKN ST. Polten 5-0 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
28/10/2022 19:00 - Mannswörth - Favoritner AC
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
26/10/2022 17:00 MS Rapid Vienna 5-1 TSV Hartberg
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
26/10/2022 15:00 MS TSV St. Johann 0-1 Bischofshofen
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
25/10/2022 20:30 MS Wiener SC 4-0 SC Wiener Neustadt
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 18:00 MS Lask Linz 2-2 Avusturya Vienna
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2022 17:30 - Spittal - Avusturya Klagenfurt II
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/10/2022 17:00 - Bramberg - Hallwang
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/10/2022 17:00 - Natters - Ebbs
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 17:00 - Nenzing - Lochau
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
23/10/2022 17:00 MS Röthis 1-0 FC Egg
23/10/2022 16:30 MS Wolfurt 1-0 Rotenberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2022 16:00 - Ferlach - SC Landskron
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 15:30 MS Avusturya Lustenau 0-0 Ried
23/10/2022 15:30 MS Wolfsberger AC 2-3 SCR Altach
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/10/2022 15:00 - Neumarkt - Puch
23/10/2022 15:00 - Thalgau - Straßwalchen
23/10/2022 15:00 - Altenmarkt - ASV Salzburg
23/10/2022 15:00 - Siezenheim - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2022 15:00 - Köttmannsdorf - Gmünd
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 14:00 MS Avusturya Wien W 1-1 First Vienna W
23/10/2022 14:00 MS Sturm Graz W 16-0 Wacker Innsbruck W
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
23/10/2022 14:00 - Judenburg - TuS Heiligenkreuz
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
23/10/2022 13:30 MS Admira Wacker 1-1 Floridsdorfer AC
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 12:00 MS Altach / Vorderland W 2-3 St. Pölten W
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
23/10/2022 12:00 - Langenrohr - St. Pölten II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
23/10/2022 12:00 - Koblach - Ludesch
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
23/10/2022 11:30 MS Grazer AK 1-0 First Vienna
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
23/10/2022 11:30 - Vorwärts Brigittenau - Simmeringer SC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/10/2022 11:30 - ASK Klagenfurt - Kraig
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/10/2022 11:30 MS SVG Reichenau 2-0 Hall
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2022 19:30 - Kohfidisch - Bad Sauerbrunn
22/10/2022 19:00 - Leithaprodersdorf - Horitschon
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
22/10/2022 18:00 MS TSV Hartberg 1-5 WSG Wattens
22/10/2022 18:00 MS Rapid Vienna 0-1 Avusturya Klagenfurt
22/10/2022 18:00 MS Red Bull Salzburg 0-0 Sturm Graz
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2022 18:00 - Wohnbau Dietach - Grün Weiß Micheldorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2022 18:00 - Retz - Ardagger
22/10/2022 18:00 - Mannersdorf - Kilb
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2022 18:00 - St. Margarethen / Bur - Rudersdorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/10/2022 18:00 - Hertha - LASK Juniors
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 - Innsbrucker AC - Union Innsbruck
22/10/2022 17:00 - Oberperfuss - Kirchbichl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 - Hörbranz - Avusturya Lustenau II
22/10/2022 17:00 - Hard - Fussach
22/10/2022 17:00 - Andelsbuch - Alberschwende
22/10/2022 17:00 - Hittisau - Bezau
22/10/2022 17:00 - Höchst - Brederis
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 - Pinkafeld - Schattendorf
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 MS Imst 4-1 Kitzbühel
22/10/2022 17:00 MS Fügen 3-1 Wörgl
22/10/2022 17:00 MS Silz / Mötz 5-1 Kundl
22/10/2022 17:00 MS Telfs 4-3 Swarovski Tirol II
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 MS Gurten 0-1 Union Vöcklamarkt
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
22/10/2022 17:00 MS Göfis 1-1 Hohenems
22/10/2022 17:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 6-0 Rot-Weiß Rankweil
22/10/2022 17:00 MS Lauterach 2-1 Rheindorf Altach II
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:30 - St. Martin i.M. - Union Perg
22/10/2022 16:30 - St. Valentin - Friedburg / Pöndorf
22/10/2022 16:30 - Bad Ischl - Wels
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:30 MS Wiener Viktoria 2-3 Traiskirchen
22/10/2022 16:30 MS Mauerwerk 1-0 Scheiblingkirchen
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:30 MS Admira Dornbirn 0-1 Dornbirner SV
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:15 - ASV 13 - Mannswörth
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:15 - Prutz / Serfaus - Münster
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - Oedt - Stadl-Paura
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - Wienerberg - Stadlau
22/10/2022 16:00 - 1980 Wien - Donau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - Spratzern - Gloggnitz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - SV Innsbruck - St. Johann in Tirol
22/10/2022 16:00 - Volders - Kematen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - Maria Saal - St. Andrä
22/10/2022 16:00 - Bleiburg - Lendorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 - Güssing - Ritzing
22/10/2022 16:00 - Andau - Markt Allhau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2022 16:00 MS Schwaz 1-2 Kufstein
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
22/10/2022 15:30 MS SV Horn 0-1 SKN ST. Polten
22/10/2022 15:30 MS Dornbirn 3-1 Sturm Graz II
22/10/2022 15:30 MS SV Kapfenberg 2-4 FC BW Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
22/10/2022 15:30 - Gerasdorf Stammersdorf - Avusturya XIII
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
22/10/2022 15:00 MS Bergheim W 1-2 Altenmarkt W
22/10/2022 15:00 - Neulengbach W - Kleinmünchen / BW Linz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
22/10/2022 15:00 MS Pinzgau Saalfelden 1-0 Avusturya Salzburg
22/10/2022 15:00 MS Anif 0-1 Kuchl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
22/10/2022 14:30 - Dinamo Helfort - Slovan HAC
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
22/10/2022 14:30 MS Golling 5-2 UFC Hallein
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
21/10/2022 21:30 MS SK Vorwarts Steyr 2-1 SV Lafnitz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
21/10/2022 21:00 - Mayrhofen - Mils
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
21/10/2022 21:00 MS Krems 4-2 Neusiedl
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 - Adnet - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 - Union Edelweiß - Ostermiething
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 - Favoritner AC - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 - Kottingbrunn - Schrems
21/10/2022 20:30 - Zwettl - Waidhofen / Thaya
21/10/2022 20:30 - Ortmann - Haitzendorf
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 - Parndorf - Klingenbach
21/10/2022 20:30 - Deutschkreutz - Oberwart / Rotenturm
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:30 MS TWL Elektra 4-2 Draßburg
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Bergheim - SV Schwarzach
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Mondsee - Weißkirchen / Allhaming
21/10/2022 20:00 - SV Wallern - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Schwechat - Post
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Wacker Innsbruck (Am) - Völs
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Wolfsberg - Feldkirchen Kärnten
21/10/2022 20:00 - Völkermarkt - KAC
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Ilz - Lafnitz II
21/10/2022 20:00 - Gnas - Bruck an der Mur
21/10/2022 20:00 - Mettersdorf - Wildon
21/10/2022 20:00 - Voitsberg - Fürstenfeld
21/10/2022 20:00 - UFC Fehring - Liezen
21/10/2022 20:00 - Frauental - Köflach
21/10/2022 20:00 - Lebring - Union RB Weinland Gamlit
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 - Bizau - Lustenau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 MS Wals-Grünau 3-0 TSV St. Johann
21/10/2022 20:00 MS Salzburger AK 1-2 Bischofshofen
21/10/2022 20:00 MS Seekirchen 5-0 Grödig
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 MS Leoben 2-0 Weiz
21/10/2022 20:00 MS Allerheiligen 0-2 Deutschlandsberger SC
21/10/2022 20:00 MS Treibach 4-2 St. Anna
21/10/2022 20:00 MS Ried II 3-2 SAK Klagenfurt
21/10/2022 20:00 - Bad Gleichenberg - Wolfsberger AC II
21/10/2022 20:00 MS Kalsdorf 1-0 Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
21/10/2022 20:00 MS Bruck/Leitha 1-3 Leobendorf
21/10/2022 20:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-3 Stripfing
21/10/2022 20:00 MS Siegendorf 2-3 Fach-Donaufeld
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
21/10/2022 19:10 MS Avusturya Vienna (Am) 1-5 SKU Amstetten
21/10/2022 19:10 MS FC Liefering 6-1 Rapid Wien II
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
20/10/2022 21:30 MS Wiener SC 3-1 Avusturya Vienna
19/10/2022 21:30 MS Admira Wacker 1-6 Red Bull Salzburg
19/10/2022 19:00 MS Grazer AK 0-1 Sturm Graz
19/10/2022 19:00 MS FC BW Linz 1-3 Wolfsberger AC
18/10/2022 21:15 MS Floridsdorfer AC 1-2 Lask Linz
18/10/2022 20:30 MS SV Horn 2-3 Ried
18/10/2022 20:00 MS Dornbirn 1-2 SAK Klagenfurt
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
18/10/2022 20:00 MS Silz / Mötz 2-0 SVG Reichenau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
18/10/2022 20:00 MS UFC Hallein 2-1 Grödig
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
18/10/2022 19:00 MS WSG Wattens 1-4 Rapid Vienna
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
16/10/2022 18:00 MS Avusturya Vienna 1-3 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/10/2022 17:00 - Bramberg - Siezenheim
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
16/10/2022 17:00 MS Rot-Weiß Rankweil 1-2 Röthis
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
16/10/2022 16:30 - Kleinmünchen / BW Linz - Altach / Vorderland W
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
16/10/2022 16:30 - Haitzendorf - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/10/2022 16:30 - Gmünd - Wolfsberg
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/10/2022 16:00 MS Kuchl 1-1 Wals-Grünau
16/10/2022 16:00 MS Avusturya Salzburg 4-1 Anif
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
16/10/2022 15:30 MS SCR Altach 1-0 TSV Hartberg
16/10/2022 15:30 MS Sturm Graz 3-2 Wolfsberger AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/10/2022 15:30 - St. Andrä - Köttmannsdorf
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
16/10/2022 15:00 MS Wacker Innsbruck W 0-3 Bergheim W
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/10/2022 15:00 - Avusturya Klagenfurt II - Völkermarkt
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/10/2022 15:00 MS Golling 2-0 Salzburger AK
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/10/2022 12:00 - Völs - SV Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/10/2022 12:00 MS Swarovski Tirol II 1-1 SVG Reichenau
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
16/10/2022 11:30 MS Sturm Graz II 3-1 SKU Amstetten
16/10/2022 11:30 MS First Vienna 0-1 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
16/10/2022 11:30 - Slovan HAC - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
16/10/2022 11:30 - Fürstenfeld - Ilz
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
15/10/2022 20:00 MS St. Anna 0-0 Allerheiligen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 19:00 - St. Johann in Tirol - Volders
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
15/10/2022 19:00 - Bad Sauerbrunn - Güssing
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
15/10/2022 18:00 MS Avusturya Klagenfurt 1-3 Lask Linz
15/10/2022 18:00 MS Ried 1-0 Rapid Vienna
15/10/2022 18:00 MS WSG Wattens 3-2 Avusturya Lustenau
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
15/10/2022 18:00 MS First Vienna W 0-1 Neulengbach W
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
15/10/2022 18:00 - Stadl-Paura - Mondsee
15/10/2022 18:00 - Pregarten - Wohnbau Dietach
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
15/10/2022 18:00 - Markt Allhau - Deutschkreutz
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:30 - Ostermiething - Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:30 - Kematen - Oberperfuss
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Friedburg / Pöndorf - St. Martin i.M.
15/10/2022 17:00 - Wels - SV Wallern
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Wienerberg - ASV 13
15/10/2022 17:00 - Avusturya XIII - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Kilb - Spratzern
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Mils - Natters
15/10/2022 17:00 - Ebbs - Prutz / Serfaus
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Kraig - Bleiburg
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Alberschwende - Bizau
15/10/2022 17:00 - Brederis - Nenzing
15/10/2022 17:00 - Bezau - Hard
15/10/2022 17:00 - Ludesch - Hörbranz
15/10/2022 17:00 - Lustenau - Koblach
15/10/2022 17:00 - Lochau - Andelsbuch
15/10/2022 17:00 - Fussach - Höchst
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 - Klingenbach - Kohfidisch
15/10/2022 17:00 - Pinkafeld - St. Margarethen / Bur
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 MS Kufstein 4-0 Telfs
15/10/2022 17:00 MS Imst 4-1 Kundl
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 MS Leobendorf 0-5 TWL Elektra
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
15/10/2022 17:00 MS Rotenberg 2-2 Göfis
15/10/2022 17:00 MS Dornbirner SV 1-1 Lauterach
15/10/2022 17:00 MS Rheindorf Altach II 1-2 Schwarz-Weiß Bregenz
15/10/2022 17:00 MS FC Egg 1-1 Wolfurt
15/10/2022 17:00 MS Hohenems 3-2 Admira Dornbirn
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:30 - Simmeringer SC - Favoritner AC
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:30 - Gloggnitz - St. Pölten II
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:30 - Münster - Innsbrucker AC
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:30 MS Scheiblingkirchen 1-2 Mannsdorf-Großenzersdorf
15/10/2022 16:30 MS Fach-Donaufeld 2-0 Bruck/Leitha
15/10/2022 16:30 MS Stripfing 1-0 Wiener Viktoria
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 MS St. Pölten W 2-0 Sturm Graz W
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - Stadlau - Schwechat
15/10/2022 16:00 - Donau - Dinamo Helfort
15/10/2022 16:00 - Post - 1980 Wien
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - Kirchbichl - Mayrhofen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - SC Landskron - ASK Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - Liezen - Judenburg
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - Horitschon - Parndorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
15/10/2022 16:00 - LASK Juniors - Gleisdorf 09
15/10/2022 16:00 - Wolfsberger AC II - Hertha
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
15/10/2022 15:30 MS SV Lafnitz 0-3 FC Liefering
15/10/2022 15:30 MS FC BW Linz 4-1 SK Vorwarts Steyr
15/10/2022 15:30 MS Admira Wacker 1-0 Dornbirn
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
15/10/2022 15:30 - Puch - Bergheim
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 15:30 - Union Innsbruck - Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
15/10/2022 15:00 - Union Mauer - Mannswörth
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
15/10/2022 15:00 - KAC - Ferlach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
15/10/2022 14:30 MS Kitzbühel 4-0 Schwaz
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
15/10/2022 14:15 MS Altenmarkt W 0-5 Avusturya Wien W
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
14/10/2022 21:30 MS Rapid Wien II 0-1 SV Horn
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
14/10/2022 21:00 MS SC Wiener Neustadt 0-1 Krems
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 - Straßwalchen - Neumarkt
14/10/2022 20:30 - Altenmarkt - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - St. Valentin
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 - Ortmann - Langenrohr
14/10/2022 20:30 - Schrems - USC Rohrbach
14/10/2022 20:30 - Ardagger - Mannersdorf
14/10/2022 20:30 - Waidhofen / Thaya - Retz
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 - Schattendorf - Leithaprodersdorf
14/10/2022 20:30 - Oberwart / Rotenturm - Rudersdorf
14/10/2022 20:30 - Ritzing - Andau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 MS Wörgl 1-7 Silz / Mötz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:30 MS Traiskirchen 2-2 Siegendorf
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 - SV Schwarzach - Adnet
14/10/2022 20:00 - Hallwang - Thalgau
14/10/2022 20:00 - ASV Salzburg - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 - Grün Weiß Micheldorf - Oedt
14/10/2022 20:00 - Union Perg - Union Edelweiß
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 - Lendorf - Maria Saal
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 - TuS Heiligenkreuz - Köflach
14/10/2022 20:00 - Lafnitz II - Gnas
14/10/2022 20:00 - Wildon - Lebring
14/10/2022 20:00 - Voitsberg - Frauental
14/10/2022 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - UFC Fehring
14/10/2022 20:00 - Bruck an der Mur - Mettersdorf
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 MS Hall 2-2 Fügen
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 MS Bischofshofen 2-2 Seekirchen
14/10/2022 20:00 MS UFC Hallein 1-3 TSV St. Johann
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 MS Weiz 0-2 Bad Gleichenberg
14/10/2022 20:00 MS Kalsdorf 0-1 Ried II
14/10/2022 20:00 MS Union Vöcklamarkt 0-1 Leoben
14/10/2022 20:00 MS Deutschlandsberger SC 1-0 Gurten
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
14/10/2022 20:00 MS Neusiedl 1-2 Mauerwerk
14/10/2022 20:00 MS Draßburg 1-0 Wiener SC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/10/2022 19:30 - St. Jakob Rosental - Spittal
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
14/10/2022 19:30 - Avusturya Lustenau II - Hittisau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/10/2022 19:30 MS Grödig 1-2 Pinzgau Saalfelden
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/10/2022 19:30 MS SAK Klagenfurt 1-1 Treibach
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
14/10/2022 19:10 MS SKN ST. Polten 0-0 Grazer AK
14/10/2022 19:10 MS Floridsdorfer AC 1-1 SV Kapfenberg
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
11/10/2022 20:00 MS Kuchl 3-1 Grödig
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
09/10/2022 18:00 MS Rapid Vienna 1-2 Avusturya Vienna
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2022 17:00 - Münster - Union Innsbruck
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
09/10/2022 17:00 - Köttmannsdorf - Lendorf
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
09/10/2022 17:00 - Andelsbuch - Nenzing
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2022 17:00 MS Telfs 3-1 Kitzbühel
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
09/10/2022 17:00 MS Röthis 2-0 Rheindorf Altach II
09/10/2022 17:00 MS Wolfurt 3-2 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
09/10/2022 16:30 - Andau - Bad Sauerbrunn
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
09/10/2022 16:30 MS Pinzgau Saalfelden 3-0 Bischofshofen
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
09/10/2022 15:30 MS Wolfsberger AC 1-2 Ried
09/10/2022 15:30 MS Sturm Graz 2-1 WSG Wattens
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2022 14:45 - Innsbrucker AC - Ebbs
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
09/10/2022 14:00 Ertelendi First Vienna W - Wacker Innsbruck W
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
09/10/2022 12:00 - Hörbranz - Lustenau
09/10/2022 12:00 - Koblach - Alberschwende
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
09/10/2022 12:00 MS Göfis 3-1 FC Egg
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
09/10/2022 11:30 MS SV Horn 2-1 Admira Wacker
09/10/2022 11:30 MS Sturm Graz II 0-1 First Vienna
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
09/10/2022 11:30 - Vorwärts Brigittenau - Slovan HAC
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
09/10/2022 11:30 MS SVG Reichenau 1-0 Kufstein
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 19:30 - Prutz / Serfaus - Mils
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 19:00 - Altenmarkt - SV Schwarzach
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
08/10/2022 19:00 - Kohfidisch - Horitschon
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 19:00 MS Fügen 4-2 Swarovski Tirol II
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
08/10/2022 18:00 MS Avusturya Klagenfurt 2-1 Avusturya Lustenau
08/10/2022 18:00 MS SCR Altach 2-3 Red Bull Salzburg
08/10/2022 18:00 MS Lask Linz 0-3 TSV Hartberg
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
08/10/2022 18:00 - Rudersdorf - Markt Allhau
08/10/2022 18:00 - St. Margarethen / Bur - Oberwart / Rotenturm
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
08/10/2022 18:00 MS Hertha 0-3 Weiz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:30 - Natters - Kirchbichl
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:30 MS Mauerwerk 1-2 SC Wiener Neustadt
08/10/2022 17:30 MS Wiener Viktoria 3-2 Scheiblingkirchen
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - Neumarkt - Hallwang
08/10/2022 17:00 - Bürmoos - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - Bad Ischl - Union Perg
08/10/2022 17:00 - St. Valentin - Stadl-Paura
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - ASV 13 - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - Oberperfuss - St. Johann in Tirol
08/10/2022 17:00 - Volders - Völs
08/10/2022 17:00 - Mayrhofen - Kematen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - Ferlach - Avusturya Klagenfurt II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 - Brederis - Fussach
08/10/2022 17:00 - Hard - Avusturya Lustenau II
08/10/2022 17:00 - Hittisau - Ludesch
08/10/2022 17:00 - Höchst - Bezau
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 MS Seekirchen 3-3 Golling
08/10/2022 17:00 MS Salzburger AK 5-1 UFC Hallein
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 MS Gurten 1-0 St. Anna
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
08/10/2022 17:00 MS Dornbirner SV 3-4 Hohenems
08/10/2022 17:00 MS Lauterach 1-3 Schwarz-Weiß Bregenz
08/10/2022 17:00 MS Admira Dornbirn 1-2 Rotenberg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:30 - St. Pölten II - Kilb
08/10/2022 16:30 - Spratzern - Ardagger
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:30 - Güssing - Klingenbach
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 - Oedt - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 - 1980 Wien - Stadlau
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 - SV Innsbruck - Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 - Bleiburg - ASK Klagenfurt
08/10/2022 16:00 - Maria Saal - Kraig
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 Ertelendi Silz / Mötz - Imst
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 MS Wals-Grünau 2-4 Avusturya Salzburg
08/10/2022 16:00 MS Anif 2-0 Grödig
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
08/10/2022 16:00 MS Leobendorf 1-0 Draßburg
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:30 MS FC Liefering 1-2 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:30 - Bergheim - Straßwalchen
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:30 - Gerasdorf Stammersdorf - Donau
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:00 - Adnet - Puch
08/10/2022 15:00 - Thalgau - Bramberg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:00 - Dinamo Helfort - Post
08/10/2022 15:00 - Favoritner AC - Avusturya XIII
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
08/10/2022 15:00 - KAC - SC Landskron
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
08/10/2022 14:00 - Siezenheim - ASV Salzburg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
08/10/2022 14:00 - Judenburg - Union RB Weinland Gamlit
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
07/10/2022 21:30 MS Dornbirn 2-5 FC BW Linz
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/10/2022 21:00 - Langenrohr - Gloggnitz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
07/10/2022 21:00 MS Krems 1-1 Wiener SC
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - Friedburg / Pöndorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:30 - Mannersdorf - Waidhofen / Thaya
07/10/2022 20:30 - Kottingbrunn - Ortmann
07/10/2022 20:30 - USC Rohrbach - Haitzendorf
07/10/2022 20:30 - Zwettl - Schrems
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:30 - Deutschkreutz - Ritzing
07/10/2022 20:30 - Parndorf - Schattendorf
07/10/2022 20:30 - Leithaprodersdorf - Pinkafeld
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:30 MS Wörgl 2-2 Hall
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:30 MS TWL Elektra 5-0 Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 - SV Wallern - Ostermiething
07/10/2022 20:00 - Wohnbau Dietach - Wels
07/10/2022 20:00 - Mondsee - Grün Weiß Micheldorf
07/10/2022 20:00 - Union Edelweiß - St. Martin i.M.
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 - Schwechat - Wienerberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 - Wolfsberg - St. Andrä
07/10/2022 20:00 - Völkermarkt - St. Jakob Rosental
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 - Lebring - Bruck an der Mur
07/10/2022 20:00 - Frauental - TuS Heiligenkreuz
07/10/2022 20:00 - Ilz - Voitsberg
07/10/2022 20:00 - Gnas - Fürstenfeld
07/10/2022 20:00 - UFC Fehring - Wildon
07/10/2022 20:00 - Köflach - Liezen
07/10/2022 20:00 - Mettersdorf - Lafnitz II
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 - Bizau - Lochau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 MS Schwaz 2-0 Kundl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 MS TSV St. Johann 1-0 Kuchl
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 MS Treibach 1-2 Ried II
07/10/2022 20:00 - Gleisdorf 09 - Wolfsberger AC II
07/10/2022 20:00 MS Leoben 4-0 Deutschlandsberger SC
07/10/2022 20:00 MS Allerheiligen 1-0 SAK Klagenfurt
07/10/2022 20:00 MS Bad Gleichenberg 3-0 Union Vöcklamarkt
07/10/2022 20:00 - LASK Juniors - Kalsdorf
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
07/10/2022 20:00 MS Siegendorf 0-2 Stripfing
07/10/2022 20:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-0 Neusiedl
07/10/2022 20:00 MS Bruck/Leitha 2-2 Traiskirchen
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
07/10/2022 19:30 - Spittal - Feldkirchen Kärnten
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
07/10/2022 19:10 MS Avusturya Vienna (Am) 1-1 Grazer AK
07/10/2022 19:10 MS SK Vorwarts Steyr 0-1 SKN ST. Polten
07/10/2022 19:10 MS SKU Amstetten 0-1 SV Lafnitz
07/10/2022 19:10 MS SV Kapfenberg 0-2 Rapid Wien II
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
07/10/2022 19:00 - Mannswörth - Simmeringer SC
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
04/10/2022 20:00 MS SAK Klagenfurt 0-1 Gurten
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 MS Avusturya Vienna 0-3 Sturm Graz
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Bramberg - Neumarkt
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Ebbs - Münster
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Lendorf - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Nenzing - Bizau
02/10/2022 17:00 - Andelsbuch - Brederis
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 MS Telfs 0-1 Kundl
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Wolfsberger AC II - LASK Juniors
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 MS Rheindorf Altach II 2-1 Wolfurt
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 MS Ried 2-3 SCR Altach
02/10/2022 15:30 MS TSV Hartberg 2-3 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Puch - Altenmarkt
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 MS Bergheim W 0-1 Sturm Graz W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Wacker Innsbruck (Am) - Volders
02/10/2022 15:00 - Mils - Innsbrucker AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Avusturya Klagenfurt II - KAC
02/10/2022 15:00 - SC Landskron - Bleiburg
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 MS Scheiblingkirchen 2-1 Siegendorf
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Kleinmünchen / BW Linz - St. Pölten W
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Wienerberg - 1980 Wien
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Eugendorf - ASV Salzburg
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 MS Altach / Vorderland W 2-1 First Vienna W
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Straßwalchen - Adnet
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Kirchbichl - Prutz / Serfaus
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Avusturya Lustenau II - Höchst
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 MS Swarovski Tirol II 7-0 Wörgl
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 MS Rot-Weiß Rankweil 5-2 Göfis
02/10/2022 12:00 MS Rotenberg 1-1 Dornbirner SV
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 MS Floridsdorfer AC 2-1 FC BW Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Slovan HAC - Favoritner AC
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - ASK Klagenfurt - Maria Saal
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
01/10/2022 20:00 MS St. Anna 1-3 Leoben
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
01/10/2022 19:00 - Pregarten - Mondsee
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
01/10/2022 19:00 - Markt Allhau - Oberwart / Rotenturm
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 MS Avusturya Lustenau 1-3 Wolfsberger AC
01/10/2022 18:00 MS WSG Wattens 0-5 Rapid Vienna
01/10/2022 18:00 MS Red Bull Salzburg 1-1 Lask Linz
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 - Stadl-Paura - Weißkirchen / Allhaming
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 - St. Johann in Tirol - Mayrhofen
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 - Bezau - Fussach
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 - Klingenbach - Andau
01/10/2022 18:00 - Pinkafeld - Parndorf
01/10/2022 18:00 - Bad Sauerbrunn - Deutschkreutz
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
01/10/2022 18:00 MS FC Egg 3-1 Admira Dornbirn
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:30 - Ostermiething - Wohnbau Dietach
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:30 - Union Innsbruck - SV Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:30 MS Stripfing 7-0 Bruck/Leitha
01/10/2022 17:30 MS Fach-Donaufeld 2-0 Leobendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Friedburg / Pöndorf - Union Edelweiß
01/10/2022 17:00 - St. Martin i.M. - Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Avusturya XIII - Mannswörth
01/10/2022 17:00 - Donau - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Ludesch - Hard
01/10/2022 17:00 - Lustenau - Hittisau
01/10/2022 17:00 - Lochau - Koblach
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Schattendorf - Kohfidisch
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Imst 4-4 Schwaz
01/10/2022 17:00 MS Kufstein 2-4 Fügen
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Bischofshofen 3-1 Anif
01/10/2022 17:00 MS Grödig 1-1 Wals-Grünau
01/10/2022 17:00 MS Avusturya Salzburg 5-0 TSV St. Johann
01/10/2022 17:00 MS UFC Hallein 1-1 Kuchl
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Hohenems 4-4 Lauterach
01/10/2022 17:00 MS Schwarz-Weiß Bregenz 2-0 Röthis
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:30 - Simmeringer SC - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:30 - Haitzendorf - Zwettl
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:30 - Horitschon - Güssing
01/10/2022 16:30 - Ritzing - Rudersdorf
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:00 - Stadlau - Dinamo Helfort
01/10/2022 16:00 - Post - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:00 - Alberschwende - Hörbranz
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:30 MS Rapid Wien II 0-1 SV Lafnitz
01/10/2022 15:30 MS Grazer AK 1-1 Sturm Graz II
01/10/2022 15:30 MS Admira Wacker 3-1 FC Liefering
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:30 - Gmünd - Spittal
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:00 Ertelendi Avusturya Wien W - Wacker Innsbruck W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:00 - Völs - Oberperfuss
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:00 MS Golling 2-1 Pinzgau Saalfelden
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:30 MS Kitzbühel 0-1 SVG Reichenau
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:30 MS SKN ST. Polten 2-3 SKU Amstetten
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:00 - Kilb - Gloggnitz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:00 MS Neusiedl 1-1 Wiener Viktoria
30/09/2022 21:00 MS SC Wiener Neustadt 0-1 Mannsdorf-Großenzersdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:30 - Ortmann - USC Rohrbach
30/09/2022 20:30 - Ardagger - St. Pölten II
30/09/2022 20:30 - Schrems - Retz
30/09/2022 20:30 - Waidhofen / Thaya - Spratzern
30/09/2022 20:30 - Kottingbrunn - Langenrohr
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:30 - Leithaprodersdorf - St. Margarethen / Bur
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:30 MS Union Vöcklamarkt 1-1 Hertha
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:30 MS Traiskirchen 0-2 TWL Elektra
30/09/2022 20:30 MS Wiener SC 2-0 Mauerwerk
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:15 - SV Schwarzach - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 - Wels - Oedt
30/09/2022 20:00 - Grün Weiß Micheldorf - St. Valentin
30/09/2022 20:00 - Union Perg - SV Wallern
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 - Schwechat - ASV 13
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 - Feldkirchen Kärnten - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 - Bruck an der Mur - UFC Fehring
30/09/2022 20:00 - Lafnitz II - Lebring
30/09/2022 20:00 - Fürstenfeld - Mettersdorf
30/09/2022 20:00 - Ilz - Frauental
30/09/2022 20:00 - Wildon - Judenburg
30/09/2022 20:00 - Liezen - TuS Heiligenkreuz
30/09/2022 20:00 - Voitsberg - Gnas
30/09/2022 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - Köflach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 MS Hall 0-5 Silz / Mötz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 MS Salzburger AK 3-0 Seekirchen
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 MS Kalsdorf 1-1 Treibach
30/09/2022 20:00 MS Ried II 2-0 Allerheiligen
30/09/2022 20:00 MS Deutschlandsberger SC 2-2 Bad Gleichenberg
30/09/2022 20:00 MS Weiz 2-4 Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
30/09/2022 20:00 MS Draßburg 3-0 Krems
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
30/09/2022 19:30 - Kematen - Natters
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
30/09/2022 19:30 - Kraig - Köttmannsdorf
30/09/2022 19:30 - St. Jakob Rosental - Ferlach
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
30/09/2022 19:10 MS SK Vorwarts Steyr 1-3 SV Horn
30/09/2022 19:10 MS First Vienna 1-0 SV Kapfenberg
30/09/2022 19:10 MS Dornbirn 3-1 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
30/09/2022 19:00 MS Neulengbach W 4-0 Altenmarkt W
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
28/09/2022 19:00 - St. Jakob Rosental - Avusturya Klagenfurt II
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
27/09/2022 20:30 - SV Innsbruck - Natters
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2022 18:00 MS Telfs 3-3 Imst
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:30 - Münster - Mils
25/09/2022 17:00 - Ebbs - Union Innsbruck
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:00 - Andau - Horitschon
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:00 MS Dornbirner SV 2-0 FC Egg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
25/09/2022 16:00 - Köttmannsdorf - ASK Klagenfurt
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
25/09/2022 15:30 MS Sturm Graz W 2-1 Avusturya Wien W
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
25/09/2022 15:00 - Avusturya Klagenfurt II - SC Landskron
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
25/09/2022 12:00 MS Wacker Innsbruck W 0-4 Neulengbach W
25/09/2022 12:00 MS Altenmarkt W 0-6 Altach / Vorderland W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
25/09/2022 12:00 - Oberperfuss - Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
25/09/2022 12:00 - Koblach - Nenzing
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
25/09/2022 11:30 - Vorwärts Brigittenau - Post
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
25/09/2022 11:30 - Frauental - Liezen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 19:30 - Prutz / Serfaus - Kematen
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
24/09/2022 19:00 MS St. Pölten W 6-0 Bergheim W
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
24/09/2022 19:00 - Rudersdorf - Bad Sauerbrunn
24/09/2022 19:00 - Kohfidisch - Pinkafeld
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 19:00 MS Fügen 2-0 Kitzbühel
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 - Bürmoos - Puch
24/09/2022 18:00 - Siezenheim - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 - Stadl-Paura - Friedburg / Pöndorf
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 - Volders - SV Innsbruck
24/09/2022 18:00 - Natters - St. Johann in Tirol
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 - Brederis - Bezau
24/09/2022 18:00 - Hörbranz - Lochau
24/09/2022 18:00 - Höchst - Ludesch
24/09/2022 18:00 - Fussach - Avusturya Lustenau II
24/09/2022 18:00 - Hittisau - Alberschwende
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 - St. Margarethen / Bur - Markt Allhau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 MS Silz / Mötz 1-3 Schwaz
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/09/2022 18:00 MS Lauterach 2-1 Röthis
24/09/2022 18:00 MS Wolfurt 1-1 Schwarz-Weiß Bregenz
24/09/2022 18:00 MS Hohenems 2-1 Rotenberg
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:30 - Maria Saal - Bleiburg
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:30 MS Fach-Donaufeld 0-1 Draßburg
24/09/2022 17:30 MS Wiener Viktoria 2-0 SC Wiener Neustadt
24/09/2022 17:30 MS Leobendorf 1-0 Traiskirchen
24/09/2022 17:30 MS Mauerwerk 5-0 Krems
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Bad Ischl - Union Edelweiß
24/09/2022 17:00 - St. Valentin - Pregarten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - ASV 13 - Simmeringer SC
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Retz - Haitzendorf
24/09/2022 17:00 - Gloggnitz - Ardagger
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Innsbrucker AC - Kirchbichl
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Bizau - Andelsbuch
24/09/2022 17:00 - Hard - Lustenau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Güssing - Schattendorf
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - LASK Juniors - Weiz
24/09/2022 17:00 MS Gurten 1-0 Ried II
24/09/2022 17:00 - Wolfsberger AC II - Kalsdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Admira Dornbirn 1-1 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
24/09/2022 16:30 - 1980 Wien - Schwechat
24/09/2022 16:30 - Dinamo Helfort - Wienerberg
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
24/09/2022 16:00 MS SVG Reichenau 3-0 Kundl
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/09/2022 16:00 MS Kuchl 0-2 Avusturya Salzburg
24/09/2022 16:00 MS Wals-Grünau 1-0 Bischofshofen
24/09/2022 16:00 MS Anif 0-1 Golling
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
24/09/2022 16:00 MS Göfis 5-3 Rheindorf Altach II
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
24/09/2022 15:00 - First Vienna W - Kleinmünchen / BW Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
24/09/2022 15:00 - Favoritner AC - Donau
24/09/2022 15:00 - Union Mauer - Avusturya XIII
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
24/09/2022 15:00 - Ferlach - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
24/09/2022 14:00 - Judenburg - Bruck an der Mur
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
24/09/2022 13:00 - Bergheim - Bramberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/09/2022 21:00 - Mayrhofen - Völs
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 - Altenmarkt - Straßwalchen
23/09/2022 20:30 - Neumarkt - Thalgau
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 - Weißkirchen / Allhaming - Grün Weiß Micheldorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 - Langenrohr - Kilb
23/09/2022 20:30 - St. Pölten II - Waidhofen / Thaya
23/09/2022 20:30 - Mannersdorf - Schrems
23/09/2022 20:30 - Zwettl - Ortmann
23/09/2022 20:30 - USC Rohrbach - Kottingbrunn
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 - Parndorf - Leithaprodersdorf
23/09/2022 20:30 - Oberwart / Rotenturm - Ritzing
23/09/2022 20:30 - Deutschkreutz - Klingenbach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 MS Wörgl 3-2 Kufstein
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:30 MS TWL Elektra 1-0 Stripfing
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:09 - KAC - St. Jakob Rosental
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 - Adnet - Hallwang
23/09/2022 20:00 - ASV Salzburg - SV Schwarzach
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 - Oedt - Ostermiething
23/09/2022 20:00 - SV Wallern - St. Martin i.M.
23/09/2022 20:00 - Wohnbau Dietach - Union Perg
23/09/2022 20:00 - Mondsee - Wels
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 - Spittal - St. Andrä
23/09/2022 20:00 - Wolfsberg - Kraig
23/09/2022 20:00 - Völkermarkt - Gmünd
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 - Mettersdorf - Voitsberg
23/09/2022 20:00 - TuS Heiligenkreuz - Union RB Weinland Gamlit
23/09/2022 20:00 - Lebring - Fürstenfeld
23/09/2022 20:00 - Köflach - Wildon
23/09/2022 20:00 - UFC Fehring - Lafnitz II
23/09/2022 20:00 - Gnas - Ilz
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 MS Hall 2-4 Swarovski Tirol II
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 MS TSV St. Johann 2-0 Grödig
23/09/2022 20:00 MS Seekirchen 3-1 UFC Hallein
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 MS Allerheiligen 0-1 Treibach
23/09/2022 20:00 MS Gleisdorf 09 4-0 Union Vöcklamarkt
23/09/2022 20:00 MS Leoben 3-0 SAK Klagenfurt
23/09/2022 20:00 MS Bad Gleichenberg 2-1 St. Anna
23/09/2022 20:00 MS Hertha 1-1 Deutschlandsberger SC
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
23/09/2022 20:00 MS Siegendorf 0-2 Neusiedl
23/09/2022 20:00 MS Bruck/Leitha 1-0 Scheiblingkirchen
23/09/2022 20:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-1 Wiener SC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
23/09/2022 19:00 - Gerasdorf Stammersdorf - Stadlau
23/09/2022 19:00 - Mannswörth - Slovan HAC
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
23/09/2022 19:00 MS Pinzgau Saalfelden 1-1 Salzburger AK
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
21/09/2022 20:15 MS Rotenberg 0-0 Lauterach
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/09/2022 20:30 MS Kitzbühel 1-0 Hall
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
20/09/2022 20:00 - Voitsberg - Lebring
20/09/2022 20:00 - Union RB Weinland Gamlit - Liezen
20/09/2022 20:00 - Gnas - Frauental
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
20/09/2022 20:00 MS Kalsdorf 2-1 Allerheiligen
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
19/09/2022 20:00 - Ilz - Mettersdorf
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
18/09/2022 18:00 MS Red Bull Salzburg 1-1 Rapid Vienna
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
18/09/2022 18:00 MS Silz / Mötz 2-1 Telfs
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 - Haitzendorf - Mannersdorf
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 - Feldkirchen Kärnten - KAC
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 - Nenzing - Hörbranz
18/09/2022 17:00 - Andelsbuch - Koblach
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 MS Wolfurt 1-1 Röthis
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
18/09/2022 16:00 - Bleiburg - Köttmannsdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/09/2022 16:00 MS Hohenems 6-2 FC Egg
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
18/09/2022 15:30 MS Avusturya Vienna 3-0 Ried
18/09/2022 15:30 MS Sturm Graz 2-0 Avusturya Lustenau
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:00 MS Kleinmünchen / BW Linz 2-1 Altenmarkt W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
18/09/2022 12:00 - Kematen - Innsbrucker AC
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
18/09/2022 12:00 MS Wals-Grünau 3-1 Golling
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
18/09/2022 11:30 MS FC Liefering 0-6 Dornbirn
18/09/2022 11:30 MS Sturm Graz II 0-0 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
18/09/2022 11:30 - Slovan HAC - Union Mauer
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
18/09/2022 11:30 - ASK Klagenfurt - Wolfsberg
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
18/09/2022 11:30 - Fürstenfeld - UFC Fehring
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
18/09/2022 11:30 MS Dornbirner SV 1-4 Rot-Weiß Rankweil
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
17/09/2022 20:45 MS Altach / Vorderland W 9-0 Wacker Innsbruck W
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
17/09/2022 20:00 - Lafnitz II - Judenburg
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
17/09/2022 20:00 MS St. Anna 1-1 Hertha
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:30 - Wacker Innsbruck (Am) - Mayrhofen
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:00 - Bramberg - Adnet
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:00 - St. Andrä - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:00 - Pinkafeld - Güssing
17/09/2022 19:00 - Leithaprodersdorf - Kohfidisch
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:00 MS Imst 7-2 Fügen
17/09/2022 18:30 MS Kufstein 2-0 Swarovski Tirol II
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 MS Lask Linz 1-4 WSG Wattens
17/09/2022 18:00 MS SCR Altach 1-4 Avusturya Klagenfurt
17/09/2022 18:00 MS Wolfsberger AC 3-1 TSV Hartberg
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 MS Neulengbach W 1-1 Sturm Graz W
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Straßwalchen - Bürmoos
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Ardagger - Kilb
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Union Innsbruck - Volders
17/09/2022 18:00 - Mils - Ebbs
17/09/2022 18:00 - Völs - Natters
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Gmünd - Ferlach
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Wildon - TuS Heiligenkreuz
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Ludesch - Fussach
17/09/2022 18:00 - Alberschwende - Hard
17/09/2022 18:00 - Lochau - Hittisau
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 - Klingenbach - Rudersdorf
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
17/09/2022 18:00 MS Göfis 1-4 Schwarz-Weiß Bregenz
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:30 - SC Landskron - Maria Saal
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:30 MS Scheiblingkirchen 2-1 TWL Elektra
17/09/2022 17:30 MS Stripfing 3-1 Leobendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Friedburg / Pöndorf - Bad Ischl
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Wienerberg - Gerasdorf Stammersdorf
17/09/2022 17:00 - 1980 Wien - ASV 13
17/09/2022 17:00 - Avusturya XIII - Simmeringer SC
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Kirchbichl - Münster
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Horitschon - Deutschkreutz
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Avusturya Salzburg 0-0 UFC Hallein
17/09/2022 17:00 MS Anif 2-2 Salzburger AK
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
17/09/2022 16:00 - Stadlau - Vorwärts Brigittenau
17/09/2022 16:00 - Post - Favoritner AC
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
17/09/2022 15:30 MS Rapid Wien II 3-0 Grazer AK
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
17/09/2022 15:00 MS Avusturya Wien W 7-0 Bergheim W
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
17/09/2022 15:00 - Hallwang - Altenmarkt
17/09/2022 15:00 - Thalgau - Bergheim
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:30 MS SKU Amstetten 1-1 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:00 - Waidhofen / Thaya - Gloggnitz
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:00 - St. Johann in Tirol - Prutz / Serfaus
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:00 MS Neusiedl 2-2 Bruck/Leitha
16/09/2022 21:00 MS Krems 1-2 Mannsdorf-Großenzersdorf
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 - SV Schwarzach - Eugendorf
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 - Ostermiething - Mondsee
16/09/2022 20:30 - Pregarten - Weißkirchen / Allhaming
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 - Ortmann - Retz
16/09/2022 20:30 - Schrems - Spratzern
16/09/2022 20:30 - Kottingbrunn - Zwettl
16/09/2022 20:30 - USC Rohrbach - Langenrohr
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 - SV Innsbruck - Oberperfuss
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 - Schattendorf - Andau
16/09/2022 20:30 - Ritzing - Markt Allhau
16/09/2022 20:30 - Bad Sauerbrunn - Oberwart / Rotenturm
16/09/2022 20:30 - Parndorf - St. Margarethen / Bur
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 MS Wörgl 0-2 Kundl
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 MS Deutschlandsberger SC 3-3 Gleisdorf 09
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:30 MS SC Wiener Neustadt 2-1 Siegendorf
16/09/2022 20:30 MS Wiener SC 2-0 Wiener Viktoria
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Puch - ASV Salzburg
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Grün Weiß Micheldorf - Stadl-Paura
16/09/2022 20:00 - St. Martin i.M. - Wohnbau Dietach
16/09/2022 20:00 - Wels - St. Valentin
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Schwechat - Dinamo Helfort
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Lendorf - Spittal
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Bruck an der Mur - Köflach
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 - Bizau - Brederis
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 MS Schwaz 2-2 SVG Reichenau
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 MS Treibach 2-3 Gurten
16/09/2022 20:00 - Weiz - Wolfsberger AC II
16/09/2022 20:00 - Union Vöcklamarkt - LASK Juniors
16/09/2022 20:00 MS SAK Klagenfurt 2-3 Bad Gleichenberg
16/09/2022 20:00 MS Ried II 0-3 Leoben
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
16/09/2022 20:00 MS Draßburg 1-2 Mauerwerk
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
16/09/2022 19:45 - Union Perg - Oedt
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
16/09/2022 19:30 - Avusturya Lustenau II - Bezau
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
16/09/2022 19:30 MS Traiskirchen 2-2 Fach-Donaufeld
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
16/09/2022 19:10 MS SV Lafnitz 2-0 Avusturya Vienna (Am)
16/09/2022 19:10 MS SV Horn 0-3 First Vienna
16/09/2022 19:10 MS FC BW Linz 0-1 SKN ST. Polten
16/09/2022 19:10 MS SV Kapfenberg 2-4 Admira Wacker
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
16/09/2022 19:00 - Donau - Mannswörth
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
16/09/2022 18:30 MS Admira Dornbirn 1-2 Rheindorf Altach II
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
15/09/2022 21:30 MS First Vienna W 1-4 St. Pölten W
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
15/09/2022 20:30 - Union Edelweiß - SV Wallern
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/09/2022 20:00 MS Bischofshofen 2-1 Kuchl
14/09/2022 20:00 MS Golling 5-1 TSV St. Johann
14/09/2022 20:00 MS Seekirchen 1-1 Anif
14/09/2022 20:00 MS Salzburger AK 2-3 Wals-Grünau
14/09/2022 20:00 MS Grödig 2-3 Avusturya Salzburg
14/09/2022 20:00 MS UFC Hallein 1-2 Pinzgau Saalfelden
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:00 - Mayrhofen - Union Innsbruck
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
13/09/2022 20:30 MS Kufstein 2-1 Silz / Mötz
13/09/2022 20:30 MS Wörgl 2-1 Imst
13/09/2022 20:30 MS Fügen 1-2 Schwaz
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
13/09/2022 20:00 - Judenburg - Fürstenfeld
13/09/2022 20:00 - UFC Fehring - Voitsberg
13/09/2022 20:00 - Mettersdorf - Gnas
13/09/2022 20:00 - Frauental - Union RB Weinland Gamlit
13/09/2022 20:00 - Köflach - Lafnitz II
13/09/2022 20:00 - Lebring - Ilz
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
13/09/2022 20:00 MS Hall 1-0 Kundl
13/09/2022 20:00 MS Swarovski Tirol II 1-2 Kitzbühel
13/09/2022 19:15 MS SVG Reichenau 2-0 Telfs
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
13/09/2022 19:00 - Liezen - Wildon
13/09/2022 19:00 - TuS Heiligenkreuz - Bruck an der Mur
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:00 MS Avusturya Klagenfurt 0-2 Sturm Graz
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:00 - Altenmarkt - Bramberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:00 - Prutz / Serfaus - Völs
11/09/2022 18:00 - Ebbs - Kirchbichl
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:00 - Köttmannsdorf - Maria Saal
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:00 MS Rot-Weiß Rankweil 3-1 Hohenems
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
11/09/2022 17:30 - St. Pölten II - Schrems
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
11/09/2022 17:00 MS Röthis 1-2 Göfis
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 - Wolfsberger AC II - Union Vöcklamarkt
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 MS Leobendorf 0-2 Scheiblingkirchen
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 MS Rheindorf Altach II 3-0 Dornbirner SV
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
11/09/2022 15:30 MS Avusturya Lustenau 1-1 Lask Linz
11/09/2022 15:30 MS TSV Hartberg 0-3 Avusturya Vienna
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
11/09/2022 15:00 - Avusturya Klagenfurt II - Feldkirchen Kärnten
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
11/09/2022 14:00 - Siezenheim - SV Schwarzach
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
11/09/2022 13:30 MS Sturm Graz W 4-1 Altach / Vorderland W
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
11/09/2022 13:30 - Natters - Wacker Innsbruck (Am)
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
11/09/2022 12:00 - Adnet - Thalgau
11/09/2022 12:00 - Bürmoos - Hallwang
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
11/09/2022 12:00 - Koblach - Bizau
11/09/2022 12:00 - Bezau - Ludesch
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
11/09/2022 11:30 MS First Vienna 2-0 SKU Amstetten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
11/09/2022 11:30 - Vorwärts Brigittenau - Wienerberg
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
10/09/2022 21:00 - Mayrhofen - SV Innsbruck
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
10/09/2022 19:30 - Markt Allhau - Bad Sauerbrunn
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
10/09/2022 19:00 MS St. Pölten W 3-0 Avusturya Wien W