Avusturya Futbol Ligleri, Avusturya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
23/02/2021 20:30 MS TSV Hartberg 1-0 WSG Wattens
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
23/02/2021 20:30 MS SV Lafnitz 0-2 Lask Juniors Linz
23/02/2021 20:30 MS Dornbirn 3-1 SV Kapfenberg
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Red Bull Salzburg 4-2 Rapid Vienna
21/02/2021 16:30 MS Sturm Graz 1-2 Wolfsberger AC
21/02/2021 16:30 MS Admira Wacker 1-2 Lask Linz
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 Ertelendi Elektra - Stadlau
21/02/2021 16:00 Ertelendi ASV 13 - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
21/02/2021 12:30 MS Avusturya Klagenfurt 2-3 Rapid Wien II
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
21/02/2021 12:15 Ertelendi Fach-Donaufeld - Favoritner AC
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 22:25 MS SV Kapfenberg 3-1 Grazer AK
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/02/2021 21:00 Ertelendi Schwaz - Hall
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Avusturya Vienna 5-1 SCR Altach
20/02/2021 19:00 MS TSV Hartberg 1-1 Ried
20/02/2021 19:00 MS WSG Wattens 0-1 SKN ST. Polten
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:00 Ertelendi Wörgl - Kufstein
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:00 - Draßburg - Wiener SC
20/02/2021 17:00 Ertelendi Bruck/Leitha - Team Wiener Linien
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:00 Ertelendi Mannswörth - Slovan HAC
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:30 MS Floridsdorfer AC 0-1 Dornbirn
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Admira II - Leobendorf
20/02/2021 16:00 Ertelendi Stripfing - SC Wiener Neustadt
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Post - Donau
20/02/2021 16:00 Ertelendi Gerasdorf Stammersdorf - Union Mauer
20/02/2021 16:00 Ertelendi Wienerberg - Avusturya XIII
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
19/02/2021 22:25 MS Avusturya Lustenau 2-3 SV Lafnitz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
19/02/2021 21:00 - Neusiedl - Traiskirchen
19/02/2021 21:00 - Mannsdorf-Großenzersdorf - Mauerwerk
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
19/02/2021 20:30 MS SK Vorwarts Steyr 0-1 Avusturya Vienna (Am)
19/02/2021 20:30 MS FC BW Linz 1-0 FC Liefering
19/02/2021 20:30 MS SKU Amstetten 1-0 SV Horn
19/02/2021 20:30 MS Lask Juniors Linz 0-3 Wacker Innsbruck
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
19/02/2021 20:00 Ertelendi Schwechat - First Vienna
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
16/02/2021 21:00 Ertelendi SC Wiener Neustadt - Mannsdorf-Großenzersdorf
16/02/2021 20:00 Ertelendi Wiener Viktoria - Stripfing
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/02/2021 21:30 Ertelendi First Vienna - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Lask Linz 2-0 Sturm Graz
14/02/2021 16:30 MS Avusturya Vienna 0-1 TSV Hartberg
14/02/2021 16:30 MS Ried 1-1 SKN ST. Polten
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 Ertelendi Avusturya XIII - Schwechat
14/02/2021 16:00 Ertelendi Union Mauer - Elektra
14/02/2021 16:00 Ertelendi Stadlau - Fach-Donaufeld
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:30 MS Grazer AK 1-0 Floridsdorfer AC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:30 Ertelendi Slovan HAC - Wienerberg
14/02/2021 12:15 Ertelendi Favoritner AC - Vorwärts Brigittenau
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS SCR Altach 0-0 Rapid Vienna
13/02/2021 19:00 MS Wolfsberger AC 2-1 Admira Wacker
13/02/2021 19:00 MS WSG Wattens 2-4 Red Bull Salzburg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
13/02/2021 17:00 Ertelendi Donau - Mannswörth
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:30 Ertelendi SV Horn - Avusturya Klagenfurt
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 - Leobendorf - Wiener SC
13/02/2021 16:00 - Mauerwerk - SC Wiener Neustadt
13/02/2021 16:00 - Stripfing - Team Wiener Linien
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 Ertelendi Post - ASV 13
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
12/02/2021 22:25 MS Wacker Innsbruck 2-0 SK Vorwarts Steyr
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
12/02/2021 21:00 - Neusiedl - Admira II
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
12/02/2021 20:30 MS FC Liefering 3-1 Avusturya Lustenau
12/02/2021 20:30 MS Avusturya Vienna (Am) 2-4 FC BW Linz
12/02/2021 20:30 MS Rapid Wien II 1-0 SKU Amstetten
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:30 MS Red Bull Salzburg 3-1 Avusturya Vienna
10/02/2021 20:30 MS SKN ST. Polten 1-3 Lask Linz
10/02/2021 20:30 MS Admira Wacker 3-1 SCR Altach
09/02/2021 22:30 MS Rapid Vienna 1-0 Wolfsberger AC
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
09/02/2021 21:00 - Leobendorf - Stripfing
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
09/02/2021 20:30 MS Sturm Graz 2-1 Ried
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 Ertelendi Mannswörth - Post
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
07/02/2021 19:00 USB Lask Linz 5-3 Avusturya Klagenfurt
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
07/02/2021 16:00 Ertelendi Elektra - First Vienna
07/02/2021 16:00 Ertelendi Wienerberg - Donau
07/02/2021 16:00 Ertelendi ASV 13 - Favoritner AC
07/02/2021 12:30 Ertelendi Vorwärts Brigittenau - Stadlau
07/02/2021 12:15 Ertelendi Fach-Donaufeld - Union Mauer
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Red Bull Salzburg 2-0 Avusturya Vienna
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
06/02/2021 16:00 Ertelendi Admira II - Wiener SC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
06/02/2021 16:00 Ertelendi Gerasdorf Stammersdorf - Avusturya XIII
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
05/02/2021 22:30 MS Sturm Graz 1-0 First Vienna
05/02/2021 20:00 USB SV Kapfenberg 1-2 Wolfsberger AC
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
05/02/2021 20:00 Ertelendi Schwechat - Slovan HAC
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Lask Linz 1-2 Rapid Vienna
31/01/2021 16:30 MS Avusturya Vienna 2-2 WSG Wattens
31/01/2021 16:30 MS SKN ST. Polten 0-2 Wolfsberger AC
30/01/2021 19:00 MS SCR Altach 2-1 Sturm Graz
30/01/2021 19:00 MS TSV Hartberg 0-3 Red Bull Salzburg
30/01/2021 19:00 MS Ried 0-0 Admira Wacker
27/01/2021 22:30 MS Wolfsberger AC 0-3 Lask Linz
27/01/2021 20:30 MS Red Bull Salzburg 3-0 Ried
27/01/2021 20:30 MS Rapid Vienna 2-1 SKN ST. Polten
27/01/2021 20:30 MS WSG Wattens 3-1 SCR Altach
26/01/2021 20:30 MS Admira Wacker 0-4 Avusturya Vienna
26/01/2021 20:30 MS Sturm Graz 2-1 TSV Hartberg
24/01/2021 19:00 MS Lask Linz 2-4 WSG Wattens
24/01/2021 16:30 MS SCR Altach 0-2 Red Bull Salzburg
23/01/2021 19:00 MS Wolfsberger AC 0-0 TSV Hartberg
23/01/2021 19:00 MS Ried 0-1 Avusturya Vienna
23/01/2021 19:00 MS SKN ST. Polten 2-2 Admira Wacker
22/01/2021 21:00 MS Rapid Vienna 4-1 Sturm Graz
17/01/2021 19:00 MS Wolfsberger AC 0-0 Sturm Graz
20/12/2020 19:00 MS Avusturya Vienna 1-1 Lask Linz
20/12/2020 16:30 MS Red Bull Salzburg 2-3 Wolfsberger AC
20/12/2020 16:30 MS WSG Wattens 1-3 Ried
19/12/2020 19:00 MS TSV Hartberg 1-0 SCR Altach
19/12/2020 19:00 MS Sturm Graz 3-0 SKN ST. Polten
19/12/2020 19:00 MS Admira Wacker 0-1 Rapid Vienna
Avusturya Cup Avusturya - Cup ( Kupa Maçı )
16/12/2020 22:30 MS Red Bull Salzburg 6-2 Rapid Vienna
16/12/2020 20:00 MS Lask Linz 3-0 Elektra
16/12/2020 18:00 MS Wolfsberger AC 2-0 SKU Amstetten
15/12/2020 20:00 MS SV Kapfenberg 2-0 FC BW Linz
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
13/12/2020 19:00 MS Red Bull Salzburg 3-1 Lask Linz
13/12/2020 16:30 MS Wolfsberger AC 3-2 Avusturya Vienna
13/12/2020 16:30 MS Rapid Vienna 0-3 WSG Wattens
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
13/12/2020 12:30 MS Avusturya Klagenfurt 2-2 FC Liefering
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
12/12/2020 19:00 MS SKN ST. Polten 2-2 TSV Hartberg
12/12/2020 19:00 MS Sturm Graz 3-0 Admira Wacker
12/12/2020 19:00 MS Ried 1-4 SCR Altach
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 16:30 MS SK Vorwarts Steyr 1-1 Dornbirn
11/12/2020 22:25 MS Avusturya Vienna (Am) 1-1 Rapid Wien II
11/12/2020 20:30 MS Avusturya Lustenau 3-1 Grazer AK
11/12/2020 20:30 MS SV Kapfenberg 4-1 SV Horn
11/12/2020 20:30 MS Wacker Innsbruck 1-4 SV Lafnitz
11/12/2020 20:30 MS FC BW Linz 2-0 Lask Juniors Linz
11/12/2020 20:30 MS Floridsdorfer AC 0-2 SKU Amstetten
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
06/12/2020 19:00 MS Lask Linz 3-0 Ried
06/12/2020 16:30 MS TSV Hartberg 1-3 Rapid Vienna
06/12/2020 16:30 MS WSG Wattens 4-1 Wolfsberger AC
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
06/12/2020 12:30 MS SV Lafnitz 1-0 FC BW Linz
05/12/2020 22:25 MS FC Liefering 0-1 SK Vorwarts Steyr
05/12/2020 21:00 MS SV Horn 2-1 Floridsdorfer AC
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
05/12/2020 19:00 MS Avusturya Vienna 0-4 Sturm Graz
05/12/2020 19:00 MS Admira Wacker 1-0 Red Bull Salzburg
05/12/2020 19:00 MS SCR Altach 0-4 SKN ST. Polten
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:30 MS Dornbirn 0-0 Avusturya Vienna (Am)
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:00 Ertelendi Spratzern - Zwettl
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
04/12/2020 22:25 MS Grazer AK 3-0 Wacker Innsbruck
04/12/2020 20:30 MS SKU Amstetten 3-2 Avusturya Lustenau
04/12/2020 20:30 MS Lask Juniors Linz 2-1 Avusturya Klagenfurt
04/12/2020 20:30 MS Rapid Wien II 0-3 SV Kapfenberg
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
30/11/2020 01:00 - Avusturya XIII - Mannswörth
30/11/2020 01:00 - First Vienna - Wienerberg
30/11/2020 01:00 - Donau - ASV 13
30/11/2020 01:00 - Stadlau - Gerasdorf Stammersdorf
30/11/2020 01:00 - Union Mauer - Schwechat
30/11/2020 01:00 - Slovan HAC - Post
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:00 MS Rapid Vienna 1-1 Avusturya Vienna
29/11/2020 16:30 MS Lask Linz 3-0 SCR Altach
29/11/2020 16:30 MS Wolfsberger AC 1-1 Ried
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:15 - Favoritner AC - Elektra
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 MS Avusturya Klagenfurt 2-1 Avusturya Lustenau
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 - Vorwärts Brigittenau - Fach-Donaufeld
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Oberwart / Rotenturm - Ritzing
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
28/11/2020 19:00 MS SKN ST. Polten 2-8 Red Bull Salzburg
28/11/2020 19:00 MS Admira Wacker 2-3 TSV Hartberg
28/11/2020 19:00 MS Sturm Graz 1-0 WSG Wattens
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
28/11/2020 18:00 Ertelendi Zwettl - Ardagger
28/11/2020 18:00 Ertelendi Waidhofen / Thaya - Spratzern
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:30 MS SK Vorwarts Steyr 3-1 Lask Juniors Linz
28/11/2020 16:30 MS Wacker Innsbruck 2-1 Rapid Wien II
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 Ertelendi Horitschon - Siegendorf
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 Ertelendi Salzburger AK - Bischofshofen
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 Ertelendi Frauental - TuS Heiligenkreuz
28/11/2020 16:00 Ertelendi Ilz - Voitsberg
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Retz - Langenrohr
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kilb - USC Rohrbach
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kottingbrunn - Schrems
27/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pölten II - Mannersdorf
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
27/11/2020 20:30 MS Avusturya Vienna (Am) 2-3 SV Lafnitz
27/11/2020 20:30 MS SV Horn 2-0 Grazer AK
27/11/2020 20:30 MS SV Kapfenberg 0-0 SKU Amstetten
27/11/2020 20:30 MS Dornbirn 1-2 FC Liefering
27/11/2020 20:30 MS Floridsdorfer AC 4-1 FC BW Linz