Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
15/06/2024 19:00 |
MS |
|
Völs |
2-5 |
Telfs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
15/06/2024 17:00 |
MS |
|
1980 Wien |
4-2 |
Mannswörth |
|
|
15/06/2024 17:00 |
MS |
|
Avusturya XIII |
2-0 |
Union Mauer |
|
|
15/06/2024 17:00 |
MS |
|
Hellas Kagran |
2-5 |
Wienerberg |
|
|
15/06/2024 16:30 |
MS |
|
Simmeringer SC |
3-0 |
Vorwärts Brigittenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
15/06/2024 16:30 |
MS |
|
Innsbrucker AC |
0-2 |
Kematen |
|
|
15/06/2024 16:30 |
MS |
|
Kitzbühel |
2-1 |
Swarovski Tirol II |
|
|
15/06/2024 16:30 |
MS |
|
Volders |
5-0 |
Ebbs |
|
|
15/06/2024 14:30 |
MS |
|
Fügen |
3-5 |
St. Johann in Tirol |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
14/06/2024 21:00 |
MS |
|
Haitzendorf |
7-0 |
Waidhofen / Thaya |
|
|
14/06/2024 21:00 |
MS |
|
SC Wiener Neustadt |
3-0 |
USC Rohrbach |
|
|
14/06/2024 20:30 |
MS |
|
Scheiblingkirchen |
1-2 |
Zwettl |
|
|
14/06/2024 20:30 |
MS |
|
Schrems |
2-0 |
Korneuburg |
|
|
14/06/2024 20:30 |
MS |
|
Langenrohr |
3-0 |
Gloggnitz |
|
|
14/06/2024 20:00 |
MS |
|
Ortmann |
1-1 |
Retz |
|
|
14/06/2024 20:00 |
MS |
|
Kilb |
3-1 |
Kottingbrunn |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
14/06/2024 20:00 |
MS |
|
Wörgl |
0-1 |
Kundl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
14/06/2024 19:30 |
MS |
|
Donau |
0-1 |
Red Star Penzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
14/06/2024 19:30 |
MS |
|
St. Peter |
3-1 |
St. Pölten II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
14/06/2024 19:00 |
MS |
|
Gerasdorf Stammersdorf |
2-2 |
ASV 13 |
|
|
14/06/2024 19:00 |
MS |
|
Slovan HAC |
5-1 |
Stadlau |
|
|
13/06/2024 19:30 |
MS |
|
Schwechat |
1-4 |
Dinamo Helfort |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
09/06/2024 18:00 |
MS |
|
Telfs |
2-6 |
Innsbrucker AC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
09/06/2024 11:30 |
MS |
|
Vorwärts Brigittenau |
1-2 |
1980 Wien |
|
|
08/06/2024 19:00 |
MS |
|
Stadlau |
0-0 |
Donau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 19:00 |
- |
|
Edelserpentin |
- |
Siegendorf |
|
|
08/06/2024 19:00 |
MS |
|
Pinkafeld |
2-1 |
Bad Sauerbrunn |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:30 |
MS |
|
Retz |
0-0 |
Schrems |
|
|
08/06/2024 18:30 |
MS |
|
Gloggnitz |
1-1 |
Scheiblingkirchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:30 |
MS |
|
Fügen |
0-4 |
Volders |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:30 |
MS |
|
Bleiburg |
2-2 |
Ferlach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:30 |
İptal Edildi |
|
Schattendorf |
- |
Ritzing |
|
|
08/06/2024 18:30 |
MS |
|
Rudersdorf |
1-5 |
Leithaprodersdorf |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Bischofshofen |
2-0 |
Kufstein |
|
2-0 |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Silz / Mötz |
5-2 |
Rot-Weiß Rankweil |
|
3-1 |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Wolfurt |
3-7 |
Imst |
|
1-4 |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Schwaz |
4-3 |
Röthis |
|
3-1 |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
SVG Reichenau |
5-0 |
TSV St. Johann |
|
4-0 |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Rheindorf Altach II |
3-1 |
Wals-Grünau |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
St. Johann in Tirol |
2-6 |
Swarovski Tirol II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Wolfsberg |
2-1 |
Treibach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Adnet |
0-6 |
Anif |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Union Henndorf |
1-2 |
Seekirchen |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Siezenheim |
0-4 |
Kuchl |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Salzburger AK |
3-0 |
Thalgau |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Bramberg |
1-1 |
Bürmoos |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Golling |
2-1 |
Eugendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Alberschwende |
0-1 |
Admira Dornbirn |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Lustenau |
1-0 |
Avusturya Lustenau II |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Hard |
1-0 |
FC Egg |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Rotenberg |
4-6 |
Göfis |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Andelsbuch |
1-5 |
Nenzing |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Hörbranz |
5-2 |
Höchst |
|
|
08/06/2024 18:00 |
MS |
|
Lochau |
3-5 |
Lauterach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 17:30 |
MS |
|
ASV 13 |
1-2 |
Red Star Penzing |
|
|
08/06/2024 17:00 |
MS |
|
Dinamo Helfort |
2-1 |
Simmeringer SC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 17:00 |
MS |
|
Ebbs |
1-2 |
Kitzbühel |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 17:00 |
MS |
|
St. Margarethen / Bur |
1-1 |
Deutschkreutz |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 16:00 |
MS |
|
Pinzgau Saalfelden |
1-2 |
Hohenems |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 16:00 |
MS |
|
Wienerberg |
3-1 |
Slovan HAC |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 15:30 |
MS |
|
Dornbirner SV |
1-7 |
Avusturya Salzburg |
|
0-4 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
08/06/2024 15:00 |
MS |
|
Union Mauer |
6-0 |
Schwechat |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
USC Rohrbach |
0-3 |
Haitzendorf |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Korneuburg |
3-1 |
Langenrohr |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Waidhofen / Thaya |
0-2 |
Kilb |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Zwettl |
3-2 |
St. Peter |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
St. Pölten II |
0-2 |
SC Wiener Neustadt |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Kottingbrunn |
1-1 |
Ortmann |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Wörgl |
0-1 |
Völs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Kohfidisch |
3-3 |
Parndorf |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Marz |
2-4 |
Horitschon |
|
|
07/06/2024 20:30 |
MS |
|
Klingenbach |
1-3 |
Halbturn |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Gleisdorf 09 |
1-1 |
Wallern / Marienkirchen |
|
0-0 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Gleichenberg |
2-1 |
LASK Juniors |
|
1-1 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
SK Vorwarts Steyr |
0-0 |
Weiz |
|
0-0 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Voitsberg |
2-0 |
WSPG Wels |
|
1-0 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Wolfsberger AC II |
0-4 |
Gurten |
|
0-1 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Union Vöcklamarkt |
3-0 |
Deutschlandsberger SC |
|
2-0 |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Ried II |
5-1 |
Allerheiligen |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Kundl |
3-1 |
Kematen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Straßwalchen |
1-4 |
UFC Hallein |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Kalsdorf |
5-0 |
TuS Heiligenkreuz |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Köflach |
0-1 |
Ilz |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Tillmitsch |
2-0 |
Gnas |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Lebring |
3-4 |
Wildon |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Köflach |
- |
Wildon |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Fürstenfeld |
- |
Bruck an der Mur |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Schladming |
- |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Lebring |
- |
UFC Fehring |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Schladming |
2-1 |
Bruck an der Mur |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Fürstenfeld |
3-3 |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
07/06/2024 20:00 |
MS |
|
Frauental |
3-1 |
Lafnitz II |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Frauental |
- |
Gnas |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
FSC Hochegger Dächer |
- |
Lafnitz II |
|
|
07/06/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Tillmitsch |
- |
Ilz |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
Velden |
1-2 |
Lendorf |
|
|
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
Donau Klagenfurt |
1-3 |
Köttmannsdorf |
|
|
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
SAK Klagenfurt |
2-4 |
Avusturya Klagenfurt II |
|
|
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
Kraig |
2-0 |
KAC |
|
|
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
SC Landskron |
0-5 |
Völkermarkt |
|
|
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
Spittal |
2-1 |
St. Jakob Rosental |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 19:30 |
MS |
|
FSC Hochegger Dächer |
0-3 |
UFC Fehring |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
ASK Klagenfurt |
5-1 |
St. Anna |
|
5-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Gerasdorf Stammersdorf |
2-2 |
Avusturya XIII |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Mannswörth |
2-3 |
Hellas Kagran |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Pregarten |
5-2 |
Weißkirchen / Allhaming |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Grün Weiß Micheldorf |
3-0 |
Bad Ischl |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Oedt |
9-0 |
Wels |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Bad Schallerbach |
2-2 |
Wohnbau Dietach |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Ostermiething |
4-1 |
Union Edelweiß |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Friedburg / Pöndorf |
2-1 |
Union Perg |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
St. Martin i.M. |
5-1 |
Mondsee |
|
|
07/06/2024 19:00 |
MS |
|
Vortuna Bad Leonfelden |
1-0 |
St. Valentin |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
05/06/2024 20:30 |
MS |
|
Siegendorf |
2-1 |
Schattendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
05/06/2024 20:00 |
MS |
|
Puch |
1-2 |
Grödig |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
05/06/2024 19:30 |
MS |
|
Admira Dornbirn |
3-5 |
Nenzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
05/06/2024 19:00 |
MS |
|
Anif |
3-1 |
Straßwalchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
03/06/2024 21:00 |
MS |
|
Ortmann |
2-0 |
Waidhofen / Thaya |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
03/06/2024 20:00 |
MS |
|
Krems |
1-1 |
Leobendorf |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 19:00 |
MS |
|
Völkermarkt |
5-0 |
Kraig |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 18:30 |
MS |
|
Haitzendorf |
0-0 |
St. Pölten II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 18:00 |
MS |
|
Kitzbühel |
3-1 |
Fügen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 18:00 |
MS |
|
KAC |
1-3 |
Velden |
|
|
02/06/2024 18:00 |
MS |
|
St. Jakob Rosental |
2-1 |
SAK Klagenfurt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 18:00 |
MS |
|
Kuchl |
12-1 |
Union Henndorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 17:00 |
MS |
|
Nenzing |
2-4 |
Alberschwende |
|
|
02/06/2024 15:30 |
MS |
|
Avusturya Lustenau II |
1-2 |
Andelsbuch |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 14:30 |
MS |
|
Bad Ischl |
6-0 |
Ostermiething |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 12:00 |
MS |
|
Kematen |
2-3 |
Telfs |
|
|
02/06/2024 11:30 |
MS |
|
Swarovski Tirol II |
6-0 |
Ebbs |
|
|
02/06/2024 11:30 |
MS |
|
Volders |
0-2 |
St. Johann in Tirol |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
02/06/2024 11:30 |
MS |
|
Weißkirchen / Allhaming |
3-2 |
Oedt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 20:00 |
MS |
|
Lendorf |
3-2 |
Wolfsberg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Kufstein |
0-0 |
Schwaz |
|
0-0 |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Hohenems |
6-1 |
Dornbirner SV |
|
4-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Kilb |
2-1 |
USC Rohrbach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Völs |
3-2 |
Kundl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Ferlach |
1-1 |
Donau Klagenfurt |
|
|
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Treibach |
4-0 |
Spittal |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 19:00 |
MS |
|
Pinkafeld |
1-3 |
Horitschon |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:30 |
MS |
|
St. Peter |
3-2 |
Scheiblingkirchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:30 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt II |
1-1 |
Bleiburg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Imst |
1-2 |
Rheindorf Altach II |
|
0-1 |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
TSV St. Johann |
1-3 |
Wolfurt |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Köttmannsdorf |
5-3 |
SC Landskron |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Ritzing |
- |
Rudersdorf |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Deutschkreutz |
2-0 |
Edelserpentin |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Grödig |
4-1 |
Adnet |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Eugendorf |
3-2 |
Puch |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Seekirchen |
5-0 |
Golling |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
FC Egg |
3-0 |
Hörbranz |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Lauterach |
2-0 |
Hard |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Höchst |
3-0 |
Lustenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Wohnbau Dietach |
2-1 |
Pregarten |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Union Edelweiß |
5-1 |
St. Martin i.M. |
|
|
01/06/2024 18:00 |
MS |
|
Wels |
0-6 |
Grün Weiß Micheldorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 17:30 |
MS |
|
Göfis |
3-1 |
Lochau |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 17:00 |
MS |
|
Avusturya Salzburg |
6-2 |
SVG Reichenau |
|
1-1 |
01/06/2024 17:00 |
MS |
|
Röthis |
3-0 |
Silz / Mötz |
|
0-0 |
01/06/2024 17:00 |
MS |
|
Rot-Weiß Rankweil |
2-3 |
Pinzgau Saalfelden |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 17:00 |
MS |
|
Hellas Kagran |
4-3 |
Vorwärts Brigittenau |
|
|
01/06/2024 17:00 |
MS |
|
1980 Wien |
0-2 |
Dinamo Helfort |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 16:30 |
MS |
|
Wals-Grünau |
3-1 |
Bischofshofen |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 16:30 |
MS |
|
Simmeringer SC |
0-0 |
Union Mauer |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 16:30 |
MS |
|
Innsbrucker AC |
0-3 |
Wörgl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 16:00 |
MS |
|
Thalgau |
4-0 |
Siezenheim |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 16:00 |
MS |
|
Admira Dornbirn |
6-4 |
Rotenberg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
01/06/2024 15:30 |
MS |
|
UFC Hallein |
2-0 |
Bramberg |
|
|
01/06/2024 15:00 |
MS |
|
Bürmoos |
2-0 |
Salzburger AK |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 21:00 |
MS |
|
SC Wiener Neustadt |
5-3 |
Zwettl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 21:00 |
MS |
|
Union Perg |
1-1 |
Bad Schallerbach |
|
|
31/05/2024 21:00 |
MS |
|
Mondsee |
2-0 |
Vortuna Bad Leonfelden |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Draßburg |
3-0 |
Wiener Viktoria |
|
2-0 |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Oberwart / Rotenturm |
2-4 |
Rapid Wien II |
|
0-2 |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Traiskirchen |
0-3 |
Avusturya Vienna (Am) |
|
0-1 |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Neusiedl |
1-2 |
Mauerwerk |
|
1-0 |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Favoritner AC |
4-5 |
Wiener SC |
|
1-3 |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
TWL Elektra |
0-2 |
Ardagger |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Schrems |
2-0 |
Kottingbrunn |
|
|
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Gloggnitz |
3-1 |
Korneuburg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Parndorf |
6-0 |
Marz |
|
|
31/05/2024 20:30 |
MS |
|
Leithaprodersdorf |
4-0 |
Kohfidisch |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wallern / Marienkirchen |
0-1 |
Ried II |
|
0-0 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
St. Anna |
0-3 |
Wolfsberger AC II |
|
0-1 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Allerheiligen |
1-2 |
Union Vöcklamarkt |
|
1-2 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Voitsberg |
3-2 |
Gurten |
|
2-1 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
WSPG Wels |
2-0 |
SK Vorwarts Steyr |
|
1-0 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
LASK Juniors |
3-1 |
Gleisdorf 09 |
|
1-0 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Weiz |
5-2 |
Bad Gleichenberg |
|
2-0 |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Deutschlandsberger SC |
4-1 |
ASK Klagenfurt |
|
2-1 |
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lafnitz II |
4-3 |
Köflach |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Ilz |
- |
Kalsdorf |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Union RB Weinland Gamlit |
- |
Lebring |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Bruck an der Mur |
- |
Tillmitsch |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
UFC Fehring |
1-3 |
Frauental |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gnas |
1-2 |
Kalsdorf |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Ilz |
4-1 |
Lebring |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bruck an der Mur |
0-2 |
Fürstenfeld |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
TuS Heiligenkreuz |
- |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Wildon |
- |
Frauental |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Gnas |
- |
Schladming |
|
|
31/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
UFC Fehring |
- |
Fürstenfeld |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
TuS Heiligenkreuz |
3-1 |
Schladming |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wildon |
3-0 |
Tillmitsch |
|
|
31/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union RB Weinland Gamlit |
3-1 |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 19:30 |
MS |
|
Donau |
1-0 |
Wienerberg |
|
|
31/05/2024 19:30 |
MS |
|
Schwechat |
5-1 |
Gerasdorf Stammersdorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 19:30 |
MS |
|
St. Valentin |
2-2 |
Friedburg / Pöndorf |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 19:00 |
MS |
|
Fach-Donaufeld |
1-0 |
Mannsdorf-Großenzersdorf |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
31/05/2024 19:00 |
MS |
|
Red Star Penzing |
2-0 |
Stadlau |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 18:00 |
MS |
|
Silz / Mötz |
1-0 |
Kufstein |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 18:00 |
MS |
|
Halbturn |
4-1 |
St. Margarethen / Bur |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 18:00 |
MS |
|
Golling |
0-5 |
Kuchl |
|
|
30/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bramberg |
2-0 |
Anif |
|
|
30/05/2024 18:00 |
MS |
|
Siezenheim |
1-1 |
Bürmoos |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 17:00 |
MS |
|
Pinzgau Saalfelden |
0-4 |
Röthis |
|
0-1 |
30/05/2024 16:30 |
MS |
|
Wolfurt |
0-7 |
Avusturya Salzburg |
|
0-4 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 16:00 |
MS |
|
St. Johann in Tirol |
1-1 |
Ebbs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 16:00 |
MS |
|
Hörbranz |
3-4 |
Lauterach |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 15:00 |
MS |
|
Rheindorf Altach II |
1-2 |
Bischofshofen |
|
0-1 |
30/05/2024 15:00 |
MS |
|
SVG Reichenau |
0-0 |
Hohenems |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 12:00 |
MS |
|
Volders |
0-0 |
Kitzbühel |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 11:30 |
MS |
|
Slovan HAC |
4-2 |
Mannswörth |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 11:30 |
MS |
|
Donau Klagenfurt |
3-2 |
Avusturya Klagenfurt II |
|
|
30/05/2024 11:30 |
MS |
|
Velden |
1-3 |
Völkermarkt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
30/05/2024 11:30 |
MS |
|
Lustenau |
4-5 |
FC Egg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 21:00 |
MS |
|
Langenrohr |
1-2 |
Retz |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:30 |
MS |
|
Schwaz |
1-2 |
Wals-Grünau |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wörgl |
1-4 |
Kematen |
|
|
29/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kundl |
1-1 |
Telfs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:30 |
MS |
|
Bad Sauerbrunn |
2-0 |
Klingenbach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:30 |
MS |
|
Puch |
0-8 |
Seekirchen |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Imst |
1-3 |
TSV St. Johann |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lendorf |
4-0 |
KAC |
|
|
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wolfsberg |
1-2 |
Spittal |
|
|
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kraig |
2-1 |
Köttmannsdorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Salzburger AK |
0-0 |
UFC Hallein |
|
|
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Adnet |
1-5 |
Straßwalchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Alberschwende |
3-0 |
Avusturya Lustenau II |
|
|
29/05/2024 20:00 |
MS |
|
Andelsbuch |
1-2 |
Höchst |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 19:30 |
MS |
|
Fügen |
2-3 |
Swarovski Tirol II |
|
|
29/05/2024 19:30 |
MS |
|
Völs |
2-0 |
Innsbrucker AC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 19:30 |
MS |
|
Lochau |
2-0 |
Rotenberg |
|
|
29/05/2024 19:30 |
MS |
|
Hard |
4-2 |
Göfis |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 19:00 |
MS |
|
Dornbirner SV |
3-2 |
Rot-Weiß Rankweil |
|
2-2 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
29/05/2024 19:00 |
MS |
|
Bleiburg |
0-1 |
St. Jakob Rosental |
|
|
29/05/2024 19:00 |
MS |
|
SAK Klagenfurt |
1-1 |
Treibach |
|
|
29/05/2024 19:00 |
MS |
|
SC Landskron |
2-2 |
Ferlach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
28/05/2024 21:00 |
MS |
|
Schattendorf |
1-0 |
Deutschkreutz |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
28/05/2024 20:00 |
MS |
|
TSV Hartberg |
0-1 |
Avusturya Vienna |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
28/05/2024 20:00 |
MS |
|
Grödig |
3-1 |
Eugendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
28/05/2024 19:30 |
MS |
|
Gerasdorf Stammersdorf |
2-4 |
Union Mauer |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
28/05/2024 19:00 |
MS |
|
Union Henndorf |
4-2 |
Thalgau |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 18:00 |
MS |
|
ASK Klagenfurt |
2-0 |
Allerheiligen |
|
1-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 18:00 |
MS |
|
Rot-Weiß Rankweil |
2-2 |
SVG Reichenau |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 18:00 |
MS |
|
Ebbs |
2-2 |
Fügen |
|
|
26/05/2024 18:00 |
MS |
|
Telfs |
2-1 |
Wörgl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 18:00 |
MS |
|
Straßwalchen |
1-1 |
Bramberg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 17:00 |
MS |
|
Wolfsberger AC II |
3-0 |
Deutschlandsberger SC |
|
3-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 17:00 |
MS |
|
Röthis |
6-1 |
Dornbirner SV |
|
3-1 |
26/05/2024 15:00 |
MS |
|
Wals-Grünau |
2-2 |
Silz / Mötz |
|
1-0 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 13:45 |
MS |
|
Sturm Graz W |
4-0 |
Bergheim W |
|
1-0 |
26/05/2024 13:45 |
MS |
|
Avusturya Wien W |
3-3 |
Altach / Vorderland W |
|
3-2 |
26/05/2024 13:45 |
MS |
|
Kleinmünchen / BW Linz |
1-1 |
First Vienna W |
|
1-0 |
26/05/2024 13:45 |
MS |
|
Wacker Innsbruck W |
3-2 |
Lustenau / Dornbirn |
|
1-1 |
26/05/2024 13:45 |
MS |
|
St. Pölten W |
2-0 |
Neulengbach W |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 11:30 |
MS |
|
Vorwärts Brigittenau |
0-1 |
Slovan HAC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 11:30 |
MS |
|
St. Johann in Tirol |
1-1 |
Kitzbühel |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
26/05/2024 11:30 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt II |
2-1 |
SC Landskron |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 20:30 |
MS |
|
Zwettl |
2-1 |
Haitzendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 19:00 |
MS |
|
Edelserpentin |
2-0 |
Halbturn |
|
|
25/05/2024 19:00 |
İptal Edildi |
|
Kohfidisch |
- |
Ritzing |
|
|
25/05/2024 19:00 |
MS |
|
Pinkafeld |
2-4 |
Parndorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 19:00 |
MS |
|
Göfis |
0-0 |
Hörbranz |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Schwarz-Weiß Bregenz |
1-0 |
Admira Wacker |
|
0-0 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Grazer AK |
4-2 |
SV Kapfenberg |
|
2-1 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
First Vienna |
4-1 |
SKU Amstetten |
|
3-1 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
FC Liefering |
4-3 |
SV Lafnitz |
|
3-0 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Stripfing |
2-2 |
Floridsdorfer AC |
|
2-1 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Ried |
1-0 |
Dornbirn |
|
0-0 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Leoben |
2-1 |
Sturm Graz II |
|
1-0 |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
SV Horn |
1-3 |
SKN ST. Polten |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Leobendorf |
0-5 |
Oberwart / Rotenturm |
|
0-3 |
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Rudersdorf |
1-7 |
Siegendorf |
|
|
25/05/2024 18:30 |
MS |
|
Klingenbach |
1-1 |
St. Margarethen / Bur |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Salzburg |
2-2 |
Imst |
|
1-2 |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hohenems |
3-1 |
Wolfurt |
|
0-0 |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
TSV St. Johann |
1-0 |
Rheindorf Altach II |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
St. Peter |
0-3 |
SC Wiener Neustadt |
|
|
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Retz |
0-2 |
Gloggnitz |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bürmoos |
2-1 |
Union Henndorf |
|
|
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Anif |
0-3 |
Salzburger AK |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Höchst |
2-1 |
Alberschwende |
|
|
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Lochau |
2-2 |
Hard |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Wels |
0-3 |
Weißkirchen / Allhaming |
|
|
25/05/2024 18:00 |
MS |
|
Oedt |
2-3 |
Wohnbau Dietach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Lebring |
- |
Wildon |
|
|
25/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Kalsdorf |
- |
Lafnitz II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 17:30 |
MS |
|
Köttmannsdorf |
1-3 |
Velden |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 17:30 |
MS |
|
FC Egg |
0-1 |
Andelsbuch |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
Rapid Wien II |
2-0 |
Favoritner AC |
|
1-0 |
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
Mauerwerk |
1-1 |
TWL Elektra |
|
0-1 |
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
Wiener Viktoria |
3-2 |
Fach-Donaufeld |
|
2-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
Dinamo Helfort |
7-4 |
Hellas Kagran |
|
|
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
Avusturya XIII |
1-1 |
Schwechat |
|
|
25/05/2024 17:00 |
MS |
|
ASV 13 |
1-1 |
Stadlau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 16:30 |
MS |
|
Rotenberg |
6-1 |
Nenzing |
|
|
25/05/2024 16:30 |
MS |
|
Lauterach |
1-4 |
Lustenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 16:00 |
MS |
|
Wienerberg |
2-1 |
Red Star Penzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 16:00 |
MS |
|
Kuchl |
2-0 |
Puch |
|
|
25/05/2024 16:00 |
MS |
|
Thalgau |
1-3 |
Golling |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
25/05/2024 15:00 |
MS |
|
Union Mauer |
2-1 |
1980 Wien |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Avusturya Vienna |
2-1 |
TSV Hartberg |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Traiskirchen |
1-1 |
Draßburg |
|
0-0 |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wiener SC |
2-2 |
Neusiedl |
|
0-1 |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ardagger |
2-1 |
Avusturya Vienna (Am) |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Bischofshofen |
1-1 |
Schwaz |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
USC Rohrbach |
1-1 |
Ortmann |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kottingbrunn |
0-2 |
Langenrohr |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Waidhofen / Thaya |
0-3 |
Schrems |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Korneuburg |
0-1 |
Scheiblingkirchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kundl |
2-0 |
Innsbrucker AC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Bad Sauerbrunn |
2-6 |
Horitschon |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Marz |
1-5 |
Leithaprodersdorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ostermiething |
6-5 |
Grün Weiß Micheldorf |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
Vortuna Bad Leonfelden |
1-0 |
Union Edelweiß |
|
|
24/05/2024 20:30 |
MS |
|
St. Martin i.M. |
3-3 |
Bad Ischl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:21 |
MS |
|
Spittal |
2-1 |
SAK Klagenfurt |
|
|
24/05/2024 20:09 |
MS |
|
KAC |
4-2 |
Wolfsberg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Voitsberg |
3-1 |
St. Anna |
|
2-0 |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wallern / Marienkirchen |
0-8 |
LASK Juniors |
|
0-1 |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Gleichenberg |
4-3 |
WSPG Wels |
|
3-2 |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
SK Vorwarts Steyr |
1-1 |
Gurten |
|
0-0 |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Ried II |
2-2 |
Union Vöcklamarkt |
|
0-1 |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gleisdorf 09 |
0-3 |
Weiz |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Mannsdorf-Großenzersdorf |
3-2 |
Krems |
|
1-2 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
St. Pölten II |
1-1 |
Kilb |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Swarovski Tirol II |
1-5 |
Volders |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kematen |
1-2 |
Völs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Völkermarkt |
2-4 |
Lendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Eugendorf |
3-1 |
Adnet |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Seekirchen |
2-1 |
Grödig |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
UFC Hallein |
2-0 |
Siezenheim |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Schallerbach |
4-0 |
St. Valentin |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Pregarten |
2-0 |
Union Perg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Fürstenfeld |
3-5 |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
24/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Schladming |
- |
UFC Fehring |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Tillmitsch |
1-0 |
Ilz |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Köflach |
1-0 |
UFC Fehring |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lebring |
6-2 |
Lafnitz II |
|
|
24/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Frauental |
- |
Gnas |
|
|
24/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Köflach |
- |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bruck an der Mur |
0-1 |
TuS Heiligenkreuz |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Schladming |
1-0 |
Gnas |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Frauental |
2-3 |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
24/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kalsdorf |
2-4 |
Wildon |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:30 |
MS |
|
Kufstein |
0-0 |
Pinzgau Saalfelden |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:30 |
MS |
|
Treibach |
6-0 |
Bleiburg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:30 |
MS |
|
Avusturya Lustenau II |
2-1 |
Admira Dornbirn |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:00 |
MS |
|
Gerasdorf Stammersdorf |
1-3 |
Simmeringer SC |
|
|
24/05/2024 19:00 |
MS |
|
Mannswörth |
1-2 |
Donau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:00 |
MS |
|
Ferlach |
2-1 |
Kraig |
|
|
24/05/2024 19:00 |
MS |
|
St. Jakob Rosental |
1-3 |
Donau Klagenfurt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
24/05/2024 19:00 |
MS |
|
Friedburg / Pöndorf |
2-0 |
Mondsee |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
21/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wolfsberger AC |
1-2 |
Avusturya Vienna |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
21/05/2024 20:00 |
MS |
|
Grödig |
3-0 |
Kuchl |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
20/05/2024 18:00 |
MS |
|
Krems |
0-3 |
Wiener Viktoria |
|
0-1 |
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
SV Kapfenberg |
1-3 |
FC Liefering |
|
1-0 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
Floridsdorfer AC |
0-0 |
Grazer AK |
|
0-0 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
SV Lafnitz |
0-4 |
Ried |
|
0-3 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
SKN ST. Polten |
2-2 |
Schwarz-Weiß Bregenz |
|
2-1 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
Dornbirn |
2-1 |
Leoben |
|
0-0 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
Admira Wacker |
0-3 |
First Vienna |
|
0-1 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
SKU Amstetten |
1-1 |
SV Horn |
|
1-1 |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
Sturm Graz II |
2-0 |
Stripfing |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
20/05/2024 17:00 |
MS |
|
Dinamo Helfort |
3-0 |
Avusturya XIII |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
19/05/2024 18:00 |
MS |
|
Sturm Graz |
2-0 |
Avusturya Klagenfurt |
|
0-0 |
19/05/2024 18:00 |
MS |
|
Red Bull Salzburg |
7-1 |
Lask Linz |
|
3-1 |
19/05/2024 18:00 |
MS |
|
Rapid Vienna |
0-3 |
TSV Hartberg |
|
0-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
19/05/2024 16:30 |
MS |
|
Rheindorf Altach II |
0-2 |
Schwaz |
|
0-2 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
19/05/2024 13:45 |
MS |
|
Altach / Vorderland W |
1-2 |
St. Pölten W |
|
1-0 |
19/05/2024 11:30 |
MS |
|
Lustenau / Dornbirn |
0-5 |
Avusturya Wien W |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 20:00 |
MS |
|
St. Anna |
2-1 |
SK Vorwarts Steyr |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 20:00 |
- |
|
Lafnitz II |
- |
Tillmitsch |
|
|
18/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Lafnitz II |
- |
Frauental |
|
|
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 19:30 |
MS |
|
Neulengbach W |
2-1 |
Kleinmünchen / BW Linz |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 19:00 |
- |
|
Haitzendorf |
- |
St. Peter |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 19:00 |
- |
|
Pinkafeld |
- |
Leithaprodersdorf |
|
|
18/05/2024 18:30 |
MS |
|
St. Margarethen / Bur |
2-2 |
Edelserpentin |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:30 |
MS |
|
St. Valentin |
1-1 |
Pregarten |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Wolfsberger AC |
3-1 |
WSG Wattens |
|
0-1 |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
SCR Altach |
2-2 |
Avusturya Lustenau |
|
1-1 |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
FC BW Linz |
1-2 |
Avusturya Vienna |
|
0-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Imst |
2-3 |
Hohenems |
|
0-1 |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Pinzgau Saalfelden |
1-0 |
Wals-Grünau |
|
0-0 |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
TSV St. Johann |
1-1 |
Avusturya Salzburg |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Gloggnitz |
2-0 |
Kottingbrunn |
|
|
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Scheiblingkirchen |
1-3 |
SC Wiener Neustadt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Horitschon |
3-1 |
Klingenbach |
|
|
18/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Ritzing |
- |
Marz |
|
|
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Halbturn |
1-3 |
Schattendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hard |
1-0 |
Rotenberg |
|
|
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Alberschwende |
2-2 |
FC Egg |
|
|
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hörbranz |
2-1 |
Lochau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bad Ischl |
3-2 |
Vortuna Bad Leonfelden |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
FSC Hochegger Dächer |
- |
Tillmitsch |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 17:00 |
MS |
|
Mauerwerk |
1-0 |
Wiener SC |
|
1-0 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 17:00 |
MS |
|
First Vienna W |
2-3 |
Sturm Graz W |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 17:00 |
MS |
|
Stadlau |
4-1 |
Hellas Kagran |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 16:30 |
MS |
|
Fach-Donaufeld |
2-2 |
Traiskirchen |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 16:30 |
MS |
|
Andelsbuch |
2-2 |
Lauterach |
|
|
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
18/05/2024 14:00 |
MS |
|
Bergheim W |
1-0 |
Wacker Innsbruck W |
|
1-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 21:00 |
MS |
|
Neusiedl |
0-4 |
Rapid Wien II |
|
0-2 |
17/05/2024 21:00 |
MS |
|
Draßburg |
1-0 |
Ardagger |
|
1-0 |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Favoritner AC |
1-1 |
Leobendorf |
|
0-0 |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
TWL Elektra |
3-3 |
Avusturya Vienna (Am) |
|
1-3 |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Oberwart / Rotenturm |
2-0 |
Mannsdorf-Großenzersdorf |
|
1-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Silz / Mötz |
1-4 |
Bischofshofen |
|
1-3 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Korneuburg |
1-1 |
Retz |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ortmann |
4-1 |
St. Pölten II |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kilb |
4-0 |
Zwettl |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Langenrohr |
4-0 |
Waidhofen / Thaya |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Schrems |
0-2 |
USC Rohrbach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Fügen |
4-1 |
Ebbs |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kitzbühel |
2-0 |
St. Johann in Tirol |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wörgl |
3-1 |
Telfs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Deutschkreutz |
9-0 |
Rudersdorf |
|
|
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Parndorf |
2-2 |
Bad Sauerbrunn |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ostermiething |
2-2 |
St. Martin i.M. |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Allerheiligen |
0-2 |
Wolfsberger AC II |
|
0-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union Vöcklamarkt |
2-1 |
ASK Klagenfurt |
|
0-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
WSPG Wels |
0-0 |
Gleisdorf 09 |
|
0-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Weiz |
4-0 |
Wallern / Marienkirchen |
|
2-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Gleichenberg |
3-0 |
Gurten |
|
1-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Deutschlandsberger SC |
4-0 |
Voitsberg |
|
3-0 |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
LASK Juniors |
0-2 |
Ried II |
|
0-2 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lendorf |
1-1 |
Köttmannsdorf |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kraig |
0-2 |
Avusturya Klagenfurt II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Siegendorf |
1-0 |
Kohfidisch |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Puch |
3-2 |
Thalgau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union Perg |
1-4 |
Oedt |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union Edelweiß |
3-2 |
Friedburg / Pöndorf |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Grün Weiß Micheldorf |
2-3 |
Weißkirchen / Allhaming |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
UFC Fehring |
4-3 |
Lebring |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union RB Weinland Gamlit |
4-5 |
Köflach |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wildon |
1-2 |
Schladming |
|
|
17/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Wildon |
- |
Bruck an der Mur |
|
|
17/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Union RB Weinland Gamlit |
- |
Schladming |
|
|
17/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Ilz |
- |
Köflach |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gnas |
2-3 |
Bruck an der Mur |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
Ilz |
1-1 |
Kalsdorf |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
FSC Hochegger Dächer |
1-2 |
Frauental |
|
|
17/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Gnas |
- |
Lebring |
|
|
17/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
UFC Fehring |
- |
Kalsdorf |
|
|
17/05/2024 20:00 |
MS |
|
TuS Heiligenkreuz |
1-1 |
Fürstenfeld |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
SVG Reichenau |
3-1 |
Röthis |
|
2-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
Vorwärts Brigittenau |
3-1 |
Schwechat |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
Völs |
0-0 |
Kematen |
|
|
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
Volders |
2-6 |
Swarovski Tirol II |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
Wolfsberg |
0-1 |
SAK Klagenfurt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:30 |
MS |
|
Mondsee |
3-3 |
Bad Schallerbach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:15 |
MS |
|
Golling |
1-3 |
Bürmoos |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:15 |
MS |
|
Nenzing |
0-1 |
Avusturya Lustenau II |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
SV Lafnitz |
1-3 |
Admira Wacker |
|
0-2 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
Stripfing |
2-5 |
Grazer AK |
|
1-4 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
Ried |
1-0 |
Sturm Graz II |
|
1-0 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
Leoben |
2-0 |
Schwarz-Weiß Bregenz |
|
2-0 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
SV Horn |
2-3 |
Floridsdorfer AC |
|
1-0 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
SKU Amstetten |
1-1 |
FC Liefering |
|
0-1 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
First Vienna |
4-2 |
SV Kapfenberg |
|
0-2 |
17/05/2024 19:10 |
MS |
|
Dornbirn |
3-1 |
SKN ST. Polten |
|
0-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Wolfurt |
3-4 |
Rot-Weiß Rankweil |
|
1-2 |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Dornbirner SV |
1-2 |
Kufstein |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Red Star Penzing |
5-1 |
Slovan HAC |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Mannswörth |
1-3 |
Simmeringer SC |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Wienerberg |
1-2 |
1980 Wien |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Innsbrucker AC |
3-0 |
Kundl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Velden |
0-1 |
Ferlach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Adnet |
0-4 |
Bramberg |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Siezenheim |
4-1 |
Anif |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Eugendorf |
1-2 |
Seekirchen |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Salzburger AK |
1-0 |
Straßwalchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Admira Dornbirn |
2-0 |
Höchst |
|
|
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Lustenau |
3-0 |
Göfis |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 19:00 |
MS |
|
Wohnbau Dietach |
2-0 |
Wels |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
17/05/2024 18:15 |
MS |
|
Bleiburg |
0-4 |
Spittal |
|
|
16/05/2024 20:09 |
MS |
|
KAC |
0-1 |
Völkermarkt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
16/05/2024 19:30 |
MS |
|
ASV 13 |
3-3 |
Donau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
16/05/2024 19:30 |
MS |
|
Donau Klagenfurt |
1-6 |
Treibach |
|
|
16/05/2024 19:00 |
MS |
|
SC Landskron |
0-3 |
St. Jakob Rosental |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
16/05/2024 19:00 |
MS |
|
Union Henndorf |
0-1 |
UFC Hallein |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
14/05/2024 20:21 |
MS |
|
Spittal |
4-0 |
Kraig |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
14/05/2024 20:00 |
MS |
|
WSPG Wels |
0-1 |
LASK Juniors |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:30 |
MS |
|
Spittal |
4-0 |
Donau Klagenfurt |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt |
0-1 |
Rapid Vienna |
|
0-0 |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Lask Linz |
2-2 |
Sturm Graz |
|
1-1 |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
TSV Hartberg |
1-5 |
Red Bull Salzburg |
|
1-3 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Rot-Weiß Rankweil |
6-5 |
Imst |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Telfs |
4-2 |
Völs |
|
|
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Ebbs |
3-0 |
Volders |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
St. Jakob Rosental |
3-1 |
Kraig |
|
|
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt II |
1-3 |
Velden |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 18:00 |
MS |
|
Thalgau |
0-0 |
Grödig |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 17:00 |
MS |
|
Röthis |
2-3 |
Wolfurt |
|
0-2 |
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 17:00 |
MS |
|
FC Egg |
3-5 |
Admira Dornbirn |
|
|
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 15:00 |
MS |
|
St. Pölten W |
6-1 |
Kleinmünchen / BW Linz |
|
4-0 |
12/05/2024 14:00 |
MS |
|
Avusturya Wien W |
1-0 |
Bergheim W |
|
0-0 |
12/05/2024 13:45 |
MS |
|
Sturm Graz W |
1-0 |
Neulengbach W |
|
0-0 |
12/05/2024 12:00 |
MS |
|
Wacker Innsbruck W |
1-4 |
First Vienna W |
|
1-4 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 12:00 |
MS |
|
Hellas Kagran |
0-2 |
Union Mauer |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 12:00 |
MS |
|
St. Peter |
3-2 |
Kilb |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 11:30 |
MS |
|
Sturm Graz II |
1-4 |
SV Lafnitz |
|
1-3 |
12/05/2024 11:30 |
MS |
|
SV Kapfenberg |
4-2 |
SKU Amstetten |
|
1-2 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 11:30 |
MS |
|
Slovan HAC |
0-3 |
Dinamo Helfort |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
12/05/2024 11:30 |
MS |
|
Swarovski Tirol II |
3-0 |
Kitzbühel |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 20:30 |
MS |
|
Völkermarkt |
1-1 |
Wolfsberg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Gleichenberg |
1-2 |
St. Anna |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 19:00 |
MS |
|
St. Pölten II |
0-2 |
Schrems |
|
|
11/05/2024 19:00 |
MS |
|
USC Rohrbach |
1-3 |
Langenrohr |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 19:00 |
MS |
|
Kohfidisch |
1-2 |
Deutschkreutz |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:30 |
MS |
|
Ferlach |
1-2 |
Lendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:30 |
İptal Edildi |
|
Pinkafeld |
- |
Ritzing |
|
|
11/05/2024 18:30 |
MS |
|
Rudersdorf |
1-1 |
Halbturn |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Vienna |
0-4 |
Wolfsberger AC |
|
0-1 |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
WSG Wattens |
0-1 |
SCR Altach |
|
0-1 |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Lustenau |
1-0 |
FC BW Linz |
|
1-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Salzburg |
4-2 |
Rheindorf Altach II |
|
1-0 |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hohenems |
3-1 |
TSV St. Johann |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Köttmannsdorf |
0-3 |
KAC |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
SAK Klagenfurt |
1-0 |
Bleiburg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Horitschon |
1-0 |
Parndorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Anif |
5-0 |
Union Henndorf |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bürmoos |
2-4 |
Puch |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Kuchl |
3-1 |
Eugendorf |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Seekirchen |
8-0 |
Adnet |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Straßwalchen |
1-0 |
Siezenheim |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hard |
4-4 |
Hörbranz |
|
|
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Höchst |
3-0 |
Nenzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
St. Martin i.M. |
4-1 |
Grün Weiß Micheldorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 18:00 |
MS |
|
Lebring |
2-4 |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 17:30 |
MS |
|
Retz |
1-0 |
Scheiblingkirchen |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 17:00 |
MS |
|
Wiener Viktoria |
1-1 |
Oberwart / Rotenturm |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 17:00 |
MS |
|
1980 Wien |
1-1 |
Gerasdorf Stammersdorf |
|
|
11/05/2024 17:00 |
MS |
|
Stadlau |
0-2 |
Wienerberg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 17:00 |
MS |
|
Treibach |
3-0 |
SC Landskron |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 17:00 |
MS |
|
Rotenberg |
0-4 |
Avusturya Lustenau II |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:30 |
MS |
|
Wolfsberger AC II |
1-1 |
Union Vöcklamarkt |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:30 |
MS |
|
Simmeringer SC |
2-6 |
Avusturya XIII |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:30 |
MS |
|
Lauterach |
1-2 |
Alberschwende |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:00 |
MS |
|
Ried II |
2-1 |
ASK Klagenfurt |
|
0-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:00 |
MS |
|
Wals-Grünau |
1-1 |
Dornbirner SV |
|
0-0 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 16:00 |
MS |
|
Altach / Vorderland W |
2-1 |
Lustenau / Dornbirn |
|
0-1 |
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 15:30 |
MS |
|
Grazer AK |
1-1 |
SV Horn |
|
0-1 |
11/05/2024 15:30 |
MS |
|
Floridsdorfer AC |
1-1 |
Dornbirn |
|
1-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 15:00 |
MS |
|
Kufstein |
1-2 |
SVG Reichenau |
|
0-2 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 14:30 |
MS |
|
Donau |
1-1 |
Vorwärts Brigittenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
11/05/2024 12:00 |
MS |
|
UFC Hallein |
3-0 |
Golling |
|
|
11/05/2024 12:00 |
MS |
|
Bramberg |
2-0 |
Salzburger AK |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 21:30 |
MS |
|
SKN ST. Polten |
0-4 |
Ried |
|
0-3 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 21:00 |
MS |
|
SC Wiener Neustadt |
2-2 |
Haitzendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 21:00 |
MS |
|
Vortuna Bad Leonfelden |
3-2 |
Ostermiething |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Avusturya Vienna (Am) |
0-1 |
Draßburg |
|
0-1 |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wiener SC |
2-1 |
TWL Elektra |
|
2-1 |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Rapid Wien II |
4-0 |
Mauerwerk |
|
1-0 |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ardagger |
0-2 |
Fach-Donaufeld |
|
0-1 |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Traiskirchen |
2-2 |
Krems |
|
2-1 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Zwettl |
2-2 |
Ortmann |
|
|
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Waidhofen / Thaya |
0-0 |
Gloggnitz |
|
|
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kottingbrunn |
0-0 |
Korneuburg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
St. Johann in Tirol |
1-1 |
Fügen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Schattendorf |
1-2 |
St. Margarethen / Bur |
|
|
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Bad Sauerbrunn |
3-4 |
Leithaprodersdorf |
|
|
10/05/2024 20:30 |
MS |
|
Marz |
1-3 |
Siegendorf |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gleisdorf 09 |
0-2 |
Gurten |
|
0-1 |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
LASK Juniors |
2-2 |
Weiz |
|
0-1 |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Voitsberg |
3-2 |
Allerheiligen |
|
1-1 |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
SK Vorwarts Steyr |
2-2 |
Deutschlandsberger SC |
|
0-2 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Mannsdorf-Großenzersdorf |
3-1 |
Favoritner AC |
|
2-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Schwaz |
3-2 |
Silz / Mötz |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kundl |
3-0 |
Wörgl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Oedt |
3-0 |
St. Valentin |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bad Schallerbach |
0-1 |
Union Edelweiß |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Tillmitsch |
1-2 |
UFC Fehring |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bruck an der Mur |
2-4 |
Wildon |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
TuS Heiligenkreuz |
4-1 |
Gnas |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Köflach |
3-3 |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
10/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Schladming |
- |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
10/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
TuS Heiligenkreuz |
- |
Frauental |
|
|
10/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Fürstenfeld |
- |
Gnas |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kalsdorf |
2-1 |
Lafnitz II |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Fürstenfeld |
4-5 |
Frauental |
|
|
10/05/2024 20:00 |
MS |
|
Schladming |
0-1 |
Ilz |
|
|
10/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Bruck an der Mur |
- |
Ilz |
|
|
10/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Köflach |
- |
Wildon |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 19:30 |
MS |
|
Schwechat |
4-2 |
ASV 13 |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 19:10 |
MS |
|
FC Liefering |
0-1 |
First Vienna |
|
0-0 |
10/05/2024 19:10 |
MS |
|
Admira Wacker |
2-0 |
Leoben |
|
0-0 |
10/05/2024 19:10 |
MS |
|
Schwarz-Weiß Bregenz |
0-2 |
Stripfing |
|
0-2 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 19:00 |
MS |
|
Red Star Penzing |
0-2 |
Mannswörth |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
10/05/2024 19:00 |
MS |
|
Göfis |
1-1 |
Andelsbuch |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 18:30 |
MS |
|
Leobendorf |
1-0 |
Neusiedl |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 18:00 |
MS |
|
Siezenheim |
0-2 |
Bramberg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 18:00 |
MS |
|
Wels |
2-2 |
Union Perg |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 17:00 |
MS |
|
Bischofshofen |
2-0 |
Pinzgau Saalfelden |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 17:00 |
MS |
|
Pregarten |
1-5 |
Mondsee |
|
|
09/05/2024 16:00 |
MS |
|
Friedburg / Pöndorf |
1-2 |
Bad Ischl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 15:30 |
MS |
|
Golling |
0-1 |
Anif |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
09/05/2024 12:00 |
MS |
|
Kraig |
2-2 |
Treibach |
|
|
09/05/2024 12:00 |
MS |
|
KAC |
0-1 |
Ferlach |
|
|
09/05/2024 11:30 |
MS |
|
Velden |
1-1 |
St. Jakob Rosental |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wallern / Marienkirchen |
1-2 |
WSPG Wels |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:30 |
MS |
|
Klingenbach |
2-2 |
Edelserpentin |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:30 |
MS |
|
Weißkirchen / Allhaming |
0-0 |
Wohnbau Dietach |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:15 |
MS |
|
Seekirchen |
4-0 |
Kuchl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kematen |
5-2 |
Innsbrucker AC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lendorf |
1-0 |
Avusturya Klagenfurt II |
|
|
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wolfsberg |
0-1 |
Bleiburg |
|
|
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Völkermarkt |
0-2 |
Köttmannsdorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Puch |
0-0 |
UFC Hallein |
|
|
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Grödig |
1-0 |
Bürmoos |
|
|
08/05/2024 20:00 |
MS |
|
Adnet |
0-4 |
Salzburger AK |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 19:30 |
MS |
|
Donau Klagenfurt |
3-1 |
SAK Klagenfurt |
|
|
08/05/2024 19:00 |
MS |
|
SC Landskron |
2-5 |
Spittal |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 19:00 |
MS |
|
Eugendorf |
1-4 |
Thalgau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 19:00 |
MS |
|
Lochau |
1-3 |
Lustenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
08/05/2024 18:30 |
MS |
|
Union Henndorf |
0-4 |
Straßwalchen |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Weiz |
2-2 |
St. Anna |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Ilz |
1-1 |
Bruck an der Mur |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union RB Weinland Gamlit |
0-2 |
Tillmitsch |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Ilz |
- |
TuS Heiligenkreuz |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
UFC Fehring |
- |
Köflach |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Wildon |
- |
Schladming |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Gnas |
- |
Kalsdorf |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
UFC Fehring |
1-1 |
Kalsdorf |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Frauental |
1-2 |
Köflach |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
FSC Hochegger Dächer |
2-0 |
Lebring |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Wildon |
2-1 |
TuS Heiligenkreuz |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Union RB Weinland Gamlit |
- |
Lebring |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Lafnitz II |
- |
Fürstenfeld |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Frauental |
- |
Tillmitsch |
|
|
07/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
FSC Hochegger Dächer |
- |
Bruck an der Mur |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lafnitz II |
5-2 |
Schladming |
|
|
07/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gnas |
0-3 |
Fürstenfeld |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 18:00 |
MS |
|
Rapid Vienna |
2-0 |
Red Bull Salzburg |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 18:00 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt II |
1-0 |
KAC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bramberg |
6-0 |
Union Henndorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 17:00 |
MS |
|
Nenzing |
4-1 |
FC Egg |
|
|
05/05/2024 17:00 |
MS |
|
Andelsbuch |
1-2 |
Lochau |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 16:00 |
MS |
|
Wolfurt |
0-3 |
Kufstein |
|
0-1 |
05/05/2024 16:00 |
MS |
|
Rheindorf Altach II |
5-2 |
Silz / Mötz |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 16:00 |
MS |
|
Köttmannsdorf |
2-0 |
Wolfsberg |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 15:30 |
MS |
|
Avusturya Klagenfurt |
0-2 |
Lask Linz |
|
0-1 |
05/05/2024 15:30 |
MS |
|
Sturm Graz |
1-1 |
TSV Hartberg |
|
0-1 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 14:00 |
MS |
|
Kleinmünchen / BW Linz |
2-2 |
Sturm Graz W |
|
0-0 |
05/05/2024 13:45 |
MS |
|
First Vienna W |
2-1 |
Avusturya Wien W |
|
1-1 |
05/05/2024 12:00 |
MS |
|
Neulengbach W |
1-2 |
Wacker Innsbruck W |
|
0-2 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 12:00 |
MS |
|
Langenrohr |
2-2 |
St. Pölten II |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 11:30 |
MS |
|
First Vienna |
2-1 |
Ried |
|
2-1 |
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 11:30 |
MS |
|
ASK Klagenfurt |
1-1 |
Wolfsberger AC II |
|
0-0 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 11:30 |
MS |
|
Lustenau / Dornbirn |
1-1 |
St. Pölten W |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 11:30 |
MS |
|
Vorwärts Brigittenau |
0-1 |
Red Star Penzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
05/05/2024 11:30 |
MS |
|
Swarovski Tirol II |
7-0 |
St. Johann in Tirol |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 20:00 |
MS |
|
St. Anna |
1-1 |
Gleisdorf 09 |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 19:00 |
- |
|
Korneuburg |
- |
Waidhofen / Thaya |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 19:00 |
- |
|
Edelserpentin |
- |
Schattendorf |
|
|
04/05/2024 18:30 |
- |
|
St. Margarethen / Bur |
- |
Rudersdorf |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
SCR Altach |
0-1 |
Wolfsberger AC |
|
0-1 |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
FC BW Linz |
3-2 |
WSG Wattens |
|
2-1 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Dornbirner SV |
0-5 |
Bischofshofen |
|
0-2 |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
TSV St. Johann |
4-2 |
Rot-Weiß Rankweil |
|
2-1 |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Imst |
2-2 |
Röthis |
|
1-1 |
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Ferlach |
2-0 |
Völkermarkt |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bleiburg |
2-2 |
Donau Klagenfurt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Ritzing |
- |
Bad Sauerbrunn |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Halbturn |
1-1 |
Kohfidisch |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bürmoos |
4-0 |
Eugendorf |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Straßwalchen |
2-2 |
Golling |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Alberschwende |
4-2 |
Göfis |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Hörbranz |
0-4 |
Rotenberg |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Bad Ischl |
3-2 |
Bad Schallerbach |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
St. Valentin |
5-0 |
Wels |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
Union Edelweiß |
4-2 |
Pregarten |
|
|
04/05/2024 18:00 |
MS |
|
St. Martin i.M. |
3-1 |
Vortuna Bad Leonfelden |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Lebring |
- |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
04/05/2024 18:00 |
İptal Edildi |
|
Kalsdorf |
- |
Frauental |
|
|
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 17:30 |
MS |
|
Retz |
4-0 |
Kottingbrunn |
|
|
04/05/2024 17:15 |
MS |
|
Ortmann |
3-1 |
St. Peter |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Mauerwerk |
2-1 |
Leobendorf |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
ASV 13 |
2-4 |
Wienerberg |
|
|
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Avusturya XIII |
3-0 |
1980 Wien |
|
|
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Dinamo Helfort |
1-1 |
Donau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Admira Dornbirn |
1-4 |
Lauterach |
|
|
04/05/2024 17:00 |
MS |
|
Lustenau |
3-0 |
Hard |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 16:30 |
MS |
|
Fach-Donaufeld |
4-2 |
Avusturya Vienna (Am) |
|
4-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 16:30 |
MS |
|
Avusturya Salzburg |
1-2 |
Hohenems |
|
1-2 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 16:00 |
MS |
|
Kilb |
0-4 |
SC Wiener Neustadt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 16:00 |
MS |
|
Volders |
1-0 |
Fügen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 16:00 |
MS |
|
Anif |
1-4 |
Puch |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 15:30 |
MS |
|
SV Horn |
1-0 |
Schwarz-Weiß Bregenz |
|
0-0 |
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 15:30 |
MS |
|
SVG Reichenau |
0-1 |
Wals-Grünau |
|
0-1 |
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 15:00 |
MS |
|
Bergheim W |
1-2 |
Altach / Vorderland W |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 15:00 |
MS |
|
Union Mauer |
3-0 |
Slovan HAC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
04/05/2024 14:00 |
MS |
|
Avusturya Lustenau II |
1-0 |
Höchst |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 21:30 |
MS |
|
Grazer AK |
1-0 |
Admira Wacker |
|
0-0 |
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 21:00 |
MS |
|
Union Perg |
4-1 |
Weißkirchen / Allhaming |
|
|
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Avusturya Lustenau |
2-0 |
Avusturya Vienna |
|
2-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Oberwart / Rotenturm |
2-5 |
Traiskirchen |
|
1-2 |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Wiener SC |
0-4 |
Rapid Wien II |
|
0-1 |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
TWL Elektra |
3-1 |
Draßburg |
|
3-0 |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Favoritner AC |
0-0 |
Wiener Viktoria |
|
0-0 |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Krems |
2-0 |
Ardagger |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Scheiblingkirchen |
3-1 |
Haitzendorf |
|
|
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Gloggnitz |
2-0 |
USC Rohrbach |
|
|
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Schrems |
2-2 |
Zwettl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Kitzbühel |
1-0 |
Ebbs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Deutschkreutz |
2-2 |
Marz |
|
|
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Parndorf |
0-1 |
Klingenbach |
|
|
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Leithaprodersdorf |
1-2 |
Horitschon |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:30 |
MS |
|
Ostermiething |
0-3 |
Friedburg / Pöndorf |
|
|
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Deutschlandsberger SC |
5-1 |
Bad Gleichenberg |
|
4-0 |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Weiz |
5-3 |
Ried II |
|
1-2 |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Union Vöcklamarkt |
0-2 |
Voitsberg |
|
0-0 |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Allerheiligen |
3-4 |
SK Vorwarts Steyr |
|
1-1 |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gurten |
2-0 |
Wallern / Marienkirchen |
|
1-0 |
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Neusiedl |
3-1 |
Mannsdorf-Großenzersdorf |
|
1-0 |
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kematen |
1-0 |
Kundl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Siegendorf |
1-0 |
Pinkafeld |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Salzburger AK |
2-1 |
Siezenheim |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kuchl |
7-0 |
Adnet |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
UFC Hallein |
2-2 |
Grödig |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Grün Weiß Micheldorf |
0-0 |
Wohnbau Dietach |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Mondsee |
1-1 |
Oedt |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Fürstenfeld |
- |
Lafnitz II |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Tillmitsch |
2-2 |
FSC Hochegger Dächer |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Fürstenfeld |
1-0 |
Köflach |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Lebring |
4-0 |
Frauental |
|
|
03/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Gnas |
- |
UFC Fehring |
|
|
03/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Schladming |
- |
Köflach |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Schladming |
2-1 |
UFC Fehring |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Gnas |
0-11 |
Wildon |
|
|
03/05/2024 20:00 |
MS |
|
Kalsdorf |
6-0 |
Union RB Weinland Gamlit |
|
|
03/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
TuS Heiligenkreuz |
- |
Wildon |
|
|
03/05/2024 20:00 |
İptal Edildi |
|
Bruck an der Mur |
- |
Ilz |
|
|
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:30 |
MS |
|
Schwechat |
1-0 |
Simmeringer SC |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:30 |
MS |
|
Völs |
2-1 |
Wörgl |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:30 |
MS |
|
Treibach |
0-3 |
Velden |
|
|
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:10 |
MS |
|
Leoben |
0-0 |
SKN ST. Polten |
|
0-0 |
03/05/2024 19:10 |
MS |
|
Dornbirn |
1-3 |
SV Kapfenberg |
|
0-1 |
03/05/2024 19:10 |
MS |
|
FC Liefering |
4-1 |
Sturm Graz II |
|
3-0 |
03/05/2024 19:10 |
MS |
|
Stripfing |
1-1 |
SV Lafnitz |
|
0-1 |
03/05/2024 19:10 |
MS |
|
SKU Amstetten |
3-2 |
Floridsdorfer AC |
|
2-1 |
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
Mannswörth |
2-0 |
Stadlau |
|
|
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
Gerasdorf Stammersdorf |
5-0 |
Hellas Kagran |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
Innsbrucker AC |
1-3 |
Telfs |
|
|
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
SAK Klagenfurt |
1-1 |
SC Landskron |
|
|
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
St. Jakob Rosental |
1-2 |
Lendorf |
|
|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) |
03/05/2024 19:00 |
MS |
|
Thalgau |
2-3 |
Seekirchen |
|
|
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) |
02/05/2024 20:00 |
MS |
|
TuS Heiligenkreuz |
1-2 |
Ilz |
|
|
02/05/2024 20:00 |
MS |
|
Bruck an der Mur |
2-1 |
Lafnitz II |
|
|
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) |
01/05/2024 18:00 |
MS |
|
Sturm Graz |
2-1 |
Rapid Vienna |
|
0-1 |
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
01/05/2024 16:00 |
MS |
|
Hörbranz |
1-3 |
Lustenau |
|
|
Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı ) |
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
Ebbs |
1-0 |
St. Johann in Tirol |
|
|
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
Göfis |
3-1 |
Admira Dornbirn |
|
|
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
Rotenberg |
7-0 |
Höchst |
|
|
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
Lochau |
1-1 |
Alberschwende |
|
|
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
FC Egg |
4-0 |
Avusturya Lustenau II |
|
|
01/05/2024 12:00 |
MS |
|
Hard |
1-1 |
Andelsbuch |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
30/04/2024 21:00 |
MS |
|
Vortuna Bad Leonfelden |
0-2 |
Friedburg / Pöndorf |
|
|
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) |
30/04/2024 20:00 |
MS |
|
Pinzgau Saalfelden |
2-3 |
Schwaz |
|
1-2 |
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) |
30/04/2024 20:00 |
MS |
|
Lauterach |
4-0 |
Nenzing |
|
|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) |
30/04/2024 18:30 |
MS |
|
Bad Ischl |
1-2 |
Oedt |
|
|