Avusturya Landesliga - Niederosterreich Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya Landesliga - Niederosterreich
Avusturya Landesliga - Niederosterreich
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
06/06/2021 18:30 İptal Edildi St. Pölten II - Schrems
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Retz - Mannersdorf
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Waidhofen / Thaya - USC Rohrbach
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Kilb - Ortmann
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Kottingbrunn - Krems
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Langenrohr - Scheiblingkirchen
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Zwettl - Spratzern
30/05/2021 18:00 İptal Edildi USC Rohrbach - Kilb
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Spratzern - Waidhofen / Thaya
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Langenrohr - Retz
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Mannersdorf - St. Pölten II
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Ardagger - Zwettl
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Ortmann - Scheiblingkirchen
30/05/2021 18:00 İptal Edildi Schrems - Kottingbrunn
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Waidhofen / Thaya - Ardagger
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Kottingbrunn - Mannersdorf
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Scheiblingkirchen - USC Rohrbach
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Retz - Ortmann
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Krems - Schrems
23/05/2021 18:00 İptal Edildi Kilb - Spratzern
23/05/2021 18:00 İptal Edildi St. Pölten II - Langenrohr
16/05/2021 17:30 Ertelendi Ortmann - St. Pölten II
16/05/2021 17:30 Ertelendi Langenrohr - Kottingbrunn
16/05/2021 17:30 Ertelendi Mannersdorf - Krems
16/05/2021 17:30 Ertelendi Zwettl - Waidhofen / Thaya
16/05/2021 17:30 Ertelendi Spratzern - Scheiblingkirchen
16/05/2021 17:30 Ertelendi Ardagger - Kilb
16/05/2021 17:30 Ertelendi USC Rohrbach - Retz


Avusturya Landesliga - Niederosterreich Puan Durumu

2020/2021 Landesliga: Niederösterreich Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Krems Krems 25
2 Scheiblingkirchen Scheiblingkirchen 20
3 Schrems Schrems 18
4 Ardagger Ardagger 17
5 Retz Retz 16
6 USC Rohrbach USC Rohrbach 15
7 Spratzern Spratzern 15
8 Ortmann Ortmann 13
9 Langenrohr Langenrohr 13
10 Kottingbrunn Kottingbrunn 12
11 St. Pölten II St. Pölten II 9
12 Zwettl Zwettl 7
13 Kilb Kilb 5
14 Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 3
15 Mannersdorf Mannersdorf 1
06/06/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.