Avusturya Landesliga - Niederosterreich Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya Landesliga - Niederosterreich
Avusturya Landesliga - Niederosterreich
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
28/11/2020 18:00 Ertelendi Zwettl - Ardagger
28/11/2020 18:00 Ertelendi Waidhofen / Thaya - Spratzern
28/11/2020 15:30 Ertelendi Retz - Langenrohr
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kottingbrunn - Schrems
27/11/2020 21:30 Ertelendi Kilb - USC Rohrbach
27/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pölten II - Mannersdorf
21/11/2020 19:30 Ertelendi Mannersdorf - Kottingbrunn
21/11/2020 18:00 Ertelendi Ardagger - Waidhofen / Thaya
21/11/2020 18:00 Ertelendi Schrems - Krems
21/11/2020 16:00 Ertelendi Ortmann - Retz
21/11/2020 16:00 Ertelendi Spratzern - Kilb
20/11/2020 21:30 Ertelendi USC Rohrbach - Scheiblingkirchen
20/11/2020 21:30 Ertelendi Langenrohr - St. Pölten II
17/11/2020 21:30 Ertelendi Zwettl - Kottingbrunn
14/11/2020 16:00 Ertelendi Retz - USC Rohrbach
14/11/2020 16:00 Ertelendi Kilb - Ardagger
13/11/2020 21:30 Ertelendi Krems - Mannersdorf
13/11/2020 21:30 Ertelendi Waidhofen / Thaya - Zwettl
13/11/2020 21:30 Ertelendi Kottingbrunn - Langenrohr
13/11/2020 21:30 Ertelendi Scheiblingkirchen - Spratzern
13/11/2020 21:00 Ertelendi St. Pölten II - Ortmann
10/11/2020 21:30 Ertelendi Schrems - Waidhofen / Thaya
10/11/2020 21:30 Ertelendi Mannersdorf - Ortmann
10/11/2020 21:30 Ertelendi Scheiblingkirchen - Zwettl
07/11/2020 19:30 Ertelendi Mannersdorf - Schrems
07/11/2020 19:00 Ertelendi Ortmann - Kottingbrunn
07/11/2020 18:30 Ertelendi Zwettl - Kilb
07/11/2020 16:00 Ertelendi Spratzern - Retz
06/11/2020 21:30 - Ardagger - Scheiblingkirchen
06/11/2020 21:30 - USC Rohrbach - St. Pölten II
06/11/2020 21:30 - Langenrohr - Krems
03/11/2020 21:30 - Waidhofen / Thaya - St. Pölten II
03/11/2020 21:30 - Mannersdorf - Retz


Avusturya Landesliga - Niederosterreich Puan Durumu

2020/2021 Landesliga: Niederösterreich Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Krems Krems 25
2 Scheiblingkirchen Scheiblingkirchen 20
3 Schrems Schrems 18
4 Ardagger Ardagger 17
5 Retz Retz 16
6 USC Rohrbach USC Rohrbach 15
7 Spratzern Spratzern 15
8 Ortmann Ortmann 13
9 Langenrohr Langenrohr 13
10 Kottingbrunn Kottingbrunn 12
11 St. Pölten II St. Pölten II 9
12 Zwettl Zwettl 7
13 Kilb Kilb 5
14 Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 3
15 Mannersdorf Mannersdorf 1
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.