Avusturya Regionalliga - Ost Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya Regionalliga - Ost
Avusturya Regionalliga - Ost
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
18/05/2024 17:00 MS Mauerwerk 1-0 Wiener SC
18/05/2024 16:30 MS Fach-Donaufeld 2-2 Traiskirchen
17/05/2024 21:00 MS Neusiedl 0-4 Rapid Wien II
17/05/2024 21:00 MS Draßburg 1-1 Ardagger
17/05/2024 20:30 MS Oberwart / Rotenturm 2-0 Mannsdorf-Großenzersdorf
17/05/2024 20:30 MS Favoritner AC 1-1 Leobendorf
17/05/2024 20:30 Ertelendi Krems - Wiener Viktoria
17/05/2024 20:30 MS TWL Elektra 3-3 Avusturya Vienna (Am)
11/05/2024 17:00 MS Wiener Viktoria 1-1 Oberwart / Rotenturm
10/05/2024 20:30 MS Rapid Wien II 4-0 Mauerwerk
10/05/2024 20:30 MS Avusturya Vienna (Am) 0-1 Draßburg
10/05/2024 20:30 MS Ardagger 0-2 Fach-Donaufeld
10/05/2024 20:30 MS Wiener SC 2-1 TWL Elektra
10/05/2024 20:30 MS Traiskirchen 2-2 Krems
10/05/2024 20:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 3-1 Favoritner AC
09/05/2024 18:30 MS Leobendorf 1-0 Neusiedl
04/05/2024 17:00 MS Mauerwerk 2-1 Leobendorf
04/05/2024 16:30 MS Fach-Donaufeld 4-2 Avusturya Vienna (Am)
03/05/2024 20:30 MS Oberwart / Rotenturm 2-5 Traiskirchen
03/05/2024 20:30 MS Favoritner AC 0-0 Wiener Viktoria
03/05/2024 20:30 MS Wiener SC 0-4 Rapid Wien II
03/05/2024 20:30 MS Krems 2-0 Ardagger
03/05/2024 20:30 MS TWL Elektra 3-1 Draßburg
03/05/2024 20:00 MS Neusiedl 3-1 Mannsdorf-Großenzersdorf
27/04/2024 18:30 MS Leobendorf 2-2 Wiener SC
27/04/2024 17:00 MS Wiener Viktoria 4-1 Neusiedl
26/04/2024 21:00 MS Ardagger 0-0 Oberwart / Rotenturm
26/04/2024 20:30 MS Rapid Wien II 3-0 TWL Elektra
26/04/2024 20:30 MS Traiskirchen 2-3 Favoritner AC
26/04/2024 20:00 MS Draßburg 4-2 Fach-Donaufeld
26/04/2024 20:00 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-3 Mauerwerk
25/04/2024 20:30 MS Avusturya Vienna (Am) 1-1 Krems
20/04/2024 17:00 MS Mauerwerk 0-3 Wiener Viktoria
19/04/2024 21:00 MS Favoritner AC 1-0 Ardagger
19/04/2024 20:30 MS Rapid Wien II 0-1 Leobendorf
19/04/2024 20:30 MS Krems 3-1 Draßburg
19/04/2024 20:30 MS TWL Elektra 0-0 Fach-Donaufeld
19/04/2024 20:30 MS Wiener SC 1-1 Mannsdorf-Großenzersdorf
19/04/2024 20:30 MS Oberwart / Rotenturm 3-0 Avusturya Vienna (Am)
19/04/2024 20:00 MS Neusiedl 2-2 Traiskirchen


Avusturya Regionalliga - Ost Puan Durumu

2023/2024 Regionalliga: Ost Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rapid Wien II Rapid Wien II 62
2 Fach-Donaufeld Fach-Donaufeld 53
3 Leobendorf Leobendorf 49
4 Krems Krems 47
5 Mannsdorf-Großenzersdorf Mannsdorf-Großenzersdorf 43
6 Wiener Viktoria Wiener Viktoria 41
7 Wiener SC Wiener SC 39
8 Avusturya Vienna (Am) Avusturya Vienna (Am) 37
9 Traiskirchen Traiskirchen 37
10 Oberwart / Rotenturm Oberwart / Rotenturm 34
11 TWL Elektra TWL Elektra 33
12 Neusiedl Neusiedl 32
13 Favoritner AC Favoritner AC 29
14 Mauerwerk Mauerwerk 25
15 Draßburg Draßburg 23
16 Ardagger Ardagger 22
18/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.