Avusturya Regionalliga - Ost Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya Regionalliga - Ost
Avusturya Regionalliga - Ost
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 Ertelendi Admira II - Wiener Viktoria
21/11/2020 20:00 Ertelendi Team Wiener Linien - Stripfing
20/11/2020 21:30 Ertelendi Mannsdorf-Großenzersdorf - Wiener SC
20/11/2020 21:30 Ertelendi SC Wiener Neustadt - Bruck/Leitha
20/11/2020 21:30 Ertelendi Draßburg - Mauerwerk
20/11/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Leobendorf
18/11/2020 21:00 Ertelendi Wiener Viktoria - Stripfing
17/11/2020 21:30 Ertelendi Leobendorf - Wiener SC
15/11/2020 16:00 Ertelendi Admira II - Bruck/Leitha
14/11/2020 20:00 Ertelendi Team Wiener Linien - Traiskirchen
14/11/2020 18:30 Ertelendi Leobendorf - SC Wiener Neustadt
13/11/2020 21:30 Ertelendi Mannsdorf-Großenzersdorf - Wiener Viktoria
13/11/2020 21:00 Ertelendi Draßburg - Stripfing
13/11/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Mauerwerk
10/11/2020 22:45 Ertelendi Admira II - Wiener SC
08/11/2020 16:00 - Mauerwerk - Leobendorf
07/11/2020 16:00 - Stripfing - Neusiedl
06/11/2020 21:30 - SC Wiener Neustadt - Admira II
06/11/2020 21:30 - Wiener SC - Team Wiener Linien
06/11/2020 21:30 - Traiskirchen - Draßburg
06/11/2020 21:00 - Bruck/Leitha - Mannsdorf-Großenzersdorf
03/11/2020 22:45 - Admira II - Leobendorf
03/11/2020 21:00 - Stripfing - Team Wiener Linien
01/11/2020 18:30 Ertelendi Leobendorf - Stripfing
01/11/2020 16:00 - Mauerwerk - SC Wiener Neustadt
31/10/2020 20:00 MS Team Wiener Linien 4-0 Wiener Viktoria
30/10/2020 21:30 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 1-1 Admira II
30/10/2020 21:30 Ertelendi Draßburg - Wiener SC
30/10/2020 21:00 Ertelendi Neusiedl - Traiskirchen


Avusturya Regionalliga - Ost Puan Durumu

2020/2021 Regionalliga: Ost Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Wiener SC Wiener SC 19
2 Bruck/Leitha Bruck/Leitha 18
3 Leobendorf Leobendorf 18
4 Traiskirchen Traiskirchen 16
5 Team Wiener Linien Team Wiener Linien 15
6 Stripfing Stripfing 15
7 Mannsdorf-Großenzersdorf Mannsdorf-Großenzersdorf 11
8 Admira II Admira II 11
9 Wiener Viktoria Wiener Viktoria 7
10 Mauerwerk Mauerwerk 6
11 Neusiedl Neusiedl 6
12 Draßburg Draßburg 5
13 SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 4
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.