Belçika Provincial - West-Vlaanderen |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Oostnieuwkerke | 2-0 | Sassport Boezinge | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Westrozebeke | 3-3 | Moen | |||
23/03/2024 21:30 | MS | Varsenare | 1-5 | Sparta Heestert | |||
23/03/2024 21:00 | MS | Wevelgem City | 0-1 | Bredene | |||
23/03/2024 21:00 | MS | Meulebeke | 0-2 | Racing Waregem | |||
23/03/2024 21:00 | MS | Dottignies | 0-1 | Excelsior Zedelgem | |||
23/03/2024 19:00 | MS | Diksmuide | 2-0 | Ardooie | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Lauwe | 0-0 | Rumbeke | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Bredene | 3-1 | Dottignies | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Ardooie | 1-0 | Wevelgem City | |||
17/03/2024 17:00 | - | Excelsior Zedelgem | - | Oostnieuwkerke | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Moen | 2-2 | Meulebeke | |||
16/03/2024 21:30 | - | Racing Waregem | - | Diksmuide | |||
16/03/2024 21:00 | - | Rumbeke | - | Varsenare | |||
16/03/2024 21:00 | - | Sparta Heestert | - | Westrozebeke | |||
16/03/2024 20:45 | - | Sassport Boezinge | - | Lauwe | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Sparta Heestert | 3-2 | Bredene | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Westrozebeke | 0-3 | Diksmuide | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Dottignies | 0-3 | Sassport Boezinge | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Lauwe | 2-0 | Ardooie | |||
09/03/2024 21:30 | MS | Varsenare | 4-2 | Moen | |||
09/03/2024 21:00 | MS | Wevelgem City | 2-2 | Racing Waregem | |||
09/03/2024 21:00 | MS | Excelsior Zedelgem | 2-2 | Rumbeke | |||
09/03/2024 21:00 | MS | Oostnieuwkerke | 3-2 | Meulebeke | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Wevelgem City | 1-3 | Sassport Boezinge | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Racing Waregem | 1-2 | Varsenare | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Moen | 2-0 | Oostnieuwkerke | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Ardooie | 1-2 | Sparta Heestert | |||
02/03/2024 21:00 | MS | Diksmuide | 4-0 | Dottignies | |||
02/03/2024 21:00 | MS | Rumbeke | 1-0 | Westrozebeke | |||
02/03/2024 21:00 | MS | Bredene | 2-1 | Excelsior Zedelgem | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Meulebeke | 0-7 | Lauwe |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Diksmuide | 71 |
2 | Lauwe | 56 |
3 | Rumbeke | 48 |
4 | Sassport Boezinge | 47 |
5 | Bredene | 43 |
6 | Varsenare | 43 |
7 | Racing Waregem | 42 |
8 | Sparta Heestert | 40 |
9 | Wevelgem City | 39 |
10 | Ardooie | 31 |
11 | Moen | 28 |
12 | Excelsior Zedelgem | 27 |
13 | Oostnieuwkerke | 25 |
14 | Westrozebeke | 24 |
15 | Dottignies | 12 |
16 | Meulebeke | 8 |