Belçika Futbol Ligleri, Belçika Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
02/06/2024 16:00 MS Ransart 2-3 Genappe
02/06/2024 16:00 Ertelendi Stade Everois - Loyers
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
02/06/2024 14:30 MS Genk 0-1 Gent
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
02/06/2024 03:00 Ertelendi Tilffois - PAC Buzet
01/06/2024 19:00 MS Hombourg 2-3 Oppagne-Wéris
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
26/05/2024 19:30 MS Antwerp 3-1 Anderlecht
26/05/2024 19:30 MS Union St. Gilloise 2-0 Genk
26/05/2024 19:30 MS Club Brugge KV 0-0 Cercle Brugge
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
26/05/2024 16:00 MS Stade Everois 3-1 Tilffois
26/05/2024 16:00 MS Oppagne-Wéris 3-0 Ransart
26/05/2024 16:00 MS Hombourg 2-1 Genappe
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
26/05/2024 16:00 USB RUS Binche 1-1 Rochefort
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
26/05/2024 14:30 USB Kortrijk 4-2 Lommel United
25/05/2024 21:30 MS KV Mechelen 3-2 Standard Liege
25/05/2024 21:30 MS OH Leuven 1-2 KVC Westerlo
25/05/2024 21:30 MS Gent 2-0 St. Truiden
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
25/05/2024 14:30 MS Anderlecht W 4-2 Genk W
25/05/2024 14:30 MS Standard Liege W 5-1 Club Brugge W
25/05/2024 14:30 MS OH Leuven W 7-0 Gent W
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
24/05/2024 21:30 MS PAC Buzet 1-4 Loyers
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
24/05/2024 21:00 MS Tournai 1-4 Tubize
23/05/2024 21:00 İptal Edildi Cercle Brugge II - Sporting Hasselt
23/05/2024 21:00 İptal Edildi Merelbeke - Lyra-Lierse Berlaar
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
20/05/2024 19:30 MS Genk 1-0 Antwerp
19/05/2024 20:15 MS Lommel United 0-1 Kortrijk
19/05/2024 19:30 MS Anderlecht 0-1 Club Brugge KV
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
19/05/2024 17:00 USB Condruzien 1-1 Genappe
Belçika Provincial - Play-offs VV Belçika - Provincial - Play-offs VV ( Lig Maçı )
19/05/2024 16:00 MS Ardennen 0-2 Rumbeke
19/05/2024 16:00 MS De Kempen 1-0 Weerstand Koersel
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 16:00 İptal Edildi Mechelen II - Rupel Boom
19/05/2024 16:00 MS Rochefort 0-5 Tubize
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
19/05/2024 14:30 MS Cercle Brugge 1-2 Union St. Gilloise
18/05/2024 21:45 MS Standard Liege 1-4 Gent
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
18/05/2024 21:00 - Tournai - RUS Binche
18/05/2024 19:30 İptal Edildi Zulte Waregem II - Ninove
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
18/05/2024 19:15 MS KVC Westerlo 0-2 KV Mechelen
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:30 MS Club Brugge W 0-2 Anderlecht W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
17/05/2024 21:45 MS St. Truiden 1-1 OH Leuven
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
17/05/2024 21:30 MS Gent W 0-2 Standard Liege W
17/05/2024 21:30 MS Genk W 2-5 OH Leuven W
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
17/05/2024 21:30 MS PAC Buzet 1-0 Libramont
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
13/05/2024 21:30 MS Club Brugge KV 2-2 Union St. Gilloise
12/05/2024 19:30 MS Antwerp 1-2 Cercle Brugge
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
12/05/2024 19:00 MS PAC Buzet 2-0 Ransart
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
12/05/2024 17:00 MS St. Truiden 2-1 KV Mechelen
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
12/05/2024 17:00 MS Deinze 1-2 Lommel United
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
12/05/2024 17:00 MS Genappe 1-3 Stade Everois
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Verviers 2-1 Stockay-Warfusée
12/05/2024 16:00 MS Jette 1-5 Union Saint-Gilloise II
12/05/2024 16:00 MS La Louvière Centre 2-3 Meux
12/05/2024 16:00 MS Hamoir 1-2 Tubize
12/05/2024 16:00 MS Rebecq 1-6 RUS Binche
12/05/2024 16:00 MS Ganshoren 3-2 Acren-Lessines
12/05/2024 16:00 MS Warnant 1-1 La Calamine
Belçika Provincial - Play-offs VV Belçika - Provincial - Play-offs VV ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Ardennen 1-2 Weerstand Koersel
12/05/2024 16:00 USB Rumbeke 3-3 De Kempen
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Loyers 1-0 Condruzien
12/05/2024 16:00 MS Oppagne-Wéris 1-4 Libramont
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Aywaille 3-2 Ostiches
12/05/2024 16:00 MS Berg en Dal 3-1 Esperanza Pelt
12/05/2024 16:00 MS Raeren-Eynatten 0-1 Crossing Schaerbeek
12/05/2024 16:00 MS Habay-la-Neuve 0-1 Entité Manageoise
12/05/2024 16:00 MS Elsautoise 1-4 Braine
12/05/2024 16:00 MS Roeselare Daisel 4-1 Wellen
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 USB Merelbeke 2-1 Zulte Waregem II
12/05/2024 16:00 MS Lyra-Lierse Berlaar 5-0 Rupel Boom
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
12/05/2024 14:30 MS Gent 0-1 OH Leuven
11/05/2024 21:45 MS Anderlecht 2-1 Genk
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
11/05/2024 21:00 MS Knokke 0-0 Sporting Charleroi II
11/05/2024 21:00 MS URSL Visé 0-1 RAAL La Louvière
11/05/2024 21:00 MS Tienen 0-4 Dessel Sport
11/05/2024 21:00 MS KAA Gent II 2-2 Cappellen
11/05/2024 21:00 MS Heist 1-0 Union Namur
11/05/2024 21:00 MS Thes Sport 2-1 Lokeren-Temse
11/05/2024 21:00 MS Royal Antwerp II 1-0 Hoogstraten
11/05/2024 21:00 MS Excelsior Virton 1-1 Oud-Heverlee Leuven II
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
11/05/2024 21:00 MS Albert Quévy-Mons 5-0 Verlaine
11/05/2024 21:00 MS Rochefort 1-1 Tournai
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
11/05/2024 21:00 MS Sporting Hasselt 1-0 Ninove
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
11/05/2024 19:30 MS Anderlecht W 5-2 Gent W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
11/05/2024 19:15 MS Charleroi 3-1 Kortrijk
11/05/2024 19:15 MS AS Eupen 2-0 RWDM
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
11/05/2024 17:15 MS Club Brugge W 1-0 Genk W
Belçika Second Amateur Division - Play-offs Belçika - Second Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
11/05/2024 16:00 MS Cercle Brugge II 1-0 Mechelen II
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:30 MS OH Leuven W 0-1 Standard Liege W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
10/05/2024 21:45 Ertelendi Standard Liege - KVC Westerlo
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
10/05/2024 21:30 MS Olympic Charleroi 4-1 Sint-Eloois-Winkel
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
09/05/2024 17:00 MS Braine 0-1 Ostiches
09/05/2024 17:00 MS Berg en Dal 1-0 Roeselare Daisel
Belçika Cup Belçika - Cup ( Kupa Maçı )
09/05/2024 16:30 MS Union St. Gilloise 1-0 Antwerp
Belçika Provincial - Play-offs VV Belçika - Provincial - Play-offs VV ( Lig Maçı )
09/05/2024 16:00 MS Antonia 0-3 Rumbeke
09/05/2024 16:00 PEN Berlare 2-2
PS : 0-1
Ardennen
09/05/2024 16:00 MS Weerstand Koersel 3-1 Fenixx BeigHum
09/05/2024 16:00 MS De Kempen 6-2 Groen Star Beek
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
09/05/2024 16:00 MS Wellen 2-5 Esperanza Pelt
09/05/2024 16:00 USB Crossing Schaerbeek 2-1 Entité Manageoise
09/05/2024 16:00 MS Aywaille 3-1 Elsautoise
09/05/2024 16:00 MS Raeren-Eynatten 2-1 Habay-la-Neuve
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
08/05/2024 19:00 MS KV Oostende U21 5-0 Lommel U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
05/05/2024 20:15 MS Kortrijk 1-0 AS Eupen
05/05/2024 19:30 MS Union St. Gilloise 0-0 Anderlecht
05/05/2024 17:00 MS OH Leuven 3-1 Standard Liege
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 MS Lommel United 1-1 Deinze
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 USB Raeren-Eynatten 1-0 Braine
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Stockay-Warfusée 4-0 Hamoir
05/05/2024 16:00 MS Union Saint-Gilloise II 1-3 Albert Quévy-Mons
05/05/2024 16:00 MS Tubize 2-0 La Louvière Centre
05/05/2024 16:00 MS RUS Binche 4-1 Verviers
05/05/2024 16:00 MS Verlaine 2-2 Ganshoren
05/05/2024 16:00 MS Acren-Lessines 6-5 Rebecq
05/05/2024 16:00 MS Meux 5-0 Warnant
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Dikkelvenne 1-2 Oostkamp
05/05/2024 16:00 MS Zulte Waregem II 1-2 Harelbeke
05/05/2024 16:00 MS RFC Wetteren 1-2 Ninove
05/05/2024 16:00 MS Cercle Brugge II 2-1 Olsa Brakel
05/05/2024 16:00 MS Zelzate 1-3 Oudenaarde
05/05/2024 16:00 MS Eendracht Aalst 1-3 Gullegem
05/05/2024 16:00 MS Sparta Petegem 3-0 Mandel United
05/05/2024 16:00 MS Merelbeke 2-3 Voorde Appelterre
05/05/2024 16:00 MS KRC Gent 0-2 Torhout
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Racing Mechelen 0-1 FC Lebbeke
05/05/2024 16:00 MS Tongeren 1-2 Rupel Boom
05/05/2024 16:00 MS Berchem Sport 1-1 Lille
05/05/2024 16:00 MS City Pirates Antwerpen 2-1 Londerzeel
05/05/2024 16:00 MS Sporting Hasselt 3-1 Hades
05/05/2024 16:00 MS Lyra-Lierse Berlaar 1-1 Wezel
05/05/2024 16:00 MS Diegem Sport 3-4 Spouwen-Mopertingen
05/05/2024 16:00 MS Mechelen II 6-4 Tempo Overijse
05/05/2024 16:00 MS Bocholt 1-1 Houtvenne
Belçika Provincial - Play-offs VV Belçika - Provincial - Play-offs VV ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS KSK Beveren 1-2 Weerstand Koersel
05/05/2024 16:00 MS Olympia Wijgmaal 0-1 Antonia
05/05/2024 16:00 USB Rumbeke 3-2 Haasdonk
05/05/2024 16:00 MS Berlaar-Heikant 0-2 Fenixx BeigHum
05/05/2024 16:00 MS Ardennen 5-0 Park Houthalen
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Lorraine Arlon 0-2 Libramont
05/05/2024 16:00 USB PAC Buzet 4-3 Antoing
05/05/2024 16:00 MS Molenbaix 0-1 Ransart
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Eendracht Aalter 1-6 Betekom
05/05/2024 16:00 USB Wellen 2-2 VW Hamme
05/05/2024 16:00 USB Entité Manageoise 3-3 Ostiches
05/05/2024 16:00 MS Gouvy 0-7 Belœil
05/05/2024 16:00 MS Roeselare Daisel 3-2 Wielsbeke
05/05/2024 16:00 MS Crossing Schaerbeek 3-2 Elsautoise
05/05/2024 16:00 MS Habay-la-Neuve 3-0 Aywaille
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:30 MS Antwerp 1-2 Club Brugge KV
04/05/2024 21:45 MS Cercle Brugge 4-1 Genk
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 21:00 MS Oud-Heverlee Leuven II 3-2 Royal Antwerp II
04/05/2024 21:00 MS Hoogstraten 2-3 Heist
04/05/2024 21:00 MS Union Namur 0-1 KAA Gent II
04/05/2024 21:00 MS RAAL La Louvière 0-3 Knokke
04/05/2024 21:00 MS Sint-Eloois-Winkel 0-2 Tienen
04/05/2024 21:00 MS Cappellen 3-3 Excelsior Virton
04/05/2024 21:00 MS Lokeren-Temse 4-1 URSL Visé
Belçika Provincial - Play-offs ACFF Belçika - Provincial - Play-offs ACFF ( Lig Maçı )
04/05/2024 21:00 - Oppagne-Wéris - Messancy
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
04/05/2024 21:00 - Esperanza Pelt - Zepperen-Brustem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 20:30 MS Dessel Sport 1-4 Olympic Charleroi
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
04/05/2024 20:30 - Tournai - Jette
04/05/2024 20:30 - La Calamine - Rochefort
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
04/05/2024 20:00 MS Standard Liege W 4-2 Genk W
04/05/2024 20:00 MS Mechelen 0-2 Zulte-Waregem W
Belçika Provincial - Play-offs VV Belçika - Provincial - Play-offs VV ( Lig Maçı )
04/05/2024 20:00 - Sassport Boezinge - De Kempen
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
04/05/2024 19:15 MS KV Mechelen 2-4 Gent
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
04/05/2024 18:00 - Berg en Dal - Avanti
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
04/05/2024 17:00 MS RWDM 1-3 Charleroi
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:30 MS Gent W 0-2 Club Brugge W
04/05/2024 14:30 MS OH Leuven W 0-1 Anderlecht W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:45 MS KVC Westerlo 2-2 St. Truiden
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:30 MS White Star Woluwe W 0-3 Charleroi W
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:00 MS Sporting Charleroi II 2-3 Thes Sport
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:00 MS RFC de Liege U21 1-0 Sint-Truiden U21
03/05/2024 21:00 MS RWDM U21 5-0 Lierse K. U21
Belçika Third Amateur Division - Play-offs Belçika - Third Amateur Division - Play-offs ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:00 MS Onhaye 3-2 Huy
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:30 MS AS Eupen U21 3-1 Francs Borains U21
03/05/2024 20:30 MS KV Oostende U21 5-1 Westerlo U21
03/05/2024 20:30 MS Waasland-Beveren U21 2-2 Dender U21
03/05/2024 20:30 MS Deinze U21 0-0 Kortrijk U21
03/05/2024 20:30 MS Patro Eisden U21 2-2 Lommel U21
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
01/05/2024 21:00 MS Lommel United 1-0 Zulte Waregem
01/05/2024 17:00 MS Deinze 2-1 Patro Eisden
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
29/04/2024 21:00 MS Lierse K. U21 3-1 Waasland-Beveren U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/04/2024 20:15 MS RWDM 0-1 Kortrijk
28/04/2024 19:30 MS Union St. Gilloise 4-1 Antwerp
28/04/2024 17:00 MS Cercle Brugge 1-1 Anderlecht
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/04/2024 17:00 MS Meix-Devant-Virton 0-2 Richelle United
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Knokke 1-0 Union Namur
28/04/2024 16:00 MS Tienen 1-0 Lokeren-Temse
28/04/2024 16:00 MS URSL Visé 4-1 Cappellen
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Ganshoren 0-0 RUS Binche
28/04/2024 16:00 MS Acren-Lessines 2-3 Tubize
28/04/2024 16:00 MS Rebecq 0-2 Verlaine
28/04/2024 16:00 MS Hamoir 0-2 Tournai
28/04/2024 16:00 MS Warnant 1-0 Stockay-Warfusée
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Gullegem 2-2 Dikkelvenne
28/04/2024 16:00 MS Ninove 4-5 Sparta Petegem
28/04/2024 16:00 MS Oostkamp 2-3 RFC Wetteren
28/04/2024 16:00 MS Oudenaarde 3-0 Zulte Waregem II
28/04/2024 16:00 MS Voorde Appelterre 3-1 Zelzate
28/04/2024 16:00 MS Mandel United 0-3 KRC Gent
28/04/2024 16:00 MS Olsa Brakel 0-3 Merelbeke
28/04/2024 16:00 MS Harelbeke 1-0 Eendracht Aalst
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Lille 1-2 City Pirates Antwerpen
28/04/2024 16:00 MS Tempo Overijse 1-2 Racing Mechelen
28/04/2024 16:00 MS Londerzeel 1-2 Berchem Sport
28/04/2024 16:00 MS Rupel Boom 3-2 Sporting Hasselt
28/04/2024 16:00 MS Spouwen-Mopertingen 1-0 Mechelen II
28/04/2024 16:00 MS FC Lebbeke 0-0 Tongeren
28/04/2024 16:00 MS Houtvenne 0-0 Lyra-Lierse Berlaar
28/04/2024 16:00 MS Hades 3-3 Diegem Sport
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Ostiches 6-1 Wallonne Ciney
28/04/2024 16:00 MS Arquet 1-4 Braine
28/04/2024 16:00 MS Belœil 0-1 Jodoigne
28/04/2024 16:00 MS Flénu 3-1 Rapid Symphorinois
28/04/2024 16:00 MS Perwez 5-0 Couvin-Mariembourg
28/04/2024 16:00 MS Jeunesse Tamines 0-0 Onhaye
28/04/2024 16:00 MS Entité Manageoise 3-0 Crossing Schaerbeek
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Seraing II 2-3 Marloie Sport
28/04/2024 16:00 MS Habay-la-Neuve 2-0 Elsautoise
28/04/2024 16:00 MS Gouvy 0-0 Longlier
28/04/2024 16:00 MS Herstal 0-3 Sprimont
28/04/2024 16:00 MS Mormont 1-1 Wanze / Bas-Oha
28/04/2024 16:00 MS Aywaille 4-3 Huy
28/04/2024 16:00 MS Raeren-Eynatten 3-0 Waremme
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Wielsbeke 2-4 Wambeek-Ternat
28/04/2024 16:00 MS VW Hamme 1-0 Eendracht Wervik
28/04/2024 16:00 MS Jong Lede 0-2 Roeselare Daisel
28/04/2024 16:00 MS Avanti 3-4 Wolvertem Merchtem
28/04/2024 16:00 MS Pepingen-Halle 1-1 Sint-Denijs Sport
28/04/2024 16:00 MS Westhoek 2-1 Erpe-Mere United
28/04/2024 16:00 MS HO Kalken 4-0 Eendracht Aalter
28/04/2024 16:00 MS Blankenberge 1-1 Elene-Grotenberge
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Zwarte Leeuw 0-1 Geel
28/04/2024 16:00 MS Wellen 2-1 Eendracht Termien
28/04/2024 16:00 MS Turnhout 0-1 Zepperen-Brustem
28/04/2024 16:00 MS Diest 1-3 Betekom
28/04/2024 16:00 MS Nijlen 2-1 Witgoor Sport
28/04/2024 16:00 MS Beerschot VA II 4-3 Schoonbeek-Beverst
28/04/2024 16:00 MS Sint-Lenaarts 3-1 Berg en Dal
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Gilly 0-2 Naastois
28/04/2024 16:00 MS Ransart 1-1 Péruwelz
28/04/2024 16:00 MS Soignies Sports 1-5 SG-Tertre-Hautrage
28/04/2024 16:00 MS Gerpinnes 1-3 PAC Buzet
28/04/2024 16:00 MS Molenbaix 1-2 Neufvilles
28/04/2024 16:00 MS Hornu 1-2 Antoing
28/04/2024 16:00 MS Courcelles 1-1 Nechin
28/04/2024 16:00 MS Sporting Club Jemappes 1-3 Gosselies Sports
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Anhée 1-1 US Dinantaise
28/04/2024 16:00 MS Condruzien 1-2 Nismes
28/04/2024 16:00 MS Rochefort II 0-4 Chevetogne
28/04/2024 16:00 MS Biesme 5-2 Grand-Leez
28/04/2024 16:00 MS Evelette-Jallet 0-1 Meux II
28/04/2024 16:00 MS Loyers 6-2 Flavion-Morialmé
28/04/2024 16:00 MS Union Bossière Gembloux 5-2 Beauraing
28/04/2024 16:00 MS Fernelmont-Hemptinne 1-3 Spy
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Eppegem 1-0 Herent
28/04/2024 16:00 MS Rotselaar 3-1 Elewijt
28/04/2024 16:00 MS Liedekerke 2-2 Sporting Kampenhout
28/04/2024 16:00 MS Huldenberg 2-3 Eendracht Mazenzele
28/04/2024 16:00 MS Fenixx BeigHum 4-1 Stade Bierbeek
28/04/2024 16:00 MS Hoegaarden-Outgaarden 5-1 Bertem-Leefdaal
28/04/2024 16:00 MS Linden 0-2 Olympia Wijgmaal
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Loenhout 3-1 K. Kontich
28/04/2024 16:00 MS Berlaar-Heikant 2-0 Vosselaar
28/04/2024 16:00 MS Ranst 6-1 Hoboken
28/04/2024 16:00 MS Sporting Tisselt 4-0 Ternesse
28/04/2024 16:00 MS Mariekerke 0-2 De Kempen
28/04/2024 16:00 MS WS Schorvoort 1-0 Zandhovense
28/04/2024 16:00 MS Antonia 2-4 's Gravenwezel-Schilde
28/04/2024 16:00 MS Bevel 2-2 KBSK Retie
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Lauwe 6-1 Moen
28/04/2024 16:00 MS Varsenare 2-1 Bredene
28/04/2024 16:00 MS Racing Waregem 4-0 Oostnieuwkerke
28/04/2024 16:00 MS Westrozebeke 3-4 Sassport Boezinge
28/04/2024 16:00 MS Ardooie 3-0 Excelsior Zedelgem
28/04/2024 16:00 MS Meulebeke 0-3 Rumbeke
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Drongen 2-2 Sottegem
28/04/2024 16:00 MS Lembeke 1-2 Munkzwalm
28/04/2024 16:00 MS Lokeren Doorslaar 3-0 KSK Beveren
28/04/2024 16:00 MS Ardennen 6-2 Haasdonk
28/04/2024 16:00 MS Svelta Melsele 2-4 Destelbergen
28/04/2024 16:00 MS Denderhoutem 1-1 Standard Denderleeuw
28/04/2024 16:00 MS Zeveren Sportief 3-1 Kleit Maldegem
28/04/2024 16:00 MS Berlare 4-0 DT Borsbeke
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Helson Helchteren 1-1 Weerstand Koersel
28/04/2024 16:00 MS Eendracht Maasmechelen 3-1 Herk
28/04/2024 16:00 MS Turkse Rangers 3-1 Meeuwen
28/04/2024 16:00 MS Achel 1-0 Groen Star Beek
28/04/2024 16:00 MS Bregel Sport 5-2 Zonhoven United
28/04/2024 16:00 MS Park Houthalen 3-0 Torpedo Hasselt
28/04/2024 16:00 MS Sporting Nevok Gruitrode 0-2 Beringen
28/04/2024 16:00 MS Herkol 4-1 HIH Hoepertingen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Chaumont 0-1 Vaux-Noville
28/04/2024 16:00 MS Oppagne-Wéris 4-3 Libramont
28/04/2024 16:00 MS Lorraine Arlon 5-0 Ethe Belmont
28/04/2024 16:00 MS Érezée 0-3 Sartoise
28/04/2024 16:00 MS La Roche 1-0 RESC Houffaloise
28/04/2024 16:00 MS Messancy 1-0 Harre-Manhay
28/04/2024 16:00 MS Florenville 2-4 Nothomb-Post
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Union Lasne-Ohain 0-1 Kosova Schaerbeek
28/04/2024 16:00 MS Genappe 0-5 Léopold
28/04/2024 16:00 MS Grez-Doiceau 4-0 Saint-Josse
28/04/2024 16:00 MS Amicii Bruxelles 4-2 NSeth Berchem
28/04/2024 16:00 MS Ixelles 1-0 Tubize II
28/04/2024 16:00 MS BX Brussels 1-1 Stade Everois
28/04/2024 16:00 MS Saint-Michel 0-1 Auderghem
28/04/2024 15:30 MS Waterloo 2-2 Sporting Bruxelles
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/04/2024 14:30 MS Genk 0-3 Club Brugge KV
27/04/2024 21:45 MS Gent 3-2 KVC Westerlo
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 MS Zulte Waregem 1-1 Lommel United
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 MS Olympic Charleroi 1-0 RAAL La Louvière
27/04/2024 21:00 MS Excelsior Virton 4-2 Heist
27/04/2024 21:00 MS Royal Antwerp II 1-3 Sporting Charleroi II
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 - La Louvière Centre - La Calamine
27/04/2024 21:00 - Albert Quévy-Mons - Meux
27/04/2024 21:00 - Rochefort - Union Saint-Gilloise II
27/04/2024 21:00 - Verviers - Jette
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 - Torhout - Cercle Brugge II
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 - Aische - RAS Monceau
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 - Tervuren-Duisburg - Kraainem
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:00 - Wevelgem City - Diksmuide
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
27/04/2024 20:30 MS Dessel Sport 1-1 Sint-Eloois-Winkel
27/04/2024 20:30 MS Thes Sport 2-2 Hoogstraten
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
27/04/2024 20:30 - KFC Eksel - Esperanza Pelt
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:15 MS Standard Liege 1-1 St. Truiden
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:00 MS Sparta Heestert 6-2 Dottignies
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
27/04/2024 17:15 MS Club Brugge W 3-3 OH Leuven W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
27/04/2024 17:00 MS KV Mechelen 3-0 OH Leuven
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
27/04/2024 17:00 MS Patro Eisden 0-4 Deinze
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
27/04/2024 17:00 MS Zulte-Waregem W 0-1 White Star Woluwe W
27/04/2024 14:30 MS Anderlecht W 0-0 Standard Liege W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:45 MS AS Eupen 1-2 Charleroi
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:30 MS Genk W 1-2 Gent W
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:30 MS Kortrijk U21 3-1 AS Eupen U21
26/04/2024 21:30 MS Francs Borains U21 3-2 Patro Eisden U21
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:15 MS Wezel 1-3 Bocholt
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:15 MS Westerlo U21 2-3 RFC de Liege U21
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:00 MS Charleroi W 1-3 Mechelen
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:00 MS KAA Gent II 3-0 Oud-Heverlee Leuven II
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:00 MS Dender U21 1-1 Deinze U21
26/04/2024 21:00 MS Sint-Truiden U21 0-2 KV Oostende U21
26/04/2024 20:30 MS Lommel U21 0-2 RWDM U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
25/04/2024 21:30 MS Antwerp 0-3 Union St. Gilloise
24/04/2024 21:30 MS Anderlecht 3-0 Cercle Brugge
24/04/2024 21:30 MS Club Brugge KV 4-0 Genk
23/04/2024 21:30 MS St. Truiden 0-2 Gent
23/04/2024 21:30 MS KVC Westerlo 1-1 OH Leuven
23/04/2024 21:30 MS Standard Liege 0-0 KV Mechelen
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
22/04/2024 21:00 MS Lierse K. U21 1-2 Kortrijk U21
22/04/2024 20:30 MS Deinze U21 1-1 Francs Borains U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
21/04/2024 20:15 MS Charleroi 1-0 AS Eupen
21/04/2024 19:30 MS Union St. Gilloise 1-2 Club Brugge KV
21/04/2024 17:00 MS Kortrijk 2-4 RWDM
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/04/2024 17:00 MS Zelzate 4-0 Olsa Brakel
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Cappellen 2-7 Tienen
21/04/2024 16:00 MS Union Namur 4-0 Dessel Sport
21/04/2024 16:00 MS Oud-Heverlee Leuven II 2-3 Thes Sport
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Stockay-Warfusée 2-2 Rochefort
21/04/2024 16:00 MS RUS Binche 2-0 La Louvière Centre
21/04/2024 16:00 MS Union Saint-Gilloise II 0-2 Ganshoren
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Eendracht Aalst 3-0 Ninove
21/04/2024 16:00 MS RFC Wetteren 0-4 Sparta Petegem
21/04/2024 16:00 MS Cercle Brugge II 2-1 Harelbeke
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Diegem Sport 5-1 FC Lebbeke
21/04/2024 16:00 MS Mechelen II 1-2 Rupel Boom
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Couvin-Mariembourg 0-9 Ostiches
21/04/2024 16:00 MS Jodoigne 2-1 Aische
21/04/2024 16:00 MS Crossing Schaerbeek 6-3 Jeunesse Tamines
21/04/2024 16:00 MS Wallonne Ciney 2-4 Flénu
21/04/2024 16:00 MS Braine 0-0 Belœil
21/04/2024 16:00 MS RAS Monceau 1-0 Perwez
21/04/2024 16:00 MS Onhaye 2-5 Arquet
21/04/2024 16:00 MS Rapid Symphorinois 0-1 Entité Manageoise
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Sprimont 0-4 Raeren-Eynatten
21/04/2024 16:00 MS Wanze / Bas-Oha 2-1 Seraing II
21/04/2024 16:00 MS Longlier 1-3 Aywaille
21/04/2024 16:00 MS Richelle United 1-3 Habay-la-Neuve
21/04/2024 16:00 MS Waremme 0-2 Meix-Devant-Virton
21/04/2024 16:00 MS Marloie Sport 2-1 Gouvy
21/04/2024 16:00 MS Elsautoise 0-3 Mormont
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Roeselare Daisel 3-0 Pepingen-Halle
21/04/2024 16:00 MS Wambeek-Ternat 0-1 Westhoek
21/04/2024 16:00 MS Eendracht Wervik 2-1 HO Kalken
21/04/2024 16:00 MS Elene-Grotenberge 2-0 Avanti
21/04/2024 16:00 MS Wolvertem Merchtem 1-3 Blankenberge
21/04/2024 16:00 MS Eendracht Aalter 2-2 Jong Lede
21/04/2024 16:00 MS Sint-Denijs Sport 0-0 VW Hamme
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Betekom 2-1 Sint-Lenaarts
21/04/2024 16:00 MS Witgoor Sport 1-5 Turnhout
21/04/2024 16:00 MS Esperanza Pelt 2-0 Wellen
21/04/2024 16:00 MS Zepperen-Brustem 0-1 Nijlen
21/04/2024 16:00 MS Schoonbeek-Beverst 2-1 Diest
21/04/2024 16:00 MS Eendracht Termien 2-0 Zwarte Leeuw
21/04/2024 16:00 MS Geel 6-1 KFC Eksel
21/04/2024 16:00 MS Berg en Dal 2-2 Beerschot VA II
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Antoing 4-2 Sporting Club Jemappes
21/04/2024 16:00 MS Neufvilles 1-1 Courcelles
21/04/2024 16:00 MS PAC Buzet 0-3 Hornu
21/04/2024 16:00 MS Péruwelz 3-0 Gerpinnes
21/04/2024 16:00 MS SG-Tertre-Hautrage 2-3 Molenbaix
21/04/2024 16:00 MS Gosselies Sports 1-0 Soignies Sports
21/04/2024 16:00 MS Naastois 1-3 Ransart
21/04/2024 16:00 MS Nechin 4-0 Gilly
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Meux II 1-4 Biesme
21/04/2024 16:00 MS Nismes 2-2 Evelette-Jallet
21/04/2024 16:00 MS Beauraing 0-3 Condruzien
21/04/2024 16:00 MS Chevetogne 3-2 Fernelmont-Hemptinne
21/04/2024 16:00 MS US Dinantaise 1-1 Union Bossière Gembloux
21/04/2024 16:00 MS Flavion-Morialmé 0-3 Anhée
21/04/2024 16:00 MS Spy 0-3 Rochefort II
21/04/2024 16:00 MS Grand-Leez 2-1 Loyers
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Aubel 4-1 Malmundaria
21/04/2024 16:00 MS Ster-Francorchamps 0-2 FC Du Geer
21/04/2024 16:00 MS Hannut 1-0 RCS Stavelotain
21/04/2024 16:00 MS Mélen-Micheroux 1-4 Union Flémalloise
21/04/2024 16:00 MS Hombourg 2-1 Sart-Lez-Spa
21/04/2024 16:00 MS FC Eupen 6-0 UCE Liège
21/04/2024 16:00 MS Tilffois 2-0 Beaufays
21/04/2024 16:00 MS Trooz 3-3 JS Fizoise
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Bertem-Leefdaal 2-1 Tervuren-Duisburg
21/04/2024 16:00 MS Sporting Kampenhout 0-4 Rotselaar
21/04/2024 16:00 MS Kraainem 1-0 Liedekerke
21/04/2024 16:00 MS Eendracht Mazenzele 0-3 Linden
21/04/2024 16:00 MS Herent 1-3 Fenixx BeigHum
21/04/2024 16:00 MS Olympia Wijgmaal 2-0 Huldenberg
21/04/2024 16:00 MS Stade Bierbeek 0-2 Eppegem
21/04/2024 16:00 MS Elewijt 2-0 Hoegaarden-Outgaarden
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Hoboken 3-1 WS Schorvoort
21/04/2024 16:00 MS Ternesse 3-2 Loenhout
21/04/2024 16:00 MS Zandhovense 0-2 Sporting Tisselt
21/04/2024 16:00 MS K. Kontich 1-0 Ranst
21/04/2024 16:00 MS De Kempen 4-0 Berlaar-Heikant
21/04/2024 16:00 MS 's Gravenwezel-Schilde 1-4 Bevel
21/04/2024 16:00 MS KBSK Retie 2-4 Antonia
21/04/2024 16:00 MS Vosselaar 2-3 Mariekerke
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Oostnieuwkerke 1-2 Westrozebeke
21/04/2024 16:00 MS Rumbeke 3-1 Wevelgem City
21/04/2024 16:00 MS Dottignies 0-3 Varsenare
21/04/2024 16:00 MS Moen 3-3 Ardooie
21/04/2024 16:00 MS Sassport Boezinge 1-3 Sparta Heestert
21/04/2024 16:00 MS Bredene 1-3 Racing Waregem
21/04/2024 16:00 MS Diksmuide 2-0 Meulebeke
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Standard Denderleeuw 1-3 Lembeke
21/04/2024 16:00 MS Sottegem 4-0 Denderhoutem
21/04/2024 16:00 MS Haasdonk 4-2 Berlare
21/04/2024 16:00 MS Destelbergen 1-1 Zeveren Sportief
21/04/2024 16:00 MS Kleit Maldegem 1-0 Svelta Melsele
21/04/2024 16:00 MS DT Borsbeke 1-1 Ardennen
21/04/2024 16:00 MS Munkzwalm 6-0 Lokeren Doorslaar
21/04/2024 16:00 MS KSK Beveren 1-5 Drongen
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Beringen 2-1 Achel
21/04/2024 16:00 MS Groen Star Beek 5-0 Sporting Nevok Gruitrode
21/04/2024 16:00 MS Torpedo Hasselt 1-1 Helson Helchteren
21/04/2024 16:00 MS HIH Hoepertingen 0-5 Park Houthalen
21/04/2024 16:00 MS Weerstand Koersel 1-1 Turkse Rangers
21/04/2024 16:00 MS Meeuwen 4-2 Herkol
21/04/2024 16:00 MS Zonhoven United 2-0 Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Vaux-Noville 2-2 Érezée
21/04/2024 16:00 MS Nothomb-Post 2-3 Messancy
21/04/2024 16:00 MS Harre-Manhay 2-3 Oppagne-Wéris
21/04/2024 16:00 MS La Roche 5-0 Chaumont
21/04/2024 16:00 MS Libramont 0-1 RESC Houffaloise
21/04/2024 16:00 MS Sartoise 1-0 Lorraine Arlon
21/04/2024 16:00 MS Ethe Belmont 2-3 Florenville
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Léopold 3-0 BX Brussels
21/04/2024 16:00 MS Sporting Bruxelles 2-1 Amicii Bruxelles
21/04/2024 16:00 MS Tubize II 3-0 Saint-Michel
21/04/2024 16:00 MS Saint-Josse 0-1 Ixelles
21/04/2024 16:00 MS Stade Everois 3-2 Grez-Doiceau
21/04/2024 16:00 MS NSeth Berchem 3-2 Union Lasne-Ohain
21/04/2024 16:00 MS Kosova Schaerbeek 1-0 Genappe
21/04/2024 16:00 MS Auderghem 4-0 Waterloo
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:30 MS Herk 2-4 Bregel Sport
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
21/04/2024 14:30 MS Cercle Brugge 0-1 Antwerp
20/04/2024 21:45 MS Genk 2-1 Anderlecht
20/04/2024 21:00 MS Gent 3-1 KV Mechelen
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 MS Heist 1-1 URSL Visé
20/04/2024 21:00 MS Hoogstraten 2-1 Sint-Eloois-Winkel
20/04/2024 21:00 MS Royal Antwerp II 2-4 Knokke
20/04/2024 21:00 MS RAAL La Louvière 3-1 KAA Gent II
20/04/2024 21:00 MS Sporting Charleroi II 3-1 Olympic Charleroi
20/04/2024 21:00 MS Lokeren-Temse 1-3 Excelsior Virton
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Verlaine - Warnant
20/04/2024 21:00 - Meux - Acren-Lessines
20/04/2024 21:00 - Tubize - Verviers
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Merelbeke - Oostkamp
20/04/2024 21:00 - KRC Gent - Gullegem
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - City Pirates Antwerpen - Wezel
20/04/2024 21:00 - Sporting Hasselt - Houtvenne
20/04/2024 21:00 - Racing Mechelen - Lille
20/04/2024 21:00 - Berchem Sport - Hades
20/04/2024 21:00 - Bocholt - Londerzeel
20/04/2024 21:00 - Lyra-Lierse Berlaar - Spouwen-Mopertingen
20/04/2024 21:00 - Tongeren - Tempo Overijse
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 MS Patro Eisden U21 5-3 Sint-Truiden U21
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Jette - Hamoir
20/04/2024 20:30 - La Calamine - Rebecq
20/04/2024 20:30 - Tournai - Albert Quévy-Mons
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Dikkelvenne - Mandel United
20/04/2024 20:30 - Oudenaarde - Torhout
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Erpe-Mere United - Wielsbeke
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 MS Standard Liege W 0-3 OH Leuven W
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Huy - Herstal
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Excelsior Zedelgem - Lauwe
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Zulte Waregem II - Voorde Appelterre
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:15 MS KVC Westerlo 3-3 Standard Liege
20/04/2024 17:00 MS OH Leuven 1-0 St. Truiden
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS RSC Anderlecht II 1-2 Club Brugge II
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Waasland-Beveren U21 1-2 Westerlo U21
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:30 MS Genk W 1-1 Club Brugge W
19/04/2024 21:30 MS Gent W 0-3 Anderlecht W
19/04/2024 21:30 MS White Star Woluwe W 2-0 Mechelen
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
19/04/2024 21:00 MS Beerschot Wilrijk 0-1 Patro Eisden
19/04/2024 21:00 MS Oostende 2-1 Standard Liège II
19/04/2024 21:00 MS Liège 5-0 KRC Genk II
19/04/2024 21:00 MS Zulte Waregem 4-1 Lierse Kempenzonen
19/04/2024 21:00 MS Lommel United 3-1 Waasland-beveren
19/04/2024 21:00 MS Seraing United 1-2 Deinze
19/04/2024 21:00 MS Francs Borains 0-3 Dender
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
19/04/2024 21:00 MS Charleroi W 1-1 Zulte-Waregem W
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
19/04/2024 21:00 MS RWDM U21 2-2 Dender U21
19/04/2024 20:30 MS AS Eupen U21 2-2 KV Oostende U21
18/04/2024 21:00 MS RFC de Liege U21 2-0 Lommel U21
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
17/04/2024 21:00 MS Thes Sport 2-1 KAA Gent II
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
16/04/2024 21:00 MS OH Leuven W 1-0 Club Brugge W
16/04/2024 21:00 MS Gent W 1-1 Genk W
16/04/2024 21:00 MS Standard Liege W 2-2 Anderlecht W
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
15/04/2024 20:30 MS Sint-Truiden U21 0-1 AS Eupen U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 20:15 MS OH Leuven 2-1 Gent
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 20:15 MS Patro Eisden 2-3 Oostende
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:30 MS Anderlecht 2-1 Union St. Gilloise
14/04/2024 17:00 MS Kortrijk 1-2 Charleroi
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:00 MS Standard Liège II 1-2 Seraing United
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:00 MS Voorde Appelterre 2-2 RFC Wetteren
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:00 MS Meix-Devant-Virton 0-0 Sprimont
14/04/2024 17:00 MS Aywaille 2-0 Gouvy
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Knokke 0-1 Hoogstraten
14/04/2024 16:00 MS Sint-Eloois-Winkel 2-1 Oud-Heverlee Leuven II
14/04/2024 16:00 MS Tienen 3-3 URSL Visé
14/04/2024 16:00 MS Union Namur 2-1 Lokeren-Temse
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Ganshoren 2-0 Tournai
14/04/2024 16:00 MS Acren-Lessines 4-0 Stockay-Warfusée
14/04/2024 16:00 MS Rebecq 1-1 Tubize
14/04/2024 16:00 MS Hamoir 0-3 La Calamine
14/04/2024 16:00 MS Warnant 0-0 Union Saint-Gilloise II
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Harelbeke 2-2 Oudenaarde
14/04/2024 16:00 MS Gullegem 2-0 Zelzate
14/04/2024 16:00 MS Olsa Brakel 2-3 Eendracht Aalst
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Rupel Boom 1-1 Diegem Sport
14/04/2024 16:00 MS Londerzeel 0-0 Tongeren
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Entité Manageoise 0-1 Onhaye
14/04/2024 16:00 MS Ostiches 2-3 Rapid Symphorinois
14/04/2024 16:00 MS Flénu 1-0 RAS Monceau
14/04/2024 16:00 MS Belœil 1-2 Crossing Schaerbeek
14/04/2024 16:00 MS Couvin-Mariembourg 4-6 Wallonne Ciney
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Mormont 1-2 Waremme
14/04/2024 16:00 MS Raeren-Eynatten 1-2 Huy
14/04/2024 16:00 MS Habay-la-Neuve 4-1 Wanze / Bas-Oha
14/04/2024 16:00 MS Herstal 0-8 Marloie Sport
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS HO Kalken 2-1 Sint-Denijs Sport
14/04/2024 16:00 MS Avanti 1-1 Roeselare Daisel
14/04/2024 16:00 MS Wambeek-Ternat 0-0 Erpe-Mere United
14/04/2024 16:00 MS Jong Lede 0-3 VW Hamme
14/04/2024 16:00 MS Westhoek 0-2 Eendracht Wervik
14/04/2024 16:00 MS Pepingen-Halle 0-2 Elene-Grotenberge
14/04/2024 16:00 MS Wielsbeke 3-0 Wolvertem Merchtem
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Courcelles 0-2 SG-Tertre-Hautrage
14/04/2024 16:00 MS PAC Buzet 2-2 Péruwelz
14/04/2024 16:00 MS Soignies Sports 0-3 Antoing
14/04/2024 16:00 MS Sporting Club Jemappes 2-1 Hornu
14/04/2024 16:00 MS Molenbaix 2-3 Gosselies Sports
14/04/2024 16:00 MS Ransart 4-2 Nechin
14/04/2024 16:00 MS Gerpinnes 6-1 Naastois
14/04/2024 16:00 MS Gilly 1-4 Neufvilles
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Fernelmont-Hemptinne 3-2 Flavion-Morialmé
14/04/2024 16:00 MS Beauraing 3-4 Anhée
14/04/2024 16:00 MS Rochefort II 5-1 Union Bossière Gembloux
14/04/2024 16:00 MS Spy 1-0 Grand-Leez
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS UCE Liège 0-1 Aubel
14/04/2024 16:00 MS Sart-Lez-Spa 1-1 Tilffois
14/04/2024 16:00 - Malmundaria - Hombourg
14/04/2024 16:00 MS Union Flémalloise 4-4 Hannut
14/04/2024 16:00 MS Beaufays 1-1 Ster-Francorchamps
14/04/2024 16:00 MS RCS Stavelotain 1-2 FC Eupen
14/04/2024 16:00 MS JS Fizoise 1-2 Mélen-Micheroux
14/04/2024 16:00 MS FC Du Geer 3-0 Trooz
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Hoegaarden-Outgaarden 1-1 Stade Bierbeek
14/04/2024 16:00 MS Linden 2-3 Herent
14/04/2024 16:00 MS Eppegem 2-2 Elewijt
14/04/2024 16:00 MS Olympia Wijgmaal 2-1 Eendracht Mazenzele
14/04/2024 16:00 MS Liedekerke 0-2 Bertem-Leefdaal
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Ranst 4-0 Ternesse
14/04/2024 16:00 MS Bevel 1-1 Zandhovense
14/04/2024 16:00 MS WS Schorvoort 2-2 Loenhout
14/04/2024 16:00 MS Sporting Tisselt 2-0 's Gravenwezel-Schilde
14/04/2024 16:00 MS Mariekerke 1-1 KBSK Retie
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Racing Waregem 2-0 Sparta Heestert
14/04/2024 16:00 MS Lauwe 5-0 Oostnieuwkerke
14/04/2024 16:00 MS Ardooie 1-0 Bredene
14/04/2024 16:00 MS Westrozebeke 3-1 Excelsior Zedelgem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Lembeke 1-0 Haasdonk
14/04/2024 16:00 MS Zeveren Sportief 2-1 DT Borsbeke
14/04/2024 16:00 MS Drongen 0-0 Munkzwalm
14/04/2024 16:00 MS Denderhoutem 3-2 Lokeren Doorslaar
14/04/2024 16:00 MS Kleit Maldegem 3-0 Destelbergen
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Eendracht Maasmechelen 1-2 Meeuwen
14/04/2024 16:00 MS Turkse Rangers 1-1 Torpedo Hasselt
14/04/2024 16:00 MS Sporting Nevok Gruitrode 2-3 Zonhoven United
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Ethe Belmont 2-1 Sartoise
14/04/2024 16:00 MS La Roche 0-1 Érezée
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 İptal Edildi Amicii Bruxelles - Waterloo
14/04/2024 16:00 MS Grez-Doiceau 3-3 Léopold
14/04/2024 16:00 MS BX Brussels 1-2 Kosova Schaerbeek
14/04/2024 16:00 MS Union Lasne-Ohain 2-4 Sporting Bruxelles
14/04/2024 16:00 MS Saint-Michel 1-2 Saint-Josse
14/04/2024 16:00 MS Genappe 3-0 NSeth Berchem
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:30 MS Fenixx BeigHum 3-1 Sporting Kampenhout
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:30 MS Club Brugge KV 3-0 Antwerp
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:30 MS Waasland-beveren 2-0 Beerschot Wilrijk
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:45 MS Genk 1-1 Cercle Brugge
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:30 - Ixelles - Stade Everois
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:15 - Rotselaar - Tervuren-Duisburg
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 MS Deinze 3-2 Lommel United
13/04/2024 21:00 MS Dender 1-4 Zulte Waregem
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 MS Mechelen 4-0 White Star Woluwe W
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 MS Excelsior Virton 1-0 Royal Antwerp II
13/04/2024 21:00 MS Heist 2-2 Olympic Charleroi
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - La Louvière Centre - Jette
13/04/2024 21:00 - Rochefort - Meux
13/04/2024 21:00 - Verlaine - RUS Binche
13/04/2024 21:00 - Albert Quévy-Mons - Verviers
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Ninove - Dikkelvenne
13/04/2024 21:00 - Mandel United - Zulte Waregem II
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Lille - Bocholt
13/04/2024 21:00 - Houtvenne - City Pirates Antwerpen
13/04/2024 21:00 - Tempo Overijse - Sporting Hasselt
13/04/2024 21:00 - FC Lebbeke - Mechelen II
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Perwez - Jodoigne
13/04/2024 21:00 - Aische - Braine
13/04/2024 21:00 - Arquet - Jeunesse Tamines
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Richelle United - Elsautoise
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Wellen - Geel
13/04/2024 21:00 - Nijlen - Berg en Dal
13/04/2024 21:00 - Beerschot VA II - Zepperen-Brustem
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Condruzien - Biesme
13/04/2024 21:00 - Chevetogne - Meux II
13/04/2024 21:00 - Evelette-Jallet - US Dinantaise
13/04/2024 21:00 - Loyers - Nismes
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Huldenberg - Kraainem
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Park Houthalen - Herk
13/04/2024 21:00 - Beringen - Groen Star Beek
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Lorraine Arlon - Vaux-Noville
13/04/2024 21:00 - RESC Houffaloise - Harre-Manhay
13/04/2024 21:00 - Messancy - Florenville
13/04/2024 21:00 - Oppagne-Wéris - Nothomb-Post
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:00 - Auderghem - Tubize II
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 MS KAA Gent II 2-2 Dessel Sport
13/04/2024 20:30 MS Thes Sport 5-0 Cappellen
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Torhout - Merelbeke
13/04/2024 20:30 - Sparta Petegem - Cercle Brugge II
13/04/2024 20:30 - Oostkamp - KRC Gent
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Wezel - Berchem Sport
13/04/2024 20:30 - Spouwen-Mopertingen - Racing Mechelen
13/04/2024 20:30 - Hades - Lyra-Lierse Berlaar
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Blankenberge - Eendracht Aalter
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - KFC Eksel - Diest
13/04/2024 20:30 - Zwarte Leeuw - Betekom
13/04/2024 20:30 - Witgoor Sport - Esperanza Pelt
13/04/2024 20:30 - Sint-Lenaarts - Schoonbeek-Beverst
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Berlaar-Heikant - K. Kontich
13/04/2024 20:30 - Antonia - Hoboken
13/04/2024 20:30 - De Kempen - Vosselaar
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Varsenare - Sassport Boezinge
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Ardennen - Sottegem
13/04/2024 20:30 - Berlare - Standard Denderleeuw
13/04/2024 20:30 - Svelta Melsele - KSK Beveren
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:30 - Bregel Sport - HIH Hoepertingen
13/04/2024 20:30 - Herkol - Helson Helchteren
13/04/2024 20:30 - Achel - Weerstand Koersel
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:00 - Wevelgem City - Moen
13/04/2024 20:00 - Meulebeke - Dottignies
13/04/2024 20:00 - Diksmuide - Rumbeke
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:30 - Turnhout - Eendracht Termien
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:15 MS KV Mechelen 3-2 KVC Westerlo
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS Sporting Charleroi II 1-4 RAAL La Louvière
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:15 MS Club Brugge W 0-2 Gent W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:00 MS RWDM 3-1 AS Eupen
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:00 MS Lierse Kempenzonen 1-1 RSC Anderlecht II
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:00 MS Zulte-Waregem W 1-1 Charleroi W
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Westerlo U21 3-2 Deinze U21
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:30 MS Anderlecht W 2-0 OH Leuven W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:45 MS St. Truiden 3-3 Standard Liege
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 MS Genk W 0-2 Standard Liege W
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 MS Seraing II 2-2 Longlier
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 MS Chaumont 0-2 Libramont
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 MS Kortrijk U21 6-1 RWDM U21
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:00 MS KRC Genk II 1-1 Francs Borains
12/04/2024 21:00 MS Club Brugge II 1-2 Liège
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:00 MS Dender U21 3-1 Lierse K. U21
12/04/2024 20:30 MS Lommel U21 2-0 Waasland-Beveren U21
12/04/2024 20:30 MS KV Oostende U21 1-0 Patro Eisden U21
11/04/2024 21:30 MS Francs Borains U21 2-1 RFC de Liege U21
08/04/2024 21:00 MS Lierse K. U21 3-5 Lommel U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 20:15 MS KVC Westerlo 0-3 Gent
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 20:15 MS Francs Borains 2-2 Liège
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 19:30 MS Club Brugge KV 3-1 Anderlecht
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/04/2024 18:00 - Berg en Dal - Geel
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS AS Eupen 1-1 Kortrijk
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS Oostende 1-2 Beerschot Wilrijk
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS Jodoigne 2-3 Flénu
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Olympic Charleroi 3-3 Excelsior Virton
07/04/2024 16:00 MS Oud-Heverlee Leuven II 1-0 Sporting Charleroi II
07/04/2024 16:00 MS Cappellen 0-1 Royal Antwerp II
07/04/2024 16:00 MS URSL Visé 2-2 KAA Gent II
07/04/2024 16:00 MS Sint-Eloois-Winkel 2-0 Heist
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Stockay-Warfusée 1-0 La Louvière Centre
07/04/2024 16:00 MS RUS Binche 0-0 Hamoir
07/04/2024 16:00 MS Union Saint-Gilloise II 5-0 Rebecq
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Eendracht Aalst 4-1 Oostkamp
07/04/2024 16:00 MS Cercle Brugge II 2-3 Ninove
07/04/2024 16:00 MS Zelzate 6-0 RFC Wetteren
07/04/2024 16:00 MS Harelbeke 1-1 Olsa Brakel
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Rupel Boom 3-1 FC Lebbeke
07/04/2024 16:00 MS Lyra-Lierse Berlaar 2-1 Berchem Sport
07/04/2024 16:00 MS Mechelen II 1-2 Lille
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS RAS Monceau 4-0 Couvin-Mariembourg
07/04/2024 16:00 MS Crossing Schaerbeek 3-1 Arquet
07/04/2024 16:00 MS Braine 2-0 Entité Manageoise
07/04/2024 16:00 MS Jeunesse Tamines 2-3 Ostiches
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Gouvy 0-0 Habay-la-Neuve
07/04/2024 16:00 MS Wanze / Bas-Oha 3-1 Raeren-Eynatten
07/04/2024 16:00 MS Waremme 3-1 Richelle United
07/04/2024 16:00 MS Elsautoise 1-2 Meix-Devant-Virton
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Sint-Denijs Sport 1-0 Wambeek-Ternat
07/04/2024 16:00 MS Elene-Grotenberge 1-1 Westhoek
07/04/2024 16:00 MS Wolvertem Merchtem 2-2 Jong Lede
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Eendracht Termien 4-0 Sint-Lenaarts
07/04/2024 16:00 MS Beerschot VA II 7-0 KFC Eksel
07/04/2024 16:00 MS Zepperen-Brustem 1-1 Wellen
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Neufvilles 1-2 Ransart
07/04/2024 16:00 MS SG-Tertre-Hautrage 8-1 Gilly
07/04/2024 16:00 MS Nechin 1-0 Gerpinnes
07/04/2024 16:00 MS Naastois 1-1 PAC Buzet
07/04/2024 16:00 MS Sporting Club Jemappes 2-1 Soignies Sports
07/04/2024 16:00 MS Hornu 0-4 Péruwelz
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Biesme 2-1 Evelette-Jallet
07/04/2024 16:00 MS Nismes 5-2 Rochefort II
07/04/2024 16:00 MS Flavion-Morialmé 3-5 Chevetogne
07/04/2024 16:00 MS Grand-Leez 4-2 Beauraing
07/04/2024 16:00 MS Union Bossière Gembloux 2-0 Spy
07/04/2024 16:00 MS Meux II 3-2 Fernelmont-Hemptinne
07/04/2024 16:00 MS Anhée 2-2 Loyers
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Ster-Francorchamps 1-2 Sart-Lez-Spa
07/04/2024 16:00 MS Hannut 4-1 Mélen-Micheroux
07/04/2024 16:00 MS Tilffois 3-1 Malmundaria
07/04/2024 16:00 MS Hombourg 3-1 UCE Liège
07/04/2024 16:00 MS Aubel 3-2 RCS Stavelotain
07/04/2024 16:00 MS FC Eupen 1-0 Union Flémalloise
07/04/2024 16:00 MS Trooz 1-2 Beaufays
07/04/2024 16:00 MS JS Fizoise 0-5 FC Du Geer
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Stade Bierbeek 0-1 Huldenberg
07/04/2024 16:00 MS Eendracht Mazenzele 2-2 Fenixx BeigHum
07/04/2024 16:00 MS Elewijt 2-0 Liedekerke
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Vosselaar 1-2 Antonia
07/04/2024 16:00 MS KBSK Retie 1-1 WS Schorvoort
07/04/2024 16:00 MS Hoboken 1-0 Sporting Tisselt
07/04/2024 16:00 MS 's Gravenwezel-Schilde 0-5 Berlaar-Heikant
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Bredene 4-0 Westrozebeke
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Lokeren Doorslaar 2-4 Berlare
07/04/2024 16:00 MS Standard Denderleeuw 1-2 Drongen
07/04/2024 16:00 MS Destelbergen 3-0 Ardennen
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Torpedo Hasselt 2-0 Beringen
07/04/2024 16:00 MS HIH Hoepertingen 0-3 Turkse Rangers
07/04/2024 16:00 MS Zonhoven United 2-1 Herkol
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Harre-Manhay 2-0 Chaumont
07/04/2024 16:00 MS La Roche 2-3 Lorraine Arlon
07/04/2024 16:00 MS Vaux-Noville 2-2 Ethe Belmont
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Kosova Schaerbeek 4-1 Grez-Doiceau
07/04/2024 16:00 MS NSeth Berchem 2-1 BX Brussels
07/04/2024 16:00 MS Léopold 1-3 Ixelles
07/04/2024 16:00 MS Sporting Bruxelles 3-0 Genappe
07/04/2024 16:00 MS Saint-Josse 0-4 Auderghem
07/04/2024 16:00 MS Amicii Bruxelles 0-3 Union Lasne-Ohain
07/04/2024 15:30 MS Waterloo 1-2 Tubize II
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Tervuren-Duisburg 1-2 Eppegem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Munkzwalm 2-1 Kleit Maldegem
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Herk 3-1 Achel
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:30 MS Union St. Gilloise 2-3 Cercle Brugge
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:30 MS KRC Genk II 1-0 Standard Liège II
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:45 MS Antwerp 0-1 Genk
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 MS Lommel United 0-0 Seraing United
06/04/2024 21:00 MS Dender 3-0 Deinze
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 MS Hoogstraten 0-2 Union Namur
06/04/2024 21:00 MS Lokeren-Temse 0-1 Knokke
06/04/2024 21:00 MS RAAL La Louvière 2-1 Tienen
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Tubize - Verlaine
06/04/2024 21:00 - Verviers - Warnant
06/04/2024 21:00 - Meux - Ganshoren
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Merelbeke - Gullegem
06/04/2024 21:00 - KRC Gent - Voorde Appelterre
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Tongeren - Wezel
06/04/2024 21:00 - Racing Mechelen - Houtvenne
06/04/2024 21:00 - City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Rapid Symphorinois - Aische
06/04/2024 21:00 - Wallonne Ciney - Perwez
06/04/2024 21:00 - Onhaye - Belœil
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Huy - Seraing II
06/04/2024 21:00 - Marloie Sport - Aywaille
06/04/2024 21:00 - Sprimont - Mormont
06/04/2024 21:00 - Longlier - Herstal
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - VW Hamme - Avanti
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Betekom - Witgoor Sport
06/04/2024 21:00 - Esperanza Pelt - Turnhout
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Gosselies Sports - Courcelles
06/04/2024 21:00 - Antoing - Molenbaix
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - US Dinantaise - Condruzien
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Herent - Rotselaar
06/04/2024 21:00 - Sporting Kampenhout - Hoegaarden-Outgaarden
06/04/2024 21:00 - Bertem-Leefdaal - Olympia Wijgmaal
06/04/2024 21:00 - Kraainem - Linden
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Zandhovense - Ranst
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Rumbeke - Ardooie
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - KSK Beveren - Zeveren Sportief
06/04/2024 21:00 - Haasdonk - Svelta Melsele
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Meeuwen - Park Houthalen
06/04/2024 21:00 - Groen Star Beek - Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Messancy - Oppagne-Wéris
06/04/2024 21:00 - Libramont - Érezée
06/04/2024 21:00 - Florenville - Sartoise
06/04/2024 21:00 - Nothomb-Post - RESC Houffaloise
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:00 - Stade Everois - Saint-Michel
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 MS Dessel Sport 5-1 Thes Sport
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Tournai - Acren-Lessines
06/04/2024 20:30 - La Calamine - Albert Quévy-Mons
06/04/2024 20:30 - Jette - Rochefort
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Oudenaarde - Mandel United
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Spouwen-Mopertingen - Sporting Hasselt
06/04/2024 20:30 - Hades - Londerzeel
06/04/2024 20:30 - Diegem Sport - Bocholt
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Eendracht Aalter - Pepingen-Halle
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Diest - Nijlen
06/04/2024 20:30 - Schoonbeek-Beverst - Zwarte Leeuw
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Ternesse - De Kempen
06/04/2024 20:30 - K. Kontich - Mariekerke
06/04/2024 20:30 - Loenhout - Bevel
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - DT Borsbeke - Denderhoutem
06/04/2024 20:30 - Sottegem - Lembeke
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 - Weerstand Koersel - Sporting Nevok Gruitrode
06/04/2024 20:30 - Helson Helchteren - Bregel Sport
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:00 - Roeselare Daisel - HO Kalken
06/04/2024 20:00 - Erpe-Mere United - Blankenberge
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:00 - Moen - Racing Waregem
06/04/2024 20:00 - Oostnieuwkerke - Varsenare
06/04/2024 20:00 - Dottignies - Wevelgem City
06/04/2024 20:00 - Sparta Heestert - Lauwe
06/04/2024 20:00 - Excelsior Zedelgem - Meulebeke
06/04/2024 19:45 - Sassport Boezinge - Diksmuide
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:30 MS Zulte Waregem II 3-0 Torhout
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:15 MS Standard Liege 0-0 OH Leuven
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:00 MS Eendracht Wervik 0-3 Wielsbeke
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:00 MS Charleroi 0-0 RWDM
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:00 MS Lierse Kempenzonen 3-1 Club Brugge II
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:45 MS KV Mechelen 2-3 St. Truiden
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:00 MS Zulte Waregem 0-0 Patro Eisden
05/04/2024 21:00 MS Waasland-beveren 2-1 RSC Anderlecht II
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:00 MS Dender U21 2-5 Kortrijk U21
05/04/2024 21:00 MS RFC de Liege U21 0-1 KV Oostende U21
05/04/2024 21:00 MS RWDM U21 2-4 Westerlo U21
05/04/2024 20:30 MS Deinze U21 1-2 Sint-Truiden U21
05/04/2024 20:30 MS Patro Eisden U21 2-2 AS Eupen U21
04/04/2024 20:30 MS Waasland-Beveren U21 2-2 Francs Borains U21
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
03/04/2024 19:30 MS WS Schorvoort 2-0 Ternesse
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:30 MS Genk 1-0 Union St. Gilloise
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Malmundaria 1-1 UCE Liège
01/04/2024 16:00 MS Sart-Lez-Spa 1-0 RCS Stavelotain
01/04/2024 16:00 MS Ster-Francorchamps 4-2 Hombourg
01/04/2024 16:00 MS Beaufays 2-2 Union Flémalloise
01/04/2024 16:00 MS Trooz 0-5 Aubel
01/04/2024 16:00 MS JS Fizoise 0-1 FC Eupen
01/04/2024 16:00 MS FC Du Geer 2-1 Hannut
01/04/2024 16:00 MS Tilffois 2-0 Mélen-Micheroux
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Florenville 2-2 La Roche
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:30 MS Cercle Brugge 1-1 Club Brugge KV
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
31/03/2024 20:15 MS Liège 5-1 Waasland-beveren
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
31/03/2024 19:30 MS St. Truiden 2-0 KVC Westerlo
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
31/03/2024 17:00 MS Patro Eisden 3-0 Lommel United
31/03/2024 14:30 MS Seraing United 1-1 Oostende
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:45 MS Anderlecht 1-0 Antwerp
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:00 MS Deinze 1-1 Zulte Waregem
30/03/2024 22:00 MS Standard Liège II 0-1 Lierse Kempenzonen
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:00 MS RAAL La Louvière 3-0 Lokeren-Temse
30/03/2024 22:00 MS Royal Antwerp II 2-1 URSL Visé
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:00 MS Dikkelvenne 3-1 Sparta Petegem
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:00 MS Chaumont 0-1 Érezée
30/03/2024 22:00 MS Florenville 0-2 Libramont
30/03/2024 22:00 MS Nothomb-Post 3-2 Vaux-Noville
30/03/2024 22:00 MS Oppagne-Wéris 2-0 Ethe Belmont
30/03/2024 22:00 MS Messancy 3-0 Sartoise
30/03/2024 22:00 MS RESC Houffaloise 0-2 Lorraine Arlon
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:15 MS OH Leuven 2-3 KV Mechelen
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:15 MS Club Brugge W 2-4 Standard Liege W
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:00 MS RSC Anderlecht II 3-3 Francs Borains
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:00 MS Mechelen 0-1 Charleroi W
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Mélen-Micheroux 2-1 FC Du Geer
30/03/2024 17:00 MS Sart-Lez-Spa 5-1 Trooz
30/03/2024 17:00 - Hannut - FC Eupen
30/03/2024 17:00 MS Union Flémalloise 1-1 Aubel
30/03/2024 17:00 MS UCE Liège 2-1 Tilffois
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS WS Schorvoort 1-3 Antonia
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Harre-Manhay 5-1 La Roche
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 15:30 MS Gent W 3-4 OH Leuven W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:45 MS Gent 5-1 Standard Liege
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:30 MS Genk W 0-5 Anderlecht W
29/03/2024 22:30 MS White Star Woluwe W 1-0 Zulte-Waregem W
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:00 MS Beerschot Wilrijk 1-0 KRC Genk II
29/03/2024 22:00 MS Club Brugge II 0-1 Dender
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:00 - Malmundaria - Ster-Francorchamps
29/03/2024 22:00 - Beaufays - JS Fizoise
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
29/03/2024 22:00 MS Sint-Truiden U21 1-3 RFC de Liege U21
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:00 MS RCS Stavelotain 2-3 Hombourg
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
28/03/2024 21:30 MS Waasland-Beveren U21 1-1 AS Eupen U21
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
27/03/2024 22:00 MS Sint-Eloois-Winkel 1-1 Thes Sport
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
25/03/2024 21:30 MS KV Oostende U21 5-0 RFC de Liege U21
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
24/03/2024 18:00 MS Meix-Devant-Virton 2-2 Wanze / Bas-Oha
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/03/2024 18:00 MS Avanti 3-2 Erpe-Mere United
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Tienen 3-0 Hoogstraten
24/03/2024 17:00 MS Knokke 2-1 Oud-Heverlee Leuven II
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Hamoir 0-3 Union Saint-Gilloise II
24/03/2024 17:00 MS Rebecq 0-0 Tournai
24/03/2024 17:00 MS Warnant 5-0 Ganshoren
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Sparta Petegem 1-6 Eendracht Aalst
24/03/2024 17:00 MS Voorde Appelterre 0-0 Oudenaarde
24/03/2024 17:00 MS RFC Wetteren 2-5 Merelbeke
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Londerzeel 2-5 Diegem Sport
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Entité Manageoise 5-1 Jeunesse Tamines
24/03/2024 17:00 MS Belœil 2-1 Arquet
24/03/2024 17:00 MS Couvin-Mariembourg 0-6 Braine
24/03/2024 17:00 MS Flénu 1-2 Onhaye
24/03/2024 17:00 MS Ostiches 3-1 RAS Monceau
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Mormont 2-1 Longlier
24/03/2024 17:00 MS Raeren-Eynatten 4-1 Marloie Sport
24/03/2024 17:00 MS Elsautoise 2-2 Sprimont
24/03/2024 17:00 MS Richelle United 1-1 Huy
24/03/2024 17:00 MS Habay-la-Neuve 1-1 Waremme
24/03/2024 17:00 MS Herstal 1-1 Aywaille
24/03/2024 17:00 MS Seraing II 7-0 Gouvy
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS HO Kalken 3-6 VW Hamme
24/03/2024 17:00 MS Wielsbeke 3-1 Eendracht Aalter
24/03/2024 17:00 MS Pepingen-Halle 1-2 Wolvertem Merchtem
24/03/2024 17:00 MS Roeselare Daisel 4-1 Sint-Denijs Sport
24/03/2024 17:00 MS Wambeek-Ternat 2-0 Blankenberge
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Péruwelz 1-1 Naastois
24/03/2024 17:00 MS Ransart 2-5 SG-Tertre-Hautrage
24/03/2024 17:00 MS Gilly 0-6 Gosselies Sports
24/03/2024 17:00 MS Soignies Sports 2-2 Hornu
24/03/2024 17:00 MS Courcelles 2-1 Antoing
24/03/2024 17:00 MS Molenbaix 2-1 Sporting Club Jemappes
24/03/2024 17:00 MS PAC Buzet 2-2 Nechin
24/03/2024 17:00 MS Gerpinnes 1-2 Neufvilles
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Spy 1-2 Nismes
24/03/2024 17:00 MS Rochefort II 4-1 Evelette-Jallet
24/03/2024 17:00 MS Flavion-Morialmé 2-1 Union Bossière Gembloux
24/03/2024 17:00 MS Fernelmont-Hemptinne 3-3 Grand-Leez
24/03/2024 17:00 MS Beauraing 4-4 US Dinantaise
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Aubel 2-2 Hannut
24/03/2024 17:00 MS Ster-Francorchamps 2-1 UCE Liège
24/03/2024 17:00 MS FC Eupen 2-1 Mélen-Micheroux
24/03/2024 17:00 MS Hombourg 1-0 Union Flémalloise
24/03/2024 17:00 MS Tilffois 4-3 RCS Stavelotain
24/03/2024 17:00 MS Trooz 2-3 Malmundaria
24/03/2024 17:00 MS JS Fizoise 2-2 Sart-Lez-Spa
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Eppegem 2-0 Eendracht Mazenzele
24/03/2024 17:00 MS Olympia Wijgmaal 0-1 Fenixx BeigHum
24/03/2024 17:00 MS Hoegaarden-Outgaarden 2-2 Herent
24/03/2024 17:00 MS Elewijt 2-1 Bertem-Leefdaal
24/03/2024 17:00 MS Liedekerke 0-2 Tervuren-Duisburg
24/03/2024 17:00 MS Linden 5-3 Sporting Kampenhout
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Berlaar-Heikant 2-1 WS Schorvoort
24/03/2024 17:00 MS Sporting Tisselt 4-1 KBSK Retie
24/03/2024 17:00 MS Bevel 2-0 Vosselaar
24/03/2024 17:00 MS Mariekerke 3-3 Hoboken
24/03/2024 17:00 MS Ranst 2-2 Loenhout
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Oostnieuwkerke 2-0 Sassport Boezinge
24/03/2024 17:00 MS Westrozebeke 3-3 Moen
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Drongen 1-1 Lokeren Doorslaar
24/03/2024 17:00 MS Kleit Maldegem 1-1 Ardennen
24/03/2024 17:00 MS Zeveren Sportief 1-3 Sottegem
24/03/2024 17:00 MS Standard Denderleeuw 3-3 Munkzwalm
24/03/2024 17:00 MS Lembeke 2-3 DT Borsbeke
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Turkse Rangers 0-2 Helson Helchteren
24/03/2024 17:00 MS HIH Hoepertingen 1-3 Torpedo Hasselt
24/03/2024 17:00 MS Sporting Nevok Gruitrode 1-0 Meeuwen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Érezée 0-1 Harre-Manhay
24/03/2024 17:00 - La Roche - Ethe Belmont
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Saint-Michel 2-2 Léopold
24/03/2024 17:00 MS Union Lasne-Ohain 1-1 Waterloo
24/03/2024 17:00 MS BX Brussels 0-3 Sporting Bruxelles
24/03/2024 17:00 MS Grez-Doiceau 1-1 NSeth Berchem
24/03/2024 17:00 MS Tubize II 2-3 Saint-Josse
24/03/2024 17:00 MS Genappe 3-1 Amicii Bruxelles
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
24/03/2024 16:30 MS Union Namur 0-4 RAAL La Louvière
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:30 - Chevetogne - Anhée
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:30 - Ixelles - Kosova Schaerbeek
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Excelsior Virton 1-1 Sint-Eloois-Winkel
23/03/2024 22:00 MS Sporting Charleroi II 5-0 Cappellen
23/03/2024 22:00 MS Heist 1-3 Dessel Sport
23/03/2024 22:00 MS Lokeren-Temse 2-1 Olympic Charleroi
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS La Louvière Centre 2-0 Acren-Lessines
23/03/2024 22:00 MS Albert Quévy-Mons 1-0 Rochefort
23/03/2024 22:00 MS Verlaine 1-2 Meux
23/03/2024 22:00 MS Tubize 2-1 RUS Binche
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Torhout 0-6 Zelzate
23/03/2024 22:00 MS Mandel United 0-4 Cercle Brugge II
23/03/2024 22:00 MS Gullegem 2-3 Olsa Brakel
23/03/2024 22:00 MS KRC Gent 3-2 Dikkelvenne
23/03/2024 22:00 MS Ninove 2-1 Harelbeke
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Berchem Sport 4-0 City Pirates Antwerpen
23/03/2024 22:00 MS Sporting Hasselt 1-0 Tongeren
23/03/2024 22:00 MS Lille 2-1 Hades
23/03/2024 22:00 MS Houtvenne 1-0 Mechelen II
23/03/2024 22:00 MS FC Lebbeke 2-2 Spouwen-Mopertingen
23/03/2024 22:00 MS Tempo Overijse 1-2 Rupel Boom
23/03/2024 22:00 MS Bocholt 2-4 Lyra-Lierse Berlaar
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Perwez 3-1 Rapid Symphorinois
23/03/2024 22:00 MS Aische 2-2 Crossing Schaerbeek
23/03/2024 22:00 MS Wallonne Ciney 2-1 Jodoigne
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Geel 1-1 Diest
23/03/2024 22:00 MS Wellen 0-0 Schoonbeek-Beverst
23/03/2024 22:00 MS Nijlen 0-3 Esperanza Pelt
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Loyers 3-0 Biesme
23/03/2024 22:00 MS Condruzien 4-3 Meux II
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS FC Du Geer 3-0 Beaufays
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Kraainem 2-0 Stade Bierbeek
23/03/2024 22:00 MS Huldenberg 2-2 Rotselaar
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Zandhovense 2-1 Ternesse
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS KSK Beveren 1-2 Haasdonk
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Park Houthalen 4-2 Zonhoven United
23/03/2024 22:00 MS Beringen 2-0 Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Lorraine Arlon 0-2 Libramont
23/03/2024 22:00 MS Sartoise 4-1 Vaux-Noville
23/03/2024 22:00 MS RESC Houffaloise 4-2 Messancy
23/03/2024 22:00 MS Chaumont 0-5 Nothomb-Post
23/03/2024 22:00 MS Oppagne-Wéris 7-2 Florenville
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
23/03/2024 22:00 MS Auderghem 1-2 Stade Everois
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Jette 1-0 Stockay-Warfusée
23/03/2024 21:30 MS La Calamine 1-4 Verviers
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Oostkamp 1-5 Zulte Waregem II
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Wezel 2-5 Racing Mechelen
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Zwarte Leeuw 1-3 Berg en Dal
23/03/2024 21:30 MS Sint-Lenaarts 1-1 Zepperen-Brustem
23/03/2024 21:30 MS KFC Eksel 1-1 Betekom
23/03/2024 21:30 MS Witgoor Sport 0-1 Eendracht Termien
23/03/2024 21:30 MS Turnhout 2-4 Beerschot VA II
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS De Kempen 3-3 Antonia
23/03/2024 21:30 MS K. Kontich 4-2 's Gravenwezel-Schilde
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Varsenare 1-5 Sparta Heestert
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Svelta Melsele 3-1 Denderhoutem
23/03/2024 21:30 MS Berlare 1-1 Destelbergen
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:30 MS Weerstand Koersel 4-0 Herk
23/03/2024 21:30 MS Bregel Sport 0-2 Groen Star Beek
23/03/2024 21:30 MS Achel 3-0 Herkol
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:15 MS Standard Liege W 3-0 Gent W
23/03/2024 21:00 MS OH Leuven W 8-0 Genk W
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:00 MS Westhoek 1-2 Jong Lede
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 21:00 MS Wevelgem City 0-1 Bredene
23/03/2024 21:00 MS Dottignies 0-1 Excelsior Zedelgem
23/03/2024 21:00 MS Meulebeke 0-2 Racing Waregem
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
23/03/2024 20:00 MS Eendracht Wervik 0-0 Elene-Grotenberge
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 19:00 MS Diksmuide 2-0 Ardooie
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
23/03/2024 18:00 MS Zulte-Waregem W 1-1 Mechelen
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
23/03/2024 18:00 MS Lauwe 0-0 Rumbeke
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:30 MS Anderlecht W 5-0 Club Brugge W
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
23/03/2024 13:45 MS Westerlo U21 1-1 Sint-Truiden U21
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
22/03/2024 22:00 MS Charleroi W 2-1 White Star Woluwe W
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
20/03/2024 22:30 MS Heist 2-2 Tienen
20/03/2024 22:30 MS Dessel Sport 2-0 Hoogstraten
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
20/03/2024 22:30 MS Lille 5-3 Wezel
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
20/03/2024 22:00 MS Royal Antwerp II 0-3 Thes Sport
20/03/2024 22:00 MS Oud-Heverlee Leuven II 0-2 Cappellen
20/03/2024 22:00 MS Olympic Charleroi 5-1 Union Namur
20/03/2024 22:00 MS URSL Visé 1-1 Excelsior Virton
20/03/2024 22:00 MS Sint-Eloois-Winkel 2-2 Knokke
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
20/03/2024 21:30 MS AS Eupen U21 6-1 Lierse K. U21