Belçika Futbol Ligleri, Belçika Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Sparta Petegem - Harelbeke
29/11/2020 17:00 - Toekomst Menen - Voorwaarts Zwevezele
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - VW Hamme - Tempo Overijse
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Eendracht Zele - HO Kalken
29/11/2020 17:00 - Drongen - Grembergen
29/11/2020 17:00 - Munkzwalm - Ardennen
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Francs Borains - Dessel Sport
29/11/2020 17:00 - Sint-Eloois-Winkel - Patro Eisden
29/11/2020 17:00 - Liège - Roeselare
29/11/2020 17:00 - Rupel Boom - Dender
29/11/2020 17:00 - Knokke - Heist
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Ostiches - Union Namur
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Richelle United - Jodoigne
29/11/2020 17:00 - Marloie Sport - Huy
29/11/2020 17:00 - Habay-la-Neuve - Gouvy
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Berchem Sport - Hades
29/11/2020 17:00 - Cappellen - Heur Tongeren
29/11/2020 17:00 - Diegem Sport - Eendracht Aalst
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Veltem - Stade Bierbeek
29/11/2020 17:00 - Liedekerke - Houtem-Oplinter
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Morlanwelz - Hornu
29/11/2020 17:00 - Ransart - Soignies Sports
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Bilzerse Waltwilder - Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Florenville - Jeunesse Freylangeoise
29/11/2020 17:00 - RAC Saint-Mard - Bastogne
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Flavion-Morialmé - Biesme
29/11/2020 17:00 - Nismes - Fernelmont-Hemptinne
29/11/2020 17:00 - ES de la Molignée - Beauraing
29/11/2020 17:00 - Malonne - Andennais
29/11/2020 17:00 - Grand-Leez - US Dinantaise
29/11/2020 17:00 - Spy - Wallonne Ciney
29/11/2020 17:00 - Condruzien - Chevetogne
29/11/2020 17:00 - Meux II - Loyers
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Sporting Bruxelles - Léopold
29/11/2020 17:00 - Sportive Brainoise - Stade Everois
29/11/2020 17:00 - Genappe - Etterbeek
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Avanti - FC Lebbeke
29/11/2020 16:30 - Rhodienne-De Hoek - Torhout
29/11/2020 16:30 - Wolvertem Merchtem - Lochristi
29/11/2020 16:30 - Jong Lede - Bambrugge
29/11/2020 16:30 - RFC Wetteren - Anzegem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Dendermonde - St-Joris Sleidinge
29/11/2020 16:30 - Elene-Grotenberge - Lokeren Doorslaar
29/11/2020 16:30 - Excelsior Mariakerke - Jong Zulte
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Berlaar-Heikant - De Kempen
29/11/2020 16:30 - Eppegem - Beringen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Stade Brainois - Binche
29/11/2020 16:30 - Entité Manageoise - Jeunesse Tamines
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Wanze / Bas-Oha - Rochefort
29/11/2020 16:30 - Raeren-Eynatten - Mormont
29/11/2020 16:30 - Stade Disonais - Onhaye
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Solières Sport - Acren-Lessines
29/11/2020 16:30 - Waremme - Warnant
29/11/2020 16:30 - Jette - US Givry
29/11/2020 16:30 - Stockay-Warfusée - Meux
29/11/2020 16:30 - Hamoir - RAAL La Louvière
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Spouwen-Mopertingen - Olympia Wijgmaal
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Retie - Vosselaar
29/11/2020 16:30 - Bevel - K. Kontich
29/11/2020 16:30 - Ranst - Eendracht Zoersel
29/11/2020 16:30 - Berg en Dal - Rapid Leest
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Borght-Humbeek - Melsbroek
29/11/2020 16:30 - Wambeek - Bertem-Leefdaal
29/11/2020 16:30 - Hoegaarden-Outgaarden - Grimbergen
29/11/2020 16:30 - Sporting Kampenhout - Linden
29/11/2020 16:30 - Tervuren-Duisburg - Huldenberg
29/11/2020 16:30 - Aarschot - Bodegem Kapelle United
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Excelsior Biévène - Montignies
29/11/2020 16:30 - Gilly - Belœil
29/11/2020 16:30 - RAS Monceau - Molenbaix
29/11/2020 16:30 - Péruwelz - Snef-Tyber
29/11/2020 16:30 - Le Roeulx - Antoing
29/11/2020 16:30 - Solre-sur-Sambre - Houdeng
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Rechain - Etoile de Faimes
29/11/2020 16:30 - Mélen-Micheroux - Pontisse Cité
29/11/2020 16:30 - JS Fizoise - Ster-Francorchamps
29/11/2020 16:30 - UCE Liège - Malmundaria
29/11/2020 16:30 - Jehaytois - Aubel
29/11/2020 16:30 - Beaufays - Sprimont II
29/11/2020 16:30 - FC Du Geer - Elsautoise
29/11/2020 16:30 - La Calamine - Weywertz
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Helson Helchteren - Zepperen-Brustem
29/11/2020 16:30 - Herderen-Millen - Groen Star Beek
29/11/2020 16:30 - Torpedo Hasselt - Bregel Sport
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Aubange - La Roche
29/11/2020 16:30 - Lorraine Arlon - Meix-Devant-Virton
29/11/2020 16:30 - Vaux-Noville - Ethe Belmont
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Lauwe - Oostnieuwkerke
29/11/2020 16:30 - Wielsbeke - Blankenberge
29/11/2020 16:30 - Sparta Heestert - RC Lauwe
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Stockel - Ixelles
29/11/2020 16:30 - Grez-Doiceau - Union Lasne-Ohain
29/11/2020 16:30 - NSeth Berchem - Kosova Schaerbeek
29/11/2020 16:30 - Football Club Schaerbeek - BX Brussels
29/11/2020 16:30 - Nivellois - Saint-Josse
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:45 1Y (24) Royal Excel Mouscron 0-0 Club Brugge KV
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:45 1Y (24) Lierse Kempenzonen 0-0 KVC Westerlo
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:30 Ertelendi Oppagne-Wéris - Aywaille
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Ronse - Westhoek
28/11/2020 22:00 Ertelendi Mandel United - Gullegem
28/11/2020 22:00 Ertelendi KRC Gent - Lokeren-Temse
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Eendracht Aalter - Latem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 - Olympic Charleroi - Mandel United
28/11/2020 22:00 - La Louvière Centre - Tienen
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Lille - Sint-Lenaarts
28/11/2020 22:00 Ertelendi Betekom - Diest
28/11/2020 22:00 Ertelendi Wellen - Esperanza Pelt
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Aische - Gosselies Sports
28/11/2020 22:00 Ertelendi Braine - Albert Quévy-Mons
28/11/2020 22:00 Ertelendi Tournai - Stockel
28/11/2020 22:00 Ertelendi Rapid Symphorinois - Crossing Schaerbeek
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Sprimont - Herstal
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Tubize - Ganshoren
28/11/2020 22:00 Ertelendi Excelsior Virton - Rebecq
28/11/2020 22:00 Ertelendi Couvin-Mariembourg - Verlaine
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Lyra-Lierse Berlaar - Pepingen-Halle
28/11/2020 22:00 Ertelendi Sporting Hasselt - City Pirates Antwerpen
28/11/2020 22:00 Ertelendi Hoogstraten - Bocholt
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 - Juve Hasselt - Schoonbeek-Beverst
28/11/2020 22:00 - Alken - Herk
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:00 Ertelendi Libramont - Longlier
28/11/2020 22:00 Ertelendi Sartoise - Saint-Hubert
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Oudenaarde - Merelbeke
28/11/2020 21:30 Ertelendi Ninove - Zelzate
28/11/2020 21:30 Ertelendi Dikkelvenne - Olsa Brakel
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Sint-Niklaas - Voorde Appelterre
28/11/2020 21:30 Ertelendi Oostkamp - Svelta Melsele
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Berlare - Denderhoutem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 - Thes Sport - URSL Visé
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Weerstand Koersel - Racing Mechelen
28/11/2020 21:30 Ertelendi Witgoor Sport - Zwarte Leeuw
28/11/2020 21:30 Ertelendi Turnhout - Eendracht Termien
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi PAC Buzet - SG-Tertre-Hautrage
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Londerzeel - Houtvenne
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 - Wezel - Bornem
28/11/2020 21:30 - Oppuurs - Vorselaar
28/11/2020 21:30 - Nijlen - Geel
28/11/2020 21:30 - Antonia - Ternesse
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 - KFC Eksel - Zonhoven United
28/11/2020 21:30 - Achel - Herkol
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/11/2020 21:30 Ertelendi Diksmuide - Sassport Boezinge
28/11/2020 21:00 Ertelendi Meulebeke - SC Zonnebeke
28/11/2020 21:00 Ertelendi Rumbeke - Oostduinkerke
28/11/2020 21:00 Ertelendi Dadizele - Racing Waregem
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:30 MS Cercle Brugge 1-5 Genk
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:00 Ertelendi Eendracht Wervik - Excelsior Zedelgem
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/11/2020 18:15 MS St. Truiden 1-1 Waasland-beveren
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS Eendracht Aalst W 0-3 Genk W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:45 MS AS Eupen 3-1 Charleroi
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
27/11/2020 22:00 MS Deinze 1-0 Club Brugge II
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:00 TBD Gent - Zulte Waregem
27/11/2020 03:00 TBD Kortrijk - Oostende
27/11/2020 03:00 TBD Anderlecht - Standard Liege
27/11/2020 03:00 TBD Antwerp - OH Leuven
27/11/2020 03:00 TBD KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
27/11/2020 03:00 TBD Seraing United - Union St. Gilloise
27/11/2020 03:00 TBD Lommel United - RWDM
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Sprimont
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 Ertelendi Jette - Couvin-Mariembourg
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 Ertelendi Spy - Condruzien
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Cercle Brugge 1-2 Royal Excel Mouscron
24/11/2020 19:00 MS Waasland-beveren 2-0 Oostende
23/11/2020 22:45 MS OH Leuven 2-2 St. Truiden
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
23/11/2020 21:30 - Anderlecht U21 - Genk U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:45 MS Genk 4-1 Royal Excel Mouscron
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:00 MS KVC Westerlo 1-1 Seraing United
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:15 MS Charleroi 0-1 Gent
22/11/2020 18:00 MS Zulte Waregem 1-2 KV Mechelen
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Union St. Gilloise 2-1 RWDM
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 Ertelendi Meix-Devant-Virton - RAC Saint-Mard
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS White Star Woluwe 0-4 Anderlecht W
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Westhoek - Toekomst Menen
22/11/2020 17:00 Ertelendi Olsa Brakel - KRC Gent
22/11/2020 17:00 Ertelendi Sparta Petegem - Mandel United
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Munkzwalm - Eendracht Aalter
22/11/2020 17:00 Ertelendi Grembergen - Dendermonde
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi URSL Visé - Sint-Eloois-Winkel
22/11/2020 17:00 Ertelendi Tienen - Rupel Boom
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Termien - Eppegem
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Crossing Schaerbeek - Stade Brainois
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Jodoigne - Marloie Sport
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Acren-Lessines - Couvin-Mariembourg
22/11/2020 17:00 Ertelendi Verlaine - Stockay-Warfusée
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Diegem Sport - Spouwen-Mopertingen
22/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Aalst - Hoogstraten
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Rapid Leest - Nijlen
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Melsbroek - Wambeek
22/11/2020 17:00 Ertelendi Bertem-Leefdaal - Linden
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Montignies - Le Roeulx
22/11/2020 17:00 Ertelendi Antoing - Morlanwelz
22/11/2020 17:00 Ertelendi Molenbaix - Solre-sur-Sambre
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Ethe Belmont - Florenville
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Racing Waregem - Rumbeke
22/11/2020 17:00 Ertelendi Oostnieuwkerke - Blankenberge
22/11/2020 17:00 Ertelendi Sassport Boezinge - Lauwe
22/11/2020 17:00 Ertelendi SC Zonnebeke - Sparta Heestert
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 Ertelendi Sportive Brainoise - NSeth Berchem
22/11/2020 17:00 Ertelendi Union Lasne-Ohain - Stockel
22/11/2020 17:00 Ertelendi Léopold - Nivellois
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Zelzate - Oudenaarde
22/11/2020 16:30 Ertelendi Voorwaarts Zwevezele - Gullegem
22/11/2020 16:30 Ertelendi Merelbeke - Dikkelvenne
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Lochristi - Voorde Appelterre
22/11/2020 16:30 Ertelendi RFC Wetteren - Sint-Niklaas
22/11/2020 16:30 Ertelendi Bambrugge - Avanti
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi St-Joris Sleidinge - Berlare
22/11/2020 16:30 Ertelendi Ardennen - Eendracht Zele
22/11/2020 16:30 Ertelendi Lokeren Doorslaar - Drongen
22/11/2020 16:30 Ertelendi HO Kalken - Elene-Grotenberge
22/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Zulte - Latem
22/11/2020 16:30 Ertelendi Denderhoutem - Excelsior Mariakerke
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Binche - Braine
22/11/2020 16:30 Ertelendi Gosselies Sports - PAC Buzet
22/11/2020 16:30 Ertelendi Stockel - Ostiches
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Herstal - Gouvy
22/11/2020 16:30 Ertelendi Aywaille - Sprimont
22/11/2020 16:30 Ertelendi Huy - Raeren-Eynatten
22/11/2020 16:30 Ertelendi Mormont - Wanze / Bas-Oha
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi US Givry - Waremme
22/11/2020 16:30 Ertelendi Ganshoren - Hamoir
22/11/2020 16:30 Ertelendi Warnant - Jette
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Pepingen-Halle - Sporting Hasselt
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Zoersel - Wezel
22/11/2020 16:30 Ertelendi Vosselaar - Berg en Dal
22/11/2020 16:30 Ertelendi Bevel - Oppuurs
22/11/2020 16:30 Ertelendi Bornem - Antonia
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Grimbergen - Liedekerke
22/11/2020 16:30 Ertelendi Bodegem Kapelle United - Tervuren-Duisburg
22/11/2020 16:30 Ertelendi Aarschot - Sporting Kampenhout
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Hornu - RAS Monceau
22/11/2020 16:30 Ertelendi Houdeng - Ransart
22/11/2020 16:30 Ertelendi Soignies Sports - Péruwelz
22/11/2020 16:30 Ertelendi Snef-Tyber - Gilly
22/11/2020 16:30 Ertelendi Belœil - Excelsior Biévène
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Etoile de Faimes - UCE Liège
22/11/2020 16:30 Ertelendi Malmundaria - Jehaytois
22/11/2020 16:30 Ertelendi Aubel - La Calamine
22/11/2020 16:30 Ertelendi Ster-Francorchamps - Rechain
22/11/2020 16:30 Ertelendi FC Du Geer - Mélen-Micheroux
22/11/2020 16:30 Ertelendi Sprimont II - JS Fizoise
22/11/2020 16:30 Ertelendi Weywertz - Pontisse Cité
22/11/2020 16:30 Ertelendi Elsautoise - Beaufays
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 - Zepperen-Brustem - Achel
22/11/2020 16:30 - Eendracht Maasmechelen - Zonhoven United
22/11/2020 16:30 - Herkol - Herderen-Millen
22/11/2020 16:30 - Schoonbeek-Beverst - Alken
22/11/2020 16:30 - Herk - Helson Helchteren
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Fernelmont-Hemptinne - Flavion-Morialmé
22/11/2020 16:30 Ertelendi Biesme - Malonne
22/11/2020 16:30 Ertelendi Chevetogne - Grand-Leez
22/11/2020 16:30 Ertelendi Wallonne Ciney - Condruzien
22/11/2020 16:30 Ertelendi US Dinantaise - ES de la Molignée
22/11/2020 16:30 Ertelendi Loyers - Nismes
22/11/2020 16:30 Ertelendi Andennais - Spy
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Everois - Sporting Bruxelles
22/11/2020 16:30 Ertelendi Saint-Josse - Genappe
22/11/2020 16:30 Ertelendi BX Brussels - Kosova Schaerbeek
22/11/2020 16:30 Ertelendi Etterbeek - Grez-Doiceau
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 MS Beerschot Wilrijk 2-1 Anderlecht
21/11/2020 22:45 MS Club Brugge KV 1-0 Kortrijk
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:45 MS Deinze 1-1 Lommel United
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:30 Ertelendi Ixelles - Football Club Schaerbeek
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Lokeren-Temse - Ronse
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Svelta Melsele - Rhodienne-De Hoek
21/11/2020 22:00 Ertelendi FC Lebbeke - Wolvertem Merchtem
21/11/2020 22:00 Ertelendi Tempo Overijse - Jong Lede
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Dender - Thes Sport
21/11/2020 22:00 Ertelendi Patro Eisden - Knokke
21/11/2020 22:00 Ertelendi Roeselare - Olympic Charleroi
21/11/2020 22:00 Ertelendi Mandel United - Francs Borains
21/11/2020 22:00 Ertelendi Heist - La Louvière Centre
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Racing Mechelen - Lille
21/11/2020 22:00 Ertelendi Esperanza Pelt - Turnhout
21/11/2020 22:00 Ertelendi Betekom - Berlaar-Heikant
21/11/2020 22:00 Ertelendi Beringen - Weerstand Koersel
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Union Namur - Entité Manageoise
21/11/2020 22:00 Ertelendi Tournai - Rapid Symphorinois
21/11/2020 22:00 Ertelendi Albert Quévy-Mons - SG-Tertre-Hautrage
21/11/2020 22:00 Ertelendi Jeunesse Tamines - Aische
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Onhaye - Oppagne-Wéris
21/11/2020 22:00 Ertelendi Richelle United - Stade Disonais
21/11/2020 22:00 Ertelendi Rochefort - Habay-la-Neuve
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Meux - Excelsior Virton
21/11/2020 22:00 Ertelendi Rebecq - RES Durbuy
21/11/2020 22:00 Ertelendi RAAL La Louvière - Solières Sport
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi City Pirates Antwerpen - Londerzeel
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Geel - Ranst
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Huldenberg - Hoegaarden-Outgaarden
21/11/2020 22:00 Ertelendi Stade Bierbeek - Borght-Humbeek
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Longlier - Lorraine Arlon
21/11/2020 22:00 Ertelendi Saint-Hubert - Vaux-Noville
21/11/2020 22:00 Ertelendi Jeunesse Freylangeoise - Libramont
21/11/2020 22:00 Ertelendi La Roche - Sartoise
21/11/2020 22:00 İptal Edildi Bastogne - Aubange
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Beauraing - Meux II
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:00 Ertelendi Oostduinkerke - Eendracht Wervik
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Harelbeke - Ninove
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Anzegem - Oostkamp
21/11/2020 21:30 Ertelendi Torhout - VW Hamme
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Dessel Sport - Liège
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Zwarte Leeuw - De Kempen
21/11/2020 21:30 Ertelendi Sint-Lenaarts - Witgoor Sport
21/11/2020 21:30 Ertelendi Diest - Wellen
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Hades - Cappellen
21/11/2020 21:30 Ertelendi Houtvenne - Olympia Wijgmaal
21/11/2020 21:30 Ertelendi Bocholt - Berchem Sport
21/11/2020 21:30 Ertelendi Heur Tongeren - Lyra-Lierse Berlaar
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi K. Kontich - Retie
21/11/2020 21:30 Ertelendi Ternesse - Vorselaar
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Houtem-Oplinter - Veltem
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Bregel Sport - Bilzerse Waltwilder
21/11/2020 21:30 Ertelendi Groen Star Beek - Torpedo Hasselt
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:30 Ertelendi Excelsior Zedelgem - Diksmuide
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 Ertelendi Juve Hasselt - KFC Eksel
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 Ertelendi Meulebeke - Wielsbeke
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS Waasland-beveren 0-2 Cercle Brugge
21/11/2020 20:30 MS Oostende 1-1 Antwerp
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 Ertelendi RC Lauwe - Dadizele
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:15 MS Standard Liege 2-2 AS Eupen
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Zulte-Waregem 1-3 Genk W
21/11/2020 16:00 MS Club Brugge W 0-4 OH Leuven W
20/11/2020 22:00 MS Charleroi W 0-3 Eendracht Aalst W
20/11/2020 22:00 MS Gent W 1-3 Standard Liege W
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
20/11/2020 22:00 MS Club Brugge II 2-0 Lierse Kempenzonen
18/11/2020 20:30 MS KVC Westerlo 3-0 Deinze
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 MS OH Leuven W 7-0 Charleroi W
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Deinze 3-0 Seraing United
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Gullegem - Westhoek
15/11/2020 17:00 Ertelendi Toekomst Menen - Lokeren-Temse
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi VW Hamme - Svelta Melsele
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Rupel Boom - Heist
15/11/2020 17:00 İptal Edildi Knokke - Roeselare
15/11/2020 17:00 Ertelendi URSL Visé - Mandel United
15/11/2020 17:00 Ertelendi Sint-Eloois-Winkel - Tienen
15/11/2020 17:00 Ertelendi Liège - Patro Eisden
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Ostiches - Gosselies Sports
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Marloie Sport - Rochefort
15/11/2020 17:00 Ertelendi Habay-la-Neuve - Huy
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Verlaine - Meux
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Cappellen - Bocholt
15/11/2020 17:00 Ertelendi Berchem Sport - Eendracht Aalst
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Veltem - Grimbergen
15/11/2020 17:00 Ertelendi Liedekerke - Huldenberg
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Molenbaix - Soignies Sports
15/11/2020 17:00 Ertelendi Ransart - Belœil
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Bilzerse Waltwilder - Groen Star Beek
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi RAC Saint-Mard - Longlier
15/11/2020 17:00 Ertelendi Florenville - Saint-Hubert
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi ES de la Molignée - Meux II
15/11/2020 17:00 Ertelendi Flavion-Morialmé - Wallonne Ciney
15/11/2020 17:00 Ertelendi Fernelmont-Hemptinne - Andennais
15/11/2020 17:00 Ertelendi Nismes - Biesme
15/11/2020 17:00 Ertelendi Condruzien - Beauraing
15/11/2020 17:00 Ertelendi Grand-Leez - Loyers
15/11/2020 17:00 Ertelendi Spy - US Dinantaise
15/11/2020 17:00 Ertelendi Malonne - Chevetogne
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Blankenberge - Sassport Boezinge
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:00 Ertelendi Genappe - Léopold
15/11/2020 17:00 Ertelendi Stockel - Etterbeek
15/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova Schaerbeek - Ixelles
15/11/2020 17:00 Ertelendi Sporting Bruxelles - Sportive Brainoise
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Avanti - Tempo Overijse
15/11/2020 16:30 Ertelendi Rhodienne-De Hoek - Anzegem
15/11/2020 16:30 Ertelendi Wolvertem Merchtem - Bambrugge
15/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Lede - Torhout
15/11/2020 16:30 Ertelendi Voorde Appelterre - FC Lebbeke
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Dendermonde - Lokeren Doorslaar
15/11/2020 16:30 Ertelendi Drongen - HO Kalken
15/11/2020 16:30 Ertelendi Elene-Grotenberge - Ardennen
15/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Mariakerke - St-Joris Sleidinge
15/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Zele - Munkzwalm
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Berlaar-Heikant - Zwarte Leeuw
15/11/2020 16:30 Ertelendi Eppegem - Esperanza Pelt
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Entité Manageoise - Tournai
15/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Brainois - Rapid Symphorinois
15/11/2020 16:30 Ertelendi SG-Tertre-Hautrage - Jeunesse Tamines
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Gouvy - Mormont
15/11/2020 16:30 Ertelendi Raeren-Eynatten - Richelle United
15/11/2020 16:30 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Onhaye
15/11/2020 16:30 Ertelendi Herstal - Aywaille
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Stockay-Warfusée - RAAL La Louvière
15/11/2020 16:30 Ertelendi Hamoir - Jette
15/11/2020 16:30 Ertelendi Waremme - Ganshoren
15/11/2020 16:30 Ertelendi Solières Sport - Rebecq
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Olympia Wijgmaal - City Pirates Antwerpen
15/11/2020 16:30 Ertelendi Spouwen-Mopertingen - Houtvenne
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Berg en Dal - K. Kontich
15/11/2020 16:30 Ertelendi Retie - Bevel
15/11/2020 16:30 Ertelendi Ranst - Rapid Leest
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Tervuren-Duisburg - Aarschot
15/11/2020 16:30 Ertelendi Linden - Melsbroek
15/11/2020 16:30 Ertelendi Wambeek - Stade Bierbeek
15/11/2020 16:30 Ertelendi Hoegaarden-Outgaarden - Bodegem Kapelle United
15/11/2020 16:30 Ertelendi Sporting Kampenhout - Bertem-Leefdaal
15/11/2020 16:30 Ertelendi Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Biévène - Hornu
15/11/2020 16:30 Ertelendi RAS Monceau - Houdeng
15/11/2020 16:30 Ertelendi Péruwelz - Montignies
15/11/2020 16:30 Ertelendi Solre-sur-Sambre - Snef-Tyber
15/11/2020 16:30 Ertelendi Le Roeulx - Morlanwelz
15/11/2020 16:30 Ertelendi Gilly - Antoing
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 - Beaufays - FC Du Geer
15/11/2020 16:30 - Jehaytois - Etoile de Faimes
15/11/2020 16:30 - Rechain - Sprimont II
15/11/2020 16:30 - La Calamine - Malmundaria
15/11/2020 16:30 - JS Fizoise - Elsautoise
15/11/2020 16:30 - Pontisse Cité - Aubel
15/11/2020 16:30 - UCE Liège - Ster-Francorchamps
15/11/2020 16:30 - Mélen-Micheroux - Weywertz
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Torpedo Hasselt - Herkol
15/11/2020 16:30 Ertelendi Helson Helchteren - Schoonbeek-Beverst
15/11/2020 16:30 Ertelendi Zonhoven United - Bregel Sport
15/11/2020 16:30 Ertelendi Herderen-Millen - Zepperen-Brustem
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Vaux-Noville - Sartoise
15/11/2020 16:30 Ertelendi Lorraine Arlon - Jeunesse Freylangeoise
15/11/2020 16:30 Ertelendi Aubange - Meix-Devant-Virton
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Sparta Heestert - Meulebeke
15/11/2020 16:30 Ertelendi Wielsbeke - Oostnieuwkerke
15/11/2020 16:30 Ertelendi Lauwe - Excelsior Zedelgem
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 Ertelendi Football Club Schaerbeek - Union Lasne-Ohain
15/11/2020 16:30 Ertelendi Nivellois - Stade Everois
15/11/2020 16:30 Ertelendi NSeth Berchem - BX Brussels
15/11/2020 16:30 Ertelendi Grez-Doiceau - Saint-Josse
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:30 Ertelendi Oppagne-Wéris - Stade Disonais
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Ronse - Olsa Brakel
14/11/2020 22:00 Ertelendi Mandel United - Voorwaarts Zwevezele
14/11/2020 22:00 Ertelendi KRC Gent - Merelbeke
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 MS Club Brugge II 1-1 KVC Westerlo
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Eendracht Aalter - Jong Zulte
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Olympic Charleroi - Dender
14/11/2020 22:00 Ertelendi La Louvière Centre - Francs Borains
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Wellen - Betekom
14/11/2020 22:00 Ertelendi Lille - Beringen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Braine - Stockel
14/11/2020 22:00 Ertelendi Aische - Crossing Schaerbeek
14/11/2020 22:00 Ertelendi Albert Quévy-Mons - Binche
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Sprimont - Jodoigne
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi RES Durbuy - Warnant
14/11/2020 22:00 Ertelendi Excelsior Virton - Acren-Lessines
14/11/2020 22:00 Ertelendi Tubize - US Givry
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Lyra-Lierse Berlaar - Hades
14/11/2020 22:00 Ertelendi Sporting Hasselt - Heur Tongeren
14/11/2020 22:00 Ertelendi Hoogstraten - Diegem Sport
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 Ertelendi Alken - Juve Hasselt
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 İptal Edildi La Roche - Bastogne
14/11/2020 22:00 Ertelendi Libramont - Ethe Belmont
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Oudenaarde - Harelbeke
14/11/2020 21:30 Ertelendi Dikkelvenne - Zelzate
14/11/2020 21:30 Ertelendi Ninove - Sparta Petegem
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Sint-Niklaas - Lochristi
14/11/2020 21:30 Ertelendi Oostkamp - RFC Wetteren
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Latem - Denderhoutem
14/11/2020 21:30 Ertelendi Berlare - Grembergen
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Thes Sport - Dessel Sport
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Weerstand Koersel - Eendracht Termien
14/11/2020 21:30 Ertelendi De Kempen - Sint-Lenaarts
14/11/2020 21:30 Ertelendi Witgoor Sport - Racing Mechelen
14/11/2020 21:30 Ertelendi Turnhout - Diest
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi PAC Buzet - Union Namur
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Londerzeel - Pepingen-Halle
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Oppuurs - Ternesse
14/11/2020 21:30 Ertelendi Vorselaar - Bornem
14/11/2020 21:30 Ertelendi Antonia - Eendracht Zoersel
14/11/2020 21:30 Ertelendi Nijlen - Vosselaar
14/11/2020 21:30 Ertelendi Wezel - Geel
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Achel - Herk
14/11/2020 21:30 Ertelendi KFC Eksel - Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:30 Ertelendi Diksmuide - Oostduinkerke
14/11/2020 21:00 Ertelendi Dadizele - SC Zonnebeke
14/11/2020 21:00 Ertelendi Rumbeke - RC Lauwe
14/11/2020 20:00 Ertelendi Eendracht Wervik - Racing Waregem
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS RWDM 2-0 Lierse Kempenzonen
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 MS Standard Liege W 2-1 Club Brugge W
14/11/2020 16:00 MS Eendracht Aalst W 1-1 Zulte-Waregem
13/11/2020 22:30 MS Genk W 0-2 White Star Woluwe
13/11/2020 22:00 MS Anderlecht W 5-0 Gent W
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 Ertelendi FC Lebbeke - Rhodienne-De Hoek
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:30 Ertelendi Oostduinkerke - Meulebeke
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
11/11/2020 20:00 Ertelendi Gullegem - KRC Gent
11/11/2020 17:00 Ertelendi Lokeren-Temse - Ninove
11/11/2020 17:00 Ertelendi Olsa Brakel - Sparta Petegem
11/11/2020 17:00 Ertelendi Toekomst Menen - Ronse
11/11/2020 17:00 Ertelendi Westhoek - Oudenaarde
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Sint-Niklaas - Svelta Melsele
11/11/2020 17:00 Ertelendi Torhout - Anzegem
11/11/2020 17:00 Ertelendi Tempo Overijse - RFC Wetteren
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Francs Borains - Heist
11/11/2020 17:00 Ertelendi Liège - Sint-Eloois-Winkel
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Witgoor Sport - Lille
11/11/2020 17:00 Ertelendi Zwarte Leeuw - Nijlen
11/11/2020 17:00 Ertelendi Beringen - Betekom
11/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Termien - Diest
11/11/2020 17:00 Ertelendi Sint-Lenaarts - Turnhout
11/11/2020 17:00 Ertelendi De Kempen - Weerstand Koersel
11/11/2020 17:00 Ertelendi Racing Mechelen - Wellen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi PAC Buzet - Entité Manageoise
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Sprimont - Stade Disonais
11/11/2020 17:00 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Marloie Sport
11/11/2020 17:00 Ertelendi Habay-la-Neuve - Oppagne-Wéris
11/11/2020 17:00 Ertelendi Rochefort - Huy
11/11/2020 17:00 Ertelendi Onhaye - Gouvy
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Hades - Eendracht Aalst
11/11/2020 17:00 Ertelendi Houtvenne - Cappellen
11/11/2020 17:00 Ertelendi Londerzeel - Sporting Hasselt
11/11/2020 17:00 Ertelendi Heur Tongeren - Diegem Sport
11/11/2020 17:00 Ertelendi City Pirates Antwerpen - Berchem Sport
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Stade Bierbeek - Tervuren-Duisburg
11/11/2020 17:00 Ertelendi Melsbroek - Hoegaarden-Outgaarden
11/11/2020 17:00 Ertelendi Houtem-Oplinter - Aarschot
11/11/2020 17:00 Ertelendi Linden - Veltem
11/11/2020 17:00 Ertelendi Bertem-Leefdaal - Liedekerke
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Molenbaix - Morlanwelz
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi Sassport Boezinge - Dadizele
11/11/2020 17:00 Ertelendi Oostnieuwkerke - Rumbeke
11/11/2020 17:00 Ertelendi Blankenberge - Eendracht Wervik
11/11/2020 17:00 Ertelendi Racing Waregem - SC Zonnebeke
11/11/2020 17:00 Ertelendi Excelsior Zedelgem - Sparta Heestert
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
11/11/2020 17:00 Ertelendi BX Brussels - Genappe
11/11/2020 17:00 Ertelendi Etterbeek - Sportive Brainoise
11/11/2020 17:00 Ertelendi Union Lasne-Ohain - Sporting Bruxelles
11/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova Schaerbeek - Grez-Doiceau
11/11/2020 17:00 Ertelendi NSeth Berchem - Léopold
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Merelbeke - Harelbeke
11/11/2020 16:30 Ertelendi Voorwaarts Zwevezele - Dikkelvenne
11/11/2020 16:30 Ertelendi Mandel United - Zelzate
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Bambrugge - Oostkamp
11/11/2020 16:30 Ertelendi Voorde Appelterre - Jong Lede
11/11/2020 16:30 Ertelendi Wolvertem Merchtem - Avanti
11/11/2020 16:30 Ertelendi Lochristi - VW Hamme
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Aalter - HO Kalken
11/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Zulte - Drongen
11/11/2020 16:30 Ertelendi Lokeren Doorslaar - Ardennen
11/11/2020 16:30 Ertelendi St-Joris Sleidinge - Eendracht Zele
11/11/2020 16:30 Ertelendi Grembergen - Munkzwalm
11/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Mariakerke - Berlare
11/11/2020 16:30 Ertelendi Denderhoutem - Elene-Grotenberge
11/11/2020 16:30 Ertelendi Latem - Dendermonde
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Berlaar-Heikant - Esperanza Pelt
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Raeren-Eynatten - Aywaille
11/11/2020 16:30 Ertelendi Aywaille - Richelle United
11/11/2020 16:30 Ertelendi Herstal - Richelle United
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Waremme - Solières Sport
11/11/2020 16:30 Ertelendi Warnant - Acren-Lessines
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Spouwen-Mopertingen - Bocholt
11/11/2020 16:30 Ertelendi Pepingen-Halle - Hoogstraten
11/11/2020 16:30 Ertelendi Olympia Wijgmaal - Lyra-Lierse Berlaar
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Geel - Bevel
11/11/2020 16:30 Ertelendi Bornem - Berg en Dal
11/11/2020 16:30 Ertelendi Rapid Leest - K. Kontich
11/11/2020 16:30 Ertelendi Vorselaar - Ranst
11/11/2020 16:30 Ertelendi Antonia - Wezel
11/11/2020 16:30 Ertelendi Ternesse - Kalmthout
11/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Zoersel - Retie
11/11/2020 16:30 Ertelendi Oppuurs - Vosselaar
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Grimbergen - Bodegem Kapelle United
11/11/2020 16:30 Ertelendi Wambeek - Borght-Humbeek
11/11/2020 16:30 Ertelendi Sporting Kampenhout - Huldenberg
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Belœil - Snef-Tyber
11/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Biévène - Péruwelz
11/11/2020 16:30 Ertelendi Antoing - Houdeng
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Weywertz - Rechain
11/11/2020 16:30 Ertelendi Etoile de Faimes - FC Du Geer
11/11/2020 16:30 Ertelendi Pontisse Cité - UCE Liège
11/11/2020 16:30 Ertelendi Malmundaria - Beaufays
11/11/2020 16:30 Ertelendi Ster-Francorchamps - Elsautoise
11/11/2020 16:30 Ertelendi La Calamine - Jehaytois
11/11/2020 16:30 Ertelendi Aubel - JS Fizoise
11/11/2020 16:30 Ertelendi Mélen-Micheroux - Sprimont II
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi KFC Eksel - Herk
11/11/2020 16:30 Ertelendi Herkol - Juve Hasselt
11/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Maasmechelen - Achel
11/11/2020 16:30 Ertelendi Bilzerse Waltwilder - Torpedo Hasselt
11/11/2020 16:30 Ertelendi Bregel Sport - Helson Helchteren
11/11/2020 16:30 Ertelendi Groen Star Beek - Alken
11/11/2020 16:30 Ertelendi Zepperen-Brustem - Schoonbeek-Beverst
11/11/2020 16:30 Ertelendi Zonhoven United - Herderen-Millen
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Andennais - Beauraing
11/11/2020 16:30 Ertelendi US Dinantaise - Chevetogne
11/11/2020 16:30 Ertelendi Malonne - Spy
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Wielsbeke - RC Lauwe
11/11/2020 16:30 Ertelendi Lauwe - Diksmuide
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:30 Ertelendi Saint-Josse - Stade Everois
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 03:00 Ertelendi La Louvière Centre - Rupel Boom
10/11/2020 22:30 Ertelendi Thes Sport - Knokke
10/11/2020 22:00 Ertelendi Dender - URSL Visé
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
10/11/2020 22:00 Ertelendi Ixelles - Nivellois
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
10/11/2020 21:30 Ertelendi Dessel Sport - Olympic Charleroi
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
10/11/2020 17:00 Ertelendi Football Club Schaerbeek - Stockel
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
09/11/2020 22:00 MS KVC Westerlo 3-0 RWDM
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
09/11/2020 21:30 Ertelendi Genk U21 - Waasland-Beveren U21
09/11/2020 21:30 Ertelendi Gent U21 - AS Eupen U21
09/11/2020 21:30 Ertelendi Anderlecht U21 - Mechelen U21
09/11/2020 21:30 Ertelendi Standard Liège U21 - Club Brugge U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:45 MS Cercle Brugge 1-3 Zulte Waregem
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS Lommel United 3-1 Club Brugge II
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:15 MS Gent 1-1 Anderlecht
08/11/2020 18:00 MS Oostende 1-3 Club Brugge KV
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Union St. Gilloise 3-0 Deinze
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - Meix-Devant-Virton - Bastogne
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Westhoek - Voorwaarts Zwevezele
08/11/2020 17:00 Ertelendi Olsa Brakel - Toekomst Menen
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Oostkamp - Sint-Niklaas
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Liège - Thes Sport
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Termien - Lille
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Crossing Schaerbeek - Entité Manageoise
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 - Jodoigne - Wanze / Bas-Oha
08/11/2020 17:00 - Richelle United - Marloie Sport
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Acren-Lessines - Stockay-Warfusée
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Diegem Sport - Berchem Sport
08/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Aalst - Cappellen
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Melsbroek - Bertem-Leefdaal
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Montignies - Gilly
08/11/2020 17:00 Ertelendi Morlanwelz - RAS Monceau
08/11/2020 17:00 Ertelendi Antoing - Excelsior Biévène
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Ethe Belmont - Lorraine Arlon
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Meux II - Nismes
08/11/2020 17:00 Ertelendi Biesme - Fernelmont-Hemptinne
08/11/2020 17:00 Ertelendi Beauraing - Grand-Leez
08/11/2020 17:00 Ertelendi Chevetogne - Spy
08/11/2020 17:00 Ertelendi Loyers - ES de la Molignée
08/11/2020 17:00 Ertelendi US Dinantaise - Condruzien
08/11/2020 17:00 Ertelendi Andennais - Flavion-Morialmé
08/11/2020 17:00 Ertelendi Wallonne Ciney - Malonne
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Excelsior Zedelgem - Blankenberge
08/11/2020 17:00 Ertelendi Sassport Boezinge - Oostnieuwkerke
08/11/2020 17:00 Ertelendi SC Zonnebeke - Rumbeke
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Josse - Stockel
08/11/2020 17:00 Ertelendi Sporting Bruxelles - NSeth Berchem
08/11/2020 17:00 Ertelendi Léopold - Grez-Doiceau
08/11/2020 17:00 Ertelendi Sportive Brainoise - Nivellois
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Anderlecht W 10-0 Genk W
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Merelbeke - Ronse
08/11/2020 16:30 Ertelendi Zelzate - KRC Gent
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Bambrugge - Voorde Appelterre
08/11/2020 16:30 Ertelendi RFC Wetteren - Rhodienne-De Hoek
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Lokeren Doorslaar - Berlare
08/11/2020 16:30 Ertelendi Munkzwalm - Elene-Grotenberge
08/11/2020 16:30 Ertelendi St-Joris Sleidinge - Latem
08/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Zele - Eendracht Aalter
08/11/2020 16:30 Ertelendi Ardennen - Drongen
08/11/2020 16:30 Ertelendi Denderhoutem - Jong Zulte
08/11/2020 16:30 Ertelendi HO Kalken - Dendermonde
08/11/2020 16:30 Ertelendi Grembergen - Excelsior Mariakerke
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Francs Borains - Knokke
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Stockel - Aische
08/11/2020 16:30 Ertelendi Gosselies Sports - Stade Brainois
08/11/2020 16:30 Ertelendi Binche - SG-Tertre-Hautrage
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 - Stade Disonais - Herstal
08/11/2020 16:30 - Huy - Sprimont
08/11/2020 16:30 - Aywaille - Gouvy
08/11/2020 16:30 - Mormont - Habay-la-Neuve
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Ganshoren - Excelsior Virton
08/11/2020 16:30 Ertelendi Jette - Solières Sport
08/11/2020 16:30 Ertelendi US Givry - Hamoir
08/11/2020 16:30 Ertelendi Warnant - Tubize
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Pepingen-Halle - Olympia Wijgmaal
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Bornem - Ternesse
08/11/2020 16:30 Ertelendi Retie - Oppuurs
08/11/2020 16:30 Ertelendi Bevel - Berg en Dal
08/11/2020 16:30 Ertelendi Vosselaar - Ranst
08/11/2020 16:30 Ertelendi Rapid Leest - Wezel
08/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Zoersel - Vorselaar
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Aarschot - Hoegaarden-Outgaarden
08/11/2020 16:30 Ertelendi Bodegem Kapelle United - Liedekerke
08/11/2020 16:30 Ertelendi Grimbergen - Borght-Humbeek
08/11/2020 16:30 Ertelendi Tervuren-Duisburg - Sporting Kampenhout
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Soignies Sports - Solre-sur-Sambre
08/11/2020 16:30 Ertelendi Houdeng - Molenbaix
08/11/2020 16:30 Ertelendi Snef-Tyber - Ransart
08/11/2020 16:30 Ertelendi Hornu - Le Roeulx
08/11/2020 16:30 Ertelendi Belœil - Péruwelz
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Sprimont II - UCE Liège
08/11/2020 16:30 Ertelendi Ster-Francorchamps - Jehaytois
08/11/2020 16:30 Ertelendi Aubel - Weywertz
08/11/2020 16:30 Ertelendi Elsautoise - Rechain
08/11/2020 16:30 Ertelendi Beaufays - Mélen-Micheroux
08/11/2020 16:30 Ertelendi FC Du Geer - JS Fizoise
08/11/2020 16:30 Ertelendi Malmundaria - Pontisse Cité
08/11/2020 16:30 Ertelendi Etoile de Faimes - La Calamine
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Schoonbeek-Beverst - Achel
08/11/2020 16:30 Ertelendi Groen Star Beek - Zonhoven United
08/11/2020 16:30 Ertelendi Herkol - Bilzerse Waltwilder
08/11/2020 16:30 Ertelendi Herk - Herderen-Millen
08/11/2020 16:30 Ertelendi Zepperen-Brustem - Torpedo Hasselt
08/11/2020 16:30 Ertelendi Juve Hasselt - Helson Helchteren
08/11/2020 16:30 Ertelendi Bregel Sport - Eendracht Maasmechelen
08/11/2020 16:30 Ertelendi Alken - KFC Eksel
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Vaux-Noville - La Roche
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Sparta Heestert - Wielsbeke
08/11/2020 16:30 Ertelendi Racing Waregem - Diksmuide
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Everois - Genappe
08/11/2020 16:30 Ertelendi Union Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek
08/11/2020 16:30 Ertelendi Etterbeek - Football Club Schaerbeek
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Antwerp 1-1 Standard Liege
07/11/2020 22:45 MS St. Truiden 1-2 Genk
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:45 MS Seraing United 1-3 Lierse Kempenzonen
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:30 Ertelendi Ixelles - BX Brussels
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Lokeren-Temse - Gullegem
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Svelta Melsele - Jong Lede
07/11/2020 22:00 Ertelendi Tempo Overijse - Wolvertem Merchtem
07/11/2020 22:00 Ertelendi FC Lebbeke - Lochristi
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Heist - URSL Visé
07/11/2020 22:00 Ertelendi Roeselare - La Louvière Centre
07/11/2020 22:00 Ertelendi Dender - Sint-Eloois-Winkel
07/11/2020 22:00 Ertelendi Olympic Charleroi - Rupel Boom
07/11/2020 22:00 Ertelendi Mandel United - Patro Eisden
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Diest - Eppegem
07/11/2020 22:00 Ertelendi Racing Mechelen - De Kempen
07/11/2020 22:00 Ertelendi Wellen - Berlaar-Heikant
07/11/2020 22:00 Ertelendi Esperanza Pelt - Weerstand Koersel
07/11/2020 22:00 Ertelendi Beringen - Witgoor Sport
07/11/2020 22:00 Ertelendi Betekom - Turnhout
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Rapid Symphorinois - Albert Quévy-Mons
07/11/2020 22:00 Ertelendi Tournai - Ostiches
07/11/2020 22:00 Ertelendi Union Namur - Braine
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 - Onhaye - Raeren-Eynatten
07/11/2020 22:00 - Rochefort - Oppagne-Wéris
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi RAAL La Louvière - Verlaine
07/11/2020 22:00 Ertelendi Rebecq - Couvin-Mariembourg
07/11/2020 22:00 Ertelendi Meux - RES Durbuy
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi City Pirates Antwerpen - Houtvenne
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Geel - Antonia
07/11/2020 22:00 Ertelendi K. Kontich - Nijlen
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Huldenberg - Veltem
07/11/2020 22:00 Ertelendi Stade Bierbeek - Linden
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Saint-Hubert - Libramont
07/11/2020 22:00 Ertelendi Sartoise - Florenville
07/11/2020 22:00 Ertelendi Longlier - Aubange
07/11/2020 22:00 Ertelendi Jeunesse Freylangeoise - RAC Saint-Mard
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:00 Ertelendi Oostduinkerke - Lauwe
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Ninove - Mandel United
07/11/2020 21:30 Ertelendi Sparta Petegem - Oudenaarde
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Anzegem - VW Hamme
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Dessel Sport - Tienen
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Jeunesse Tamines - PAC Buzet
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Bocholt - Lyra-Lierse Berlaar
07/11/2020 21:30 Ertelendi Heur Tongeren - Londerzeel
07/11/2020 21:30 Ertelendi Hades - Sporting Hasselt
07/11/2020 21:30 Ertelendi Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:30 Ertelendi Houtem-Oplinter - Wambeek
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 Ertelendi Meulebeke - Dadizele
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi OH Leuven - Royal Excel Mouscron
07/11/2020 20:30 MS AS Eupen 1-1 Waasland-beveren
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 Ertelendi RC Lauwe - Eendracht Wervik
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Harelbeke - Dikkelvenne
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Torhout - Avanti
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:15 MS Kortrijk 5-5 Beerschot Wilrijk
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Zulte-Waregem 2-4 OH Leuven W
07/11/2020 16:00 MS Club Brugge W 3-2 Gent W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:45 MS KV Mechelen 3-3 Charleroi
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:30 MS White Star Woluwe 0-0 Eendracht Aalst W
06/11/2020 22:00 MS Charleroi W 0-6 Standard Liege W
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:00 MS RWDM 3-1 KVC Westerlo
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
05/11/2020 22:00 Ertelendi Elsautoise - Aubel
05/11/2020 22:00 Ertelendi La Calamine - Beaufays
05/11/2020 22:00 Ertelendi Sprimont II - Malmundaria
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
05/11/2020 22:00 Ertelendi Nivellois - Grez-Doiceau
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
04/11/2020 22:00 Ertelendi Meix-Devant-Virton - Saint-Hubert
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
02/11/2020 22:45 MS Zulte Waregem 1-1 Kortrijk
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:30 Ertelendi Gent U21 - Genk U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:45 MS Waasland-beveren 1-4 Gent
01/11/2020 20:15 MS Standard Liege 1-0 Oostende
01/11/2020 18:00 Ertelendi Royal Excel Mouscron - St. Truiden
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Club Brugge II 0-2 RWDM
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Toekomst Menen - Merelbeke
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi VW Hamme - RFC Wetteren
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Drongen - Munkzwalm
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 - Rupel Boom - Mandel United
01/11/2020 17:00 - Tienen - Dender
01/11/2020 17:00 İptal Edildi URSL Visé - Roeselare
01/11/2020 17:00 - Sint-Eloois-Winkel - Francs Borains
01/11/2020 17:00 - Knokke - Dessel Sport
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Ostiches - Crossing Schaerbeek
01/11/2020 17:00 Ertelendi Braine - Jeunesse Tamines
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Marloie Sport - Onhaye
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Verlaine - Acren-Lessines
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Cappellen - Diegem Sport
01/11/2020 17:00 Ertelendi Berchem Sport - Hoogstraten
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Ternesse - Eendracht Zoersel
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Bertem-Leefdaal - Stade Bierbeek
01/11/2020 17:00 Ertelendi Liedekerke - Aarschot
01/11/2020 17:00 Ertelendi Veltem - Bodegem Kapelle United
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Molenbaix - Belœil
01/11/2020 17:00 Ertelendi Ransart - Antoing
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Bilzerse Waltwilder - Zepperen-Brustem
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Florenville - Vaux-Noville
01/11/2020 17:00 Ertelendi RAC Saint-Mard - Ethe Belmont
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Spy - Loyers
01/11/2020 17:00 Ertelendi Condruzien - Meux II
01/11/2020 17:00 Ertelendi Flavion-Morialmé - US Dinantaise
01/11/2020 17:00 Ertelendi Biesme - Wallonne Ciney
01/11/2020 17:00 Ertelendi Malonne - Beauraing
01/11/2020 17:00 Ertelendi Nismes - Andennais
01/11/2020 17:00 Ertelendi Grand-Leez - ES de la Molignée
01/11/2020 17:00 Ertelendi Fernelmont-Hemptinne - Chevetogne
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Blankenberge - Oostduinkerke
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 Ertelendi Kosova Schaerbeek - Etterbeek
01/11/2020 17:00 Ertelendi Genappe - Sportive Brainoise
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Voorwaarts Zwevezele - Lokeren-Temse
01/11/2020 16:30 Ertelendi Mandel United - Westhoek
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Wolvertem Merchtem - Torhout
01/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Lede - Anzegem
01/11/2020 16:30 Ertelendi Lochristi - Bambrugge
01/11/2020 16:30 Ertelendi Avanti - Svelta Melsele
01/11/2020 16:30 Ertelendi Rhodienne-De Hoek - Oostkamp
01/11/2020 16:30 Ertelendi Voorde Appelterre - Tempo Overijse
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Elene-Grotenberge - Eendracht Zele
01/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Mariakerke - Lokeren Doorslaar
01/11/2020 16:30 Ertelendi Dendermonde - Ardennen
01/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Zulte - St-Joris Sleidinge
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Berlaar-Heikant - Sint-Lenaarts
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi SG-Tertre-Hautrage - Union Namur
01/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Brainois - Tournai
01/11/2020 16:30 Ertelendi Entité Manageoise - Stockel
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Gouvy - Huy
01/11/2020 16:30 Ertelendi Raeren-Eynatten - Jodoigne
01/11/2020 16:30 Ertelendi Habay-la-Neuve - Aywaille
01/11/2020 16:30 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Stade Disonais
01/11/2020 16:30 Ertelendi Herstal - Rochefort
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Waremme - Jette
01/11/2020 16:30 Ertelendi Stockay-Warfusée - Rebecq
01/11/2020 16:30 Ertelendi Couvin-Mariembourg - Meux
01/11/2020 16:30 Ertelendi Hamoir - Warnant
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Olympia Wijgmaal - Heur Tongeren
01/11/2020 16:30 Ertelendi Spouwen-Mopertingen - City Pirates Antwerpen
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Ranst - K. Kontich
01/11/2020 16:30 Ertelendi Berg en Dal - Retie
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Borght-Humbeek - Huldenberg
01/11/2020 16:30 Ertelendi Wambeek - Grimbergen
01/11/2020 16:30 Ertelendi Linden - Houtem-Oplinter
01/11/2020 16:30 Ertelendi Hoegaarden-Outgaarden - Tervuren-Duisburg
01/11/2020 16:30 Ertelendi Sporting Kampenhout - Melsbroek
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Houdeng - Snef-Tyber
01/11/2020 16:30 Ertelendi Solre-sur-Sambre - Montignies
01/11/2020 16:30 Ertelendi Péruwelz - Hornu
01/11/2020 16:30 Ertelendi Gilly - Morlanwelz
01/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Biévène - Le Roeulx
01/11/2020 16:30 Ertelendi RAS Monceau - Soignies Sports
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 - Mélen-Micheroux - Aubel
01/11/2020 16:30 - Rechain - FC Du Geer
01/11/2020 16:30 - UCE Liège - Elsautoise
01/11/2020 16:30 - La Calamine - Ster-Francorchamps
01/11/2020 16:30 - JS Fizoise - Beaufays
01/11/2020 16:30 - Jehaytois - Sprimont II
01/11/2020 16:30 - Weywertz - Malmundaria
01/11/2020 16:30 - Pontisse Cité - Etoile de Faimes
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Zonhoven United - Herkol
01/11/2020 16:30 Ertelendi Torpedo Hasselt - Herk
01/11/2020 16:30 Ertelendi Helson Helchteren - Alken
01/11/2020 16:30 Ertelendi Herderen-Millen - Schoonbeek-Beverst
01/11/2020 16:30 Ertelendi Eendracht Maasmechelen - Groen Star Beek
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Aubange - Jeunesse Freylangeoise
01/11/2020 16:30 Ertelendi Lorraine Arlon - Saint-Hubert
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Lauwe - Racing Waregem
01/11/2020 16:30 Ertelendi Oostnieuwkerke - Excelsior Zedelgem
01/11/2020 16:30 Ertelendi Wielsbeke - Sassport Boezinge
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi BX Brussels - Union Lasne-Ohain
01/11/2020 16:30 Ertelendi Nivellois - Sporting Bruxelles
01/11/2020 16:30 Ertelendi Grez-Doiceau - Stade Everois
01/11/2020 16:30 Ertelendi Stockel - Léopold
01/11/2020 16:30 Ertelendi NSeth Berchem - Ixelles
01/11/2020 16:30 Ertelendi Football Club Schaerbeek - Saint-Josse
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Anderlecht 1-0 Antwerp
31/10/2020 22:45 MS Club Brugge KV 2-2 KV Mechelen
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:45 MS KVC Westerlo 1-4 Union St. Gilloise
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:30 Ertelendi Oppagne-Wéris - Richelle United
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Ronse - Zelzate
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Eendracht Aalter - Denderhoutem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 - Heist - Liège
31/10/2020 22:00 - Patro Eisden - Thes Sport
31/10/2020 22:00 - La Louvière Centre - Olympic Charleroi
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Lille - Esperanza Pelt
31/10/2020 22:00 Ertelendi Eppegem - Betekom
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Aische - Rapid Symphorinois
31/10/2020 22:00 Ertelendi Albert Quévy-Mons - Gosselies Sports
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Sprimont - Mormont
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Tubize - RAAL La Louvière
31/10/2020 22:00 Ertelendi RES Durbuy - Ganshoren
31/10/2020 22:00 Ertelendi Excelsior Virton - US Givry
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 Ertelendi Sporting Hasselt - Bocholt
31/10/2020 22:00 Ertelendi Lyra-Lierse Berlaar - Eendracht Aalst
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:00 - Bastogne - Longlier
31/10/2020 22:00 Ertelendi La Roche - Meix-Devant-Virton
31/10/2020 22:00 Ertelendi Libramont - Sartoise
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Gullegem - Olsa Brakel
31/10/2020 21:30 Ertelendi Dikkelvenne - Sparta Petegem
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Sint-Niklaas - FC Lebbeke
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Berlare - HO Kalken
31/10/2020 21:30 Ertelendi Latem - Grembergen
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Weerstand Koersel - Diest
31/10/2020 21:30 Ertelendi Zwarte Leeuw - Racing Mechelen
31/10/2020 21:30 Ertelendi Witgoor Sport - Eendracht Termien
31/10/2020 21:30 Ertelendi Turnhout - Wellen
31/10/2020 21:30 Ertelendi De Kempen - Beringen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi PAC Buzet - Binche
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Londerzeel - Hades
31/10/2020 21:30 Ertelendi Houtvenne - Pepingen-Halle
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Wezel - Vosselaar
31/10/2020 21:30 Ertelendi Vorselaar - Geel
31/10/2020 21:30 Ertelendi Oppuurs - Bornem
31/10/2020 21:30 Ertelendi Nijlen - Bevel
31/10/2020 21:30 Ertelendi Antonia - Rapid Leest
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Achel - Juve Hasselt
31/10/2020 21:30 Ertelendi KFC Eksel - Bregel Sport
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:30 Ertelendi Diksmuide - RC Lauwe
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 Ertelendi Oudenaarde - Ninove
31/10/2020 21:00 Ertelendi KRC Gent - Harelbeke
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:00 Ertelendi Rumbeke - Meulebeke
31/10/2020 21:00 Ertelendi Dadizele - Sparta Heestert
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Charleroi 3-0 Cercle Brugge
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 Ertelendi Eendracht Wervik - SC Zonnebeke
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:15 MS Beerschot Wilrijk 4-2 OH Leuven
30/10/2020 22:45 MS Genk 4-0 AS Eupen
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
30/10/2020 22:00 MS Lierse Kempenzonen 1-3 Lommel United
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:30 Ertelendi Eendracht Aalst - City Pirates Antwerpen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi SG-Tertre-Hautrage - Entité Manageoise
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi Oppagne-Wéris - Marloie Sport
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi Verlaine - Ganshoren
28/10/2020 22:00 Ertelendi Jette - Rebecq
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi Geel - Eendracht Zoersel
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi La Roche - Jeunesse Freylangeoise
28/10/2020 22:00 Ertelendi Saint-Hubert - Longlier
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 Ertelendi Dadizele - Eendracht Wervik
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:45 MS Gent 1-2 Genk
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:00 - Club Brugge U21 - Anderlecht U21
26/10/2020 22:00 - Mechelen U21 - Standard Liège U21
26/10/2020 21:30 Ertelendi Waasland-Beveren U21 - Gent U21
26/10/2020 21:30 Ertelendi AS Eupen U21 - Genk U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:45 Ertelendi Charleroi - Waasland-beveren
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:00 MS Seraing United 1-0 Lommel United
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:15 MS St. Truiden 2-0 Standard Liege
25/10/2020 18:00 MS Oostende 3-0 Zulte Waregem
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Union St. Gilloise 6-0 Club Brugge II
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Zelzate - Toekomst Menen
25/10/2020 17:00 Ertelendi Olsa Brakel - Voorwaarts Zwevezele
25/10/2020 17:00 Ertelendi Merelbeke - Gullegem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Liège - La Louvière Centre
25/10/2020 17:00 Ertelendi Tienen - Patro Eisden
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Jette - Tubize
25/10/2020 17:00 Ertelendi Ganshoren - Couvin-Mariembourg
25/10/2020 17:00 Ertelendi Warnant - Excelsior Virton
25/10/2020 17:00 Ertelendi US Givry - RES Durbuy
25/10/2020 17:00 Ertelendi Hamoir - Waremme
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 Ertelendi Pepingen-Halle - City Pirates Antwerpen
25/10/2020 17:00 Ertelendi Diegem Sport - Lyra-Lierse Berlaar
25/10/2020 17:00 Ertelendi Berchem Sport - Spouwen-Mopertingen
25/10/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Aalst - Sporting Hasselt
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Francs Borains - Olympic Charleroi
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Rhodienne-De Hoek - Sint-Niklaas
25/10/2020 16:00 Ertelendi Anzegem - Avanti
25/10/2020 16:00 Ertelendi Bambrugge - FC Lebbeke
25/10/2020 16:00 Ertelendi RFC Wetteren - Jong Lede
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi HO Kalken - Excelsior Mariakerke
25/10/2020 16:00 Ertelendi Lokeren Doorslaar - Latem
25/10/2020 16:00 Ertelendi Eendracht Zele - Drongen
25/10/2020 16:00 Ertelendi Munkzwalm - Dendermonde
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Eendracht Termien - De Kempen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Entité Manageoise - Ostiches
25/10/2020 16:00 Ertelendi Stockel - Stade Brainois
25/10/2020 16:00 Ertelendi Crossing Schaerbeek - PAC Buzet
25/10/2020 16:00 Ertelendi Gosselies Sports - SG-Tertre-Hautrage
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Mormont - Herstal
25/10/2020 16:00 Ertelendi Jodoigne - Oppagne-Wéris
25/10/2020 16:00 Ertelendi Stade Disonais - Aywaille
25/10/2020 16:00 Ertelendi Raeren-Eynatten - Marloie Sport
25/10/2020 16:00 Ertelendi Huy - Wanze / Bas-Oha
25/10/2020 16:00 Ertelendi Richelle United - Sprimont
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Vosselaar - Antonia
25/10/2020 16:00 Ertelendi Bevel - Ranst
25/10/2020 16:00 Ertelendi Berg en Dal - Oppuurs
25/10/2020 16:00 Ertelendi Rapid Leest - Vorselaar
25/10/2020 16:00 Ertelendi Retie - Nijlen
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Aarschot - Veltem
25/10/2020 16:00 Ertelendi Bodegem Kapelle United - Borght-Humbeek
25/10/2020 16:00 Ertelendi Grimbergen - Linden
25/10/2020 16:00 Ertelendi Hoegaarden-Outgaarden - Sporting Kampenhout
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Le Roeulx - RAS Monceau
25/10/2020 16:00 Ertelendi Snef-Tyber - Molenbaix
25/10/2020 16:00 Ertelendi Hornu - Gilly
25/10/2020 16:00 Ertelendi Soignies Sports - Houdeng
25/10/2020 16:00 Ertelendi Belœil - Solre-sur-Sambre
25/10/2020 16:00 Ertelendi Montignies - Ransart
25/10/2020 16:00 Ertelendi Morlanwelz - Excelsior Biévène
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Schoonbeek-Beverst - Torpedo Hasselt
25/10/2020 16:00 Ertelendi Zepperen-Brustem - Zonhoven United
25/10/2020 16:00 Ertelendi Herkol - Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Ethe Belmont - Aubange
25/10/2020 16:00 Ertelendi Florenville - La Roche
25/10/2020 16:00 Ertelendi Vaux-Noville - Libramont
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Meux II - Grand-Leez
25/10/2020 16:00 Ertelendi Andennais - Biesme
25/10/2020 16:00 Ertelendi Beauraing - Spy
25/10/2020 16:00 Ertelendi Chevetogne - Flavion-Morialmé
25/10/2020 16:00 Ertelendi Loyers - Condruzien
25/10/2020 16:00 Ertelendi Wallonne Ciney - Fernelmont-Hemptinne
25/10/2020 16:00 Ertelendi ES de la Molignée - Nismes
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Racing Waregem - Blankenberge
25/10/2020 16:00 Ertelendi Sparta Heestert - Rumbeke
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Etterbeek - BX Brussels
25/10/2020 16:00 Ertelendi Saint-Josse - Kosova Schaerbeek
25/10/2020 16:00 Ertelendi Nivellois - NSeth Berchem
25/10/2020 16:00 Ertelendi Sporting Bruxelles - Genappe
25/10/2020 16:00 Ertelendi Stade Everois - Stockel
25/10/2020 16:00 Ertelendi Léopold - Football Club Schaerbeek
25/10/2020 16:00 Ertelendi Sportive Brainoise - Grez-Doiceau
25/10/2020 16:00 Ertelendi Union Lasne-Ohain - Ixelles
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Antwerp 3-2 Beerschot Wilrijk
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Tervuren-Duisburg - Liedekerke
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 - Elsautoise - Jehaytois
25/10/2020 15:30 - Malmundaria - Aubel
25/10/2020 15:30 - Sprimont II - La Calamine
25/10/2020 15:30 - Ster-Francorchamps - Pontisse Cité
25/10/2020 15:30 - JS Fizoise - Mélen-Micheroux
25/10/2020 15:30 - FC Du Geer - UCE Liège
25/10/2020 15:30 - Beaufays - Rechain
25/10/2020 15:30 - Etoile de Faimes - Weywertz
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Herk - Bilzerse Waltwilder
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi RC Lauwe - Lauwe
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:45 MS OH Leuven 2-1 Club Brugge KV
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Lokeren-Temse - Westhoek
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Tempo Overijse - Lochristi
24/10/2020 21:00 Ertelendi Svelta Melsele - Wolvertem Merchtem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Grembergen - Jong Zulte
24/10/2020 21:00 Ertelendi Elene-Grotenberge - Eendracht Aalter
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Dender - Knokke
24/10/2020 21:00 İptal Edildi Roeselare - Rupel Boom
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Beringen - Zwarte Leeuw
24/10/2020 21:00 Ertelendi Wellen - Eppegem
24/10/2020 21:00 Ertelendi Racing Mechelen - Sint-Lenaarts
24/10/2020 21:00 Ertelendi Betekom - Weerstand Koersel
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Rapid Symphorinois - Binche
24/10/2020 21:00 Ertelendi Tournai - Braine
24/10/2020 21:00 Ertelendi Jeunesse Tamines - Albert Quévy-Mons
24/10/2020 21:00 Ertelendi Union Namur - Aische
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Onhaye - Habay-la-Neuve
24/10/2020 21:00 Ertelendi Rochefort - Gouvy
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi RAAL La Louvière - Acren-Lessines
24/10/2020 21:00 Ertelendi Meux - Solières Sport
24/10/2020 21:00 Ertelendi Rebecq - Verlaine
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Geel - Ternesse
24/10/2020 21:00 Ertelendi Eendracht Zoersel - Bornem
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Huldenberg - Wambeek
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Alken - Achel
24/10/2020 21:00 Ertelendi Juve Hasselt - Herderen-Millen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Sartoise - Lorraine Arlon
24/10/2020 21:00 Ertelendi Longlier - Meix-Devant-Virton
24/10/2020 21:00 - Jeunesse Freylangeoise - Bastogne
24/10/2020 21:00 Ertelendi Saint-Hubert - RAC Saint-Mard
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi US Dinantaise - Malonne
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:00 Ertelendi Oostduinkerke - Oostnieuwkerke
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Oudenaarde - Mandel United
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Oostkamp - VW Hamme
24/10/2020 20:30 Ertelendi Torhout - Voorde Appelterre
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi St-Joris Sleidinge - Denderhoutem
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Thes Sport - Heist
24/10/2020 20:30 Ertelendi Dessel Sport - URSL Visé
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Diest - Lille
24/10/2020 20:30 Ertelendi Esperanza Pelt - Witgoor Sport
24/10/2020 20:30 Ertelendi Turnhout - Berlaar-Heikant
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Hades - Olympia Wijgmaal
24/10/2020 20:30 Ertelendi Hoogstraten - Cappellen
24/10/2020 20:30 Ertelendi Bocholt - Londerzeel
24/10/2020 20:30 Ertelendi Heur Tongeren - Houtvenne
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi K. Kontich - Wezel
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdaal
24/10/2020 20:30 Ertelendi Stade Bierbeek - Melsbroek
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Groen Star Beek - Bregel Sport
24/10/2020 20:30 Ertelendi Helson Helchteren - KFC Eksel
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 Ertelendi Excelsior Zedelgem - Sassport Boezinge
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 Ertelendi Sparta Petegem - KRC Gent
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 Ertelendi Antoing - Péruwelz
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:00 Ertelendi Dadizele - Wielsbeke
24/10/2020 20:00 Ertelendi Meulebeke - Eendracht Wervik
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:30 Ertelendi Ninove - Dikkelvenne
24/10/2020 19:00 Ertelendi Harelbeke - Ronse
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi Mandel United - Sint-Eloois-Winkel
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi SC Zonnebeke - Diksmuide
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:15 Ertelendi AS Eupen - KV Mechelen
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 Ertelendi Ardennen - Berlare
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:45 MS Kortrijk 1-3 Anderlecht
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:00 MS Deinze 2-2 KVC Westerlo
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:30 Ertelendi Rochefort - Mormont
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Zelzate - Voorwaarts Zwevezele
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Sint-Niklaas - Tempo Overijse
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Ostiches - PAC Buzet
21/10/2020 21:00 Ertelendi Tournai - Aische
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Gouvy - Wanze / Bas-Oha
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Sporting Hasselt - Berchem Sport
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Eendracht Zoersel - Rapid Leest
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Sporting Kampenhout - Houtem-Oplinter
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Ransart - Péruwelz
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Jeunesse Freylangeoise - Saint-Hubert
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Spy - Nismes
21/10/2020 21:00 Ertelendi Flavion-Morialmé - ES de la Molignée
21/10/2020 21:00 Ertelendi Chevetogne - Beauraing
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Blankenberge - Dadizele
21/10/2020 21:00 Ertelendi RC Lauwe - Oostnieuwkerke
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
21/10/2020 21:00 Ertelendi Léopold - Union Lasne-Ohain
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
20/10/2020 21:30 Ertelendi Fernelmont-Hemptinne - Meux II
Belçika Reserve Pro League Belçika - Reserve Pro League ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:00 - Club Brugge U21 - Genk U21
19/10/2020 20:30 Ertelendi Gent U21 - Anderlecht U21
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:30 MS Anderlecht 2-2 OH Leuven
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:00 MS Lierse Kempenzonen 0-2 Union St. Gilloise
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:15 MS Genk 2-1 Charleroi
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS OH Leuven W 4-1 White Star Woluwe
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Royal Excel Mouscron 0-2 AS Eupen
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS RWDM 3-4 Seraing United
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 - Meix-Devant-Virton - Jeunesse Freylangeoise
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 Ertelendi Voorwaarts Zwevezele - Merelbeke
18/10/2020 16:00 Ertelendi Toekomst Menen - Harelbeke
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 - Jong Lede - Oostkamp
18/10/2020 16:00 - Voorde Appelterre