Bulgaristan Cup |
2022-2023 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/05/2023 19:00 | MS | CSKA 1948 | 1-3 | Ludogorets | |||
11/05/2023 19:00 | PEN | Ludogorets | 1-2 PS : 4-1 |
Cherno More Varna | |||
10/05/2023 19:00 | USB | CSKA 1948 | 2-2 | Lokomotiv Sofia | |||
26/04/2023 18:30 | MS | Lokomotiv Sofia | 2-3 | CSKA 1948 | |||
25/04/2023 18:30 | MS | Cherno More Varna | 1-2 | Ludogorets | |||
05/04/2023 18:30 | USB | Arda Kardzhali | 0-1 | CSKA 1948 | |||
04/04/2023 20:00 | MS | CSKA Sofia | 1-2 | Cherno More Varna | |||
04/04/2023 17:00 | MS | Ludogorets | 2-1 | Spartak Varna | |||
03/04/2023 18:30 | MS | Lokomotiv Sofia | 2-1 | Slavia Sofia | |||
04/12/2022 14:30 | MS | Ludogorets | 2-1 | Levski Sofia | |||
03/12/2022 16:00 | MS | Cherno More Varna | 3-1 | Lokomotiv Plovdiv | |||
03/12/2022 13:00 | MS | Slavia Sofia | 2-1 | Botev Plovdiv | |||
02/12/2022 13:30 | MS | Beroe | 0-2 | CSKA 1948 | |||
01/12/2022 13:00 | MS | Septemvri Sofia | 1-2 | CSKA Sofia | |||
28/11/2022 13:00 | MS | Lokomotiv Sofia | 3-0 | Vitosha Bistritsa | |||
27/11/2022 14:30 | MS | Litex | 0-2 | Cherno More Varna | |||
27/11/2022 14:30 | USB | Spartak Varna | 1-0 | Chavdar Etropole | |||
27/11/2022 13:30 | MS | Marek | 0-1 | Lokomotiv Sofia | |||
26/11/2022 14:30 | MS | FK Minyor Pernik | 0-2 | Beroe | |||
26/11/2022 14:30 | MS | Sevlievo | 0-4 | CSKA 1948 | |||
26/11/2022 14:30 | PEN | Maritsa Plovdiv | 1-1 PS : 2-3 |
Arda Kardzhali | |||
26/11/2022 13:00 | PEN | Gigant Saedinenie | 1-1 PS : 6-7 |
CSKA 1948 | |||
25/11/2022 13:30 | MS | Chernomorets Balchik | 0-3 | Botev Plovdiv | |||
23/11/2022 14:30 | MS | Levski Krumovgrad | 0-1 | Septemvri Sofia | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Maritsa Plovdiv | 4-2 | Hebar 1918 | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Vihren | 1-4 | Levski Sofia | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Chavdar Etropole | 2-0 | Pirin Blagoevgrad | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Vitosha Bistritsa | 1-0 | Botev Vratsa | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Dunav Ruse | 1-2 | Arda Kardzhali | |||
19/11/2022 14:30 | MS | Spartak Pleven | 1-4 | Lokomotiv Sofia | |||
19/11/2022 14:30 | USB | Sportist Svoge | 1-2 | Slavia Sofia | |||
18/11/2022 14:30 | MS | Rozova dolina | 0-2 | Ludogorets | |||
16/11/2022 14:30 | MS | Strumska Slava | 0-2 | Spartak Varna | |||
22/09/2022 16:00 | PEN | Yambol 1915 | 0-0 PS : 1-4 |
Spartak Pleven | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Rozova dolina | 3-0 | Yantra 2019 | |||
22/09/2022 16:00 | USB | Lokomotiv G. Oryahovitsa | 1-3 | FK Minyor Pernik | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Partizan | 0-3 | Levski Krumovgrad | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Vihren | 2-0 | Sozopol | |||
22/09/2022 16:00 | USB | Marek | 2-1 | Montana | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Sayana Haskovo | 1-2 | Dunav Ruse | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Botev Novi Pazar | 0-3 | Sportist Svoge | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Chavdar Etropole | 1-0 | Belasitsa | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Sevlievo | 3-2 | Etar Veliko Tarnovo | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Levski Rakovski | 2-3 | Maritsa Plovdiv | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Svetkavitsa Targovishte | 0-6 | Strumska Slava | |||
22/09/2022 16:00 | USB | Lokomotiv Mezdra | 0-1 | Litex | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Chernolomets 1919 | 1-3 | Vitosha Bistritsa | |||
22/09/2022 16:00 | MS | Gigant Saedinenie | 2-1 | Dobrudzha | |||
07/09/2022 17:00 | - | Gigant Saedinenie | - | Rodopa Smolyan | |||
06/09/2022 17:00 | - | Volov Shumen | - | Chernolomets 1919 | |||
06/09/2022 16:00 | - | Ozren Golyam izvor | - | Lokomotiv Mezdra | |||
31/08/2022 18:00 | - | Gigant Saedinenie | - | Sokol Markovo | |||
31/08/2022 18:00 | - | Spartak Peshtera | - | Chavdar Etropole | |||
31/08/2022 18:00 | - | Metalurg Pernik | - | Marek | |||
24/08/2022 18:30 | - | Balkan Oreshak | - | Ozren Golyam izvor | |||
24/08/2022 18:00 | - | Sayana Haskovo | - | Dimitrovgrad | |||
24/08/2022 18:00 | - | Gigant Saedinenie | - | Asenovets | |||
24/08/2022 18:00 | - | Sportist Golyam chardak | - | Sokol Markovo | |||
24/08/2022 18:00 | - | Botev Ihtiman | - | Chavdar Etropole | |||
24/08/2022 18:00 | - | Obelya city | - | Levski Rakovski | |||
24/08/2022 18:00 | - | Rozova dolina | - | Zagorets | |||
17/08/2022 18:30 | - | Spartak Peshtera | - | Levski Patalenitsa | |||
17/08/2022 18:00 | - | Botev Ihtiman | - | Rilski Sportist | |||
17/08/2022 18:00 | - | Lokomotiv G. Oryahovitsa | - | Akademik Svishtov | |||
17/08/2022 18:00 | - | Gigant Saedinenie | - | Atletik Kuklen | |||
17/08/2022 18:00 | - | Sokol Markovo | - | Spartak Plovdiv | |||
17/08/2022 18:00 | - | FK Rakovski | - | Asenovets | |||
10/08/2022 18:00 | - | Rozova dolina | - | Vereya Stara Zagora | |||
10/08/2022 03:00 | TBD | Septemvri Simitli | - | Vihren | |||
03/08/2022 19:30 | - | Septemvri Simitli | - | Pirin Gotse Delchev |