Bulgaristan Futbol Ligleri, Bulgaristan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 - Dunav Ruse - Ludogorets III
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
24/11/2020 15:00 MS Ludogorets II 1-1 Sportist Svoge
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
23/11/2020 18:30 MS Arda Kardzhali 2-0 Tsarsko Selo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
23/11/2020 15:30 MS Septemvri Sofia 0-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Lokomotiv Plovdiv 1-1 CSKA 1948
22/11/2020 16:00 - Beroe - Montana
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 MS Peshtera Galata 2-2 Drenovets
22/11/2020 15:30 MS Bdin 1-0 Tryavna
22/11/2020 15:30 MS Sevlievo 3-3 Parva atomna
22/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Dryanovo 1-3 Levski Lom
22/11/2020 15:30 MS Yantra Polski Trambesh 0-2 Partizan
22/11/2020 15:30 MS Spartak Pleven 1-2 OFK Levski
22/11/2020 15:30 MS Etar VT II 3-0 Akademik Svishtov
22/11/2020 15:30 MS Vihar Slavyanovo 1-1 Pavlikeni
22/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Mezdra 1-0 Botev Vratsa II
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 MS Levski Karlovo 1-2 Chernomorets 1919 Burgas
22/11/2020 15:30 MS Rodopa Smolyan 2-1 Izvor Gorski izvor
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 AWD Chernolomets 1919 3-0 Kubrat
22/11/2020 15:00 MS Ludogorets III 6-1 Botev Novi Pazar
22/11/2020 15:00 MS Spartak Varna 4-0 Ustrem Donchevo
22/11/2020 15:00 İptal Edildi Topoli - Benkovski Byala
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Cherno More Varna 2-1 Botev Vratsa
21/11/2020 18:45 - Ludogorets - Botev Plovdiv
21/11/2020 16:00 - CSKA Sofia - Levski Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 MS Strumska Slava 3-3 Litex
21/11/2020 15:30 MS Sozopol 3-3 Lokomotiv G. Oryahovitsa
21/11/2020 15:30 MS Hebar 1918 2-0 FK Minyor Pernik
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Spartak Plovdiv - Haskovo
21/11/2020 15:30 MS Nesebar 1-0 Borislav 2009
21/11/2020 15:30 MS Dimitrovgrad 2-0 Gigant Saedinenie
21/11/2020 15:30 MS Rozova dolina 2-0 Yambol 1915
21/11/2020 15:30 MS Maritsa Plovdiv 5-1 Vereya Stara Zagora
21/11/2020 15:30 MS Karnobat 1-0 Sokol Markovo
21/11/2020 15:30 MS Zagorets 2-0 Atletik Kuklen
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Septemvri Tervel 1-2 Dorostol
21/11/2020 15:00 MS Inter Dobrich 0-4 Dunav Ruse
21/11/2020 15:00 MS Sportist G.Toshevo 1-4 Shumen 2007
21/11/2020 15:00 MS Svetkavitsa Targovishte 2-3 Chernomorets Balchik
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Levski Chepintsi 1-0 Bansko
21/11/2020 15:00 MS Oborishte 3-4 Chavdar Etropole
21/11/2020 15:00 MS Botev Ihtiman 4-0 Perun Kresna
21/11/2020 15:00 MS Slivnishki geroy 0-1 Nadezhda Dobroslavtsi
21/11/2020 15:00 MS Kyustendil 2-0 Pirin Gotse Delchev
21/11/2020 15:00 MS Belasitsa 1-0 Rilski Sportist
21/11/2020 15:00 MS Pirin Razlog 2-0 Velbazhd
21/11/2020 15:00 MS Balkan Botevgrad 1-1 Vihren
21/11/2020 15:00 MS Marek 6-0 Granit Vladaya
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:15 MS Slavia Sofia 0-0 Etar Veliko Tarnovo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
21/11/2020 03:00 İptal Edildi Vitosha Bistritsa - Kariana Erden
20/11/2020 15:30 MS Yantra 2019 1-1 Lokomotiv Sofia
20/11/2020 15:00 MS Septemvri Simitli 1-2 Neftochimic Burgas
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:30 MS Spartak Plovdiv 2-0 Borislav 2009
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
18/11/2020 15:00 MS Spartak Varna 1-0 Ludogorets III
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 MS Drenovets 4-0 Lokomotiv Mezdra
15/11/2020 15:30 MS Partizan 2-0 Vihar Slavyanovo
15/11/2020 15:30 Ertelendi Levski Lom - Etar VT II
15/11/2020 15:30 MS Parva atomna 0-4 Spartak Pleven
15/11/2020 15:30 MS Peshtera Galata 5-1 Bdin
15/11/2020 15:30 MS Pavlikeni 4-0 Lokomotiv Dryanovo
15/11/2020 15:30 MS Akademik Svishtov 2-1 Sevlievo
15/11/2020 15:30 MS OFK Levski 4-0 Tryavna
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Kubrat 0-8 Svetkavitsa Targovishte
15/11/2020 15:00 MS Ustrem Donchevo 6-2 Sportist G.Toshevo
15/11/2020 15:00 - Benkovski Byala - Chernolomets 1919
15/11/2020 15:00 - Dorostol - Spartak Varna
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Botev Vratsa II 1-2 Yantra Polski Trambesh
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 16:45 MS Botev Ihtiman 0-5 CSKA Sofia
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 MS Maritsa Plovdiv 2-0 Levski Karlovo
14/11/2020 15:30 MS Borislav 2009 1-2 Rozova dolina
14/11/2020 15:30 MS Haskovo 0-3 Zagorets
14/11/2020 15:30 MS Gigant Saedinenie 1-0 Rodopa Smolyan
14/11/2020 15:30 MS Izvor Gorski izvor 1-1 Karnobat
14/11/2020 15:30 MS Vereya Stara Zagora 2-4 Nesebar
14/11/2020 15:30 MS Yambol 1915 3-2 Spartak Plovdiv
14/11/2020 15:30 MS Atletik Kuklen 1-2 Dimitrovgrad
14/11/2020 15:30 MS Sokol Markovo 1-6 Chernomorets 1919 Burgas
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Chernomorets Balchik 2-1 Septemvri Tervel
14/11/2020 15:00 MS Botev Novi Pazar 1-2 Topoli
14/11/2020 15:00 MS Shumen 2007 2-0 Inter Dobrich
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Balkan Botevgrad 1-0 Marek
14/11/2020 15:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 1-1 Pirin Razlog
14/11/2020 15:00 MS Perun Kresna 0-1 Belasitsa
14/11/2020 15:00 MS Chavdar Etropole 1-0 Kyustendil
14/11/2020 15:00 MS Bansko 2-1 Granit Vladaya
14/11/2020 15:00 MS Vihren 2-1 Slivnishki geroy
14/11/2020 15:00 MS Rilski Sportist 1-0 Oborishte
14/11/2020 15:00 MS Pirin Gotse Delchev 2-1 Levski Chepintsi
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
12/11/2020 14:30 Ertelendi Sportist Svoge - Ludogorets
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
11/11/2020 15:00 - Velbazhd - Botev Ihtiman
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
09/11/2020 15:30 MS Ludogorets II 2-0 Septemvri Sofia
09/11/2020 15:30 MS Kariana Erden 1-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS CSKA 1948 0-3 Ludogorets
08/11/2020 16:00 MS Montana 1-2 CSKA Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Neftochimic Burgas 1-1 Yantra 2019
08/11/2020 15:30 MS Dobrudzha 2-0 Strumska Slava
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 Ertelendi Vihar Slavyanovo - Botev Vratsa II
08/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Mezdra 3-1 Peshtera Galata
08/11/2020 15:30 MS Bdin 0-3 OFK Levski
08/11/2020 15:30 MS Spartak Pleven 3-1 Akademik Svishtov
08/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Dryanovo 2-1 Partizan
08/11/2020 15:30 MS Yantra Polski Trambesh 4-0 Drenovets
08/11/2020 15:30 MS Tryavna 1-2 Parva atomna
08/11/2020 15:30 Ertelendi Sevlievo - Levski Lom
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Levski Karlovo 4-2 Sokol Markovo
08/11/2020 15:30 MS Rodopa Smolyan 2-1 Atletik Kuklen
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Spartak Varna 1-0 Chernomorets Balchik
08/11/2020 15:00 Ertelendi Topoli - Ludogorets III
08/11/2020 15:00 MS Inter Dobrich 1-5 Ustrem Donchevo
08/11/2020 15:00 MS Chernolomets 1919 3-1 Botev Novi Pazar
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:30 MS Etar Veliko Tarnovo 0-0 Arda Kardzhali
07/11/2020 18:30 - Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
07/11/2020 15:45 MS Botev Plovdiv 0-0 Cherno More Varna
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 3-0 Septemvri Simitli
07/11/2020 15:30 - Litex - Vitosha Bistritsa
07/11/2020 15:30 MS Sportist Svoge 1-0 Sozopol
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Etar VT II 0-2 Pavlikeni
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Dimitrovgrad 2-0 Haskovo
07/11/2020 15:30 MS Nesebar 0-0 Maritsa Plovdiv
07/11/2020 15:30 MS Karnobat 1-1 Gigant Saedinenie
07/11/2020 15:30 MS Zagorets 4-0 Yambol 1915
07/11/2020 15:30 MS Rozova dolina 6-2 Vereya Stara Zagora
07/11/2020 15:30 MS Chernomorets 1919 Burgas 2-1 Izvor Gorski izvor
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Sportist G.Toshevo 1-2 Dorostol
07/11/2020 15:00 - Svetkavitsa Targovishte - Benkovski Byala
07/11/2020 15:00 MS Shumen 2007 6-1 Dunav Ruse
07/11/2020 15:00 MS Septemvri Tervel 6-0 Kubrat
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Granit Vladaya 0-1 Pirin Gotse Delchev
07/11/2020 15:00 MS Kyustendil 1-0 Rilski Sportist
07/11/2020 15:00 MS Belasitsa 4-0 Velbazhd
07/11/2020 15:00 MS Pirin Razlog 2-5 Vihren
07/11/2020 15:00 MS Marek 2-0 Bansko
07/11/2020 15:00 MS Levski Chepintsi 0-2 Chavdar Etropole
07/11/2020 15:00 MS Oborishte 0-1 Perun Kresna
07/11/2020 15:00 MS Botev Ihtiman 4-0 Nadezhda Dobroslavtsi
07/11/2020 15:00 MS Slivnishki geroy 3-1 Balkan Botevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:30 Ertelendi Botev Vratsa - Slavia Sofia
06/11/2020 18:30 - Tsarsko Selo - Beroe
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Sofia 1-3 Hebar 1918
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:30 MS Levski Lom 2-0 Lokomotiv Mezdra
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 14:30 MS Spartak Varna 1-2 Arda Kardzhali
03/11/2020 14:30 USB Zagorets 3-4 Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
02/11/2020 19:00 MS Botev Vratsa 5-1 Etar Veliko Tarnovo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
02/11/2020 17:00 MS Sozopol 3-2 Ludogorets II
02/11/2020 16:30 MS Pirin Blagoevgrad 0-0 Litex
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:15 MS Ludogorets 1-0 Levski Sofia
01/11/2020 17:45 MS CSKA Sofia 1-0 Tsarsko Selo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Septemvri Simitli 0-1 Sportist Svoge
01/11/2020 15:30 - Vitosha Bistritsa - Dobrudzha
01/11/2020 15:30 MS Yantra 2019 1-3 Lokomotiv G. Oryahovitsa
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Akademik Svishtov 4-1 Tryavna
01/11/2020 15:30 MS Peshtera Galata 0-2 Yantra Polski Trambesh
01/11/2020 15:30 MS Botev Vratsa II 6-3 Lokomotiv Dryanovo
01/11/2020 15:30 MS Pavlikeni 0-2 Sevlievo
01/11/2020 15:30 MS Levski Lom 2-1 Spartak Pleven
01/11/2020 15:30 MS Parva atomna 1-0 OFK Levski
01/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Mezdra 6-1 Bdin
01/11/2020 15:30 MS Drenovets 0-0 Vihar Slavyanovo
01/11/2020 15:30 MS Partizan 5-1 Etar VT II
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS Dunav Ruse 3-1 Topoli
01/11/2020 15:00 - Benkovski Byala - Septemvri Tervel
01/11/2020 15:00 MS Ustrem Donchevo 3-1 Shumen 2007
01/11/2020 15:00 Ertelendi Ludogorets III - Chernolomets 1919
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:45 MS Beroe 0-1 Arda Kardzhali
31/10/2020 17:30 Ertelendi Slavia Sofia - Botev Plovdiv
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Vereya Stara Zagora 0-3 Spartak Plovdiv
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Rilski Sportist 3-0 Levski Chepintsi
31/10/2020 16:00 MS Pirin Gotse Delchev 2-0 Bansko
31/10/2020 16:00 MS Slivnishki geroy 1-2 Marek
31/10/2020 16:00 MS Vihren 3-1 Botev Ihtiman
31/10/2020 16:00 MS Velbazhd 1-3 Oborishte
31/10/2020 16:00 MS Chavdar Etropole 4-1 Granit Vladaya
31/10/2020 16:00 MS Balkan Botevgrad 2-4 Pirin Razlog
31/10/2020 16:00 Ertelendi Nadezhda Dobroslavtsi - Belasitsa
31/10/2020 16:00 MS Perun Kresna 0-1 Kyustendil
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Hebar 1918 1-1 Neftochimic Burgas
31/10/2020 15:30 MS Strumska Slava 1-0 FK Minyor Pernik
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Izvor Gorski izvor 2-1 Sokol Markovo
31/10/2020 15:30 MS Nesebar 0-0 Levski Karlovo
31/10/2020 15:30 MS Yambol 1915 0-1 Dimitrovgrad
31/10/2020 15:30 MS Atletik Kuklen 1-2 Karnobat
31/10/2020 15:30 MS Maritsa Plovdiv 7-0 Rozova dolina
31/10/2020 15:30 MS Borislav 2009 4-3 Zagorets
31/10/2020 15:30 MS Haskovo 1-1 Rodopa Smolyan
31/10/2020 15:30 MS Gigant Saedinenie 0-1 Chernomorets 1919 Burgas
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Chernomorets Balchik 7-0 Sportist G.Toshevo
31/10/2020 15:00 MS Botev Novi Pazar 0-3 Svetkavitsa Targovishte
31/10/2020 15:00 MS Dorostol 3-2 Inter Dobrich
31/10/2020 15:00 MS Kubrat 0-4 Spartak Varna
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:45 MS Septemvri Sofia 0-0 Kariana Erden
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:15 MS Lokomotiv Plovdiv 2-2 Montana
30/10/2020 18:00 MS Cherno More Varna 1-2 CSKA 1948
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 MS Drenovets 0-2 Akademik Svishtov
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
27/10/2020 18:30 MS Litex 1-2 Kariana Erden
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:30 MS Etar Veliko Tarnovo 2-3 Beroe
26/10/2020 18:15 MS Botev Plovdiv 2-0 Botev Vratsa
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
26/10/2020 15:30 MS Ludogorets II 4-1 Septemvri Simitli
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:15 MS Montana 1-3 Ludogorets
25/10/2020 18:45 MS Arda Kardzhali 1-1 CSKA Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Sozopol 0-0 Septemvri Sofia
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Rodopa Smolyan 0-1 Yambol 1915
25/10/2020 17:00 MS Levski Karlovo 2-0 Izvor Gorski izvor
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Sportist Svoge 1-0 Yantra 2019
25/10/2020 15:30 MS Lokomotiv Sofia 3-2 Strumska Slava
25/10/2020 15:30 MS Dobrudzha 0-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Bdin 2-2 Parva atomna
25/10/2020 15:30 MS Tryavna 0-3 Levski Lom
25/10/2020 15:30 MS Sevlievo 2-2 Partizan
25/10/2020 15:30 MS Lokomotiv Dryanovo 4-2 Drenovets
25/10/2020 15:30 MS Yantra Polski Trambesh 2-1 Lokomotiv Mezdra
25/10/2020 15:30 MS OFK Levski 0-1 Akademik Svishtov
25/10/2020 15:30 MS Spartak Pleven 0-0 Pavlikeni
25/10/2020 15:30 MS Etar VT II 0-1 Botev Vratsa II
25/10/2020 15:30 MS Vihar Slavyanovo 4-1 Peshtera Galata
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Ustrem Donchevo 0-1 Dunav Ruse
25/10/2020 15:00 MS Chernolomets 1919 3-0 Topoli
25/10/2020 15:00 MS Inter Dobrich 1-4 Chernomorets Balchik
25/10/2020 15:00 MS Svetkavitsa Targovishte 2-1 Ludogorets III
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:30 - FK Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 - Spartak Varna - Benkovski Byala
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:30 MS CSKA 1948 5-1 Slavia Sofia
24/10/2020 20:15 MS Levski Sofia 1-2 Cherno More Varna
24/10/2020 17:45 MS Tsarsko Selo 0-3 Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 2-1 Atletik Kuklen
24/10/2020 16:00 MS Dimitrovgrad 2-0 Borislav 2009
24/10/2020 16:00 MS Spartak Plovdiv 1-2 Maritsa Plovdiv
24/10/2020 16:00 MS Sokol Markovo 0-2 Gigant Saedinenie
24/10/2020 16:00 MS Karnobat 2-0 Haskovo
24/10/2020 16:00 MS Zagorets 4-0 Vereya Stara Zagora
24/10/2020 16:00 MS Rozova dolina 5-1 Nesebar
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Bansko 0-5 Chavdar Etropole
24/10/2020 16:00 MS Levski Chepintsi 3-3 Perun Kresna
24/10/2020 16:00 - Oborishte - Nadezhda Dobroslavtsi
24/10/2020 16:00 MS Botev Ihtiman 1-1 Balkan Botevgrad
24/10/2020 16:00 MS Marek 2-0 Pirin Gotse Delchev
24/10/2020 16:00 MS Granit Vladaya 1-3 Rilski Sportist
24/10/2020 16:00 MS Kyustendil 3-0 Velbazhd
24/10/2020 16:00 Ertelendi Belasitsa - Vihren
24/10/2020 16:00 MS Pirin Razlog 0-0 Slivnishki geroy
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Sportist G.Toshevo 3-1 Kubrat
24/10/2020 14:00 MS Shumen 2007 2-0 Dorostol
24/10/2020 14:00 MS Septemvri Tervel 7-1 Botev Novi Pazar
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 0-0 Hebar 1918
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2020 15:00 MS Chernomorets Balchik 1-0 Septemvri Sofia
22/10/2020 15:00 MS Oborishte 0-4 Botev Plovdiv
22/10/2020 15:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 0-2 Botev Vratsa
22/10/2020 15:00 PEN Sozopol 0-0
PS : 2-4
Etar Veliko Tarnovo
21/10/2020 17:30 MS Pirin Blagoevgrad 3-4 Beroe
21/10/2020 15:00 MS Izvor Gorski izvor 1-2 Montana
21/10/2020 15:00 MS Drenovets 0-6 CSKA 1948
21/10/2020 15:00 MS Sevlievo 1-5 Slavia Sofia
21/10/2020 15:00 MS Yantra 2019 1-6 Cherno More Varna
21/10/2020 14:30 MS Partizan 1-4 Levski Sofia
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
20/10/2020 17:30 MS Lokomotiv Plovdiv 0-0 Arda Kardzhali
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
20/10/2020 15:00 MS Kariana Erden 0-1 Tsarsko Selo
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
19/10/2020 20:15 MS Botev Plovdiv 1-1 Etar Veliko Tarnovo
18/10/2020 20:15 MS Slavia Sofia 1-0 Levski Sofia
18/10/2020 17:45 MS Cherno More Varna 3-0 Montana
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Yantra 2019 2-2 Ludogorets II
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Kubrat 2-0 Inter Dobrich
18/10/2020 16:00 MS Topoli 1-6 Svetkavitsa Targovishte
18/10/2020 16:00 MS Botev Novi Pazar 0-0 Spartak Varna
18/10/2020 16:00 - Benkovski Byala - Sportist G.Toshevo
18/10/2020 16:00 MS Dunav Ruse 0-3 Chernolomets 1919
18/10/2020 16:00 MS Ludogorets III 1-0 Septemvri Tervel
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Lokomotiv Mezdra 3-1 Vihar Slavyanovo
18/10/2020 16:00 MS Drenovets 3-0 Etar VT II
18/10/2020 16:00 MS Partizan 0-1 Spartak Pleven
18/10/2020 16:00 MS Levski Lom 2-0 OFK Levski
18/10/2020 16:00 MS Yantra Polski Trambesh 7-2 Bdin
18/10/2020 16:00 MS Peshtera Galata 4-1 Lokomotiv Dryanovo
18/10/2020 16:00 MS Pavlikeni 3-1 Tryavna
18/10/2020 16:00 MS Akademik Svishtov 0-2 Parva atomna
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:15 MS Botev Vratsa 0-0 CSKA 1948
17/10/2020 20:15 MS CSKA Sofia 1-1 Beroe
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 İptal Edildi Vitosha Bistritsa - Lokomotiv Sofia
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:45 MS Ludogorets 1-1 Tsarsko Selo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Strumska Slava 1-0 Neftochimic Burgas
17/10/2020 16:00 MS Kariana Erden 2-2 Dobrudzha
17/10/2020 16:00 MS Hebar 1918 1-2 Sportist Svoge
17/10/2020 16:00 MS Septemvri Simitli 2-0 Sozopol
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Dorostol 1-3 Ustrem Donchevo
17/10/2020 16:00 MS Chernomorets Balchik 5-2 Shumen 2007
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Rozova dolina 6-1 Levski Karlovo
17/10/2020 16:00 Ertelendi Maritsa Plovdiv - Zagorets
17/10/2020 16:00 MS Borislav 2009 0-1 Rodopa Smolyan
17/10/2020 16:00 MS Haskovo 1-2 Chernomorets 1919 Burgas
17/10/2020 16:00 MS Gigant Saedinenie 2-1 Izvor Gorski izvor
17/10/2020 16:00 MS Nesebar 1-2 Spartak Plovdiv
17/10/2020 16:00 MS Vereya Stara Zagora 1-2 Dimitrovgrad
17/10/2020 16:00 MS Yambol 1915 2-0 Karnobat
17/10/2020 16:00 MS Atletik Kuklen 2-1 Sokol Markovo
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Balkan Botevgrad 2-0 Belasitsa
17/10/2020 16:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 0-2 Kyustendil
17/10/2020 16:00 MS Perun Kresna 1-0 Granit Vladaya
17/10/2020 16:00 MS Chavdar Etropole 2-1 Pirin Gotse Delchev
17/10/2020 16:00 MS Pirin Razlog 1-3 Marek
17/10/2020 16:00 MS Vihren 2-1 Oborishte
17/10/2020 16:00 MS Velbazhd 0-0 Levski Chepintsi
17/10/2020 16:00 MS Rilski Sportist 2-0 Bansko
17/10/2020 16:00 MS Slivnishki geroy 1-1 Botev Ihtiman
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:15 MS Septemvri Sofia 1-0 Litex
16/10/2020 20:00 MS Pirin Blagoevgrad 3-2 FK Minyor Pernik
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 MS Botev Vratsa II 0-0 Sevlievo
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Ustrem Donchevo 1-4 Chernomorets Balchik
11/10/2020 16:00 - Inter Dobrich - Benkovski Byala
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Etar VT II 6-2 Peshtera Galata
11/10/2020 16:00 MS Vihar Slavyanovo 2-0 Yantra Polski Trambesh
11/10/2020 16:00 MS Bdin 1-0 Akademik Svishtov
11/10/2020 16:00 MS OFK Levski 1-0 Pavlikeni
11/10/2020 16:00 MS Spartak Pleven 1-0 Botev Vratsa II
11/10/2020 16:00 MS Sevlievo 5-0 Drenovets
11/10/2020 16:00 MS Lokomotiv Dryanovo 0-4 Lokomotiv Mezdra
11/10/2020 16:00 MS Parva atomna 0-1 Levski Lom
11/10/2020 16:00 MS Tryavna 0-2 Partizan
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Levski Karlovo 3-2 Gigant Saedinenie
11/10/2020 16:00 MS Rodopa Smolyan 6-1 Vereya Stara Zagora
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Shumen 2007 7-1 Kubrat
10/10/2020 16:00 MS Septemvri Tervel 2-0 Topoli
10/10/2020 16:00 MS Dorostol 2-4 Dunav Ruse
10/10/2020 16:00 MS Sportist G.Toshevo 2-1 Botev Novi Pazar
10/10/2020 16:00 MS Svetkavitsa Targovishte 3-1 Chernolomets 1919
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Spartak Plovdiv 2-2 Rozova dolina
10/10/2020 16:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 5-1 Yambol 1915
10/10/2020 16:00 Ertelendi Dimitrovgrad - Maritsa Plovdiv
10/10/2020 16:00 MS Izvor Gorski izvor 4-0 Atletik Kuklen
10/10/2020 16:00 MS Sokol Markovo 3-1 Haskovo
10/10/2020 16:00 MS Karnobat 2-2 Borislav 2009
10/10/2020 16:00 MS Zagorets 9-0 Nesebar
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 ABD Granit Vladaya 0-0 Velbazhd
10/10/2020 16:00 MS Kyustendil 1-0 Vihren
10/10/2020 16:00 MS Belasitsa 2-1 Slivnishki geroy
10/10/2020 16:00 MS Pirin Gotse Delchev 2-1 Rilski Sportist
10/10/2020 16:00 MS Bansko 2-2 Perun Kresna
10/10/2020 16:00 MS Levski Chepintsi 3-2 Nadezhda Dobroslavtsi
10/10/2020 16:00 MS Oborishte 1-0 Balkan Botevgrad
10/10/2020 16:00 MS Botev Ihtiman 2-0 Pirin Razlog
10/10/2020 16:00 MS Marek 2-0 Chavdar Etropole
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Peshtera Galata 3-1 Tryavna
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Marek 3-2 Rilski Sportist
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:30 Ertelendi Neftochimic Burgas - Vitosha Bistritsa
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:15 MS Etar Veliko Tarnovo 2-2 CSKA Sofia
04/10/2020 20:15 Ertelendi Arda Kardzhali - Ludogorets
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Septemvri Simitli 1-3 Septemvri Sofia
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:45 MS Beroe 1-3 Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Sozopol 1-0 Yantra 2019
04/10/2020 16:00 MS Dobrudzha 4-3 Litex
04/10/2020 16:00 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 0-0 Strumska Slava
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Chernolomets 1919 1-2 Septemvri Tervel
04/10/2020 16:00 MS Kubrat 1-2 Ustrem Donchevo
04/10/2020 16:00 MS Dunav Ruse 3-1 Svetkavitsa Targovishte
04/10/2020 16:00 MS Topoli 0-1 Spartak Varna
04/10/2020 16:00 - Benkovski Byala - Shumen 2007
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Yantra Polski Trambesh 3-1 Lokomotiv Dryanovo
04/10/2020 16:00 MS Peshtera Galata 2-2 Sevlievo
04/10/2020 16:00 MS Botev Vratsa II 4-1 Tryavna
04/10/2020 16:00 MS Pavlikeni 1-0 Parva atomna
04/10/2020 16:00 MS Vihar Slavyanovo 6-0 Bdin
04/10/2020 16:00 - Lokomotiv Mezdra - Etar VT II
04/10/2020 16:00 MS Drenovets 1-3 Spartak Pleven
04/10/2020 16:00 MS Partizan 3-0 OFK Levski
04/10/2020 16:00 MS Levski Lom 4-0 Akademik Svishtov
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Pirin Razlog 1-1 Belasitsa
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:15 MS FK Minyor Pernik 0-1 Kariana Erden
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:15 MS Levski Sofia 0-0 Botev Vratsa
03/10/2020 17:45 MS Montana 2-1 Slavia Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Ludogorets II 3-2 Hebar 1918
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Chernomorets Balchik 2-0 Dorostol
03/10/2020 16:00 MS Botev Novi Pazar 3-2 Inter Dobrich
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Spartak Plovdiv 1-2 Levski Karlovo
03/10/2020 16:00 MS Nesebar 1-1 Dimitrovgrad
03/10/2020 16:00 MS Vereya Stara Zagora 1-2 Karnobat
03/10/2020 16:00 MS Yambol 1915 0-0 Sokol Markovo
03/10/2020 16:00 MS Haskovo 1-0 Izvor Gorski izvor
03/10/2020 16:00 MS Rozova dolina 1-1 Zagorets
03/10/2020 16:00 MS Maritsa Plovdiv 1-1 Rodopa Smolyan
03/10/2020 16:00 MS Borislav 2009 1-1 Chernomorets 1919 Burgas
03/10/2020 16:00 MS Atletik Kuklen 0-0 Gigant Saedinenie
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Botev Ihtiman 1-2 Marek
03/10/2020 16:00 MS Slivnishki geroy 2-2 Oborishte
03/10/2020 16:00 MS Vihren 3-1 Levski Chepintsi
03/10/2020 16:00 MS Velbazhd 1-0 Bansko
03/10/2020 16:00 MS Rilski Sportist 2-2 Chavdar Etropole
03/10/2020 16:00 MS Balkan Botevgrad 0-1 Kyustendil
03/10/2020 16:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 3-1 Granit Vladaya
03/10/2020 16:00 MS Perun Kresna 0-4 Pirin Gotse Delchev
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:15 MS Lokomotiv Sofia 3-1 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:30 MS Ludogorets III 6-0 Sportist G.Toshevo
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:15 MS CSKA 1948 5-0 Botev Plovdiv
02/10/2020 17:45 MS Tsarsko Selo 1-0 Cherno More Varna
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2020 16:00 MS Belasitsa 1-0 Litex
01/10/2020 16:00 MS Sveti Nikola Burgas 0-4 Sportist Svoge
30/09/2020 18:30 MS Dunav Ruse 0-2 Yantra 2019
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 MS Lokomotiv Dryanovo 10-3 Bdin
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:00 MS Chavdar Troyan 0-4 Kariana Erden
30/09/2020 16:00 MS Botev Ihtiman 2-0 Neftochimic Burgas
30/09/2020 16:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 2-1 FK Minyor Pernik
30/09/2020 16:00 MS Izvor Gorski izvor 4-2 Septemvri Simitli
30/09/2020 16:00 MS Oborishte 1-0 Dobrudzha
30/09/2020 16:00 USB Drenovets 2-1 Strumska Slava
30/09/2020 16:00 AWD Chernomorets Balchik 3-0 Vitosha Bistritsa
30/09/2020 16:00 MS Sevlievo 6-0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
30/09/2020 16:00 MS Svetkavitsa Targovishte 1-4 Sozopol
29/09/2020 16:00 MS Zagorets 2-1 Hebar 1918
29/09/2020 16:00 MS Spartak Varna 2-1 Lokomotiv Sofia
29/09/2020 16:00 MS Rodopa Smolyan 0-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:30 MS Slavia Sofia 1-0 Tsarsko Selo
27/09/2020 21:00 MS Lokomotiv Plovdiv 2-1 CSKA Sofia
27/09/2020 18:45 MS Cherno More Varna 2-0 Arda Kardzhali
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 - Ustrem Donchevo - Benkovski Byala
27/09/2020 17:00 - Spartak Varna - Chernolomets 1919
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Parva atomna 0-1 Partizan
27/09/2020 17:00 MS Tryavna 2-1 Drenovets
27/09/2020 17:00 MS Sevlievo 2-1 Lokomotiv Mezdra
27/09/2020 17:00 MS Bdin 0-4 Levski Lom
27/09/2020 17:00 MS Lokomotiv Dryanovo 2-0 Vihar Slavyanovo
27/09/2020 17:00 MS Akademik Svishtov 0-1 Pavlikeni
27/09/2020 17:00 MS OFK Levski 1-1 Botev Vratsa II
27/09/2020 17:00 MS Spartak Pleven 4-2 Peshtera Galata
27/09/2020 17:00 MS Etar VT II 0-2 Yantra Polski Trambesh
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Levski Karlovo 1-0 Atletik Kuklen
27/09/2020 17:00 - Rodopa Smolyan - Nesebar
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Litex 5-1 FK Minyor Pernik
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Inter Dobrich 0-3 Ludogorets III
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:05 MS Botev Plovdiv 2-1 Levski Sofia
26/09/2020 18:45 MS Ludogorets 2-0 Beroe
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS Vitosha Bistritsa 0-1 Lokomotiv G. Oryahovitsa
26/09/2020 17:00 MS Septemvri Sofia 1-0 Dobrudzha
26/09/2020 17:00 MS Strumska Slava 3-1 Sportist Svoge
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Dorostol 2-1 Kubrat
26/09/2020 17:00 MS Sportist G.Toshevo 5-1 Topoli
26/09/2020 17:00 MS Shumen 2007 5-1 Botev Novi Pazar
26/09/2020 17:00 MS Septemvri Tervel 1-2 Svetkavitsa Targovishte
26/09/2020 17:00 MS Chernomorets Balchik 3-0 Dunav Ruse
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Sokol Markovo 0-1 Borislav 2009
26/09/2020 17:00 MS Karnobat 2-3 Maritsa Plovdiv
26/09/2020 17:00 MS Zagorets 4-1 Spartak Plovdiv
26/09/2020 17:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 4-0 Vereya Stara Zagora
26/09/2020 17:00 MS Dimitrovgrad 2-1 Rozova dolina
26/09/2020 17:00 MS Izvor Gorski izvor 1-0 Yambol 1915
26/09/2020 17:00 MS Gigant Saedinenie 1-0 Haskovo
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Chavdar Etropole 3-1 Perun Kresna
26/09/2020 17:00 MS Bansko 0-3 Nadezhda Dobroslavtsi
26/09/2020 17:00 MS Levski Chepintsi 2-1 Balkan Botevgrad
26/09/2020 17:00 MS Oborishte 0-1 Pirin Razlog
26/09/2020 17:00 MS Pirin Gotse Delchev 3-0 Velbazhd
26/09/2020 17:00 MS Granit Vladaya 0-0 Vihren
26/09/2020 17:00 MS Kyustendil 1-1 Slivnishki geroy
26/09/2020 17:00 MS Belasitsa 2-0 Botev Ihtiman
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Yantra 2019 0-1 Septemvri Simitli
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
25/09/2020 21:00 MS CSKA 1948 5-1 Etar Veliko Tarnovo
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:00 MS Pirin Blagoevgrad 4-0 Neftochimic Burgas
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
25/09/2020 18:45 MS Botev Vratsa 2-0 Montana
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
25/09/2020 17:00 MS Kariana Erden 3-2 Lokomotiv Sofia
25/09/2020 17:00 MS Hebar 1918 2-1 Sozopol
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
21/09/2020 20:30 MS Arda Kardzhali 2-1 Slavia Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:00 MS Ludogorets II 4-1 Strumska Slava
21/09/2020 17:45 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 1-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
20/09/2020 20:30 MS CSKA Sofia 2-2 Ludogorets
20/09/2020 17:45 MS Etar Veliko Tarnovo 1-3 Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS FK Minyor Pernik 0-0 Dobrudzha
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Dunav Ruse 1-1 Septemvri Tervel
20/09/2020 17:00 MS Chernolomets 1919 3-0 Sportist G.Toshevo
20/09/2020 17:00 MS Ludogorets III 1-1 Shumen 2007
20/09/2020 17:00 MS Kubrat 0-0 Chernomorets Balchik
20/09/2020 17:00 MS Svetkavitsa Targovishte 0-2 Spartak Varna
20/09/2020 17:00 MS Topoli 3-0 Inter Dobrich
20/09/2020 17:00 - Benkovski Byala - Dorostol
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Vihar Slavyanovo 2-0 Etar VT II
20/09/2020 17:00 MS Lokomotiv Mezdra 1-2 Spartak Pleven
20/09/2020 17:00 MS Drenovets 2-2 OFK Levski
20/09/2020 17:00 MS Partizan 3-1 Akademik Svishtov
20/09/2020 17:00 MS Yantra Polski Trambesh 2-1 Sevlievo
20/09/2020 17:00 MS Botev Vratsa II 2-1 Parva atomna
20/09/2020 17:00 MS Pavlikeni 0-2 Levski Lom
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
19/09/2020 21:00 MS Levski Sofia 3-0 CSKA 1948
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Septemvri Simitli 2-3 Hebar 1918
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:45 MS Beroe 4-0 Cherno More Varna
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Sportist Svoge 1-1 Vitosha Bistritsa
19/09/2020 17:00 MS Neftochimic Burgas 0-4 Kariana Erden
19/09/2020 17:00 MS Yantra 2019 0-2 Septemvri Sofia
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Botev Novi Pazar 2-1 Ustrem Donchevo
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Zagorets 6-1 Levski Karlovo
19/09/2020 17:00 MS Rozova dolina 2-2 Rodopa Smolyan
19/09/2020 17:00 MS Maritsa Plovdiv 0-2 Chernomorets 1919 Burgas
19/09/2020 17:00 MS Yambol 1915 1-1 Gigant Saedinenie
19/09/2020 17:00 MS Borislav 2009 1-1 Izvor Gorski izvor
19/09/2020 17:00 MS Spartak Plovdiv 1-1 Dimitrovgrad
19/09/2020 17:00 MS Nesebar 2-2 Karnobat
19/09/2020 17:00 MS Vereya Stara Zagora 1-4 Sokol Markovo
19/09/2020 17:00 MS Haskovo 1-3 Atletik Kuklen
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Perun Kresna 0-0 Rilski Sportist
19/09/2020 17:00 MS Belasitsa 2-2 Marek
19/09/2020 17:00 MS Pirin Razlog 0-3 Kyustendil
19/09/2020 17:00 MS Balkan Botevgrad 0-1 Granit Vladaya
19/09/2020 17:00 MS Nadezhda Dobroslavtsi 2-4 Pirin Gotse Delchev
19/09/2020 17:00 MS Velbazhd 0-0 Chavdar Etropole
19/09/2020 17:00 MS Botev Ihtiman 1-2 Oborishte
19/09/2020 17:00 MS Slivnishki geroy 1-0 Levski Chepintsi
19/09/2020 17:00 MS Vihren 2-0 Bansko
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:15 MS Lokomotiv Sofia 2-0 Litex
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Montana 3-1 Botev Plovdiv
18/09/2020 18:45 MS Tsarsko Selo 1-2 Botev Vratsa
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 MS Etar VT II 0-0 OFK Levski
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
14/09/2020 19:30 MS Slavia Sofia 0-2 Beroe
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
14/09/2020 17:00 MS Septemvri Sofia 3-1 FK Minyor Pernik
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
13/09/2020 21:00 MS Levski Sofia 2-1 Etar Veliko Tarnovo
13/09/2020 18:45 MS CSKA 1948 2-0 Montana
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Vitosha Bistritsa 0-3 Ludogorets II
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Ustrem Donchevo 2-1 Ludogorets III
13/09/2020 17:00 MS Spartak Varna 3-0 Septemvri Tervel
13/09/2020 17:00 MS Kubrat 0-1 Dunav Ruse
13/09/2020 17:00 MS Inter Dobrich 2-9 Chernolomets 1919
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Levski Lom 4-0 Partizan
13/09/2020 17:00 MS Parva atomna 2-4 Drenovets
13/09/2020 17:00 MS Tryavna 0-0 Lokomotiv Mezdra
13/09/2020 17:00 MS Sevlievo 3-0 Vihar Slavyanovo
13/09/2020 17:00 MS Bdin 0-2 Pavlikeni
13/09/2020 17:00 MS Akademik Svishtov 0-3 Botev Vratsa II
13/09/2020 17:00 MS OFK Levski 6-0 Peshtera Galata
13/09/2020 17:00 MS Spartak Pleven 3-2 Yantra Polski Trambesh
13/09/2020 17:00 MS Etar VT II 3-2 Lokomotiv Dryanovo
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Levski Karlovo 2-1 Haskovo
13/09/2020 17:00 MS Rodopa Smolyan 1-2 Spartak Plovdiv
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
12/09/2020 21:00 MS Ludogorets 3-1 Lokomotiv Plovdiv
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Litex 1-0 Neftochimic Burgas
12/09/2020 19:00 MS Pirin Blagoevgrad 4-0 Sportist Svoge
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:45 MS Cherno More Varna 1-1 CSKA Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Strumska Slava 0-0 Sozopol
12/09/2020 17:00 MS Kariana Erden 4-0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
12/09/2020 17:00 MS Hebar 1918 4-0 Yantra 2019
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Dorostol 1-1 Botev Novi Pazar
12/09/2020 17:00 MS Sportist G.Toshevo 0-4 Svetkavitsa Targovishte
12/09/2020 17:00 - Chernomorets Balchik - Benkovski Byala
12/09/2020 17:00 MS Shumen 2007 4-0 Topoli
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Gigant Saedinenie 2-0 Borislav 2009
12/09/2020 17:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 1-0 Nesebar
12/09/2020 17:00 MS Dimitrovgrad 0-2 Zagorets
12/09/2020 17:00 MS Atletik Kuklen 2-1 Yambol 1915
12/09/2020 17:00 MS Sokol Markovo 2-1 Maritsa Plovdiv
12/09/2020 17:00 MS Karnobat 0-1 Rozova dolina
12/09/2020 17:00 MS Izvor Gorski izvor 5-2 Vereya Stara Zagora
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Rilski Sportist 2-1 Velbazhd
12/09/2020 17:00 MS Pirin Gotse Delchev 0-1 Vihren
12/09/2020 17:00 MS Granit Vladaya 1-0 Slivnishki geroy
12/09/2020 17:00 MS Kyustendil 1-0 Botev Ihtiman
12/09/2020 17:00 MS Marek 2-0 Perun Kresna
12/09/2020 17:00 MS Chavdar Etropole 1-0 Nadezhda Dobroslavtsi
12/09/2020 17:00 MS Bansko 0-1 Balkan Botevgrad
12/09/2020 17:00 MS Levski Chepintsi 1-0 Pirin Razlog
12/09/2020 17:00 MS Oborishte 0-1 Belasitsa
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
11/09/2020 21:00 MS Botev Plovdiv 0-0 Tsarsko Selo
11/09/2020 18:45 MS Botev Vratsa 0-0 Arda Kardzhali
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
10/09/2020 17:00 MS Dobrudzha 0-3 Lokomotiv Sofia
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
09/09/2020 17:00 - Marek - Oborishte
09/09/2020 17:00 - Chernogorets Noevtsi - Nadezhda Dobroslavtsi
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
09/09/2020 17:00 MS Tryavna 1-1 Etar VT II
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Botev Novi Pazar 1-0 Dunav Ruse
Bulgaristan Cup Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:00 - Botev Kermen - Zagorets
02/09/2020 17:00 - Rodopa Smolyan - Maritsa Plovdiv
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
31/08/2020 18:00 MS Lokomotiv Sofia 0-0 FK Minyor Pernik
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
30/08/2020 21:00 MS CSKA Sofia 1-0 Slavia Sofia
30/08/2020 18:45 MS Lokomotiv Plovdiv 2-1 Cherno More Varna
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:00 MS Chernolomets 1919 4-1 Shumen 2007
30/08/2020 18:00 MS Ludogorets III 4-1 Dorostol
30/08/2020 18:00 MS Topoli 1-3 Ustrem Donchevo
30/08/2020 18:00 - Benkovski Byala - Kubrat
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
29/08/2020 21:15 MS Etar Veliko Tarnovo 0-2 Ludogorets
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
29/08/2020 20:00 MS Neftochimic Burgas 0-0 Dobrudzha
29/08/2020 20:00 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 0-0 Litex
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
29/08/2020 19:00 MS Montana 0-4 Levski Sofia
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
29/08/2020 19:00 MS Sozopol 0-0 Vitosha Bistritsa
29/08/2020 19:00 MS Septemvri Simitli 2-0 Strumska Slava
29/08/2020 18:00 MS Sportist Svoge 1-2 Kariana Erden
29/08/2020 18:00 MS Hebar 1918 5-2 Septemvri Sofia
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
29/08/2020 18:00 MS Svetkavitsa Targovishte 5-0 Inter Dobrich
29/08/2020 18:00 MS Septemvri Tervel 2-0 Sportist G.Toshevo
29/08/2020 18:00 MS Botev Novi Pazar 1-1 Chernomorets Balchik
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Arda Kardzhali 3-2 Botev Plovdiv
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Dunav Ruse 1-1 Spartak Varna
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
28/08/2020 21:00 MS Beroe 6-0 Botev Vratsa
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
28/08/2020 19:00 MS Ludogorets II 3-2 Pirin Blagoevgrad
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
28/08/2020 18:45 MS Tsarsko Selo 0-0 CSKA 1948