Bulgaristan Third League - Northeast Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Bulgaristan Third League - Northeast
Bulgaristan Third League - Northeast
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
17/04/2024 17:00 - Lokomotiv Ruse - Dunav ot Ruse II
17/04/2024 16:00 - Spartak Varna II - Ludogorets III
14/04/2024 16:00 MS Cherno more II 2-2 Ustrem Donchevo
14/04/2024 16:00 MS Kubrat 0-4 Septemvri Tervel
13/04/2024 16:00 MS Benkovski Isperih 3-2 Dorostol
13/04/2024 16:00 MS Lokomotiv Ruse 0-2 Riltsi
13/04/2024 16:00 MS Dunav ot Ruse II 0-4 Chernolomets 1919
07/04/2024 16:00 MS Chernolomets 1919 6-1 Kubrat
06/04/2024 16:00 MS Dorostol 1-1 Septemvri Tervel
06/04/2024 16:00 MS Fratria 5-2 Svetkavitsa Targovishte
06/04/2024 16:00 MS Riltsi 2-1 Spartak Varna II
06/04/2024 16:00 MS Benkovski Isperih 7-0 Lokomotiv Ruse
05/04/2024 16:00 MS Ludogorets III 1-0 Cherno more II
31/03/2024 16:00 MS Spartak Varna II 1-0 Benkovski Isperih
31/03/2024 16:00 MS Dunav ot Ruse II 0-5 Fratria
30/03/2024 17:00 MS Lokomotiv Ruse 1-2 Dorostol
30/03/2024 17:00 MS Cherno more II 0-0 Riltsi
30/03/2024 17:00 MS Svetkavitsa Targovishte 1-3 Ustrem Donchevo
30/03/2024 17:00 MS Septemvri Tervel 3-1 Chernolomets 1919
24/03/2024 16:00 MS Ludogorets III 3-0 Svetkavitsa Targovishte
24/03/2024 16:00 MS Kubrat 0-5 Fratria
24/03/2024 16:00 MS Ustrem Donchevo 2-2 Dunav ot Ruse II
24/03/2024 16:00 MS Lokomotiv Ruse 0-1 Spartak Varna II
23/03/2024 16:00 MS Dorostol 0-1 Chernolomets 1919
23/03/2024 16:00 MS Benkovski Isperih 0-1 Cherno more II


Bulgaristan Third League - Northeast Puan Durumu

2023/2024 Third League: Northeast Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ludogorets III Ludogorets III 45
2 Fratria Fratria 44
3 Chernolomets 1919 Chernolomets 1919 41
4 Cherno more II Cherno more II 40
5 Septemvri Tervel Septemvri Tervel 40
6 Spartak Varna II Spartak Varna II 37
7 Benkovski Isperih Benkovski Isperih 29
8 Riltsi Riltsi 27
9 Dorostol Dorostol 25
10 Ustrem Donchevo Ustrem Donchevo 21
11 Svetkavitsa Targovishte Svetkavitsa Targovishte 13
12 Dunav ot Ruse II Dunav ot Ruse II 10
13 Lokomotiv Ruse Lokomotiv Ruse 8
14 Kubrat Kubrat 3
15 Volov Shumen Volov Shumen 0
16 Sportist G.Toshevo Sportist G.Toshevo 0
17/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.