Bulgaristan Third League - Southeast Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Bulgaristan Third League - Southeast
Bulgaristan Third League - Southeast
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 MS Levski Karlovo 2-0 Vereya Stara Zagora
29/05/2021 18:00 MS Maritsa Plovdiv 3-1 Borislav 2009
29/05/2021 18:00 MS Nesebar 5-3 Yambol 1915
29/05/2021 18:00 MS Rozova dolina 0-0 Haskovo
29/05/2021 18:00 MS Spartak Plovdiv 0-2 Atletik Kuklen
29/05/2021 18:00 MS Zagorets 3-0 Gigant Saedinenie
29/05/2021 18:00 MS Dimitrovgrad 1-0 Izvor Gorski izvor
29/05/2021 18:00 MS Rodopa Smolyan 6-0 Sokol Markovo
29/05/2021 18:00 MS Karnobat 1-4 Chernomorets 1919 Burgas
23/05/2021 18:00 MS Izvor Gorski izvor 3-2 Rodopa Smolyan
22/05/2021 18:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 4-0 Levski Karlovo
22/05/2021 18:00 MS Sokol Markovo 2-1 Karnobat
22/05/2021 18:00 MS Gigant Saedinenie 3-3 Dimitrovgrad
22/05/2021 18:00 MS Atletik Kuklen 1-4 Zagorets
22/05/2021 18:00 MS Haskovo 0-1 Spartak Plovdiv
22/05/2021 18:00 MS Yambol 1915 0-1 Rozova dolina
22/05/2021 18:00 MS Borislav 2009 3-0 Nesebar
22/05/2021 18:00 MS Vereya Stara Zagora 0-8 Maritsa Plovdiv
16/05/2021 18:00 MS Levski Karlovo 0-1 Maritsa Plovdiv
15/05/2021 18:00 MS Nesebar 6-0 Vereya Stara Zagora
15/05/2021 18:00 MS Rozova dolina 1-1 Borislav 2009
15/05/2021 18:00 MS Spartak Plovdiv 2-2 Yambol 1915
15/05/2021 18:00 MS Dimitrovgrad 1-1 Atletik Kuklen
15/05/2021 18:00 MS Rodopa Smolyan 1-0 Gigant Saedinenie
15/05/2021 18:00 MS Karnobat 2-0 Izvor Gorski izvor
15/05/2021 18:00 MS Chernomorets 1919 Burgas 5-1 Sokol Markovo


Bulgaristan Third League - Southeast Puan Durumu

2020/2021 Third League: South-East Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv 83
2 Zagorets Zagorets 83
3 Chernomorets 1919 Burgas Chernomorets 1919 Burgas 81
4 Rozova dolina Rozova dolina 62
5 Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie 56
6 Atletik Kuklen Atletik Kuklen 52
7 Dimitrovgrad Dimitrovgrad 47
8 Rodopa Smolyan Rodopa Smolyan 46
9 Izvor Gorski izvor Izvor Gorski izvor 45
10 Levski Karlovo Levski Karlovo 44
11 Borislav 2009 Borislav 2009 43
12 Haskovo Haskovo 40
13 Sokol Markovo Sokol Markovo 38
14 Karnobat Karnobat 37
15 Yambol 1915 Yambol 1915 33
16 Nesebar Nesebar 33
17 Spartak Plovdiv Spartak Plovdiv 30
18 Vereya Stara Zagora Vereya Stara Zagora 3
30/05/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.