Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Slovan Rosice - Vyškov
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Uničov - Slovácko II
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Odra Petřkovice - Hanácká
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Baník Ostrava II - Velké Meziříčí
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Uherský Brod - Dolní Benešov
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Znojmo - Hlučín
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Viktoria Otrokovice - Sigma Olomouc II
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Zlín II - Vrchovina
13/06/2021 18:30 İptal Edildi Frýdek-Místek - Vysočina Jihlava II
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Slovácko II - Dolní Benešov
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Vysočina Jihlava II - Vyškov
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Viktoria Otrokovice - Slovan Rosice
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Znojmo - Frýdek-Místek
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Velké Meziříčí - Hlučín
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Baník Ostrava II - Uherský Brod
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Sigma Olomouc II - Zlín II
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Odra Petřkovice - Uničov
09/06/2021 17:30 İptal Edildi Hanácká - Vrchovina
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Hanácká - Baník Ostrava II
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Dolní Benešov - Uničov
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Sigma Olomouc II - Znojmo
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Vyškov - Uherský Brod
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Velké Meziříčí - Viktoria Otrokovice
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Hlučín - Zlín II
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Vrchovina - Slovan Rosice
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Vysočina Jihlava II - Odra Petřkovice
06/06/2021 18:30 İptal Edildi Slovácko II - Frýdek-Místek
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Frýdek-Místek - Dolní Benešov
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Znojmo - Zlín II
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Uherský Brod - Vrchovina
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Viktoria Otrokovice - Hanácká
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Baník Ostrava II - Vysočina Jihlava II
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Sigma Olomouc II - Velké Meziříčí
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Odra Petřkovice - Slovácko II
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Uničov - Vyškov
30/05/2021 18:30 İptal Edildi Slovan Rosice - Hlučín
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Uničov - Baník Ostrava II
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Dolní Benešov - Znojmo
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Vyškov - Slovácko II
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Hlučín - Hanácká
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Vrchovina - Vysočina Jihlava II
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Uherský Brod - Viktoria Otrokovice
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Slovan Rosice - Sigma Olomouc II
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Zlín II - Velké Meziříčí
26/05/2021 17:00 İptal Edildi Frýdek-Místek - Odra Petřkovice
23/05/2021 18:30 Ertelendi Zlín II - Slovan Rosice
23/05/2021 18:30 Ertelendi Slovácko II - Baník Ostrava II
23/05/2021 18:30 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Viktoria Otrokovice
23/05/2021 18:30 Ertelendi Vrchovina - Uničov
23/05/2021 18:30 Ertelendi Velké Meziříčí - Znojmo
23/05/2021 18:30 Ertelendi Hlučín - Uherský Brod
23/05/2021 18:30 Ertelendi Vyškov - Frýdek-Místek
23/05/2021 18:30 Ertelendi Dolní Benešov - Odra Petřkovice
23/05/2021 18:30 Ertelendi Hanácká - Sigma Olomouc II
16/05/2021 18:00 Ertelendi Uničov - Hlučín
16/05/2021 18:00 Ertelendi Odra Petřkovice - Vyškov
16/05/2021 18:00 Ertelendi Sigma Olomouc II - Vysočina Jihlava II
16/05/2021 18:00 Ertelendi Velké Meziříčí - Hanácká
16/05/2021 18:00 Ertelendi Baník Ostrava II - Dolní Benešov
16/05/2021 18:00 Ertelendi Uherský Brod - Zlín II
16/05/2021 18:00 Ertelendi Znojmo - Slovan Rosice
16/05/2021 18:00 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Slovácko II
16/05/2021 18:00 Ertelendi Frýdek-Místek - Vrchovina


Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Puan Durumu

2020/2021 3. liga: MSFL Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Slovácko II Slovácko II 23
2 Odra Petřkovice Odra Petřkovice 22
3 Vyškov Vyškov 21
4 Hanácká Hanácká 20
5 Uničov Uničov 19
6 Frýdek-Místek Frýdek-Místek 19
7 Hlučín Hlučín 18
8 Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 18
9 Baník Ostrava II Baník Ostrava II 16
10 Slovan Rosice Slovan Rosice 15
11 Uherský Brod Uherský Brod 15
12 Velké Meziříčí Velké Meziříčí 13
13 Vrchovina Vrchovina 12
14 Sigma Olomouc II Sigma Olomouc II 10
15 Zlín II Zlín II 10
16 Znojmo Znojmo 10
17 Dolní Benešov Dolní Benešov 7
18 Vysočina Jihlava II Vysočina Jihlava II 3
13/06/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.