Çek Cumhuriyeti Futbol Ligleri, Çek Cumhuriyeti Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:00 MS Zlin 2-1 Mlada Boleslav
24/02/2021 16:00 MS FK Jablonec 0-3 Slovácko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
24/02/2021 13:00 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Baník Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
23/02/2021 16:00 MS Baník Ostrava 2-0 Třinec
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
23/02/2021 15:30 Ertelendi Pardubice U19 - Karviná U19
23/02/2021 15:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Mladá Boleslav U19
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Teplice 1-1 Slavia Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
21/02/2021 17:00 Ertelendi Spartak Soběslav - Hořovicko
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:30 Ertelendi Dolní Benešov - Zlín II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 MS Plzen 3-1 Bohemians 1905
21/02/2021 16:00 MS České Budějovice 0-1 Opava
21/02/2021 16:00 MS Karviná 1-1 Slovan Liberec
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 Ertelendi Slavoj Mýto - Tatran Sedlčany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 Ertelendi Čáslav - Trutnov
21/02/2021 16:00 Ertelendi Kolín - Letohrad
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:00 Ertelendi Admira Praha - Sokol Hostouň
21/02/2021 12:30 Ertelendi Karlovy Vary - Králův Dvůr
21/02/2021 12:30 Ertelendi Viktoria Plzeň II - Písek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
21/02/2021 12:15 Ertelendi Slovácko II - Slovan Rosice
21/02/2021 12:15 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Uherský Brod
21/02/2021 12:15 Ertelendi Sigma Olomouc II - Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
21/02/2021 12:15 Ertelendi Rakovník - Povltava FA
21/02/2021 12:15 Ertelendi Sparta Praha II - Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
21/02/2021 12:15 Ertelendi Pardubice II - Bohemians 1905 II
21/02/2021 12:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Ústí nad Orlicí
21/02/2021 12:00 Ertelendi Hradec Králové II - Slovan Velvary
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
21/02/2021 03:00 TBD Sparta Praha W - Pardubice W
21/02/2021 03:00 TBD Viktoria Plzeň W - Dukla Praha W
21/02/2021 03:00 TBD Horní Heršpice W - Slovan Liberec W
21/02/2021 03:00 TBD Slavia Praha W - Slovácko W
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:15 Ertelendi Hlinsko - Polaban Nymburk
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Zlin 0-3 Sparta Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:30 Ertelendi Otava Katovice - Sokol Lom
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:00 Ertelendi Sokol Živanice - Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:00 Ertelendi Baník Souš - Ostrov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:00 Ertelendi Sokol Libiš - Sparta Kutná Hora
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 MS Sigma Olomouc 1-0 Zbrojovka Brno
20/02/2021 16:00 MS Příbram 1-4 Slovácko
20/02/2021 16:00 MS Pardubice 3-2 Baník Ostrava
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Velké Meziříčí - Frýdek-Místek
20/02/2021 16:00 Ertelendi Vrchovina - Znojmo
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Zlín U19 - České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Jiskra Domažlice - Příbram II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Sokol Zápy - Jablonec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Rokycany - Hvězda Cheb
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Dobříš - Louny
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/02/2021 15:30 Ertelendi Klatovy - Jindřichův Hradec
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/02/2021 15:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Zbrojovka Brno U19
20/02/2021 15:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Slovácko U19
20/02/2021 14:30 Ertelendi Hradec Králové U19 - Karviná U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/02/2021 14:30 Ertelendi Dukla Praha II - Teplice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/02/2021 14:30 Ertelendi Dvůr Králové - Poříčany
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/02/2021 13:00 Ertelendi Jindřichův Hradec - Viktoria Plzeň U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/02/2021 13:00 Ertelendi Sokol Brozany - Slovan Liberec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/02/2021 13:00 Ertelendi Chomutov - Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/02/2021 13:00 Ertelendi Horky nad Jizerou - Vysoké Mýto
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:30 Ertelendi Hanácká - Uničov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:30 Ertelendi Mariánské Lázně - Doubravka
20/02/2021 12:30 Ertelendi České Budějovice II - Přeštice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:30 Ertelendi Kosmonosy - Náchod
20/02/2021 12:30 Ertelendi Velké Hamry - Benátky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Baník Ostrava II
20/02/2021 12:15 Ertelendi Vyškov - Hlučín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Pardubice U19 - Mladá Boleslav U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Loko Vltavín - Motorlet Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Zbuzany - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Český lev - Union Beroun - Petřín Plzeň
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:15 Ertelendi Aritma Praha - Olympie Březová
20/02/2021 12:15 Ertelendi Arsenal Česká Lípa - Slaný
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:00 Ertelendi Baník Ostrava U19 - Opava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:00 Ertelendi Benešov - Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/02/2021 12:00 Ertelendi Brandýs nad Labem - Štětí
20/02/2021 12:00 Ertelendi Tatran Rakovník - Český Brod
20/02/2021 12:00 Ertelendi Kladno - Meteor Praha
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
19/02/2021 18:00 MS FK Jablonec 1-1 Mlada Boleslav
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
19/02/2021 13:00 Ertelendi Příbram U19 - Sigma Olomouc U19
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
17/02/2021 16:00 MS Slovan Liberec 1-0 Zlin
14/02/2021 18:00 MS Sparta Praha 4-3 Karviná
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
14/02/2021 17:00 Ertelendi Benátky nad Jizerou - Čáslav
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 MS Slovan Liberec 0-0 České Budějovice
14/02/2021 16:00 MS Baník Ostrava 2-1 FK Jablonec
14/02/2021 16:00 MS Bohemians 1905 0-0 Sigma Olomouc
14/02/2021 16:00 MS Mlada Boleslav 2-2 Plzen
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 - Sokol Lom - Přeštice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/02/2021 15:30 Ertelendi Sokol Hostouň - Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/02/2021 15:30 - Tatran Sedlčany - Klatovy
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:00 Ertelendi Slavia Praha II - Povltava FA
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:00 Ertelendi Teplice II - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:30 Ertelendi Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
14/02/2021 12:15 Ertelendi Sparta Praha II - Písek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:15 Ertelendi Slovan Liberec II - Pardubice II
14/02/2021 12:15 Ertelendi Mladá Boleslav II - Dukla Praha II
14/02/2021 12:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany
14/02/2021 12:15 Ertelendi Bohemians 1905 II - Sokol Zápy
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:15 Ertelendi Olympie Březová - Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:00 Ertelendi Příbram II - Loko Vltavín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:00 Ertelendi Meteor Praha - Dobříš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
14/02/2021 12:00 Ertelendi Vysoké Mýto - Sokol Libiš
13/02/2021 18:15 Ertelendi Polaban Nymburk - Velké Hamry
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Slavia Praha 3-0 Pardubice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 17:00 - Hvězda Cheb - Mariánské Lázně
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 MS Opava 0-0 Příbram
13/02/2021 16:00 MS Zbrojovka Brno 0-0 Zlin
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 Ertelendi Slovan Velvary - Sokol Brozany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 Ertelendi Český Brod - Baník Souš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 Ertelendi Trutnov - Letohrad
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:30 Ertelendi Ústí nad Orlicí - Hradec Králové II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:30 - Doubravka - Slavoj Mýto
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:30 Ertelendi Louny - Arsenal Česká Lípa
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:30 Ertelendi Poříčany - Horky nad Jizerou
13/02/2021 15:30 Ertelendi Náchod - Dvůr Králové
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:00 Ertelendi Slovácko U19 - Pardubice U19
13/02/2021 15:00 Ertelendi Opava U19 - Hradec Králové U19
13/02/2021 15:00 Ertelendi České Budějovice U19 - Příbram U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:00 Ertelendi Jablonec II - Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:00 - Jindřichův Hradec - Otava Katovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
13/02/2021 14:30 Ertelendi Slaný - Brandýs nad Labem
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
13/02/2021 14:00 Ertelendi Viktoria Plzeň U19 - Zbrojovka Brno U19
13/02/2021 13:00 Ertelendi Mladá Boleslav U19 - Jindřichův Hradec
13/02/2021 13:00 Ertelendi Karviná U19 - Zlín U19
13/02/2021 13:00 Ertelendi Sigma Olomouc U19 - Meteor Praha U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:30 - České Budějovice II - Spartak Soběslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:30 Ertelendi Kosmonosy - Kolín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:15 Ertelendi Baník Sokolov - Králův Dvůr
13/02/2021 12:15 Ertelendi Motorlet Praha - Admira Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:15 - Hořovicko - Český lev - Union Beroun
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:15 Ertelendi Ostrov - Kladno
13/02/2021 12:15 Ertelendi Štětí - Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:15 Ertelendi Sparta Kutná Hora - Hlinsko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:00 Ertelendi Baník Ostrava U19 - Sparta Praha U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:00 Ertelendi Benešov - Viktoria Plzeň II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:00 - Petřín Plzeň - Rokycany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
13/02/2021 12:00 Ertelendi Tatran Rakovník - Chomutov
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
12/02/2021 20:00 MS Slovácko 2-0 Teplice
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
11/02/2021 16:00 USB Viktoria Žižkov 3-1 Slovan Liberec
10/02/2021 18:00 MS Přepeře 7-0 Plzen
10/02/2021 16:00 Ertelendi Líšeň - FK Jablonec
10/02/2021 15:00 MS Jiskra Domažlice 3-1 Sigma Olomouc
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
10/02/2021 14:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Opava U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
09/02/2021 18:30 MS Karlovy Vary 3-0 Opava
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:30 MS Sigma Olomouc 2-3 Sparta Praha
07/02/2021 18:00 MS Příbram 3-3 Slavia Praha
07/02/2021 16:00 MS Teplice 0-1 Pardubice
06/02/2021 20:30 MS Plzen 0-2 Slovan Liberec
06/02/2021 18:00 MS Karviná 3-1 Opava
06/02/2021 18:00 MS Bohemians 1905 2-1 Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
06/02/2021 12:30 - České Budějovice II - Jindřichův Hradec
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
05/02/2021 20:00 MS České Budějovice 1-0 Baník Ostrava
02/02/2021 17:00 MS Mlada Boleslav 1-1 Sigma Olomouc
31/01/2021 20:30 MS Slavia Praha 3-0 FK Jablonec
31/01/2021 18:00 MS Baník Ostrava 0-2 Plzen
31/01/2021 16:00 MS Opava 0-2 Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
31/01/2021 12:15 Ertelendi Sparta Praha II - Povltava FA
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
30/01/2021 20:30 MS Sparta Praha 0-1 Bohemians 1905
30/01/2021 18:00 MS Slovácko 0-0 České Budějovice
30/01/2021 18:00 MS Pardubice 1-0 Příbram
30/01/2021 16:00 MS Teplice 2-2 Karviná
27/01/2021 20:00 MS Zlin 2-6 Slavia Praha
27/01/2021 18:00 MS Baník Ostrava 1-0 Slovan Liberec
27/01/2021 18:00 MS Bohemians 1905 0-0 Opava
24/01/2021 20:30 MS Sparta Praha 1-0 Mlada Boleslav
24/01/2021 18:00 MS Plzen 2-0 Pardubice
24/01/2021 16:00 MS České Budějovice 2-0 Teplice
24/01/2021 16:00 MS FK Jablonec 2-1 Příbram
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
24/01/2021 12:15 - Slavia Praha II - Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
23/01/2021 20:30 MS Karviná 1-3 Slavia Praha
23/01/2021 18:00 MS Zlin 1-1 Baník Ostrava
23/01/2021 18:00 MS Bohemians 1905 1-3 Slovácko
23/01/2021 16:00 MS Sigma Olomouc 4-1 Opava
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
23/01/2021 15:45 - Meteor Praha U19 - Hradec Králové U19
23/01/2021 15:00 - Opava U19 - Pardubice U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
23/01/2021 13:00 - Karlovy Vary - Sokol Hostouň
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
22/01/2021 20:00 MS Zbrojovka Brno 0-3 Slovan Liberec
20/01/2021 20:00 MS Opava 0-3 Sparta Praha
20/01/2021 18:00 MS České Budějovice 2-1 Příbram
20/01/2021 18:00 MS Baník Ostrava 1-2 Slovácko
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
19/01/2021 17:30 MS Slavia Praha 4-1 Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
17/01/2021 20:30 MS Baník Ostrava 0-0 Sparta Praha
17/01/2021 18:00 MS Příbram 0-0 Plzen
17/01/2021 16:00 MS Pardubice 0-2 České Budějovice
16/01/2021 20:30 MS Slavia Praha 3-1 Sigma Olomouc
16/01/2021 18:00 MS Slovácko 2-0 Karviná
16/01/2021 18:00 MS Slovan Liberec 1-1 Bohemians 1905
16/01/2021 16:00 MS Mlada Boleslav 1-1 Zbrojovka Brno
16/01/2021 16:00 MS Opava 0-0 Zlin
15/01/2021 20:00 MS Teplice 0-5 FK Jablonec
23/12/2020 19:00 MS Plzen 0-1 Slavia Praha
23/12/2020 17:00 MS Mlada Boleslav 2-3 Slovácko
23/12/2020 17:00 MS Zlin 2-3 Teplice
23/12/2020 17:00 MS Zbrojovka Brno 0-1 Baník Ostrava
23/12/2020 17:00 MS Karviná 0-2 Pardubice
22/12/2020 19:00 MS Sparta Praha 1-1 Slovan Liberec
22/12/2020 17:00 MS Sigma Olomouc 1-3 FK Jablonec
20/12/2020 20:30 MS Slavia Praha 2-1 Bohemians 1905
20/12/2020 18:00 MS Slovácko 4-0 Plzen
20/12/2020 16:00 MS Pardubice 0-0 Zlin
20/12/2020 16:00 MS Teplice 1-0 Zbrojovka Brno
19/12/2020 18:00 MS Slovan Liberec 3-0 Mlada Boleslav
19/12/2020 16:00 MS FK Jablonec 2-1 České Budějovice
19/12/2020 16:00 MS Příbram 0-1 Karviná
18/12/2020 20:00 MS Baník Ostrava 1-1 Sigma Olomouc
16/12/2020 18:00 MS Sparta Praha 2-0 Pardubice
16/12/2020 16:00 MS Slovan Liberec 2-0 Opava
16/12/2020 16:00 MS Zbrojovka Brno 2-1 Slovácko
15/12/2020 20:00 MS Plzen 7-0 Teplice
15/12/2020 18:00 MS Bohemians 1905 2-1 Příbram
15/12/2020 18:00 MS Sigma Olomouc 1-1 České Budějovice
15/12/2020 16:00 MS Mlada Boleslav 1-3 Baník Ostrava
15/12/2020 16:00 MS Karviná 2-2 FK Jablonec
13/12/2020 20:30 MS Slavia Praha 3-0 Slovan Liberec
13/12/2020 18:00 MS Slovácko 1-2 Sparta Praha
12/12/2020 20:30 MS FK Jablonec 3-2 Plzen
12/12/2020 18:00 MS Teplice 1-1 Sigma Olomouc
12/12/2020 18:00 MS Pardubice 2-1 Zbrojovka Brno
12/12/2020 16:00 MS Příbram 1-0 Zlin
12/12/2020 16:00 MS Opava 2-2 Mlada Boleslav
12/12/2020 16:00 MS České Budějovice 1-1 Karviná
11/12/2020 20:30 MS Baník Ostrava 1-0 Bohemians 1905
08/12/2020 19:00 MS FK Jablonec 2-1 Bohemians 1905
07/12/2020 20:00 MS Slovan Liberec 1-1 Slovácko
06/12/2020 20:30 MS Sparta Praha 0-3 Slavia Praha
06/12/2020 18:00 MS Mlada Boleslav 0-2 Teplice
06/12/2020 16:00 MS Zbrojovka Brno 1-3 České Budějovice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
06/12/2020 15:30 MS Táborsko 0-1 Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
05/12/2020 20:30 MS Plzen 0-1 Karviná
05/12/2020 18:00 MS Sigma Olomouc 1-1 Příbram
05/12/2020 16:00 MS Opava 1-2 Baník Ostrava
05/12/2020 16:00 MS Bohemians 1905 1-1 Pardubice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
05/12/2020 15:30 MS Slavoj Vyšehrad 2-1 Blansko
05/12/2020 15:30 MS Viktoria Žižkov 1-1 Vysočina Jihlava
05/12/2020 15:30 MS Prostějov 2-2 Třinec
05/12/2020 15:30 MS Hradec Králové 0-0 Varnsdorf
05/12/2020 15:30 MS Chrudim 1-0 Vlašim
05/12/2020 13:00 MS Ústí nad Labem 0-0 Líšeň
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
04/12/2020 20:00 MS Zlin 0-2 FK Jablonec
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
02/12/2020 15:30 MS Varnsdorf 1-0 Slavoj Vyšehrad
02/12/2020 15:30 MS Vysočina Jihlava 2-1 Táborsko
02/12/2020 15:30 MS Líšeň 2-2 Prostějov
02/12/2020 15:30 MS Třinec 2-2 Chrudim
02/12/2020 15:30 MS Vlašim 3-0 Viktoria Žižkov
02/12/2020 15:30 MS Blansko 0-1 Ústí nad Labem
02/12/2020 15:00 MS Dukla Praha 1-1 Hradec Králové
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:30 MS Slavia Praha 1-1 Zbrojovka Brno
29/11/2020 18:00 MS Teplice 0-1 Sparta Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Příbram II - Baník Sokolov
29/11/2020 15:30 - Sokol Hostouň - Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Otava Katovice - Klatovy
29/11/2020 15:30 - Doubravka - Spartak Soběslav
29/11/2020 15:30 - Jindřichův Hradec - Rokycany
29/11/2020 15:30 - Hvězda Cheb - Hořovicko
29/11/2020 15:30 - Tatran Sedlčany - Český lev - Union Beroun
29/11/2020 15:30 - Sokol Lom - Mariánské Lázně
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Aritma Praha - Brandýs nad Labem
29/11/2020 15:30 - Neratovice-Byškovice - Arsenal Česká Lípa
29/11/2020 15:30 - Meteor Praha - Český Brod
29/11/2020 15:30 - Olympie Březová - Dobříš
29/11/2020 15:30 - Louny - Tatran Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Benátky nad Jizerou - Horky nad Jizerou
29/11/2020 15:30 - Polaban Nymburk - Dvůr Králové
29/11/2020 15:30 - Čáslav - Velké Hamry
29/11/2020 15:30 - Poříčany - Kolín
29/11/2020 15:30 - Vysoké Mýto - Náchod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 - Dukla Praha II - Sokol Živanice
29/11/2020 13:00 - Teplice II - Pardubice II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 - Karlovy Vary - Viktoria Plzeň II
29/11/2020 12:15 - Slavia Praha II - Rakovník
29/11/2020 12:15 - Sparta Praha II - Loko Vltavín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:15 - Bohemians 1905 II - Chlumec nad Cidlinou
29/11/2020 12:15 - Mladá Boleslav II - Sokol Brozany
29/11/2020 12:15 - Slovan Velvary - Zbuzany
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:30 MS České Budějovice 0-0 Plzen
28/11/2020 18:00 MS Slovácko 3-1 Opava
28/11/2020 18:00 MS Karviná 0-2 Zlin
28/11/2020 16:00 MS Příbram 2-1 Mlada Boleslav
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 MS Viktoria Žižkov 0-2 Dukla Praha
28/11/2020 15:30 MS Táborsko 0-1 Líšeň
28/11/2020 15:30 MS Slavoj Vyšehrad 1-2 Vlašim
28/11/2020 15:30 MS Hradec Králové 0-1 Prostějov
28/11/2020 15:30 MS Ústí nad Labem 0-1 Třinec
28/11/2020 15:30 MS Chrudim 1-0 Blansko
28/11/2020 15:30 MS Vysočina Jihlava 0-1 Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Slovan Liberec II - Ústí nad Orlicí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Přeštice - Slavoj Mýto
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Ostrov - Chomutov
28/11/2020 15:30 Ertelendi Slaný - Baník Souš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Letohrad - Hlinsko
28/11/2020 15:30 Ertelendi Trutnov - Sokol Libiš
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:15 Ertelendi Karviná U19 - Sparta Praha U19
28/11/2020 13:30 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Meteor Praha U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Sigma Olomouc U19 - Baník Ostrava U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Viktoria Plzeň U19 - Příbram U19
28/11/2020 13:00 Ertelendi Jindřichův Hradec - Pardubice U19
28/11/2020 12:30 Ertelendi České Budějovice U19 - Opava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:30 Ertelendi Povltava FA - Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:30 Ertelendi Přepeře - Sokol Zápy
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:15 Ertelendi Motorlet Praha - Benešov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:15 Ertelendi Jablonec II - Hradec Králové II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:15 Ertelendi Petřín Plzeň - České Budějovice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:15 Ertelendi Štětí - Kladno
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:15 Ertelendi Sparta Kutná Hora - Kosmonosy