Çek Cumhuriyeti Futbol Ligleri, Çek Cumhuriyeti Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
23/11/2020 16:00 Ertelendi Hradec Králové II - Bohemians 1905 II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Sparta Praha 2-4 České Budějovice
22/11/2020 18:00 MS Zlin 1-0 Plzen
22/11/2020 16:00 - Baník Ostrava - Slovácko
22/11/2020 16:00 MS Zbrojovka Brno 1-1 Příbram
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 - Hradec Králové - Varnsdorf
22/11/2020 15:30 MS Vlašim 1-0 Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Rakovník - Písek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Zápy - Teplice II
22/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Brozany - Jablonec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Slavoj Mýto - Sokol Lom
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:30 Ertelendi Kosmonosy - Vysoké Mýto
22/11/2020 15:30 Ertelendi Kolín - Čáslav
22/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Libiš - Benátky nad Jizerou
22/11/2020 15:30 Ertelendi Náchod - Poříčany
22/11/2020 15:30 Ertelendi Dvůr Králové - Sparta Kutná Hora
22/11/2020 15:30 Ertelendi Hlinsko - Trutnov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:30 Ertelendi Viktoria Plzeň II - Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:15 MS Viktoria Žižkov 3-1 Líšeň
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:15 Ertelendi Admira Praha - Sparta Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
22/11/2020 12:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Slovan Liberec II
22/11/2020 12:15 Ertelendi Pardubice II - Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS Opava 0-6 Slavia Praha
21/11/2020 18:00 MS Sigma Olomouc 3-0 Karviná
21/11/2020 18:00 MS Bohemians 1905 2-0 Teplice
21/11/2020 16:30 - Slavia Praha - Slovan Liberec
21/11/2020 16:30 - FK Jablonec - Plzen
21/11/2020 16:30 - Opava - Mlada Boleslav
21/11/2020 16:30 - České Budějovice - Karviná
21/11/2020 16:30 - Pardubice - Zbrojovka Brno
21/11/2020 16:30 - Teplice - Sigma Olomouc
21/11/2020 16:30 - Příbram - Zlin
21/11/2020 16:30 - Baník Ostrava - Bohemians 1905
21/11/2020 16:30 - Slovácko - Sparta Praha
21/11/2020 16:00 MS Mlada Boleslav 4-1 Pardubice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 - Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava
21/11/2020 15:30 - Prostějov - Třinec
21/11/2020 15:30 - Táborsko - Dukla Praha
21/11/2020 15:30 MS Hradec Králové 5-1 Ústí nad Labem
21/11/2020 15:30 MS Chrudim 1-2 Prostějov
21/11/2020 15:30 MS Slavoj Vyšehrad 0-2 Třinec
21/11/2020 15:30 - Chrudim - Vlašim
21/11/2020 15:30 - Slavoj Vyšehrad - Blansko
21/11/2020 15:30 - Ústí nad Labem - Líšeň
21/11/2020 15:30 MS Táborsko 1-2 Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Jiskra Domažlice - Sokol Hostouň
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Ústí nad Orlicí - Slovan Velvary
21/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Živanice - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Klatovy - Přeštice
21/11/2020 15:30 Ertelendi Rokycany - Tatran Sedlčany
21/11/2020 15:30 Ertelendi Spartak Soběslav - Hvězda Cheb
21/11/2020 15:30 Ertelendi Český lev - Union Beroun - Doubravka
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:30 Ertelendi Horky nad Jizerou - Polaban Nymburk
21/11/2020 15:30 Ertelendi Velké Hamry - Letohrad
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 Ertelendi Hradec Králové U19 - Sigma Olomouc U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Pardubice U19 - Zbrojovka Brno U19
21/11/2020 13:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Jindřichův Hradec
21/11/2020 13:00 Ertelendi Opava U19 - Karviná U19
21/11/2020 12:30 Ertelendi Baník Ostrava U19 - České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:30 Ertelendi Králův Dvůr - Motorlet Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:30 Ertelendi Mariánské Lázně - Jindřichův Hradec
21/11/2020 12:30 Ertelendi České Budějovice II - Otava Katovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:30 Ertelendi Dobříš - Štětí
21/11/2020 12:30 Ertelendi Baník Souš - Louny
21/11/2020 12:30 Ertelendi Český Brod - Ostrov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:15 Ertelendi Loko Vltavín - Povltava FA
21/11/2020 12:15 Ertelendi Baník Sokolov - Karlovy Vary
21/11/2020 12:15 Ertelendi Benešov - Příbram II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:15 Ertelendi Zbuzany - Dukla Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:15 Ertelendi Hořovicko - Petřín Plzeň
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 12:15 Ertelendi Kladno - Slaný
21/11/2020 12:15 Ertelendi Arsenal Česká Lípa - Olympie Březová
21/11/2020 12:15 Ertelendi Brandýs nad Labem - Neratovice-Byškovice
21/11/2020 12:15 Ertelendi Tatran Rakovník - Meteor Praha
20/11/2020 21:00 Ertelendi Chomutov - Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 20:45 MS Slovan Liberec 1-3 FK Jablonec
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
20/11/2020 15:30 MS Vysočina Jihlava 1-4 Blansko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/11/2020 13:00 Ertelendi Příbram U19 - Mladá Boleslav U19
17/11/2020 16:00 Ertelendi Mladá Boleslav U19 - Zlín U19
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
17/11/2020 15:30 MS Vlašim 1-3 Prostějov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
17/11/2020 13:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Viktoria Plzeň U19
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Viktoria Žižkov 0-2 Třinec
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 - Slovácko W - Sparta Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Hostouň - Loko Vltavín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Tatran Sedlčany - Mariánské Lázně
15/11/2020 15:30 Ertelendi Sokol Lom - Klatovy
15/11/2020 15:30 Ertelendi Jindřichův Hradec - Slavoj Mýto
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Meteor Praha - Baník Souš
15/11/2020 15:30 Ertelendi Louny - Kladno
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Poříčany - Kosmonosy
15/11/2020 15:30 Ertelendi Polaban Nymburk - Sokol Libiš
15/11/2020 15:30 Ertelendi Vysoké Mýto - Dvůr Králové
15/11/2020 15:30 Ertelendi Náchod - Kolín
15/11/2020 15:30 Ertelendi Benátky nad Jizerou - Hlinsko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Pardubice W - Horní Heršpice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:00 Ertelendi Teplice II - Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:30 Ertelendi Karlovy Vary - Benešov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:15 Ertelendi Sigma Olomouc II - Viktoria Otrokovice
15/11/2020 12:15 Ertelendi Slovácko II - Uničov
15/11/2020 12:15 Ertelendi Velké Meziříčí - Baník Ostrava II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:15 Ertelendi Sparta Praha II - Rakovník
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:15 Ertelendi Mladá Boleslav II - Sokol Zápy
15/11/2020 12:15 Ertelendi Slovan Liberec II - Hradec Králové II
15/11/2020 12:15 Ertelendi Bohemians 1905 II - Sokol Brozany
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:00 Ertelendi Příbram II - Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 Ertelendi Hvězda Cheb - Český lev - Union Beroun
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Slovácko 5-1 Příbram
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 - Slovan Liberec W - Viktoria Plzeň W
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Chrudim 3-0 Slavoj Vyšehrad
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 Ertelendi Vrchovina - Zlín II
14/11/2020 16:00 Ertelendi Dolní Benešov - Uherský Brod
14/11/2020 16:00 Ertelendi Hanácká - Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Ústí nad Orlicí - Zbuzany
14/11/2020 15:30 Ertelendi Slovan Velvary - Chlumec nad Cidlinou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Doubravka - Rokycany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Slaný - Dobříš
14/11/2020 15:30 Ertelendi Český Brod - Chomutov
14/11/2020 15:30 Ertelendi Olympie Březová - Brandýs nad Labem
14/11/2020 15:30 Ertelendi Ostrov - Tatran Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Letohrad - Čáslav
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:15 Ertelendi Opava U19 - Sparta Praha U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 - Dukla Praha W - Slavia Praha W
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 Ertelendi České Budějovice U19 - Hradec Králové U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
14/11/2020 13:00 - Třinec - Baník Ostrava
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 Ertelendi Viktoria Plzeň U19 - Pardubice U19
14/11/2020 13:00 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Jindřichův Hradec
14/11/2020 13:00 Ertelendi Mladá Boleslav U19 - Meteor Praha U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:30 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Frýdek-Místek
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:30 Ertelendi Slovácko U19 - Příbram U19
14/11/2020 12:30 Ertelendi Karviná U19 - Baník Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:30 Ertelendi Povltava FA - Admira Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:30 Ertelendi Přepeře - Dukla Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Vyškov - Slovan Rosice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Baník Sokolov - Viktoria Plzeň II
14/11/2020 12:15 Ertelendi Motorlet Praha - Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Jablonec II - Pardubice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Petřín Plzeň - Spartak Soběslav
14/11/2020 12:15 Ertelendi Přeštice - Otava Katovice
14/11/2020 12:15 Ertelendi Hořovicko - České Budějovice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Štětí - Arsenal Česká Lípa
14/11/2020 12:15 Ertelendi Neratovice-Byškovice - Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
14/11/2020 12:15 Ertelendi Sparta Kutná Hora - Horky nad Jizerou
14/11/2020 12:00 Ertelendi Trutnov - Velké Hamry
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
13/11/2020 20:00 Ertelendi Písek - Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
13/11/2020 19:00 Ertelendi Hlučín - Znojmo
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
12/11/2020 16:00 MS Třinec 3-3 Vlašim
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
11/11/2020 16:00 - Karlovy Vary - Opava
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:00 MS Slavoj Vyšehrad 0-2 Táborsko
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:00 Ertelendi Sigma Olomouc II - Vyškov
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:15 MS Plzen 3-1 Sparta Praha
08/11/2020 18:00 MS Slavia Praha 1-0 Mlada Boleslav
08/11/2020 16:00 MS Teplice 1-2 Slovan Liberec
08/11/2020 16:00 MS Karviná 2-1 Bohemians 1905
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Vlašim - Viktoria Žižkov
08/11/2020 16:00 MS Varnsdorf 0-2 Vlašim
08/11/2020 16:00 Ertelendi Varnsdorf - Slavoj Vyšehrad
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Sokol Brozany - Slovan Liberec II
08/11/2020 16:00 Ertelendi Sokol Zápy - Jablonec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Hlinsko - Polaban Nymburk
08/11/2020 16:00 Ertelendi Čáslav - Trutnov
08/11/2020 16:00 Ertelendi Kolín - Letohrad
08/11/2020 16:00 Ertelendi Dvůr Králové - Poříčany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Havlíčkův Brod - Stará Říše
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 MS Blansko 0-2 Táborsko
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 Ertelendi Zlín II - Hlučín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 - Dukla Praha W - Slovan Liberec W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 Ertelendi Viktoria Plzeň II - Písek
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:15 MS Dukla Praha 3-3 Vysočina Jihlava
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:15 Ertelendi Baník Ostrava II - Hanácká
08/11/2020 12:15 Ertelendi Uničov - Dolní Benešov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:15 Ertelendi Slavia Praha II - Sparta Praha II
08/11/2020 12:15 Ertelendi Admira Praha - Sokol Hostouň
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Ústí nad Orlicí
08/11/2020 12:15 Ertelendi Hradec Králové II - Slovan Velvary
08/11/2020 12:15 Ertelendi Dukla Praha II - Teplice II
08/11/2020 12:15 Ertelendi Pardubice II - Bohemians 1905 II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:15 MS Příbram 0-4 Baník Ostrava
07/11/2020 18:00 MS České Budějovice 1-2 Zlin
07/11/2020 18:00 MS Slovácko 0-0 Sigma Olomouc
07/11/2020 16:30 Ertelendi Bohemians 1905 - Pardubice
07/11/2020 16:30 Ertelendi Zlin - FK Jablonec
07/11/2020 16:30 Ertelendi Zbrojovka Brno - České Budějovice
07/11/2020 16:30 Ertelendi Opava - Baník Ostrava
07/11/2020 16:30 Ertelendi Sigma Olomouc - Příbram
07/11/2020 16:30 Ertelendi Slovan Liberec - Slovácko
07/11/2020 16:30 Ertelendi Plzen - Karviná
07/11/2020 16:30 Ertelendi Mlada Boleslav - Teplice
07/11/2020 16:30 Ertelendi Sparta Praha - Slavia Praha
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 - Viktoria Plzeň W - Pardubice W
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Pardubice 1-0 Opava
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Prostějov 3-0 Slavoj Vyšehrad
07/11/2020 16:00 MS Ústí nad Labem 2-1 Viktoria Žižkov
07/11/2020 16:00 - Třinec - Chrudim
07/11/2020 16:00 - Dukla Praha - Hradec Králové
07/11/2020 16:00 - Blansko - Ústí nad Labem
07/11/2020 16:00 MS Líšeň 1-0 Chrudim
07/11/2020 16:00 MS Třinec 1-2 Hradec Králové
07/11/2020 16:00 - Líšeň - Prostějov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Slovan Rosice - Vrchovina
07/11/2020 16:00 Ertelendi Odra Petřkovice - Vysočina Jihlava II
07/11/2020 16:00 Ertelendi Uherský Brod - Vyškov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Zlín U19 - České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Slavia Praha W - Sparta Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Jiskra Domažlice - Příbram II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Sokol Živanice - Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Spartak Soběslav - Hořovicko
07/11/2020 16:00 Ertelendi Slavoj Mýto - Tatran Sedlčany
07/11/2020 16:00 Ertelendi Klatovy - Jindřichův Hradec
07/11/2020 16:00 Ertelendi Český lev - Union Beroun - Petřín Plzeň
07/11/2020 16:00 Ertelendi Otava Katovice - Sokol Lom
07/11/2020 16:00 Ertelendi Rokycany - Hvězda Cheb
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Baník Souš - Ostrov
07/11/2020 16:00 Ertelendi Dobříš - Louny
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Horky nad Jizerou - Vysoké Mýto
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Jiskra Rýmařov - Třinec II
07/11/2020 16:00 Ertelendi Beskyd Frenštát - Opava II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:45 Ertelendi Hradec Králové U19 - Karviná U19
07/11/2020 15:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Zbrojovka Brno U19
07/11/2020 15:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Slovácko U19
07/11/2020 15:00 Ertelendi Jindřichův Hradec - Viktoria Plzeň U19
07/11/2020 13:00 Ertelendi Pardubice U19 - Mladá Boleslav U19
07/11/2020 13:00 Ertelendi Příbram U19 - Sigma Olomouc U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 - Horní Heršpice W - Slovácko W
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:30 Ertelendi Baník Ostrava U19 - Opava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:30 Ertelendi Králův Dvůr - Karlovy Vary
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:30 Ertelendi České Budějovice II - Přeštice
07/11/2020 12:30 Ertelendi Mariánské Lázně - Doubravka
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:30 Ertelendi Kosmonosy - Náchod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:15 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Velké Meziříčí
07/11/2020 12:15 Ertelendi Frýdek-Místek - Slovácko II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:15 Ertelendi Loko Vltavín - Motorlet Praha
07/11/2020 12:15 Ertelendi Rakovník - Povltava FA
07/11/2020 12:15 Ertelendi Benešov - Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:15 Ertelendi Zbuzany - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:15 Ertelendi Tatran Rakovník - Český Brod
07/11/2020 12:15 Ertelendi Brandýs nad Labem - Štětí
07/11/2020 12:15 Ertelendi Arsenal Česká Lípa - Slaný
07/11/2020 12:15 Ertelendi Aritma Praha - Olympie Březová
07/11/2020 12:15 Ertelendi Kladno - Meteor Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:15 Ertelendi Velké Hamry - Benátky nad Jizerou
07/11/2020 12:15 Ertelendi Sokol Libiš - Sparta Kutná Hora
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 Ertelendi Znojmo - Sigma Olomouc II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS FK Jablonec 0-1 Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 - Vysočina Jihlava - Táborsko
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 Ertelendi Chomutov - Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
03/11/2020 13:00 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Sigma Olomouc U19
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Vysočina Jihlava - Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:30 Ertelendi Sokol Tasovice - Havlíčkův Brod
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Táborsko - Líšeň
01/11/2020 16:00 Ertelendi Hradec Králové - Prostějov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Vrchovina - Uherský Brod
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Slovácko W - Viktoria Plzeň W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Příbram II - Loko Vltavín
01/11/2020 16:00 Ertelendi Sokol Hostouň - Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Hořovicko - Český lev - Union Beroun
01/11/2020 16:00 Ertelendi Doubravka - Slavoj Mýto
01/11/2020 16:00 Ertelendi Jindřichův Hradec - Otava Katovice
01/11/2020 16:00 Ertelendi Hvězda Cheb - Mariánské Lázně
01/11/2020 16:00 Ertelendi Tatran Sedlčany - Klatovy
01/11/2020 16:00 Ertelendi Sokol Lom - Přeštice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Olympie Březová - Neratovice-Byškovice
01/11/2020 16:00 Ertelendi Louny - Arsenal Česká Lípa
01/11/2020 16:00 Ertelendi Český Brod - Baník Souš
01/11/2020 16:00 Ertelendi Meteor Praha - Dobříš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Poříčany - Horky nad Jizerou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Vysoké Mýto - Sokol Libiš
01/11/2020 16:00 Ertelendi Polaban Nymburk - Velké Hamry
01/11/2020 16:00 Ertelendi Náchod - Dvůr Králové
01/11/2020 16:00 Ertelendi Kosmonosy - Kolín
01/11/2020 16:00 Ertelendi Benátky nad Jizerou - Čáslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Humpolec - Velká Bíteš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Kozlovice - Skaštice
01/11/2020 16:00 Ertelendi Strání - Tatran Všechovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Polanka nad Odrou - Dětmarovice
01/11/2020 16:00 Ertelendi Bospor Bohumín - Jiskra Rýmařov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 Ertelendi Pardubice W - Dukla Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 Ertelendi Teplice II - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 Ertelendi Zlín II - Znojmo
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 Ertelendi Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 Ertelendi Třinec II - Opava II
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Viktoria Žižkov - Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Velké Meziříčí - Sigma Olomouc II
01/11/2020 12:15 Ertelendi Slovácko II - Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Sparta Praha II - Písek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany
01/11/2020 12:15 Ertelendi Bohemians 1905 II - Sokol Zápy
01/11/2020 12:15 Ertelendi Slovan Liberec II - Pardubice II
01/11/2020 12:15 Ertelendi Mladá Boleslav II - Dukla Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Zbrojovka Brno II - Ždírec nad Doubravou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Brumov - Šumperk
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:15 Ertelendi Havířov - Beskyd Frenštát
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 Ertelendi Sparta Praha W - Horní Heršpice
01/11/2020 03:00 Ertelendi Slovan Liberec W - Slavia Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 Ertelendi Hanácká - Viktoria Otrokovice
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Karviná - Zlin
31/10/2020 16:30 Ertelendi Příbram - Mlada Boleslav
31/10/2020 16:30 Ertelendi České Budějovice - Plzen
31/10/2020 16:30 Ertelendi FK Jablonec - Bohemians 1905
31/10/2020 16:30 Ertelendi Slavia Praha - Zbrojovka Brno
31/10/2020 16:30 Ertelendi Teplice - Sparta Praha
31/10/2020 16:30 Ertelendi Baník Ostrava - Slovan Liberec
31/10/2020 16:30 Ertelendi Slovácko - Opava
31/10/2020 16:30 Ertelendi Pardubice - Sigma Olomouc
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Ústí nad Labem - Třinec
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:30 Ertelendi Dolní Benešov - Frýdek-Místek
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Slavoj Vyšehrad - Vlašim
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Hlučín - Slovan Rosice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Slovan Velvary - Sokol Brozany
31/10/2020 16:00 Ertelendi Ústí nad Orlicí - Hradec Králové II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Spartak Soběslav - České Budějovice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Ostrov - Kladno
31/10/2020 16:00 Ertelendi Slaný - Brandýs nad Labem
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Trutnov - Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Hodonín - Břeclav
31/10/2020 16:00 Ertelendi Stará Říše - Start Brno
31/10/2020 16:00 Ertelendi Žďár nad Sázavou - Sokol Lanžhot
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bystřice nad Pernštejnem - Slavoj Polná
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Valašské Meziříčí - HFK Olomouc
31/10/2020 16:00 Ertelendi Vsetín - Nové Sady
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bzenec - Slavičín
31/10/2020 16:00 Ertelendi Viktorie Přerov - Hranice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Vítkovice - Slavoj Olympia Bruntál
31/10/2020 16:00 Ertelendi Frýdlant - Karviná II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:15 Ertelendi Baník Ostrava U19 - Sparta Praha U19
31/10/2020 15:00 Ertelendi Viktoria Plzeň U19 - Zbrojovka Brno U19
31/10/2020 14:00 Ertelendi Slovácko U19 - Pardubice U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi Karviná U19 - Zlín U19
31/10/2020 13:00 Ertelendi České Budějovice U19 - Příbram U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:30 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Baník Ostrava II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:30 Ertelendi Povltava FA - Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Chrudim - Blansko
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Vyškov - Uničov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Motorlet Praha - Admira Praha
31/10/2020 12:15 Ertelendi Baník Sokolov - Králův Dvůr
31/10/2020 12:15 Ertelendi Benešov - Viktoria Plzeň II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Jablonec II - Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Petřín Plzeň - Rokycany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Tatran Rakovník - Chomutov
31/10/2020 12:15 Ertelendi Štětí - Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Sparta Kutná Hora - Hlinsko
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:15 Ertelendi Nový Jičín - Heřmanice Slezská
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
30/10/2020 15:00 Ertelendi Opava U19 - Hradec Králové U19
30/10/2020 13:00 Ertelendi Sigma Olomouc U19 - Meteor Praha U19
29/10/2020 12:15 Ertelendi Mladá Boleslav U19 - Jindřichův Hradec
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 Ertelendi České Budějovice - Bohemians 1905
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 Ertelendi Hanácká - Uničov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 Ertelendi Písek - Admira Praha
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 Ertelendi Blansko - Hradec Králové
28/10/2020 16:30 Ertelendi Vlašim - Vysočina Jihlava
28/10/2020 16:30 Ertelendi Líšeň - Slavoj Vyšehrad
28/10/2020 16:30 Ertelendi Varnsdorf - Viktoria Žižkov
28/10/2020 16:30 Ertelendi Třinec - Táborsko
28/10/2020 16:30 Ertelendi Prostějov - Ústí nad Labem
28/10/2020 16:30 Ertelendi Dukla Praha - Chrudim
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 Ertelendi Dolní Benešov - Zlín II
28/10/2020 16:30 Ertelendi Vrchovina - Znojmo
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 Ertelendi Jiskra Domažlice - Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:30 Ertelendi Ždírec nad Doubravou - Havlíčkův Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 Ertelendi Slavoj Mýto - Český lev - Union Beroun
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 Ertelendi Slavoj Polná - Humpolec
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Uherský Brod
28/10/2020 15:30 Ertelendi Sigma Olomouc II - Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
28/10/2020 13:00 Ertelendi Zlín U19 - Slovácko U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
28/10/2020 13:00 Ertelendi Sokol Libiš - Horky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
28/10/2020 12:15 Ertelendi Slovácko II - Slovan Rosice
28/10/2020 12:15 Ertelendi Velké Meziříčí - Frýdek-Místek
28/10/2020 12:15 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Baník Ostrava II
28/10/2020 12:15 Ertelendi Vyškov - Hlučín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
28/10/2020 12:15 Ertelendi Slavičín - Hranice
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
27/10/2020 14:00 Ertelendi Opava U19 - Pardubice U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Rakovník - Motorlet Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Sokol Zápy - Slovan Liberec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Kolín - Trutnov
25/10/2020 16:30 Ertelendi Čáslav - Polaban Nymburk
25/10/2020 16:30 Ertelendi Hlinsko - Vysoké Mýto
25/10/2020 16:30 Ertelendi Dvůr Králové - Kosmonosy
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Velká Bíteš - Zbrojovka Brno II
25/10/2020 16:30 Ertelendi Sokol Lanžhot - Stará Říše
25/10/2020 16:30 Ertelendi Ždírec nad Doubravou - Hodonín
25/10/2020 16:30 Ertelendi Slavoj Polná - Sokol Tasovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Tatran Všechovice - Valašské Meziříčí
25/10/2020 16:30 Ertelendi Šumperk - Strání
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 Ertelendi Beskyd Frenštát - Bospor Bohumín
25/10/2020 16:30 Ertelendi Slavoj Olympia Bruntál - Nový Jičín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Znojmo - Velké Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Sokol Živanice - Bohemians 1905 II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Slavoj Mýto - Hvězda Cheb
25/10/2020 15:30 Ertelendi Český lev - Union Beroun - Spartak Soběslav
25/10/2020 15:30 Ertelendi Otava Katovice - Tatran Sedlčany
25/10/2020 15:30 Ertelendi České Budějovice II - Sokol Lom
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Arsenal Česká Lípa - Meteor Praha
25/10/2020 15:30 Ertelendi Chomutov - Olympie Březová
25/10/2020 15:30 Ertelendi Brandýs nad Labem - Louny
25/10/2020 15:30 Ertelendi Dobříš - Ostrov
25/10/2020 15:30 Ertelendi Baník Souš - Tatran Rakovník
25/10/2020 15:30 Ertelendi Neratovice-Byškovice - Štětí
25/10/2020 15:30 Ertelendi Aritma Praha - Slaný
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 Ertelendi Sokol Libiš - Poříčany
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:30 Ertelendi Viktoria Plzeň II - Sparta Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 Ertelendi Sigma Olomouc II - Hanácká
25/10/2020 12:15 Ertelendi Uničov - Vrchovina
25/10/2020 12:15 Ertelendi Baník Ostrava II - Slovácko II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 Ertelendi Admira Praha - Příbram II
25/10/2020 12:15 Ertelendi Slavia Praha II - Sokol Hostouň
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 Ertelendi Dukla Praha II - Jablonec II
25/10/2020 12:15 Ertelendi Hradec Králové II - Chlumec nad Cidlinou
25/10/2020 12:15 Ertelendi Pardubice II - Slovan Velvary
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 Ertelendi Slavičín - Kozlovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:15 Ertelendi Opava II - Havířov
25/10/2020 12:15 Ertelendi Karviná II - Vítkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Slovan Rosice - Zlín II
24/10/2020 15:30 Ertelendi Odra Petřkovice - Dolní Benešov
24/10/2020 15:30 Ertelendi Uherský Brod - Hlučín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Jiskra Domažlice - Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Sokol Brozany - Ústí nad Orlicí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Přeštice - Jindřichův Hradec
24/10/2020 15:30 Ertelendi Rokycany - Hořovicko
24/10/2020 15:30 Ertelendi Klatovy - Doubravka
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Horky nad Jizerou - Náchod
24/10/2020 15:30 Ertelendi Letohrad - Benátky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Start Brno - Bystřice nad Pernštejnem
24/10/2020 15:30 Ertelendi Havlíčkův Brod - Humpolec
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Skaštice - Viktorie Přerov
24/10/2020 15:30 Ertelendi HFK Olomouc - Bzenec
24/10/2020 15:30 Ertelendi Hranice - Vsetín
24/10/2020 15:30 Ertelendi Nové Sady - Brumov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 Ertelendi Jiskra Rýmařov - Frýdlant
24/10/2020 15:30 Ertelendi Heřmanice Slezská - Polanka nad Odrou
24/10/2020 15:30 Ertelendi Dětmarovice - Třinec II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Příbram U19 - Karviná U19
24/10/2020 14:00 Ertelendi Hradec Králové U19 - Baník Ostrava U19
24/10/2020 14:00 Ertelendi Zlín U19 - Opava U19
24/10/2020 13:15 Ertelendi Jindřichův Hradec - Slovácko U19
24/10/2020 12:00 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Mladá Boleslav U19
24/10/2020 12:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - České Budějovice U19
24/10/2020 12:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Viktoria Plzeň U19
24/10/2020 12:00 Ertelendi Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:30 Ertelendi Králův Dvůr - Benešov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:30 Ertelendi Přepeře - Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:30 Ertelendi Mariánské Lázně - Petřín Plzeň
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:30 Ertelendi Břeclav - Žďár nad Sázavou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:15 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Vysočina Jihlava II
24/10/2020 11:15 Ertelendi Frýdek-Místek - Vyškov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:15 Ertelendi Loko Vltavín - Karlovy Vary
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:15 Ertelendi Zbuzany - Teplice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:15 Ertelendi Kladno - Český Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
24/10/2020 11:15 Ertelendi Velké Hamry - Sparta Kutná Hora
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:00 Ertelendi Písek - Povltava FA
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
21/10/2020 12:00 Ertelendi Zbrojovka Brno U19 - Baník Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
19/10/2020 14:00 Ertelendi Bohemians 1905 II - Dukla Praha II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Sokol Hostouň - Písek
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Jindřichův Hradec - Sokol Lom
18/10/2020 15:30 Ertelendi Tatran Sedlčany - Přeštice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Louny - Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Poříčany - Hlinsko
18/10/2020 15:30 Ertelendi Dvůr Králové - Kolín
18/10/2020 15:30 Ertelendi Benátky nad Jizerou - Trutnov
18/10/2020 15:30 Ertelendi Polaban Nymburk - Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Žďár nad Sázavou - Ždírec nad Doubravou
18/10/2020 15:30 Ertelendi Humpolec - Sokol Tasovice
18/10/2020 15:30 Ertelendi Stará Říše - Břeclav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Kozlovice - HFK Olomouc
18/10/2020 15:30 Ertelendi Strání - Nové Sady
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 Ertelendi Polanka nad Odrou - Slavoj Olympia Bruntál
18/10/2020 15:30 Ertelendi Bospor Bohumín - Havířov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:00 Ertelendi Dukla Praha W - Slovácko W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Vysočina Jihlava II - Sigma Olomouc II
18/10/2020 11:30 Ertelendi Zlín II - Uherský Brod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Karlovy Vary - Admira Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Třinec II - Heřmanice Slezská
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:15 Ertelendi Slovácko II - Viktoria Otrokovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:15 Ertelendi Slovan Liberec II - Sokol Živanice
18/10/2020 11:15 Ertelendi Mladá Boleslav II - Teplice II
18/10/2020 11:15 Ertelendi Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
18/10/2020 11:15 Ertelendi Hradec Králové II - Zbuzany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:15 Ertelendi Meteor Praha - Brandýs nad Labem
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:15 Ertelendi Zbrojovka Brno II - Havlíčkův Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:15 Ertelendi Brumov - Vsetín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:00 Ertelendi Příbram II - Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 Ertelendi Hvězda Cheb - Klatovy
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 Ertelendi Hanácká - Velké Meziříčí
17/10/2020 15:30 Ertelendi Vrchovina - Frýdek-Místek
17/10/2020 15:30 Ertelendi Dolní Benešov - Baník Ostrava II
17/10/2020 15:30 Ertelendi Slovan Rosice - Znojmo
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Slovan Velvary - Sokol Zápy
17/10/2020 15:30 Ertelendi Ústí nad Orlicí - Pardubice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Doubravka - Otava Katovice
17/10/2020 15:30 Ertelendi Spartak Soběslav - Rokycany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Ostrov - Arsenal Česká Lípa
17/10/2020 15:30 Ertelendi Český Brod - Dobříš
17/10/2020 15:30 Ertelendi Baník Souš - Chomutov
17/10/2020 15:30 Ertelendi Slaný - Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Vysoké Mýto - Velké Hamry
17/10/2020 15:30 Ertelendi Náchod - Sokol Libiš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Start Brno - Slavoj Polná
17/10/2020 15:30 Ertelendi Bystřice nad Pernštejnem - Sokol Lanžhot
17/10/2020 15:30 Ertelendi Hodonín - Velká Bíteš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Skaštice - Hranice
17/10/2020 15:30 Ertelendi Valašské Meziříčí - Šumperk
17/10/2020 15:30 Ertelendi Viktorie Přerov - Slavičín
17/10/2020 15:30 Ertelendi Bzenec - Tatran Všechovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Frýdlant - Beskyd Frenštát
17/10/2020 15:30 Ertelendi Vítkovice - Jiskra Rýmařov
17/10/2020 15:30 Ertelendi Dětmarovice - Opava II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 Ertelendi Slavia Praha W - Horní Heršpice
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:30 Ertelendi Sigma Olomouc U19 - Jindřichův Hradec
17/10/2020 13:00 Ertelendi České Budějovice U19 - Pardubice U19
17/10/2020 12:45 Ertelendi Karviná U19 - Meteor Praha U19
17/10/2020 12:00 Ertelendi Slovácko U19 - Zbrojovka Brno U19
17/10/2020 12:00 Ertelendi Mladá Boleslav U19 - Viktoria Plzeň U19
17/10/2020 12:00 Ertelendi Hradec Králové U19 - Sparta Praha U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 Ertelendi Viktoria Plzeň - Sparta Praha W
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:30 Ertelendi Baník Ostrava U19 - Zlín U19
17/10/2020 11:30 Ertelendi Opava U19 - Příbram U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:30 Ertelendi Slovan Liberec W - Pardubice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:30 Ertelendi Povltava FA - Sparta Praha II
17/10/2020 11:30 Ertelendi Králův Dvůr - Viktoria Plzeň II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:30 Ertelendi Kosmonosy - Horky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Vyškov - Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Benešov - Jiskra Domažlice
17/10/2020 11:15 Ertelendi Motorlet Praha - Slavia Praha II
17/10/2020 11:15 Ertelendi Baník Sokolov - Loko Vltavín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Jablonec II - Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Petřín Plzeň - Slavoj Mýto
17/10/2020 11:15 Ertelendi Hořovicko - Mariánské Lázně
17/10/2020 11:15 Ertelendi Český lev - Union Beroun - České Budějovice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Štětí - Olympie Březová
17/10/2020 11:15 Ertelendi Tatran Rakovník - Kladno
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Sparta Kutná Hora - Čáslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:15 Ertelendi Nový Jičín - Karviná II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:00 Ertelendi Hlučín - Uničov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/10/2020 12:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Hradec Králové U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Sokol Zápy 3-1 Ústí nad Orlicí
11/10/2020 16:00 MS Sokol Brozany 3-1 Hradec Králové II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Slavoj Mýto 4-3 Hořovicko
11/10/2020 16:00 MS Sokol Lom 3-0 Tatran Sedlčany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Hlinsko 0-3 Náchod
11/10/2020 16:00 MS Kolín 3-0 Benátky nad Jizerou
11/10/2020 16:00 MS Čáslav 0-0 Vysoké Mýto
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Ždírec nad Doubravou 1-0 Stará Říše
11/10/2020 16:00 - Sokol Lanžhot - Start Brno
11/10/2020 16:00 MS Sokol Tasovice 1-2 Zbrojovka Brno II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Tatran Všechovice 4-2 Kozlovice
11/10/2020 16:00 Ertelendi Šumperk - Bzenec
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Beskyd Frenštát 2-3 Vítkovice
11/10/2020 16:00 MS Slavoj Olympia Bruntál 3-2 Třinec II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Sparta Praha W 10-0 Dukla Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 Ertelendi Teplice II - Jablonec II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 MS Viktoria Plzeň II 2-1 Povltava FA
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 MS Velká Bíteš 1-1 Žďár nad Sázavou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:15 MS Uničov 0-1 Zlín II
11/10/2020 11:15 MS Sigma Olomouc II 1-2 Slovácko II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:15 MS Sparta Praha II 4-1 Sokol Hostouň
11/10/2020 11:15 Ertelendi Admira Praha - Baník Sokolov
11/10/2020 11:15 MS Slavia Praha II 2-1 Příbram II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:15 MS Dukla Praha II 0-4 Slovan Liberec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:15 MS Slavičín 2-0 Skaštice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:15 MS Havířov 3-5 Frýdlant
11/10/2020 11:15 MS Karviná II 1-0 Polanka nad Odrou
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Pardubice W 1-8 Slavia Praha W
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
10/10/2020 16:00 Ertelendi Líšeň - FK Jablonec
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Uherský Brod 1-0 Slovan Rosice
10/10/2020 16:00 MS Odra Petřkovice 5-1 Vrchovina
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Jiskra Domažlice 2-0 Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Sokol Živanice 0-0 Slovan Velvary
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 Ertelendi Klatovy - Petřín Plzeň
10/10/2020 16:00 MS Otava Katovice 3-5 Hvězda Cheb
10/10/2020 16:00 MS Rokycany 0-0 Český lev - Union Beroun
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Dobříš 2-1 Tatran Rakovník
10/10/2020 16:00 MS Olympie Březová 2-0 Slaný
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Letohrad 0-1 Sparta Kutná Hora
10/10/2020 16:00 MS Horky nad Jizerou 5-3 Dvůr Králové
10/10/2020 16:00 MS Trutnov 3-0 Polaban Nymburk
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Havlíčkův Brod 1-4 Hodonín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Nové Sady 1-1 Valašské Meziříčí
10/10/2020 16:00 MS Hranice 6-0 Brumov
10/10/2020 16:00 MS HFK Olomouc 3-1 Viktorie Přerov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Heřmanice Slezská 1-2 Dětmarovice
10/10/2020 16:00 MS Jiskra Rýmařov 5-0 Nový Jičín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Slovan Liberec W 1-5 Slovácko W
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Vsetín 0-2 Strání
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 PEN Zlín U19 0-0
PS : 4-5
Hradec Králové U19
10/10/2020 14:15 PEN Příbram U19 3-3
PS : 3-4
Baník Ostrava U19
10/10/2020 12:30 Ertelendi Pardubice U19 - Karviná U19
10/10/2020 12:00 Ertelendi Sparta Praha U19 - Mladá Boleslav U19
10/10/2020 12:00 MS Viktoria Plzeň U19 4-2 Slovácko U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 MS Viktoria Plzeň 2-0 Horní Heršpice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Rakovník 0-1 Karlovy Vary
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Přepeře 4-1 Bohemians 1905 II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 Ertelendi České Budějovice II - Jindřichův Hradec
10/10/2020 11:30 MS Mariánské Lázně 4-2 Spartak Soběslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Břeclav 4-1 Bystřice nad Pernštejnem
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Viktoria Otrokovice 5-2 Dolní Benešov
10/10/2020 11:15 MS Velké Meziříčí 0-5 Vysočina Jihlava II
10/10/2020 11:15 MS Frýdek-Místek 1-2 Hlučín
10/10/2020 11:15 MS Baník Ostrava II 1-1 Vyškov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Písek 3-0 Motorlet Praha
10/10/2020 11:15 MS Loko Vltavín 2-0 Benešov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Zbuzany 3-1 Mladá Boleslav II
10/10/2020 11:15 MS Pardubice II 0-1 Chlumec nad Cidlinou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Přeštice 4-1 Doubravka
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Chomutov 0-0 Štětí
10/10/2020 11:15 MS Aritma Praha 1-2 Meteor Praha
10/10/2020 11:15 MS Arsenal Česká Lípa 3-1 Český Brod
10/10/2020 11:15 MS Kladno 1-3 Baník Souš
10/10/2020 11:15 MS Neratovice-Byškovice 1-0 Louny
10/10/2020 11:15 MS Brandýs nad Labem 4-2 Ostrov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Velké Hamry 2-0 Poříčany
10/10/2020 11:15 MS Sokol Libiš 0-3 Kosmonosy
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:15 MS Opava II 5-1 Bospor Bohumín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:00 Ertelendi Meteor Praha U19 - Opava U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
09/10/2020 16:00 USB Hradec Králové 2-1 Příbram
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS Znojmo 1-3 Hanácká
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
08/10/2020 16:30 PEN Chrudim 1-1
PS : 6-7
Mlada Boleslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
07/10/2020 20:00 PEN Chomutov 2-2
PS : 2-4
Slaný
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
07/10/2020 17:00 MS Frýdek-Místek 3-1 Slovan Rosice
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
07/10/2020 16:30 AWD Ústí nad Orlicí 0-3 České Budějovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:30 PEN Povltava FA 1-1
PS : 4-1
Motorlet Praha
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Zbrojovka Brno 1-0 Vysočina Jihlava
07/10/2020 16:00 Ertelendi Jiskra Domažlice - Sigma Olomouc
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
07/10/2020 12:30 MS Zbrojovka Brno U19 3-0 Karviná U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
06/10/2020 19:00 MS Slovácko 6-0 Prostějov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
05/10/2020 14:00 MS Bohemians 1905 II 2-0 Teplice II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Baník Ostrava 0-1 Slavia Praha
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Táborsko 1-1 Hradec Králové
04/10/2020 17:00 MS Vlašim 2-2 Blansko
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Sigma Olomouc 2-2 Plzen
04/10/2020 16:30 MS Slovan Liberec 3-0 Příbram
04/10/2020 16:30 MS Bohemians 1905 2-0 Zlin
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Sokol Hostouň 2-1 Povltava FA
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Sokol Brozany 3-0 Zbuzany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Tatran Sedlčany 2-1 Jindřichův Hradec
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Louny 6-1 Olympie Březová
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Poříčany 0-0 Čáslav
04/10/2020 16:00 MS Dvůr Králové 6-0 Sokol Libiš
04/10/2020 16:00 MS Polaban Nymburk 1-4 Benátky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Stará Říše 0-2 Velká Bíteš
04/10/2020 16:00 MS Sokol Lanžhot 2-1 Slavoj Polná
04/10/2020 16:00 MS Žďár nad Sázavou 1-2 Havlíčkův Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Kozlovice 0-3 Šumperk
04/10/2020 16:00 MS Strání 2-0 Brumov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Dolní Benešov 1-0 Sigma Olomouc II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Slovácko W 4-1 Pardubice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Zlín II 0-1 Frýdek-Místek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Karlovy Vary 3-1 Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Třinec II 1-5 Karviná II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:15 MS Slovácko II 8-0 Velké Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:15 MS Chlumec nad Cidlinou 2-0 Sokol Zápy
04/10/2020 11:15 MS Hradec Králové II 0-0 Pardubice II
04/10/2020 11:15 MS Slovan Liberec II 4-2 Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:15 MS Meteor Praha 4-3 Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:15 Ertelendi Zbrojovka Brno II - Humpolec
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS Sparta Praha 2-1 FK Jablonec
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:00 MS Hvězda Cheb 0-1 Přeštice
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 MS Zbrojovka Brno 0-2 Karviná
03/10/2020 17:30 MS Opava 2-1 Teplice
03/10/2020 17:30 MS Mlada Boleslav 2-2 České Budějovice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 MS Dukla Praha 2-2 Líšeň
03/10/2020 17:00 MS Slavoj Vyšehrad 1-3 Ústí nad Labem
03/10/2020 17:00 MS Chrudim 2-0 Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Slovan Rosice 1-1 Uničov
03/10/2020 16:00 MS Uherský Brod 3-2 Znojmo
03/10/2020 16:00 MS Vrchovina 3-2 Baník Ostrava II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Jiskra Domažlice 8-0 Viktoria Plzeň II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Slovan Velvary 3-1 Dukla Praha II
03/10/2020 16:00 MS Ústí nad Orlicí 0-1 Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Spartak Soběslav 1-2 Slavoj Mýto
03/10/2020 16:00 MS Doubravka 3-0 Sokol Lom
03/10/2020 16:00 MS Rokycany 4-0 České Budějovice II
03/10/2020 16:00 MS Český lev - Union Beroun 2-1 Mariánské Lázně
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Ostrov 0-3 Aritma Praha
03/10/2020 16:00 MS Český Brod 1-0 Brandýs nad Labem
03/10/2020 16:00 MS Slaný 2-1 Štětí
03/10/2020 16:00 MS Baník Souš 5-1 Dobříš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Horky nad Jizerou 1-4 Kolín
03/10/2020 16:00 MS Náchod 3-0 Velké Hamry
03/10/2020 16:00 MS Vysoké Mýto 2-1 Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Start Brno 1-0 Břeclav
03/10/2020 16:00 MS Bystřice nad Pernštejnem 0-2 Ždírec nad Doubravou
03/10/2020 16:00 MS Hodonín 2-2 Sokol Tasovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Skaštice 4-2 HFK Olomouc
03/10/2020 16:00 MS Valašské Meziříčí 2-2 Vsetín
03/10/2020 16:00 MS Viktorie Přerov 5-3 Tatran Všechovice
03/10/2020 16:00 MS Bzenec 3-2 Nové Sady
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Vítkovice 1-2 Havířov
03/10/2020 16:00 MS Heřmanice Slezská 1-4 Opava II
03/10/2020 16:00 MS Dětmarovice 3-1 Slavoj Olympia Bruntál
03/10/2020 16:00 MS Frýdlant 2-0 Bospor Bohumín
03/10/2020 16:00 MS Polanka nad Odrou 0-3 Jiskra Rýmařov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Sparta Praha W 5-0 Slovan Liberec W
03/10/2020 15:00 MS Slavia Praha W 3-0 Viktoria Plzeň
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Zlín U19 1-2 Sparta Praha U19
03/10/2020 14:00 MS Sigma Olomouc U19 1-0 Viktoria Plzeň U19
03/10/2020 14:00 MS Slovácko U19 0-1 Mladá Boleslav U19
03/10/2020 13:30 MS Karviná U19 0-5 Jindřichův Hradec
03/10/2020 13:00 MS Baník Ostrava U19 5-2 Meteor Praha U19
03/10/2020 12:00 MS Hradec Králové U19 1-0 Příbram U19
03/10/2020 12:00 MS České Budějovice U19 5-4 Zbrojovka Brno U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
03/10/2020 12:00 MS Horní Heršpice W 4-0 Dukla Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Vysočina Jihlava II 1-2 Hanácká
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Králův Dvůr 1-3 Loko Vltavín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Kosmonosy 1-2 Hlinsko
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Vyškov 3-1 Viktoria Otrokovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Benešov 0-2 Admira Praha
03/10/2020 11:15 MS Motorlet Praha 1-3 Sparta Praha II
03/10/2020 11:15 MS Baník Sokolov 1-2 Rakovník
03/10/2020 11:15 MS Příbram II 1-4 Písek
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Jablonec II 2-1 Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Hořovicko 1-4 Klatovy
03/10/2020 11:15 MS Petřín Plzeň 2-0 Otava Katovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Kladno 3-1 Chomutov
03/10/2020 11:15 MS Tatran Rakovník 0-0 Arsenal Česká Lípa
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Sparta Kutná Hora 2-4 Trutnov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:15 MS Nový Jičín 2-0 Beskyd Frenštát
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Slovácko 0-1 Pardubice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 MS Vysočina Jihlava 1-2 Prostějov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 MS Hlučín 1-2 Odra Petřkovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 MS Sokol Hostouň 3-2 Příbram II
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:30 Ertelendi Přepeře - Plzen
30/09/2020 16:30 MS Chlumec nad Cidlinou 1-3 Teplice
30/09/2020 16:30 MS Karviná 1-3 Vlašim
30/09/2020 16:30 MS Táborsko 0-3 Bohemians 1905
30/09/2020 16:30 Ertelendi Slavia Praha - Dukla Praha
30/09/2020 16:30 Ertelendi Viktoria Žižkov - Slovan Liberec
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Jiskra Domažlice 2-0 Sparta Praha II
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:00 MS Sparta Praha 2-0 Blansko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
30/09/2020 14:15 MS Baník Ostrava U19 4-1 Jindřichův Hradec
30/09/2020 14:00 MS České Budějovice U19 1-2 Mladá Boleslav U19
30/09/2020 13:00 MS Hradec Králové U19 3-0 Zbrojovka Brno U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
28/09/2020 16:30 PEN Arsenal Česká Lípa 0-0
PS : 2-3
Baník Souš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
28/09/2020 15:00 MS Vsetín 0-0 Bzenec
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
28/09/2020 14:00 MS Pardubice W 1-8 Sparta Praha W
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Příbram 1-3 Sparta Praha
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 MS Varnsdorf 2-2 Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:30 MS Dukla Praha W 1-4 Viktoria Plzeň W
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Pardubice 3-0 Slovan Liberec
27/09/2020 16:30 MS FK Jablonec 4-1 Opava
27/09/2020 16:30 MS Plzen 4-1 Zbrojovka Brno
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Sokol Zápy 3-0 Hradec Králové II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Sokol Lom 7-1 Hvězda Cheb
27/09/2020 16:30 MS Klatovy 2-1 Spartak Soběslav
27/09/2020 16:30 MS Jindřichův Hradec 4-2 Doubravka
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 PEN Hlinsko 1-1
PS : 1-0
Dvůr Králové
27/09/2020 16:30 MS Kolín 9-0 Polaban Nymburk
27/09/2020 16:30 MS Benátky nad Jizerou 6-3 Sparta Kutná Hora
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Humpolec 0-2 Hodonín
27/09/2020 16:30 MS Ždírec nad Doubravou 0-1 Start Brno
27/09/2020 16:30 MS Slavoj Polná 2-3 Zbrojovka Brno II
27/09/2020 16:30 MS Sokol Tasovice 6-1 Žďár nad Sázavou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Tatran Všechovice 3-1 Skaštice
27/09/2020 16:30 MS Šumperk 5-2 Viktorie Přerov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Slavoj Olympia Bruntál 3-2 Heřmanice Slezská
27/09/2020 16:30 MS Bospor Bohumín 3-1 Vítkovice
27/09/2020 16:30 MS Beskyd Frenštát 4-1 Polanka nad Odrou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Čáslav 1-4 Náchod
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Slovácko W 1-5 Slavia Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 MS Teplice II 3-3 Slovan Liberec II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Viktoria Plzeň II 2-0 Sokol Hostouň
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Blansko 1-2 Viktoria Žižkov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Velké Meziříčí 5-3 Dolní Benešov
27/09/2020 11:15 MS Uničov 6-1 Uherský Brod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Sparta Praha II 3-0 Příbram II
27/09/2020 11:15 MS Admira Praha 1-0 Králův Dvůr
27/09/2020 11:15 MS Slavia Praha II 5-0 Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Mladá Boleslav II 1-0 Bohemians 1905 II
27/09/2020 11:15 MS Pardubice II 0-1 Sokol Brozany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Brumov 0-3 Valašské Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:15 MS Karviná II 4-1 Dětmarovice
27/09/2020 11:15 MS Opava II 4-0 Frýdlant
27/09/2020 11:15 MS Havířov 3-1 Nový Jičín
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Slavia Praha 3-0 Slovácko
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Ústí nad Labem 1-1 Chrudim
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Hanácká 1-1 Slovácko II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 MS Karviná 0-0 Mlada Boleslav
26/09/2020 17:30 MS Zlin 0-1 Sigma Olomouc
26/09/2020 17:30 MS Teplice 2-1 Baník Ostrava
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:30 MS Prostějov 1-1 Táborsko
26/09/2020 17:30 MS Třinec 0-5 Vysočina Jihlava
26/09/2020 17:30 MS Líšeň 1-0 Vlašim
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Sokol Živanice 1-2 Chlumec nad Cidlinou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Otava Katovice 2-0 Hořovicko
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Dobříš 1-2 Kladno
26/09/2020 16:30 Ertelendi Olympie Březová - Meteor Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Velké Hamry 4-2 Kosmonosy
26/09/2020 16:30 MS Trutnov 0-2 Vysoké Mýto
26/09/2020 16:30 PEN Letohrad 1-1
PS : 2-4
Poříčany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Nové Sady 1-1 Kozlovice
26/09/2020 16:30 MS Hranice 1-1 Strání
26/09/2020 16:30 MS HFK Olomouc 0-1 Slavičín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:30 MS Příbram U19 0-2 Zlín U19
26/09/2020 14:00 MS Pardubice U19 4-1 Baník Ostrava U19
26/09/2020 14:00 MS Sparta Praha U19 2-0 Slovácko U19
26/09/2020 12:15 MS Jindřichův Hradec 3-0 Opava U19
26/09/2020 12:00 MS Mladá Boleslav U19 2-3 Sigma Olomouc U19
26/09/2020 12:00 MS Viktoria Plzeň U19 2-1 České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:30 MS Slovan Liberec W 1-2 Horní Heršpice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:30 MS Přepeře 2-0 Slovan Velvary
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:30 MS Mariánské Lázně 3-2 Rokycany
26/09/2020 11:30 MS České Budějovice II 4-0 Tatran Sedlčany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:30 MS Břeclav 0-0 Sokol Lanžhot
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:15 MS Viktoria Otrokovice 4-1 Vrchovina
26/09/2020 11:15 MS Odra Petřkovice 3-2 Zlín II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:15 Ertelendi Písek - Karlovy Vary
26/09/2020 11:15 MS Rakovník 0-3 Benešov
26/09/2020 11:15 MS Loko Vltavín 1-2 Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:15 MS Zbuzany 2-0 Jablonec II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:15 MS Přeštice 3-1 Petřín Plzeň
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:15 PEN Aritma Praha 0-0
PS : 2-4
Český Brod
26/09/2020 11:15 MS Neratovice-Byškovice 5-0 Ostrov
26/09/2020 11:15 MS Štětí 4-0 Louny
26/09/2020 11:15 MS Brandýs nad Labem 4-1 Tatran Rakovník
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Znojmo 1-0 Vysočina Jihlava II
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:00 MS Hradec Králové 0-0 Slavoj Vyšehrad
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
25/09/2020 17:30 MS Baník Ostrava II 0-0 Hlučín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
25/09/2020 17:30 MS Velká Bíteš 4-1 Bystřice nad Pernštejnem
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
25/09/2020 17:00 MS Dukla Praha II 3-1 Ústí nad Orlicí
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:30 MS Velké Meziříčí 5-0 Vrchovina
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:30 MS Sokol Hostouň 1-0 Baník Sokolov
23/09/2020 17:30 MS Sparta Praha II 4-1 Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 17:00 AWD Karlovy Vary 3-0 Slavoj Vyšehrad
23/09/2020 17:00 AWD Kolín 0-3 Viktoria Žižkov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
23/09/2020 12:00 MS Příbram U19 1-4 Pardubice U19
23/09/2020 12:00 MS Jindřichův Hradec 3-5 České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
22/09/2020 18:30 AWD Baník Souš 0-3 České Budějovice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
22/09/2020 17:30 MS Chrudim 1-2 Vysočina Jihlava
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:00 MS Mlada Boleslav 2-0 FK Jablonec
20/09/2020 19:00 MS Sparta Praha 3-1 Zlin
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:30 MS Varnsdorf 1-1 Blansko
20/09/2020 17:30 MS Táborsko 0-2 Ústí nad Labem
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Sokol Brozany 0-1 Sokol Zápy
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Hořovicko 0-2 Přeštice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Louny 0-1 Slaný
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Dvůr Králové 0-2 Velké Hamry
20/09/2020 17:00 MS Poříčany 2-1 Trutnov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Třinec II 4-1 Beskyd Frenštát
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Slovan Liberec 1-1 Karviná
20/09/2020 16:30 MS Zbrojovka Brno 2-4 Sigma Olomouc
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Žďár nad Sázavou 1-4 Humpolec
20/09/2020 16:30 MS Sokol Tasovice 4-1 Stará Říše
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Kozlovice 3-2 Vsetín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Slavoj Olympia Bruntál 1-0 Opava II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS Zlín II 2-3 Baník Ostrava II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS Karlovy Vary 1-4 Sparta Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS Sokol Lanžhot 4-1 Ždírec nad Doubravou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:15 MS Slovácko II 1-0 Vysočina Jihlava II
20/09/2020 11:15 MS Uničov 6-2 Znojmo
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:15 MS Chlumec nad Cidlinou 4-1 Dukla Praha II
20/09/2020 11:15 MS Pardubice II 3-2 Zbuzany
20/09/2020 11:15 MS Bohemians 1905 II 0-1 Jablonec II
20/09/2020 11:15 MS Hradec Králové II 0-2 Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:15 MS Meteor Praha 4-1 Štětí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:15 MS Slavičín 5-1 Tatran Všechovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:15 MS Polanka nad Odrou 4-2 Havířov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:00 MS Příbram II 1-4 Povltava FA
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS Bohemians 1905 1-4 Plzen
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Hvězda Cheb 2-3 Jindřichův Hradec
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Opava 0-0 České Budějovice
19/09/2020 17:30 MS Baník Ostrava 3-0 Pardubice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Dukla Praha 3-1 Třinec
19/09/2020 17:30 MS Viktoria Žižkov 0-2 Hradec Králové
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Jiskra Domažlice 4-2 Admira Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 PEN Slovan Velvary 1-1
PS : 5-3
Teplice II
19/09/2020 17:00 MS Ústí nad Orlicí 1-0 Přepeře
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Spartak Soběslav 4-1 Otava Katovice
19/09/2020 17:00 MS Doubravka 5-2 Tatran Sedlčany
19/09/2020 17:00 MS Rokycany 3-0 Slavoj Mýto
19/09/2020 17:00 MS Český lev - Union Beroun 2-0 Klatovy
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 PEN Baník Souš 2-2
PS : 4-2
Brandýs nad Labem
19/09/2020 17:00 MS Dobříš 1-3 Chomutov
19/09/2020 17:00 MS Ostrov 1-0 Olympie Březová
19/09/2020 17:00 PEN Český Brod 0-0
PS : 3-2
Neratovice-Byškovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Vysoké Mýto 4-2 Benátky nad Jizerou
19/09/2020 17:00 MS Náchod 5-1 Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Viktorie Přerov 4-1 Nové Sady
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Uherský Brod 2-2 Frýdek-Místek
19/09/2020 16:30 MS Slovan Rosice 0-0 Odra Petřkovice
19/09/2020 16:30 MS Vrchovina 3-3 Sigma Olomouc II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Hodonín 1-3 Zbrojovka Brno II
19/09/2020 16:30 MS Start Brno 3-3 Velká Bíteš
19/09/2020 16:30 MS Bystřice nad Pernštejnem 0-0 Havlíčkův Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS HFK Olomouc 1-4 Hranice
19/09/2020 16:30 MS Skaštice 3-2 Šumperk
19/09/2020 16:30 MS Valašské Meziříčí 4-1 Strání
19/09/2020 16:30 MS Bzenec 1-0 Brumov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Vítkovice 1-3 Frýdlant
19/09/2020 16:30 MS Dětmarovice 3-2 Jiskra Rýmařov
19/09/2020 16:30 MS Heřmanice Slezská 2-5 Karviná II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:30 MS Dolní Benešov 1-3 Hanácká
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Horky nad Jizerou 1-2 Hlinsko
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS Zlín U19 7-0 Meteor Praha U19
19/09/2020 12:00 PEN Karviná U19 1-1
PS : 5-4
Viktoria Plzeň U19
19/09/2020 12:00 Ertelendi Sigma Olomouc U19 - Slovácko U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:30 PEN Mariánské Lázně 1-1
PS : 2-0
České Budějovice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:30 MS Kosmonosy 5-2 Čáslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:30 MS Břeclav 1-0 Slavoj Polná
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 MS Vyškov 2-0 Velké Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 MS Loko Vltavín 0-2 Viktoria Plzeň II
19/09/2020 11:15 MS Benešov 2-5 Slavia Praha II
19/09/2020 11:15 MS Motorlet Praha 2-0 Sokol Hostouň
19/09/2020 11:15 Ertelendi Baník Sokolov - Písek
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 PEN Petřín Plzeň 2-2
PS : 2-3
Sokol Lom
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 MS Tatran Rakovník 1-2 Aritma Praha
19/09/2020 11:15 PEN Kladno 2-2
PS : 3-4
Arsenal Česká Lípa
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 MS Sokol Libiš 2-4 Kolín
19/09/2020 11:15 MS Sparta Kutná Hora 2-1 Polaban Nymburk
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:15 MS Nový Jičín 1-0 Bospor Bohumín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:00 MS Hradec Králové U19 1-2 Pardubice U19
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Slavia Praha 5-1 Teplice
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Vysočina Jihlava 1-1 Líšeň
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Hlučín 1-4 Viktoria Otrokovice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
18/09/2020 18:00 MS Králův Dvůr 2-1 Rakovník
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
18/09/2020 14:00 MS Slovan Liberec II 3-4 Mladá Boleslav II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
18/09/2020 12:00 PEN Příbram U19 3-3
PS : 1-3
Sparta Praha U19
18/09/2020 12:00 MS Opava U19 1-2 Zbrojovka Brno U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:30 MS Baník Souš 4-0 Štětí
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 17:00 AWD Hlučín 0-3 Třinec
16/09/2020 17:00 MS Beskyd Frenštát 0-4 Baník Ostrava
16/09/2020 17:00 MS Unie Hlubina 0-6 Karviná
16/09/2020 17:00 MS Ústí nad Orlicí 1-0 Zlin
16/09/2020 17:00 MS Sokol Hostouň 0-1 Mlada Boleslav
16/09/2020 17:00 MS Slovan Velvary 0-2 Bohemians 1905
16/09/2020 17:00 AWD Motorlet Praha 0-3 Chrudim
16/09/2020 17:00 AWD Český Brod 0-3 Chlumec nad Cidlinou
16/09/2020 17:00 MS Vysoké Mýto 1-2 Přepeře
16/09/2020 17:00 AWD Znojmo 0-3 Líšeň
16/09/2020 17:00 AWD Vyškov 0-3 Slovácko
16/09/2020 17:00 AWD Slovan Rosice 0-3 Zbrojovka Brno
16/09/2020 17:00 AWD Odra Petřkovice 0-3 Sigma Olomouc
16/09/2020 17:00 AWD Velké Meziříčí 0-3 Prostějov
16/09/2020 17:00 AWD Loko Vltavín 0-3 Příbram
16/09/2020 17:00 AWD Sokol Srbice 0-3 Vlašim
16/09/2020 17:00 AWD Aritma Praha 0-3 Dukla Praha
16/09/2020 17:00 MS Jiskra Domažlice 2-0 Ústí nad Labem
16/09/2020 17:00 AWD Povltava FA 0-3 Táborsko
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 MS Velká Bíteš 1-0 Ždírec nad Doubravou
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
16/09/2020 14:00 PEN Mladá Boleslav U19 2-2
PS : 7-6
Baník Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
15/09/2020 18:30 AWD Hanácká 0-3 Opava
15/09/2020 17:00 MS Frýdek-Místek 1-2 Blansko
15/09/2020 17:00 AWD Benešov 0-3 Teplice
15/09/2020 17:00 AWD Olympie Březová 0-3 Hradec Králové
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 20:00 MS Plzen 2-1 Mlada Boleslav
13/09/2020 17:30 MS Zlin 3-1 Zbrojovka Brno
13/09/2020 17:30 MS Karviná 2-5 Sparta Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Sokol Zápy 2-1 Pardubice II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Sokol Lom 3-0 Hořovicko
13/09/2020 17:30 MS Tatran Sedlčany 4-0 Hvězda Cheb
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Polaban Nymburk 0-3 Vysoké Mýto
13/09/2020 17:30 MS Čáslav 3-0 Dvůr Králové
13/09/2020 17:30 MS Kolín 10-1 Sparta Kutná Hora
13/09/2020 17:30 MS Benátky nad Jizerou 2-1 Poříčany
13/09/2020 17:30 MS Hlinsko 0-3 Sokol Libiš
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Vrchovina 1-2 Vysočina Jihlava
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Jindřichův Hradec 4-1 Petřín Plzeň
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Humpolec 2-2 Stará Říše
13/09/2020 17:00 MS Velká Bíteš 1-0 Sokol Lanžhot
13/09/2020 17:00 MS Sokol Tasovice 1-2 Bystřice nad Pernštejnem
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Tatran Všechovice 1-0 HFK Olomouc
13/09/2020 17:00 MS Šumperk 5-1 Slavičín
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Beskyd Frenštát 4-4 Dětmarovice
13/09/2020 17:00 MS Bospor Bohumín 1-0 Polanka nad Odrou
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 PEN Viktoria Plzeň II 4-4
PS : 4-2
Motorlet Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Sigma Olomouc II 2-1 Hlučín
13/09/2020 11:15 MS Baník Ostrava II 2-0 Slovan Rosice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Admira Praha 2-1 Loko Vltavín
13/09/2020 11:15 MS Sparta Praha II 10-0 Baník Sokolov
13/09/2020 11:15 PEN Slavia Praha II 2-2
PS : 3-4
Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Dukla Praha II 1-6 Hradec Králové II
13/09/2020 11:15 MS Mladá Boleslav II 4-1 Slovan Velvary
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Zbrojovka Brno II 2-2 Žďár nad Sázavou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Brumov 1-4 Kozlovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:15 MS Havířov 3-5 Třinec II
13/09/2020 11:15 MS Opava II 6-0 Vítkovice
13/09/2020 11:15 MS Karviná II 5-1 Slavoj Olympia Bruntál
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:30 MS Pardubice 1-1 Slavia Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Znojmo 1-4 Slovácko II
12/09/2020 19:00 MS Hanácká 0-0 Vyškov
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS FK Jablonec 2-0 Baník Ostrava
12/09/2020 18:00 MS Teplice 0-2 Slovácko
12/09/2020 18:00 MS Příbram 1-1 Opava
12/09/2020 18:00 MS České Budějovice 0-2 Slovan Liberec
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Prostějov 0-2 Viktoria Žižkov
12/09/2020 18:00 MS Líšeň 1-1 Varnsdorf
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Sokol Živanice 2-0 Sokol Brozany
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 PEN Slavoj Mýto 3-3
PS : 4-3
Mariánské Lázně
12/09/2020 17:30 PEN Klatovy 2-2
PS : 4-5
Rokycany
12/09/2020 17:30 MS Otava Katovice 5-1 Český lev - Union Beroun
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Slaný 1-0 Meteor Praha
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Letohrad 2-3 Kosmonosy
12/09/2020 17:30 MS Trutnov 0-2 Náchod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Odra Petřkovice 4-2 Uherský Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Olympie Březová 0-2 Český Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Slavoj Polná 0-9 Hodonín
12/09/2020 17:00 MS Havlíčkův Brod 3-0 Start Brno
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Nové Sady 1-4 Skaštice
12/09/2020 17:00 MS Strání 3-0 Bzenec
12/09/2020 17:00 MS Hranice 2-1 Valašské Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Frýdlant 5-0 Nový Jičín
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:45 MS Mladá Boleslav U19 5-0 Karviná U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Slavia Praha W 7-0 Dukla Praha W
12/09/2020 15:00 MS Slovácko W 1-3 Sparta Praha W
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Vsetín 4-0 Viktorie Přerov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 PEN Pardubice U19 0-0
PS : 6-7
Zlín U19
12/09/2020 14:00 MS Slovácko U19 0-4 České Budějovice U19
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Ždírec nad Doubravou 2-1 Břeclav
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:30 MS Sparta Praha U19 6-0 Sigma Olomouc U19
12/09/2020 12:00 MS Meteor Praha U19 0-2 Příbram U19
12/09/2020 12:00 MS Jindřichův Hradec 2-1 Hradec Králové U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 MS Viktoria Plzeň W 0-2 Slovan Liberec W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Vysočina Jihlava II 1-2 Dolní Benešov
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 PEN Viktoria Plzeň U19 2-2
PS : 2-4
Opava U19
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Povltava FA 1-2 Karlovy Vary
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Přepeře 2-1 Chlumec nad Cidlinou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS České Budějovice II 5-1 Doubravka
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Frýdek-Místek 2-6 Uničov
12/09/2020 11:15 MS Viktoria Otrokovice 2-0 Zlín II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Horní Heršpice W 2-1 Pardubice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Rakovník 3-4 Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Jablonec II 2-5 Slovan Liberec II
12/09/2020 11:15 MS Zbuzany 3-0 Bohemians 1905 II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Přeštice 4-0 Spartak Soběslav
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Arsenal Česká Lípa 6-2 Dobříš
12/09/2020 11:15 MS Aritma Praha 0-1 Baník Souš
12/09/2020 11:15 MS Štětí 2-3 Ostrov
12/09/2020 11:15 MS Brandýs nad Labem 1-2 Kladno
12/09/2020 11:15 MS Neratovice-Byškovice 3-0 Tatran Rakovník
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Velké Hamry 4-1 Horky nad Jizerou
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:15 MS Jiskra Rýmařov 3-0 Heřmanice Slezská
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:30 MS Písek 0-2 Benešov
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Sigma Olomouc 3-0 Bohemians 1905
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Hradec Králové 1-0 Chrudim
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Chomutov 1-0 Louny
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:00 MS Blansko 1-0 Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:00 PEN Teplice II 2-2
PS : 6-5
Ústí nad Orlicí
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
10/09/2020 19:00 MS Ústí nad Labem 2-0 Vysočina Jihlava
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
09/09/2020 19:00 MS Znojmo 3-1 Viktoria Otrokovice
09/09/2020 18:00 MS Frýdek-Místek 1-2 Hanácká
09/09/2020 18:00 MS Uničov 8-0 Vysočina Jihlava II
09/09/2020 18:00 MS Hlučín 1-1 Vrchovina
09/09/2020 18:00 MS Zlín II 2-2 Vyškov
09/09/2020 18:00 MS Slovan Rosice 2-0 Dolní Benešov
09/09/2020 18:00 MS Uherský Brod 0-0 Slovácko II
09/09/2020 18:00 MS Odra Petřkovice 1-0 Velké Meziříčí
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:00 MS Kosmonosy 4-1 Polaban Nymburk
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:00 MS Tatran Všechovice 0-3 Hranice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
09/09/2020 16:00 MS Baník Ostrava II 2-2 Sigma Olomouc II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
08/09/2020 12:00 MS Meteor Praha U19 1-5 Sparta Praha U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 15:00 MS Slovácko W 4-0 Horní Heršpice W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
06/09/2020 11:15 MS Uničov 3-1 Odra Petřkovice
05/09/2020 17:00 MS Slovan Rosice 0-2 Viktoria Otrokovice
05/09/2020 17:00 MS Vrchovina 0-1 Hanácká
05/09/2020 17:00 MS Dolní Benešov 0-1 Slovácko II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Sparta Praha W 5-1 Slavia Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Uherský Brod 1-1 Baník Ostrava II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Pardubice W 3-1 Viktoria Plzeň W
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Opava U19 4-1 Mladá Boleslav U19
05/09/2020 12:00 MS Karviná U19 0-2 Slovácko U19
05/09/2020 12:00 MS Baník Ostrava U19 0-4 Viktoria Plzeň U19
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
05/09/2020 11:30 MS Slovan Liberec W 0-1 Dukla Praha W
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
05/09/2020 11:15 MS Vyškov 3-0 Vysočina Jihlava II
04/09/2020 18:00 MS Zlín II 2-2 Sigma Olomouc II
04/09/2020 18:00 MS Hlučín 1-0 Velké Meziříčí
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:30 PEN Kosmonosy 1-1
PS : 0-3
Aritma Praha
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
02/09/2020 18:30 MS Znojmo 3-4 Frýdek-Místek
Çek Cumhuriyeti Cup Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:00 AWD Hranice 0-3 Blansko
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
30/08/2020 20:00 MS Sparta Praha