Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
18/05/2024 18:00 MS Sokol Nespeky 0-2 Admira Praha II
18/05/2024 18:00 MS Ostrov 2-3 Slaný
18/05/2024 17:00 MS Hvězda Cheb 3-0 Louny
18/05/2024 14:30 MS Český Brod 2-2 Olympie Březová
18/05/2024 11:15 MS Štětí 0-2 Kladno
18/05/2024 11:15 MS Újezd Praha 4 3-0 Meteor Praha
18/05/2024 11:15 MS Neratovice-Byškovice 1-0 Brandýs nad Labem
17/05/2024 20:00 MS Chomutov 1-1 Hřebeč
12/05/2024 15:00 MS Admira Praha II 3-1 Hvězda Cheb
12/05/2024 11:15 MS Meteor Praha 4-0 Sokol Nespeky
11/05/2024 15:00 MS Louny 0-0 Štětí
11/05/2024 11:15 MS Kladno 3-0 Ostrov
11/05/2024 11:15 MS Olympie Březová 2-0 Újezd Praha 4
11/05/2024 11:15 MS Neratovice-Byškovice 1-1 Český Brod
11/05/2024 11:15 MS Brandýs nad Labem 1-2 Hřebeč
10/05/2024 18:00 MS Slaný 2-1 Chomutov
04/05/2024 18:00 MS Český Brod 1-1 Brandýs nad Labem
04/05/2024 18:00 MS Sokol Nespeky 0-0 Olympie Březová
04/05/2024 18:00 MS Ostrov 4-1 Louny
04/05/2024 17:00 MS Hvězda Cheb 0-2 Meteor Praha
04/05/2024 11:15 MS Štětí 1-1 Admira Praha II
04/05/2024 11:15 MS Újezd Praha 4 1-1 Neratovice-Byškovice
04/05/2024 11:15 MS Hřebeč 2-1 Slaný
03/05/2024 20:00 MS Chomutov 2-1 Kladno
28/04/2024 18:00 MS Louny 1-3 Chomutov
28/04/2024 15:00 MS Admira Praha II 1-0 Ostrov
28/04/2024 11:15 MS Meteor Praha 2-1 Štětí
27/04/2024 18:00 MS Český Brod 1-1 Újezd Praha 4
27/04/2024 11:15 MS Olympie Březová 4-0 Hvězda Cheb
27/04/2024 11:15 MS Brandýs nad Labem 1-1 Slaný
27/04/2024 11:15 MS Neratovice-Byškovice 2-0 Sokol Nespeky
26/04/2024 19:00 MS Kladno 2-0 Hřebeč


Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Puan Durumu

2023/2024 4. liga: Division B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Chomutov Chomutov 59
2 Kladno Kladno 55
3 Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 49
4 Meteor Praha Meteor Praha 45
5 Slaný Slaný 45
6 Olympie Březová Olympie Březová 43
7 Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 42
8 Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 36
9 Ostrov Ostrov 36
10 Hřebeč Hřebeč 34
11 Český Brod Český Brod 33
12 Admira Praha II Admira Praha II 32
13 Štětí Štětí 26
14 Sokol Nespeky Sokol Nespeky 20
15 Louny Louny 15
16 Hvězda Cheb Hvězda Cheb 14
21/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.