Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:30 MS Dálnice Speřice 2-2 Humpolec
14/04/2024 16:30 MS Líšeň II 6-0 Stará Říše
14/04/2024 16:30 MS Sokol Tasovice 0-0 Velká Bíteš
14/04/2024 16:30 MS Sokol Lanžhot 0-1 Zbrojovka Brno II
14/04/2024 11:15 MS Velké Meziříčí 2-4 Žďár nad Sázavou
13/04/2024 16:30 MS Ždírec nad Doubravou 3-2 Vrchovina
13/04/2024 11:15 MS Břeclav 1-1 Pelhřimov
13/04/2024 11:15 MS Havlíčkův Brod 2-0 Slavoj Polná
07/04/2024 16:30 MS Velká Bíteš 2-0 Dálnice Speřice
07/04/2024 16:30 MS Žďár nad Sázavou 1-2 Slavoj Polná
07/04/2024 16:30 MS Pelhřimov 0-2 Havlíčkův Brod
07/04/2024 16:30 MS Stará Říše 1-2 Sokol Tasovice
07/04/2024 16:00 MS Humpolec 1-0 Ždírec nad Doubravou
07/04/2024 11:15 MS Velké Meziříčí 2-1 Sokol Lanžhot
07/04/2024 11:15 MS Zbrojovka Brno II 1-0 Líšeň II
06/04/2024 16:30 MS Vrchovina 2-0 Břeclav
31/03/2024 16:00 MS Sokol Tasovice 1-1 Zbrojovka Brno II
30/03/2024 17:00 MS Dálnice Speřice 1-0 Stará Říše
30/03/2024 12:15 MS Břeclav 4-1 Humpolec
30/03/2024 12:15 MS Havlíčkův Brod 1-1 Vrchovina
29/03/2024 17:00 MS Líšeň II 2-0 Velké Meziříčí
29/03/2024 17:00 MS Sokol Lanžhot 2-1 Žďár nad Sázavou
29/03/2024 17:00 MS Slavoj Polná 0-1 Pelhřimov
29/03/2024 13:00 MS Ždírec nad Doubravou 4-2 Velká Bíteš
24/03/2024 17:00 MS Humpolec 1-2 Havlíčkův Brod
24/03/2024 17:00 MS Sokol Lanžhot 2-0 Líšeň II
24/03/2024 17:00 MS Žďár nad Sázavou 4-2 Pelhřimov
24/03/2024 17:00 MS Stará Říše 1-3 Ždírec nad Doubravou
24/03/2024 12:15 MS Velké Meziříčí 1-1 Sokol Tasovice
24/03/2024 12:15 MS Zbrojovka Brno II 2-0 Dálnice Speřice
23/03/2024 17:00 MS Velká Bíteš 2-1 Břeclav
23/03/2024 17:00 MS Vrchovina 1-4 Slavoj Polná


Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Puan Durumu

2023/2024 4. liga: Division D Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II 56
2 Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 47
3 Líšeň II Líšeň II 40
4 Vrchovina Vrchovina 40
5 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 36
6 Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 31
7 Velká Bíteš Velká Bíteš 30
8 Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 28
9 Humpolec Humpolec 28
10 Slavoj Polná Slavoj Polná 27
11 Sokol Tasovice Sokol Tasovice 21
12 Pelhřimov Pelhřimov 20
13 Břeclav Břeclav 19
14 Velké Meziříčí Velké Meziříčí 19
15 Dálnice Speřice Dálnice Speřice 16
16 Stará Říše Stará Říše 11
17/04/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.