Danimarka Denmark Series - Promotion Round |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
18/05/2024 16:30 | - | Allerød | - | Glostrup | |||
18/05/2024 15:00 | - | Brønshøj | - | Hørsholm-Usserød | |||
18/05/2024 15:00 | - | Sundby | - | Frederikssund | |||
18/05/2024 14:30 | - | Marienlyst | - | Vorup | |||
17/05/2024 20:00 | - | B 1909 | - | Nørresundby | |||
17/05/2024 19:30 | - | Gørslev | - | Skjold Sæby | |||
17/05/2024 19:00 | - | Tårnby FF | - | Karlslunde | |||
16/05/2024 20:00 | MS | Horsens II | 5-2 | Viby | |||
11/05/2024 15:00 | MS | Skjold Sæby | 1-1 | Allerød | |||
11/05/2024 14:30 | MS | Kjellerup | 2-1 | B 1909 | |||
11/05/2024 14:30 | MS | Viby | 1-1 | Marienlyst | |||
11/05/2024 14:00 | MS | Odder | 0-0 | Horsens II | |||
11/05/2024 14:00 | MS | Frederikssund | 1-2 | Brønshøj | |||
11/05/2024 13:00 | MS | Vorup | 0-3 | OKS | |||
11/05/2024 13:00 | MS | Glostrup | 1-2 | Sundby | |||
10/05/2024 19:30 | MS | Karlslunde | 0-2 | Gørslev | |||
09/05/2024 13:00 | MS | Hørsholm-Usserød | 3-0 | Tårnby FF | |||
08/05/2024 20:00 | MS | Nørresundby | 2-0 | Aarhus Fremad II | |||
05/05/2024 14:00 | MS | Horsens II | 2-2 | Nørresundby | |||
05/05/2024 14:00 | MS | Vorup | 1-3 | B 1909 | |||
04/05/2024 16:00 | MS | Sundby | 2-0 | Skjold Sæby | |||
04/05/2024 14:30 | MS | Marienlyst | 0-1 | Odder | |||
04/05/2024 14:30 | MS | Allerød | 1-1 | Karlslunde | |||
04/05/2024 14:00 | MS | OKS | 3-0 | Viby | |||
03/05/2024 19:30 | MS | Aarhus Fremad II | 2-0 | Kjellerup | |||
03/05/2024 19:30 | MS | Brønshøj | 2-1 | Glostrup | |||
03/05/2024 19:30 | MS | Gørslev | 0-4 | Hørsholm-Usserød | |||
03/05/2024 19:00 | MS | Tårnby FF | 2-3 | Frederikssund | |||
27/04/2024 15:00 | MS | Skjold Sæby | 0-5 | Brønshøj | |||
27/04/2024 14:30 | MS | Nørresundby | 3-3 | Marienlyst | |||
27/04/2024 14:30 | MS | Viby | 2-0 | B 1909 | |||
27/04/2024 14:00 | MS | Odder | 3-2 | OKS | |||
27/04/2024 14:00 | MS | Karlslunde | 1-2 | Sundby | |||
27/04/2024 14:00 | MS | Frederikssund | 1-2 | Gørslev | |||
27/04/2024 13:00 | MS | Glostrup | 2-1 | Tårnby FF | |||
26/04/2024 20:00 | MS | Kjellerup | 1-6 | Horsens II | |||
26/04/2024 20:00 | MS | Aarhus Fremad II | 0-2 | Vorup | |||
26/04/2024 20:00 | MS | Hørsholm-Usserød | 4-4 | Allerød | |||
20/04/2024 15:00 | MS | B 1909 | 0-1 | Odder | |||
20/04/2024 15:00 | MS | Brønshøj | 0-0 | Karlslunde | |||
20/04/2024 14:30 | MS | Marienlyst | 4-1 | Kjellerup | |||
20/04/2024 14:00 | MS | OKS | 1-0 | Nørresundby | |||
20/04/2024 14:00 | MS | Allerød | 0-1 | Frederikssund | |||
19/04/2024 20:30 | MS | Vorup | 2-3 | Horsens II | |||
19/04/2024 20:00 | MS | Gørslev | 1-1 | Glostrup | |||
19/04/2024 20:00 | MS | Sundby | 3-2 | Hørsholm-Usserød | |||
19/04/2024 19:30 | MS | Aarhus Fremad II | 1-6 | Viby | |||
19/04/2024 19:00 | MS | Tårnby FF | 3-3 | Skjold Sæby | |||
13/04/2024 16:30 | MS | Vorup | 2-3 | Marienlyst | |||
13/04/2024 15:00 | MS | Skjold Sæby | 0-0 | Gørslev | |||
13/04/2024 14:30 | MS | Nørresundby | 2-0 | B 1909 | |||
13/04/2024 14:30 | MS | Kjellerup | 1-1 | OKS | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Odder | 4-0 | Aarhus Fremad II | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Viby | 1-3 | Horsens II | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Karlslunde | 5-1 | Tårnby FF | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Frederikssund | 3-1 | Sundby | |||
13/04/2024 13:00 | MS | Glostrup | 2-1 | Allerød | |||
12/04/2024 20:00 | MS | Hørsholm-Usserød | 2-3 | Brønshøj |