İngiltere Non League Div One - Isthmian North |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 22:45 | - | Gorleston | - | Brightlingsea Regent | |||
26/03/2024 22:45 | - | Wroxham | - | Heybridge Swifts | |||
26/03/2024 22:45 | - | Redbridge | - | Grays Athletic | |||
26/03/2024 22:45 | - | Basildon United | - | Bury Town | |||
26/03/2024 22:45 | - | Brentwood Town | - | Bowers & Pitsea | |||
26/03/2024 22:45 | - | Stowmarket Town | - | Witham Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Bowers & Pitsea | 1-0 | Bury Town | |||
23/03/2024 18:00 | İptal Edildi | East Thurrock United | - | Witham Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Gorleston | 4-1 | Enfield 1893 | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Heybridge Swifts | 2-0 | Grays Athletic | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Ipswich Wanderers | 2-1 | Basildon United | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Lowestoft Town | 2-0 | Felixstowe & Walton Utd | |||
23/03/2024 18:00 | MS | New Salamis | 5-1 | Stowmarket Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Redbridge | 0-0 | Wroxham | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Walthamstow | 0-2 | Brightlingsea Regent | |||
22/03/2024 22:45 | MS | Brentwood Town | 3-2 | Maldon & Tiptree | |||
20/03/2024 22:45 | MS | Enfield 1893 | 0-3 | Basildon United | |||
20/03/2024 22:45 | MS | Gorleston | 0-0 | Walthamstow | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Wroxham | 3-0 | New Salamis | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Brentwood Town | 9-0 | Stowmarket Town | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Grays Athletic | 1-0 | Brightlingsea Regent | |||
16/03/2024 18:00 | İptal Edildi | Basildon United | - | East Thurrock United | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Brightlingsea Regent | 2-1 | Lowestoft Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Bury Town | 2-1 | New Salamis | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Enfield 1893 | 1-3 | Heybridge Swifts | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Felixstowe & Walton Utd | 1-0 | Brentwood Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Grays Athletic | 2-0 | Redbridge | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Maldon & Tiptree | 2-0 | Ipswich Wanderers | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Stowmarket Town | 0-6 | Gorleston | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Witham Town | 2-4 | Bowers & Pitsea | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Wroxham | 0-2 | Walthamstow | |||
12/03/2024 22:45 | - | Stowmarket Town | - | Maldon & Tiptree | |||
12/03/2024 22:45 | - | Walthamstow | - | Heybridge Swifts | |||
11/03/2024 22:45 | - | Enfield 1893 | - | Redbridge | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Basildon United | 2-1 | Grays Athletic | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Brentwood Town | 1-0 | Enfield 1893 | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Brightlingsea Regent | 1-0 | New Salamis | |||
09/03/2024 18:00 | İptal Edildi | East Thurrock United | - | Stowmarket Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Felixstowe & Walton Utd | 0-0 | Heybridge Swifts | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Ipswich Wanderers | 1-2 | Gorleston | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Lowestoft Town | 4-0 | Wroxham | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Maldon & Tiptree | 0-3 | Bowers & Pitsea | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Walthamstow | 0-2 | Redbridge | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Witham Town | 0-2 | Bury Town | |||
06/03/2024 22:45 | MS | Enfield 1893 | 1-5 | Witham Town | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Walthamstow | 4-2 | Gorleston | |||
05/03/2024 22:45 | - | Redbridge | - | Ipswich Wanderers | |||
02/03/2024 18:00 | İptal Edildi | Bowers & Pitsea | - | East Thurrock United | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Bury Town | 4-3 | Ipswich Wanderers | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Enfield 1893 | 1-2 | Felixstowe & Walton Utd | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Heybridge Swifts | 2-1 | Lowestoft Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | New Salamis | 0-3 | Brentwood Town | |||
02/03/2024 18:00 | - | Redbridge | - | Basildon United | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Wroxham | 1-0 | Maldon & Tiptree | |||
28/02/2024 22:45 | MS | Gorleston | 0-3 | Bury Town |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Lowestoft Town | 68 |
2 | Felixstowe & Walton Utd | 66 |
3 | Bury Town | 62 |
4 | Brentwood Town | 59 |
5 | Bowers & Pitsea | 58 |
6 | Heybridge Swifts | 52 |
7 | Walthamstow | 49 |
8 | Basildon United | 48 |
9 | Maldon & Tiptree | 45 |
10 | Brightlingsea Regent | 44 |
11 | Gorleston | 40 |
12 | Wroxham | 36 |
13 | Witham Town | 35 |
14 | New Salamis | 31 |
15 | Redbridge | 25 |
16 | Grays Athletic | 24 |
17 | Ipswich Wanderers | 24 |
18 | Enfield 1893 | 18 |
19 | Stowmarket Town | 6 |
20 | East Thurrock United | 0 |