İngiltere Non League Div One - Isthmian South East |
2019-2020 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Ashford United | - | Hythe Town | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Cray Valley PM | - | Whitehawk | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | East Grinstead Town | - | Chichester City | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hastings United | - | Guernsey | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Haywards Heath Town | - | VCD Athletic | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Phoenix Sports | - | Ramsgate | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sevenoaks Town | - | Herne Bay | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sittingbourne | - | Burgess Hill Town | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Three Bridges | - | Whyteleafe | |||
25/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitstable Town | - | Faversham Town | |||
21/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Chichester City | - | Haywards Heath Town | |||
19/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Guernsey | - | Cray Valley PM | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Burgess Hill Town | - | East Grinstead Town | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Chichester City | - | Phoenix Sports | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Faversham Town | - | Haywards Heath Town | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Herne Bay | - | Hastings United | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hythe Town | - | Three Bridges | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Ramsgate | - | Sevenoaks Town | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | VCD Athletic | - | Sittingbourne | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitehawk | - | Ashford United | |||
18/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whyteleafe | - | Whitstable Town | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Ashford United | - | Whitstable Town | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Chichester City | - | Whitehawk | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Guernsey | - | Three Bridges | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hastings United | - | Burgess Hill Town | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Haywards Heath Town | - | Whyteleafe | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Herne Bay | - | Faversham Town | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hythe Town | - | Ramsgate | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sevenoaks Town | - | East Grinstead Town | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sittingbourne | - | Phoenix Sports | |||
13/04/2020 03:00 | İptal Edildi | VCD Athletic | - | Cray Valley PM | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Guernsey | - | East Grinstead Town | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Burgess Hill Town | - | Haywards Heath Town | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Cray Valley PM | - | Sittingbourne | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Faversham Town | - | Hastings United | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Phoenix Sports | - | Herne Bay | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Ramsgate | - | Ashford United | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Three Bridges | - | VCD Athletic | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitstable Town | - | Hythe Town | |||
11/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whyteleafe | - | Chichester City | |||
10/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitehawk | - | Sevenoaks Town | |||
08/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Guernsey | - | Burgess Hill Town | |||
07/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Chichester City | - | Herne Bay | |||
07/04/2020 03:00 | İptal Edildi | East Grinstead Town | - | Phoenix Sports | |||
07/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hythe Town | - | Hastings United | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Ashford United | - | Phoenix Sports | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Chichester City | - | Ramsgate | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Guernsey | - | Faversham Town | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hastings United | - | Cray Valley PM | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Haywards Heath Town | - | East Grinstead Town | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Herne Bay | - | Whyteleafe | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Hythe Town | - | Burgess Hill Town | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sevenoaks Town | - | Three Bridges | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | Sittingbourne | - | Whitstable Town | |||
04/04/2020 03:00 | İptal Edildi | VCD Athletic | - | Whitehawk | |||
31/03/2020 03:00 | İptal Edildi | East Grinstead Town | - | Sevenoaks Town | |||
31/03/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitehawk | - | Chichester City | |||
31/03/2020 03:00 | İptal Edildi | Phoenix Sports | - | Whyteleafe | |||
31/03/2020 03:00 | İptal Edildi | Three Bridges | - | Cray Valley PM | |||
31/03/2020 03:00 | İptal Edildi | Whitstable Town | - | Guernsey | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Burgess Hill Town | - | Herne Bay | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Cray Valley PM | - | Haywards Heath Town | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | East Grinstead Town | - | Hythe Town | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Faversham Town | - | Ashford United | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Phoenix Sports | - | Sevenoaks Town | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Ramsgate | - | Hastings United | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Three Bridges | - | Sittingbourne | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Whitehawk | - | Guernsey | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Whitstable Town | - | Chichester City | |||
28/03/2020 03:00 | Ertelendi | Whyteleafe | - | VCD Athletic | |||
24/03/2020 22:45 | - | Chichester City | - | Hastings United | |||
24/03/2020 22:45 | - | Sittingbourne | - | Haywards Heath Town | |||
24/03/2020 22:30 | - | Burgess Hill Town | - | Whyteleafe | |||
24/03/2020 22:30 | - | East Grinstead Town | - | Herne Bay | |||
21/03/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Whyteleafe | |||
21/03/2020 18:00 | - | Chichester City | - | Cray Valley PM | |||
21/03/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Three Bridges | |||
21/03/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Whitstable Town | |||
21/03/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Whitehawk | |||
21/03/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | Phoenix Sports | |||
21/03/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Burgess Hill Town | |||
21/03/2020 18:00 | - | Sittingbourne | - | Faversham Town | |||
21/03/2020 18:00 | - | VCD Athletic | - | East Grinstead Town | |||
21/03/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Ramsgate | |||
17/03/2020 03:00 | Ertelendi | Haywards Heath Town | - | Chichester City | |||
17/03/2020 03:00 | Ertelendi | East Grinstead Town | - | Cray Valley PM | |||
17/03/2020 03:00 | Ertelendi | Phoenix Sports | - | Whitstable Town | |||
17/03/2020 03:00 | Ertelendi | Burgess Hill Town | - | Whitehawk | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Ashford United | - | Herne Bay | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Burgess Hill Town | - | VCD Athletic | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | East Grinstead Town | - | Whyteleafe | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Hythe Town | - | Cray Valley PM | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Phoenix Sports | - | Hastings United | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Ramsgate | - | Haywards Heath Town | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Sevenoaks Town | - | Guernsey | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Sittingbourne | - | Chichester City | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Three Bridges | - | Faversham Town | |||
14/03/2020 03:00 | Ertelendi | Whitstable Town | - | Whitehawk | |||
10/03/2020 22:45 | - | Cray Valley PM | - | Whyteleafe | |||
10/03/2020 22:45 | - | Sittingbourne | - | Sevenoaks Town | |||
10/03/2020 22:30 | - | Burgess Hill Town | - | Ramsgate | |||
07/03/2020 18:00 | - | Chichester City | - | Sevenoaks Town | |||
07/03/2020 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Ramsgate | |||
07/03/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | East Grinstead Town | |||
07/03/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Whitstable Town | |||
07/03/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Phoenix Sports | |||
07/03/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Sittingbourne | |||
07/03/2020 18:00 | - | VCD Athletic | - | Ashford United | |||
07/03/2020 18:00 | - | Whitehawk | - | Three Bridges | |||
07/03/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Hythe Town | |||
03/03/2020 22:45 | Ertelendi | Chichester City | - | Ashford United | |||
03/03/2020 22:45 | Ertelendi | Haywards Heath Town | - | Sittingbourne | |||
03/03/2020 22:30 | Ertelendi | Burgess Hill Town | - | Hastings United | |||
29/02/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Chichester City | |||
29/02/2020 18:00 | - | Ramsgate | - | Faversham Town | |||
29/02/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | VCD Athletic | |||
25/02/2020 22:45 | Ertelendi | Haywards Heath Town | - | Faversham Town | |||
25/02/2020 22:45 | Ertelendi | Phoenix Sports | - | Sittingbourne | |||
22/02/2020 18:00 | - | Chichester City | - | Hythe Town | |||
22/02/2020 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Burgess Hill Town | |||
22/02/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | Phoenix Sports | |||
22/02/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Sittingbourne | |||
22/02/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Sevenoaks Town | |||
22/02/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Three Bridges | |||
22/02/2020 18:00 | - | VCD Athletic | - | Whitstable Town | |||
22/02/2020 18:00 | - | Whitehawk | - | East Grinstead Town | |||
22/02/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Ramsgate | |||
22/02/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Ashford United | |||
18/02/2020 22:30 | Durduruldu | Sevenoaks Town | 0-0 | Haywards Heath Town | |||
15/02/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Haywards Heath Town | |||
15/02/2020 18:00 | - | Burgess Hill Town | - | Three Bridges | |||
15/02/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | VCD Athletic | |||
15/02/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | Guernsey | |||
15/02/2020 18:00 | - | Ramsgate | - | Whitehawk | |||
15/02/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Faversham Town | |||
11/02/2020 22:45 | Ertelendi | Faversham Town | - | Herne Bay | |||
11/02/2020 22:30 | Ertelendi | East Grinstead Town | - | Three Bridges | |||
08/02/2020 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Phoenix Sports | |||
08/02/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | Burgess Hill Town | |||
08/02/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Ashford United | |||
08/02/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Herne Bay | |||
08/02/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Whyteleafe | |||
08/02/2020 18:00 | - | Three Bridges | - | East Grinstead Town | |||
08/02/2020 18:00 | - | VCD Athletic | - | Hythe Town | |||
08/02/2020 18:00 | - | Whitehawk | - | Sittingbourne | |||
08/02/2020 18:00 | - | Whitstable Town | - | Ramsgate | |||
08/02/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Chichester City | |||
05/02/2020 22:45 | - | Guernsey | - | Haywards Heath Town | |||
04/02/2020 22:45 | - | Cray Valley PM | - | Whitstable Town | |||
04/02/2020 22:45 | - | Herne Bay | - | Ramsgate | |||
04/02/2020 22:45 | - | Sittingbourne | - | Ashford United | |||
04/02/2020 22:45 | - | Three Bridges | - | Chichester City | |||
04/02/2020 22:45 | - | VCD Athletic | - | Faversham Town | |||
04/02/2020 22:45 | - | Whitehawk | - | Hastings United | |||
04/02/2020 22:30 | - | Sevenoaks Town | - | Hythe Town | |||
01/02/2020 18:00 | - | Ashford United | - | East Grinstead Town | |||
01/02/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | Sevenoaks Town | |||
01/02/2020 18:00 | - | Hastings United | - | VCD Athletic | |||
01/02/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | Herne Bay | |||
01/02/2020 18:00 | - | Phoenix Sports | - | Whitehawk | |||
01/02/2020 18:00 | - | Ramsgate | - | Three Bridges | |||
01/02/2020 18:00 | - | Whitstable Town | - | Burgess Hill Town | |||
01/02/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Cray Valley PM | |||
01/02/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Sittingbourne | |||
28/01/2020 22:45 | Ertelendi | Hastings United | - | Herne Bay | |||
28/01/2020 22:45 | Ertelendi | Whitehawk | - | Whyteleafe | |||
28/01/2020 22:45 | Ertelendi | Cray Valley PM | - | VCD Athletic | |||
28/01/2020 22:45 | Ertelendi | Three Bridges | - | Guernsey | |||
25/01/2020 18:00 | - | Burgess Hill Town | - | Phoenix Sports | |||
25/01/2020 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Ashford United | |||
25/01/2020 18:00 | - | East Grinstead Town | - | Ramsgate | |||
25/01/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Hythe Town | |||
25/01/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Chichester City | |||
25/01/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Hastings United | |||
25/01/2020 18:00 | - | Sittingbourne | - | Whyteleafe | |||
25/01/2020 18:00 | - | Three Bridges | - | Whitstable Town | |||
25/01/2020 18:00 | - | Whitehawk | - | Faversham Town | |||
25/01/2020 17:00 | - | VCD Athletic | - | Guernsey | |||
21/01/2020 22:45 | Ertelendi | Phoenix Sports | - | Haywards Heath Town | |||
21/01/2020 22:45 | Ertelendi | Sittingbourne | - | Whitehawk | |||
18/01/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Sevenoaks Town | |||
18/01/2020 18:00 | - | Chichester City | - | VCD Athletic | |||
18/01/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | Cray Valley PM | |||
18/01/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Haywards Heath Town | |||
18/01/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | Sittingbourne | |||
18/01/2020 18:00 | - | Phoenix Sports | - | Three Bridges | |||
18/01/2020 18:00 | - | Ramsgate | - | Burgess Hill Town | |||
18/01/2020 18:00 | - | Whitstable Town | - | East Grinstead Town | |||
18/01/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Whitehawk | |||
18/01/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Herne Bay | |||
12/01/2020 17:00 | - | Guernsey | - | Whitehawk | |||
11/01/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Faversham Town | |||
11/01/2020 18:00 | - | Chichester City | - | Whitstable Town | |||
11/01/2020 18:00 | - | Hastings United | - | Ramsgate | |||
11/01/2020 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Cray Valley PM | |||
11/01/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Burgess Hill Town | |||
11/01/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | East Grinstead Town | |||
11/01/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Phoenix Sports | |||
11/01/2020 18:00 | - | Sittingbourne | - | Three Bridges | |||
11/01/2020 18:00 | - | VCD Athletic | - | Whyteleafe | |||
07/01/2020 22:45 | Ertelendi | VCD Athletic | - | Chichester City | |||
07/01/2020 22:30 | Ertelendi | East Grinstead Town | - | Whitehawk | |||
05/01/2020 15:00 | - | Guernsey | - | Phoenix Sports | |||
04/01/2020 18:00 | - | Burgess Hill Town | - | Ashford United | |||
04/01/2020 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Herne Bay | |||
04/01/2020 18:00 | - | East Grinstead Town | - | Sittingbourne | |||
04/01/2020 18:00 | - | Faversham Town | - | Chichester City | |||
04/01/2020 18:00 | - | Ramsgate | - | VCD Athletic | |||
04/01/2020 18:00 | - | Three Bridges | - | Haywards Heath Town | |||
04/01/2020 18:00 | - | Whitehawk | - | Hythe Town | |||
04/01/2020 18:00 | - | Whitstable Town | - | Sevenoaks Town | |||
04/01/2020 18:00 | - | Whyteleafe | - | Hastings United | |||
01/01/2020 18:00 | - | Ashford United | - | Three Bridges | |||
01/01/2020 18:00 | - | Hastings United | - | East Grinstead Town | |||
01/01/2020 18:00 | - | Herne Bay | - | Whitstable Town | |||
01/01/2020 18:00 | - | Hythe Town | - | Faversham Town | |||
01/01/2020 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Cray Valley PM | |||
29/12/2019 16:00 | - | VCD Athletic | - | Phoenix Sports | |||
28/12/2019 18:00 | - | Chichester City | - | Burgess Hill Town | |||
28/12/2019 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Whitehawk | |||
28/12/2019 18:00 | - | Sittingbourne | - | Ramsgate | |||
28/12/2019 17:00 | - | Guernsey | - | Whyteleafe | |||
26/12/2019 16:00 | - | Whitstable Town | - | Ashford United | |||
21/12/2019 18:00 | - | Ramsgate | - | Hythe Town | |||
21/12/2019 18:00 | - | Whyteleafe | - | Haywards Heath Town | |||
14/12/2019 18:00 | - | Ashford United | - | Hastings United | |||
14/12/2019 18:00 | - | Burgess Hill Town | - | Faversham Town | |||
14/12/2019 18:00 | - | Chichester City | - | Guernsey | |||
14/12/2019 18:00 | - | Herne Bay | - | Haywards Heath Town | |||
14/12/2019 18:00 | - | Hythe Town | - | VCD Athletic | |||
14/12/2019 18:00 | - | Phoenix Sports | - | Cray Valley PM | |||
14/12/2019 18:00 | - | Ramsgate | - | Whitstable Town | |||
14/12/2019 18:00 | - | Whyteleafe | - | Sevenoaks Town | |||
11/12/2019 22:45 | Ertelendi | Guernsey | - | Whitstable Town | |||
10/12/2019 22:45 | Ertelendi | Sittingbourne | - | Hastings United | |||
10/12/2019 22:45 | - | Faversham Town | - | Ramsgate | |||
07/12/2019 18:00 | - | Cray Valley PM | - | East Grinstead Town | |||
07/12/2019 18:00 | - | Faversham Town | - | Whyteleafe | |||
07/12/2019 18:00 | - | Hastings United | - | Chichester City | |||
07/12/2019 18:00 | - | Haywards Heath Town | - | Ashford United | |||
07/12/2019 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Sittingbourne | |||
07/12/2019 18:00 | - | Three Bridges | - | Burgess Hill Town | |||
07/12/2019 18:00 | - | VCD Athletic | - | Herne Bay | |||
07/12/2019 18:00 | - | Whitehawk | - | Ramsgate | |||
07/12/2019 18:00 | - | Whitstable Town | - | Phoenix Sports | |||
07/12/2019 17:00 | - | Guernsey | - | Hythe Town | |||
03/12/2019 22:45 | Ertelendi | Whyteleafe | - | Sittingbourne | |||
03/12/2019 22:45 | Ertelendi | Ashford United | - | Guernsey | |||
03/12/2019 22:45 | Ertelendi | Whitstable Town | - | Hastings United | |||
30/11/2019 18:00 | Ertelendi | Chichester City | - | East Grinstead Town | |||
30/11/2019 18:00 | - | Burgess Hill Town | - | Sittingbourne | |||
30/11/2019 18:00 | - | Faversham Town | - | Whitstable Town | |||
30/11/2019 18:00 | - | Herne Bay | - | Sevenoaks Town | |||
30/11/2019 18:00 | - | Hythe Town | - | Ashford United | |||
30/11/2019 18:00 | - | Ramsgate | - | Phoenix Sports | |||
30/11/2019 18:00 | - | VCD Athletic | - | Haywards Heath Town | |||
30/11/2019 18:00 | - | Whitehawk | - | Cray Valley PM | |||
30/11/2019 18:00 | - | Whyteleafe | - | Three Bridges | |||
30/11/2019 17:00 | - | Guernsey | - | Hastings United | |||
26/11/2019 22:45 | Ertelendi | Ashford United | - | Ramsgate | |||
23/11/2019 18:00 | - | Ashford United | - | Whitehawk | |||
23/11/2019 18:00 | - | Cray Valley PM | - | Guernsey | |||
23/11/2019 18:00 | - | East Grinstead Town | - | Burgess Hill Town | |||
23/11/2019 18:00 | - | Phoenix Sports | - | Chichester City | |||
23/11/2019 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Ramsgate | |||
23/11/2019 18:00 | - | Sittingbourne | - | VCD Athletic | |||
23/11/2019 18:00 | - | Three Bridges | - | Hythe Town | |||
23/11/2019 18:00 | - | Whitstable Town | - | Whyteleafe | |||
19/11/2019 22:45 | Ertelendi | Three Bridges | - | Whitehawk | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Chichester City | 1-1 | Sittingbourne | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Cray Valley PM | 1-1 | Hythe Town | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Faversham Town | 1-0 | Three Bridges | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Hastings United | 3-1 | Phoenix Sports | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Haywards Heath Town | 2-1 | Ramsgate | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Herne Bay | 2-2 | Ashford United | |||
16/11/2019 18:00 | MS | VCD Athletic | 4-0 | Burgess Hill Town | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Whitehawk | 3-0 | Whitstable Town | |||
16/11/2019 18:00 | MS | Whyteleafe | 0-0 | East Grinstead Town | |||
16/11/2019 17:00 | MS | Guernsey | 1-0 | Sevenoaks Town | |||
12/11/2019 22:45 | MS | Whyteleafe | 3-4 | Ashford United | |||
12/11/2019 22:45 | MS | Phoenix Sports | 2-1 | Faversham Town | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Ashford United | 1-4 | VCD Athletic | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Burgess Hill Town | 3-0 | Guernsey | |||
09/11/2019 18:00 | MS | East Grinstead Town | 0-1 | Faversham Town | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Hythe Town | 2-2 | Whyteleafe | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Ramsgate | 0-2 | Cray Valley PM | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Sevenoaks Town | 2-2 | Chichester City | |||
09/11/2019 18:00 | MS | Sittingbourne | 2-0 | Herne Bay | |||
02/11/2019 18:00 | MS | Cray Valley PM | 1-0 | Three Bridges | |||
02/11/2019 18:00 | MS | Hastings United | 2-0 | Hythe Town | |||
02/11/2019 18:00 | MS | Herne Bay | 3-1 | East Grinstead Town | |||
02/11/2019 18:00 | MS | VCD Athletic | 2-2 | Sevenoaks Town | |||
02/11/2019 18:00 | MS | Whitehawk | 2-0 | Burgess Hill Town | |||
02/11/2019 18:00 | MS | Whyteleafe | 2-1 | Phoenix Sports | |||
29/10/2019 22:45 | MS | Whyteleafe | 4-3 | Burgess Hill Town | |||
26/10/2019 17:00 | MS | Burgess Hill Town | 2-3 | Cray Valley PM | |||
26/10/2019 17:00 | MS | Hythe Town | 0-0 | Chichester City | |||
26/10/2019 17:00 | MS | Ramsgate | 3-1 | Whyteleafe | |||
26/10/2019 17:00 | MS | Three Bridges | 3-5 | Herne Bay | |||
26/10/2019 17:00 | MS | Whitstable Town | 1-1 | VCD Athletic |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Maldon & Tiptree | 65 |
2 | Aveley | 51 |
3 | Tilbury | 50 |
4 | Heybridge Swifts | 50 |
5 | Bury Town | 50 |
6 | Coggeshall Town | 46 |
7 | Great Wakering Rovers | 43 |
8 | Dereham Town | 41 |
9 | Cambridge City | 39 |
10 | Canvey Island | 38 |
11 | AFC Sudbury | 37 |
12 | Histon | 36 |
13 | Soham Town Rangers | 34 |
14 | Grays Athletic | 31 |
15 | Witham Town | 29 |
16 | Hullbridge Sports | 28 |
17 | Brentwood Town | 26 |
18 | Felixstowe & Walton Utd | 25 |
19 | Romford | 24 |
20 | Basildon United | 23 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ware | 64 |
2 | Hanwell Town | 58 |
3 | Uxbridge | 55 |
4 | Chertsey Town | 52 |
5 | Westfield (Surrey) | 52 |
6 | Bracknell Town | 50 |
7 | Waltham Abbey | 50 |
8 | Tooting & Mitcham United | 47 |
9 | Barking | 46 |
10 | Chipstead | 45 |
11 | Marlow | 43 |
12 | Bedfont Sports | 39 |
13 | Chalfont St Peter | 37 |
14 | Harlow Town | 34 |
15 | South Park | 27 |
16 | Hertford Town | 22 |
17 | Ashford Town (Middlesex) | 20 |
18 | Northwood | 20 |
19 | FC Romanya | 16 |
20 | Staines Town | 14 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Hastings United | 62 |
2 | Ashford United | 59 |
3 | Cray Valley PM | 57 |
4 | Whitehawk | 56 |
5 | Herne Bay | 51 |
6 | Chichester City | 45 |
7 | Whyteleafe | 45 |
8 | VCD Athletic | 42 |
9 | Phoenix Sports | 41 |
10 | Sevenoaks Town | 41 |
11 | Hythe Town | 40 |
12 | Haywards Heath Town | 39 |
13 | Guernsey | 36 |
14 | Whitstable Town | 35 |
15 | Burgess Hill Town | 31 |
16 | Sittingbourne | 28 |
17 | Faversham Town | 28 |
18 | Ramsgate | 20 |
19 | Three Bridges | 18 |
20 | East Grinstead Town | 10 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Workington | 71 |
2 | Ramsbottom United | 61 |
3 | Marine | 58 |
4 | Pontefract Collieries | 52 |
5 | Marske United | 51 |
6 | Clitheroe | 44 |
7 | Mossley | 41 |
8 | Tadcaster Albion | 40 |
9 | Trafford | 38 |
10 | Runcorn Linnets | 38 |
11 | Brighouse Town | 38 |
12 | Widnes | 37 |
13 | Dunston UTS | 35 |
14 | Prescot Cables | 33 |
15 | Colne | 30 |
16 | Droylsden | 27 |
17 | City of Liverpool | 26 |
18 | Ossett United | 22 |
19 | Kendal Town | 21 |
20 | Pickering Town | 16 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Leek Town | 72 |
2 | Stamford | 70 |
3 | Cleethorpes Town | 57 |
4 | Belper Town | 49 |
5 | Carlton Town | 48 |
6 | Stocksbridge Park Steels | 47 |
7 | Sutton Coldfield Town | 44 |
8 | Frickley Athletic | 43 |
9 | Ilkeston Town | 43 |
10 | Kidsgrove Athletic | 39 |
11 | Loughborough Dynamo | 39 |
12 | Worksop Town | 38 |
13 | Sheffield | 37 |
14 | Glossop North End | 33 |
15 | Chasetown | 32 |
16 | Spalding United | 32 |
17 | Newcastle Town | 28 |
18 | Lincoln United | 27 |
19 | Market Drayton Town | 20 |
20 | Wisbech Town | 18 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Berkhamsted | 64 |
2 | Halesowen Town | 63 |
3 | Corby Town | 59 |
4 | Welwyn Garden City | 51 |
5 | Aylesbury United | 49 |
6 | Biggleswade | 44 |
7 | Barton Rovers | 44 |
8 | Yaxley | 44 |
9 | Bedworth United | 44 |
10 | North Leigh | 42 |
11 | Thame United | 40 |
12 | Bedford Town | 40 |
13 | Daventry Town | 40 |
14 | Coleshill Town | 36 |
15 | AFC Dunstable | 34 |
16 | Kidlington | 33 |
17 | Didcot Town | 25 |
18 | St Neots Town | 21 |
19 | AFC Kempston Rovers | 17 |
20 | Wantage Town | 4 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Thatcham Town | 58 |
2 | Frome Town | 58 |
3 | Larkhall Athletic | 49 |
4 | Winchester City | 48 |
5 | Melksham Town | 47 |
6 | Cirencester Town | 45 |
7 | Paulton Rovers | 45 |
8 | Cinderford Town | 43 |
9 | Evesham United | 41 |
10 | Sholing | 38 |
11 | Bideford | 37 |
12 | Slimbridge | 35 |
13 | Highworth Town | 32 |
14 | Willand Rovers | 32 |
15 | Bristol Manor Farm | 30 |
16 | AFC Totton | 29 |
17 | Mangotsfield United | 28 |
18 | Moneyfields | 27 |
19 | Basingstoke Town | 18 |
20 | Barnstaple Town | 16 |