İngiltere Non League Div One - Isthmian South East |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 18:00 | - | Sevenoaks Town | - | Ashford United | |||
29/03/2024 16:00 | - | Littlehampton Town | - | Ramsgate | |||
29/03/2024 16:00 | - | Sittingbourne | - | Horndean | |||
26/03/2024 22:45 | MS | Hythe Town | 1-3 | Herne Bay | |||
26/03/2024 22:45 | - | Horndean | - | Sheppey United | |||
26/03/2024 22:45 | - | Littlehampton Town | - | Erith & Belvedere | |||
26/03/2024 22:30 | - | East Grinstead Town | - | Ramsgate | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Beckenham Town | 2-3 | Sittingbourne | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Broadbridge Heath | 3-1 | Phoenix Sports | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Chichester City | 2-0 | Sheppey United | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Cray Valley PM | 2-0 | Hythe Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | East Grinstead Town | 1-5 | Burgess Hill Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Erith & Belvedere | 1-2 | Horndean | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Littlehampton Town | 2-1 | Merstham | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Ramsgate | 7-2 | Lancing | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Three Bridges | 3-2 | Ashford United | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Herne Bay | 1-2 | Sevenoaks Town | |||
21/03/2024 22:45 | MS | Hythe Town | 1-2 | Beckenham Town | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Broadbridge Heath | 4-2 | Sevenoaks Town | |||
19/03/2024 22:45 | - | Littlehampton Town | - | Sittingbourne | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Horndean | 1-0 | Ramsgate | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Beckenham Town | 0-6 | Cray Valley PM | |||
19/03/2024 22:30 | MS | East Grinstead Town | 2-3 | Hythe Town | |||
19/03/2024 22:30 | MS | Burgess Hill Town | 3-0 | Ashford United | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Ashford United | 1-0 | Littlehampton Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Burgess Hill Town | 1-2 | Ramsgate | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Horndean | 0-3 | Chichester City | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Hythe Town | 1-1 | Three Bridges | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Lancing | 3-1 | Erith & Belvedere | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Merstham | 2-2 | Herne Bay | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Phoenix Sports | 0-0 | East Grinstead Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Sevenoaks Town | 1-1 | Beckenham Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Sheppey United | 0-2 | Cray Valley PM | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Sittingbourne | 0-1 | Broadbridge Heath | |||
12/03/2024 22:45 | - | Burgess Hill Town | - | Sheppey United | |||
12/03/2024 22:30 | - | East Grinstead Town | - | Horndean | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Ashford United | 1-5 | Sittingbourne | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Beckenham Town | 2-5 | Ramsgate | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Broadbridge Heath | 2-2 | Lancing | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Chichester City | 3-0 | Burgess Hill Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | East Grinstead Town | 5-1 | Littlehampton Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Erith & Belvedere | 1-3 | Cray Valley PM | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Hythe Town | 0-4 | Horndean | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Phoenix Sports | 2-1 | Merstham | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Sheppey United | 3-4 | Sevenoaks Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Three Bridges | 1-1 | Herne Bay | |||
05/03/2024 22:45 | - | Horndean | - | Ashford United | |||
05/03/2024 22:45 | - | Hythe Town | - | Cray Valley PM | |||
05/03/2024 18:00 | MS | Merstham | 0-3 | Chichester City | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Cray Valley PM | 4-5 | Three Bridges | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Herne Bay | 1-2 | Hythe Town | |||
02/03/2024 18:00 | - | Horndean | - | Phoenix Sports | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Lancing | 1-1 | Beckenham Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Ramsgate | 4-0 | Ashford United | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Sevenoaks Town | 0-1 | Broadbridge Heath | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Sittingbourne | 2-0 | East Grinstead Town |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Cray Valley PM | 76 |
2 | Ramsgate | 75 |
3 | Sittingbourne | 63 |
4 | Chichester City | 56 |
5 | Lancing | 55 |
6 | Three Bridges | 52 |
7 | Herne Bay | 52 |
8 | Sevenoaks Town | 43 |
9 | Hythe Town | 43 |
10 | Broadbridge Heath | 41 |
11 | Sheppey United | 40 |
12 | Burgess Hill Town | 39 |
13 | Ashford United | 39 |
14 | Horndean | 37 |
15 | Merstham | 31 |
16 | Littlehampton Town | 29 |
17 | East Grinstead Town | 28 |
18 | Phoenix Sports | 25 |
19 | Erith & Belvedere | 20 |
20 | Beckenham Town | 19 |