İngiltere Non League Div One - Northern Midlands |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı ) | |||||||
26/03/2024 22:45 | - | Anstey Nomads | - | Quorn | |||
26/03/2024 22:45 | - | Walsall Wood | - | Harborough Town | |||
26/03/2024 22:45 | - | Spalding United | - | Lye Town | |||
26/03/2024 22:45 | - | AFC Rushden & Diamonds | - | Cambridge City | |||
26/03/2024 22:45 | - | Gresley | - | Sporting Khalsa | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Bedworth United | 3-0 | Sporting Khalsa | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Boldmere St. Michaels | 0-1 | Coleshill Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Corby Town | 3-0 | Walsall Wood | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Gresley | 0-1 | Sutton Coldfield Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Leicester Road | 3-1 | Rugby Town | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Loughborough Dynamo | 2-3 | Coventry Sphinx | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Lye Town | 1-3 | Shepshed Dynamo | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Quorn | 7-1 | AFC Rushden & Diamonds | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Spalding United | 1-1 | Harborough Town | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Leicester Road | 0-3 | Anstey Nomads | |||
19/03/2024 22:45 | MS | Walsall Wood | 3-4 | Boldmere St. Michaels | |||
16/03/2024 18:00 | MS | AFC Rushden & Diamonds | 0-4 | Lye Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Anstey Nomads | 2-1 | Boldmere St. Michaels | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Coleshill Town | 1-1 | Gresley | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Coventry Sphinx | 2-2 | Cambridge City | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Harborough Town | 1-1 | Corby Town | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Rugby Town | 1-5 | Spalding United | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Shepshed Dynamo | 1-2 | Leicester Road | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Sporting Khalsa | 2-3 | Loughborough Dynamo | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Sutton Coldfield Town | 5-3 | Quorn | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Walsall Wood | 2-1 | Bedworth United | |||
12/03/2024 22:45 | - | Shepshed Dynamo | - | Gresley | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Lye Town | 3-0 | Walsall Wood | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Shepshed Dynamo | 0-1 | Sutton Coldfield Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Coventry Sphinx | 1-2 | Harborough Town | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Cambridge City | 1-4 | Anstey Nomads | |||
05/03/2024 22:45 | MS | AFC Rushden & Diamonds | 0-5 | Quorn | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Coventry Sphinx | 2-2 | Loughborough Dynamo | |||
05/03/2024 22:45 | MS | Anstey Nomads | 6-0 | Rugby Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Bedworth United | 2-0 | Corby Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Boldmere St. Michaels | 0-3 | Spalding United | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Cambridge City | 4-2 | Sutton Coldfield Town | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Coleshill Town | 0-4 | AFC Rushden & Diamonds | |||
02/03/2024 18:00 | - | Coventry Sphinx | - | Shepshed Dynamo | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Leicester Road | 1-1 | Walsall Wood | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Loughborough Dynamo | 2-3 | Quorn | |||
02/03/2024 18:00 | - | Lye Town | - | Harborough Town | |||
27/02/2024 22:45 | MS | Shepshed Dynamo | 2-3 | Walsall Wood |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Harborough Town | 73 |
2 | Spalding United | 71 |
3 | Anstey Nomads | 69 |
4 | Loughborough Dynamo | 60 |
5 | Leicester Road | 59 |
6 | Quorn | 56 |
7 | Lye Town | 51 |
8 | Sutton Coldfield Town | 48 |
9 | Sporting Khalsa | 46 |
10 | Corby Town | 45 |
11 | Walsall Wood | 44 |
12 | Bedworth United | 40 |
13 | Boldmere St. Michaels | 37 |
14 | Coleshill Town | 35 |
15 | Shepshed Dynamo | 32 |
16 | Coventry Sphinx | 30 |
17 | Cambridge City | 30 |
18 | Gresley | 22 |
19 | AFC Rushden & Diamonds | 21 |
20 | Rugby Town | 21 |