İngiltere Non League Div One - Southern South |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2024 21:45 | - | Tavistock | - | Wimborne Town | |||
23/04/2024 21:45 | - | Mousehole | - | Exmouth | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Bashley | 0-0 | Tavistock | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Bemerton Heath Harleq. | 1-2 | Mousehole | |||
20/04/2024 17:00 | İptal Edildi | Bishop's Cleeve | - | Hamworthy United | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Bristol Manor Farm | 3-0 | Melksham Town | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Evesham United | 3-2 | Willand Rovers | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Exmouth | 1-2 | Paulton Rovers | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Larkhall Athletic | 4-3 | Bideford | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Malvern Town | 0-3 | Westbury United | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Wimborne Town | 1-1 | Frome Town | |||
20/04/2024 17:00 | MS | Yate Town | 3-3 | Cribbs | |||
17/04/2024 21:45 | MS | Larkhall Athletic | 1-1 | Frome Town | |||
16/04/2024 21:45 | MS | Mousehole | 3-2 | Tavistock | |||
16/04/2024 21:45 | MS | Melksham Town | 2-1 | Bideford | |||
16/04/2024 21:45 | MS | Bashley | 0-2 | Bishop's Cleeve | |||
16/04/2024 21:30 | MS | Paulton Rovers | 2-2 | Malvern Town | |||
16/04/2024 21:30 | MS | Wimborne Town | 2-1 | Evesham United | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Bideford | 1-3 | Bashley | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Cribbs | 1-0 | Exmouth | |||
13/04/2024 17:00 | İptal Edildi | Hamworthy United | - | Yate Town | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Melksham Town | 4-0 | Bemerton Heath Harleq. | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Mousehole | 3-0 | Malvern Town | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Paulton Rovers | 0-1 | Larkhall Athletic | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Tavistock | 1-3 | Evesham United | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Westbury United | 0-4 | Bristol Manor Farm | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Willand Rovers | 0-1 | Wimborne Town | |||
12/04/2024 21:45 | MS | Frome Town | 1-0 | Bishop's Cleeve | |||
11/04/2024 21:45 | - | Bashley | - | Westbury United | |||
10/04/2024 21:45 | MS | Larkhall Athletic | 2-2 | Yate Town | |||
10/04/2024 21:45 | - | Tavistock | - | Bristol Manor Farm | |||
10/04/2024 21:30 | MS | Willand Rovers | 2-1 | Bideford | |||
09/04/2024 21:45 | MS | Bashley | 1-2 | Malvern Town | |||
09/04/2024 21:45 | MS | Mousehole | 3-3 | Melksham Town | |||
09/04/2024 21:45 | MS | Westbury United | 0-2 | Exmouth | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Bashley | 0-3 | Cribbs | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Bemerton Heath Harleq. | 1-1 | Westbury United | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Bishop's Cleeve | 0-1 | Bideford | |||
06/04/2024 17:00 | İptal Edildi | Bristol Manor Farm | - | Hamworthy United | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Evesham United | 4-3 | Melksham Town | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Exmouth | 0-0 | Frome Town | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Larkhall Athletic | 1-0 | Mousehole | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Malvern Town | 2-1 | Tavistock | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Wimborne Town | 2-1 | Paulton Rovers | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Yate Town | 3-0 | Willand Rovers | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Bemerton Heath Harleq. | 2-4 | Bashley | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Bideford | 2-3 | Tavistock | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Evesham United | 0-2 | Malvern Town | |||
01/04/2024 17:00 | - | Larkhall Athletic | - | Westbury United | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Melksham Town | 1-2 | Frome Town | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Willand Rovers | 1-2 | Bristol Manor Farm | |||
01/04/2024 17:00 | İptal Edildi | Wimborne Town | - | Hamworthy United | |||
01/04/2024 17:00 | MS | Yate Town | 3-0 | Paulton Rovers | |||
01/04/2024 15:00 | MS | Cribbs | 0-4 | Bishop's Cleeve | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Bashley | 1-3 | Larkhall Athletic | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Bishop's Cleeve | 2-0 | Bemerton Heath Harleq. | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Bristol Manor Farm | 2-0 | Evesham United | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Exmouth | 3-1 | Willand Rovers | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Frome Town | 4-0 | Bideford | |||
30/03/2024 18:00 | MS | Paulton Rovers | 0-1 | Cribbs | |||
30/03/2024 17:00 | İptal Edildi | Hamworthy United | - | Mousehole | |||
29/03/2024 18:00 | - | Malvern Town | - | Melksham Town | |||
29/03/2024 17:00 | - | Westbury United | - | Yate Town | |||
27/03/2024 22:45 | MS | Tavistock | 3-3 | Larkhall Athletic | |||
26/03/2024 22:45 | MS | Mousehole | 5-0 | Bideford | |||
26/03/2024 22:45 | MS | Cribbs | 1-0 | Melksham Town |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Wimborne Town | 76 |
2 | Frome Town | 74 |
3 | Cribbs | 65 |
4 | Bristol Manor Farm | 55 |
5 | Larkhall Athletic | 54 |
6 | Mousehole | 53 |
7 | Evesham United | 50 |
8 | Yate Town | 49 |
9 | Bishop's Cleeve | 48 |
10 | Malvern Town | 46 |
11 | Bideford | 45 |
12 | Tavistock | 42 |
13 | Bashley | 42 |
14 | Bemerton Heath Harleq. | 42 |
15 | Willand Rovers | 41 |
16 | Melksham Town | 38 |
17 | Exmouth | 33 |
18 | Westbury United | 31 |
19 | Paulton Rovers | 25 |
20 | Hamworthy United | 0 |