İspanya Tercera División RFEF - Group 5 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera División RFEF - Group 5
İspanya Tercera División RFEF - Group 5
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
12/05/2024 13:00 MS L'Hospitalet 2-0 Pobla Mafumet
11/05/2024 19:00 MS Castelldefels 1-2 Grama
11/05/2024 19:00 MS Prat 3-0 Vilafranca
11/05/2024 19:00 MS Olot 3-0 Montañesa
11/05/2024 19:00 MS Reddis 0-0 Girona II
11/05/2024 19:00 MS Badalona II 4-2 San Cristóbal
11/05/2024 19:00 MS Vilassar Mar 2-0 Tona
11/05/2024 18:30 MS Mollerussa 1-1 Peralada
11/05/2024 17:00 MS Rapitenca 1-2 L'Escala
05/05/2024 13:30 MS Tona 2-2 Reddis
05/05/2024 13:30 MS Grama 2-2 Badalona II
05/05/2024 13:30 MS San Cristóbal 1-0 Vilassar Mar
05/05/2024 13:30 MS Montañesa 3-2 Mollerussa
05/05/2024 13:30 MS Girona II 4-2 Rapitenca
05/05/2024 13:30 MS Pobla Mafumet 2-0 Castelldefels
05/05/2024 13:30 MS L'Escala 3-5 Prat
05/05/2024 13:30 MS Vilafranca 1-2 Olot
05/05/2024 13:30 MS Peralada 1-2 L'Hospitalet
01/05/2024 19:30 MS Reddis 1-0 Vilassar Mar
01/05/2024 19:00 MS San Cristóbal 2-2 Grama
01/05/2024 19:00 MS Castelldefels 2-1 Peralada
01/05/2024 18:30 MS Badalona II 3-0 Pobla Mafumet
01/05/2024 18:00 MS Olot 3-1 L'Escala
01/05/2024 13:30 MS Rapitenca 1-2 Tona
01/05/2024 13:00 MS L'Hospitalet 4-0 Montañesa
01/05/2024 13:00 MS Prat 1-3 Girona II
01/05/2024 13:00 MS Mollerussa 2-2 Vilafranca
28/04/2024 19:30 MS Vilassar Mar 2-0 Grama
28/04/2024 13:00 MS Montañesa 1-0 Castelldefels
27/04/2024 20:00 MS Reddis 3-1 Rapitenca
27/04/2024 18:30 MS Peralada 1-1 Badalona II
27/04/2024 18:00 MS Tona 0-0 Prat
27/04/2024 18:00 MS Vilafranca 0-2 L'Hospitalet
27/04/2024 18:00 MS Pobla Mafumet 0-1 San Cristóbal
27/04/2024 18:00 MS L'Escala 3-0 Mollerussa
27/04/2024 17:00 MS Girona II 1-1 Olot
24/04/2024 21:00 MS Rapitenca 0-1 Mollerussa


İspanya Tercera División RFEF - Group 5 Puan Durumu

2023/2024 Tercera División RFEF: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Olot Olot 79
2 L'Hospitalet L'Hospitalet 69
3 Vilassar Mar Vilassar Mar 60
4 Badalona II Badalona II 55
5 Prat Prat 51
6 Tona Tona 48
7 L'Escala L'Escala 48
8 Reddis Reddis 46
9 Montañesa Montañesa 46
10 Grama Grama 45
11 Girona II Girona II 44
12 Mollerussa Mollerussa 43
13 San Cristóbal San Cristóbal 43
14 Peralada Peralada 42
15 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 38
16 Vilafranca Vilafranca 33
17 Castelldefels Castelldefels 30
18 Rapitenca Rapitenca 30
15/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.