İspanya Futbol Ligleri, İspanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:45 - RCP Valverdeño - Olivenza
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:15 - Vilassar Mar - Granollers
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:00 - Calamonte - Moralo
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:00 - River Ebro - Casalarreina
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:00 - Sants - Grama
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:00 - Moratalaz - Rayo Vallecano II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
25/02/2021 20:30 - Sabiñánigo - Épila
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
25/02/2021 20:00 Ertelendi Alcobendas Sport - Unión Adarve
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
24/02/2021 22:30 MS Vera 1-0 Ibarra
24/02/2021 22:30 MS Santa Úrsula 0-3 Buzanada
24/02/2021 22:30 MS Tenerife II 0-1 Atlético Tacoronte
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/02/2021 22:00 MS Paiosaco 1-2 Fisterra
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
24/02/2021 22:00 MS Bullense 1-2 Real Murcia II
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
24/02/2021 22:00 MS Trival Valderas 0-0 AD Parla
24/02/2021 22:00 MS Móstoles 1-0 Móstoles CF
24/02/2021 22:00 MS Villaverde-Boetticher 2-0 Carabanchel
24/02/2021 22:00 MS Atlético Pinto 3-1 El Álamo
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:30 MS Bergantiños 0-0 As Pontes
24/02/2021 21:30 MS Deportivo La Coruña II 0-0 Silva
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:30 MS Valdefierro 1-1 Real Zaragoza II
24/02/2021 21:30 MS Binéfar 2-1 Cariñena
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:30 MS Caudal 1-0 Real Avilés
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:30 MS Santurtzi 1-0 San Ignacio
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:30 MS Huétor Vega 0-1 Real Jaén
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:00 MS Barcelona 3-0 Elche
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:00 MS Sariñena 4-1 Villanueva CF
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
24/02/2021 21:00 MS Torrent 0-0 Vilamarxant
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
24/02/2021 20:00 MS Teruel 0-1 Atlético Monzón
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
24/02/2021 20:00 Ertelendi Santfeliuenc - Montañesa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
24/02/2021 20:00 MS Silla 1-1 Saguntino
24/02/2021 20:00 MS Acero 1-1 Paterna
24/02/2021 20:00 MS RC Catarroja 0-0 Alzira
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
24/02/2021 20:00 MS Cristo Atlético 3-1 Salamanca II
24/02/2021 20:00 MS Almazán 2-1 Real Ávila
24/02/2021 20:00 MS Colegios Diocesanos 2-1 Real Burgos
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
24/02/2021 19:00 MS Racing Ferrol 2-0 Celta de Vigo II
24/02/2021 19:00 MS Guijuelo 0-1 Zamora
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
24/02/2021 19:00 MS La Roda 0-2 Calvo Sotelo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
24/02/2021 19:00 MS Atlético Tordesillas 1-2 La Virgen del Camino
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
24/02/2021 19:00 MS Atlético Paso 4-1 Güímar
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:30 MS San Rafael 1-3 Formentera
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:30 MS UCAM Murcia II 5-2 EDMF Churra
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:30 MS Mirandés II 2-0 Gimnástica Segoviana
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:00 MS Numancia 0-2 Cultural Leonesa
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
23/02/2021 22:00 MS Peñaranda 1-1 Becerril Campos
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
22/02/2021 23:00 MS Osasuna 0-2 Sevilla
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/02/2021 23:00 MS Zaragoza 0-1 Alcorcon
22/02/2021 21:00 MS Fuenlabrada 2-2 Oviedo
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 23:00 MS Athletic Club 1-1 Villarreal
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 23:00 MS Malaga 2-0 Rayo Vallecano
21/02/2021 22:30 MS Lugo 1-1 UD Logroñés
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 22:00 MS Complutense 1-1 Torrejón
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 21:00 MS UD Logroñés II 4-2 Racing Rioja
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 21:00 MS Benigànim 2-2 Jove Español
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:30 MS Huesca 3-2 Granada CF
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:30 MS Cornellà 0-1 Lleida Esportiu
21/02/2021 20:30 MS Barcelona B 6-0 L'Hospitalet
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:30 MS Hércules II 1-1 Novelda
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:15 MS Girona 2-1 Castellón
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 MS Arenas Getxo 4-1 Barakaldo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 MS Cordoba 2-1 Linares Deportivo
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 MS Lorca 0-1 Deportiva Minera
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 AWD San Juan Mozarrifar 0-3 Fraga
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 Ertelendi Vitoria - Ariznabarra
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 MS Roda 2-0 Vilamarxant
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 MS Atlético Porcuna 2-2 Mancha Real
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
21/02/2021 20:00 Ertelendi Gran Tarajal - Unión Viera
21/02/2021 20:00 Ertelendi La Cuadra - Lanzarote
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:30 MS Puente Genil 4-4 Utrera
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:30 MS Ciudad de Torredonjimeno 2-0 Maracena
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Pontevedra 0-1 Compostela
21/02/2021 19:00 MS Guijuelo 0-2 Coruxo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS SD Logroñés 1-0 Ejea
21/02/2021 19:00 MS Racing Santander 3-1 Laredo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Real Murcia 1-0 Yeclano
21/02/2021 19:00 MS El Ejido 0-0 Sevilla Atletico
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Extremadura 1-0 Villanovense
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Arosa 2-0 UD Ourense
21/02/2021 19:00 MS Silva 1-1 Agrupación Estudiantil
21/02/2021 19:00 - Alondras - Rápido Bouzas
21/02/2021 19:00 MS Bergantiños 2-0 Somozas
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Ciudad de Lucena 1-0 Coria CF
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Mar Menor 1-0 CAP Ciudad de Murcia
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Aceuchal 0-1 Moralo
21/02/2021 19:00 MS Lobón 1-1 Valdivia
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Casalarreina 1-2 Tedeón
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Teruel 1-0 Illueca
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Pedroñeras 2-1 Villacañas
21/02/2021 19:00 MS Toledo 3-0 Illescas
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Barquereño 3-1 Revilla
21/02/2021 19:00 MS Bezana 1-0 Ribamontán al Mar
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Sants 1-3 Cerdanyola del Vallès
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Saguntino 2-2 Benicarló
21/02/2021 19:00 - Crevillente - Elche II
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Móstoles CF 1-0 Real Aranjuez
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Cristo Atlético 1-0 UD Santa Marta
21/02/2021 19:00 MS Cultural Cebrereña 0-1 Almazán
21/02/2021 19:00 MS Arandina 1-1 Gimnástica Segoviana
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 19:00 MS Antequera 0-1 Motril
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:45 MS Badajoz 0-0 CF Talavera
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:45 MS Colunga 1-1 Real Titánico
21/02/2021 18:45 MS Avilés Stadium 1-1 Gijón Industrial
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Olot 3-0 FC Andora
21/02/2021 18:30 MS Alcoyano 3-2 La Nucía
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Sporting Gijón II 3-3 Covadonga
21/02/2021 18:30 MS Unionistas de Salamanca 1-2 Zamora
21/02/2021 18:30 MS Langreo 1-1 Marino de Luanco
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Tarazona 0-2 Calahorra
21/02/2021 18:30 MS Izarra 1-2 Osasuna II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Polvorín 0-0 As Pontes
21/02/2021 18:30 MS Viveiro 2-0 Fisterra
21/02/2021 18:30 MS Arzúa 1-0 Deportivo La Coruña II
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS San Roque Lepe 2-1 Castilleja
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS La Unión Atlético 4-3 Huércal Overa
21/02/2021 18:30 MS Bullense 0-0 Atlético Pulpileño
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Trujillo 1-1 Cacereño
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Cirbonero 2-1 Murchante
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Anguiano 3-0 Comillas
21/02/2021 18:30 MS River Ebro 1-0 Pradejón
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Sabiñánigo 0-1 Almudévar
21/02/2021 18:30 MS Utebo 1-1 Barbastro
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Madridejos 0-3 Marchamalo
21/02/2021 18:30 MS Atlético Ibañés 1-1 Manzanares
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Praviano 0-1 Lenense
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Cayón 2-0 Textil Escudo
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Valls 0-1 Europa Fc
21/02/2021 18:30 MS Peralada 0-0 Girona II
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Moratalaz 1-1 Villanueva Pardillo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS Atlético Tordesillas 0-1 Bembibre
21/02/2021 18:30 MS Atlético Astorga 1-0 Cultural Leonesa II
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:15 MS Real Sociedad 4-0 Alaves
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:15 MS Leganés II 1-1 Trival Valderas
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Mallorca 2-0 Almeria
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Sóller 3-2 Felanitx
21/02/2021 18:00 MS San Rafael 4-0 Alcúdia
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Oyonesa 0-2 Varea
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Robres 1-2 Sariñena
21/02/2021 18:00 MS Brea 0-1 Borja
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Numancia II 0-4 Burgos Promesas
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:00 MS Vélez 1-0 Estepona
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 MS Barcelona 1-1 Cadiz
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 MS Leganes 1-0 Tenerife
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 15:00 MS Las Palmas II 1-1 Linense
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
21/02/2021 15:00 MS Tenisca 4-0 Atlético Tacoronte
21/02/2021 15:00 MS Mensajero 2-0 Ibarra
21/02/2021 15:00 MS Atlético Paso 0-0 Buzanada
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:30 MS Formentera 2-0 Llosetense
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:30 MS Rayo Vallecano II 2-1 RSD Alcalá
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:15 MS Campanario 1-1 Plasencia
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:15 MS Real Burgos 2-1 Real Ávila
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:15 MS Juventud Torremolinos 1-1 El Palo
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Espanyol II 1-1 Llagostera
21/02/2021 14:00 MS Peña Deportiva 1-1 Orihuela
21/02/2021 14:00 MS Valencia II 1-1 Villarreal II
21/02/2021 14:00 - Hércules - Ibiza
21/02/2021 14:00 MS Badalona 1-1 Prat
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Celta de Vigo II 0-2 Salamanca UDS
21/02/2021 14:00 MS Real Valladolid II 1-1 Numancia
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Ebro 1-1 Haro Deportivo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Recreativo Huelva 1-3 Marbella
21/02/2021 14:00 MS Cádiz II 2-2 Tamaraceite
21/02/2021 14:00 - Algeciras - San Fernando CD
21/02/2021 14:00 MS Sanluqueño 2-0 Marino
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Rayo Majadahonda 0-1 Internacional de Madrid
21/02/2021 14:00 MS Villarrubia 1-1 Villarrobledo
21/02/2021 14:00 MS Las Rozas 0-1 SS Reyes
21/02/2021 14:00 MS Socuéllamos 0-1 Melilla
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Estradense 2-1 Ribadumia
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Gerena 1-2 Pozoblanco
21/02/2021 14:00 MS AD Ceuta FC 3-0 Rota
21/02/2021 14:00 MS Conil 1-0 Los Barrios
21/02/2021 14:00 MS La Palma 1-3 Córdoba II
21/02/2021 14:00 MS Arcos 1-0 Lebrijana
21/02/2021 14:00 MS Xerez 0-1 Xerez Deportivo
21/02/2021 14:00 MS Antoniano 0-0 Cabecense
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Mallorca II 1-0 Santanyí
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Plus Ultra 3-1 Olímpico Totana
21/02/2021 14:00 MS Águilas 5-0 El Palmar
21/02/2021 14:00 MS Los Garres 2-1 SFC Minerva
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Calamonte 0-0 Extremadura UD II
21/02/2021 14:00 MS Olivenza 0-0 Fuente Cantos
21/02/2021 14:00 MS Azuaga 0-0 RCP Valverdeño
21/02/2021 14:00 MS Çinto 1-4 CD Coria
21/02/2021 14:00 MS Miajadas 0-0 Llerenense
21/02/2021 14:00 MS Arroyo 0-0 Diocesano
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Arnedo 0-1 Alfaro
21/02/2021 14:00 MS Berceo 0-0 Vianés
21/02/2021 14:00 MS Villegas 0-3 La Calzada
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Calamocha 3-1 Villanueva CF
21/02/2021 14:00 MS Atlético Monzón 0-0 Real Zaragoza II
21/02/2021 14:00 MS Huesca II 3-0 Cariñena
21/02/2021 14:00 MS Cuarte 2-0 Épila
21/02/2021 14:00 MS Belchite 97 3-0 CDJ Tamarite
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Albacete II 1-3 Calvo Sotelo
21/02/2021 14:00 MS Almansa 2-0 La Solana
21/02/2021 14:00 MS Conquense 0-0 Torrijos
21/02/2021 14:00 MS Almagro 1-2 Huracán Balazote
21/02/2021 14:00 MS La Roda 0-0 Manchego
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Navarro 0-1 Caudal
21/02/2021 14:00 MS Valdesoto 2-3 San Martín
21/02/2021 14:00 MS Llanes 2-0 Condal
21/02/2021 14:00 MS Ceares 2-2 Llanera
21/02/2021 14:00 Ertelendi Siero - Urraca
21/02/2021 14:00 MS Real Avilés 3-0 Vallobín
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Guarnizo 1-1 Gimnástica Torrelavega
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Manresa 1-1 Vilafranca
21/02/2021 14:00 MS Horta 3-4 Granollers
21/02/2021 14:00 MS Terrassa 1-0 Santfeliuenc
21/02/2021 14:00 MS Montañesa 0-1 Pobla Mafumet
21/02/2021 14:00 MS Banyoles 1-3 Grama
21/02/2021 14:00 MS Vilassar Mar 2-1 Figueres
21/02/2021 14:00 MS Castelldefels 0-0 San Cristóbal
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Villarreal III 1-1 Alzira
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS Pozuelo Alarcón 3-0 Santa Ana
21/02/2021 14:00 Ertelendi Unión Adarve - Flat Earth
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 MS La Virgen del Camino 2-0 La Bañeza
21/02/2021 14:00 MS Colegios Diocesanos 0-3 Bupolsa
21/02/2021 14:00 MS Salamanca II 1-1 Becerril Campos
21/02/2021 14:00 MS La Granja 1-1 Mirandés II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 14:00 - Polideportivo Almería - Huétor Vega
21/02/2021 14:00 MS Málaga II 3-1 Alhaurino
21/02/2021 14:00 MS Loja 0-1 Almería II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:45 MS Real Madrid II 1-1 Poblense
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:45 - Siete Villas - Sámano
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:45 MS Villajoyosa 1-2 Olímpic Xàtiva
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Getafe II 1-3 Atlético Madrid II
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS EDMF Churra 1-3 Real Murcia II
21/02/2021 13:30 MS Muleño 0-2 Mazarrón FC
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Calahorra II 2-3 Náxara
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Tarancón 1-2 Guadalajara
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Basconia 1-1 Pasaia KE
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Intercity 0-0 Eldense
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 - San Fernando Henares - Alcobendas Sport
21/02/2021 13:30 MS El Álamo 1-1 AD Parla
21/02/2021 13:30 MS Carabanchel 0-1 Móstoles
21/02/2021 13:30 Ertelendi Alcorcón II - Atlético Pinto
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Real Jaén 2-0 Torreperogil
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:00 MS Acero 0-1 RC Catarroja
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
21/02/2021 03:00 TBD Cartagena FC - Cartagena FC
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 23:00 MS Valladolid 0-1 Real Madrid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 22:30 MS Las Palmas 2-0 FC Cartagena
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
20/02/2021 21:30 MS Güímar 0-0 Atlético Victoria
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
20/02/2021 21:00 MS Racing Ferrol 1-0 Deportivo La Coruna
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:30 MS Valencia 2-0 Celta Vigo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:30 MS Real Unión 3-1 Real Sociedad II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:30 MS Don Benito 0-0 Mérida AD
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:15 MS Albacete 0-1 Sporting Gijon
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:00 MS Real Betis II 0-2 Granada II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:00 MS Balmaseda 0-0 Gernika
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
20/02/2021 20:00 MS Tenerife II 3-4 Vera
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:30 MS Ferriolense 1-2 Cardassar
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:30 MS Valle Egüés 0-0 Pamplona
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:30 MS Castro 0-1 Selaya
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:30 MS Urduliz 3-1 Durango
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 Ertelendi Athletic Club II - Leioa
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Lorca Deportiva 1-2 Ucam Murcia
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Ourense CF 0-2 Arenteiro
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS San Juan 1-0 Beti Kozkor
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Yagüe 5-0 Alberite
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS L'Entregu 2-1 Tuilla
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Atlético Albericia 2-2 Racing Santander II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS JD Somorrostro 3-1 Santutxu
20/02/2021 19:00 MS Urgatzi 1-1 Tolosa
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:00 MS Alhaurín 3-4 Melilla CD
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Atzeneta 3-0 Levante II
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Real Oviedo II 2-1 Lealtad
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Amorebieta 3-2 Deportivo Alavés II
20/02/2021 18:30 MS Mutilvera 0-1 Tudelano
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Esporles 0-2 Platges Calvià
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Fontellas 0-1 Cortes
20/02/2021 18:30 MS Huarte 0-1 Corellano
20/02/2021 18:30 MS Beti Onak 1-1 River Ega
20/02/2021 18:30 MS Bidezarra 4-0 Peña Azagresa
20/02/2021 18:30 MS Subiza 0-0 Txantrea
20/02/2021 18:30 MS Cantolagua 0-0 Ardoi
20/02/2021 18:30 MS Baztán 2-3 Peña Sport
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Binéfar 3-0 Valdefierro
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Cartes 1-0 Vimenor
20/02/2021 18:30 MS Barreda 1-1 Solares
20/02/2021 18:30 MS Escobedo 0-1 Torina
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Lagun Onak 1-1 Sodupe
20/02/2021 18:30 MS Aurrerá Ondarroa 1-3 Real Sociedad III
20/02/2021 18:30 MS Santurtzi 0-1 Anaitasuna
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:30 MS Silla 4-2 Torrent
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:15 MS Atletico Madrid 0-2 Levante
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:00 MS Espanyol 1-0 Sabadell
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:00 MS Burgos 2-1 Cultural Leonesa
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:00 MS Andratx 0-1 Constància
20/02/2021 18:00 MS Portmany 2-2 Manacor
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
20/02/2021 18:00 MS Beasain 1-1 Sestao River
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
20/02/2021 17:30 MS Santa Catalina Atlético 0-2 PE Sant Jordi
20/02/2021 17:15 MS Collerense 0-2 Ibiza Islas Pitiusas
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 MS Elche 1-0 Eibar
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
20/02/2021 16:00 Ertelendi Arucas - UD San Fernando
20/02/2021 00:00 Ertelendi Panadería Pulido - Las Palmas III
20/02/2021 00:00 Ertelendi Guía - Villa Santa Brígida
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
19/02/2021 23:00 MS Real Betis 1-0 Getafe
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
19/02/2021 23:00 MS Ponferradina 1-0 Mirandes
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
17/02/2021 23:00 MS Calamonte 2-2 Çinto
17/02/2021 23:00 MS Fuente Cantos 3-0 RCP Valverdeño
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/02/2021 22:30 MS Fisterra 1-1 Polvorín
17/02/2021 22:30 - Pontellas - Alondras
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
17/02/2021 22:30 MS Villanueva Pardillo 1-0 Flat Earth
17/02/2021 22:15 MS Real Aranjuez 0-1 Móstoles
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/02/2021 22:00 MS Bergantiños 2-0 Arzúa
17/02/2021 22:00 MS Ribadumia 1-0 Atios
17/02/2021 22:00 MS As Pontes 1-1 Villalbés
17/02/2021 22:00 MS Barco 0-1 UD Ourense
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
17/02/2021 22:00 MS Torrejón 0-0 RSD Alcalá
17/02/2021 22:00 MS Carabanchel 1-1 AD Parla
17/02/2021 21:45 MS Pozuelo Alarcón 0-1 Moratalaz
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:30 MS Cabecense 1-0 Rota
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:30 MS EDMF Churra 0-1 Águilas
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:30 MS Barbastro 2-1 Sariñena
17/02/2021 21:30 MS Illueca 1-0 Fraga
17/02/2021 21:30 MS Real Zaragoza II 4-0 CDJ Tamarite
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:30 MS Girona II 3-0 Sants
17/02/2021 21:30 MS Igualada 0-0 Montañesa
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:30 MS Buzanada 1-1 Tenerife II
17/02/2021 21:30 MS Ibarra 1-1 Santa Úrsula
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:15 MS Siero 2-1 Llanes
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 MS Levante 1-1 Atletico Madrid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 MS Leganes 2-1 Almeria
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 Ertelendi Leioa - Arenas Getxo
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 MS Casalarreina 2-3 UD Logroñés II
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 MS Calvo Sotelo 2-0 La Roda
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
17/02/2021 21:00 MS Villajoyosa 4-0 Benigànim
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:45 MS Prat 2-2 Barcelona B
17/02/2021 20:00 MS FC Andora 1-2 Cornellà
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:00 MS Ciudad de Lucena 3-0 San Roque Lepe
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:00 MS Olímpic Xàtiva 1-0 Crevillente
17/02/2021 20:00 MS Saguntino 1-1 Acero
17/02/2021 20:00 MS Hércules II 1-2 Intercity
17/02/2021 20:00 MS Novelda 3-1 Jove Español
17/02/2021 20:00 MS Roda 2-2 Villarreal III
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:00 Ertelendi Atlético Pinto - Trival Valderas
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:00 MS Arandina 2-2 La Granja
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
17/02/2021 20:00 MS Atlético Tacoronte 1-1 Mensajero
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:30 MS Atlético Astorga 0-1 La Virgen del Camino
17/02/2021 19:30 MS Peñaranda 0-1 Cristo Atlético
17/02/2021 19:30 MS Atlético Tordesillas 1-2 Cultural Leonesa II
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:15 - Atlético Victoria - Atlético Paso
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Barakaldo 1-0 Laredo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Recreativo Huelva 2-3 Cádiz II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Mérida AD 0-0 Villarrubia
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Mar Menor 2-1 Muleño
17/02/2021 19:00 MS Real Murcia II 2-3 Atlético Pulpileño
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Huracán Balazote 4-2 Almansa
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
17/02/2021 19:00 MS Güímar 1-4 Tenisca
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/02/2021 18:30 MS Praviano 1-1 Caudal
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
17/02/2021 18:15 MS Alcorcón II 1-1 El Álamo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
17/02/2021 18:15 MS Numancia II 3-0 Colegios Diocesanos
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
17/02/2021 18:00 MS Celta de Vigo II 2-1 Guijuelo
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
17/02/2021 18:00 MS Robres 1-1 Cuarte
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
15/02/2021 23:00 MS Cadiz 0-4 Athletic Club
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
15/02/2021 23:00 MS Oviedo 3-1 Lugo
15/02/2021 21:00 MS Castellón 1-2 Fuenlabrada
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 23:00 MS Villarreal 1-2 Real Betis
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 23:00 MS Sporting Gijon 1-0 Malaga
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 21:00 MS Compostela 1-1 Racing Ferrol
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/02/2021 21:00 MS Eldense 2-1 Crevillente
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:30 MS Levante 0-1 Osasuna
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:15 MS Alcorcon 1-0 UD Logroñés
14/02/2021 20:15 MS Leganes 3-1 Albacete
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 MS Villarreal II 0-0 Atzeneta
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 MS Marbella 0-1 Sanluqueño
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 Ertelendi Silva - Viveiro
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 MS Beti Kozkor 1-0 Subiza
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 Ertelendi Calasancio - Casalarreina
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 AWD Real Zaragoza II 3-0 San Juan Mozarrifar
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 MS Bembibre 0-3 Cristo Atlético
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/02/2021 20:00 Ertelendi Lanzarote - Gran Tarajal
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:30 MS Caudal 1-2 Avilés Stadium
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:30 MS Mancha Real 2-1 Ciudad de Torredonjimeno
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Deportivo La Coruna 1-0 Guijuelo
14/02/2021 19:00 MS Cultural Leonesa 1-1 Real Valladolid II
14/02/2021 19:00 MS Zamora 0-3 Celta de Vigo II
14/02/2021 19:00 MS Marino de Luanco 3-0 Burgos
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Haro Deportivo 1-1 Tarazona
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 Ertelendi Yeclano - Lorca Deportiva
14/02/2021 19:00 MS Linares Deportivo 2-0 Real Murcia
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Villanovense 3-0 Don Benito
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Paiosaco 1-1 Somozas
14/02/2021 19:00 MS Alondras 1-2 Arenteiro
14/02/2021 19:00 MS Arosa 2-1 Pontellas
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Mazarrón FC 3-1 Lorca
14/02/2021 19:00 MS Racing Murcia 4-0 Muleño
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Moralo 1-0 Plasencia
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Peña Sport 0-3 Fontellas
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Agoncillo 0-1 Anguiano
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Villacañas 0-2 Marchamalo
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Urraca 1-0 Llanes
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Gimnástica Torrelavega 0-1 Castro
14/02/2021 19:00 MS Selaya 1-1 Cartes
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Sodupe 1-2 Urduliz
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Igualada 1-2 Castelldefels
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Novelda 2-3 Villajoyosa
14/02/2021 19:00 MS Alzira 3-2 Acero
14/02/2021 19:00 MS Olímpic Xàtiva 4-0 Benigànim
14/02/2021 19:00 MS Vilamarxant 0-5 Villarreal III
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 - Flat Earth - San Fernando Henares
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Becerril Campos 1-1 Atlético Astorga
14/02/2021 19:00 MS Almazán 0-1 Gimnástica Segoviana
14/02/2021 19:00 MS Real Ávila 2-0 Numancia II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
14/02/2021 19:00 MS El Palo 2-0 Alhaurín
14/02/2021 19:00 MS Vélez 2-0 Málaga II
14/02/2021 19:00 MS Motril 2-4 Juventud Torremolinos
14/02/2021 19:00 MS Torreperogil 1-1 Atlético Porcuna
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:45 MS Valdivia 2-1 Campanario
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Navalcarnero 1-2 Real Madrid II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS As Pontes 3-2 Deportivo La Coruña II
14/02/2021 18:30 MS Atios 0-2 Choco
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Antoniano 2-2 Conil
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS UCAM Murcia II 0-1 Águilas
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Diocesano 1-1 Olivenza
14/02/2021 18:30 MS CD Coria 2-0 Lobón
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Peña Azagresa 2-0 Baztán
14/02/2021 18:30 MS Corellano 1-1 San Juan
14/02/2021 18:30 MS Murchante 1-1 Lourdes
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Alfaro 1-1 Oyonesa
14/02/2021 18:30 MS Racing Rioja 2-0 Calahorra II
14/02/2021 18:30 MS Pradejón 1-1 UD Logroñés II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Almudévar 1-1 Utebo
14/02/2021 18:30 MS Sariñena 2-2 Calamocha
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Tarancón 0-1 Madridejos
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Tuilla 3-1 Valdesoto
14/02/2021 18:30 MS Mosconia 0-0 Navarro
14/02/2021 18:30 MS Praviano 1-3 Vallobín
14/02/2021 18:30 MS Real Titánico 1-0 Siero
14/02/2021 18:30 MS Llanera 1-5 Real Avilés
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Real Sociedad III 5-0 Urgatzi
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS Burgos Promesas 1-1 Arandina
14/02/2021 18:30 MS La Bañeza 1-1 Atlético Tordesillas
14/02/2021 18:30 MS Cultural Cebrereña 2-1 La Granja
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:15 MS Real Madrid 2-0 Valencia
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:15 MS Villalbés 0-2 Agrupación Estudiantil
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:15 MS Rota 2-1 Arcos
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Almeria 3-1 Las Palmas
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Salamanca UDS 1-3 Pontevedra
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Calahorra 1-0 SD Logroñés
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Córdoba II 1-2 San Roque Lepe
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Barbastro 0-0 Brea
14/02/2021 18:00 MS Illueca 0-1 Binéfar
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 MS Torrijos 1-0 Illescas
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:00 - Elche II - Hércules II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 17:45 MS Linense 1-1 Recreativo Huelva
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 MS Getafe 0-1 Real Sociedad
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 MS Mallorca 1-2 Espanyol
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/02/2021 15:30 MS Deportivo de La Coruña W 1-3 Real Betis W
14/02/2021 15:00 MS Granad. Tenerife W 2-1 Eibar W
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 15:00 MS Tamaraceite 1-1 Algeciras
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/02/2021 15:00 MS Atlético Tacoronte 3-3 Güímar
14/02/2021 15:00 MS Vera 3-0 Mensajero
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:30 MS Coria CF 1-1 Puente Genil
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:30 MS Formentera 1-1 Platges Calvià
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:30 MS Villanueva Pardillo 1-0 Complutense
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:30 MS Buzanada 3-1 Tenisca
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:15 MS Jerez 3-0 Azuaga
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:15 MS Alhaurino 0-1 Antequera
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Ibiza 3-0 Valencia II
14/02/2021 14:00 MS La Nucía 0-1 Peña Deportiva
14/02/2021 14:00 - Orihuela - Hércules
14/02/2021 14:00 MS Levante II 3-1 Alcoyano
14/02/2021 14:00 MS Prat 0-0 Olot
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Santa Teresa 0-1 Sporting Huelva W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Covadonga 0-1 Langreo
14/02/2021 14:00 MS Coruxo 0-0 Unionistas de Salamanca
14/02/2021 14:00 MS Lealtad 1-0 Sporting Gijón II
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Ejea 0-0 Izarra
14/02/2021 14:00 MS Deportivo Alavés II 0-2 Athletic Club II
14/02/2021 14:00 MS Tudelano 2-2 Ebro
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 - San Fernando CD - Las Palmas II
14/02/2021 14:00 MS Ucam Murcia 1-1 Real Betis II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Poblense 2-3 Rayo Majadahonda
14/02/2021 14:00 MS Atlético Madrid II 0-0 Las Rozas
14/02/2021 14:00 MS Villarrobledo 0-0 Badajoz
14/02/2021 14:00 MS Melilla 0-0 Villarrubia
14/02/2021 14:00 MS Internacional de Madrid 2-2 Getafe II
14/02/2021 14:00 Ertelendi SS Reyes - Atlético Baleares
14/02/2021 14:00 MS CF Talavera 2-2 Extremadura
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Estradense 2-0 Ourense CF
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Cabecense 2-2 Lebrijana
14/02/2021 14:00 MS Los Barrios 1-0 Xerez
14/02/2021 14:00 MS Pozoblanco 0-1 La Palma
14/02/2021 14:00 MS Utrera 1-0 Gerena
14/02/2021 14:00 MS Xerez Deportivo 3-0 AD Ceuta FC
14/02/2021 14:00 MS Castilleja 2-3 Sevilla III
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Deportiva Minera 0-1 Mar Menor
14/02/2021 14:00 MS Real Murcia II 4-0 Plus Ultra
14/02/2021 14:00 MS El Palmar 0-2 Los Garres
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Cacereño 2-1 Arroyo
14/02/2021 14:00 - Montijo - Calamonte
14/02/2021 14:00 MS RCP Valverdeño 0-3 Trujillo
14/02/2021 14:00 MS Fuente Cantos 1-1 Miajadas
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Vianés 0-1 Arnedo
14/02/2021 14:00 MS Tedeón 1-4 Yagüe
14/02/2021 14:00 MS Comillas 3-0 Berceo
14/02/2021 14:00 MS Varea 8-0 Villegas
14/02/2021 14:00 MS Alberite 2-1 River Ebro
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Valdefierro 1-1 Belchite 97
14/02/2021 14:00 MS Cuarte 1-2 Robres
14/02/2021 14:00 MS Huesca II 0-0 Teruel
14/02/2021 14:00 MS Cariñena 1-0 Fraga
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Conquense 1-1 Pedroñeras
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Gijón Industrial 1-2 Ceares
14/02/2021 14:00 MS San Martín 0-0 Colunga
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Racing Santander II 3-0 Cayón
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 Ertelendi Durango - Vitoria
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Girona II 2-0 Banyoles
14/02/2021 14:00 - Cerdanyola del Vallès - Vilassar Mar
14/02/2021 14:00 MS Europa Fc 1-0 Manresa
14/02/2021 14:00 MS Granollers 2-1 Sants
14/02/2021 14:00 MS Sant Andreu 0-0 Peralada
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Jove Español 0-2 Intercity
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Alcobendas Sport 2-0 Moratalaz
14/02/2021 14:00 MS RSD Alcalá 1-1 Unión Adarve
14/02/2021 14:00 MS Santa Ana 0-3 Rayo Vallecano II
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Cultural Leonesa II 1-1 La Virgen del Camino
14/02/2021 14:00 MS Peñaranda 0-0 Salamanca II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
14/02/2021 14:00 MS Almería II 3-3 Huétor Tájar
14/02/2021 14:00 MS Maracena 0-1 Loja
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:45 MS Sabiñánigo 0-2 Villanueva CF
14/02/2021 13:45 MS CDJ Tamarite 2-2 Atlético Monzón
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:45 MS Condal 0-0 L'Entregu
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:45 MS Grama 2-0 Horta
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Atletico Madrid W 4-1 Valencia W
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Granada II 0-1 El Ejido
14/02/2021 13:30 MS Sevilla Atletico 1-0 Cordoba
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS CAP Ciudad de Murcia 2-0 La Unión Atlético
14/02/2021 13:30 MS Olímpico Totana 0-0 Bullense
14/02/2021 13:30 MS Huércal Overa 1-1 Cartagena FC
14/02/2021 13:30 MS SFC Minerva 4-0 EDMF Churra
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Extremadura UD II 3-0 Çinto
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Épila 0-2 Borja
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS RC Catarroja 1-1 Silla
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Torrejón 1-1 Pozuelo Alarcón
14/02/2021 13:30 MS Real Aranjuez 0-0 Alcorcón II
14/02/2021 13:30 TBD AD Parla - Leganés II
14/02/2021 13:30 MS Villaverde-Boetticher 0-2 Móstoles CF
14/02/2021 13:30 MS Trival Valderas 0-0 Carabanchel
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:15 MS Revilla 0-2 Bezana
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:00 MS Rayo Vallecano W 2-0 Espanyol W
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 23:00 MS Barcelona 5-1 Alaves
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 22:30 MS Tenerife 1-0 Ponferradina
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:30 MS Eibar 1-1 Valladolid
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:30 MS Barco 0-1 Rápido Bouzas
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:15 MS Mirandes 3-3 Girona
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:00 MS L'Hospitalet 2-3 Cornellà
13/02/2021 20:00 MS Llagostera 2-2 Badalona
13/02/2021 20:00 MS FC Andora 1-1 Gimnastic
13/02/2021 20:00 MS Lleida Esportiu 0-3 Espanyol II
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:00 MS Laredo 1-0 Arenas Getxo
13/02/2021 20:00 Ertelendi Leioa - Portekizete
13/02/2021 20:00 MS Barakaldo 3-0 Real Unión
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:00 MS Mérida AD 2-0 Socuéllamos
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:00 MS San Cristóbal 0-0 Terrassa
13/02/2021 20:00 MS Santfeliuenc 1-0 Valls
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
13/02/2021 20:00 Ertelendi Las Palmas III - La Cuadra
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:30 MS Deusto 1-0 Beasain
13/02/2021 19:30 MS Sestao River 0-1 Balmaseda
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:30 MS Santa Úrsula 0-0 Tenerife II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS UD Ourense 2-0 Ribadumia
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Textil Escudo 0-0 Barquereño
13/02/2021 19:00 MS Solares 0-1 Escobedo
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Gernika 3-1 Aurrerá Ondarroa
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Vilafranca 7-0 Montañesa
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Estepona 2-2 Melilla CD
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Ibarra 2-2 Atlético Paso
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Polvorín 0-1 Bergantiños
13/02/2021 18:30 MS Arzúa 0-1 Fisterra
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Burladés 0-3 Valle Egüés
13/02/2021 18:30 MS Ardoi 0-0 Bidezarra
13/02/2021 18:30 MS Txantrea 3-2 Beti Onak
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Atlético Ibañés 2-0 Almagro
13/02/2021 18:30 MS Albacete II 2-0 Almansa
13/02/2021 18:30 MS Quintanar del Rey 4-0 La Roda
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Sámano 1-0 Rinconeda Polanco
13/02/2021 18:30 MS Torina 3-4 Tropezón
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Tolosa 0-3 JD Somorrostro
13/02/2021 18:30 MS Pasaia KE 3-1 Santurtzi
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:30 MS Paterna 0-2 Saguntino
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:15 MS Sevilla 1-0 Huesca
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:15 MS Cortes 0-0 Cirbonero
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:15 MS Ribamontán al Mar 0-1 Siete Villas
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:15 MS Bupolsa 1-1 Real Burgos
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS FC Cartagena 2-2 Rayo Vallecano
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Osasuna II 1-1 Mutilvera
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Ibiza Islas Pitiusas 2-2 Collerense
13/02/2021 18:00 MS San Rafael 2-2 Binissalem
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Vimenor 0-1 Barreda
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Anaitasuna 3-2 Lagun Onak
13/02/2021 18:00 MS San Ignacio 0-2 Basconia
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
13/02/2021 18:00 MS Benicarló 0-2 Roda
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
13/02/2021 17:45 MS Real Sociedad II 2-1 Amorebieta
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
13/02/2021 17:45 MS Pamplona 1-1 Huarte
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
13/02/2021 16:00 MS Granada CF 1-2 Atletico Madrid
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:00 MS Marino 0-0 Cádiz II
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
13/02/2021 15:00 MS Alcúdia 0-0 PE Sant Jordi
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
13/02/2021 14:30 MS Mirandés II 3-0 Colegios Diocesanos
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
13/02/2021 00:00 Ertelendi Unión Viera - Arucas
13/02/2021 00:00 Ertelendi Villa Santa Brígida - Panadería Pulido
13/02/2021 00:00 Ertelendi UD San Fernando - Guía
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
12/02/2021 23:00 MS Celta Vigo 3-1 Elche
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
12/02/2021 23:00 MS Sabadell 1-1 Zaragoza
İspanya Copa del Rey İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı )
11/02/2021 23:00 MS Athletic Club 1-1 Levante
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
11/02/2021 22:00 MS Moratalaz 3-1 Unión Adarve
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
11/02/2021 21:00 MS Levante W 3-2 Real Sociedad W
11/02/2021 18:00 MS Sevilla W 1-1 Real Madrid W
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/02/2021 23:00 MS Fisterra 0-2 Somozas
İspanya Copa del Rey İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı )
10/02/2021 23:00 MS Sevilla 2-0 Barcelona
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:30 MS Olivenza 0-0 Jerez
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:15 MS Real Aranjuez 1-1 Móstoles CF
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:00 MS Paiosaco 2-1 Deportivo La Coruña II
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:00 MS Muleño 1-3 La Unión Atlético
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:00 MS Arroyo 0-0 Azuaga
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:00 MS Caudal 3-2 Lenense
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
10/02/2021 22:00 MS Complutense 1-0 Pozuelo Alarcón
10/02/2021 22:00 - Santa Ana - San Fernando Henares
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:45 MS Alberite 2-2 Pradejón
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:45 MS Durango 1-0 Sodupe
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:30 MS Cornellà 0-1 Prat
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:30 MS Atlético Monzón 0-3 Binéfar
10/02/2021 21:30 MS Sabiñánigo 0-1 Calamocha
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:30 MS Balmaseda 0-1 Aurrerá Ondarroa
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:30 MS Cristo Atlético 1-0 Becerril Campos
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:30 MS Estepona 0-0 El Palo
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Barcelona W 6-0 Real Betis W
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Los Garres 3-0 EDMF Churra
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Beti Kozkor 1-0 River Ega
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 Ertelendi Casalarreina - Calahorra II
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Toledo 1-0 Torrijos
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Villajoyosa 0-4 Intercity
10/02/2021 21:00 MS Alzira 2-0 Vilamarxant
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Bembibre 1-0 Peñaranda
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
10/02/2021 21:00 MS Málaga II 0-0 Antequera
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
10/02/2021 20:30 MS Valencia W 3-2 Edf Logrono W
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
10/02/2021 20:30 MS Burgos Promesas 3-0 Cultural Cebrereña
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
10/02/2021 20:00 MS Atletico Madrid W 0-1 Santa Teresa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
10/02/2021 20:00 MS Acero 0-1 Roda
10/02/2021 20:00 MS Torrent 1-1 Saguntino
10/02/2021 20:00 MS Benigànim 1-0 Crevillente
10/02/2021 20:00 - Silla - RC Catarroja
10/02/2021 20:00 MS Elche II 2-2 Jove Español
10/02/2021 20:00 MS Novelda 2-0 Olímpic Xàtiva
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:30 MS Mensajero 4-1 Atlético Victoria
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Orihuela 1-2 La Nucía
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Sporting Huelva W 1-0 Rayo Vallecano W
10/02/2021 19:00 MS Madrid CFF W 1-0 Athletic Club W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Burgos 2-0 Real Valladolid II
10/02/2021 19:00 MS Pontevedra 0-0 Guijuelo
10/02/2021 19:00 MS Cultural Leonesa 1-1 Sporting Gijón II
10/02/2021 19:00 MS Real Oviedo II 2-1 Covadonga
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Ejea 1-2 Tudelano
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Navalcarnero 1-1 Atlético Madrid II
10/02/2021 19:00 MS Rayo Majadahonda 1-1 Getafe II
10/02/2021 19:00 MS Villarrobledo 1-1 Melilla
10/02/2021 19:00 MS Real Madrid II 3-1 Las Rozas
10/02/2021 19:00 MS Villarrubia 1-1 Extremadura
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Racing Murcia 0-0 Cartagena FC
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
10/02/2021 19:00 MS Almagro 1-1 Calvo Sotelo
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
10/02/2021 18:30 Ertelendi Espanyol W - Granad. Tenerife W
10/02/2021 18:30 MS Deportivo de La Coruña W 0-0 Eibar W
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/02/2021 18:30 MS Arenteiro 0-0 Arosa
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
10/02/2021 18:00 MS Conquense 0-3 Tarancón
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
10/02/2021 18:00 MS Leganés II 3-0 Villaverde-Boetticher
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
10/02/2021 18:00 MS Bupolsa 1-2 Almazán
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
10/02/2021 17:45 MS Linense 2-1 Marbella
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
10/02/2021 14:00 MS Internacional de Madrid 2-0 Atlético Baleares
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
10/02/2021 14:00 - Manzanares - La Roda
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
09/02/2021 23:00 MS Real Madrid 2-0 Getafe
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
09/02/2021 20:00 MS Gimnástica Segoviana 2-1 La Granja
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
08/02/2021 23:00 MS Atletico Madrid 2-2 Celta Vigo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/02/2021 23:00 MS Lugo 1-1 Espanyol
08/02/2021 21:00 MS Ponferradina 2-0 Alcorcon
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 23:00 MS Real Betis 2-3 Barcelona
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 22:30 MS Las Palmas 0-1 Sabadell
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/02/2021 21:00 MS Eldense 0-0 Jove Español
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:30 MS Osasuna 2-1 Eibar
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:30 MS Real Sociedad II 2-0 Barakaldo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:15 MS Rayo Vallecano 0-1 Tenerife
07/02/2021 20:15 MS Castellón 0-1 Mirandes
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 MS Barcelona B 0-1 FC Andora
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 MS Haro Deportivo 0-3 Tudelano
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 MS Cordoba 1-1 Granada II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 - Fraga - Real Zaragoza II
07/02/2021 20:00 AWD San Juan Mozarrifar 0-3 CDJ Tamarite
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 Ertelendi Montañesa - Europa Fc
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 MS Ciudad de Torredonjimeno 1-0 Torreperogil
07/02/2021 20:00 MS Atlético Porcuna 1-1 Huétor Vega
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
07/02/2021 20:00 Ertelendi Atlético Victoria - Atlético Tacoronte
07/02/2021 20:00 Ertelendi Gran Tarajal - Las Palmas III
07/02/2021 20:00 Ertelendi Atlético Paso - Vera
07/02/2021 20:00 Ertelendi Mensajero - Santa Úrsula
07/02/2021 20:00 Ertelendi La Cuadra - Villa Santa Brígida
07/02/2021 20:00 Ertelendi Tenisca - Ibarra
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:30 MS Atlético Pulpileño 2-1 Olímpico Totana
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:30 MS Huétor Tájar 2-1 Maracena
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:15 MS Revilla 1-4 Textil Escudo
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Racing Ferrol 0-1 Salamanca UDS
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Real Unión 4-1 Laredo
07/02/2021 19:00 MS Racing Santander 2-0 Leioa
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Linares Deportivo 0-3 Sevilla Atletico
07/02/2021 19:00 MS Real Murcia 1-1 Lorca Deportiva
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Ribadumia 1-2 Alondras
07/02/2021 19:00 MS Agrupación Estudiantil 2-2 Arzúa
07/02/2021 19:00 MS Choco 2-2 Arosa
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Ciudad de Lucena 3-1 Castilleja
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Cardassar 2-0 Sóller
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Lorca 0-3 Racing Murcia
07/02/2021 19:00 MS Mar Menor 2-1 Mazarrón FC
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Olivenza 0-3 Cacereño
07/02/2021 19:00 MS Lobón 1-1 Extremadura UD II
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Guadalajara 1-3 Madridejos
07/02/2021 19:00 MS Quintanar del Rey 1-3 Albacete II
07/02/2021 19:00 MS Marchamalo 0-0 Pedroñeras
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS L'Entregu 1-0 Urraca
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Barquereño 0-2 Racing Santander II
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Terrassa 1-0 Igualada
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Intercity 1-1 Olímpic Xàtiva
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Flat Earth 1-0 RSD Alcalá
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Arandina 3-2 Real Ávila
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
07/02/2021 19:00 MS Antequera 1-2 Estepona
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Sporting Gijón II 2-1 Langreo
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Pontellas 1-1 Barco
07/02/2021 18:30 Ertelendi Fisterra - Silva
07/02/2021 18:30 MS Ourense CF 3-0 Atios
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Llerenense 1-0 Fuente Cantos
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Fontellas 2-0 Peña Azagresa
07/02/2021 18:30 MS Cirbonero 0-2 Peña Sport
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Oyonesa 0-0 Vianés
07/02/2021 18:30 MS Arnedo 3-0 Comillas
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Utebo 0-0 Villanueva CF
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Tuilla 1-2 Condal
07/02/2021 18:30 MS Avilés Stadium 0-0 Mosconia
07/02/2021 18:30 MS Praviano 1-2 Llanera
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Vitoria 0-0 Sodupe
07/02/2021 18:30 MS Lagun Onak 2-3 Pasaia KE
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Valls 0-1 San Cristóbal
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 - San Fernando Henares - Moratalaz
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS Atlético Astorga 4-1 Peñaranda
07/02/2021 18:30 MS Real Burgos 1-2 Mirandés II
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:15 MS Athletic Club 1-1 Valencia
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:15 - Çinto - Montijo
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:15 MS Guarnizo 2-0 Torina
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Malaga 1-2 Zaragoza
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Izarra 0-2 Calahorra
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Ibiza Islas Pitiusas 1-0 Ferriolense
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS UCAM Murcia II 1-2 Los Garres
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Brea 4-0 Almudévar
07/02/2021 18:00 MS Binéfar 5-0 Huesca II
07/02/2021 18:00 MS Borja 2-0 Barbastro
07/02/2021 18:00 MS Robres 1-1 Épila
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Leganés II 2-0 Atlético Pinto
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:00 MS Numancia II 4-0 Bupolsa
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 17:45 MS Vimenor 3-0 Selaya
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
07/02/2021 17:30 MS Calamocha 0-1 Cuarte
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 16:00 MS Real Sociedad 4-1 Cadiz
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/02/2021 16:00 MS Girona 0-2 Leganes
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
07/02/2021 15:00 MS Sevilla III 1-2 Córdoba II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:30 MS Tamaraceite 2-1 Marino
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:15 MS Viveiro 2-1 Paiosaco
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:15 MS Campanario 1-0 CD Coria
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 - Peña Deportiva - Hércules
07/02/2021 14:00 MS Atzeneta 1-1 Ibiza
07/02/2021 14:00 MS La Nucía 2-1 Levante II
07/02/2021 14:00 MS Gimnastic 1-1 Prat
07/02/2021 14:00 MS Valencia II 2-2 Orihuela
07/02/2021 14:00 MS Alcoyano 0-2 Villarreal II
07/02/2021 14:00 MS Badalona 1-0 Olot
07/02/2021 14:00 MS Espanyol II 2-0 L'Hospitalet
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Eibar W 1-3 Sevilla W
07/02/2021 14:00 MS Athletic Club W 3-0 Espanyol W
07/02/2021 14:00 MS Santa Teresa 0-3 Deportivo de La Coruña W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Unionistas de Salamanca 1-2 Celta de Vigo II
07/02/2021 14:00 Ertelendi Lealtad - Numancia
07/02/2021 14:00 MS Burgos 2-2 Covadonga
07/02/2021 14:00 MS Coruxo 2-0 Deportivo La Coruna
07/02/2021 14:00 MS Real Valladolid II 2-0 Marino de Luanco
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Tarazona 1-2 SD Logroñés
07/02/2021 14:00 MS Ebro 0-0 Osasuna II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 Ertelendi Algeciras - Las Palmas II
07/02/2021 14:00 MS Sanluqueño 0-4 Linense
07/02/2021 14:00 Ertelendi Recreativo Huelva - San Fernando CD
07/02/2021 14:00 MS El Ejido 1-1 Ucam Murcia
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Atlético Baleares 2-1 Real Madrid II
07/02/2021 14:00 MS Las Rozas 0-3 Internacional de Madrid
07/02/2021 14:00 MS Don Benito 2-0 CF Talavera
07/02/2021 14:00 MS Melilla 2-0 Mérida AD
07/02/2021 14:00 MS Rayo Majadahonda 0-0 Navalcarnero
07/02/2021 14:00 MS Socuéllamos 0-0 Villanovense
07/02/2021 14:00 MS SS Reyes 2-0 Atlético Madrid II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Somozas 1-4 Polvorín
07/02/2021 14:00 MS Rápido Bouzas 1-0 UD Ourense
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Pozoblanco 4-0 Utrera
07/02/2021 14:00 MS La Palma 0-1 San Roque Lepe
07/02/2021 14:00 MS Gerena 1-0 Coria CF
07/02/2021 14:00 MS Los Barrios 0-0 Arcos
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Plus Ultra 1-2 SFC Minerva
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Plasencia 1-0 Valdivia
07/02/2021 14:00 MS Miajadas 0-0 Diocesano
07/02/2021 14:00 MS Calamonte 1-2 Aceuchal
07/02/2021 14:00 MS Arroyo 0-1 RCP Valverdeño
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Villegas 0-1 Alfaro
07/02/2021 14:00 MS River Ebro 0-0 Tedeón
07/02/2021 14:00 MS Náxara 0-1 Racing Rioja
07/02/2021 14:00 MS La Calzada 0-2 Varea
07/02/2021 14:00 MS UD Logroñés II 0-0 Alberite
07/02/2021 14:00 MS Berceo 2-4 Agoncillo
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Sabiñánigo 1-1 Sariñena
07/02/2021 14:00 MS Belchite 97 0-0 Illueca
07/02/2021 14:00 MS Atlético Monzón 3-0 Valdefierro
07/02/2021 14:00 MS Teruel 1-1 Cariñena
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Calvo Sotelo 4-0 Atlético Ibañés
07/02/2021 14:00 Ertelendi La Solana - La Roda
07/02/2021 14:00 MS Manzanares 1-0 Almagro
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Valdesoto 0-0 Colunga
07/02/2021 14:00 MS Llanes 2-0 Real Titánico
07/02/2021 14:00 MS Real Avilés 2-0 Gijón Industrial
07/02/2021 14:00 MS Siero 0-1 San Martín
07/02/2021 14:00 MS Lenense 2-0 Vallobín
07/02/2021 14:00 MS Ceares 2-2 Caudal
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Ariznabarra 0-0 Durango
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Manresa 1-1 Santfeliuenc
07/02/2021 14:00 MS Horta 1-2 Girona II
07/02/2021 14:00 MS Figueres 1-1 Cerdanyola del Vallès
07/02/2021 14:00 MS Pobla Mafumet 2-2 Vilafranca
07/02/2021 14:00 MS Banyoles 3-1 Sant Andreu
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Villarreal III 0-0 Benicarló
07/02/2021 14:00 MS Silla 1-1 Alzira
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Rayo Vallecano II 2-1 Torrejón
07/02/2021 14:00 MS Móstoles 2-1 Trival Valderas
07/02/2021 14:00 MS Pozuelo Alarcón 0-0 Villanueva Pardillo
07/02/2021 14:00 MS Unión Adarve 4-1 Santa Ana
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
07/02/2021 14:00 MS Alhaurín 1-0 Vélez
07/02/2021 14:00 MS Polideportivo Almería 2-0 Real Jaén
07/02/2021 14:00 MS Loja 0-0 Mancha Real
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:45 MS Villajoyosa 1-4 Elche II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Getafe II 0-2 Poblense
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Llosetense 2-0 San Rafael
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Cartagena FC 1-0 CAP Ciudad de Murcia
07/02/2021 13:30 MS EDMF Churra 0-1 El Palmar
07/02/2021 13:30 MS La Unión Atlético 1-1 Deportiva Minera
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Trujillo 2-3 Jerez
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Calahorra II 4-0 Pradejón
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Rinconeda Polanco 0-1 Ribamontán al Mar
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS Alcorcón II 6-1 Villaverde-Boetticher
07/02/2021 13:30 MS El Álamo 3-4 Real Aranjuez
07/02/2021 13:30 MS Complutense 0-1 Alcobendas Sport
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:15 MS Santutxu 1-0 Tolosa
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
07/02/2021 03:00 TBD Cartagena FC - Huércal Overa
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 23:00 MS Sevilla 3-0 Getafe
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 22:30 MS Fuenlabrada 1-1 Almeria
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:30 MS Elche 2-2 Villarreal
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:30 MS Llagostera 1-0 Lleida Esportiu
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:15 MS UD Logroñés 0-4 Sporting Gijon
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:00 Ertelendi Real Betis II - Yeclano
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:00 MS Extremadura 3-1 Villarrobledo
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:00 MS Balmaseda 0-1 Deusto
06/02/2021 20:00 MS Urduliz 0-1 Anaitasuna
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
06/02/2021 20:00 MS Torrent 1-1 RC Catarroja
06/02/2021 20:00 MS Benigànim 2-1 Novelda
06/02/2021 20:00 MS Acero 1-0 Vilamarxant
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:30 MS Rayo Vallecano W 1-1 Levante W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:30 MS Guijuelo 1-1 Compostela
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:30 MS Aurrerá Ondarroa 0-1 Sestao River
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Pontevedra 0-1 Zamora
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 Ertelendi Deportivo La Coruña II - Villalbés
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Alcúdia 0-0 Mallorca II
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS San Juan 2-0 Pamplona
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Yagüe 1-0 Calasancio
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Azuqueca 2-0 Conquense
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Atlético Albericia 0-1 Sámano
06/02/2021 19:00 MS Bezana 0-0 Siete Villas
06/02/2021 19:00 MS Tropezón 1-0 Solares
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Urgatzi 0-5 Gernika
06/02/2021 19:00 MS JD Somorrostro 1-2 Real Sociedad III
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Roda 3-0 Paterna
06/02/2021 19:00 MS Crevillente 1-0 Hércules II
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
06/02/2021 19:00 MS Gimnástica Segoviana 1-0 Burgos Promesas
06/02/2021 19:00 MS Cristo Atlético 0-1 La Bañeza
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS Mutilvera 3-1 Ejea
06/02/2021 18:30 MS Amorebieta 2-3 Athletic Club II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS Villarrubia 2-2 Badajoz
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS Platges Calvià 2-0 Santa Catalina Atlético
06/02/2021 18:30 MS PE Sant Jordi 0-2 Formentera
06/02/2021 18:30 MS Génova 2-5 Collerense
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS Beti Onak 3-3 Beti Kozkor
06/02/2021 18:30 MS Subiza 2-1 Corellano
06/02/2021 18:30 MS Lourdes 1-0 Cortes
06/02/2021 18:30 MS Huarte 1-0 Burladés
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS Villacañas 2-1 Toledo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:30 MS UD Santa Marta 0-0 Bembibre
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:15 MS Huesca 1-2 Real Madrid
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:15 MS Arenteiro 1-0 Estradense
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:15 MS Cantolagua 2-1 Bidezarra
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:15 MS Cartes 1-3 Gimnástica Torrelavega
06/02/2021 18:15 MS Barreda 1-3 Escobedo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:00 MS FC Cartagena 2-0 Oviedo
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:00 MS Binissalem 2-1 Esporles
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:00 MS River Ega 2-1 Txantrea
06/02/2021 18:00 MS Baztán 1-1 Ardoi
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:00 MS Torrijos 1-1 Tarancón
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
06/02/2021 18:00 MS La Virgen del Camino 0-0 Becerril Campos
06/02/2021 18:00 MS La Granja 2-0 Almazán
06/02/2021 18:00 MS Colegios Diocesanos 3-0 Cultural Cebrereña
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
06/02/2021 17:45 MS Portekizete 0-0 Deportivo Alavés II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
06/02/2021 17:45 MS Cádiz II 1-0 Marbella
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
06/02/2021 17:45 MS Felanitx 1-2 Andratx
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
06/02/2021 16:00 MS Levante 2-2 Granada CF
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
06/02/2021 16:00 MS Granad. Tenerife W 2-2 Atletico Madrid W
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
06/02/2021 16:00 Ertelendi Arucas - Lanzarote
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
06/02/2021 15:00 MS Real Madrid W 3-1 Valencia W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
06/02/2021 15:00 MS Real Oviedo II 1-3 Cultural Leonesa
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
06/02/2021 14:30 MS Constància 3-1 Portmany
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
06/02/2021 14:00 MS Real Sociedad W 1-1 Madrid CFF W
06/02/2021 14:00 MS Real Betis W 2-0 Sporting Huelva W
06/02/2021 14:00 MS Edf Logrono W 0-2 Barcelona W
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
06/02/2021 00:00 Ertelendi UD San Fernando - Unión Viera
06/02/2021 00:00 Ertelendi Guía - Panadería Pulido
06/02/2021 00:00 Ertelendi Güímar - Buzanada
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
05/02/2021 23:00 MS Alaves 1-0 Valladolid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
05/02/2021 23:00 MS Albacete 0-1 Mallorca
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
04/02/2021 23:00 MS Azuaga 2-0 Olivenza
İspanya Copa del Rey İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı )
04/02/2021 23:00 PEN Real Betis 1-1
PS : 1-4
Athletic Club
03/02/2021 23:00 USB Granada CF 3-5 Barcelona
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
03/02/2021 22:15 MS Real Aranjuez 0-1 Trival Valderas
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
03/02/2021 22:00 MS Bergantiños 2-2 Paiosaco
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
03/02/2021 22:00 MS Muleño 0-3 Cartagena FC
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
03/02/2021 22:00 MS Anguiano 2-0 Villegas
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
03/02/2021 22:00 MS Móstoles CF 0-1 Carabanchel
03/02/2021 22:00 MS Villanueva Pardillo 0-1 RSD Alcalá
03/02/2021 22:00 MS Alcobendas Sport 0-2 Flat Earth
03/02/2021 22:00 MS Torrejón 7-0 Santa Ana
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:45 MS SD Logroñés 1-1 Haro Deportivo
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:45 MS Vianés 1-3 Alfaro
03/02/2021 21:45 MS Agoncillo 2-0 La Calzada
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:45 - Pozuelo Alarcón - San Fernando Henares
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:30 MS Trujillo 1-2 Arroyo
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:30 MS Berceo 1-3 Oyonesa
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:30 MS Brea 6-2 Robres
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:30 MS Real Jaén 2-4 Huétor Tájar
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:15 MS Huesca II 0-0 Fraga
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:00 MS Utrera 0-1 Coria CF
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:00 MS Almudévar 2-0 Villanueva CF
03/02/2021 21:00 MS Borja 1-3 Cuarte
03/02/2021 21:00 MS Sariñena 2-4 Barbastro
03/02/2021 21:00 MS Cariñena 0-0 Belchite 97
03/02/2021 21:00 MS CDJ Tamarite 2-1 Valdefierro
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:00 MS Ariznabarra 2-0 San Ignacio
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:00 MS Santfeliuenc 1-2 Vilafranca
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
03/02/2021 21:00 MS Atlético Pinto 1-1 AD Parla
03/02/2021 21:00 MS Villaverde-Boetticher 0-2 Móstoles
İspanya Copa del Rey İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı )
03/02/2021 21:00 USB Levante 1-0 Villarreal
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
03/02/2021 20:15 MS Bembibre 2-1 La Bañeza
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
03/02/2021 20:00 Ertelendi Real Zaragoza II - Illueca
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
03/02/2021 20:00 MS Acero 1-2 Villarreal III
03/02/2021 20:00 MS Intercity 4-1 Benigànim
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
03/02/2021 20:00 MS Gimnástica Segoviana 2-1 Cultural Cebrereña
03/02/2021 20:00 MS Arandina 6-0 Colegios Diocesanos
03/02/2021 19:45 MS Cristo Atlético 1-0 Atlético Astorga
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Orihuela 1-2 Levante II
03/02/2021 19:00 MS Espanyol II 0-2 FC Andora
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Covadonga 0-3 Numancia
03/02/2021 19:00 MS Real Valladolid II 0-2 Sporting Gijón II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 Ertelendi Rayo Majadahonda - Las Rozas
03/02/2021 19:00 MS Villarrobledo 1-2 Mérida AD
03/02/2021 19:00 MS Real Madrid II 3-1 SS Reyes
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Lorca 0-3 Mar Menor
03/02/2021 19:00 MS SFC Minerva 2-1 Olímpico Totana
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Quintanar del Rey 3-0 Almagro
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Jove Español 0-1 Olímpic Xàtiva
03/02/2021 19:00 MS Elche II 1-3 Eldense
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
03/02/2021 19:00 MS Real Ávila 0-0 Mirandés II
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
03/02/2021 18:30 MS Ejea 1-0 Osasuna II
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
03/02/2021 18:30 MS Numancia II 5-0 Real Burgos
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
03/02/2021 18:00 MS Levante W 0-3 Barcelona W
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
03/02/2021 18:00 MS UCAM Murcia II 1-1 Bullense
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
03/02/2021 18:00 MS Conquense 2-1 Toledo
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
03/02/2021 14:00 MS Poblense 0-3 Internacional de Madrid
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
03/02/2021 13:30 MS Alcorcón II 0-1 Leganés II
İspanya Copa del Rey İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı )
02/02/2021 23:00 MS Almeria 0-1 Sevilla
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
02/02/2021 21:00 MS Alzira 2-0 Torrent
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
01/02/2021 23:00 MS Real Betis 1-0 Osasuna
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/02/2021 23:00 MS Sabadell 0-0 UD Logroñés
01/02/2021 21:00 MS Leganes 3-2 Lugo
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 23:00 MS Barcelona 2-1 Athletic Club
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 22:30 MS Tenerife 1-1 Fuenlabrada
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 21:00 MS Deportivo La Coruna 0-0 Unionistas de Salamanca
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:30 MS Granada CF 0-0 Celta Vigo
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:30 MS Deportivo de La Coruña W 1-3 Levante W
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:30 MS Lebrijana 0-1 Rota
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:15 MS Mirandes 2-0 Las Palmas
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 Ertelendi San Rafael - PE Sant Jordi
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 AWD Valdefierro 3-0 San Juan Mozarrifar
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 Ertelendi San Martín - Llanes
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 Ertelendi Vilamarxant - Silla
31/01/2021 20:00 MS Hércules II 0-0 Villajoyosa
31/01/2021 20:00 Ertelendi Saguntino - Roda
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 Ertelendi Moratalaz - Complutense
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
31/01/2021 20:00 Ertelendi Lanzarote - UD San Fernando
31/01/2021 20:00 Ertelendi Tenerife II - Mensajero
31/01/2021 20:00 Ertelendi Vera - Tenisca
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Lleida Esportiu 1-0 Badalona
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Zamora 1-1 Racing Ferrol
31/01/2021 19:00 MS Marino de Luanco 2-1 Real Oviedo II
31/01/2021 19:00 MS Compostela 3-2 Coruxo
31/01/2021 19:00 MS Cultural Leonesa 0-0 Lealtad
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 - Barakaldo - Amorebieta
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Yeclano 0-2 El Ejido
31/01/2021 19:00 MS Lorca Deportiva 2-3 Real Betis II
31/01/2021 19:00 MS Ucam Murcia 1-1 Cordoba
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Choco 2-0 Ourense CF
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Mazarrón FC 1-0 La Unión Atlético
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Jerez 1-0 Arroyo
31/01/2021 19:00 MS Moralo 2-0 Valdivia
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Toledo 0-1 Marchamalo
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Gimnástica Torrelavega 4-2 Vimenor
31/01/2021 19:00 MS Textil Escudo 4-1 Bezana
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Igualada 0-1 Valls
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 Ertelendi Novelda - Intercity
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Móstoles CF 0-0 Alcorcón II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
31/01/2021 19:00 MS Torreperogil 1-0 Loja
31/01/2021 19:00 MS Antequera 0-1 Vélez
31/01/2021 19:00 MS Mancha Real 2-1 Huétor Tájar
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Olot 0-2 Gimnastic
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Langreo 1-2 Burgos
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Calahorra 0-0 Mutilvera
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Navalcarnero 0-0 Getafe II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Atios 1-0 Arenteiro
31/01/2021 18:30 MS UD Ourense 4-0 Pontellas
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Racing Murcia 0-0 Mar Menor
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS CD Coria 2-1 Plasencia
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Corellano 0-0 Beti Onak
31/01/2021 18:30 MS Murchante 1-1 Cantolagua
31/01/2021 18:30 MS Peña Azagresa 3-3 Cirbonero
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Pradejón 1-2 Náxara
31/01/2021 18:30 MS Alberite 2-2 Calahorra II
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Madridejos 0-2 Torrijos
31/01/2021 18:30 MS Pedroñeras 3-2 Guadalajara
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Llanera 1-2 Lenense
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Anaitasuna 0-0 Vitoria
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS Peralada 1-0 Banyoles
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS La Bañeza 2-1 UD Santa Marta
31/01/2021 18:30 MS Almazán 0-3 Burgos Promesas
31/01/2021 18:30 MS Becerril Campos 0-1 Atlético Tordesillas
31/01/2021 18:30 MS Cultural Cebrereña 0-0 Real Burgos
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:15 MS Cadiz 2-4 Atletico Madrid
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:15 MS Villalbés 0-2 Bergantiños
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:15 MS Casalarreina 1-3 Yagüe
31/01/2021 18:15 MS Anguiano 1-1 Berceo
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:15 MS Urraca 0-0 Tuilla
31/01/2021 18:15 MS Mosconia 0-0 Ceares
31/01/2021 18:15 MS Colunga 1-0 Siero
31/01/2021 18:15 MS Condal 0-1 Valdesoto
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Espanyol 2-3 Rayo Vallecano
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 - San Fernando CD - Sanluqueño
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Manacor 0-2 Constància
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Peña Sport 2-0 Lourdes
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Comillas 0-2 Oyonesa
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Sariñena 1-1 Utebo
31/01/2021 18:00 MS Illueca 1-0 Atlético Monzón
31/01/2021 18:00 MS Villanueva CF 0-3 Brea
31/01/2021 18:00 MS Robres 2-2 Calamocha
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Beasain 1-1 Balmaseda
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:00 MS Elche II 1-1 Benigànim