Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 22:30 | MS | FC Andora | 0-1 | Amorebieta | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 23:00 | MS | Atletico Madrid | 0-3 | Barcelona | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 22:00 | MS | Ponferradina | 0-0 | Lugo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:30 | MS | Rayo Vallecano | 2-0 | Real Betis | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:30 | MS | Elche | 3-2 | Albacete | |||
17/03/2024 20:30 | MS | Zaragoza | 0-1 | Espanyol | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Cultural Leonesa | 0-0 | Celta de Vigo II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Real Sociedad III | 1-0 | Náxara | |||
17/03/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 0-0 | Barakaldo | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Athletic Club W | 2-0 | Valencia W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Laredo | 1-1 | Torina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 20:00 | MS | Reddis | 0-1 | Badalona II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:30 | MS | Real Avilés | 2-0 | Real Oviedo II | |||
17/03/2024 19:30 | MS | Zamora | 1-1 | Villalbés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:30 | - | Naval | - | Guarnizo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:30 | MS | Atlético Pulpileño | 1-0 | Alcantarilla | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Arenteiro | 2-2 | Rayo Majadahonda | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-0 | Gimnástica Torrelavega | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-1 | Coruxo | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Compostela | 0-1 | Langreo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Gernika | 1-4 | Tudelano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Terrassa | 4-1 | Europa Fc | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Marbella | 1-0 | Mar Menor | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Águilas | 0-2 | El Palo | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Linense | 1-1 | San Roque Lepe | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Yeclano | 0-1 | Orihuela | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Cacereño | 4-0 | CF Talavera | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Llerenense | 1-0 | Guadalajara | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 2-0 | Ursaria | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Numancia | 3-0 | Mensajero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | - | Luarca | - | Barcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Castro | 1-0 | Sámano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 2-1 | Montañesa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Real Ávila | 0-0 | Cultural Leonesa II | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 0-2 | Atlético Tordesillas | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Bembibre | 1-1 | Burgos Promesas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Jerez | 2-1 | Trujillo | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Don Benito | 0-1 | Villafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | - | Cirbonero | - | Bidezarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | Balsicas Atlético | 2-2 | Algar | |||
17/03/2024 19:00 | MS | CAP Ciudad de Murcia | 1-0 | Lorca Deportiva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:00 | MS | La Calzada | 0-0 | Oyonesa | |||
17/03/2024 19:00 | MS | River Ebro | 1-3 | Anguiano | |||
17/03/2024 19:00 | - | Vianés | - | Racing Rioja | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Casalarreina | 1-1 | Arnedo | |||
17/03/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-0 | Haro Deportivo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Covadonga | 4-0 | Cayón | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Izarra | 2-1 | Mutilvera | |||
17/03/2024 18:30 | MS | Barbastro | 1-1 | San Juan | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Navalcarnero | 0-0 | Getafe II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | UD Santa Marta | 2-1 | Ponferradina II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Montehermoso | 0-4 | Jaraíz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Alesves | 2-3 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Belchite 97 | 2-1 | Utrillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Muleño | 2-1 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:30 | MS | Calahorra II | 0-1 | Alfaro | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:15 | MS | Las Palmas | 0-1 | Almeria | |||
17/03/2024 18:15 | MS | Villarreal | 1-0 | Valencia | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:15 | MS | Racing Ferrol | 2-0 | Valladolid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Real Unión | 1-3 | Real Sociedad II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Atlético Madrid II | 2-0 | Real Madrid II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Racing Santander II | 2-2 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 3-3 | Real Zaragoza II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Real Betis W | 0-0 | Real Sociedad W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Levante II | 0-1 | Elche II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Real Murcia II | 7-1 | El Palmar | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Sevilla | 1-2 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Leganes | 4-0 | Mirandes | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 16:00 | MS | Barcelona W | 7-0 | Granad. Tenerife W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 15:00 | MS | Villanueva Pardillo | 0-2 | AD Parla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 15:00 | MS | Marino | 4-0 | Gran Tarajal | |||
17/03/2024 15:00 | MS | La Cuadra | 1-3 | Tamaraceite | |||
17/03/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 2-0 | Tenerife II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Tuilla | |||
17/03/2024 14:30 | MS | Lenense | 1-1 | Urraca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Prat | 2-0 | L'Hospitalet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:30 | MS | Arroyo | 1-3 | Calamonte | |||
17/03/2024 14:30 | MS | Fuente Cantos | 0-2 | Atlético Pueblonuevo | |||
17/03/2024 14:30 | MS | Moralo | 2-0 | Don Álvaro | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Atlético Baleares | 0-2 | San Fernando CD | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Malaga | 1-0 | Intercity | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Real Murcia | 0-0 | Ibiza | |||
17/03/2024 14:00 | MS | AD Ceuta FC | 3-0 | Sanluqueño | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Melilla | 4-3 | Granada II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Brea | 0-2 | Calahorra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | - | Valencia II | - | Espanyol II | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 1-3 | Sant Andreu | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Saguntino | 2-1 | Penya Independent | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Lleida Esportiu | 3-0 | Formentera | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Manresa | 1-2 | Andratx | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Cádiz II | 1-2 | Sevilla Atletico | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Estepona | 4-1 | Vélez | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Atlético Paso | 2-1 | Unión Adarve | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Illescas | 0-0 | SS Reyes | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Badajoz | 0-0 | Villanovense | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Granada | 0-1 | Atletico Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 0-1 | Real Titánico | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Llanes | 0-1 | L'Entregu | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Praviano | 1-0 | Condal | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Lealtad | 0-1 | Sporting Gijón II | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Llanera | 3-2 | Colunga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés III | 1-2 | Durango | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Vilafranca | 3-0 | Peralada | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Girona II | 4-3 | Grama | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Rapitenca | 0-1 | Castelldefels | |||
17/03/2024 14:00 | MS | L'Escala | 0-1 | Pobla Mafumet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 3-1 | Utiel | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 0-2 | Alcorcón II | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Canillas | 2-2 | RSD Alcalá | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Las Rozas | 2-0 | Collado Villalba | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 0-2 | Real Madrid III | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 1-1 | Torrejón | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Colonia Moscardó | 0-1 | Leganés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Llosetense | 0-3 | Santanyí | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Castuera | 2-1 | RCP Valverdeño | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Olivenza | 1-0 | CD Coria | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Diocesano | 3-3 | Azuaga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | - | Avance Ezcabarte | - | Txantrea | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Beti Onak | 2-5 | Subiza | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Burladés | 0-1 | Oberena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Unión Molinense | 0-0 | UD Caravaca | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 2-0 | Plus Ultra | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Racing Murcia | 3-0 | Bullense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 3-2 | Varea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:45 | MS | Siete Villas | 1-1 | Vimenor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:45 | MS | Tona | 1-2 | San Cristóbal | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:30 | MS | La Unión Atlético | 2-1 | Antoniano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:30 | MS | Portekizete | 2-1 | San Ignacio | |||
17/03/2024 13:30 | MS | Basconia | 0-0 | Vitoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:30 | MS | Trival Valderas | 1-0 | Galapagar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:30 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 3-0 | Collerense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:00 | MS | Real Betis II | 1-0 | Cartagena LU II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 13:00 | MS | Montijo | 1-2 | UD San Fernando | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 23:00 | MS | Athletic Club | 2-0 | Alaves | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 23:00 | MS | Sporting Gijon | 1-0 | Alcorcon | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:00 | MS | Mérida AD | 1-3 | Alcoyano | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:00 | MS | Real Madrid W | 1-0 | Eibar W | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:00 | MS | Utebo | 2-2 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Getafe | 1-0 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Tenerife | 0-0 | Huesca | |||
16/03/2024 20:30 | MS | Oviedo | 1-1 | Racing Santander | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:30 | MS | Cristo Atlético | 0-1 | Salamanca UDS | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Sestao River | 2-0 | SD Logroñés | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Deportivo La Coruna | 1-1 | Sabadell | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Antequera | 1-1 | Recreativo Huelva | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Castellón | 2-3 | Cordoba | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Alzira | 1-0 | Cerdanyola del Vallès | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Badalona | 3-1 | Torrent | |||
16/03/2024 20:00 | MS | La Nucía | 0-0 | Hércules | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Sevilla W | 3-0 | Levante Las Planas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Revilla | 2-2 | Tropezón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Deusto | 3-2 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | MS | Herbania | 1-1 | Unión Sur Yaiza | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Buzanada | 1-0 | Teror | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Villa Santa Brígida | 1-2 | Lanzarote | |||
16/03/2024 19:30 | MS | Santa Úrsula | 1-1 | San Bartolomé | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:30 | MS | Lerinés | 2-1 | Lagunak | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Cornellà | 0-0 | Gimnastic | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Arandina | 0-1 | Guijuelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Manchego | 2-1 | Ucam Murcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Ceares | 2-0 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Colindres | 1-2 | Solares | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Atlético Mineros | 1-0 | Escobedo | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Atlético Albericia | 4-0 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Urduliz | 0-2 | Beasain | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Olot | 2-1 | Mollerussa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Jove Español | 2-0 | Castellón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Villaralbo | 0-0 | Almazán | |||
16/03/2024 19:00 | MS | La Virgen del Camino | 0-1 | Colegios Diocesanos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Platges Calvià | 3-0 | Manacor | |||
16/03/2024 19:00 | MS | Alcúdia | 2-2 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Tarancón | 2-0 | Villacañas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:45 | MS | Bezana | 1-0 | Cartes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:45 | MS | Derio | 0-2 | Touring | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 1-0 | Pasaia KE | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 2-0 | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Laguna de Duero | 0-0 | Palencia CF | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Mirandés II | 0-1 | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Binissalem | 1-3 | Poblense | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Felanitx | 2-0 | Alaior | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Cortes | 3-1 | Cantolagua | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 1-0 | Cieza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Comillas | 1-1 | UD Logroñés II | |||
16/03/2024 18:30 | MS | Berceo | 2-3 | Alberite | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Osasuna | 2-4 | Real Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Eibar | 2-0 | Villarreal II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:15 | MS | Athletic Club II | 2-1 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Teruel | 2-4 | Barcelona B | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Fuenlabrada | 0-0 | Tarazona | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Unionistas de Salamanca | 1-2 | Osasuna II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Algeciras | 2-1 | Linares Deportivo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Ourense CF | 4-1 | Real Valladolid II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Sporting Huelva W | 1-1 | Levante W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Burriana | 3-1 | Ontinyent 1931 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Patacona | 3-2 | Acero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Rayo Vallecano II | 0-4 | Móstoles | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Inter Manacor | 0-9 | Mallorca II | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Arenal | 1-1 | Constància | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Mercadal | 2-1 | Portmany | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-0 | Ardoi | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:00 | MS | Mallorca | 1-0 | Granada CF | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 16:00 | MS | Burgos | 1-1 | Levante | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 15:00 | MS | Panadería Pulido | 1-2 | Ibarra | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 14:00 | MS | Villarreal W | 1-4 | Madrid CFF W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 14:00 | MS | Atzeneta | 0-0 | Silla | |||
16/03/2024 14:00 | MS | Torrellano | 3-1 | Rayo Ibense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 14:00 | MS | Arucas | 0-0 | Atlético Victoria | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 23:00 | MS | Real Sociedad | 2-0 | Cadiz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 23:00 | MS | Añorga | 1-1 | Lagun Onak | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:30 | MS | Eldense | 0-0 | FC Cartagena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:00 | MS | CF Gandía | 0-0 | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 22:00 | MS | Peña Sport | 1-1 | Pamplona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 20:30 | MS | Castellonense | 0-0 | Roda | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 22:30 | MS | Europa Fc | 3-3 | Valencia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 21:30 | MS | Almudévar | 0-0 | Utrillas | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 21:00 | MS | Levante | 0-0 | FC Andora | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 19:00 | MS | La Virgen del Camino | 0-1 | Atlético Tordesillas | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 23:00 | MS | Almeria | 2-2 | Sevilla | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 22:30 | MS | Amorebieta | 0-1 | Leganes | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 23:00 | MS | Real Betis | 2-3 | Villarreal | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 23:00 | MS | Alcorcon | 1-1 | Espanyol | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:00 | MS | Recreativo Huelva | 1-1 | Atlético Madrid II | |||
10/03/2024 22:00 | MS | San Fernando CD | 0-1 | Mérida AD | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 21:30 | MS | Pontevedra II | 0-2 | Polvorín | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 21:00 | MS | El Ejido | 0-4 | Juventud Torremolinos | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:30 | MS | Real Madrid | 4-0 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:30 | MS | Eibar | 0-1 | Burgos | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Osasuna II | 1-2 | Fuenlabrada | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Alcoyano | 2-0 | Castellón | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Deportivo Alavés II | 6-2 | Valle Egüés | |||
10/03/2024 20:00 | MS | Barakaldo | 2-0 | Brea | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Hércules | 0-0 | Valencia II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Orihuela | 0-0 | Real Betis II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Atletico Madrid W | 1-0 | Sporting Huelva W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Xerez | 1-2 | Pozoblanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:30 | MS | Urraca | 2-0 | Ceares | |||
10/03/2024 19:30 | MS | Caudal | 1-1 | Llanes | |||
10/03/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 3-1 | Luarca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:30 | MS | San Ignacio | 1-1 | Derio | |||
10/03/2024 19:30 | MS | Durango | 1-1 | Deusto | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:30 | MS | Atlético Tomelloso | 0-1 | Azuqueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:30 | MS | Bullense | 0-1 | Deportiva Minera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:15 | MS | Colunga | 0-1 | Praviano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:15 | MS | Ponferradina II | 1-2 | Cristo Atlético | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Lugo | 1-1 | Unionistas de Salamanca | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 2-1 | Ourense CF | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Coruxo | 2-0 | Racing Santander II | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Guijuelo | 1-0 | Marino de Luanco | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 2-0 | Real Avilés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Tudelano | 0-0 | Real Sociedad III | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Náxara | 1-0 | Utebo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Sant Andreu | 0-0 | Manresa | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Cerdanyola del Vallès | 2-0 | Terrassa | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Cartagena LU II | 1-1 | La Unión Atlético | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Villanovense | 0-1 | Navalcarnero | |||
10/03/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 1-2 | Badajoz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Sarriana | 1-0 | Betanzos | |||
10/03/2024 19:00 | MS | UD Ourense | 1-1 | Barbadás | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 1-0 | Estradense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Tuilla | 3-1 | Lenense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Vimenor | 0-1 | Atlético Mineros | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Tropezón | 1-1 | Bezana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Rayo Ibense | 1-1 | Castellonense | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Acero | 1-3 | Jove Español | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | Atzeneta | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Soneja | 1-1 | Villarreal III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Almazán | 1-2 | Real Ávila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Arenas Armilla | 1-3 | Almería II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Atlético Espeleño | 3-0 | Bollullos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Don Álvaro | 2-0 | Arroyo | |||
10/03/2024 19:00 | MS | CD Coria | 4-1 | Jerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Utrillas | 0-2 | CDJ Tamarite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | San Clemente | 3-0 | Toledo | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Marchamalo | 1-0 | Huracán Balazote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | UD Caravaca | 2-2 | Real Murcia II | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Cieza | 3-1 | Atlético Pulpileño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-0 | Tedeón | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 2-0 | Comillas | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Haro Deportivo | 1-2 | Peña Balsamaiso | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Arnedo | 3-3 | River Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:45 | MS | Torina | 3-2 | Siete Villas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:45 | MS | Alberite | 0-1 | Casalarreina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Calahorra | 0-1 | Gernika | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Peralada | 1-1 | L'Escala | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Galapagar | 1-1 | Las Rozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Salamanca UDS | 1-1 | Villaralbo | |||
10/03/2024 18:30 | MS | Atlético Tordesillas | 1-0 | Mirandés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Córdoba II | 1-1 | Puente Genil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | RCP Valverdeño | 2-1 | Moralo | |||
10/03/2024 18:30 | MS | Trujillo | 2-1 | Montehermoso | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Cantolagua | 4-4 | Peña Sport | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Illueca | 0-1 | Ebro | |||
10/03/2024 18:30 | MS | Atlético Monzón | 0-1 | Huesca II | |||
10/03/2024 18:30 | MS | Fuentes | 0-1 | Almudévar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Torrijos | 0-1 | Quintanar del Rey | |||
10/03/2024 18:30 | MS | La Solana | 0-0 | Villarrubia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Plus Ultra | 1-3 | Balsicas Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:30 | MS | Anguiano | 2-2 | Calahorra II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Las Palmas | 0-2 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Villarreal II | 0-1 | Elche | |||
10/03/2024 18:15 | MS | Levante | 1-0 | Sporting Gijon | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:15 | MS | Real Oviedo II | 0-1 | Zamora | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Sabadell | 1-1 | Cultural Leonesa | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Sanluqueño | 0-0 | Malaga | |||
10/03/2024 18:00 | MS | Linares Deportivo | 2-0 | Real Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Vélez | 1-1 | Manchego | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Valencia W | 2-2 | Real Betis W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Arosa | 1-0 | Silva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Calamonte | 1-0 | Olivenza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Cariñena | 2-2 | Belchite 97 | |||
10/03/2024 18:00 | MS | Ejea | 2-1 | Fraga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | UCAM Murcia II | 1-0 | CAP Ciudad de Murcia | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Alaves | 1-0 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Racing Santander | 4-2 | Tenerife | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:00 | MS | Real Sociedad W | 1-7 | Barcelona W | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 15:00 | MS | Mensajero | 1-0 | Illescas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 15:00 | MS | Mallorca II | 3-0 | Mercadal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 2-1 | La Cuadra | |||
10/03/2024 15:00 | MS | Atlético Victoria | 0-0 | Panadería Pulido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:45 | MS | Ciudad de Lucena | 1-0 | La Palma | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | Antoniano | 3-0 | Marbella | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | UD San Fernando | 1-0 | Gimnástica Segoviana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | L'Hospitalet | 1-0 | Olot | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:30 | MS | Villafranca | 3-1 | Diocesano | |||
10/03/2024 14:30 | MS | Atlético Pueblonuevo | 1-0 | Jaraíz | |||
10/03/2024 14:30 | MS | Fuente Cantos | 0-4 | Don Benito | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:15 | MS | Maracena | 0-0 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
10/03/2024 14:15 | MS | Rincón | 1-1 | Polideportivo Almería | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:15 | MS | Azuaga | 2-1 | Castuera | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Gimnastic | 1-1 | Deportivo La Coruna | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Intercity | 1-0 | Melilla | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Cordoba | 2-0 | Atlético Baleares | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Ibiza | 2-2 | Algeciras | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Granada II | 0-1 | AD Ceuta FC | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Cayón | 1-1 | Arandina | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Real Valladolid II | 2-0 | Compostela | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Andratx | 1-1 | Saguntino | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Torrent | 2-3 | Peña Deportiva | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Penya Independent | 2-1 | Alzira | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | San Roque Lepe | 1-1 | Cádiz II | |||
10/03/2024 14:00 | MS | El Palo | 1-1 | Yeclano | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Mar Menor | 1-0 | Linense | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Ucam Murcia | 0-0 | Águilas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 2-1 | Llerenense | |||
10/03/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 2-0 | Atlético Paso | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Ursaria | 1-0 | Cacereño | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Levante W | 1-2 | Athletic Club W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Viveiro | 2-0 | Paiosaco | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Atlético Arteixo | 3-0 | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Condal | 0-5 | Lealtad | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 5-0 | Gijón Industrial | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Montañesa | 2-1 | Vilafranca | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Castelldefels | 1-3 | Prat | |||
10/03/2024 14:00 | MS | San Cristóbal | 2-1 | Reddis | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Mollerussa | 0-2 | Vilassar Mar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Utiel | 0-2 | Levante II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Móstoles | 4-0 | Pozuelo Alarcón | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Real Madrid III | 2-1 | Alcobendas Sport | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Palencia CF | 0-0 | Becerril Campos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Huétor Vega | 3-1 | Mancha Real | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Torreperogil | 1-1 | Málaga City | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Cabecense | 1-4 | Conil | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Gerena | 0-1 | Xerez Deportivo | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Sevilla III | 0-0 | Cartaya | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 2-6 | Coria CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Alaior | 0-0 | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 1-1 | Villa Santa Brígida | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Binéfar | 1-1 | Épila | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Cuarte | 0-0 | Caspe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Albacete II | 2-2 | Conquense | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Socuéllamos | 3-2 | Villarrobledo | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Calvo Sotelo | 1-0 | Cazalegas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Algar | 0-2 | Muleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 14:00 | MS | Varea | 2-4 | Vianés | |||
10/03/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 1-0 | Berceo | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 0-4 | La Calzada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:45 | MS | Grama | 3-1 | Tona | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | Real Zaragoza II | 3-1 | Izarra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | Getafe II | 0-3 | Numancia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | Padura | 0-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | AD Parla | 0-0 | Colonia Moscardó | |||
10/03/2024 13:30 | MS | Torrejón | 2-0 | Canillas | |||
10/03/2024 13:30 | MS | Collado Villalba | 3-0 | Rayo Vallecano II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | Subiza | 5-0 | Alesves | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:30 | MS | El Palmar | 2-0 | Montecasillas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:00 | MS | Formentera | 0-0 | Badalona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 13:00 | MS | Silla | 0-1 | Torrellano | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 23:00 | MS | Girona | 2-0 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 23:00 | MS | FC Cartagena | 2-1 | Racing Ferrol | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:30 | MS | Huétor Tájar | 0-0 | Torre del Mar | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:00 | MS | Tarazona | 1-2 | Arenteiro | |||
09/03/2024 22:00 | MS | Real Sociedad II | 1-2 | Cornellà | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:00 | MS | Borja | 0-2 | Calamocha | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:00 | MS | Celta de Vigo II | 0-0 | Ponferradina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:00 | MS | Solares | 0-2 | Revilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:00 | MS | Lorca Deportiva | 3-1 | Unión Molinense | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:30 | MS | Granada CF | 2-3 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:30 | MS | Mirandes | 3-1 | Eldense | |||
09/03/2024 20:30 | MS | Valladolid | 2-0 | Zaragoza | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:30 | MS | Sevilla W | 0-1 | Real Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:30 | MS | Unión Sur Yaiza | 1-1 | Buzanada | |||
09/03/2024 20:30 | MS | San Bartolomé | 5-0 | Arucas | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | SD Logroñés | 0-2 | Teruel | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Real Madrid II | 0-0 | Antequera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Langreo | 0-5 | Covadonga | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Arenas Getxo | 2-1 | UD Logroñés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Espanyol II | 3-1 | Lleida Esportiu | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Europa Fc | 4-2 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Montijo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Alondras | 0-0 | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | RSD Alcalá | 1-1 | Villanueva Pardillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Ibarra | 1-2 | Las Palmas II | |||
09/03/2024 19:45 | MS | Gran Tarajal | 0-0 | Santa Úrsula | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:30 | MS | Burgos Promesas | 3-0 | Laguna de Duero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:30 | MS | Málaga II | 1-0 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Somozas | 0-0 | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Barcia | 1-1 | Avilés Stadium | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Real Titánico | 0-5 | Llanera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Sámano | 2-1 | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 5-1 | Urduliz | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Lagun Onak | 2-1 | Deportivo Alavés III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Badalona II | 3-1 | Rapitenca | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Pobla Mafumet | 1-1 | Girona II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Cultural Leonesa II | 4-1 | Bembibre | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Atlético Astorga | 1-2 | La Virgen del Camino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Portmany | 2-0 | Felanitx | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Constància | 2-0 | Binissalem | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Alcantarilla | 0-1 | Racing Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:45 | MS | Villalbés | 1-0 | Deportivo La Coruña II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:45 | MS | Escobedo | 2-1 | Colindres | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 0-0 | Barbastro | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Madrid CFF W | 1-2 | Eibar W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Guarnizo | 0-0 | Castro | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Cartes | 0-1 | Naval | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Velarde | 0-1 | Laredo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Beasain | 0-1 | Portekizete | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Pasaia KE | 0-4 | Basconia | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Touring | 0-1 | Anaitasuna | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Santanyí | 1-0 | Alcúdia | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Poblense | 5-0 | Inter Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Txantrea | 1-1 | Beti Kozkor | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Ardoi | 4-0 | Lerinés | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Cadiz | 2-0 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Albacete | 1-2 | Oviedo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Leganés II | 1-1 | Trival Valderas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:15 | MS | Sóller | 0-7 | Ibiza Islas Pitiusas | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Barcelona B | 2-1 | Sestao River | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Rayo Majadahonda | 1-1 | Real Unión | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | Burriana | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Roda | 2-0 | Patacona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Alcorcón II | 0-2 | Tres Cantos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 0-2 | UD Santa Marta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Collerense | 1-2 | Arenal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:00 | MS | Oberena | 1-2 | Beti Onak | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Lagunak | 1-2 | Cirbonero | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Bidezarra | 2-2 | Cortes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 17:30 | MS | Vitoria | 2-0 | Añorga | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 16:00 | MS | Valencia | 1-0 | Getafe | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 16:00 | MS | Levante Las Planas | 1-2 | Granada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 15:30 | MS | Tamaraceite | 2-1 | Herbania | |||
09/03/2024 15:30 | MS | Teror | 1-1 | Marino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 15:00 | MS | Ceuta II | 3-0 | Utrera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | MS | San Juan | 1-0 | Athletic Club II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | MS | Sevilla Atletico | 1-0 | Estepona | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | MS | Granad. Tenerife W | 1-1 | Villarreal W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | Ertelendi | Motril | - | Atlético Melilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 14:00 | MS | Manacor | 3-2 | Llosetense | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 23:00 | MS | Barcelona | 1-0 | Mallorca | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 22:30 | MS | Huesca | 2-0 | FC Andora | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 22:00 | MS | Huarte | 0-1 | Avance Ezcabarte | |||
08/03/2024 21:45 | MS | Pamplona | 2-3 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 18:00 | MS | Castellón II | 3-1 | CF Gandía | |||
06/03/2024 22:30 | MS | Rayo Ibense | 0-1 | Jove Español | |||
06/03/2024 21:45 | MS | Utiel | 0-0 | Atzeneta | |||
06/03/2024 21:30 | MS | Levante II | 0-1 | Burriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 21:00 | MS | Villaralbo | 2-1 | Laguna de Duero | |||
06/03/2024 20:00 | MS | Almazán | 1-0 | Ponferradina II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 19:30 | MS | Acero | 1-0 | Soneja | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 23:00 | MS | Osasuna | 1-0 | Alaves | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 22:30 | MS | Elche | 3-0 | Alcorcon | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 23:00 | MS | Athletic Club | 0-0 | Barcelona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 23:00 | MS | Leganes | 0-2 | Eibar | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 22:00 | MS | Antequera | 2-3 | Cordoba | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 21:00 | MS | Deportivo La Coruna | 4-1 | Lugo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 21:00 | MS | Terrassa | 1-0 | Penya Independent | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:30 | MS | Mallorca | 1-0 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:30 | MS | Zaragoza | 0-1 | Amorebieta | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | Sestao River | 3-0 | Sabadell | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | AD Ceuta FC | 2-1 | Intercity | |||
03/03/2024 20:00 | MS | Castellón | 1-0 | San Fernando CD | |||
03/03/2024 20:00 | MS | Real Murcia | 1-0 | Recreativo Huelva | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 1-0 | San Juan | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | Valencia II | 0-1 | Lleida Esportiu | |||
03/03/2024 20:00 | MS | Hércules | 0-0 | Europa Fc | |||
03/03/2024 20:00 | MS | La Nucía | 0-2 | Cerdanyola del Vallès | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | Estradense | 1-1 | Arosa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 20:00 | MS | Xerez Deportivo | 2-0 | Ciudad de Lucena | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Zamora | 1-2 | Deportivo La Coruña II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Urraca | 1-0 | Tuilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Collado Villalba | 1-2 | Galapagar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Ciudad de Torredonjimeno | 2-1 | El Ejido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Puente Genil | 2-2 | Atlético Espeleño | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 1-0 | Cayón | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Real Avilés | 4-0 | Coruxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Real Sociedad III | 1-2 | Calahorra | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Náxara | 1-0 | Tudelano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Yeclano | 4-2 | Ucam Murcia | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Águilas | 1-0 | Vélez | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Antoniano | 0-0 | Cartagena LU II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 3-0 | Ursaria | |||
03/03/2024 19:00 | Ertelendi | Gimnástica Segoviana | - | Guadalajara | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 3-1 | Betanzos | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Barbadás | 2-0 | Pontevedra II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Luarca | 2-2 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Castro | 2-2 | Cartes | |||
03/03/2024 19:00 | - | Naval | - | Tropezón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 3-1 | Vilafranca | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Olot | 0-0 | Castelldefels | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Reddis | 1-0 | Grama | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-2 | Utiel | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 3-1 | Burgos Promesas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Cartaya | 1-0 | Cabecense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Platges Calvià | 1-0 | Portmany | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Montehermoso | 1-1 | CD Coria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Cirbonero | 1-2 | Ardoi | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Atlético Monzón | 1-0 | Fuentes | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Belchite 97 | 0-2 | Cuarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Quintanar del Rey | 4-1 | Atlético Tomelloso | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Villarrobledo | 1-1 | La Solana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | Balsicas Atlético | 3-4 | Bullense | |||
03/03/2024 19:00 | MS | UD Caravaca | 3-0 | Lorca Deportiva | |||
03/03/2024 19:00 | MS | CAP Ciudad de Murcia | 1-2 | Algar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:00 | MS | La Calzada | 2-2 | Comillas | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-1 | Anguiano | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-0 | Haro Deportivo | |||
03/03/2024 19:00 | MS | River Ebro | 2-1 | Alberite | |||
03/03/2024 19:00 | MS | Peña Balsamaiso | 0-4 | Alfaro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:45 | MS | Compostela | 1-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:45 | MS | Real Ávila | 0-2 | Salamanca UDS | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:45 | MS | Muleño | 1-4 | Plus Ultra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Izarra | 1-0 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Marbella | 1-0 | Linense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Llerenense | 2-2 | SS Reyes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Celta de Vigo III | 1-5 | Alondras | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 0-1 | San Ignacio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 0-0 | Acero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Rayo Vallecano II | 3-0 | Pozuelo Alarcón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Sóller | 0-1 | Santanyí | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Jaraíz | 1-0 | Trujillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Fraga | 3-0 | Cariñena | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Épila | 1-0 | Borja | |||
03/03/2024 18:30 | MS | CDJ Tamarite | 2-2 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Conquense | 1-0 | Marchamalo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:30 | MS | Calahorra II | 4-0 | Arnedo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:15 | MS | Atletico Madrid | 2-1 | Real Betis | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:15 | MS | Tenerife | 2-1 | Mirandes | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Real Unión | 0-0 | Barcelona B | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Atlético Madrid II | 1-1 | Alcoyano | |||
03/03/2024 18:00 | MS | Linares Deportivo | 1-2 | Sanluqueño | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Racing Santander II | 1-2 | Guijuelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Brea | 0-1 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Ponferradina II | 1-0 | Colegios Diocesanos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Real Jaén | 1-0 | Torreperogil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 4-0 | Arenal | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | Villarreal | 5-1 | Granada CF | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:00 | MS | FC Andora | 2-1 | Valladolid | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:30 | MS | Polvorín | 0-0 | Bergantiños | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:30 | MS | Villa Santa Brígida | 3-0 | Ibarra | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Marino | 1-1 | Unión Sur Yaiza | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:00 | MS | Atlético Paso | 1-0 | Mensajero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:00 | MS | Villanueva Pardillo | 0-0 | Torrejón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 3-0 | Atlético Victoria | |||
03/03/2024 15:00 | MS | La Cuadra | 0-1 | Herbania | |||
03/03/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 1-2 | Tenerife II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:30 | MS | Rapitenca | 4-0 | San Cristóbal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:30 | MS | Jerez | 0-0 | Calamonte | |||
03/03/2024 14:30 | MS | Arroyo | 1-1 | RCP Valverdeño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:15 | MS | Racing Murcia | 0-3 | Cieza | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Melilla | 0-1 | Real Madrid II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Malaga | 1-0 | Ibiza | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Mérida AD | 2-1 | Atlético Baleares | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Covadonga | 1-1 | Real Valladolid II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Real Oviedo II | 2-3 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Barbastro | 1-1 | Real Zaragoza II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 0-1 | Formentera | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Saguntino | 0-2 | Sant Andreu | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Manresa | 1-2 | Torrent | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Alzira | 2-2 | Andratx | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Cádiz II | 3-0 | Mar Menor | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Badajoz | 0-0 | Navalcarnero | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Numancia | 1-0 | Villanovense | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Montijo | 2-1 | Unión Adarve | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Viveiro | 1-2 | Atlético Arteixo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Lenense | 2-0 | Sporting Gijón II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Llanera | 5-0 | Barcia | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 2-3 | L'Entregu | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Ceares | 1-0 | Llanes | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Praviano | 2-2 | Real Titánico | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Prat | 0-2 | Badalona II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Mollerussa | 2-5 | L'Hospitalet | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Girona II | 1-1 | Peralada | |||
03/03/2024 14:00 | MS | L'Escala | 3-1 | Montañesa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Jove Español | 2-1 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 1-2 | Real Madrid III | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Las Rozas | 5-0 | Leganés II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 1-3 | Móstoles | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Colonia Moscardó | 1-3 | RSD Alcalá | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | UD Santa Marta | 0-2 | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Torre del Mar | 0-1 | Arenas Armilla | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Polideportivo Almería | 3-1 | Maracena | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Mancha Real | 1-1 | Huétor Tájar | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Almería II | 4-0 | Rincón | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 1-1 | Málaga II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Bollullos | 1-2 | Gerena | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Utrera | 0-1 | Xerez | |||
03/03/2024 14:00 | MS | La Palma | 2-2 | Ayamonte | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Coria CF | 0-0 | Sevilla III | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Pozoblanco | 0-0 | Córdoba II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Arucas | 2-1 | Gran Tarajal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Moralo | 0-0 | Azuaga | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Diocesano | 3-0 | Fuente Cantos | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Olivenza | 2-0 | Don Álvaro | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Castuera | 1-1 | Villafranca | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Don Benito | 1-0 | Atlético Pueblonuevo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Cazalegas | 1-0 | San Clemente | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Toledo | 1-1 | Albacete II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Unión Molinense | 0-1 | UCAM Murcia II | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 1-0 | Alcantarilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 0-4 | Varea | |||
03/03/2024 14:00 | MS | Casalarreina | 0-1 | UD Logroñés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:45 | MS | Lealtad | 0-1 | Colunga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:45 | Ertelendi | Tona | - | Pobla Mafumet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:45 | MS | Castellonense | 1-0 | Silla | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:30 | MS | La Unión Atlético | 0-0 | Orihuela | |||
03/03/2024 13:30 | MS | Real Betis II | 2-0 | El Palo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:30 | MS | Basconia | 1-0 | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:30 | MS | Trival Valderas | 1-1 | AD Parla | |||
03/03/2024 13:30 | MS | Canillas | 1-1 | Alcorcón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:30 | MS | Conil | 0-0 | Ceuta II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:00 | MS | Cacereño | 2-0 | UD San Fernando | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 13:00 | MS | Huesca II | 0-1 | Calamocha | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 12:00 | MS | Real Murcia II | 6-2 | Montecasillas | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 23:00 | MS | Valencia | 2-2 | Real Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 23:00 | MS | Burgos | 3-0 | FC Cartagena | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:00 | MS | Unionistas de Salamanca | 0-2 | Celta de Vigo II | |||
02/03/2024 22:00 | MS | Cornellà | 0-0 | Osasuna II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 22:00 | MS | Añorga | 1-1 | Pasaia KE | |||
02/03/2024 21:00 | MS | Urduliz | 2-1 | Portekizete | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Getafe | 3-3 | Las Palmas | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Oviedo | 3-2 | Levante | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | MS | Rápido Bouzas | 0-0 | Somozas | |||
02/03/2024 20:30 | MS | Arzúa | 0-3 | UD Ourense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:30 | Ertelendi | Gijón Industrial | - | Condal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:15 | MS | Silva | 1-0 | Sarriana | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Cultural Leonesa | 1-1 | Tarazona | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Real Sociedad II | 1-0 | SD Logroñés | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Teruel | 1-0 | Rayo Majadahonda | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Ourense CF | 2-0 | Villalbés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Gernika | 0-1 | Barakaldo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Badalona | 1-0 | Espanyol II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Revilla | 1-0 | Escobedo | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Laredo | 1-0 | Siete Villas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Buzanada | 2-0 | Tamaraceite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Peña Sport | 2-2 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 20:00 | MS | Villarrubia | 0-1 | Calvo Sotelo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:45 | MS | Deusto | 1-0 | Lagun Onak | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:30 | MS | Utebo | 2-0 | Valle Egüés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:30 | MS | Santa Úrsula | 2-0 | Teror | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:30 | MS | Azuqueca | 2-2 | Socuéllamos | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-0 | Langreo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Manchego | 1-1 | Sevilla Atletico | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Atlético Mineros | 2-2 | Torina | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Atlético Albericia | 1-2 | Guarnizo | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Colindres | 1-0 | Vimenor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Leioa | 2-1 | Durango | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Cristo Atlético | 2-0 | Villaralbo | |||
02/03/2024 19:00 | Ertelendi | Bembibre | - | Almazán | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Málaga City | 0-1 | Motril | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Tarancón | 0-2 | Torrijos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 19:00 | MS | Atlético Pulpileño | 1-0 | El Palmar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:45 | MS | Bezana | 1-2 | Solares | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:45 | MS | Derio | 0-0 | Beasain | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Estepona | 3-1 | San Roque Lepe | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Illescas | 0-0 | Getafe II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Velarde | 1-1 | Sámano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 2-1 | Touring | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 0-0 | Elche II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Mirandés II | 0-1 | Palencia CF | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Laguna de Duero | 0-1 | Cultural Leonesa II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Llosetense | 1-0 | Alaior | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Felanitx | 0-1 | Mallorca II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Beti Onak | 2-2 | Pamplona | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Cortes | 1-0 | Lagunak | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Cantolagua | 0-0 | Bidezarra | |||
02/03/2024 18:30 | Ertelendi | Avance Ezcabarte | - | Subiza | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Lerinés | 2-1 | Txantrea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Caspe | 2-1 | Binéfar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Villacañas | 2-0 | Huracán Balazote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Berceo | 1-0 | Oyonesa | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:15 | MS | Rayo Vallecano | 1-1 | Cadiz | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:15 | MS | Espanyol | 0-0 | Huesca | |||
02/03/2024 18:15 | MS | Racing Ferrol | 2-2 | Racing Santander | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Arenteiro | 0-1 | Gimnastic | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Fuenlabrada | 2-1 | Ponferradina | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Algeciras | 1-1 | Granada II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Athletic Club II | 3-1 | Mutilvera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Deportivo Alavés III | 0-2 | Vitoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Torrellano | 2-3 | Ontinyent 1931 | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Patacona | 0-1 | Rayo Ibense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 2-0 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:00 | MS | Ebro | 1-1 | Ejea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 17:30 | MS | Alesves | 1-0 | Oberena | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:00 | MS | Sevilla | 3-2 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 16:00 | MS | Eldense | 2-0 | Villarreal II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 15:00 | MS | Atlético Melilla | 0-3 | Huétor Vega | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 15:00 | MS | Panadería Pulido | 3-1 | San Bartolomé | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 13:30 | MS | Villarreal III | 1-1 | Levante II | |||
02/03/2024 13:30 | MS | Soneja | 1-5 | Castellón II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 23:00 | MS | Celta Vigo | 1-0 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 22:30 | MS | Sporting Gijon | 2-1 | Albacete | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 19:00 | MS | Alcúdia | 2-0 | Manacor | |||
01/03/2024 18:30 | MS | Inter Manacor | 0-0 | Constància | |||
01/03/2024 14:00 | MS | Mercadal | 1-0 | Poblense | |||
01/03/2024 14:00 | MS | Binissalem | 3-0 | Collerense | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/02/2024 23:30 | MS | Athletic Club | 3-0 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 20:00 | MS | Roda | 1-3 | CF Gandía | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 19:00 | MS | Atlético Espeleño | 1-2 | Conil | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/02/2024 23:30 | PEN | Real Sociedad | 1-1 PS : 4-5 |
Mallorca | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/02/2024 14:00 | MS | Torrent | 1-1 | Saguntino | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 23:00 | MS | Girona | 3-0 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 22:30 | MS | Mirandes | 0-3 | Huesca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 17:00 | MS | Castellón II | 2-2 | Villarreal III | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 23:00 | MS | Real Madrid | 1-0 | Sevilla | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 23:00 | MS | Amorebieta | 1-1 | Albacete | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:00 | MS | Osasuna II | 0-4 | Deportivo La Coruna | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:00 | MS | Intercity | 1-3 | Linares Deportivo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 21:30 | MS | Pontevedra II | 1-0 | Arzúa | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 21:00 | MS | Lugo | 0-0 | Fuenlabrada | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:30 | MS | Las Palmas | 1-1 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:30 | MS | FC Cartagena | 0-1 | Elche | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Barcelona B | 4-0 | Cultural Leonesa | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Sanluqueño | 0-0 | Algeciras | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Barakaldo | 5-0 | Real Sociedad III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Badalona II | 0-2 | Olot | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | El Ejido | 0-1 | Polideportivo Almería | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 2-2 | Llanera | |||
25/02/2024 19:30 | MS | Caudal | 2-0 | Avilés Stadium | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:30 | MS | Tropezón | 2-3 | Castro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:30 | MS | Motril | 0-0 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:30 | MS | Bullense | 0-2 | Muleño | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-0 | Covadonga | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 1-3 | Zamora | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Tudelano | 0-0 | Utebo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Lleida Esportiu | 0-1 | Badalona | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Cerdanyola del Vallès | 1-1 | Hércules | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Sant Andreu | 3-0 | Alzira | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Linense | 0-0 | Cádiz II | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Orihuela | 2-0 | Antoniano | |||
25/02/2024 19:00 | MS | San Roque Lepe | 1-1 | Manchego | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Villanovense | 2-1 | Illescas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 2-0 | Barbadás | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Somozas | 2-3 | Viveiro | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Arosa | 0-0 | Polvorín | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Alondras | 2-1 | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Solares | 0-0 | Naval | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Vimenor | 3-0 | Revilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | San Ignacio | 4-4 | Aurrerá Ondarroa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | Ertelendi | Ontinyent 1931 | - | Castellonense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Palencia CF | 0-0 | La Virgen del Camino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Arenas Armilla | 0-0 | Mancha Real | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Málaga II | 5-0 | Torreperogil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Ciudad de Lucena | 2-0 | Bollullos | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Atlético Espeleño | 1-2 | Pozoblanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | CD Coria | 2-1 | Jaraíz | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Don Benito | 1-0 | Diocesano | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Don Álvaro | 3-2 | Jerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Utrillas | 1-2 | Atlético Monzón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | La Solana | 2-0 | Azuqueca | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Marchamalo | 0-0 | Toledo | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Atlético Tomelloso | 2-2 | Tarancón | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Huracán Balazote | 0-1 | Conquense | |||
25/02/2024 19:00 | MS | San Clemente | 1-1 | Villarrubia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Cieza | 1-1 | Deportiva Minera | |||
25/02/2024 19:00 | MS | UD Caravaca | 2-1 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 19:00 | MS | Arnedo | 4-0 | Tedeón | |||
25/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 4-1 | Vianés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:45 | MS | Tuilla | 0-1 | Ceares | |||
25/02/2024 18:45 | Ertelendi | Barcia | - | Praviano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:45 | MS | RCP Valverdeño | 0-0 | Olivenza | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Calahorra | 2-2 | Náxara | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Navalcarnero | 1-1 | Numancia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Betanzos | 1-1 | Silva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Torina | 3-1 | Colindres | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Peralada | 2-0 | Tona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | Ertelendi | Silla | - | Patacona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Galapagar | 2-2 | Rayo Vallecano II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Atlético Tordesillas | 0-0 | UD Santa Marta | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Almazán | 5-0 | Laguna de Duero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Alaior | 2-4 | Alcúdia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Fuentes | 2-2 | Huesca II | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Illueca | 1-1 | Almudévar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Torrijos | 0-0 | Villacañas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:30 | MS | Anguiano | 4-0 | Peña Balsamaiso | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Alberite | 1-4 | Calahorra II | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Haro Deportivo | 1-0 | Racing Rioja | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Real Betis | 3-1 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Burgos | 1-0 | Sporting Gijon | |||
25/02/2024 18:15 | MS | Alcorcon | 1-1 | Tenerife | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:15 | MS | Villalbés | 0-0 | Compostela | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Gimnastic | 0-2 | Teruel | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Granada II | 1-2 | Antequera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Vélez | 2-2 | Yeclano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 3-0 | Bembibre | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Portmany | 0-0 | Llosetense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Ejea | 3-1 | CDJ Tamarite | |||
25/02/2024 18:00 | MS | Cariñena | 0-1 | Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:30 | MS | Vitoria | 1-1 | Deusto | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Cadiz | 2-2 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 16:00 | MS | Eldense | 2-0 | Racing Ferrol | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 15:00 | MS | Mensajero | 0-1 | Llerenense | |||
25/02/2024 15:00 | MS | UD San Fernando | 0-0 | CF Talavera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 15:00 | MS | Atlético Victoria | 3-0 | Villa Santa Brígida | |||
25/02/2024 15:00 | MS | Gran Tarajal | 1-1 | Panadería Pulido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:45 | MS | UD Logroñés II | 0-0 | River Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:30 | MS | Sarriana | 1-2 | Estradense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:30 | MS | L'Hospitalet | 2-0 | Vilassar Mar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:30 | MS | Fuente Cantos | 0-0 | Castuera | |||
25/02/2024 14:30 | MS | Atlético Pueblonuevo | 2-0 | Trujillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:30 | MS | Plus Ultra | 2-1 | CAP Ciudad de Murcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:15 | MS | Maracena | 3-1 | Almería II | |||
25/02/2024 14:15 | MS | Rincón | 0-4 | Torre del Mar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:15 | MS | Azuaga | 1-0 | Arroyo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Cordoba | 4-0 | Melilla | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Ibiza | 0-0 | Mérida AD | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Atlético Baleares | 0-1 | Castellón | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Recreativo Huelva | 2-1 | AD Ceuta FC | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Cayón | 1-1 | Racing Santander II | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-3 | Ourense CF | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-1 | Barbastro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Espanyol II | 2-1 | Peña Deportiva | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Andratx | 0-2 | Terrassa | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Ucam Murcia | 1-0 | Real Betis II | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Cartagena LU II | 1-1 | Marbella | |||
25/02/2024 14:00 | MS | El Palo | 0-1 | La Unión Atlético | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 3-3 | Gimnástica Segoviana | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Ursaria | 1-0 | Badajoz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Atlético Arteixo | 5-2 | Paiosaco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Colunga | 3-2 | Gijón Industrial | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Condal | 0-1 | Lenense | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Llanes | 3-1 | Luarca | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Real Titánico | 1-2 | Lealtad | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 2-0 | Urraca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Guarnizo | 2-2 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Castelldefels | 1-1 | Mollerussa | |||
25/02/2024 14:00 | MS | San Cristóbal | 2-1 | Prat | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Vilafranca | 1-3 | L'Escala | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Montañesa | 0-0 | Girona II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Móstoles | 3-1 | Tres Cantos | |||
25/02/2024 14:00 | MS | RSD Alcalá | 1-1 | Trival Valderas | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 0-0 | Alcobendas Sport | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Real Madrid III | 5-1 | Canillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 1-0 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-1 | Xerez Deportivo | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Gerena | 2-0 | Puente Genil | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Sevilla III | 2-0 | Cabecense | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Coria CF | 0-0 | La Palma | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Mallorca II | 1-2 | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 6-1 | La Cuadra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Calamonte | 1-1 | Montehermoso | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Villafranca | 0-0 | Moralo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Borja | 1-1 | Caspe | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Cuarte | 2-2 | Fraga | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Calamocha | 0-1 | Épila | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Binéfar | 5-4 | Belchite 97 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Albacete II | 1-1 | Cazalegas | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Socuéllamos | 1-0 | Quintanar del Rey | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Algar | 1-0 | Unión Molinense | |||
25/02/2024 14:00 | MS | El Palmar | 1-1 | Racing Murcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | La Calzada | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Comillas | 0-0 | Berceo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:45 | MS | Siete Villas | 1-2 | Atlético Mineros | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:45 | MS | Grama | 1-5 | Rapitenca | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:30 | MS | Real Zaragoza II | 2-2 | Athletic Club II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:30 | MS | Mar Menor | 1-1 | Estepona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:30 | MS | Portekizete | 0-0 | Derio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:30 | MS | AD Parla | 1-1 | Las Rozas | |||
25/02/2024 13:30 | MS | Torrejón | 1-2 | Colonia Moscardó | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 13:00 | MS | Getafe II | 0-0 | Atlético Paso | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 23:00 | MS | Almeria | 2-2 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:00 | MS | SD Logroñés | 1-0 | Arenteiro | |||
24/02/2024 22:00 | MS | Tarazona | 0-0 | Unionistas de Salamanca | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | Alaves | 1-1 | Mallorca | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | Villarreal II | 0-0 | Zaragoza | |||
24/02/2024 20:30 | MS | Eibar | 2-3 | Espanyol | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | San Bartolomé | 1-1 | Las Palmas II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:30 | MS | Lorca Deportiva | 1-2 | Real Murcia II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Ponferradina | 2-0 | Real Sociedad II | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Rayo Majadahonda | 1-3 | Cornellà | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Alcoyano | 0-3 | Malaga | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Coruxo | 1-2 | Real Oviedo II | |||
24/02/2024 20:00 | MS | Langreo | 0-0 | Marino de Luanco | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Sevilla Atletico | 0-0 | Águilas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Xerez | 2-0 | Conil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | - | Herbania | - | Buzanada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Calvo Sotelo | 2-0 | Villarrobledo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | UD Ourense | 0-2 | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | Sámano | 1-0 | Laredo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | - | Durango | - | Urduliz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | Huétor Vega | 2-0 | Málaga City | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | Ceuta II | 3-0 | Cartaya | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | Collerense | 4-0 | Inter Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | - | Unión Sur Yaiza | - | Santa Úrsula | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:30 | MS | Oyonesa | 1-1 | Casalarreina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Guijuelo | 1-1 | Real Avilés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Arenas Getxo | 0-0 | Gernika | |||
24/02/2024 19:00 | MS | San Juan | 0-0 | Brea | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Penya Independent | 3-0 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Guadalajara | 0-2 | Cacereño | |||
24/02/2024 19:00 | MS | SS Reyes | 4-0 | Montijo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Padura | 1-0 | Añorga | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Lagun Onak | 2-1 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Pobla Mafumet | 0-0 | Reddis | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Burgos Promesas | 2-1 | Mirandés II | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Cultural Leonesa II | 4-2 | Becerril Campos | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Atlético Astorga | 2-0 | Ponferradina II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 1-2 | UD Logroñés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Cartes | 0-1 | Atlético Albericia | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Escobedo | 1-2 | Bezana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Touring | 1-1 | Basconia | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Beasain | 3-1 | Anaitasuna | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Pasaia KE | 0-0 | Deportivo Alavés III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Villaralbo | 1-1 | Real Ávila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Poblense | 5-0 | Felanitx | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Santanyí | 1-1 | Ibiza Islas Pitiusas | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Manacor | 8-2 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Ardoi | 1-1 | Cortes | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Oberena | 3-0 | Avance Ezcabarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 0-4 | Atlético Pulpileño | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Alcantarilla | 2-1 | Balsicas Atlético | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:15 | MS | Barcelona | 4-0 | Getafe | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:15 | MS | Racing Santander | 2-1 | Leganes | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Sabadell | 1-0 | Real Unión | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Celta de Vigo II | 4-0 | Sestao River | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Real Madrid II | 5-1 | Real Murcia | |||
24/02/2024 18:00 | MS | San Fernando CD | 0-0 | Atlético Madrid II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-4 | Arandina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 0-0 | Izarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Leganés II | 1-1 | Collado Villalba | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Alcorcón II | 1-3 | Villanueva Pardillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 1-1 | Cristo Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Arenal | 1-0 | Binissalem | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Constància | 1-0 | Mercadal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Ibarra | 1-1 | Lanzarote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Burladés | 0-4 | Beti Onak | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Subiza | 4-1 | Beti Kozkor | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-3 | Cantolagua | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Huarte | 2-1 | Lerinés | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Bidezarra | 1-2 | Peña Sport | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Txantrea | 0-0 | Cirbonero | |||
24/02/2024 17:30 | MS | Pamplona | 2-0 | Alesves | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 17:00 | MS | Formentera | 3-1 | Manresa | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:00 | Ertelendi | Granada CF | - | Valencia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 15:30 | MS | Tamaraceite | 1-0 | Marino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 14:30 | Ertelendi | Elche II | - | Torrellano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 14:30 | MS | Huétor Tájar | 2-0 | Atlético Melilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 14:00 | MS | Córdoba II | 1-1 | Utrera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 23:30 | MS | Teror | 0-3 | Arucas | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 23:00 | MS | Real Sociedad | 1-3 | Villarreal | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 22:30 | MS | Valladolid | 3-0 | Oviedo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 22:00 | MS | Borja | 1-1 | Almudévar | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 23:00 | MS | Athletic Club | 3-2 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 22:30 | MS | Tenerife | 1-0 | Eldense | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 23:00 | MS | Real Betis | 0-0 | Alaves | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 23:00 | MS | Elche | 0-0 | Eibar | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 22:00 | MS | Sanluqueño | 1-0 | Granada II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 21:00 | MS | Barcelona B | 3-1 | Rayo Majadahonda | |||
18/02/2024 21:00 | MS | Deportivo La Coruna | 4-1 | Tarazona | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:30 | MS | Mallorca | 1-2 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:30 | MS | Huesca | 0-0 | Amorebieta | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Sestao River | 1-1 | Gimnastic | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 4-0 | Real Zaragoza II | |||
18/02/2024 20:00 | MS | Utebo | 1-0 | Izarra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Valencia II | 0-2 | Badalona | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Madrid CFF W | 2-1 | Levante Las Planas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Estradense | 0-0 | Betanzos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Torreperogil | 0-0 | Motril | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Xerez Deportivo | 4-2 | Coria CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 20:00 | MS | Villarrubia | 2-0 | Albacete II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:30 | MS | Zamora | 0-0 | Ourense CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:30 | MS | Deportivo Alavés III | 0-2 | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:30 | MS | Cristo Atlético | 2-0 | Real Ávila | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Cultural Leonesa | 0-0 | Ponferradina | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Real Avilés | 1-1 | Cayón | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 3-1 | Coruxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Náxara | 0-0 | Barakaldo | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Tudelano | 1-1 | Calahorra | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Gernika | 1-0 | San Juan | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Terrassa | 0-1 | Sant Andreu | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Alzira | 1-1 | Torrent | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Águilas | 1-2 | San Roque Lepe | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Yeclano | 0-0 | Sevilla Atletico | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 0-0 | Guadalajara | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 1-0 | SS Reyes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 0-3 | Silva | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-2 | Bergantiños | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Urraca | 4-1 | Condal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Castro | 4-0 | Solares | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Naval | 2-2 | Escobedo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 6-2 | L'Escala | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Reddis | 1-1 | Peralada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Bembibre | 0-3 | Villaralbo | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Becerril Campos | 2-1 | Almazán | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Ciudad de Torredonjimeno | 0-0 | Málaga II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Puente Genil | 0-0 | Ciudad de Lucena | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Pozoblanco | 2-1 | Gerena | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Cartaya | 0-1 | Xerez | |||
18/02/2024 19:00 | MS | La Palma | 1-4 | Sevilla III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Alcúdia | 2-0 | Portmany | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Montehermoso | 1-2 | Don Álvaro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Quintanar del Rey | 0-2 | La Solana | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Villarrobledo | 2-1 | San Clemente | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | CAP Ciudad de Murcia | 0-1 | Bullense | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Balsicas Atlético | 0-2 | Cieza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 19:00 | MS | Tedeón | 4-3 | Alberite | |||
18/02/2024 19:00 | MS | La Calzada | 1-1 | Berceo | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Vianés | 0-5 | Anguiano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:45 | MS | Tuilla | 1-2 | Sporting Gijón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:45 | MS | River Ebro | 2-0 | Oyonesa | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Brea | 0-1 | Mutilvera | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Barbastro | 1-0 | Valle Egüés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Ceares | 2-0 | Luarca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Olot | 1-0 | San Cristóbal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Galapagar | 0-0 | Leganés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Laguna de Duero | 0-2 | Salamanca UDS | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Bollullos | 0-0 | Ayamonte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Jaraíz | 0-0 | Calamonte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Belchite 97 | 1-0 | Borja | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Fuentes | 3-1 | Utrillas | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Caspe | 2-1 | Calamocha | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Fraga | 0-0 | Binéfar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Torrijos | 0-0 | Atlético Tomelloso | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:30 | MS | Muleño | 2-1 | Alcantarilla | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:15 | MS | Granada CF | 1-1 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:15 | MS | Racing Ferrol | 0-0 | Levante | |||
18/02/2024 18:15 | MS | Leganes | 3-0 | Alcorcon | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:15 | MS | CDJ Tamarite | 3-1 | Cariñena | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Unionistas de Salamanca | 2-0 | Fuenlabrada | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Murcia | 0-1 | Intercity | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Sociedad III | 2-2 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Marbella | 3-1 | Cádiz II | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Betis II | 2-0 | Vélez | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Madrid W | 2-1 | Granad. Tenerife W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Celta de Vigo III | 4-2 | Pontevedra II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 0-1 | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Real Jaén | 1-0 | Huétor Vega | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 1-1 | Huarte | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 2-1 | Ardoi | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Almudévar | 0-0 | Ejea | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:00 | MS | Rayo Vallecano | 1-1 | Real Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 16:00 | MS | Albacete | 2-0 | Racing Santander | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 15:30 | MS | Barcelona W | 2-0 | Atletico Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 15:00 | MS | Villanueva Pardillo | 0-0 | Real Madrid III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 15:00 | MS | La Cuadra | 1-0 | Buzanada | |||
18/02/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 4-0 | Gran Tarajal | |||
18/02/2024 15:00 | MS | Marino | 3-0 | Herbania | |||
18/02/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 3-1 | Atlético Victoria | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Racing Santander II | 2-3 | Langreo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Antoniano | 3-1 | El Palo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Atlético Paso | 0-1 | Villanovense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Llanera | 3-0 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Tona | 1-2 | Montañesa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Mirandés II | 1-1 | Cultural Leonesa II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:30 | MS | Jerez | 1-1 | RCP Valverdeño | |||
18/02/2024 14:30 | MS | Trujillo | 0-2 | CD Coria | |||
18/02/2024 14:30 | MS | Arroyo | 0-0 | Villafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:15 | MS | Ponferradina II | 0-1 | Atlético Tordesillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:15 | MS | Racing Murcia | 0-1 | Montecasillas | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Real Unión | 1-1 | Celta de Vigo II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Atlético Madrid II | 3-0 | Atlético Baleares | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Melilla | 0-2 | Alcoyano | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Linares Deportivo | 2-1 | Ibiza | |||
18/02/2024 14:00 | MS | AD Ceuta FC | 1-1 | Cordoba | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Malaga | 2-0 | Recreativo Huelva | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Real Oviedo II | 1-0 | Guijuelo | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Covadonga | 2-0 | Villalbés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Manresa | 0-1 | Espanyol II | |||
18/02/2024 14:00 | MS | La Nucía | 2-3 | Andratx | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Europa Fc | 2-1 | Cerdanyola del Vallès | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 1-3 | Lleida Esportiu | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Saguntino | 1-0 | Formentera | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Hércules | 2-3 | Penya Independent | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Cartagena LU II | 0-1 | Orihuela | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Estepona | 1-1 | Linense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Illescas | 2-0 | Navalcarnero | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Montijo | 0-2 | Mensajero | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Ursaria | 1-1 | UD San Fernando | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Llerenense | 0-2 | Getafe II | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Cacereño | 1-1 | Unión Adarve | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Badajoz | 1-0 | Numancia | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Eibar W | 0-0 | Levante W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Viveiro | 1-0 | Alondras | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Lealtad | 2-0 | Barcia | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 2-1 | Llanes | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Praviano | 1-1 | L'Entregu | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Añorga | 2-1 | Touring | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Mollerussa | 0-0 | Badalona II | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Rapitenca | 2-1 | Pobla Mafumet | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Girona II | 7-3 | Vilafranca | |||
18/02/2024 14:00 | MS | L'Hospitalet | 0-1 | Castelldefels | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Prat | 4-1 | Grama | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Castellón II | 5-2 | Acero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Colonia Moscardó | 4-2 | Alcorcón II | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 3-0 | Pozuelo Alarcón | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Canillas | 1-2 | Móstoles | |||
18/02/2024 14:00 | MS | RSD Alcalá | 1-1 | Las Rozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | La Virgen del Camino | 1-0 | Burgos Promesas | |||
18/02/2024 14:00 | MS | UD Santa Marta | 1-1 | Palencia CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Mancha Real | 2-0 | Rincón | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Polideportivo Almería | 1-0 | Juventud Torremolinos | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Almería II | 5-0 | El Ejido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Utrera | 3-1 | Atlético Espeleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 2-0 | Binissalem | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 0-0 | Ibarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Moralo | 2-0 | Fuente Cantos | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Diocesano | 1-0 | Atlético Pueblonuevo | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Castuera | 0-0 | Don Benito | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 0-2 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Toledo | 1-1 | Huracán Balazote | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Cazalegas | 3-0 | Marchamalo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 1-0 | El Palmar | |||
18/02/2024 14:00 | MS | UD Caravaca | 3-2 | Algar | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Unión Molinense | 1-0 | Plus Ultra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 14:00 | MS | Casalarreina | 4-4 | Comillas | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 1-3 | Alfaro | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 0-0 | Arnedo | |||
18/02/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | Haro Deportivo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:45 | MS | Castellonense | 3-0 | Elche II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:45 | MS | Platges Calvià | 0-1 | Poblense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | Athletic Club II | 2-1 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | La Unión Atlético | 2-0 | Ucam Murcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | Basconia | 2-1 | San Ignacio | |||
18/02/2024 13:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 2-3 | Beasain | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | Torrellano | 1-4 | Utiel | |||
18/02/2024 13:30 | MS | Villarreal III | 2-0 | Burriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | Collado Villalba | 0-3 | AD Parla | |||
18/02/2024 13:30 | MS | Trival Valderas | 1-1 | Torrejón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:30 | MS | Olivenza | 0-2 | Azuaga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:00 | MS | Huesca II | 1-2 | Épila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 13:00 | MS | Calahorra II | 1-1 | UD Logroñés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 12:00 | MS | Real Murcia II | 1-1 | Atlético Pulpileño | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 23:00 | MS | Valencia | 0-0 | Sevilla | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 23:00 | MS | Espanyol | 3-0 | Mirandes | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 22:00 | MS | Teruel | 1-2 | Lugo | |||
17/02/2024 21:00 | MS | Arenteiro | 1-0 | Osasuna II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:30 | MS | Celta Vigo | 1-2 | Barcelona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:30 | MS | Sporting Gijon | 1-1 | Valladolid | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:30 | MS | Villarreal W | 1-1 | Real Sociedad W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:15 | MS | Atlético Arteixo | 4-3 | Somozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:15 | MS | Revilla | 0-3 | Torina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:15 | MS | Deusto | 0-1 | Pasaia KE | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Real Sociedad II | 0-1 | Sabadell | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Mérida AD | 2-1 | Castellón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Laredo | 1-0 | Atlético Mineros | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Urduliz | 0-1 | Derio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Málaga City | 3-0 | Huétor Tájar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Lorca Deportiva | 2-1 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:30 | MS | Leioa | 0-3 | Vitoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:30 | MS | Torre del Mar | 4-0 | Maracena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:30 | MS | Santa Úrsula | 3-1 | Tamaraceite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:30 | MS | Lerinés | 0-2 | Subiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:30 | MS | Azuqueca | 1-1 | Calvo Sotelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Compostela | 1-0 | Deportivo La Coruña II | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-0 | Real Valladolid II | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-3 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Manchego | 0-0 | Mar Menor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Barbadás | 0-2 | Arosa | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Polvorín | 1-0 | Sarriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Colindres | 0-2 | Siete Villas | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Sámano | 1-0 | Guarnizo | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Atlético Albericia | 0-1 | Tropezón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Anaitasuna | 2-1 | Portekizete | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Durango | 0-1 | Lagun Onak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 2-0 | Silla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Rayo Vallecano II | 1-3 | Alcobendas Sport | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | MS | Peña Sport | 0-1 | Beti Onak | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Athletic Club W | 1-0 | Real Betis W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Rápido Bouzas | 2-1 | UD Ourense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Bezana | 0-0 | Vimenor | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Velarde | 0-2 | Cartes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 1-2 | Rayo Ibense | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 2-1 | Levante II | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Soneja | 1-0 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Felanitx | 2-2 | Constància | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Santanyí | 0-1 | Manacor | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Mercadal | 3-3 | Collerense | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Sóller | 0-4 | Alaior | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Villacañas | 1-1 | Conquense | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:15 | MS | Osasuna | 2-0 | Cadiz | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:15 | MS | Oviedo | 5-0 | Burgos | |||
17/02/2024 18:15 | MS | FC Andora | 1-1 | Villarreal II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:15 | MS | Avance Ezcabarte | 2-2 | Pamplona | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Cornellà | 0-0 | SD Logroñés | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Antequera | 2-1 | San Fernando CD | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Algeciras | 3-0 | Real Madrid II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Gijón Industrial | 2-2 | Real Titánico | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Lenense | 2-0 | Colunga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Patacona | 1-2 | Ontinyent 1931 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Cabecense | 1-3 | Ceuta II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Llosetense | 0-0 | Mallorca II | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Inter Manacor | 0-0 | Arenal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-1 | Oberena | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Cortes | 2-0 | Txantrea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:00 | MS | Ebro | 2-0 | Cuarte | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:00 | MS | Atletico Madrid | 5-0 | Las Palmas | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:00 | MS | Granada | 2-2 | Sevilla W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 15:00 | MS | Atlético Melilla | 0-2 | Arenas Armilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 15:00 | MS | Villa Santa Brígida | 3-0 | San Bartolomé | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:00 | MS | Sporting Huelva W | 1-3 | Valencia W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:00 | MS | Arucas | 0-1 | Unión Sur Yaiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:00 | MS | Alesves | 1-1 | Burladés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 14:00 | MS | Tarancón | 0-0 | Socuéllamos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 00:00 | MS | Panadería Pulido | 7-0 | Teror | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 23:00 | MS | Villarreal | 1-1 | Getafe | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 22:30 | MS | Zaragoza | 1-2 | FC Cartagena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 22:00 | MS | Bidezarra | 2-1 | Lagunak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 20:30 | MS | Conil | 2-0 | Córdoba II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 22:00 | MS | Atletico Madrid W | 1-1 | Real Madrid W | |||
14/02/2024 20:00 | MS | Barcelona W | 1-1 | Levante W | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 23:00 | MS | Almeria | 0-0 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2024 22:30 | MS | Valladolid | 0-0 | Albacete | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 23:00 | MS | Barcelona | 3-3 | Granada CF | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 23:00 | MS | Burgos | 2-0 | Racing Ferrol | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 22:00 | MS | Real Madrid II | 0-1 | Mérida AD | |||
11/02/2024 22:00 | MS | Cordoba | 4-1 | Atlético Madrid II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 22:00 | MS | Mallorca II | 3-1 | Alcúdia | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 21:00 | MS | Lugo | 1-1 | Osasuna II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 21:00 | MS | San Roque Lepe | 2-1 | Yeclano | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:30 | MS | Sevilla | 1-0 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:30 | MS | Eibar | 1-0 | Zaragoza | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Sabadell | 0-1 | Barcelona B | |||
11/02/2024 20:00 | MS | Rayo Majadahonda | 1-1 | Real Sociedad II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | San Fernando CD | 1-1 | Recreativo Huelva | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Espanyol II | 2-1 | Saguntino | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Sporting Huelva W | 1-2 | Athletic Club W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:30 | MS | L'Entregu | 0-0 | Lealtad | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:30 | MS | Badalona II | 1-0 | L'Hospitalet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:30 | MS | La Palma | 1-0 | Xerez Deportivo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:30 | MS | Bullense | 2-2 | Unión Molinense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 0-0 | Marino de Luanco | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 4-1 | Covadonga | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Langreo | 0-2 | Real Avilés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Barakaldo | 3-1 | Tudelano | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Arenas Getxo | 4-0 | Náxara | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Lleida Esportiu | 1-0 | Manresa | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Sant Andreu | 4-1 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Linense | 1-1 | Manchego | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Orihuela | 1-1 | Marbella | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Getafe II | 1-0 | Montijo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Arosa | 1-0 | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Caudal | 1-1 | Praviano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Vimenor | 1-1 | Naval | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Solares | 0-2 | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 0-1 | Jove Español | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-2 | Atzeneta | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Acero | 3-2 | Villarreal III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Palencia CF | 1-0 | Ponferradina II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Ciudad de Torredonjimeno | 3-1 | Polideportivo Almería | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Arenas Armilla | 1-0 | Málaga City | |||
11/02/2024 19:00 | MS | El Ejido | 1-2 | Torre del Mar | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Huétor Tájar | 2-3 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Xerez | 2-0 | Cabecense | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Ciudad de Lucena | 0-0 | Pozoblanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Don Benito | 7-0 | Moralo | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Villafranca | 2-0 | Olivenza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Utrillas | 2-0 | Huesca II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Marchamalo | 1-2 | Villarrubia | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Atlético Tomelloso | 0-1 | Villacañas | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Huracán Balazote | 1-1 | Cazalegas | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Calvo Sotelo | 0-2 | Quintanar del Rey | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 19:00 | MS | Alfaro | 1-1 | Varea | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 3-1 | Calahorra II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:45 | MS | Cieza | 0-0 | Muleño | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Calahorra | 1-0 | Utebo | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Izarra | 2-0 | Barbastro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | UD Ourense | 0-0 | Viveiro | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Betanzos | 0-0 | Polvorín | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Condal | 1-1 | Tuilla | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Colunga | 1-1 | Urraca | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Barcia | 1-2 | Gijón Industrial | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Silla | 1-2 | CF Gandía | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Atlético Tordesillas | 2-2 | Colegios Diocesanos | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Real Ávila | 1-0 | Bembibre | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Alaior | 0-1 | Santanyí | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Don Álvaro | 2-0 | Jaraíz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Illueca | 0-0 | Fuentes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Conquense | 1-0 | Toledo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:30 | MS | Anguiano | 1-0 | Racing Rioja | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Alberite | 1-2 | Peña Balsamaiso | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Mallorca | 2-1 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Alcorcon | 1-0 | FC Andora | |||
11/02/2024 18:15 | MS | FC Cartagena | 1-0 | Mirandes | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Coruxo | 1-2 | Zamora | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Diocesano | 1-0 | Castuera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:15 | MS | Binéfar | 1-6 | Ebro | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Fuenlabrada | 3-1 | Sestao River | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Granada II | 0-2 | Linares Deportivo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Vélez | 0-4 | La Unión Atlético | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Atletico Madrid W | 1-1 | Madrid CFF W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Silva | 0-1 | Estradense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Luarca | 0-2 | Avilés Stadium | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Levante II | 3-0 | Torrellano | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Elche II | 1-0 | Patacona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa II | 1-1 | La Virgen del Camino | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 0-0 | Becerril Campos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Portmany | 3-1 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | Cariñena | 1-2 | Almudévar | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Borja | 0-0 | Fraga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | UCAM Murcia II | 0-1 | Real Murcia II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:00 | MS | Getafe | 3-2 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:00 | MS | Villarreal II | 1-0 | Tenerife | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 16:00 | MS | Real Betis W | 1-4 | Real Madrid W | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 15:00 | MS | UD San Fernando | 2-1 | Badajoz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 15:00 | MS | Gran Tarajal | 0-1 | Villa Santa Brígida | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:30 | MS | Mensajero | 0-1 | Gimnástica Segoviana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:30 | MS | San Cristóbal | 0-2 | Mollerussa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:30 | MS | Gerena | 2-2 | Utrera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:30 | MS | Burladés | 2-2 | Avance Ezcabarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:15 | MS | Rincón | 2-0 | Atlético Melilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:15 | MS | Azuaga | 2-0 | Jerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:15 | MS | El Palmar | 0-0 | Balsicas Atlético | |||
11/02/2024 14:15 | MS | Plus Ultra | 1-2 | UD Caravaca | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Ibiza | 0-0 | Sanluqueño | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Atlético Baleares | 2-1 | Antequera | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Castellón | 2-2 | AD Ceuta FC | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Melilla | 1-0 | Malaga | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Villalbés | 0-0 | Arandina | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Cayón | 0-1 | Real Oviedo II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-0 | UD Logroñés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Badalona | 2-1 | Peña Deportiva | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Penya Independent | 1-1 | Europa Fc | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Cerdanyola del Vallès | 0-1 | Valencia II | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Torrent | 2-1 | Terrassa | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Mar Menor | 0-0 | Águilas | |||
11/02/2024 14:00 | MS | El Palo | 2-2 | Cartagena LU II | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Ucam Murcia | 0-0 | Antoniano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Navalcarnero | 1-1 | Atlético Paso | |||
11/02/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 1-1 | Cacereño | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Guadalajara | 1-0 | Ursaria | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Numancia | 2-3 | Illescas | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Villanovense | 1-0 | Llerenense | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 1-0 | CF Talavera | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Real Sociedad W | 1-1 | Granada | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Levante W | 1-0 | Granad. Tenerife W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Pontevedra II | 0-3 | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 0-0 | Ceares | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Real Titánico | 2-1 | Lenense | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Llanes | 1-7 | Llanera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Pobla Mafumet | 0-0 | Prat | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Montañesa | 0-3 | Reddis | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Castelldefels | 0-1 | Vilassar Mar | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Vilafranca | 0-0 | Tona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Utiel | 1-1 | Castellonense | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Roda | 0-2 | Castellón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 0-2 | Tres Cantos | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Móstoles | 2-0 | Villanueva Pardillo | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 1-2 | Canillas | |||
11/02/2024 14:00 | MS | RSD Alcalá | 1-0 | Collado Villalba | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Maracena | 0-0 | Mancha Real | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Málaga II | 1-1 | Motril | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 1-0 | Almería II | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Huétor Vega | 3-2 | Torreperogil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Puente Genil | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Coria CF | 1-0 | Bollullos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Calamonte | 2-0 | Trujillo | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Atlético Pueblonuevo | 1-0 | CD Coria | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Fuente Cantos | 1-1 | Arroyo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Calamocha | 0-0 | Belchite 97 | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Ejea | 0-1 | Atlético Monzón | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Cuarte | 2-0 | CDJ Tamarite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | San Clemente | 1-2 | Azuqueca | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Albacete II | 2-0 | Villarrobledo | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Socuéllamos | 1-1 | Torrijos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | Atlético Pulpileño | 1-1 | Racing Murcia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-1 | Tedeón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:45 | MS | Grama | 0-1 | Olot | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:30 | MS | Real Zaragoza II | 2-0 | Brea | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:30 | MS | Sevilla Atletico | 1-1 | Real Betis II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:30 | MS | Portekizete | 2-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:30 | MS | Torrejón | 2-0 | Las Rozas | |||
11/02/2024 13:30 | MS | AD Parla | 0-1 | Galapagar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 13:00 | MS | Formentera | 0-2 | Alzira | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 23:00 | MS | Las Palmas | 2-0 | Valencia | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 23:00 | MS | Racing Santander | 2-0 | Espanyol | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:00 | MS | Tarazona | 0-0 | Cornellà | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 22:00 | MS | Alcoyano | 2-3 | Real Murcia | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 21:00 | MS | Arenteiro | 1-0 | Cultural Leonesa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 21:00 | MS | Beasain | 1-1 | Basconia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 21:00 | MS | Atlético Victoria | 1-4 | Tenerife II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | Real Madrid | 4-0 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | Sporting Gijon | 1-0 | Oviedo | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | Sevilla W | 0-3 | Barcelona W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | Derio | 3-0 | Anaitasuna | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Lagun Onak | 0-1 | Urduliz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:30 | MS | San Bartolomé | 1-2 | Lanzarote | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Unión Sur Yaiza | 1-0 | Panadería Pulido | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:15 | MS | Mutilvera | 3-0 | Gernika | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | SD Logroñés | 0-5 | Deportivo La Coruna | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:30 | MS | Padura | 0-2 | Deusto | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:30 | MS | Arenal | 1-1 | Mercadal | |||
10/02/2024 19:30 | MS | Collerense | 4-2 | Felanitx | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:30 | MS | Herbania | 0-2 | Santa Úrsula | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:30 | MS | Ardoi | 2-0 | Bidezarra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Ourense CF | 2-0 | Compostela | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Guijuelo | 1-2 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | San Juan | 2-2 | Real Sociedad III | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Andratx | 0-2 | Hércules | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Sarriana | 1-1 | Barbadás | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Somozas | 2-2 | Paiosaco | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 0-0 | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Atlético Mineros | 0-1 | Colindres | |||
10/02/2024 19:00 | MS | Tropezón | 1-1 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | L'Escala | 2-0 | Girona II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Burgos Promesas | 1-1 | UD Santa Marta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Constància | 0-2 | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Lagunak | 0-2 | Peña Sport | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 19:00 | MS | Alcantarilla | 1-0 | CAP Ciudad de Murcia | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Valencia W | 0-1 | Villarreal W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Alondras | 0-1 | Atlético Arteixo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Escobedo | 4-0 | Castro | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Siete Villas | 2-2 | Revilla | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Cartes | 0-0 | Sámano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Touring | 0-1 | Deportivo Alavés III | |||
10/02/2024 18:30 | MS | San Ignacio | 3-0 | Añorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Almazán | 1-1 | Mirandés II | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Atlético Astorga | 0-0 | Cristo Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Manacor | 1-3 | Ibiza Islas Pitiusas | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Binissalem | 4-0 | Inter Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Ibarra | 0-1 | La Cuadra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Txantrea | 0-1 | Cantolagua | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Huarte | 0-0 | Cortes | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Beti Onak | 3-1 | Alesves | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Oberena | 1-2 | Lerinés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Épila | 2-0 | Caspe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | La Solana | 1-1 | Tarancón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 0-2 | Deportiva Minera | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Algar | 1-3 | Lorca Deportiva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:30 | MS | Berceo | 1-1 | Casalarreina | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Real Sociedad | 0-1 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Eldense | 0-0 | Huesca | |||
10/02/2024 18:15 | MS | Amorebieta | 1-0 | Elche | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:15 | MS | Guarnizo | 1-0 | Laredo | |||
10/02/2024 18:15 | MS | Torina | 2-1 | Bezana | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Gimnastic | 2-1 | Real Unión | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Ponferradina | 1-1 | Unionistas de Salamanca | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Celta de Vigo II | 3-3 | Teruel | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Intercity | 1-0 | Algeciras | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-1 | Racing Santander II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 0-2 | Athletic Club II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Cádiz II | 1-1 | Estepona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Vitoria | 3-0 | Durango | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Peralada | 1-0 | Rapitenca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 1-2 | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Alcorcón II | 1-1 | Trival Valderas | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Real Madrid III | 2-0 | Colonia Moscardó | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Leganés II | 2-1 | Rayo Vallecano II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Córdoba II | 0-3 | Cartaya | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Subiza | 2-0 | Cirbonero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Haro Deportivo | 0-2 | La Calzada | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Comillas | 1-2 | River Ebro | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 16:00 | MS | Alaves | 1-1 | Villarreal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 15:30 | MS | Sevilla III | 2-0 | Ceuta II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 14:00 | MS | Levante Las Planas | 1-1 | Eibar W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 14:00 | MS | Pasaia KE | 1-2 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 00:00 | MS | Tamaraceite | 3-2 | Arucas | |||
10/02/2024 00:00 | MS | Buzanada | 1-1 | Marino | |||
09/02/2024 23:30 | MS | Teror | 0-1 | Las Palmas II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 23:00 | MS | Cadiz | 0-2 | Real Betis | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:30 | MS | Levante | 0-0 | Leganes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 22:30 | MS | Arnedo | 0-3 | Vianés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 21:45 | MS | Pamplona | 4-2 | Beti Kozkor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 21:30 | MS | Poblense | 4-3 | Llosetense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 21:00 | MS | RCP Valverdeño | 2-1 | Montehermoso | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
08/02/2024 21:00 | MS | Mallorca II | 0-0 | Santanyí | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/02/2024 23:30 | MS | Atletico Madrid | 0-1 | Athletic Club | |||
06/02/2024 23:00 | MS | Mallorca | 0-0 | Real Sociedad | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/02/2024 22:30 | MS | Beti Kozkor | 2-1 | Burladés | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 23:00 | MS | Rayo Vallecano | 1-2 | Sevilla | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 22:30 | MS | Zaragoza | 3-0 | Sporting Gijon | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 23:00 | MS | Real Madrid | 1-1 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 22:00 | MS | Osasuna II | 0-1 | Ponferradina | |||
04/02/2024 22:00 | MS | Sestao River | 1-0 | Arenteiro | |||
04/02/2024 21:00 | MS | Deportivo La Coruna | 4-1 | Fuenlabrada | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:30 | MS | Real Betis | 1-1 | Getafe | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:30 | MS | Espanyol | 2-1 | Levante | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:30 | MS | Atlético Albericia | 0-2 | Escobedo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:15 | MS | Real Sociedad III | 1-0 | Mutilvera | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | Sanluqueño | 3-0 | Intercity | |||
04/02/2024 20:00 | MS | Antequera | 2-2 | Mérida AD | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 3-2 | Valle Egüés | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | La Nucía | 1-0 | Torrent | |||
04/02/2024 20:00 | MS | Hércules | 3-1 | Sant Andreu | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | Barcelona W | 4-0 | Sporting Huelva W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 20:00 | MS | Revilla | 0-1 | Atlético Mineros | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:30 | MS | Zamora | 2-1 | Compostela | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:30 | MS | Polvorín | 1-1 | Silva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:30 | MS | Torreperogil | 0-1 | Huétor Tájar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 2-0 | Villalbés | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 4-1 | Cayón | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Náxara | 0-0 | San Juan | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Gernika | 0-1 | Real Zaragoza II | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Tudelano | 0-0 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Alzira | 2-2 | Espanyol II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Yeclano | 0-0 | Mar Menor | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Águilas | 0-1 | Linense | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Orihuela | 2-1 | El Palo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 1-1 | Getafe II | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Badajoz | 0-0 | Illescas | |||
04/02/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 1-4 | SS Reyes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 2-1 | Estradense | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-1 | Sarriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Urraca | 2-1 | Real Titánico | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Castro | 2-0 | Vimenor | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Naval | 1-1 | Torina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 1-0 | Girona II | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Reddis | 0-1 | Vilafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Acero | 1-2 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Cristo Atlético | 1-1 | Bembibre | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Xerez Deportivo | 2-1 | Sevilla III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Montehermoso | 1-1 | Azuaga | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Moralo | 0-3 | Diocesano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Utrillas | 3-1 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | Villarrobledo | 1-1 | Marchamalo | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Atlético Tomelloso | 1-1 | Socuéllamos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | CAP Ciudad de Murcia | 0-0 | Cieza | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Balsicas Atlético | 2-0 | Montecasillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 19:00 | MS | La Calzada | 1-2 | Casalarreina | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-1 | Alberite | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Haro Deportivo | 0-3 | Alfaro | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Tedeón | 1-2 | Oyonesa | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Calahorra | 1-1 | Barakaldo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Tuilla | 2-2 | Colunga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Olot | 2-1 | Pobla Mafumet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 0-2 | Ontinyent 1931 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Galapagar | 3-3 | RSD Alcalá | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Villaralbo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Bollullos | 1-3 | La Palma | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 6-1 | Inter Manacor | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Sóller | 0-5 | Mallorca II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | CD Coria | 5-0 | Calamonte | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Jaraíz | 5-0 | RCP Valverdeño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Belchite 97 | 0-1 | Épila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Quintanar del Rey | 2-1 | San Clemente | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | Muleño | 0-2 | El Palmar | |||
04/02/2024 18:30 | MS | Lorca Deportiva | 2-0 | Plus Ultra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:30 | MS | River Ebro | 0-2 | Berceo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Osasuna | 0-3 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Amorebieta | 0-1 | Racing Santander | |||
04/02/2024 18:15 | MS | Oviedo | 1-1 | Eldense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:15 | MS | Bezana | 2-1 | Siete Villas | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Real Sociedad II | 0-2 | Gimnastic | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa | 1-1 | Unionistas de Salamanca | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Covadonga | 2-2 | Ourense CF | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Brea | 1-0 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Deportivo Alavés III | 0-2 | San Ignacio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 2-0 | Oberena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | CDJ Tamarite | 3-2 | Binéfar | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Fuentes | 0-0 | Ejea | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Fraga | 1-0 | Calamocha | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Almudévar | 1-2 | Cuarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Torrijos | 3-2 | La Solana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | UCAM Murcia II | 3-1 | Algar | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Villarreal | 0-0 | Cadiz | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Racing Ferrol | 1-1 | Eibar | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | MS | Granad. Tenerife W | 1-1 | Levante Las Planas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:30 | MS | La Cuadra | 1-4 | Marino | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:00 | MS | UD San Fernando | 2-0 | Guadalajara | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:00 | MS | Celta de Vigo III | 3-0 | Arosa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:00 | MS | Villanueva Pardillo | 2-2 | Pozuelo Alarcón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 2-1 | Gran Tarajal | |||
04/02/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 1-3 | Unión Sur Yaiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Llanera | 5-1 | Luarca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Prat | 2-0 | Peralada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Mirandés II | 1-1 | Salamanca UDS | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:30 | MS | Trujillo | 1-1 | Don Álvaro | |||
04/02/2024 14:30 | MS | Jerez | 1-1 | Villafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:15 | MS | Polideportivo Almería | 0-4 | Málaga II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Sabadell | 1-1 | Rayo Majadahonda | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Barcelona B | 1-1 | SD Logroñés | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Malaga | 3-0 | Atlético Baleares | |||
04/02/2024 14:00 | MS | AD Ceuta FC | 2-0 | Real Madrid II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Ibiza | 1-0 | Granada II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Recreativo Huelva | 2-0 | Melilla | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Utebo | 1-0 | Barbastro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Manresa | 1-2 | Badalona | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Terrassa | 2-1 | Formentera | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Cerdanyola del Vallès | 1-1 | Penya Independent | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Valencia II | 1-0 | Peña Deportiva | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Saguntino | 1-0 | Lleida Esportiu | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Europa Fc | 2-2 | Andratx | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Cartagena LU II | 1-1 | Ucam Murcia | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Antoniano | 0-0 | Vélez | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Marbella | 0-0 | Estepona | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Montijo | 1-0 | Villanovense | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Ursaria | 0-1 | Unión Adarve | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Atlético Paso | 0-1 | Numancia | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Cacereño | 0-0 | Mensajero | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Eibar W | 0-2 | Real Sociedad W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Atlético Arteixo | 0-0 | UD Ourense | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Viveiro | 5-1 | Pontevedra II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Gijón Industrial | 0-2 | L'Entregu | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 5-1 | Condal | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Praviano | 3-2 | Llanes | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Lenense | 3-1 | Barcia | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Ceares | 2-1 | Avilés Stadium | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Rapitenca | 1-0 | Montañesa | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Mollerussa | 1-0 | Grama | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Castelldefels | 1-2 | Badalona II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | L'Hospitalet | 2-0 | San Cristóbal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Castellón II | 2-0 | Rayo Ibense | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Castellonense | 3-1 | Levante II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Canillas | 1-3 | Alcobendas Sport | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Las Rozas | 0-0 | Alcorcón II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Colonia Moscardó | 1-4 | Móstoles | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Motril | 1-0 | Huétor Vega | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Málaga City | 1-0 | Rincón | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Almería II | 4-0 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Real Jaén | 2-0 | Arenas Armilla | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Mancha Real | 0-0 | El Ejido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Cabecense | 1-3 | Córdoba II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Utrera | 1-2 | Ciudad de Lucena | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Cartaya | 2-1 | Atlético Espeleño | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Conil | 0-0 | Gerena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Llosetense | 0-2 | Constància | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 2-1 | San Bartolomé | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Arucas | 2-2 | Herbania | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Arroyo | 2-1 | Don Benito | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Olivenza | 1-3 | Fuente Cantos | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Castuera | 3-2 | Atlético Pueblonuevo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 2-1 | Cariñena | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Huesca II | 0-1 | Caspe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Cazalegas | 1-0 | Conquense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 0-0 | Atlético Pulpileño | |||
04/02/2024 14:00 | MS | UD Caravaca | 1-0 | Bullense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 14:00 | MS | Peña Balsamaiso | 1-0 | UD Logroñés II | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Varea | 0-2 | Anguiano | |||
04/02/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 2-4 | Arnedo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:45 | MS | Tona | 1-1 | L'Escala | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:45 | MS | Unión Molinense | 3-0 | Alcantarilla | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:30 | MS | La Unión Atlético | 1-3 | Sevilla Atletico | |||
04/02/2024 13:30 | MS | Real Betis II | 1-0 | San Roque Lepe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:30 | MS | Basconia | 2-4 | Portekizete | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:30 | MS | Torrellano | 0-1 | Burriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:30 | MS | Collado Villalba | 2-2 | Torrejón | |||
04/02/2024 13:30 | MS | Rayo Vallecano II | 2-0 | Tres Cantos | |||
04/02/2024 13:30 | MS | Trival Valderas | 1-2 | Real Madrid III | |||
04/02/2024 13:30 | MS | Leganés II | 1-2 | AD Parla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 13:15 | MS | Villarreal III | 4-3 | Atzeneta | |||
04/02/2024 13:00 | MS | Patacona | 1-0 | Utiel | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 12:00 | MS | Real Murcia II | 3-1 | Racing Murcia | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 23:00 | MS | Girona | 0-0 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 23:00 | MS | Tenerife | 0-0 | FC Andora | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:30 | MS | Real Madrid W | 7-1 | Valencia W | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:00 | MS | Real Unión | 0-0 | Lugo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 22:00 | MS | Linares Deportivo | 0-2 | Cordoba | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 21:00 | MS | Rápido Bouzas | 0-1 | Bergantiños | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 21:00 | MS | Añorga | 3-4 | Beasain | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 21:00 | MS | Pozoblanco | 3-1 | Ayamonte | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Alaves | 1-3 | Barcelona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Leganes | 0-0 | Valladolid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Teruel | 0-0 | Tarazona | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:30 | MS | Villarreal W | 2-1 | Real Betis W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:15 | MS | Deusto | 2-2 | Touring | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Real Murcia | 3-0 | San Fernando CD | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Real Avilés | 1-1 | Real Valladolid II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Aurrerá Ondarroa | 0-2 | Derio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Atlético Melilla | 0-0 | Maracena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Puente Genil | 3-2 | Coria CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:45 | MS | Urduliz | 3-2 | Anaitasuna | |||
03/02/2024 19:30 | MS | Leioa | 1-2 | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:30 | MS | Ceuta II | 1-1 | Xerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:30 | MS | Santa Úrsula | 1-1 | Buzanada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:30 | MS | Azuqueca | 2-0 | Albacete II | |||
03/02/2024 19:30 | MS | Villarrubia | 1-2 | Huracán Balazote | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Arandina | 2-2 | Deportivo La Coruña II | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Coruxo | 0-0 | Guijuelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Athletic Club II | 2-1 | Izarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Barbadás | 1-1 | Betanzos | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Somozas | 2-0 | Alondras | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Laredo | 2-0 | Colindres | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Sámano | 0-2 | Tropezón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Durango | 1-0 | Pasaia KE | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 0-1 | Elche II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Torre del Mar | 1-1 | Juventud Torremolinos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Alcúdia | 1-1 | Poblense | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Platges Calvià | 1-2 | Collerense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Tarancón | 1-2 | Calvo Sotelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Manchego | 1-1 | Cádiz II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Atletico Madrid W | 0-1 | Levante W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Velarde | 4-1 | Solares | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Lagun Onak | 0-2 | Vitoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Ponferradina II | 0-0 | Burgos Promesas | |||
03/02/2024 18:30 | MS | Laguna de Duero | 0-1 | Real Ávila | |||
03/02/2024 18:30 | MS | Atlético Astorga | 0-0 | Atlético Tordesillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Manacor | 5-2 | Alaior | |||
03/02/2024 18:30 | MS | Felanitx | 0-2 | Arenal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Peña Sport | 2-0 | Alesves | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Granada CF | 1-1 | Las Palmas | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Huesca | 1-0 | Alcorcon | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Mirandes | 3-0 | Villarreal II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Lealtad | 1-0 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Guarnizo | 0-0 | Cartes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Soneja | 2-1 | Silla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Lerinés | 1-2 | Pamplona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:15 | MS | Villacañas | 0-1 | Toledo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Cornellà | 2-1 | Celta de Vigo II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Algeciras | 1-1 | Alcoyano | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Atlético Madrid II | 1-1 | Castellón | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Racing Santander II | 2-1 | Gimnástica Torrelavega | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Real Oviedo II | 1-1 | Langreo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Llerenense | 0-1 | Navalcarnero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | La Virgen del Camino | 2-2 | Almazán | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 0-1 | Palencia CF | |||
03/02/2024 18:00 | MS | UD Santa Marta | 0-0 | Cultural Leonesa II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Mercadal | 2-1 | Binissalem | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Lagunak | 0-1 | Ardoi | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Bidezarra | 0-2 | Txantrea | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Avance Ezcabarte | 3-1 | Beti Onak | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Cantolagua | 1-4 | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Ebro | 1-0 | Borja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:00 | MS | Calahorra II | 3-2 | Comillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 17:45 | MS | Cortes | 1-1 | Subiza | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:00 | MS | Valencia | 2-1 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:00 | MS | Albacete | 1-1 | FC Cartagena | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:00 | MS | Madrid CFF W | 3-3 | Sevilla W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 14:30 | MS | Santanyí | 1-0 | Portmany | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 14:00 | MS | Granada | 2-0 | Athletic Club W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 00:00 | MS | Panadería Pulido | 1-1 | Tamaraceite | |||
03/02/2024 00:00 | MS | Villa Santa Brígida | 1-1 | Teror | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 23:00 | MS | Athletic Club | 4-0 | Mallorca | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 22:30 | MS | Elche | 2-0 | Burgos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 00:00 | MS | Ibarra | 1-0 | Atlético Victoria | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 23:00 | MS | Getafe | 0-2 | Real Madrid | |||
31/01/2024 23:00 | MS | Atletico Madrid | 2-1 | Rayo Vallecano | |||
31/01/2024 21:00 | MS | Barcelona | 1-0 | Osasuna | |||
29/01/2024 23:00 | MS | Getafe | 2-0 | Granada CF | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 22:30 | MS | Valladolid | 3-1 | Racing Santander | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 23:00 | MS | Atletico Madrid | 2-0 | Valencia | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 23:00 | MS | Sporting Gijon | 1-2 | Racing Ferrol | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 23:00 | MS | Celta de Vigo II | 1-2 | Deportivo La Coruna | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:30 | MS | Sevilla W | 3-0 | Eibar W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:30 | MS | Bullense | 2-4 | Lorca Deportiva | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 22:00 | MS | Real Madrid II | 0-0 | Linares Deportivo | |||
28/01/2024 22:00 | MS | San Fernando CD | 0-0 | Algeciras | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:30 | MS | Sevilla | 1-1 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:30 | MS | Burgos | 2-1 | Albacete | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:30 | MS | Gimnastic | 1-1 | Osasuna II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:00 | MS | Castellón | 4-1 | Antequera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 20:00 | MS | Sant Andreu | 2-3 | Europa Fc | |||
28/01/2024 20:00 | MS | Espanyol II | 2-2 | Terrassa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:30 | MS | Badalona II | 1-1 | Vilassar Mar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-1 | Real Avilés | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Langreo | 0-0 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Barakaldo | 1-1 | Utebo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Lleida Esportiu | 3-1 | Alzira | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Linense | 1-4 | Yeclano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Villanovense | 1-2 | Gimnástica Segoviana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Estradense | 2-0 | Polvorín | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 3-1 | Viveiro | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Arosa | 1-1 | Rápido Bouzas | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Alondras | 0-0 | Paiosaco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Caudal | 1-0 | Gijón Industrial | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Solares | 3-1 | Sámano | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Colindres | 3-0 | Revilla | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Tropezón | 0-0 | Guarnizo | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Vimenor | 1-2 | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | San Ignacio | 0-1 | Deusto | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-3 | Castellonense | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 2-0 | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Arenas Armilla | 1-0 | Torreperogil | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Ciudad de Torredonjimeno | 1-1 | Torre del Mar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Atlético Espeleño | 1-1 | Cabecense | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Xerez Deportivo | 0-0 | Bollullos | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Ciudad de Lucena | 2-0 | Conil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Portmany | 0-3 | Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Calvo Sotelo | 2-1 | Torrijos | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Marchamalo | 0-0 | Azuqueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 19:00 | MS | Alfaro | 4-1 | La Calzada | |||
28/01/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 2-0 | Peña Balsamaiso | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:45 | MS | Ourense CF | 2-0 | Arandina | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:45 | MS | Cieza | 1-0 | Unión Molinense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Barbastro | 0-0 | Athletic Club II | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Izarra | 0-2 | UD Logroñés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Sarriana | 1-1 | Celta de Vigo III | |||
28/01/2024 18:30 | MS | UD Ourense | 0-0 | Somozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Peralada | 0-2 | Olot | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Almazán | 1-0 | UD Santa Marta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Don Benito | 2-1 | Olivenza | |||
28/01/2024 18:30 | MS | RCP Valverdeño | 1-0 | Trujillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Caspe | 1-0 | Belchite 97 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | La Solana | 3-1 | Atlético Tomelloso | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Conquense | 1-0 | Villarrubia | |||
28/01/2024 18:30 | MS | Huracán Balazote | 0-0 | Villarrobledo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Atlético Pulpileño | 2-0 | Balsicas Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 2-3 | Varea | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Cadiz | 0-0 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | FC Andora | 0-1 | Elche | |||
28/01/2024 18:15 | MS | Villarreal II | 1-1 | Huesca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Colunga | 0-3 | Sporting Gijón II | |||
28/01/2024 18:15 | MS | Luarca | 1-1 | Praviano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Real Ávila | 3-1 | Becerril Campos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Diocesano | 1-1 | Arroyo | |||
28/01/2024 18:15 | MS | Don Álvaro | 1-1 | CD Coria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | San Clemente | 1-2 | Tarancón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:15 | MS | Alberite | 2-3 | Racing Rioja | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Mérida AD | 0-0 | Atlético Madrid II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Villalbés | 0-1 | Racing Santander II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Vélez | 0-2 | Cartagena LU II | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Real Sociedad W | 1-1 | Madrid CFF W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Betanzos | 2-0 | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Levante II | 1-1 | Patacona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 1-0 | La Virgen del Camino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | El Ejido | 3-1 | Atlético Melilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Alesves | 2-2 | Avance Ezcabarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Cariñena | 0-1 | Fuentes | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Illueca | 0-1 | Huesca II | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Épila | 2-1 | Fraga | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Ejea | 3-0 | Utrillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Anguiano | 2-2 | Haro Deportivo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | Celta Vigo | 0-1 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | Eldense | 3-2 | Espanyol | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 16:00 | MS | Real Betis W | 0-6 | Barcelona W | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 15:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 2-2 | Marino de Luanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 15:00 | MS | Marino | 3-1 | Santa Úrsula | |||
28/01/2024 15:00 | MS | Atlético Victoria | 4-2 | La Cuadra | |||
28/01/2024 15:00 | MS | Gran Tarajal | 0-1 | Tenerife II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Real Zaragoza II | 3-1 | Real Sociedad III | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Mensajero | 1-0 | CF Talavera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Vilafranca | 1-0 | Rapitenca | |||
28/01/2024 14:30 | MS | L'Escala | 2-1 | Reddis | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:30 | MS | Villafranca | 4-0 | Montehermoso | |||
28/01/2024 14:30 | MS | Castuera | 1-1 | Moralo | |||
28/01/2024 14:30 | MS | Atlético Pueblonuevo | 2-1 | Calamonte | |||
28/01/2024 14:30 | MS | Fuente Cantos | 0-2 | Jerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:15 | MS | Rincón | 1-3 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:15 | MS | Azuaga | 0-1 | Jaraíz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:15 | MS | El Palmar | 0-1 | CAP Ciudad de Murcia | |||
28/01/2024 14:15 | MS | Racing Murcia | 0-1 | Deportiva Minera | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Unionistas de Salamanca | 3-0 | Cornellà | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Rayo Majadahonda | 1-1 | Cultural Leonesa | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Atlético Baleares | 0-0 | Sanluqueño | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Melilla | 2-0 | AD Ceuta FC | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Intercity | 0-1 | Ibiza | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Cayón | 2-1 | Coruxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 1-2 | Gernika | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 2-1 | Manresa | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Andratx | 3-2 | Cerdanyola del Vallès | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Torrent | 2-1 | Hércules | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Penya Independent | 0-3 | Valencia II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Estepona | 3-0 | Manchego | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Mar Menor | 1-1 | Real Betis II | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Ucam Murcia | 0-2 | Orihuela | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Cádiz II | 0-0 | Águilas | |||
28/01/2024 14:00 | MS | San Roque Lepe | 1-0 | La Unión Atlético | |||
28/01/2024 14:00 | MS | El Palo | 1-1 | Marbella | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Numancia | 1-0 | Llerenense | |||
28/01/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 3-1 | Ursaria | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Navalcarnero | 4-2 | Montijo | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 0-0 | UD San Fernando | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Levante W | 2-2 | Granada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Condal | 2-0 | Ceares | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Real Titánico | 3-2 | Tuilla | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 0-2 | Llanera | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Llanes | 0-1 | Lealtad | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Girona II | 3-0 | Tona | |||
28/01/2024 14:00 | MS | San Cristóbal | 0-6 | Castelldefels | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Montañesa | 0-0 | Prat | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Pobla Mafumet | 3-1 | Mollerussa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Utiel | 1-3 | Jove Español | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 0-1 | Villanueva Pardillo | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Móstoles | 3-1 | Trival Valderas | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 1-0 | Canillas | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 1-2 | Colonia Moscardó | |||
28/01/2024 14:00 | MS | RSD Alcalá | 2-2 | Leganés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Málaga II | 1-1 | Huétor Vega | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 3-0 | Mancha Real | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Maracena | 1-1 | Málaga City | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Polideportivo Almería | 0-0 | Almería II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | La Palma | 4-1 | Puente Genil | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Utrera | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Gerena | 0-3 | Cartaya | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Coria CF | 2-3 | Pozoblanco | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Borja | 0-0 | CDJ Tamarite | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Cuarte | 2-0 | Atlético Monzón | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Binéfar | 0-2 | Almudévar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Toledo | 0-2 | Cazalegas | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Socuéllamos | 0-1 | Villacañas | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Albacete II | 2-2 | Quintanar del Rey | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Algar | 1-0 | Real Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 14:00 | MS | Comillas | 1-1 | Tedeón | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Berceo | 0-1 | Calahorra II | |||
28/01/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 4-0 | Vianés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:45 | MS | Siete Villas | 1-1 | Naval | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:45 | MS | Grama | 3-2 | L'Hospitalet | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:30 | MS | Sevilla Atletico | 3-0 | Antoniano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:30 | MS | Getafe II | 3-3 | Cacereño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:30 | MS | Portekizete | 1-1 | Añorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:30 | MS | AD Parla | 2-0 | Rayo Vallecano II | |||
28/01/2024 13:30 | MS | Torrejón | 0-2 | Galapagar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:00 | MS | Formentera | 2-2 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 13:00 | MS | Illescas | 0-0 | Atlético Paso | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 23:00 | MS | Mallorca | 0-1 | Real Betis | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 23:00 | MS | Levante | 0-0 | Tenerife | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 22:00 | MS | Fuenlabrada | 1-2 | Barcelona B | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 22:00 | MS | Alcoyano | 2-0 | Recreativo Huelva | |||
27/01/2024 22:00 | MS | Cordoba | 0-0 | Real Murcia | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 21:00 | MS | Lugo | 1-0 | Real Sociedad II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Barcelona | 3-5 | Villarreal | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Oviedo | 1-0 | Leganes | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Athletic Club W | 0-1 | Real Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:30 | MS | Unión Sur Yaiza | 3-2 | Villa Santa Brígida | |||
27/01/2024 20:30 | MS | San Bartolomé | 1-1 | Ibarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:15 | MS | Silva | 3-1 | Barbadás | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Ponferradina | 1-1 | Sestao River | |||
27/01/2024 20:00 | MS | SD Logroñés | 1-1 | Sabadell | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Badalona | 2-1 | Saguntino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | L'Entregu | 2-0 | Lenense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Derio | 0-0 | Basconia | |||
27/01/2024 20:00 | MS | Beasain | 4-1 | Deportivo Alavés III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Real Madrid III | 6-0 | Las Rozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Buzanada | 2-2 | Arucas | |||
27/01/2024 20:00 | MS | Herbania | 1-2 | Panadería Pulido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:30 | MS | Collerense | 0-0 | Llosetense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Compostela | 2-0 | Covadonga | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Guijuelo | 0-0 | Zamora | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | San Juan | 1-1 | Tudelano | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Arenas Getxo | 0-1 | Calahorra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Guadalajara | 1-1 | Badajoz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Atlético Mineros | 1-4 | Bezana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Padura | 1-2 | Durango | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Bembibre | 1-1 | Laguna de Duero | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Palencia CF | 0-0 | Atlético Astorga | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Burgos Promesas | 0-1 | Colegios Diocesanos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Constància | 3-2 | Alcúdia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 1-0 | Náxara | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Sporting Huelva W | 0-1 | Villarreal W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Escobedo | 2-0 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 1-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Pasaia KE | 0-1 | Lagun Onak | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Touring | 2-1 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Silla | 2-0 | Castellón II | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Roda | 2-0 | Villarreal III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Binissalem | 3-2 | Felanitx | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Poblense | 2-0 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Oberena | 4-0 | Cortes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Alcantarilla | 3-4 | UD Caravaca | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 2-1 | Muleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:30 | MS | Casalarreina | 2-2 | River Ebro | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Las Palmas | 1-2 | Real Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | FC Cartagena | 1-0 | Amorebieta | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Alcorcon | 0-0 | Zaragoza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Torina | 2-0 | Castro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Atzeneta | 1-3 | Torrellano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Atlético Tordesillas | 1-0 | Cristo Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:15 | MS | Córdoba II | 2-1 | Ceuta II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Arenteiro | 1-1 | Teruel | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Tarazona | 0-1 | Real Unión | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Granada II | 0-2 | Malaga | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-0 | Real Oviedo II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 0-0 | Brea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Pontevedra II | 0-2 | Atlético Arteixo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Cartes | 0-2 | Laredo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 0-0 | Acero | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | CF Gandía | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa II | 1-0 | Ponferradina II | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Villaralbo | 2-3 | Mirandés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Arenal | 0-1 | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Subiza | 3-1 | Cantolagua | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Ardoi | 0-0 | Peña Sport | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 2-1 | Lerinés | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 1-2 | Beti Onak | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Txantrea | 1-1 | Lagunak | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Huarte | 3-2 | Bidezarra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Calamocha | 1-0 | Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Plus Ultra | 0-3 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:45 | MS | Barcia | 0-0 | Urraca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:30 | MS | Vitoria | 3-2 | Urduliz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 17:30 | MS | Pamplona | 2-0 | Cirbonero | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:00 | MS | Real Sociedad | 0-0 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:00 | MS | Levante Las Planas | 1-1 | Atletico Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 15:30 | MS | Teror | 1-2 | Lanzarote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 15:00 | MS | Inter Manacor | 0-1 | Mercadal | |||
27/01/2024 14:30 | MS | Alaior | 0-1 | Ibiza Islas Pitiusas | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 14:00 | MS | Valencia W | 1-1 | Granad. Tenerife W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 14:00 | MS | Alcorcón II | 0-1 | Collado Villalba | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 14:00 | MS | Huétor Tájar | 0-2 | Motril | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 00:00 | MS | Tamaraceite | 2-2 | Las Palmas II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 23:00 | MS | Almeria | 0-3 | Alaves | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 22:30 | MS | Eibar | 1-0 | Mirandes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 21:00 | MS | Sevilla III | 1-2 | Xerez | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/01/2024 23:00 | MS | Atletico Madrid | 1-0 | Sevilla | |||
24/01/2024 23:30 | USB | Athletic Club | 4-2 | Barcelona | |||
24/01/2024 21:30 | MS | Mallorca | 3-2 | Girona | |||
23/01/2024 23:30 | MS | Celta Vigo | 1-2 | Real Sociedad | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 23:00 | MS | Granada CF | 0-1 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 22:30 | MS | Leganes | 2-0 | Burgos | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 23:00 | MS | Girona | 5-1 | Sevilla | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 23:00 | MS | Elche | 0-0 | Valladolid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 22:00 | MS | Intercity | 1-1 | Granada II | |||
21/01/2024 22:00 | MS | Malaga | 0-1 | Castellón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 22:00 | MS | Pamplona | 0-0 | Cortes | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 21:00 | MS | Deportivo La Coruna | 2-0 | Ponferradina | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:30 | MS | Real Betis | 2-4 | Barcelona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:30 | MS | Huesca | 2-3 | Eibar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:30 | MS | Real Madrid III | 2-1 | Collado Villalba | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | Sestao River | 0-0 | Unionistas de Salamanca | |||
21/01/2024 20:00 | MS | Osasuna II | 1-1 | Tarazona | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | Recreativo Huelva | 1-1 | Cordoba | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 0-0 | Barbastro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | La Nucía | 0-0 | Espanyol II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | Revilla | 1-0 | Laredo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:30 | MS | Zamora | 2-0 | Covadonga | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:30 | MS | Utebo | 0-0 | Athletic Club II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:30 | MS | Yeclano | 1-0 | Cádiz II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:30 | MS | Solares | 3-1 | Guarnizo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:30 | MS | Atlético Pulpileño | 1-1 | Muleño | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Real Avilés | 1-0 | Villalbés | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Pontevedra | 3-1 | Real Valladolid II | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Marino de Luanco | 0-0 | Ourense CF | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Náxara | 2-2 | Real Zaragoza II | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Barakaldo | 1-0 | Arenas Getxo | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Tudelano | 0-1 | Mutilvera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Alzira | 1-1 | Badalona | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Cerdanyola del Vallès | 2-1 | Sant Andreu | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Terrassa | 1-0 | Lleida Esportiu | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Antoniano | 1-0 | San Roque Lepe | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Orihuela | 0-2 | Vélez | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | CF Talavera | 3-0 | Getafe II | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Segoviana | 0-0 | Navalcarnero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 0-0 | Atlético Arteixo | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Estradense | 1-1 | Barbadás | |||
21/01/2024 19:00 | MS | UD Ourense | 2-1 | Alondras | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Arosa | 3-0 | Viveiro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Caudal | 2-0 | Lenense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Colindres | 0-1 | Bezana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-2 | Patacona | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | Castellón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Bembibre | 0-1 | Becerril Campos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Torreperogil | 1-0 | Rincón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Xerez | 3-0 | Córdoba II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | CD Coria | 1-0 | RCP Valverdeño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Calvo Sotelo | 1-0 | Atlético Tomelloso | |||
21/01/2024 19:00 | MS | Marchamalo | 2-1 | Quintanar del Rey | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 0-1 | Vianés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:45 | MS | Cieza | 2-1 | UD Caravaca | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Calahorra | 1-1 | San Juan | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Eibar W | 1-0 | Valencia W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Peralada | 0-1 | Mollerussa | |||
21/01/2024 18:30 | MS | L'Escala | 3-2 | Rapitenca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Moralo | 3-1 | Atlético Pueblonuevo | |||
21/01/2024 18:30 | MS | Montehermoso | 1-0 | Fuente Cantos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Caspe | 1-0 | Fraga | |||
21/01/2024 18:30 | MS | Ejea | 3-1 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | Huracán Balazote | 2-0 | Azuqueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:30 | MS | River Ebro | 1-3 | La Calzada | |||
21/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 3-1 | Haro Deportivo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Real Madrid | 3-2 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Mirandes | 1-1 | Levante | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Silla | 0-2 | Acero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Real Ávila | 1-0 | Mirandés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:15 | MS | Bullense | 1-3 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Rayo Majadahonda | 1-0 | SD Logroñés | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Barcelona B | 2-1 | Real Sociedad II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Racing Santander II | 1-1 | Deportivo La Coruña II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Polvorín | 3-0 | Paiosaco | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Betanzos | 0-0 | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Colunga | 1-1 | Condal | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Luarca | 1-0 | Lealtad | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Barcia | 0-3 | Tuilla | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Llanera | 1-0 | Ceares | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa II | 1-0 | Colegios Diocesanos | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 2-1 | UD Santa Marta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Jaraíz | 1-2 | Villafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Calamocha | 0-2 | CDJ Tamarite | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Belchite 97 | 0-2 | Huesca II | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Épila | 1-2 | Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 0-4 | Varea | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:45 | MS | Real Oviedo II | 0-2 | Gimnástica Torrelavega | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:45 | MS | Anguiano | 1-1 | Alfaro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 17:30 | MS | Portmany | 2-0 | Alaior | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Osasuna | 3-2 | Getafe | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Racing Santander | 0-2 | FC Cartagena | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 16:00 | MS | Granada | 0-1 | Sporting Huelva W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 15:45 | MS | Gran Tarajal | 0-0 | Ibarra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 15:00 | MS | UD San Fernando | 0-0 | SS Reyes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 15:00 | MS | Marino | 3-0 | Arucas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:30 | MS | Girona II | 0-1 | Reddis | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:30 | MS | Jerez | 0-3 | Don Benito | |||
21/01/2024 14:30 | MS | Calamonte | 1-0 | Don Álvaro | |||
21/01/2024 14:30 | MS | Arroyo | 0-1 | Castuera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:15 | MS | Silva | 0-0 | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:15 | MS | Binéfar | 0-2 | Atlético Monzón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:15 | MS | El Palmar | 0-4 | Unión Molinense | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Gimnastic | 2-0 | Lugo | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Sabadell | 2-1 | Celta de Vigo II | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Real Unión | 1-2 | Arenteiro | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Ibiza | 3-0 | Alcoyano | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Algeciras | 1-0 | Melilla | |||
21/01/2024 14:00 | MS | AD Ceuta FC | 0-0 | San Fernando CD | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Real Murcia | 2-0 | Atlético Baleares | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Brea | 1-1 | Izarra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Valencia II | 3-0 | Manresa | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Hércules | 0-1 | Formentera | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Saguntino | 0-1 | Peña Deportiva | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Europa Fc | 1-0 | Torrent | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Águilas | 1-0 | Estepona | |||
21/01/2024 14:00 | MS | El Palo | 0-2 | Ucam Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Cacereño | 0-1 | Villanovense | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Guadalajara | 2-1 | Unión Adarve | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Montijo | 1-0 | Numancia | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Ursaria | 2-2 | Mensajero | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Badajoz | 0-1 | Atlético Paso | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Granad. Tenerife W | 1-1 | Athletic Club W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Real Titánico | 1-1 | Sporting Gijón II | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 0-0 | Praviano | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Llanes | 1-0 | Gijón Industrial | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Montañesa | 0-1 | Olot | |||
21/01/2024 14:00 | MS | San Cristóbal | 3-1 | Badalona II | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Vilafranca | 1-1 | Prat | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Utiel | 1-2 | CF Gandía | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Levante II | 2-0 | Jove Español | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | RSD Alcalá | 5-1 | AD Parla | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Móstoles | 0-0 | Las Rozas | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 0-1 | Colonia Moscardó | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Alcorcón II | 0-2 | Galapagar | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 2-2 | Trival Valderas | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 0-0 | Villanueva Pardillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Motril | 1-0 | Arenas Armilla | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Málaga City | 0-0 | El Ejido | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Torre del Mar | 0-0 | Polideportivo Almería | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Huétor Vega | 2-2 | Huétor Tájar | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Real Jaén | 2-1 | Maracena | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Mancha Real | 3-2 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Almería II | 0-2 | Málaga II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Pozoblanco | 1-0 | La Palma | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Bollullos | 1-0 | Sevilla III | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Utrera | 3-0 | Coria CF | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Puente Genil | 1-1 | Xerez Deportivo | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Cabecense | 1-2 | Gerena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Mallorca II | 2-1 | Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Olivenza | 1-1 | Diocesano | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Trujillo | 1-1 | Azuaga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Cuarte | 1-1 | Fuentes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Conquense | 3-0 | Villarrobledo | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Cazalegas | 1-1 | Villacañas | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Albacete II | 3-3 | Tarancón | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Toledo | 3-0 | Villarrubia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 1-0 | Real Murcia II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 14:00 | MS | UD Logroñés II | 1-0 | Racing Rioja | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Berceo | 1-0 | Tedeón | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Comillas | 0-1 | Peña Balsamaiso | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:45 | MS | Siete Villas | 4-2 | Castro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:45 | MS | Grama | 0-0 | Castelldefels | |||
21/01/2024 13:45 | MS | Tona | 1-1 | Vilassar Mar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Real Betis II | 1-0 | Linense | |||
21/01/2024 13:30 | MS | La Unión Atlético | 0-0 | Mar Menor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 2-2 | Urduliz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Torrellano | 1-0 | Villarreal III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Torrejón | 0-1 | Leganés II | |||
21/01/2024 13:30 | MS | Canillas | 1-0 | Rayo Vallecano II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Constància | 3-0 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:30 | MS | Cariñena | 0-1 | Utrillas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:00 | MS | Cartagena LU II | 0-0 | Sevilla Atletico | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 13:00 | MS | Subiza | 1-2 | Bidezarra | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 23:00 | MS | Celta Vigo | 0-1 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 23:00 | MS | Racing Ferrol | 1-3 | Oviedo | |||
20/01/2024 22:30 | MS | Zaragoza | 2-0 | FC Andora | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:00 | MS | Teruel | 1-0 | Cornellà | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:00 | MS | Linares Deportivo | 2-0 | Mérida AD | |||
İspanya - Supercopa Femenina ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/01/2024 22:00 | MS | Barcelona W | 7-0 | Levante W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 21:00 | MS | Conil | 0-0 | Ayamonte | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | Valencia | 1-0 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | Espanyol | 2-1 | Villarreal II | |||
20/01/2024 20:30 | MS | Tenerife | 1-2 | Sporting Gijon | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | San Ignacio | 2-0 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:30 | MS | San Bartolomé | 1-1 | Atlético Victoria | |||
20/01/2024 20:30 | MS | Unión Sur Yaiza | 0-0 | Lanzarote | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Sanluqueño | 2-1 | Real Madrid II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Gernika | 3-0 | Valle Egüés | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Real Sociedad III | 2-2 | Deportivo Alavés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Pontevedra II | 2-0 | Somozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | L'Entregu | 0-0 | Urraca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Atlético Mineros | 1-1 | Naval | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Portekizete | 3-1 | Deportivo Alavés III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 20:00 | MS | Herbania | 0-2 | Las Palmas II | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Buzanada | 0-0 | Panadería Pulido | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:30 | MS | Collerense | 1-2 | Alcúdia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Arandina | 0-0 | Compostela | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Guijuelo | 3-1 | Cayón | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Coruxo | 1-1 | Langreo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Penya Independent | 2-1 | Andratx | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Sarriana | 2-0 | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Tropezón | 3-0 | Cartes | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Vimenor | 3-1 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Padura | 1-1 | Lagun Onak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Pobla Mafumet | 3-0 | L'Hospitalet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Palencia CF | 1-2 | Atlético Tordesillas | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Burgos Promesas | 0-2 | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Cartaya | 0-2 | Ciudad de Lucena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Santa Úrsula | 5-1 | La Cuadra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | La Solana | 0-2 | Socuéllamos | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Manchego | 0-1 | Marbella | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Madrid CFF W | 3-1 | Real Betis W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Touring | 1-1 | Durango | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 2-2 | Basconia | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Derio | 2-0 | Añorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Laguna de Duero | 0-2 | Cristo Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Ceuta II | 1-3 | Atlético Espeleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Binissalem | 0-0 | Platges Calvià | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Poblense | 1-0 | Santanyí | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Oberena | 1-4 | Cantolagua | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Txantrea | 1-3 | Ardoi | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:30 | MS | Racing Murcia | 3-0 | Balsicas Atlético | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Alcantarilla | 1-1 | Lorca Deportiva | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 1-2 | CAP Ciudad de Murcia | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Villarreal | 1-1 | Mallorca | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Amorebieta | 0-2 | Eldense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Escobedo | 2-1 | Sámano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Atzeneta | 1-0 | Castellonense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:15 | MS | Casalarreina | 1-3 | Calahorra II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa | 1-1 | Fuenlabrada | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Antequera | 1-0 | Atlético Madrid II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Llerenense | 0-1 | Illescas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Torina | 2-0 | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Beasain | 1-2 | Deusto | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Rayo Ibense | 2-0 | Roda | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-2 | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Villaralbo | 0-1 | La Virgen del Camino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Arenal | 1-2 | Llosetense | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Mercadal | 0-2 | Ibiza Islas Pitiusas | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Inter Manacor | 0-1 | Felanitx | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Alesves | 0-0 | Beti Kozkor | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Beti Onak | 2-3 | Lerinés | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Avance Ezcabarte | 0-2 | Peña Sport | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Huarte | 4-1 | Lagunak | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Burladés | 1-4 | Cirbonero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | San Clemente | 0-1 | Torrijos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Plus Ultra | 2-0 | Algar | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:00 | MS | Rayo Vallecano | 0-2 | Las Palmas | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:00 | MS | Albacete | 0-1 | Alcorcon | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:00 | MS | Levante Las Planas | 0-2 | Real Sociedad W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 15:30 | MS | Teror | 0-3 | Tenerife II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 15:00 | MS | Atlético Melilla | 1-2 | Juventud Torremolinos | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 14:00 | MS | Sevilla W | 3-1 | Villarreal W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 00:00 | MS | Tamaraceite | 1-2 | Villa Santa Brígida | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 23:00 | MS | Alaves | 1-0 | Cadiz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 21:00 | MS | Pasaia KE | 0-0 | Vitoria | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/01/2024 23:30 | USB | Atletico Madrid | 4-2 | Real Madrid | |||
18/01/2024 21:30 | MS | Unionistas de Salamanca | 1-3 | Barcelona | |||
17/01/2024 23:30 | MS | Girona | 3-1 | Rayo Vallecano | |||
17/01/2024 23:00 | MS | Osasuna | 0-2 | Real Sociedad | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 22:00 | MS | RSD Alcalá | 2-1 | Alcorcón II | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2024 22:00 | MS | Valencia | 1-3 | Celta Vigo | |||
İspanya - Supercopa Femenina ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2024 21:00 | MS | Barcelona W | 4-0 | Real Madrid W | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2024 00:00 | MS | Tenerife | 0-1 | Mallorca | |||
16/01/2024 23:00 | MS | Athletic Club | 2-0 | Alaves | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/01/2024 22:00 | MS | Lagunak | 1-6 | Subiza | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/01/2024 22:00 | MS | Getafe | 1-3 | Sevilla | |||
İspanya - Supercopa Femenina ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/01/2024 21:00 | USB | Atletico Madrid W | 1-3 | Levante W | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 22:30 | MS | Eldense | 1-1 | Zaragoza | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:00 | MS | Real Sociedad II | 2-2 | Osasuna II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:00 | MS | Atlético Madrid II | 5-0 | Linares Deportivo | |||
İspanya - Super Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/01/2024 22:00 | MS | Real Madrid | 4-1 | Barcelona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:15 | MS | Deusto | 2-2 | Portekizete | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Cultural Leonesa | 1-0 | Deportivo La Coruna | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Mérida AD | 1-0 | Granada II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Compostela | 0-2 | Marino de Luanco | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Espanyol II | 2-1 | Hércules | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:30 | MS | Laredo | 4-1 | Tropezón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:30 | MS | Durango | 3-1 | San Ignacio | |||
14/01/2024 19:30 | MS | Deportivo Alavés III | 1-0 | Derio | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:30 | MS | Badalona II | 2-1 | Grama | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Cornellà | 0-1 | Sabadell | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-2 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Arenas Getxo | 1-1 | Utebo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Badalona | 1-1 | Terrassa | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Lleida Esportiu | 0-0 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | San Roque Lepe | 4-1 | Cartagena LU II | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Linense | 2-1 | La Unión Atlético | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Ucam Murcia | 0-2 | Marbella | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Numancia | 3-1 | Gimnástica Segoviana | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Villanovense | 0-1 | CF Talavera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 0-1 | UD Ourense | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Somozas | 1-1 | Bergantiños | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Alondras | 1-1 | Pontevedra II | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-3 | Estradense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Urraca | 1-0 | Caudal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 2-1 | San Cristóbal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Acero | 1-2 | Ontinyent 1931 | |||
14/01/2024 19:00 | MS | CF Gandía | 1-1 | Levante II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Torreperogil | 1-2 | Maracena | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Mancha Real | 2-2 | Polideportivo Almería | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Huétor Tájar | 0-0 | Málaga II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Alaior | 2-2 | Mallorca II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | CD Coria | 3-1 | Azuaga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Atlético Tomelloso | 2-2 | San Clemente | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Balsicas Atlético | 0-2 | Deportiva Minera | |||
14/01/2024 19:00 | MS | CAP Ciudad de Murcia | 0-3 | Atlético Pulpileño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 19:00 | MS | Alfaro | 2-1 | Arnedo | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Tedeón | 0-1 | Casalarreina | |||
14/01/2024 19:00 | MS | La Calzada | 1-1 | Anguiano | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Vianés | 0-0 | Comillas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Izarra | 2-2 | Gernika | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Barbadás | 1-1 | Polvorín | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Rapitenca | 1-0 | Girona II | |||
14/01/2024 18:30 | MS | Olot | 3-2 | Vilafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Patacona | 0-3 | Atzeneta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Rayo Vallecano II | 2-2 | RSD Alcalá | |||
14/01/2024 18:30 | MS | Galapagar | 1-0 | Real Madrid III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Sóller | 2-3 | Collerense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Jaraíz | 1-1 | Fuente Cantos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Utrillas | 2-1 | Cuarte | |||
14/01/2024 18:30 | MS | Fraga | 1-0 | Belchite 97 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Quintanar del Rey | 2-2 | Huracán Balazote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Algar | 0-1 | Bullense | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Cadiz | 1-4 | Valencia | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Sporting Gijon | 0-0 | Huesca | |||
14/01/2024 18:15 | MS | FC Cartagena | 4-1 | Villarreal II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Becerril Campos | 1-0 | Laguna de Duero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Montehermoso | 1-4 | Don Benito | |||
14/01/2024 18:15 | MS | Don Álvaro | 4-1 | Atlético Pueblonuevo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:15 | MS | Muleño | 1-3 | Racing Murcia | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | SD Logroñés | 0-3 | Ponferradina | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Alcoyano | 2-1 | Antequera | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Covadonga | 2-1 | Arandina | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Real Valladolid II | 1-1 | Coruxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Vélez | 0-2 | El Palo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Tuilla | 3-2 | L'Entregu | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Castro | 2-0 | Atlético Mineros | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Cirbonero | 2-1 | Beti Onak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Fuentes | 1-1 | Binéfar | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Illueca | 1-1 | Cariñena | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Almudévar | 2-0 | Calamocha | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Torrijos | 0-2 | Albacete II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | Calahorra II | 1-1 | River Ebro | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Peña Balsamaiso | 3-0 | Berceo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:45 | MS | Celta de Vigo II | 0-1 | Gimnastic | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 17:45 | MS | Cantolagua | 3-1 | Pamplona | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:00 | MS | Almeria | 0-0 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 16:00 | MS | FC Andora | 2-3 | Leganes | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 15:00 | MS | Atlético Paso | 1-0 | Llerenense | |||
14/01/2024 15:00 | MS | Mensajero | 1-0 | UD San Fernando | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 15:00 | MS | Villanueva Pardillo | 0-1 | Canillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 15:00 | MS | Atlético Victoria | 4-2 | Gran Tarajal | |||
14/01/2024 15:00 | MS | Las Palmas II | 4-0 | Buzanada | |||
14/01/2024 15:00 | MS | La Cuadra | 0-0 | San Bartolomé | |||
14/01/2024 15:00 | MS | Lanzarote | 1-0 | Tamaraceite | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Real Zaragoza II | 0-0 | Tudelano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Mollerussa | 1-0 | Montañesa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Xerez | 5-0 | Atlético Espeleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Platges Calvià | 3-2 | Inter Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Arucas | 5-1 | Santa Úrsula | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:30 | MS | Jerez | 2-1 | Diocesano | |||
14/01/2024 14:30 | MS | Arroyo | 2-1 | Moralo | |||
14/01/2024 14:30 | MS | Trujillo | 1-0 | Villafranca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:15 | MS | Unión Molinense | 4-1 | Montecasillas | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Fuenlabrada | 0-0 | Real Unión | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | AD Ceuta FC | 3-2 | Malaga | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Atlético Baleares | 0-2 | Recreativo Huelva | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Melilla | 0-0 | Real Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-0 | Real Avilés | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Langreo | 1-1 | Guijuelo | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Villalbés | 0-0 | Real Oviedo II | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Cayón | 0-1 | Zamora | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Barbastro | 2-1 | Brea | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Athletic Club II | 0-0 | UD Logroñés | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 5-1 | Náxara | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 3-1 | Alzira | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Sant Andreu | 4-0 | Penya Independent | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Manresa | 0-0 | Saguntino | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Torrent | 1-0 | Cerdanyola del Vallès | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Andratx | 1-1 | Valencia II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Estepona | 0-2 | Yeclano | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Mar Menor | 0-1 | Antoniano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 2-1 | Guadalajara | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Navalcarnero | 0-2 | Cacereño | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Unión Adarve | 3-1 | Badajoz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Celta de Vigo III | 3-2 | Silva | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Viveiro | 0-1 | Sarriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Condal | 4-1 | Real Titánico | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Lenense | 2-1 | Llanes | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Gijón Industrial | 1-1 | Luarca | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Sporting Gijón II | 4-0 | Barcia | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Lealtad | 0-0 | Avilés Stadium | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Praviano | 0-0 | Llanera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Leioa | 2-0 | Beasain | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | L'Hospitalet | 1-0 | Peralada | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Prat | 1-1 | L'Escala | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Castelldefels | 2-0 | Pobla Mafumet | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Castellón II | 2-5 | Elche II | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 2-0 | Rayo Ibense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Colonia Moscardó | 6-0 | Tres Cantos | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Las Rozas | 3-1 | Pozuelo Alarcón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Atlético Tordesillas | 3-0 | Burgos Promesas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Real Jaén | 0-0 | El Ejido | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Huétor Vega | 0-0 | Arenas Armilla | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Motril | 1-1 | Rincón | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Torre del Mar | 0-3 | Almería II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Puente Genil | 2-0 | Bollullos | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Utrera | 1-1 | La Palma | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Cartaya | 3-0 | Ayamonte | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Córdoba II | 0-0 | Sevilla III | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Pozoblanco | 2-2 | Xerez Deportivo | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Conil | 1-1 | Coria CF | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Cabecense | 0-1 | Ciudad de Lucena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Llosetense | 0-0 | Binissalem | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 1-0 | Portmany | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Tenerife II | 2-1 | Unión Sur Yaiza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Calamonte | 2-1 | RCP Valverdeño | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Olivenza | 1-0 | Castuera | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | CDJ Tamarite | 2-1 | Épila | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Huesca II | 1-3 | Ejea | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 3-0 | Borja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Socuéllamos | 2-1 | Calvo Sotelo | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Villarrobledo | 1-1 | Toledo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | UD Caravaca | 0-0 | El Palmar | |||
14/01/2024 14:00 | MS | UCAM Murcia II | 1-0 | Alcantarilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 14:00 | MS | Haro Deportivo | 3-1 | Alberite | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Racing Rioja | 2-1 | Oyonesa | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Varea | 1-0 | UD Logroñés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:45 | MS | Lorca Deportiva | 1-2 | Cieza | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:30 | MS | Sevilla Atletico | 0-0 | Orihuela | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:30 | MS | Getafe II | 1-0 | Ursaria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:30 | MS | Basconia | 4-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:30 | MS | AD Parla | 2-3 | Torrejón | |||
14/01/2024 13:30 | MS | Trival Valderas | 0-1 | Alcobendas Sport | |||
14/01/2024 13:30 | MS | Collado Villalba | 1-2 | Móstoles | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 13:00 | MS | Formentera | 0-0 | Europa Fc | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 12:00 | MS | Real Murcia II | 2-0 | Plus Ultra | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 23:00 | MS | Real Betis | 1-0 | Granada CF | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 23:00 | MS | Burgos | 1-0 | Valladolid | |||
13/01/2024 23:00 | MS | Racing Ferrol | 0-0 | Espanyol | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 22:30 | MS | Añorga | 2-1 | Anaitasuna | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 22:00 | MS | Unionistas de Salamanca | 2-1 | Rayo Majadahonda | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 22:00 | MS | Real Madrid II | 1-1 | Ibiza | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:30 | MS | Athletic Club | 2-1 | Real Sociedad | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:30 | MS | Oviedo | 1-1 | Amorebieta | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Tenerife | 0-1 | Elche | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:30 | MS | Rápido Bouzas | 1-0 | Betanzos | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Atlético Arteixo | 1-1 | Arosa | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Arenteiro | 2-0 | Barcelona B | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Tarazona | 1-0 | Lugo | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | San Fernando CD | 1-0 | Sanluqueño | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Castellón | 2-1 | Algeciras | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Reddis | 0-1 | Tona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Ibarra | 0-1 | Teror | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:30 | MS | Sámano | 3-0 | Vimenor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:30 | MS | Villa Santa Brígida | 0-0 | Herbania | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | San Juan | 0-2 | Barakaldo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Atlético Albericia | 3-2 | Siete Villas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Jove Español | 0-0 | Burriana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Cristo Atlético | 0-2 | Palencia CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Málaga City | 0-1 | Juventud Torremolinos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Alcúdia | 2-1 | Arenal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Azuqueca | 0-2 | Conquense | |||
13/01/2024 19:00 | MS | Villarrubia | 1-0 | Cazalegas | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 0-2 | Calahorra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Manchego | 0-0 | Águilas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Velarde | 1-1 | Torina | |||
13/01/2024 18:30 | MS | Naval | 3-1 | Colindres | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Atlético Astorga | 1-1 | Cultural Leonesa II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Ceuta II | 4-0 | Gerena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Santanyí | 1-0 | Constància | |||
13/01/2024 18:30 | MS | Manacor | 1-2 | Poblense | |||
13/01/2024 18:30 | MS | Felanitx | 0-1 | Mercadal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Lerinés | 2-1 | Alesves | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:30 | MS | Tarancón | 0-0 | Marchamalo | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Mallorca | 1-1 | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Levante | 3-2 | Albacete | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:15 | MS | Villacañas | 3-2 | La Solana | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Sestao River | 1-1 | Teruel | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Cordoba | 1-0 | Intercity | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Ourense CF | 3-0 | Racing Santander II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 0-0 | Real Sociedad III | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Cádiz II | 1-1 | Real Betis II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Illescas | 1-2 | Montijo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Ceares | 1-1 | Colunga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Guarnizo | 0-1 | Escobedo | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Cartes | 0-0 | Solares | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Bezana | 0-2 | Revilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Lagun Onak | 1-2 | Touring | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Soneja | 1-1 | Utiel | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Roda | 3-0 | Silla | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Castellonense | 2-0 | Torrellano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Leganés II | 1-0 | Alcorcón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Colegios Diocesanos | 1-0 | Almazán | |||
13/01/2024 18:00 | MS | UD Santa Marta | 2-1 | Villaralbo | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Ponferradina II | 1-5 | Salamanca UDS | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Mirandés II | 1-2 | Bembibre | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Peña Sport | 1-0 | Txantrea | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Beti Kozkor | 0-0 | Avance Ezcabarte | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Ardoi | 1-0 | Huarte | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Bidezarra | 1-0 | Oberena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:45 | MS | La Virgen del Camino | 0-1 | Real Ávila | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:45 | MS | Ebro | 1-0 | Caspe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:30 | MS | Urduliz | 0-1 | Pasaia KE | |||
13/01/2024 17:30 | MS | Vitoria | 3-1 | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 17:30 | MS | Cortes | 2-0 | Burladés | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:00 | MS | Las Palmas | 3-0 | Villarreal | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:00 | MS | Alcorcon | 0-0 | Mirandes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 15:30 | MS | Panadería Pulido | 2-1 | Marino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 15:00 | MS | Atlético Melilla | 0-1 | Ciudad de Torredonjimeno | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 23:00 | MS | Sevilla | 2-3 | Alaves | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 22:30 | MS | Eibar | 2-0 | Racing Santander | |||
İspanya - Super Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/01/2024 22:00 | MS | Barcelona | 2-0 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 22:00 | MS | Arandina | 0-0 | Zamora | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 22:00 | MS | Peralada | 3-1 | San Cristóbal | |||
İspanya - Super Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/01/2024 22:00 | USB | Real Madrid | 5-3 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/01/2024 21:30 | MS | Barbastro | 1-0 | Gernika | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/01/2024 20:00 | PEN | Unionistas de Salamanca | 1-1 PS : 7-6 |
Villarreal | |||
08/01/2024 00:00 | MS | Tenerife | 2-0 | Las Palmas | |||
07/01/2024 23:00 | MS | Barbastro | 2-3 | Barcelona | |||
07/01/2024 23:00 | MS | Malaga | 0-1 | Real Sociedad | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 22:00 | MS | Sporting Huelva W | 1-3 | Sevilla W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 21:30 | MS | Burgos Promesas | 2-0 | Palencia CF | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/01/2024 21:00 | USB | FC Cartagena | 1-2 | Valencia | |||
07/01/2024 21:00 | MS | Eibar | 0-3 | Athletic Club | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:00 | MS | Deportivo La Coruña II | 1-1 | Real Oviedo II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:00 | MS | UD Logroñés | 3-0 | Utebo | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 20:00 | MS | Real Madrid W | 2-1 | Madrid CFF W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:45 | MS | Revilla | 2-0 | Naval | |||
07/01/2024 19:30 | MS | Laredo | 2-2 | Bezana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:30 | MS | Rayo Vallecano II | 0-4 | Villanueva Pardillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:30 | MS | Racing Murcia | 1-1 | CAP Ciudad de Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Gimnástica Torrelavega | 1-3 | Coruxo | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Langreo | 0-0 | Cayón | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Izarra | 0-0 | Real Sociedad III | |||
07/01/2024 19:00 | MS | San Juan | 1-1 | Arenas Getxo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Lleida Esportiu | 0-1 | Hércules | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Espanyol II | 1-1 | Europa Fc | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Badalona | 1-0 | La Nucía | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | San Roque Lepe | 0-1 | Orihuela | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Águilas | 1-0 | Marbella | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Linense | 4-2 | Antoniano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Villanovense | 3-0 | Ursaria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Bergantiños | 1-1 | Alondras | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Sarriana | 1-0 | Atlético Arteixo | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Paiosaco | 0-0 | Barbadás | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Arosa | 2-0 | Somozas | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Estradense | 1-2 | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Caudal | 2-2 | Tuilla | |||
07/01/2024 19:00 | MS | L'Entregu | 1-2 | Sporting Gijón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Vimenor | 1-1 | Guarnizo | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Colindres | 0-1 | Castro | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Solares | 0-0 | Tropezón | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Atlético Mineros | 3-3 | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Derio | 1-1 | Deusto | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Anaitasuna | 3-4 | Deportivo Alavés III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Vilassar Mar | 2-1 | Reddis | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-1 | CF Gandía | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | Roda | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Cristo Atlético | 1-0 | Becerril Campos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | El Ejido | 0-0 | Huétor Vega | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Herbania | 2-1 | Lanzarote | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Oberena | 2-4 | Lagunak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Calvo Sotelo | 1-1 | La Solana | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 19:00 | MS | Oyonesa | 0-0 | Varea | |||
07/01/2024 19:00 | MS | La Calzada | 3-1 | Calahorra II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:45 | MS | Cieza | 2-0 | UCAM Murcia II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Mutilvera | 1-3 | Barakaldo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Manchego | 0-1 | Yeclano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Peralada | 2-0 | Castelldefels | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Almazán | 0-3 | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Moralo | 4-1 | Olivenza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Huarte | 1-1 | Txantrea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Caspe | 0-0 | CDJ Tamarite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Conquense | 1-0 | Quintanar del Rey | |||
07/01/2024 18:30 | MS | Huracán Balazote | 0-4 | Tarancón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Montecasillas | 0-2 | UD Caravaca | |||
07/01/2024 18:30 | MS | Bullense | 0-0 | Plus Ultra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:30 | MS | Arnedo | 0-1 | Anguiano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:15 | MS | Diocesano | 4-2 | Montehermoso | |||
07/01/2024 18:15 | MS | RCP Valverdeño | 0-1 | Don Álvaro | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Villalbés | 1-1 | Pontevedra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Valle Egüés | 1-0 | Náxara | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Vélez | 3-1 | Ucam Murcia | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Llerenense | 2-1 | Badajoz | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Valencia W | 1-6 | Atletico Madrid W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Betanzos | 0-0 | Viveiro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Barcia | 0-3 | Condal | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Llanera | 3-1 | Lealtad | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Luarca | 1-2 | Lenense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Torina | 2-1 | Sámano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Villaralbo | 3-1 | Ponferradina II | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Cultural Leonesa II | 1-0 | Atlético Tordesillas | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Real Ávila | 1-0 | UD Santa Marta | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Salamanca UDS | 6-0 | Colegios Diocesanos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Ibiza Islas Pitiusas | 3-0 | Felanitx | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Peña Sport | 3-0 | Beti Kozkor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Borja | 1-3 | Fuentes | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Belchite 97 | 1-1 | Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | River Ebro | 1-3 | Tedeón | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 2-5 | Alfaro | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/01/2024 18:00 | MS | Racing Ferrol | 1-2 | Sevilla | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Castellón | 0-1 | Osasuna | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:45 | MS | Alesves | 1-4 | Cirbonero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:45 | MS | Calamocha | 1-2 | Atlético Monzón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:30 | MS | Polvorín | 2-0 | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 17:30 | MS | Pamplona | 1-1 | Bidezarra | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 16:00 | MS | Real Betis W | 2-3 | Granada | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 15:30 | MS | Unión Sur Yaiza | 2-1 | Ibarra | |||
07/01/2024 15:30 | MS | Teror | 2-3 | Atlético Victoria | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 15:00 | MS | Atlético Paso | 2-1 | Montijo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 15:00 | MS | Santa Úrsula | 0-1 | Panadería Pulido | |||
07/01/2024 15:00 | MS | Gran Tarajal | 2-1 | San Bartolomé | |||
07/01/2024 15:00 | MS | La Cuadra | 0-5 | Arucas | |||
07/01/2024 15:00 | MS | Tamaraceite | 1-4 | Tenerife II | |||
07/01/2024 15:00 | MS | Buzanada | 1-2 | Villa Santa Brígida | |||
07/01/2024 15:00 | MS | Marino | 0-0 | Las Palmas II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Covadonga | 1-1 | Marino de Luanco | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Mensajero | 4-1 | Guadalajara | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | L'Escala | 2-2 | Olot | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Tona | 1-0 | Rapitenca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Bembibre | 0-1 | La Virgen del Camino | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Atlético Pueblonuevo | 2-1 | Arroyo | |||
07/01/2024 14:30 | MS | Fuente Cantos | 0-0 | Trujillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Burladés | 0-2 | Cantolagua | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:30 | MS | Huesca II | 4-2 | Fraga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:15 | MS | Silva | 1-1 | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:15 | MS | Rincón | 0-2 | Arenas Armilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:15 | MS | Azuaga | 2-2 | Calamonte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:15 | MS | El Palmar | 1-1 | Lorca Deportiva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:15 | MS | UD Logroñés II | 3-0 | Haro Deportivo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Compostela | 3-1 | Racing Santander II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Real Valladolid II | 0-2 | Guijuelo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Deportivo Alavés II | 3-2 | Tudelano | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Saguntino | 3-1 | Valencia II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Sant Andreu | 4-1 | Andratx | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Peña Deportiva | 0-1 | Terrassa | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Torrent | 2-0 | Penya Independent | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Manresa | 0-1 | Alzira | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Cádiz II | 3-1 | La Unión Atlético | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Mar Menor | 0-0 | Cartagena LU II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Estepona | 1-1 | Real Betis II | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Navalcarnero | 0-0 | CF Talavera | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Illescas | 0-0 | Gimnástica Segoviana | |||
07/01/2024 14:00 | MS | SS Reyes | 4-0 | Unión Adarve | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Numancia | 5-1 | Cacereño | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Real Sociedad W | 3-3 | Granad. Tenerife W | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Athletic Club W | 2-0 | Eibar W | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Avilés Stadium | 2-1 | Gijón Industrial | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Llanes | 1-2 | Urraca | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Real Titánico | 0-0 | Colunga | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Ceares | 1-0 | Praviano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Escobedo | 4-1 | Cartes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | San Ignacio | 1-1 | Lagun Onak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Montañesa | 1-2 | L'Hospitalet | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Pobla Mafumet | 0-2 | Badalona II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Vilafranca | 2-2 | Mollerussa | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Girona II | 0-1 | Prat | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Utiel | 2-1 | Castellón II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | Castellonense | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Silla | 1-2 | Rayo Ibense | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Levante II | 1-1 | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Real Madrid III | 1-0 | Leganés II | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Pozuelo Alarcón | 1-0 | Collado Villalba | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Tres Cantos | 2-0 | Trival Valderas | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Alcorcón II | 2-1 | AD Parla | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Móstoles | 0-0 | Galapagar | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Alcobendas Sport | 0-2 | Las Rozas | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Canillas | 1-0 | Colonia Moscardó | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Laguna de Duero | 1-0 | Mirandés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Almería II | 6-0 | Málaga City | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 1-0 | Motril | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Polideportivo Almería | 1-3 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Puente Genil | 2-3 | Utrera | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Xerez | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Binissalem | 3-1 | Alcúdia | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Collerense | 0-2 | Santanyí | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Mercadal | 0-1 | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Castuera | 4-0 | Jerez | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Villafranca | 0-2 | CD Coria | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Don Benito | 3-0 | Jaraíz | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Avance Ezcabarte | 0-1 | Lerinés | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Beti Onak | 3-0 | Cortes | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Cuarte | 4-0 | Illueca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Albacete II | 2-0 | Atlético Tomelloso | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Toledo | 2-0 | Azuqueca | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Villacañas | 2-0 | Villarrubia | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Marchamalo | 2-0 | Torrijos | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Cazalegas | 2-0 | Villarrobledo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Alcantarilla | 2-0 | Algar | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Deportiva Minera | 2-1 | Muleño | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Berceo | 1-0 | Vianés | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Comillas | 1-3 | Racing Rioja | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Casalarreina | 1-1 | Peña Balsamaiso | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/01/2024 14:00 | MS | Amorebieta | 2-4 | Celta Vigo | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Burgos | 0-3 | Mallorca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:45 | MS | Siete Villas | 2-1 | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:45 | MS | Grama | 1-2 | San Cristóbal | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Real Zaragoza II | 0-0 | Calahorra | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Sevilla Atletico | 3-0 | El Palo | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Getafe II | 2-0 | UD San Fernando | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Padura | 4-0 | Pasaia KE | |||
07/01/2024 13:30 | MS | Aurrerá Ondarroa | 0-0 | Añorga | |||
07/01/2024 13:30 | MS | Portekizete | 0-3 | Leioa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Torrellano | 2-1 | Patacona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Torrejón | 2-0 | RSD Alcalá | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Constància | 0-2 | Manacor | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:30 | MS | Épila | 1-1 | Almudévar | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/01/2024 13:00 | MS | Formentera | 3-0 | Cerdanyola del Vallès | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 23:30 | MS | Arandina | 1-3 | Real Madrid | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 22:30 | MS | Villarreal W | 0-5 | Levante W | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 22:00 | MS | Alaves | 1-0 | Real Betis | |||
06/01/2024 21:00 | MS | Huesca | 0-2 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 20:30 | MS | Barcelona W | 9-1 | Levante Las Planas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 20:00 | MS | Inter Manacor | 3-4 | Llosetense | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 20:00 | MS | Elche | 0-2 | Girona | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:30 | MS | Atlético Pulpileño | 1-1 | Unión Molinense | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:00 | MS | Ourense CF | 2-0 | Real Avilés | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:00 | MS | Pontevedra II | 2-1 | UD Ourense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:00 | MS | Subiza | 1-0 | Ardoi | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:00 | MS | Cariñena | 3-2 | Ejea | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 19:00 | MS | Espanyol | 0-1 | Getafe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 1-0 | Jove Español | |||
İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:00 | MS | Athletic Club II | 3-0 | Brea | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:00 | MS | San Clemente | 1-1 | Socuéllamos | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/01/2024 18:00 | MS | Lugo | 1-3 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 14:00 | MS | Beasain | 4-1 | Durango | |||
06/01/2024 14:00 | MS | Urduliz | 2-1 | Basconia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 14:00 | MS | Binéfar | 1-0 | Utrillas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 13:30 | MS | Touring | 2-3 | Vitoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/01/2024 12:00 | MS | Real Murcia II | 3-2 | Balsicas Atlético | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
05/01/2024 19:30 | MS | Elche II | 3-0 | Acero | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 23:30 | MS | Las Palmas | 1-2 | Barcelona | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 23:00 | MS | Osasuna II | 3-0 | SD Logroñés | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 23:00 | MS | Cordoba | 1-2 | Real Madrid II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 21:15 | MS | Sevilla | 0-2 | Athletic Club | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 21:00 | MS | Deportivo La Coruna | 2-1 | Real Sociedad II | |||
04/01/2024 21:00 | MS | Sabadell | 3-1 | Tarazona | |||
04/01/2024 21:00 | MS | Rayo Majadahonda | 0-0 | Fuenlabrada | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 19:00 | MS | Osasuna | 1-0 | Almeria | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/01/2024 13:30 | MS | Granada II | 0-1 | Melilla | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 23:30 | MS | Girona | 4-3 | Atletico Madrid | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 23:00 | MS | Barcelona B | 0-2 | Unionistas de Salamanca | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 23:00 | MS | Linares Deportivo | 0-0 | Atlético Baleares | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 22:30 | MS | Gimnastic | 3-0 | Cornellà | |||
03/01/2024 21:30 | MS | Teruel | 0-0 | Cultural Leonesa | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 21:15 | MS | Real Madrid | 1-0 | Mallorca | |||
03/01/2024 21:15 | MS | Celta Vigo | 2-1 | Real Betis | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 21:00 | MS | Ponferradina | 2-1 | Arenteiro | |||
03/01/2024 21:00 | MS | Real Unión | 4-2 | Sestao River | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 21:00 | MS | Alcoyano | 1-0 | Mérida AD | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 19:00 | MS | Granada CF | 2-0 | Cadiz | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/01/2024 19:00 | MS | Antequera | 0-0 | AD Ceuta FC | |||
03/01/2024 18:30 | MS | Ibiza | 3-2 | San Fernando CD | |||
03/01/2024 18:00 | MS | Sanluqueño | 0-2 | Castellón | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 23:30 | MS | Valencia | 3-1 | Villarreal | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 23:00 | MS | Intercity | 2-2 | Malaga | |||
02/01/2024 23:00 | MS | Real Murcia | 1-1 | Atlético Madrid II | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 21:15 | MS | Real Sociedad | 1-1 | Alaves | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 21:00 | MS | Lugo | 0-1 | Celta de Vigo II | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 21:00 | MS | Algeciras | 2-3 | Recreativo Huelva | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/01/2024 19:00 | MS | Getafe | 0-2 | Rayo Vallecano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
30/12/2023 22:00 | MS | San Bartolomé | 5-1 | Teror | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 20:00 | MS | Arenas Armilla | 1-0 | Huétor Tájar | |||
23/12/2023 20:00 | MS | Ciudad de Torredonjimeno | 2-2 | Málaga City | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 19:00 | MS | Ayamonte | 1-2 | Cabecense | |||
23/12/2023 19:00 | MS | Coria CF | 0-2 | Cartaya | |||
23/12/2023 19:00 | MS | Ciudad de Lucena | 1-0 | Ceuta II | |||
23/12/2023 18:30 | MS | La Palma | 2-0 | Conil | |||
23/12/2023 18:30 | MS | Bollullos | 0-2 | Pozoblanco | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 18:15 | MS | Atletico Madrid | 1-0 | Sevilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 14:00 | MS | Almería II | 0-0 | Mancha Real | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Rincón | 3-2 | Huétor Vega | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Málaga II | 0-1 | Torre del Mar | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Juventud Torremolinos | 1-1 | Real Jaén | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 14:00 | MS | Xerez Deportivo | 0-0 | Utrera | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Gerena | 1-3 | Xerez | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Sevilla III | 0-0 | Puente Genil | |||
23/12/2023 14:00 | MS | Atlético Espeleño | 0-0 | Córdoba II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/12/2023 14:00 | MS | Poblense | 5-0 | Alaior | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/12/2023 22:00 | MS | El Ejido | 1-2 | Torreperogil | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/12/2023 22:00 | MS | Arenal | 3-0 | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/12/2023 20:00 | MS | Polideportivo Almería | 2-0 | Atlético Melilla | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/12/2023 23:30 | MS | Alaves | 0-1 | Real Madrid | |||
21/12/2023 23:30 | MS | Mallorca | 3-2 | Osasuna | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/12/2023 23:30 | MS | Valladolid | 0-1 | Racing Ferrol | |||
21/12/2023 23:30 | MS | Amorebieta | 1-2 | Alcorcon | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
21/12/2023 21:00 | MS | Cadiz | 0-0 | Real Sociedad | |||
21/12/2023 21:00 | MS | Real Betis | 1-1 | Girona | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
21/12/2023 21:00 | MS | Villarreal II | 1-1 | Oviedo | |||
21/12/2023 21:00 | MS | Huesca | 3-0 | FC Cartagena | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 23:30 | MS | Villarreal | 3-2 | Celta Vigo | |||
20/12/2023 23:30 | MS | Athletic Club | 1-0 | Las Palmas | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 23:30 | MS | Leganes | 1-1 | Tenerife | |||
20/12/2023 23:30 | MS | Eibar | 1-1 | Sporting Gijon | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 22:30 | MS | Maracena | 0-0 | Motril | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 21:00 | MS | Barcelona | 3-2 | Almeria | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 21:00 | MS | Zaragoza | 2-2 | Levante |