İspanya Futbol Ligleri, İspanya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
27/11/2020 23:00 MS Valladolid 1-1 Levante
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
27/11/2020 23:00 MS Malaga 2-2 Lugo
27/11/2020 21:00 MS Alcorcon 1-0 Girona
26/11/2020 23:30 MS Almeria 2-0 Tenerife
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
26/11/2020 22:30 MS Plasencia 2-2 CD Coria
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
26/11/2020 21:30 MS Vallobín 2-0 Gijón Industrial
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
26/11/2020 21:30 MS Grama 2-0 Sants
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
26/11/2020 21:00 MS UD Logroñés 2-0 Albacete
26/11/2020 21:00 MS Leganes 2-0 Espanyol
25/11/2020 23:30 MS FC Cartagena 1-2 Mallorca
25/11/2020 23:30 MS Fuenlabrada 1-1 Ponferradina
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:30 MS Muleño 1-2 Mar Menor
25/11/2020 22:30 MS Bullense 0-0 UCAM Murcia II
25/11/2020 22:00 MS Olímpico Totana 0-4 SFC Minerva
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 MS Ceares 2-1 Avilés Stadium
25/11/2020 22:00 MS Lenense 1-1 Caudal
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 MS Santutxu 0-0 Real Sociedad III
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Las Palmas 0-2 Mirandes
25/11/2020 21:00 MS Zaragoza 1-2 Rayo Vallecano
25/11/2020 21:00 MS Sporting Gijon 3-1 Sabadell
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Lleida Esportiu 1-0 Llagostera
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Arenas Getxo 1-0 Leioa
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
25/11/2020 21:00 MS Linares Deportivo 1-0 Granada II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:30 MS Maracena 2-2 Huétor Tájar
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
25/11/2020 20:00 - Burgos Promesas - Bupolsa
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Villarreal II 3-0 Alcoyano
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Marino de Luanco 0-1 Real Valladolid II
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:30 MS Olot 2-1 Barcelona B
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:30 MS Real Betis II 2-1 Real Murcia
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 MS Sevilla III 1-2 San Roque Lepe
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
25/11/2020 18:00 MS Águilas 1-1 EDMF Churra
25/11/2020 18:00 - Cartagena FC - Mazarrón FC
25/11/2020 17:45 MS Cartagena FC 1-1 Deportiva Minera
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 17:00 MS Real Avilés 2-0 Navarro
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 MS Real Madrid II 1-1 Atlético Baleares
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
24/11/2020 23:30 MS Lugo 0-0 Oviedo
24/11/2020 21:00 MS Girona 0-1 Malaga
24/11/2020 21:00 MS Castellón 0-2 Alcorcon
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 23:00 MS Athletic Club 4-0 Real Betis
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
23/11/2020 23:00 MS Albacete 1-2 Almeria
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 23:00 MS Alaves 2-2 Valencia
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 23:00 MS Ponferradina 2-1 Zaragoza
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Granada CF 1-3 Valladolid
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Huracán Balazote 0-0 La Roda
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Flat Earth 1-1 Unión Adarve
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:15 MS Tenerife 0-1 UD Logroñés
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 Ertelendi Bergantiños - Polvorín
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 Ertelendi Çinto - Extremadura UD II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 AWD San Juan Mozarrifar 0-3 Real Zaragoza II
22/11/2020 20:00 - Teruel - Huesca II
22/11/2020 20:00 - Sabiñánigo - Villanueva CF
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 Ertelendi Balmaseda - Sestao River
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 MS Crevillente 2-3 Eldense
22/11/2020 20:00 MS Hércules II 2-2 Elche II
22/11/2020 20:00 Ertelendi Silla - RC Catarroja
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:00 Ertelendi Real Aranjuez - Móstoles CF
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:30 MS Mancha Real 1-1 Atlético Porcuna
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS L'Hospitalet 2-0 Barcelona B
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Pontevedra 2-0 Salamanca UDS
22/11/2020 19:00 MS Guijuelo 0-0 Deportivo La Coruna
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS SD Logroñés 0-0 Calahorra
22/11/2020 19:00 MS Leioa 1-1 Athletic Club II
22/11/2020 19:00 MS Izarra 2-0 Ejea
22/11/2020 19:00 MS Barakaldo 0-0 Arenas Getxo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Lorca Deportiva 1-1 Yeclano
22/11/2020 19:00 MS El Ejido 0-1 Granada II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Extremadura 2-2 CF Talavera
22/11/2020 19:00 MS Don Benito 0-0 Villanovense
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Rápido Bouzas 1-2 Barco
22/11/2020 19:00 MS Agrupación Estudiantil 0-1 Villalbés
22/11/2020 19:00 Ertelendi Choco - Atios
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Pozoblanco 0-1 Gerena
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Arroyo 1-0 Cacereño
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Alfaro 1-0 Arnedo
22/11/2020 19:00 MS Náxara 0-0 Calahorra II
22/11/2020 19:00 MS La Calzada 4-2 Villegas
22/11/2020 19:00 MS Tedeón 0-2 Casalarreina
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Manchego 1-1 Calvo Sotelo
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Gimnástica Torrelavega 7-1 Guarnizo
22/11/2020 19:00 MS Textil Escudo 1-2 Cayón
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Vitoria 1-1 Durango
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Arandina 1-1 Burgos Promesas
22/11/2020 19:00 MS Cristo Atlético 0-0 Bembibre
22/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 3-0 Almazán
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Motril 1-1 Antequera
22/11/2020 19:00 MS Torreperogil 1-0 Real Jaén
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Alcoyano 1-0 Levante II
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Deportivo Alavés II 0-0 Amorebieta
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Ribadumia 2-2 UD Ourense
22/11/2020 18:30 MS Ourense CF 4-1 Estradense
22/11/2020 18:30 MS Fisterra 1-1 Arzúa
22/11/2020 18:30 MS Pontellas 0-2 Arosa
22/11/2020 18:30 MS Arenteiro 0-0 Alondras
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Atlético Pulpileño 2-0 Bullense
22/11/2020 18:30 MS CAP Ciudad de Murcia 1-3 Mar Menor
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Plasencia 0-0 Moralo
22/11/2020 18:30 MS Lobón 0-1 CD Coria
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Pradejón 0-0 River Ebro
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Utebo 2-0 Almudévar
22/11/2020 18:30 MS Binéfar 0-2 Illueca
22/11/2020 18:30 MS Borja 2-2 Épila
22/11/2020 18:30 MS Fraga 0-0 Cariñena
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Manzanares 0-1 Almansa
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS L'Entregu 3-1 Condal
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Selaya 2-1 Castro
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Grama 0-3 Banyoles
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:30 MS Almería II 4-0 Loja
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:15 MS Cadiz 0-1 Real Sociedad
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:15 MS Deportivo de La Coruña W 1-8 Atletico Madrid W
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Mallorca 0-0 Sporting Gijon
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Unionistas de Salamanca 2-0 Coruxo
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Sóller 2-0 Constància
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Deportiva Minera 2-0 Lorca
22/11/2020 18:00 - Cartagena FC - Cartagena FC
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Alberite 1-1 Yagüe
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 - Alcobendas Sport - San Fernando Henares
22/11/2020 18:00 MS RSD Alcalá 0-0 Rayo Vallecano II
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
22/11/2020 18:00 MS Atlético Tordesillas 2-2 La Bañeza
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:45 MS Colunga 0-3 San Martín
22/11/2020 17:45 MS Avilés Stadium 0-1 Caudal
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:45 MS Numancia II 1-2 Real Ávila
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:30 Ertelendi Robres - Cuarte
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:30 MS Torina 1-3 Escobedo
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Eibar 0-0 Getafe
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Sabadell 3-1 Las Palmas
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS La Cuadra 3-1 Las Palmas III
22/11/2020 15:00 MS Tenisca 3-0 Buzanada
22/11/2020 15:00 MS Mensajero 2-2 Vera
22/11/2020 15:00 Ertelendi Gran Tarajal - Lanzarote
22/11/2020 15:00 MS Atlético Paso 1-0 Ibarra
22/11/2020 15:00 MS Tenerife II 2-0 Santa Úrsula
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Formentera 6-1 Alcúdia
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Ceares 2-1 Gijón Industrial
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Figueres 1-1 Vilassar Mar
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Villanueva Pardillo 0-1 Moratalaz
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Melilla CD 1-3 Alhaurín
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:15 MS Campanario 0-1 Valdivia
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:15 MS Alhaurino 2-3 Málaga II
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - Hércules - Orihuela
22/11/2020 14:00 MS Peña Deportiva 0-0 La Nucía
22/11/2020 14:00 MS Valencia II 0-4 Ibiza
22/11/2020 14:00 MS Prat 0-1 Badalona
22/11/2020 14:00 MS Llagostera 2-0 Espanyol II
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Rayo Vallecano W 1-4 Madrid CFF W
22/11/2020 14:00 MS Edf Logrono W 1-1 Espanyol W
22/11/2020 14:00 MS Santa Teresa 0-2 Levante W
22/11/2020 14:00 MS Sporting Huelva W 2-2 Eibar W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Celta de Vigo II 2-0 Zamora
22/11/2020 14:00 Ertelendi Langreo - Covadonga
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Tarazona 1-0 Haro Deportivo
22/11/2020 14:00 MS Real Sociedad II 0-1 Real Unión
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Algeciras 2-1 Tamaraceite
22/11/2020 14:00 MS Sanluqueño 2-1 Marbella
22/11/2020 14:00 MS Recreativo Huelva 2-0 Linense
22/11/2020 14:00 - Las Palmas II - San Fernando CD
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Atlético Baleares 0-1 SS Reyes
22/11/2020 14:00 MS Socuéllamos 1-2 Mérida AD
22/11/2020 14:00 MS Rayo Majadahonda 2-1 Poblense
22/11/2020 14:00 MS Las Rozas 2-1 Atlético Madrid II
22/11/2020 14:00 MS Badajoz 5-3 Villarrobledo
22/11/2020 14:00 MS Villarrubia 1-1 Melilla
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 Ertelendi Viveiro - Silva
22/11/2020 14:00 MS Deportivo La Coruña II 2-0 As Pontes
22/11/2020 14:00 MS Somozas 1-0 Paiosaco
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Castilleja 1-3 San Roque Lepe
22/11/2020 14:00 MS Utrera 3-1 Puente Genil
22/11/2020 14:00 MS Rota 1-1 AD Ceuta FC
22/11/2020 14:00 MS Los Barrios 2-0 Conil
22/11/2020 14:00 MS Coria CF 1-2 Ciudad de Lucena
22/11/2020 14:00 MS Córdoba II 3-1 La Palma
22/11/2020 14:00 MS Lebrijana 2-0 Arcos
22/11/2020 14:00 MS Xerez Deportivo 1-2 Xerez
22/11/2020 14:00 Ertelendi Cabecense - Antoniano
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - El Palmar - Águilas
22/11/2020 14:00 MS Mazarrón FC 0-0 Muleño
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - Calamonte - Montijo
22/11/2020 14:00 MS Olivenza 0-2 Diocesano
22/11/2020 14:00 MS Azuaga 2-0 Jerez
22/11/2020 14:00 MS Miajadas 2-1 Fuente Cantos
22/11/2020 14:00 MS Trujillo 1-2 RCP Valverdeño
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Varea 1-0 Oyonesa
22/11/2020 14:00 MS Vianés 2-1 Berceo
22/11/2020 14:00 MS Racing Rioja 3-0 UD Logroñés II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Atlético Monzón 1-2 CDJ Tamarite
22/11/2020 14:00 MS Calamocha 1-0 Sariñena
22/11/2020 14:00 MS Belchite 97 3-0 Valdefierro
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Conquense 2-0 Madridejos
22/11/2020 14:00 MS Azuqueca 0-3 Tarancón
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Llanes 2-0 Urraca
22/11/2020 14:00 MS Real Avilés 2-1 Llanera
22/11/2020 14:00 - Siero - Real Titánico
22/11/2020 14:00 MS Valdesoto 0-1 Tuilla
22/11/2020 14:00 MS Navarro 2-1 Mosconia
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Racing Santander II 2-1 Atlético Albericia
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Europa Fc 1-1 Valls
22/11/2020 14:00 MS Girona II 0-1 Peralada
22/11/2020 14:00 MS Cerdanyola del Vallès 2-0 Sants
22/11/2020 14:00 MS Pobla Mafumet 2-0 Montañesa
22/11/2020 14:00 MS Granollers 0-1 Horta
22/11/2020 14:00 MS San Cristóbal 0-0 Castelldefels
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Villarreal III 0-2 Vilamarxant
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Móstoles 2-0 Carabanchel
22/11/2020 14:00 MS Santa Ana 1-5 Pozuelo Alarcón
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 Ertelendi Real Burgos - Bupolsa
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 - Maracena - Ciudad de Torredonjimeno
22/11/2020 14:00 Ertelendi Estepona - Vélez
22/11/2020 14:00 MS Huétor Vega 1-1 Polideportivo Almería
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:45 MS Villajoyosa 1-1 Novelda
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 - Getafe II - Internacional de Madrid
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Huércal Overa 1-0 La Unión Atlético
22/11/2020 13:30 MS SFC Minerva 0-1 Los Garres
22/11/2020 13:30 Ertelendi Olímpico Totana - Plus Ultra
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Brea 1-2 Barbastro
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Revilla 1-1 Barquereño
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Basconia 2-3 San Ignacio
22/11/2020 13:30 MS JD Somorrostro 0-2 Tolosa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Intercity 1-0 Jove Español
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Trival Valderas 0-1 Leganés II
22/11/2020 13:30 MS Atlético Pinto 1-0 Alcorcón II
22/11/2020 13:30 MS AD Parla 2-1 El Álamo
22/11/2020 13:30 MS Torrejón 1-0 Complutense
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Athletic Club W 2-2 Granad. Tenerife W
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Cádiz II 3-1 Marino
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 MS Real Murcia II 0-0 EDMF Churra
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 23:00 MS Atletico Madrid 1-0 Barcelona
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:30 MS Oviedo 1-1 Fuenlabrada
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
21/11/2020 21:00 MS Real Madrid II 3-1 Navalcarnero
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS Sevilla 4-2 Celta Vigo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS Laredo 0-0 Racing Santander
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 - Roda - Benicarló
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS El Palo 1-1 Juventud Torremolinos
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:15 MS Rayo Vallecano 2-1 Castellón
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Burgos 2-0 Marino de Luanco
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Urduliz 3-3 Sodupe
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Santfeliuenc 0-3 Terrassa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:00 MS Acero 0-2 Alzira
21/11/2020 20:00 MS Benigànim 0-1 Olímpic Xàtiva
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:30 MS Collerense 3-1 Cardassar
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS FC Andora 1-0 Olot
21/11/2020 19:00 MS Lleida Esportiu 2-3 Cornellà
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Racing Ferrol 1-1 Compostela
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Mutilvera 3-3 Osasuna II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Real Murcia 3-0 Linares Deportivo
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Andratx 0-1 Manacor
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Vimenor 1-0 Cartes
21/11/2020 19:00 MS Solares 0-1 Barreda
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Beasain 2-1 Deusto
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Vilafranca 1-1 Manresa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Saguntino 3-0 Paterna
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:30 MS Atzeneta 1-1 Villarreal II
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:30 MS Binissalem 0-1 Platges Calvià
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:30 MS Comillas 0-2 Anguiano
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:30 MS Santurtzi 0-1 Pasaia KE
21/11/2020 18:30 MS Aurrerá Ondarroa 3-4 Gernika
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:30 MS Atlético Astorga 2-0 Becerril Campos
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:15 MS Villarreal 1-1 Real Madrid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Mirandes 4-1 FC Cartagena
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Real Betis II 1-1 Ucam Murcia
21/11/2020 18:00 MS Cordoba 1-2 Sevilla Atletico
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Santa Catalina Atlético 1-0 Llosetense
21/11/2020 18:00 MS San Rafael 1-0 Santanyí
21/11/2020 18:00 MS Ferriolense 2-0 Felanitx
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Lagun Onak 0-1 Anaitasuna
21/11/2020 18:00 MS Urgatzi 1-3 Real Sociedad III
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS La Virgen del Camino 1-4 Cultural Leonesa II
21/11/2020 18:00 MS La Granja 2-0 Cultural Cebrereña
21/11/2020 18:00 MS Salamanca II 2-3 Peñaranda
21/11/2020 18:00 MS Colegios Diocesanos 2-1 Mirandés II
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:45 MS Sporting Gijón II 2-2 Lealtad
21/11/2020 17:45 MS Real Oviedo II 0-0 Numancia
21/11/2020 17:30 MS Real Valladolid II 1-1 Cultural Leonesa
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:30 MS Sámano 1-2 Siete Villas
21/11/2020 17:30 MS Ribamontán al Mar 0-0 Bezana
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:15 MS Esporles 1-1 PE Sant Jordi
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Levante 1-1 Elche
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Malaga 1-2 Leganes
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Sevilla W 0-0 Valencia W
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:30 MS Génova 0-3 Ibiza Islas Pitiusas
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Barcelona W 5-1 Real Sociedad W
21/11/2020 14:00 MS Real Betis W 0-3 Real Madrid W
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Ebro 2-1 Tudelano
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Arucas 0-1 Unión Viera
21/11/2020 00:00 MS Panadería Pulido 0-0 Villa Santa Brígida
21/11/2020 00:00 MS Güímar 1-1 Atlético Tacoronte
21/11/2020 00:00 MS Guía 0-2 UD San Fernando
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 23:00 MS Osasuna 1-1 Huesca
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
20/11/2020 23:00 MS Espanyol 1-2 Girona
20/11/2020 21:00 MS Alcorcon 1-0 Lugo
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:30 MS Extremadura UD II 0-0 Plasencia
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:00 MS Navarro 0-3 Ceares
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:00 - Gimnástica Torrelavega - Selaya
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:00 MS Gernika 4-0 Santutxu
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
18/11/2020 20:30 MS Espanyol W 2-1 Athletic Club W
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
18/11/2020 19:00 MS Alcoyano 1-2 Ibiza
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
18/11/2020 19:00 MS Rayo Vallecano W 1-0 Real Betis W
18/11/2020 19:00 Ertelendi Madrid CFF W - Edf Logrono W
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 19:00 MS Real Unión 1-2 Deportivo Alavés II
18/11/2020 17:00 MS Tudelano 1-1 Haro Deportivo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 MS Granada II 2-2 Sevilla Atletico
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
16/11/2020 23:00 MS Sporting Gijon 1-1 Rayo Vallecano
16/11/2020 00:00 MS Las Palmas 1-0 Tenerife
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 22:30 MS Atletico Madrid W 4-1 Real Betis W
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 21:30 MS Vilamarxant 0-0 Acero
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:30 MS UD Logroñés 1-0 Sabadell
15/11/2020 20:30 MS Castellón 2-1 FC Cartagena
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:15 MS Real Sociedad W 1-0 Sporting Huelva W
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 Ertelendi EDMF Churra - SFC Minerva
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 - Conquense - Azuqueca
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 MS Crevillente 3-4 Jove Español
15/11/2020 20:00 Ertelendi Alzira - Silla
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
15/11/2020 20:00 Ertelendi Huétor Tájar - Almería II
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:30 MS Puente Genil 4-1 Coria CF
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:30 - Ciudad de Torredonjimeno - Mancha Real
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 - Alcoyano - Hércules
15/11/2020 19:00 MS Cornellà 1-0 L'Hospitalet
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Real Unión 2-1 Barakaldo
15/11/2020 19:00 MS Arenas Getxo 1-0 Laredo
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Real Murcia 1-2 Granada II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Arosa 1-2 Choco
15/11/2020 19:00 - Arzúa - Agrupación Estudiantil
15/11/2020 19:00 MS Barco 2-0 Pontellas
15/11/2020 19:00 MS UD Ourense 2-1 Rápido Bouzas
15/11/2020 19:00 MS Paiosaco 0-0 Viveiro
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Cardassar 1-1 Ferriolense
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Lorca 1-1 Mazarrón FC
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 Ertelendi Aceuchal - Calamonte
15/11/2020 19:00 MS CD Coria 3-1 Campanario
15/11/2020 19:00 MS Jerez 2-1 Trujillo
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Toledo 2-0 Villacañas
15/11/2020 19:00 MS La Roda 2-1 La Solana
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 Ertelendi Urraca - Condal
15/11/2020 19:00 MS Caudal 1-1 Ceares
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Tropezón 4-0 Torina
15/11/2020 19:00 MS Cayón 3-1 Racing Santander II
15/11/2020 19:00 MS Barquereño 2-3 Textil Escudo
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Vilassar Mar 1-1 Cerdanyola del Vallès
15/11/2020 19:00 MS Terrassa 1-1 San Cristóbal
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Real Ávila 1-1 Arandina
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
15/11/2020 19:00 MS Atlético Porcuna 0-0 Torreperogil
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS As Pontes 0-1 Bergantiños
15/11/2020 18:30 MS Estradense 1-1 Arenteiro
15/11/2020 18:30 MS Alondras 4-0 Ribadumia
15/11/2020 18:30 MS Atios 3-3 Ourense CF
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Bullense 1-2 Olímpico Totana
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Valdivia 1-1 Plasencia
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Arnedo 1-1 Vianés
15/11/2020 18:30 MS Casalarreina 1-0 Calasancio
15/11/2020 18:30 Ertelendi River Ebro - Alberite
15/11/2020 18:30 MS Oyonesa 1-1 Alfaro
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Illueca 0-0 Belchite 97
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Madridejos 3-3 Guadalajara
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Anaitasuna 0-3 Urduliz
15/11/2020 18:30 MS Tolosa 0-0 Santutxu
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Valls 0-3 Santfeliuenc
15/11/2020 18:30 MS Banyoles 1-3 Girona II
15/11/2020 18:30 MS Peralada 1-1 Sant Andreu
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS Benicarló 0-0 Villarreal III
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:30 MS La Bañeza 0-2 Cristo Atlético
15/11/2020 18:30 Ertelendi Becerril Campos - La Virgen del Camino
15/11/2020 18:30 Ertelendi Bembibre - UD Santa Marta
15/11/2020 18:30 MS Almazán 2-1 La Granja
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:15 MS Ponferradina 1-1 Malaga
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:15 MS Villalbés 3-3 Deportivo La Coruña II
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Espanyol W 0-3 Sevilla W
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS San Roque Lepe 0-0 Córdoba II
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Alcúdia 1-1 San Rafael
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Mar Menor 1-0 Deportiva Minera
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Anguiano 4-1 Agoncillo
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Almudévar 1-1 Brea
15/11/2020 18:00 Ertelendi Cariñena - Teruel
15/11/2020 18:00 MS Barbastro 1-1 Borja
15/11/2020 18:00 MS Épila 1-1 Robres
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Atlético Ibañés 1-1 Calvo Sotelo
15/11/2020 18:00 MS Albacete II 1-2 Quintanar del Rey
15/11/2020 18:00 MS Pedroñeras 0-1 Marchamalo
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Gijón Industrial 1-1 Real Avilés
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Moratalaz 1-0 Alcobendas Sport
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
15/11/2020 18:00 MS Cultural Cebrereña 0-0 Colegios Diocesanos
15/11/2020 18:00 Ertelendi Bupolsa - Numancia II
15/11/2020 18:00 MS Burgos Promesas 0-1 Gimnástica Segoviana
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:45 MS Mosconia 2-0 Avilés Stadium
15/11/2020 17:45 MS Colunga 0-1 Llanes
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:45 MS Leganés II 3-1 AD Parla
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
15/11/2020 17:30 MS Sariñena 3-2 Sabiñánigo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Leganes 1-0 Alcorcon
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 - Eibar W - Barcelona W
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Sevilla III 2-1 Castilleja
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Vera 0-0 Atlético Paso
15/11/2020 15:00 MS Atlético Tacoronte 0-1 Atlético Victoria
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:30 MS Los Barrios 1-2 AD Ceuta FC
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:30 MS Llosetense 1-2 Formentera
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:15 MS Sants 2-2 Granollers
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Gimnastic 4-2 FC Andora
15/11/2020 14:00 MS Espanyol II 1-3 Lleida Esportiu
15/11/2020 14:00 MS Badalona 0-0 Llagostera
15/11/2020 14:00 MS Olot 1-1 Prat
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Granad. Tenerife W 2-0 Edf Logrono W
15/11/2020 14:00 MS Real Madrid W 1-0 Athletic Club W
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Tarazona 1-0 Osasuna II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Rayo Majadahonda 1-0 Real Madrid II
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Polvorín 1-2 Somozas
15/11/2020 14:00 MS Silva 0-0 Fisterra
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS La Palma 1-1 Pozoblanco
15/11/2020 14:00 Ertelendi Rota - Lebrijana
15/11/2020 14:00 Ertelendi Gerena - Utrera
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS PE Sant Jordi 1-0 Santa Catalina Atlético
15/11/2020 14:00 Ertelendi Ibiza Islas Pitiusas - Collerense
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Los Garres 1-1 El Palmar
15/11/2020 14:00 - Muleño - Racing Murcia
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Fuente Cantos 0-1 Llerenense
15/11/2020 14:00 MS Cacereño 3-1 Olivenza
15/11/2020 14:00 - Montijo - Çinto
15/11/2020 14:00 MS Diocesano 3-0 Miajadas
15/11/2020 14:00 MS RCP Valverdeño 2-0 Arroyo
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Berceo 1-2 Comillas
15/11/2020 14:00 MS UD Logroñés II 3-0 Pradejón
15/11/2020 14:00 MS Villegas 0-9 Varea
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Villanueva CF 1-1 Utebo
15/11/2020 14:00 Ertelendi Valdefierro - Atlético Monzón
15/11/2020 14:00 MS Cuarte 1-3 Calamocha
15/11/2020 14:00 MS Huesca II 2-1 Binéfar
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Almagro 3-1 Manzanares
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS San Martín 2-1 L'Entregu
15/11/2020 14:00 MS Siero 0-1 Valdesoto
15/11/2020 14:00 MS Real Titánico 2-1 Tuilla
15/11/2020 14:00 MS Vallobín 2-0 Lenense
15/11/2020 14:00 Ertelendi Llanera - Praviano
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS San Ignacio 2-1 Santurtzi
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Manresa 1-2 Europa Fc
15/11/2020 14:00 MS Horta 1-2 Grama
15/11/2020 14:00 MS Castelldefels 3-0 Igualada
15/11/2020 14:00 MS Montañesa 1-2 Vilafranca
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 - Intercity - Novelda
15/11/2020 14:00 - Paterna - Roda
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Pozuelo Alarcón 1-0 Torrejón
15/11/2020 14:00 Ertelendi Móstoles CF - Villaverde-Boetticher
15/11/2020 14:00 MS Unión Adarve 1-0 RSD Alcalá
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:00 MS Real Jaén 0-2 Huétor Vega
15/11/2020 14:00 MS Loja 2-0 Maracena
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:45 MS Siete Villas 1-3 Ribamontán al Mar
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Portekizete 1-0 Leioa
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS La Unión Atlético 2-1 CAP Ciudad de Murcia
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Extremadura UD II 4-0 Lobón
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Calahorra II 1-0 Racing Rioja
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Real Zaragoza II 2-1 Fraga
15/11/2020 13:30 Ertelendi CDJ Tamarite - San Juan Mozarrifar
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Tarancón 2-0 Torrijos
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 - Real Sociedad III - JD Somorrostro
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS RC Catarroja 2-0 Torrent
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:30 MS Complutense 4-1 Villanueva Pardillo
15/11/2020 13:30 - San Fernando Henares - Flat Earth
15/11/2020 13:30 MS El Álamo 2-0 Atlético Pinto
15/11/2020 13:30 MS Rayo Vallecano II 1-0 Santa Ana
15/11/2020 13:30 MS Alcorcón II 5-0 Real Aranjuez
15/11/2020 13:30 MS Carabanchel 1-1 Trival Valderas
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:00 MS Águilas 1-1 UCAM Murcia II
15/11/2020 13:00 MS Plus Ultra 0-1 Real Murcia II
15/11/2020 03:00 TBD Cartagena FC - Huércal Overa
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
14/11/2020 22:00 MS Don Benito 1-2 Extremadura
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Eldense 3-0 Olímpic Xàtiva
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:30 MS Girona 0-1 Mallorca
14/11/2020 20:30 MS Lugo 1-0 Albacete
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 MS Durango 0-1 Ariznabarra
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Ibarra - Tenisca
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:30 MS Rinconeda Polanco 1-3 Sámano
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:30 MS Deusto 2-1 Balmaseda
14/11/2020 19:30 MS Sestao River 4-0 Aurrerá Ondarroa
14/11/2020 19:30 MS Sodupe 0-0 Vitoria
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:30 Ertelendi Santa Úrsula - Mensajero
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Burgos 0-2 Langreo
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Subiza 0-0 Beti Kozkor
14/11/2020 19:00 MS San Juan 0-0 Corellano
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Yagüe 2-0 Tedeón
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Almansa 2-3 Huracán Balazote
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Bezana 2-3 Revilla
14/11/2020 19:00 MS Castro 0-0 Gimnástica Torrelavega
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 19:00 MS Gernika 3-1 Urgatzi
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Amorebieta 2-1 Real Sociedad II
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Platges Calvià 1-1 Esporles
14/11/2020 18:30 MS Felanitx 2-0 Sóller
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Beti Onak 1-1 Txantrea
14/11/2020 18:30 MS Huarte 1-0 Pamplona
14/11/2020 18:30 MS Bidezarra 0-1 Ardoi
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Escobedo 0-0 Solares
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:30 MS Pasaia KE 3-1 Lagun Onak
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:15 MS Almeria 2-1 Mirandes
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:15 MS Cirbonero 1-1 Cortes
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Levante W 4-1 Deportivo de La Coruña W
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Santanyí 2-0 Mallorca II
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Valle Egüés 0-2 Burladés
14/11/2020 18:00 MS Fontellas 2-2 Peña Sport
14/11/2020 18:00 MS Baztán 1-1 Peña Azagresa
14/11/2020 18:00 MS Lourdes 0-0 Murchante
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 MS Peñaranda 0-1 Atlético Astorga
14/11/2020 18:00 MS Cultural Leonesa II 0-0 Atlético Tordesillas
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:45 MS Athletic Club II 2-0 Deportivo Alavés II
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:45 MS Barreda 0-1 Vimenor
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:30 MS Real Valladolid II 3-2 Covadonga
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:30 MS Constància 0-2 Andratx
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:30 MS Cartes 4-0 Selaya
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Fuenlabrada 1-1 Espanyol
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:45 MS Valencia W 1-0 Rayo Vallecano W
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:30 MS Manacor 1-0 Portmany
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 Ertelendi Madrid CFF W - Santa Teresa
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Ebro 0-0 SD Logroñés
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Mirandés II 0-0 Real Burgos
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
14/11/2020 00:00 MS Buzanada 0-0 Güímar
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
13/11/2020 23:00 MS Zaragoza 1-2 Oviedo
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
12/11/2020 22:00 Ertelendi Sevilla W - Eibar W
11/11/2020 22:30 MS Granad. Tenerife W 2-1 Real Madrid W
11/11/2020 22:00 MS Real Betis W 2-1 Valencia W
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
11/11/2020 22:00 MS Pobla Mafumet 2-1 San Cristóbal
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:30 MS Santa Teresa 1-0 Espanyol W
11/11/2020 21:00 MS Barcelona W 3-0 Atletico Madrid W
11/11/2020 21:00 MS Edf Logrono W 0-2 Real Sociedad W
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 MS Navarro 1-0 Praviano
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
11/11/2020 21:00 MS Cerdanyola del Vallès 4-2 Grama
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
11/11/2020 19:00 MS Llagostera 1-1 L'Hospitalet
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
11/11/2020 19:00 - Villarreal III - Roda
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:00 MS Athletic Club W 0-2 Levante W
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
11/11/2020 18:00 MS Mirandés II 0-0 Burgos Promesas
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
11/11/2020 14:00 MS Cornellà 3-0 Olot
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
11/11/2020 13:00 - Sporting Huelva W - Madrid CFF W
11/11/2020 13:00 - Rayo Vallecano W - Deportivo de La Coruña W
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
09/11/2020 23:00 MS Girona 1-1 Las Palmas
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 MS Valencia 4-1 Real Madrid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:30 MS Tenerife 1-0 Zaragoza
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 MS Deportivo de La Coruña W 1-2 Sevilla W
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:30 MS Levante 1-1 Alaves
08/11/2020 20:30 MS Valladolid 2-1 Athletic Club
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:30 MS Sevilla Atletico 1-4 Linares Deportivo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:15 MS Mallorca 3-0 Ponferradina
08/11/2020 20:15 MS Oviedo 4-0 Castellón
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 MS Laredo 1-0 Real Unión
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 - UCAM Murcia II - Los Garres
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 - Barbastro - Épila
08/11/2020 20:00 - Brea - Villanueva CF
08/11/2020 20:00 - Sabiñánigo - Cuarte
08/11/2020 20:00 - Real Zaragoza II - Cariñena
08/11/2020 20:00 - San Juan Mozarrifar - Valdefierro
08/11/2020 20:00 - Belchite 97 - Huesca II
08/11/2020 20:00 - Borja - Almudévar
08/11/2020 20:00 - Utebo - Sariñena
08/11/2020 20:00 - Calamocha - Robres
08/11/2020 20:00 - Fraga - CDJ Tamarite
08/11/2020 20:00 - Atlético Monzón - Illueca
08/11/2020 20:00 - Binéfar - Teruel
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 - Ceares - Mosconia
08/11/2020 20:00 - Colunga - Valdesoto
08/11/2020 20:00 - Real Titánico - Llanes
08/11/2020 20:00 - Condal - Tuilla
08/11/2020 20:00 - Praviano - Gijón Industrial
08/11/2020 20:00 - Real Avilés - Caudal
08/11/2020 20:00 - Avilés Stadium - Navarro
08/11/2020 20:00 - San Martín - Siero
08/11/2020 20:00 - Urraca - L'Entregu
08/11/2020 20:00 - Lenense - Llanera
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 - Siete Villas - Bezana
08/11/2020 20:00 - Sámano - Atlético Albericia
08/11/2020 20:00 - Textil Escudo - Revilla
08/11/2020 20:00 - Solares - Tropezón
08/11/2020 20:00 - Gimnástica Torrelavega - Cartes
08/11/2020 20:00 - Ribamontán al Mar - Rinconeda Polanco
08/11/2020 20:00 - Racing Santander II - Barquereño
08/11/2020 20:00 - Escobedo - Barreda
08/11/2020 20:00 - Torina - Guarnizo
08/11/2020 20:00 - Selaya - Vimenor
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 Ertelendi Silla - Vilamarxant
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 - Real Jaén - Polideportivo Almería
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:30 MS Cultural Leonesa 2-1 Real Oviedo II
08/11/2020 19:30 MS Zamora 0-0 Pontevedra
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Orihuela 2-1 Valencia II
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Langreo 1-1 Sporting Gijón II
08/11/2020 19:00 MS Salamanca UDS 1-2 Racing Ferrol
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS SD Logroñés 3-1 Tarazona
08/11/2020 19:00 MS Barakaldo 1-4 Real Sociedad II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 - San Fernando CD - Recreativo Huelva
08/11/2020 19:00 MS Marbella 0-0 Cádiz II
08/11/2020 19:00 MS Lorca Deportiva 1-2 Real Murcia
08/11/2020 19:00 MS Yeclano 1-1 Real Betis II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Villanovense 2-0 Socuéllamos
08/11/2020 19:00 MS Badajoz 2-0 Villarrubia
08/11/2020 19:00 MS CF Talavera 1-1 Don Benito
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Bergantiños 3-1 Villalbés
08/11/2020 19:00 MS Fisterra 3-1 Paiosaco
08/11/2020 19:00 MS Rápido Bouzas 1-1 Alondras
08/11/2020 19:00 MS Agrupación Estudiantil 1-1 Silva
08/11/2020 19:00 MS Barco 0-2 Arosa
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Arcos 1-0 Rota
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Mazarrón FC 0-0 Mar Menor
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 - Lobón - Montijo
08/11/2020 19:00 MS Arroyo 1-2 Jerez
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Alfaro 6-0 Villegas
08/11/2020 19:00 MS Tedeón 1-1 River Ebro
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Calvo Sotelo 4-1 Almagro
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Igualada 0-2 Terrassa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 Ertelendi Novelda - Benigànim
08/11/2020 19:00 Ertelendi Jove Español - Eldense
08/11/2020 19:00 MS Olímpic Xàtiva 1-3 Intercity
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 - Moratalaz - San Fernando Henares
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Arandina 4-3 Bupolsa
08/11/2020 19:00 MS Cristo Atlético 3-0 Cultural Leonesa II
08/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 1-0 Real Ávila
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Torreperogil 1-2 Ciudad de Torredonjimeno
08/11/2020 19:00 MS Antequera 2-2 Alhaurino
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Calahorra 1-0 Izarra
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Navalcarnero 0-0 Rayo Majadahonda
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS As Pontes 2-1 Polvorín
08/11/2020 18:30 MS Pontellas 1-1 UD Ourense
08/11/2020 18:30 MS Deportivo La Coruña II 0-1 Arzúa
08/11/2020 18:30 MS Ourense CF 0-1 Choco
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Sóller 2-2 Cardassar
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Deportiva Minera 2-3 La Unión Atlético
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Valdivia 0-2 Moralo
08/11/2020 18:30 MS Llerenense 1-3 Diocesano
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Calasancio 3-1 Yagüe
08/11/2020 18:30 MS Pradejón 1-1 Calahorra II
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 MS Torrijos 3-0 Madridejos
08/11/2020 18:30 Ertelendi La Solana - Manchego
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:30 Ertelendi Hércules II - Crevillente
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:15 MS Real Sociedad 2-0 Granada CF
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:15 MS Atletico Madrid W 0-0 Sporting Huelva W
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:15 MS Quintanar del Rey 0-0 Atlético Ibañés
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Rayo Vallecano 0-1 Almeria
08/11/2020 18:00 MS Alcorcon 0-3 Fuenlabrada
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Arenteiro 0-0 Atios
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Corellano 0-0 Subiza
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Alberite 1-2 UD Logroñés II
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Elche II 2-0 Villajoyosa
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS RSD Alcalá 0-2 Flat Earth
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS UD Santa Marta 2-0 La Bañeza
08/11/2020 18:00 MS Atlético Tordesillas 1-0 Becerril Campos
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Getafe 1-3 Villarreal
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Sabadell 1-2 Malaga
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Atlético Victoria 1-1 Buzanada
08/11/2020 15:00 MS Lanzarote 2-1 Arucas
08/11/2020 15:00 MS Atlético Paso 1-1 Santa Úrsula
08/11/2020 15:00 MS Mensajero 2-1 Tenerife II
08/11/2020 15:00 MS Tenisca 4-1 Vera
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Las Palmas II 0-1 Algeciras
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Formentera 0-1 PE Sant Jordi
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Villanueva Pardillo 0-2 Pozuelo Alarcón
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:15 MS Campanario 0-2 Extremadura UD II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:15 Ertelendi Melilla CD - Estepona
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Prat 1-1 Gimnastic
08/11/2020 14:00 - Hércules - Peña Deportiva
08/11/2020 14:00 MS Ibiza 1-0 Atzeneta
08/11/2020 14:00 MS Olot 1-1 Badalona
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Real Sociedad W 1-2 Granad. Tenerife W
08/11/2020 14:00 MS Eibar W 1-3 Real Madrid W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Numancia 1-0 Lealtad
08/11/2020 14:00 MS Celta de Vigo II 1-1 Unionistas de Salamanca
08/11/2020 14:00 MS Covadonga 1-2 Burgos
08/11/2020 14:00 MS Deportivo La Coruna 1-0 Coruxo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Ejea 0-3 Mutilvera
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Ucam Murcia 2-1 El Ejido
08/11/2020 14:00 MS Linense 0-0 Sanluqueño
08/11/2020 14:00 MS Marino 0-0 Tamaraceite
08/11/2020 14:00 MS Granada II 1-1 Cordoba
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Poblense 0-0 Getafe II
08/11/2020 14:00 MS Atlético Madrid II 1-2 SS Reyes
08/11/2020 14:00 MS Villarrobledo 0-1 Extremadura
08/11/2020 14:00 MS Internacional de Madrid 1-0 Las Rozas
08/11/2020 14:00 MS Mérida AD 2-0 Melilla
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Viveiro 1-5 Somozas
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Lebrijana 2-1 Cabecense
08/11/2020 14:00 MS Xerez 1-0 Los Barrios
08/11/2020 14:00 MS San Roque Lepe 2-1 La Palma
08/11/2020 14:00 MS Castilleja 0-3 Ciudad de Lucena
08/11/2020 14:00 MS Coria CF 1-3 Gerena
08/11/2020 14:00 MS AD Ceuta FC 0-0 Xerez Deportivo
08/11/2020 14:00 MS Conil 0-0 Antoniano
08/11/2020 14:00 MS Utrera 2-0 Pozoblanco
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Portmany 2-1 Constància
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS El Palmar 6-2 EDMF Churra
08/11/2020 14:00 MS Los Garres 3-3 UCAM Murcia II
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Miajadas 1-1 Cacereño
08/11/2020 14:00 MS Trujillo 2-2 Azuaga
08/11/2020 14:00 MS Olivenza 0-0 RCP Valverdeño
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Comillas 1-2 Arnedo
08/11/2020 14:00 MS Varea 2-2 La Calzada
08/11/2020 14:00 MS Vianés 0-0 Oyonesa
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Ariznabarra 1-3 Sodupe
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS San Cristóbal 0-0 Valls
08/11/2020 14:00 MS Girona II 0-0 Horta
08/11/2020 14:00 MS Cerdanyola del Vallès 2-1 Figueres
08/11/2020 14:00 MS Europa Fc 3-0 Montañesa
08/11/2020 14:00 MS Granollers 1-1 Vilassar Mar
08/11/2020 14:00 MS Sant Andreu 1-0 Banyoles
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Torrent 1-0 Alzira
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Santa Ana 0-3 Unión Adarve
08/11/2020 14:00 MS Alcobendas Sport 0-0 Complutense
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Real Burgos 3-0 Cultural Cebrereña
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:00 MS Alhaurín 0-0 El Palo
08/11/2020 14:00 MS Málaga II 4-0 Vélez
08/11/2020 14:00 MS Mancha Real 5-0 Loja
08/11/2020 14:00 MS Juventud Torremolinos 2-4 Motril
08/11/2020 14:00 MS Huétor Vega 0-0 Atlético Porcuna
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:30 MS Olímpico Totana 0-2 Atlético Pulpileño
08/11/2020 13:30 MS Huércal Overa 2-1 Cartagena FC
08/11/2020 13:30 Ertelendi SFC Minerva - Plus Ultra
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:30 MS Villaverde-Boetticher 0-0 Alcorcón II
08/11/2020 13:30 MS Atlético Pinto 1-2 Leganés II
08/11/2020 13:30 MS Trival Valderas 0-4 Móstoles
08/11/2020 13:30 MS Real Aranjuez 3-2 El Álamo
08/11/2020 13:30 MS AD Parla 0-0 Carabanchel
08/11/2020 13:30 MS Torrejón 1-1 Rayo Vallecano II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:15 MS Santurtzi 1-1 Basconia
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 - Levante W - Barcelona W
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 MS Real Murcia II 1-0 Bullense
08/11/2020 03:00 TBD CAP Ciudad de Murcia - Cartagena FC
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:00 MS Atletico Madrid 4-0 Cadiz
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 23:00 MS Espanyol 2-1 Lugo
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS FC Andora 1-0 Barcelona B
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Sevilla 1-0 Osasuna
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS L'Hospitalet 2-1 Espanyol II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS JD Somorrostro 1-1 Gernika
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:15 MS Mirandes 1-0 Sporting Gijon
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:15 Ertelendi Vilafranca - Pobla Mafumet
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Compostela 3-0 Guijuelo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Athletic Club II 2-1 Amorebieta
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Urduliz 1-0 Pasaia KE
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Santfeliuenc 0-3 Manresa
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 - Roda - Saguntino
07/11/2020 20:00 MS Acero 1-1 Benicarló
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Villa Santa Brígida 1-0 La Cuadra
07/11/2020 20:00 MS Las Palmas III 1-0 Gran Tarajal
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS Valencia W 5-0 Santa Teresa
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS Collerense 2-0 Génova
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS Çinto 3-0 Aceuchal
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:30 MS Agoncillo 2-2 Berceo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 - Leioa - Racing Santander
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Ribadumia 3-3 Estradense
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Andratx 3-1 Felanitx
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Villacañas 1-1 Illescas
07/11/2020 19:00 - Guadalajara - Pedroñeras
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Aurrerá Ondarroa 0-1 Deusto
07/11/2020 19:00 MS Vitoria 0-1 Anaitasuna
07/11/2020 19:00 MS Urgatzi 0-3 Sestao River
07/11/2020 19:00 MS Balmaseda 1-1 Beasain
07/11/2020 19:00 MS Lagun Onak 2-2 San Ignacio
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Levante II 0-1 La Nucía
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Esporles 2-2 Binissalem
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Txantrea 3-0 River Ega
07/11/2020 18:30 MS Ardoi 2-2 Baztán
07/11/2020 18:30 MS Burladés 2-2 Huarte
07/11/2020 18:30 MS Bidezarra 2-0 Cantolagua
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Racing Rioja 1-1 Náxara
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Marchamalo 0-1 Toledo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:30 MS Atlético Astorga 3-0 Salamanca II
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:15 MS Barcelona 5-2 Real Betis
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:15 MS Burgos Promesas 2-1 Almazán
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS FC Cartagena 0-1 UD Logroñés
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Osasuna II 0-0 Ebro
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Córdoba II 1-1 Sevilla III
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Mallorca II 4-1 Alcúdia
07/11/2020 18:00 MS Santa Catalina Atlético 0-1 Platges Calvià
07/11/2020 18:00 MS San Rafael 3-1 Llosetense
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Beti Kozkor 1-0 Beti Onak
07/11/2020 18:00 MS Fontellas 2-1 Peña Azagresa
07/11/2020 18:00 MS Peña Sport 1-1 Cirbonero
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Villarreal III 0-0 Paterna
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Colegios Diocesanos 0-2 La Granja
07/11/2020 18:00 MS Numancia II 1-1 Mirandés II
07/11/2020 18:00 Ertelendi La Virgen del Camino - Peñaranda
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:45 MS Deportivo Alavés II 1-0 Portekizete
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:45 MS Pamplona 0-2 San Juan
07/11/2020 17:30 MS Cortes 0-0 Lourdes
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Ferriolense 0-2 Ibiza Islas Pitiusas
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Huesca 1-1 Eibar
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
07/11/2020 00:00 MS Panadería Pulido 2-1 Guía
07/11/2020 00:00 MS Güímar 1-0 Ibarra
07/11/2020 00:00 Ertelendi Unión Viera - UD San Fernando
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:00 MS Elche 1-1 Celta Vigo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:00 MS Albacete 0-0 Leganes
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 MS Racing Murcia 4-0 Lorca
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
05/11/2020 21:00 MS Sabadell 1-2 Almeria
05/11/2020 21:00 MS Alcorcon 0-1 Ponferradina
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
05/11/2020 20:00 MS Athletic Club W 2-0 Madrid CFF W
05/11/2020 18:45 MS Eibar W 0-1 Atletico Madrid W
04/11/2020 22:30 MS Granad. Tenerife W 2-0 Espanyol W
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
04/11/2020 22:00 Ertelendi Bezana - Textil Escudo
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:30 MS Santa Teresa 0-4 Real Sociedad W
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 MS Zaragoza 2-2 Girona
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
04/11/2020 21:00 - Sevilla W - Levante W
04/11/2020 19:00 MS Edf Logrono W 2-2 Valencia W
04/11/2020 18:15 MS Sporting Huelva W 0-1 Real Betis W
04/11/2020 18:00 MS Real Madrid W 3-0 Deportivo de La Coruña W
04/11/2020 18:00 - Barcelona W - Rayo Vallecano W
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:00 MS Villarreal 2-0 Valladolid
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:00 MS Malaga 0-3 Espanyol
02/11/2020 20:15 MS Sporting Gijon 1-0 Castellón
02/11/2020 18:00 MS UD Logroñés 1-0 Alcorcon
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 MS Valencia 2-2 Getafe
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 MS Almeria 0-0 Girona
01/11/2020 22:30 MS Lugo 1-0 Rayo Vallecano
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 21:00 MS Vilamarxant 2-1 Torrent
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS Granada CF 1-1 Levante
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS Real Sociedad II 3-0 Laredo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:15 MS Fuenlabrada 1-1 Tenerife
01/11/2020 20:15 MS Ponferradina 0-3 Sabadell
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Barcelona B 0-0 Prat
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Racing Santander 3-0 Deportivo Alavés II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Real Betis II 0-0 Lorca Deportiva
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Bullense 2-2 SFC Minerva
01/11/2020 20:00 - EDMF Churra - UCAM Murcia II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 - Sariñena - Brea
01/11/2020 20:00 - Robres - Sabiñánigo
01/11/2020 20:00 - CDJ Tamarite - Real Zaragoza II
01/11/2020 20:00 - Illueca - San Juan Mozarrifar
01/11/2020 20:00 - Teruel - Belchite 97
01/11/2020 20:00 - Almudévar - Barbastro
01/11/2020 20:00 - Cuarte - Utebo
01/11/2020 20:00 - Épila - Calamocha
01/11/2020 20:00 - Valdefierro - Fraga
01/11/2020 20:00 - Huesca II - Atlético Monzón
01/11/2020 20:00 - Cariñena - Binéfar
01/11/2020 20:00 - Villanueva CF - Borja
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 - Gijón Industrial - Lenense
01/11/2020 20:00 - Mosconia - Real Avilés
01/11/2020 20:00 - Siero - Colunga
01/11/2020 20:00 - L'Entregu - Real Titánico
01/11/2020 20:00 - Valdesoto - Condal
01/11/2020 20:00 - Llanera - Vallobín
01/11/2020 20:00 - Caudal - Praviano
01/11/2020 20:00 - Llanes - San Martín
01/11/2020 20:00 - Tuilla - Urraca
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS Flat Earth 2-0 Santa Ana
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 Ertelendi Huétor Tájar - Mancha Real
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS La Nucía 1-2 Villarreal II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 - Sanluqueño - San Fernando CD
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS Vilassar Mar 0-2 Grama
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS Alzira 1-0 RC Catarroja
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Badalona 0-2 Lleida Esportiu
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Pontevedra 2-1 Celta de Vigo II
01/11/2020 19:00 MS Racing Ferrol 2-2 Zamora
01/11/2020 19:00 MS Guijuelo 2-0 Salamanca UDS
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Izarra 1-1 SD Logroñés
01/11/2020 19:00 MS Tarazona 0-0 Tudelano
01/11/2020 19:00 MS Haro Deportivo 0-1 Osasuna II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Cordoba 0-0 Ucam Murcia
01/11/2020 19:00 MS Real Murcia 1-1 Sevilla Atletico
01/11/2020 19:00 MS El Ejido 2-0 Yeclano
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Arosa 2-1 Ourense CF
01/11/2020 19:00 MS Paiosaco 1-1 Agrupación Estudiantil
01/11/2020 19:00 MS Estradense 2-1 Rápido Bouzas
01/11/2020 19:00 MS Arzúa 1-2 Bergantiños
01/11/2020 19:00 MS UD Ourense 2-0 Barco
01/11/2020 19:00 MS Choco 0-0 Arenteiro
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Puente Genil 0-3 Castilleja
01/11/2020 19:00 MS Ciudad de Lucena 2-1 Córdoba II
01/11/2020 19:00 MS Xerez Deportivo 1-0 Arcos
01/11/2020 19:00 MS Pozoblanco 1-1 Coria CF
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Cardassar 0-2 Andratx
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Atlético Pulpileño 0-0 Real Murcia II
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Moralo 3-0 Calamonte
01/11/2020 19:00 MS Jerez 2-0 Olivenza
01/11/2020 19:00 MS CD Coria 5-1 Valdivia
01/11/2020 19:00 MS RCP Valverdeño 0-1 Miajadas
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS La Calzada 0-1 Alfaro
01/11/2020 19:00 MS Náxara 2-2 Pradejón
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS La Roda 4-0 Manzanares
01/11/2020 19:00 MS Toledo 1-2 Guadalajara
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 Ertelendi Tropezón - Escobedo
01/11/2020 19:00 Ertelendi Rinconeda Polanco - Siete Villas
01/11/2020 19:00 Ertelendi Vimenor - Gimnástica Torrelavega
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Basconia 3-0 Lagun Onak
01/11/2020 19:00 MS Sodupe 0-2 Durango
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Terrassa 1-0 Castelldefels
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Real Ávila 2-0 Burgos Promesas
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Motril 2-0 Alhaurín
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:45 MS Atios 1-0 Ribadumia
01/11/2020 18:30 MS Polvorín 4-1 Viveiro
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS Antoniano 2-2 Xerez
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS Cartagena FC 1-1 CAP Ciudad de Murcia
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS Arnedo 3-1 Agoncillo
01/11/2020 18:30 MS River Ebro 4-0 Calasancio
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS Madridejos 1-2 Azuqueca
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS Valls 1-2 Igualada
01/11/2020 18:30 MS Figueres 0-7 Granollers
01/11/2020 18:30 MS Banyoles 0-1 Peralada
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS La Bañeza 1-2 Bembibre
01/11/2020 18:30 MS Almazán 1-0 Colegios Diocesanos
01/11/2020 18:30 MS Becerril Campos 3-4 Cristo Atlético
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:15 MS Atletico Madrid W 2-0 Edf Logrono W
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:15 MS Villalbés 5-1 As Pontes
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:15 MS Cirbonero 3-2 Peña Azagresa
01/11/2020 18:15 MS Cantolagua 1-1 Murchante
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:15 MS Leganés II 1-0 Real Aranjuez
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Celta Vigo 1-4 Real Sociedad
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Zaragoza 0-0 Mallorca
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Unionistas de Salamanca 0-1 Deportivo La Coruna
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 Ertelendi Lorca - Muleño
01/11/2020 18:00 Ertelendi Mar Menor - Racing Murcia
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS River Ega 0-2 Beti Kozkor
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Atlético Ibañés 0-1 Albacete II
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 Ertelendi Cayón - Sámano
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Pobla Mafumet 1-3 Europa Fc
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 Ertelendi Cultural Cebrereña - Numancia II
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Real Betis 3-1 Elche
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Leganes 1-0 Mirandes
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Levante W - Real Madrid W
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS La Cuadra 0-2 Panadería Pulido
01/11/2020 15:00 MS UD San Fernando 1-0 Lanzarote
01/11/2020 15:00 MS Tenerife II 1-2 Atlético Paso
01/11/2020 15:00 - Gran Tarajal - Villa Santa Brígida
01/11/2020 15:00 Ertelendi Vera - Güímar
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:30 MS Ibiza Islas Pitiusas 4-0 Sóller
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:15 Ertelendi Sants - Girona II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:15 MS Alhaurino 1-3 Juventud Torremolinos
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 - Valencia II - Hércules
01/11/2020 14:00 MS Peña Deportiva 0-0 Levante II
01/11/2020 14:00 MS Cornellà 2-2 FC Andora
01/11/2020 14:00 MS Gimnastic 2-0 Olot
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Coruxo 0-0 Compostela
01/11/2020 14:00 MS Lealtad 1-0 Cultural Leonesa
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Ebro 1-1 Ejea
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Tamaraceite 3-1 Marbella
01/11/2020 14:00 MS Recreativo Huelva 2-0 Las Palmas II
01/11/2020 14:00 MS Cádiz II 1-2 Linense
01/11/2020 14:00 MS Algeciras 2-1 Marino
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Las Rozas 1-1 Poblense
01/11/2020 14:00 MS Atlético Baleares 1-1 Atlético Madrid II
01/11/2020 14:00 MS Don Benito 1-0 Villarrobledo
01/11/2020 14:00 MS Melilla 1-0 Villanovense
01/11/2020 14:00 MS SS Reyes 2-1 Internacional de Madrid
01/11/2020 14:00 MS Socuéllamos 1-2 CF Talavera
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Silva 1-1 Deportivo La Coruña II
01/11/2020 14:00 MS Somozas 2-1 Fisterra
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Cabecense 0-0 Conil
01/11/2020 14:00 MS La Palma 1-2 Utrera
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 Ertelendi Felanitx - Portmany
01/11/2020 14:00 MS Platges Calvià 2-1 Formentera
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Diocesano 4-2 Fuente Cantos
01/11/2020 14:00 MS Azuaga 3-0 Arroyo
01/11/2020 14:00 - Montijo - Campanario
01/11/2020 14:00 MS Aceuchal 2-0 Lobón
01/11/2020 14:00 MS Cacereño 1-0 Llerenense
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Oyonesa 1-4 Comillas
01/11/2020 14:00 MS Berceo 2-0 Anguiano
01/11/2020 14:00 MS Villegas 1-4 Vianés
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Almagro 1-1 Quintanar del Rey
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 Ertelendi Guarnizo - Solares
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Montañesa 0-0 Santfeliuenc
01/11/2020 14:00 MS Manresa 1-0 San Cristóbal
01/11/2020 14:00 MS Horta 1-2 Sant Andreu
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 - Paterna - Acero
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Pozuelo Alarcón 2-2 Alcobendas Sport
01/11/2020 14:00 MS Móstoles 1-1 AD Parla
01/11/2020 14:00 MS Unión Adarve 1-1 Torrejón
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 - Estepona - Málaga II
01/11/2020 14:00 MS Polideportivo Almería 0-3 Almería II
01/11/2020 14:00 MS Vélez 1-1 Antequera
01/11/2020 14:00 MS Loja 0-2 Torreperogil
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:45 Ertelendi Barreda - Selaya
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:45 MS Villajoyosa 1-2 Hércules II
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:45 MS Complutense 2-1 Moratalaz
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Sevilla W 4-0 Sporting Huelva W
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Portekizete 2-3 Athletic Club II
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Getafe II 0-1 Navalcarnero
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Llosetense 0-3 Mallorca II
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS La Unión Atlético 0-0 Mazarrón FC
01/11/2020 13:30 MS Los Garres 0-2 Águilas
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Calahorra II 3-0 Alberite
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Illescas 0-0 Marchamalo
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 Ertelendi Revilla - Racing Santander II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Sestao River 0-0 JD Somorrostro
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Alcorcón II 1-0 Móstoles CF
01/11/2020 13:30 MS Carabanchel 2-0 Atlético Pinto
01/11/2020 13:30 - San Fernando Henares - RSD Alcalá
01/11/2020 13:30 MS El Álamo 2-0 Villaverde-Boetticher
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Rayo Vallecano W 2-3 Granad. Tenerife W
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Plus Ultra 1-5 El Palmar
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Real Sociedad III 1-3 Tolosa
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 TBD Manchego - Huracán Balazote
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 TBD Ciudad de Torredonjimeno - Huétor Vega
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Alaves 1-1 Barcelona
31/10/2020 20:30 MS Osasuna 1-3 Atletico Madrid
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS UD Logroñés II 0-0 Tedeón
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Deusto 2-0 Urgatzi
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:15 MS Las Palmas 1-2 Oviedo
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Extremadura 0-1 Badajoz
31/10/2020 20:00 MS Villarrubia 2-1 Mérida AD
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Alcúdia 0-2 Santanyí
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Yagüe 0-2 Casalarreina
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 MS Saguntino 3-3 Villarreal III
31/10/2020 19:30 MS Benigànim 0-2 Elche II
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 - Atlético Porcuna - Real Jaén
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:30 MS Santa Úrsula 2-2 Tenisca
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Alondras 0-0 Pontellas
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS PE Sant Jordi 2-1 San Rafael
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS San Juan 3-1 Burladés
31/10/2020 19:00 MS Huarte 0-2 Valle Egüés
31/10/2020 19:00 MS Subiza 1-0 Pamplona
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Tarancón 1-2 Conquense
31/10/2020 19:00 MS Almansa 1-0 Calvo Sotelo
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 Ertelendi Atlético Albericia - Ribamontán al Mar
31/10/2020 19:00 - Castro - Torina
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Beasain 0-0 Aurrerá Ondarroa
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Atzeneta 0-1 Orihuela
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Mutilvera 0-1 Calahorra
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Binissalem 1-1 Santa Catalina Atlético
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Beti Onak 2-0 Corellano
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Pedroñeras 1-1 Torrijos
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Pasaia KE 1-0 Vitoria
31/10/2020 18:30 MS Anaitasuna 1-2 Ariznabarra
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Benicarló 3-1 Silla
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS La Granja 1-2 Real Burgos
31/10/2020 18:30 MS Peñaranda 0-2 Atlético Tordesillas
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:15 MS Athletic Club 2-1 Sevilla
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS FC Cartagena 3-1 Albacete
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Valencia W 1-1 Athletic Club W
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Real Oviedo II 2-1 Marino de Luanco
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Génova 2-0 Ferriolense
31/10/2020 18:00 MS Constància 0-0 Manacor
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Fontellas 0-3 Ardoi
31/10/2020 18:00 MS Baztán 1-1 Bidezarra
31/10/2020 18:00 MS Lourdes 0-1 Peña Sport
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS San Ignacio 0-0 Urduliz
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Rayo Vallecano II 2-0 Villanueva Pardillo
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Cultural Leonesa II 1-1 UD Santa Marta
31/10/2020 18:00 MS Bupolsa 0-3 Gimnástica Segoviana
31/10/2020 18:00 MS Salamanca II 1-1 La Virgen del Camino
31/10/2020 18:00 MS Mirandés II 3-0 Arandina
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:45 MS Sporting Gijón II 1-0 Numancia
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:45 MS Amorebieta 2-0 Barakaldo
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Real Madrid 4-1 Huesca
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Arucas 2-3 Las Palmas III
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Madrid CFF W 1-0 Real Sociedad W
31/10/2020 15:00 MS Deportivo de La Coruña W 1-2 Santa Teresa
31/10/2020 14:00 MS Espanyol W 0-1 Eibar W
31/10/2020 14:00 MS Real Betis W 0-5 Barcelona W
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:30 MS El Palo 1-0 Melilla CD
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
31/10/2020 00:00 MS Guía 2-1 Unión Viera
31/10/2020 00:00 MS Buzanada 1-2 Atlético Tacoronte
31/10/2020 00:00 MS Ibarra 0-0 Atlético Victoria
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
30/10/2020 23:00 MS Eibar 0-2 Cadiz
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
29/10/2020 23:30 MS Rayo Vallecano 2-0 Fuenlabrada
29/10/2020 23:30 MS Sabadell 1-0 Leganes
29/10/2020 21:00 MS Mallorca 3-1 Malaga
29/10/2020 21:00 MS Mirandes 1-0 Zaragoza
29/10/2020 21:00 MS Tenerife 1-1 Lugo
29/10/2020 18:30 MS Alcorcon 1-2 Sporting Gijon
28/10/2020 23:30 MS Oviedo 2-3 UD Logroñés
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:30 MS Jerez 2-0 Llerenense
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:00 MS Basconia 0-2 Vitoria
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:00 MS Espanyol 2-0 Ponferradina
28/10/2020 21:00 MS Albacete 1-1 Las Palmas
28/10/2020 21:00 MS Castellón 1-2 Almeria
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:00 MS Grama 0-2 Figueres
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
27/10/2020 21:00 MS Girona 2-1 FC Cartagena
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
26/10/2020 23:00 MS Levante 1-1 Celta Vigo
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:00 MS Alcorcon 0-2 Mallorca
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Real Sociedad 4-1 Huesca
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Zaragoza 0-0 Sabadell
25/10/2020 22:30 MS Albacete 2-1 Rayo Vallecano
25/10/2020 22:30 MS Malaga 1-1 Mirandes
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:15 MS Hércules II 2-2 Benigànim
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:30 MS Getafe 0-1 Granada CF
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:15 MS Tenerife 0-0 Espanyol
25/10/2020 20:15 MS Leganes 2-1 Oviedo
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Orihuela 0-0 Alcoyano
25/10/2020 20:00 - Hércules - Atzeneta
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Badajoz 2-0 Don Benito
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Arcos 2-1 Los Barrios
25/10/2020 20:00 MS Lebrijana 2-1 Xerez Deportivo
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 Ertelendi Mazarrón FC - Cartagena FC
25/10/2020 20:00 Ertelendi Real Murcia II - Olímpico Totana
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 Ertelendi Fraga - Illueca
25/10/2020 20:00 - Barbastro - Villanueva CF
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Antequera 1-0 Málaga II
25/10/2020 20:00 MS El Palo 2-0 Estepona
25/10/2020 20:00 MS Torreperogil 1-1 Huétor Tájar
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:30 MS Zamora 3-2 Guijuelo
25/10/2020 19:30 MS Cultural Leonesa 0-0 Numancia
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Gimnastic 0-0 Badalona
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Pontevedra 1-1 Unionistas de Salamanca
25/10/2020 19:00 MS Compostela 0-0 Deportivo La Coruna
25/10/2020 19:00 MS Langreo 2-1 Real Valladolid II
25/10/2020 19:00 MS Salamanca UDS 2-0 Coruxo
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Leioa 0-1 Real Unión
25/10/2020 19:00 MS Izarra 0-1 Tarazona