Slovakya Cup |
2022-2023 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slovakya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/05/2023 16:00 | USB | Spartak Trnava | 3-1 | Slovan Bratislava | |||
19/04/2023 18:00 | USB | Skalica | 3-3 | Slovan Bratislava | |||
12/04/2023 19:00 | MS | Slovan Bratislava | 2-1 | Skalica | |||
05/04/2023 19:00 | MS | Spartak Trnava | 3-0 | AS Trencin | |||
15/03/2023 20:00 | MS | AS Trencin | 1-2 | Spartak Trnava | |||
08/03/2023 16:30 | PEN | Liptovský Mikuláš | 2-2 PS : 3-4 |
Skalica | |||
07/03/2023 16:30 | MS | Tatran Prešov | 0-1 | AS Trencin | |||
01/03/2023 18:30 | PEN | Šamorín | 1-1 PS : 3-4 |
Slovan Bratislava | |||
28/02/2023 16:00 | MS | Komárno | 0-2 | Spartak Trnava | |||
07/02/2023 18:00 | MS | Dukla Banská Bystrica | 1-2 | Slovan Bratislava | |||
09/11/2022 15:00 | MS | MSK Tesla Stropkov | 2-3 | Slovan Bratislava | |||
09/11/2022 15:00 | PEN | Šamorín | 1-1 PS : 4-3 |
Púchov | |||
09/11/2022 15:00 | MS | Jednota Bánová | 0-3 | Liptovský Mikuláš | |||
09/11/2022 15:00 | MS | AS Trencin | 5-0 | Spartak Myjava | |||
08/11/2022 17:00 | PEN | Spartak Trnava | 2-2 PS : 4-3 |
Zemplín Michalovce | |||
08/11/2022 15:00 | MS | Komárno | 2-0 | Zlaté Moravce | |||
08/11/2022 15:00 | MS | Humenné | 0-1 | Tatran Prešov | |||
08/11/2022 15:00 | PEN | Skalica | 1-1 PS : 4-3 |
Ružomberok | |||
26/10/2022 15:30 | MS | Sereď | 0-3 | Spartak Trnava | |||
25/10/2022 15:30 | MS | Lipany | 0-1 | Skalica | |||
25/10/2022 15:30 | MS | Dubnica | 0-3 | Zemplín Michalovce | |||
19/10/2022 20:00 | MS | Spartak Myjava | 4-1 | Dolný Kubín | |||
19/10/2022 16:00 | MS | Lokomotíva DNV | 0-3 | Ružomberok | |||
19/10/2022 15:30 | MS | Tatran Prešov | 1-0 | Podbrezová | |||
19/10/2022 15:30 | MS | Jednota Bánová | 2-1 | Častkovce | |||
19/10/2022 15:30 | MS | Slavoj Trebišov | 0-4 | AS Trencin | |||
19/10/2022 15:30 | MS | Brezno | 1-3 | Púchov | |||
19/10/2022 15:30 | MS | Šamorín | 2-1 | Žilina | |||
18/10/2022 15:30 | MS | Pohronie | 0-1 | Liptovský Mikuláš | |||
18/10/2022 15:30 | MS | Humenné | 2-1 | Dunajska Streda | |||
18/10/2022 15:30 | MS | Kežmarok | 0-1 | Dukla Banská Bystrica | |||
18/10/2022 15:30 | PEN | Považská Bystrica | 2-2 PS : 7-8 |
Zlaté Moravce | |||
11/10/2022 16:30 | MS | FK Košice | 2-3 | Komárno | |||
28/09/2022 16:30 | MS | Galanta | 0-6 | Púchov | |||
28/09/2022 16:30 | MS | Trenčianske Stankovce | 0-6 | Spartak Trnava | |||
28/09/2022 16:30 | MS | Družstevník Malá Mača | 0-7 | Slovan Bratislava | |||
24/09/2022 16:00 | MS | Solčany | 0-2 | Slovan Bratislava | |||
21/09/2022 17:00 | MS | Veľký Meder | 0-3 | Skalica | |||
21/09/2022 17:00 | MS | Nové Zámky | 1-2 | Šamorín | |||
21/09/2022 17:00 | MS | Kalná nad Hronom | 0-1 | Spartak Myjava | |||
21/09/2022 16:30 | MS | Slovan Bystrička | 1-10 | Považská Bystrica | |||
21/09/2022 16:30 | MS | Snina | 1-4 | FK Košice | |||
21/09/2022 16:30 | MS | Rimavská Sobota | 2-4 | Dukla Banská Bystrica | |||
20/09/2022 17:00 | MS | Fomat Martin | 0-1 | Pohronie | |||
14/09/2022 19:00 | MS | Šalková | 1-10 | Lipany | |||
14/09/2022 19:00 | MS | Poprad | 0-4 | Podbrezová | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Lokomotíva DNV | 3-1 | Vrakuňa | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Veľké Ludince | 1-6 | Komárno | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Rožňava | 0-7 | Zemplín Michalovce | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Jasenov | 1-3 | Slavoj Trebišov | |||
14/09/2022 17:00 | PEN | Inter Bratislava | 1-1 PS : 0-1 |
Zlaté Moravce | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Šenkvice | 1-7 | Dubnica | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Partizán Prečín | 0-1 | Jednota Bánová | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Častkovce | 2-1 | Petržalka | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Brezno | 2-1 | Podkonice | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Bacúch | 0-11 | Liptovský Mikuláš | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Javorník Makov | 0-2 | Ružomberok | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Kysucké Nové Mesto | 0-3 | Dolný Kubín | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Kežmarok | 2-0 | Spišské Podhradie | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Stará Ľubovňa | 1-5 | MSK Tesla Stropkov | |||
14/09/2022 17:00 | PEN | Sereď | 1-1 PS : 4-2 |
Rača | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Švošov | 0-2 | Humenné | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Beluša | 0-4 | AS Trencin | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Baník Kalinovo | 1-10 | Dunajska Streda | |||
14/09/2022 17:00 | MS | Spišská Nová Ves | 0-2 | Žilina | |||
13/09/2022 17:00 | MS | Kechnec | 2-3 | Tatran Prešov | |||
07/09/2022 17:00 | MS | Nevidzany | 0-1 | Kalná nad Hronom | |||
07/09/2022 17:00 | MS | Vrbové | 1-4 | Beluša | |||
07/09/2022 17:00 | MS | Hajnáčka | 2-3 | Lipany | |||
06/09/2022 17:00 | MS | Príbelce | 1-4 | Žilina | |||
06/09/2022 17:00 | MS | Tvrdošín | 0-4 | Podbrezová | |||
06/09/2022 17:00 | MS | Kováčová | 0-3 | Pohronie | |||
06/09/2022 16:30 | MS | Ladomerská Vieska | 2-4 | Dunajska Streda | |||
31/08/2022 17:30 | MS | Švošov | 3-0 | Námestovo | |||
31/08/2022 17:30 | MS | Baník Veľký Krtíš | 0-2 | Rimavská Sobota | |||
31/08/2022 17:30 | MS | Mladosť Kalša | 1-3 | Snina | |||
31/08/2022 17:30 | MS | Solčany | 1-2 | Rača | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Rožňava | 2-0 | Svidník | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Lokomotíva Bánov | 1-3 | Šamorín | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Tomášov | 2-3 | Púchov | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Čadca | 0-2 | Liptovský Mikuláš | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Čierne | 1-4 | Poprad | |||
24/08/2022 18:00 | PEN | Boleráz | 1-1 PS : 2-4 |
Spartak Trnava | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Slovan Hlohovec | 0-14 | AS Trencin | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Baník Prievidza | 0-4 | Skalica | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Družstevník Trstice | 1-7 | Komárno | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Kopčany | 0-7 | Petržalka | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Malacky | 1-5 | Dubnica | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Trenčianske Stankovce | 2-0 | Nové Mesto nad Váhom | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Jednota Sokol | 1-4 | Partizán Prečín | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Veľký Meder | 2-1 | Malženice | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Vápeč Horná Poruba | 1-4 | Jednota Bánová | |||
24/08/2022 18:00 | PEN | Šenkvice | 2-2 | Igram | |||
24/08/2022 18:00 | - | RENOP Liptovská Teplá | - | Ružomberok | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Vinica | 1-7 | Dukla Banská Bystrica | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Nacina Ves | 1-4 | FK Košice | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Sokol Zubrohlava | 1-3 | Humenné | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Stráňavy | 1-4 | Považská Bystrica | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Spartak Medzev | 1-2 | Tatran Prešov | |||
24/08/2022 18:00 | - | Tatran Turzovka | - | Dolný Kubín | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Kysucké Nové Mesto | 1-0 | Hamsik Academy | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Banská Štiavnica | 1-3 | Baník Kalinovo | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Hriňová | 0-3 | Šalková | |||
24/08/2022 18:00 | PEN | Rovinka | 0-0 | Inter Bratislava | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Družstevník Radimov | 1-3 | Častkovce | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Kmeťovo | 1-3 | Nové Zámky | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Sokol Medzibrod | 0-3 | Spišská Nová Ves | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Bernolákovo | 0-4 | Vrakuňa | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Slovan Kúpele Sliač | 0-2 | Brezno | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Badín | 0-1 | Podkonice | |||
24/08/2022 18:00 | PEN | Bacúch | 3-3 | Slávia TU Košice | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Javorník Makov | 4-2 | Novohrad Lučenec | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Slovan Bystrička | 6-3 | Tatran Chlebnice | |||
24/08/2022 18:00 | MS | MFK Bytča | 1-2 | Fomat Martin | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Olcnava | 1-3 | Spišské Podhradie | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Kechnec | 1-0 | Vranov nad Topľou | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Šarišské Dravce | 0-1 | Stará Ľubovňa | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Dunajská Lužná | 0-5 | Zlaté Moravce | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Slovan Most | 1-2 | Galanta | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Kežmarok | 2-1 | Partizán Bardejov | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Pivovar Veľký Šariš | 0-4 | MSK Tesla Stropkov | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Jasenov | 4-0 | Slovan Giraltovce | |||
24/08/2022 18:00 | MS | Družstevník Malá Mača | 1-0 | Družstevník Bešeňov | |||
23/08/2022 18:00 | MS | Zemianske Kostoľany | 0-3 | Sereď | |||
23/08/2022 18:00 | MS | Krásnohorské Podhradie | 0-1 | Zemplín Michalovce | |||
23/08/2022 18:00 | - | Družstevník Borov | - | Slavoj Trebišov | |||
17/08/2022 18:30 | MS | Lozorno | 0-3 | Dunajská Lužná | |||
17/08/2022 18:00 | MS | Bešeňová | 2-3 | Lipany | |||
17/08/2022 18:00 | MS | Slovan Modra | 0-8 | Galanta | |||
17/08/2022 18:00 | MS | Sokol Chminianska | 0-6 | MSK Tesla Stropkov | |||
17/08/2022 17:30 | MS | Busov Gaboltov | 1-2 | Slovan Giraltovce | |||
17/08/2022 17:30 | MS | Veľká Lomnica | 1-8 | Partizán Bardejov | |||
16/08/2022 18:00 | MS | Tovarníky | 0-3 | Spartak Myjava | |||
11/08/2022 18:30 | PEN | Jesenské | 2-2 | Hajnáčka | |||
11/08/2022 18:00 | PEN | Svit | 0-0 | Kežmarok | |||
10/08/2022 18:30 | MS | Salka | 0-5 | Veľké Ludince | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Slovan Bystrička | 2-0 | Dynamo Diviaky | |||
10/08/2022 18:00 | - | Pokrok Stará Bystrica | - | Tatran Turzovka | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Slovan Kúpele Sliač | 4-2 | Tatran VLM | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Šašová | 1-5 | Badín | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Detva | 0-3 | Podkonice | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Hliník nad Hronom | 2-3 | Ladomerská Vieska | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Vinohrad Čebovce | 0-1 | Príbelce | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Baník Veľký Krtíš | 2-1 | Radzovce | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Strojár Krupina | 1-3 | Vinica | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Hriňová | 5-4 | Žarnovica | |||
10/08/2022 18:00 | PEN | Bacúch | 2-2 | Závažná Poruba | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Trstená | 0-2 | Sokol Zubrohlava | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Spartak V. nad Kysucou | 1-4 | Javorník Makov | |||
10/08/2022 18:00 | - | RENOP Liptovská Teplá | - | Liptovská Štiavnica | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Nižná | 1-2 | Tvrdošín | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Višňové | 0-2 | Stráňavy | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Slovan Dudince | 0-3 | Kováčová | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Olcnava | 2-1 | Gelnica | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Vikartovce | 0-4 | Spišské Podhradie | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Dvorníky-Včeláre | 1-4 | Kechnec | |||
10/08/2022 18:00 | PEN | Lokomotíva Košice | 2-2 | Spartak Medzev | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Ťahanovce | 1-5 | Mladosť Kalša | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Nacina Ves | 2-0 | Pavlovce nad Uhom | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Fintice | 0-4 | Pivovar Veľký Šariš | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Šarišské Dravce | 4-0 | Slovan Sabinov | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Sokol Torysa | 0-2 | Stará Ľubovňa | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Gemerská Hôrka | 0-4 | Rožňava | |||
10/08/2022 18:00 | PEN | Krásnohorské Podhradie | 0-0 | Rudňany | |||
10/08/2022 18:00 | - | Družstevník Borov | - | Gerlachov | |||
10/08/2022 18:00 | MS | MFK Bytča | 7-3 | Belá | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Turčianska Štiavnička | 0-3 | Hamsik Academy | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Slovan Nitra-Chrenová | 0-4 | Kalná nad Hronom | |||
10/08/2022 18:00 | PEN | Mokrý Háj | 0-0 | Častkovce | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Komjatice | 1-7 | Nové Zámky | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Iskra Hnúšťa | 1-2 | Baník Kalinovo | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Partizán Osrblie | 0-9 | Spišská Nová Ves | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Slovan Častá | 0-8 | Inter Bratislava | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Pezinok | 0-1 | Vrakuňa | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Brezno | 2-0 | Fiľakovo | |||
10/08/2022 18:00 | PEN | Slovan Tomášovce | 1-1 | Rimavská Sobota | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Poltár | 1-2 | Slávia TU Košice | |||
10/08/2022 18:00 | MS | TJ Družstevník Bitarová | 3-5 | Námestovo | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Ďarmoty | 0-2 | Novohrad Lučenec | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Sokol Liesek | 1-2 | Fomat Martin | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Krásna | 1-7 | Vranov nad Topľou | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Lokomotíva Ruskov | 0-5 | Snina | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Teplička | 2-4 | Svidník | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Tatran Chlebnice | 1-0 | Oravské Veselé | |||
09/08/2022 18:30 | MS | Lokomotíva DNV | 2-1 | Rusovce | |||
03/08/2022 18:00 | MS | Tatran Chlebnice | 2-0 | Družstevník Dlhá nad O. | |||
03/08/2022 18:00 | PEN | Vápeč Horná Poruba | 1-1 | Slovan Bolešov | |||
02/08/2022 19:00 | MS | Limbach | 0-2 | Bernolákovo | |||
02/08/2022 18:00 | PEN | Lokomotíva DNV | 1-1 | NMŠK 1922 Bratislava | |||
02/08/2022 18:00 | PEN | Partizán Domaniža | 3-3 | Jednota Bánová | |||
31/07/2022 18:30 | PEN | Družstevník Malá Mača | 2-2 | Pata | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Kráľová pri Senci | 0-1 | Rovinka | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Zohor | 0-3 | Rusovce | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Pezinok - Cajla | 0-1 | Slovan Most | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Šenkvice | 2-0 | Kalinkovo | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Láb | 0-2 | Malacky | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Slovan Častá | 2-0 | Slovan Vištuk | |||
31/07/2022 18:30 | MS | Svätý Jur | 0-5 | Pezinok | |||
31/07/2022 18:30 | PEN | Slovan Modra | 1-1 | Domino | |||
31/07/2022 18:30 | PEN | Igram | 2-2 | MŠK Senec | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Báb | 1-3 | Slovan Hlohovec | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Trenčianske Stankovce | 5-0 | TEMPO Partizánske | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Horná Krupá | 0-1 | Boleráz | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Nevidzany | 2-1 | Čeľadice | |||
31/07/2022 18:00 | - | FC Topoľčany | - | Tovarníky | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Jednota Sokol | 3-0 | Spartak Kvašov | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Plevník-Drienové | 1-4 | Partizán Prečín | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Družstevník Rybky | 1-3 | Družstevník Radimov | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Kopčany | 3-2 | Baník Brodské | |||
31/07/2022 18:00 | PEN | Kmeťovo | 0-0 | Veľké Lovce | |||
31/07/2022 18:00 | - | Salka | - | Slovan Šahy | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Družstevník Trstice | 3-0 | Neded | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Branč | 1-0 | Šoporňa | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Kostolné Kračany | 0-1 | Veľký Meder | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Tatran Uhrovec | 2-4 | Baník Prievidza | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Štúrovo | 0-1 | Veľké Ludince | |||
31/07/2022 18:00 | PEN | Družstevník Bešeňov | 2-2 | Slovan Duslo Šaľa | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Veľký Cetín | 0-8 | Malženice | |||
31/07/2022 18:00 | PEN | Hrochoť | 0-0 | Sokol Medzibrod | |||
31/07/2022 18:00 | MS | MŠK Tisovec | 1-2 | Brezno | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Priechod | 2-2 | Slovan Tomášovce | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Spišský Štvrtok | 1-2 | Veľká Lomnica | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Blava 1928 | 1-3 | Beluša | |||
31/07/2022 18:00 | MS | Spartak Horná Streda | 0-4 | Nové Mesto nad Váhom | |||
31/07/2022 16:00 | MS | Švošov | 4-1 | OFK Slovenská Ľupča | |||
30/07/2022 18:30 | MS | Danubia Veľký Biel | 3-6 | Tomášov | |||
30/07/2022 18:30 | MS | Spartak Radôstka | 1-6 | Kysucké Nové Mesto | |||
30/07/2022 18:30 | MS | Iskra Hnúšťa | 5-1 | Partizán Čierny Balog | |||
30/07/2022 18:00 | PEN | Slovan Krušovce | 2-2 | Solčany | |||
30/07/2022 18:00 | MS | Lokomotíva Bánov | 2-0 | Termál Podhájska | |||
30/07/2022 18:00 | MS | Zemianske Kostoľany | 1-0 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | |||
30/07/2022 18:00 | PEN | Banská Štiavnica | 0-0 | Lokomotíva Zvolen | |||
30/07/2022 18:00 | MS | Selce | 1-2 | Šalková | |||
30/07/2022 18:00 | İptal Edildi | Štart Kokava nad Rimavi. | - | Poltár | |||
30/07/2022 18:00 | MS | Prameň Dolná Strehová | 1-7 | Ďarmoty | |||
30/07/2022 18:00 | MS | Nenince | 2-5 | Partizán Osrblie | |||
30/07/2022 17:00 | MS | Pravenec | 0-3 | Sereď | |||
30/07/2022 11:30 | PEN | Podolie | 2-2 PS : 0-1 |
Vrbové | |||
29/07/2022 18:30 | PEN | Oravan | 1-1 | Čadca | |||
29/07/2022 18:30 | MS | Slovan Skalité | 1-2 | Čierne | |||
27/07/2022 18:00 | MS | Družstevník Blatnica | 0-1 | TJ Družstevník Bitarová | |||
27/07/2022 18:00 | MS | Oravan Rabča | 0-1 | Sokol Liesek | |||
27/07/2022 18:00 | - | Perín | - | Krásna | |||
27/07/2022 18:00 | MS | Lokomotíva Ruskov | 2-1 | Maratón Seňa | |||
27/07/2022 18:00 | MS | Široké | 2-6 | Sokol Chminianska | |||
27/07/2022 18:00 | MS | Harichovce | 2-4 | Teplička | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Slovan Vavrečka | 1-3 | Poprad | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Jasenov | 4-0 | Ferenc Borša | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Slovan Červeník | 3-8 | Blava 1928 | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Spartak Horná Streda | 2-1 | Piešťany | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Pravenec | 5-2 | Kanianka | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Slovan Nitra-Chrenová | 2-5 | Veľké Zálužie | |||
24/07/2022 18:00 | PEN | Mokrý Háj | 1-1 | Holíč | |||
24/07/2022 18:00 | MS | Černík | 0-1 | Komjatice | |||
23/07/2022 18:00 | İptal Edildi | Busov Gaboltov | - | Marhaň |