Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
06/06/2021 17:00 MS Apollon Paralimniou 2-2 Pandramaikos
06/06/2021 17:00 MS Aris Avato 4-1 Didymoteicho
06/06/2021 17:00 MS Antheias-Aristinou 2-0 M. Alexandros Orfaniou
06/06/2021 17:00 MS Nestos Chrisoupolis 0-0 Elpida Sapes
06/06/2021 17:00 MS Aetos Orfani 1-1 Ethnikos Sochos
06/06/2021 17:00 MS Anagennisi Thalassias 1-3 Orfeas Xanthi
06/06/2021 17:00 MS Ampelokipon Drama 0-5 Iraklis Ampelokipon
30/05/2021 17:00 MS Didymoteicho 1-0 Apollon Paralimniou
30/05/2021 17:00 MS M. Alexandros Orfaniou 1-0 Pandramaikos
30/05/2021 17:00 MS Evosmou 2-1 Aris Avato
30/05/2021 17:00 MS Elpida Sapes 2-2 Antheias-Aristinou
30/05/2021 17:00 MS Orfeas Xanthi 1-2 Nestos Chrisoupolis
30/05/2021 17:00 MS Iraklis Ampelokipon 1-0 Aetos Orfani
30/05/2021 17:00 AWD Ampelokipon Drama 5-0 Anagennisi Thalassias
26/05/2021 17:00 MS Apollon Paralimniou 1-2 M. Alexandros Orfaniou
26/05/2021 17:00 MS Didymoteicho 2-0 Evosmou
26/05/2021 17:00 MS Pandramaikos 2-3 Elpida Sapes
26/05/2021 17:00 MS Aris Avato 0-0 Ethnikos Sochos
26/05/2021 17:00 MS Antheias-Aristinou 1-1 Orfeas Xanthi
26/05/2021 17:00 MS Nestos Chrisoupolis 1-1 Ampelokipon Drama
26/05/2021 17:00 MS Aetos Orfani 5-0 Anagennisi Thalassias
23/05/2021 17:00 MS Evosmou 1-0 Apollon Paralimniou
23/05/2021 17:00 MS Elpida Sapes 1-0 M. Alexandros Orfaniou
23/05/2021 17:00 MS Ethnikos Sochos 3-1 Didymoteicho
23/05/2021 17:00 MS Orfeas Xanthi 1-0 Pandramaikos
23/05/2021 17:00 MS Iraklis Ampelokipon 0-0 Aris Avato
23/05/2021 17:00 MS Ampelokipon Drama 0-2 Antheias-Aristinou
23/05/2021 17:00 MS Aetos Orfani 0-0 Nestos Chrisoupolis
16/05/2021 17:00 MS Apollon Paralimniou 1-0 Elpida Sapes
16/05/2021 17:00 MS Evosmou 0-0 Ethnikos Sochos
16/05/2021 17:00 MS M. Alexandros Orfaniou 1-3 Orfeas Xanthi
16/05/2021 17:00 MS Didymoteicho 0-1 Iraklis Ampelokipon
16/05/2021 17:00 MS Pandramaikos 2-0 Ampelokipon Drama
16/05/2021 17:00 MS Aris Avato 3-0 Anagennisi Thalassias
16/05/2021 17:00 MS Antheias-Aristinou 2-2 Aetos Orfani


Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Puan Durumu

2020/2021 Gamma Ethniki: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi 35
2 Iraklis Ampelokipon Iraklis Ampelokipon 30
3 Aetos Orfani Aetos Orfani 28
4 Pandramaikos Pandramaikos 26
5 Antheias-Aristinou Antheias-Aristinou 25
6 Apollon Paralimniou Apollon Paralimniou 24
7 Nestos Chrisoupolis Nestos Chrisoupolis 24
8 M. Alexandros Orfaniou M. Alexandros Orfaniou 22
9 Aris Avato Aris Avato 21
10 Elpida Sapes Elpida Sapes 19
11 Evosmou Evosmou 17
12 Ethnikos Sochos Ethnikos Sochos 17
13 Ampelokipon Drama Ampelokipon Drama 17
14 Didymoteicho Didymoteicho 16
15 Anagennisi Thalassias Anagennisi Thalassias 3
16 Doxa Neo Sidirochori Doxa Neo Sidirochori 0
06/06/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.