Yunanistan Futbol Ligleri, Yunanistan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
30/11/2020 20:30 1Y (14) Apollon Smirnis 0-0 Volos NFC
29/11/2020 20:30 MS Asteras Tripolis 1-2 AEK Athens FC
29/11/2020 18:15 MS Lamia 0-2 PAOK
29/11/2020 18:00 MS OFI 2-1 PAS Giannina
29/11/2020 16:00 MS Panathinaikos 2-1 Panetolikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Varis - Keratsini
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Diastavroseos - Mikrasiatiki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Panelefsiniakos - Pyliou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Karavas - Aias Salamina
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pythagoras Karlovasi - Aiolikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Loutron - Akratitos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Moschato - Ethnikos Piraeus
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ano Meras - Aittitos Spaton
29/11/2020 16:00 Ertelendi Santorini 2020 - Ilioupoli
29/11/2020 16:00 Ertelendi Fostiras - Marko
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pannaxiakos - Proodeftiki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Apollon Paralimniou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Ampelokipon - Evosmou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Thalassias - Didymoteicho
29/11/2020 16:00 Ertelendi Nestos Chrisoupolis - Aris Avato
29/11/2020 16:00 Ertelendi Orfeas Xanthi - Elpida Sapes
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ampelokipon Drama - M. Alexandros Orfaniou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Orfani - Pandramaikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Doxa Neo Sidirochori - Antheias-Aristinou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - PAO Koufalion
29/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Poseidon Nea Michaniona
29/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Thermaikos Thermis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Edessaikos - PAOK Alexandreia
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Aetos Varvaras
29/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Nea Kallikrateia
29/11/2020 16:00 Ertelendi Niki Agkathia - Giannitsa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Katsikas - Missolonghi
29/11/2020 16:00 Ertelendi Lefkimmi - Preveza
29/11/2020 16:00 Ertelendi Tilikratis - Agios Matthaios
29/11/2020 16:00 Ertelendi Amvrakikos Loutrou - Acheron Kanalaki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Monastirakiou - Asteras Kalirachis
29/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Kastorias - Panagriniakos
29/11/2020 16:00 Ertelendi AOK Kerkyra - Anagennisi Artas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Sellana
29/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Ethnikos Neou Keramidiou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Elassona
29/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Atromitos Palamas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Iraklis Larissa
29/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Fikis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Karditsas - Dias Diou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Rouf - Pangytheatikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ermionida - Koronida Koiladas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Molaikos - Foinikas N. Epidavrou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Panarkadikos - Nafplio 2017
29/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Chiliomodi - Ermis Meligous
29/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Ierotheos - Kifisia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 - Amvrysseas - Diagoras Stefanovik
29/11/2020 16:00 - Iraklis Psachna - Dimitra Efxeinoupolis
29/11/2020 16:00 - Opountios - Fokikos
29/11/2020 16:00 - Almyros - Nea Artaki
29/11/2020 16:00 - Ipato - Atalanti
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Patras - Diagoras Vrachneika
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pamisos Messini - Panegialios
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pallixouriakos - Achaiki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aias Gastounis - PAO Vardas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Nafpaktiakos - Diavolitsi
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Skoulikadou - Tsilivi
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Rethymnou - AE Neapolis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Soudas - Almyros Gaziou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Platanias - Agios Nikolaos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Irodotos - Damastas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Atsalenios - Poros
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Ierapetra - AEEK INKA
29/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Rethymnou - Palaiochora
29/11/2020 16:00 Ertelendi Giouchtas - Rethymniakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 TBD Moschato - Santorini 2020
29/11/2020 03:00 TBD Ethnikos Piraeus - Ano Meras
29/11/2020 03:00 TBD Charavgiakos - Proodeftiki
29/11/2020 03:00 TBD Ilioupoli - Fostiras
29/11/2020 03:00 TBD Aittitos Spaton - Pannaxiakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 TBD Amvrakikos Loutrou - Thyella Katsikas
29/11/2020 03:00 TBD Acheron Kanalaki - Thyella Monastirakiou
29/11/2020 03:00 TBD Asteras Kalirachis - M. Alexandros Kastorias
29/11/2020 03:00 TBD Missolonghi - Lefkimmi
29/11/2020 03:00 TBD Preveza - Tilikratis
29/11/2020 03:00 TBD Panagriniakos - Anagennisi Artas
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 Ertelendi Ergotelis - Xanthi FC
29/11/2020 03:00 Ertelendi Kissamikos - Trikala
29/11/2020 03:00 Ertelendi Levadiakos - Diagoras
29/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Larissa FC - AE Karaiskakis
29/11/2020 03:00 Ertelendi Panachaiki FC - Ionikos
29/11/2020 03:00 Ertelendi OF Ierapetra - Doxa Dramas
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 Ertelendi Episkopi - Kallithea
29/11/2020 03:00 Ertelendi Veria - Almopos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Olympiakos Volos - Apollon Pontou
29/11/2020 03:00 Ertelendi Egaleo - Aspropyrgos Enosis
29/11/2020 03:00 Ertelendi Ialysos - Santorini 2020
29/11/2020 03:00 Ertelendi Asteras Vlachioti - Niki Volos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Thesprotos - Triglia
29/11/2020 03:00 Ertelendi Kavala - Pierikos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Pontion Karagiannion - Panserraikos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Rodos - Kalamata
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:30 MS Aris Thessalonikis 1-2 Olympiakos Piraeus
28/11/2020 18:15 MS Larisa 0-0 Atromitos
25/11/2020 18:15 MS Asteras Tripolis 0-0 Apollon Smirnis
23/11/2020 20:30 MS Volos NFC 1-4 OFI
22/11/2020 20:30 MS PAOK 2-1 PAS Giannina
22/11/2020 18:15 MS Panetolikos 0-1 Aris Thessalonikis
22/11/2020 16:00 MS AEK Athens FC 4-1 Larisa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Akratitos - Pyliou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Karavas - Pythagoras Karlovasi
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aiolikos - Aetos Loutron
22/11/2020 16:00 Ertelendi Mikrasiatiki - Panelefsiniakos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aias Salamina - Asteras Varis
22/11/2020 16:00 Ertelendi Keratsini - Thyella Diastavroseos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Piraeus - Santorini 2020
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aittitos Spaton - Moschato
22/11/2020 16:00 Ertelendi Proodeftiki - Ano Meras
22/11/2020 16:00 Ertelendi Marko - Ilioupoli
22/11/2020 16:00 Ertelendi Charavgiakos - Fostiras
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Apollon Paralimniou - Orfeas Xanthi
22/11/2020 16:00 Ertelendi Elpida Sapes - Ampelokipon Drama
22/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Orfaniou - Aetos Orfani
22/11/2020 16:00 Ertelendi Pandramaikos - Doxa Neo Sidirochori
22/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Iraklis Ampelokipon
22/11/2020 16:00 Ertelendi Evosmou - Anagennisi Thalassias
22/11/2020 16:00 Ertelendi Didymoteicho - Nestos Chrisoupolis
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Avato - Antheias-Aristinou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala
22/11/2020 16:00 Ertelendi Poseidon Nea Michaniona - Agrotikos Asteras
22/11/2020 16:00 Ertelendi Thermaikos Thermis - Niki Agkathia
22/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Ethnikos Giannitsa
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Makedonikos Neapolis
22/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Anagennisi Plagia
22/11/2020 16:00 Ertelendi Giannitsa - PAOK Alexandreia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Panagriniakos - Thyella Monastirakiou
22/11/2020 16:00 Ertelendi AOK Kerkyra - M. Alexandros Kastorias
22/11/2020 16:00 Ertelendi Acheron Kanalaki - Thyella Katsikas
22/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Kalirachis - Amvrakikos Loutrou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Matthaios - Lefkimmi
22/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Artas - Tilikratis
22/11/2020 16:00 Ertelendi Preveza - Missolonghi
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Oikonomos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Makedonikos Foufas
22/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Aetos Makrychoriou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Elassona - Dias Diou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Ermis Amyntaio
22/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Meteora
22/11/2020 16:00 Ertelendi Fikis - Kozani
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Meligous - Agios Ierotheos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Kifisia - Molaikos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Panarkadikos - Atromitos Chiliomodi
22/11/2020 16:00 Ertelendi Koronida Koiladas - Aris Skalas
22/11/2020 16:00 Ertelendi Nafplio 2017 - PAO Rouf
22/11/2020 16:00 Ertelendi Pangytheatikos - Ermionida
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Fokikos - Amvrysseas
22/11/2020 16:00 Ertelendi Diagoras Stefanovik - Thiseas Agria
22/11/2020 16:00 Ertelendi Dimitra Efxeinoupolis - Atalanti
22/11/2020 16:00 Ertelendi Opountios - Almyros
22/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Artaki - Iraklis Psachna
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Panegialios - Ethnikos Skoulikadou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Tsilivi - Aias Gastounis
22/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Vardas - Zakynthos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Pamisos Messini - Pallixouriakos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Achaiki - Thyella Patras
22/11/2020 16:00 Ertelendi Diagoras Vrachneika - Nafpaktiakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Poros - Rethymniakos
22/11/2020 16:00 Ertelendi AEEK INKA - Atsalenios
22/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Nikolaos - Anagennisi Ierapetra
22/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Rethymnou - Platanias
22/11/2020 16:00 Ertelendi Damastas - Giouchtas
22/11/2020 16:00 Ertelendi AE Neapolis - Irodotos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Almyros Gaziou - Aris Rethymnou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Palaiochora - Aris Soudas
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Larissa FC - Panachaiki FC
22/11/2020 03:00 Ertelendi Ionikos - OF Ierapetra
22/11/2020 03:00 Ertelendi Doxa Dramas - Diagoras
22/11/2020 03:00 Ertelendi AE Karaiskakis - Ergotelis
22/11/2020 03:00 Ertelendi Xanthi FC - Kissamikos
22/11/2020 03:00 Ertelendi Trikala - Levadiakos
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 Ertelendi Niki Volos - Ialysos
22/11/2020 03:00 Ertelendi Santorini 2020 - Egaleo
22/11/2020 03:00 Ertelendi Aspropyrgos Enosis - Kallithea
22/11/2020 03:00 Ertelendi Olympiakos Volos - Veria
22/11/2020 03:00 Ertelendi Almopos - Pontion Karagiannion
22/11/2020 03:00 Ertelendi Asteras Vlachioti - Rodos
22/11/2020 03:00 Ertelendi Kalamata - Episkopi
22/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Pontou - Kavala
22/11/2020 03:00 Ertelendi Pierikos - Thesprotos
22/11/2020 03:00 Ertelendi Triglia - Panserraikos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
21/11/2020 20:30 MS Olympiakos Piraeus 1-0 Panathinaikos
21/11/2020 18:15 MS Atromitos 2-2 Apollon Smirnis
21/11/2020 16:00 MS Lamia 2-2 Asteras Tripolis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Ampelokipon - Apollon Paralimniou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Thalassias - Ethnikos Sochos
18/11/2020 16:00 Ertelendi Nestos Chrisoupolis - Evosmou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Antheias-Aristinou - Didymoteicho
18/11/2020 16:00 Ertelendi Ampelokipon Drama - Orfeas Xanthi
18/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Orfani - Elpida Sapes
18/11/2020 16:00 Ertelendi Doxa Neo Sidirochori - M. Alexandros Orfaniou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Avato - Pandramaikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - PAO Koufalion
18/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Thyella Sarakinoi
18/11/2020 16:00 Ertelendi Niki Agkathia - Poseidon Nea Michaniona
18/11/2020 16:00 Ertelendi PAOK Alexandreia - Thermaikos Thermis
18/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Ethnikos Giannitsa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Plagia - Aetos Varvaras
18/11/2020 16:00 Ertelendi Edessaikos - Nea Kallikrateia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Oikonomos
18/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Makrychoriou - Sellana
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Karditsas - Ethnikos Neou Keramidiou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Karitsa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Iraklis Larissa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Dias Diou - Fikis
18/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Atromitos Palamas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
18/11/2020 16:00 Ertelendi Damastas - AE Neapolis
18/11/2020 16:00 Ertelendi Irodotos - Almyros Gaziou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Rethymnou - Palaiochora
18/11/2020 16:00 Ertelendi Platanias - Aris Soudas
18/11/2020 16:00 Ertelendi Giouchtas - Poros
18/11/2020 16:00 Ertelendi Rethymniakos - AEEK INKA
18/11/2020 16:00 Ertelendi Atsalenios - Agios Nikolaos
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Ierapetra - Asteras Rethymnou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Diastavroseos - Asteras Varis
15/11/2020 16:00 Ertelendi Panelefsiniakos - Keratsini
15/11/2020 16:00 Ertelendi Akratitos - Mikrasiatiki
15/11/2020 16:00 Ertelendi Pythagoras Karlovasi - Aias Salamina
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Loutron - Karavas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Pyliou - Aiolikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Moschato - Proodeftiki
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Piraeus - Aittitos Spaton
15/11/2020 16:00 Ertelendi Fostiras - Pannaxiakos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Santorini 2020 - Marko
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ilioupoli - Charavgiakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Apollon Paralimniou - Ampelokipon Drama
15/11/2020 16:00 Ertelendi Orfeas Xanthi - Aetos Orfani
15/11/2020 16:00 Ertelendi Elpida Sapes - Doxa Neo Sidirochori
15/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Orfaniou - Aris Avato
15/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Ampelokipon - Anagennisi Thalassias
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Nestos Chrisoupolis
15/11/2020 16:00 Ertelendi Evosmou - Antheias-Aristinou
15/11/2020 16:00 Ertelendi Pandramaikos - Didymoteicho
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Agrotikos Asteras
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - Niki Agkathia
15/11/2020 16:00 Ertelendi Poseidon Nea Michaniona - PAOK Alexandreia
15/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Makedonikos Neapolis
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Anagennisi Plagia
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Edessaikos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Giannitsa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Katsikas - Preveza
15/11/2020 16:00 Ertelendi Missolonghi - Agios Matthaios
15/11/2020 16:00 Ertelendi Lefkimmi - Anagennisi Artas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Acheron Kanalaki - Asteras Kalirachis
15/11/2020 16:00 Ertelendi Amvrakikos Loutrou - Panagriniakos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Monastirakiou - AOK Kerkyra
15/11/2020 16:00 Ertelendi Tilikratis - M. Alexandros Kastorias
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Makedonikos Foufas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Aetos Makrychoriou
15/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Anagennisi Karditsas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Elassona
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Meteora
15/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Kozani
15/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Dias Diou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ermionida - PAO Rouf
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Skalas - Pangytheatikos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Foinikas N. Epidavrou - Koronida Koiladas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Chiliomodi - Nafplio 2017
15/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Ierotheos - Panarkadikos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Molaikos - Ermis Meligous
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thiseas Agria - Amvrysseas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ipato - Diagoras Stefanovik
15/11/2020 16:00 Ertelendi Almyros - Fokikos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Psachna - Opountios
15/11/2020 16:00 Ertelendi Atalanti - Nea Artaki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Pallixouriakos - Panegialios
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Patras - Pamisos Messini
15/11/2020 16:00 Ertelendi Nafpaktiakos - Achaiki
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou
15/11/2020 16:00 Ertelendi Zakynthos - Tsilivi
15/11/2020 16:00 Ertelendi Diavolitsi - PAO Vardas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Rethymnou - Atsalenios
15/11/2020 16:00 Ertelendi Platanias - Aris Rethymnou
15/11/2020 16:00 Ertelendi AEEK INKA - Poros
15/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Nikolaos - Rethymniakos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Palaiochora - Irodotos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Soudas - Anagennisi Ierapetra
15/11/2020 16:00 Ertelendi AE Neapolis - Giouchtas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Almyros Gaziou - Damastas
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 Ertelendi Kissamikos - Ergotelis
15/11/2020 03:00 Ertelendi Levadiakos - Xanthi FC
15/11/2020 03:00 Ertelendi Trikala - Doxa Dramas
15/11/2020 03:00 Ertelendi Panachaiki FC - AE Karaiskakis
15/11/2020 03:00 Ertelendi OF Ierapetra - Apollon Larissa FC
15/11/2020 03:00 Ertelendi Diagoras - Ionikos
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 Ertelendi Aspropyrgos Enosis - Kalamata
15/11/2020 03:00 Ertelendi Episkopi - Asteras Vlachioti
15/11/2020 03:00 Ertelendi Veria - Apollon Pontou
15/11/2020 03:00 Ertelendi Panserraikos - Pierikos
15/11/2020 03:00 Ertelendi Egaleo - Ialysos
15/11/2020 03:00 Ertelendi Rodos - Niki Volos
15/11/2020 03:00 Ertelendi Kallithea - Santorini 2020
15/11/2020 03:00 Ertelendi Thesprotos - Kavala
15/11/2020 03:00 Ertelendi Triglia - Almopos
15/11/2020 03:00 Ertelendi Pontion Karagiannion - Olympiakos Volos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:30 MS Apollon Smirnis 1-3 PAOK
08/11/2020 20:30 - Aris Thessalonikis - AEK Athens FC
08/11/2020 18:15 - Larisa - Lamia
08/11/2020 16:00 MS OFI 0-2 Olympiakos Piraeus
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Pythagoras Karlovasi - Aetos Loutron
08/11/2020 16:00 - Karavas - Pyliou
08/11/2020 16:00 - Aiolikos - Mikrasiatiki
08/11/2020 16:00 - Aias Salamina - Thyella Diastavroseos
08/11/2020 16:00 - Asteras Varis - Panelefsiniakos
08/11/2020 16:00 - Keratsini - Akratitos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Proodeftiki - Ethnikos Piraeus
08/11/2020 16:00 - Fostiras - Ano Meras
08/11/2020 16:00 - Aittitos Spaton - Santorini 2020
08/11/2020 16:00 - Charavgiakos - Marko
08/11/2020 16:00 - Pannaxiakos - Ilioupoli
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Pandramaikos - Evosmou
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Thalassias - Apollon Paralimniou
08/11/2020 16:00 - Nestos Chrisoupolis - Iraklis Ampelokipon
08/11/2020 16:00 - Antheias-Aristinou - Ethnikos Sochos
08/11/2020 16:00 - Didymoteicho - M. Alexandros Orfaniou
08/11/2020 16:00 - Aetos Orfani - Ampelokipon Drama
08/11/2020 16:00 - Doxa Neo Sidirochori - Orfeas Xanthi
08/11/2020 16:00 - Aris Avato - Elpida Sapes
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Agrotikos Asteras - PAO Koufalion
08/11/2020 16:00 - Niki Agkathia - M. Alexandros Trikala
08/11/2020 16:00 - PAOK Alexandreia - Thyella Sarakinoi
08/11/2020 16:00 - Thermaikos Thermis - Nea Kallikrateia
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Plagia - Makedonikos Neapolis
08/11/2020 16:00 - Edessaikos - Ethnikos Giannitsa
08/11/2020 16:00 - Giannitsa - Aetos Varvaras
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Asteras Kalirachis - Thyella Katsikas
08/11/2020 16:00 - Panagriniakos - Acheron Kanalaki
08/11/2020 16:00 - M. Alexandros Kastorias - Lefkimmi
08/11/2020 16:00 - AOK Kerkyra - Amvrakikos Loutrou
08/11/2020 16:00 - Agios Matthaios - Preveza
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Artas - Missolonghi
08/11/2020 16:00 - Tilikratis - Thyella Monastirakiou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Aetos Makrychoriou - Makedonikos Foufas
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Karditsas - Oikonomos
08/11/2020 16:00 - Elassona - Sellana
08/11/2020 16:00 - Kozani - Ermis Amyntaio
08/11/2020 16:00 - Dias Diou - Karitsa
08/11/2020 16:00 - Fikis - Ethnikos Neou Keramidiou
08/11/2020 16:00 - Meteora - Atromitos Palamas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Atromitos Chiliomodi - Agios Ierotheos
08/11/2020 16:00 - Panarkadikos - Molaikos
08/11/2020 16:00 - Koronida Koiladas - Kifisia
08/11/2020 16:00 - Nafplio 2017 - Ermionida
08/11/2020 16:00 - PAO Rouf - Aris Skalas
08/11/2020 16:00 - Pangytheatikos - Foinikas N. Epidavrou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Fokikos - Thiseas Agria
08/11/2020 16:00 - Amvrysseas - Ipato
08/11/2020 16:00 - Diagoras Stefanovik - Dimitra Efxeinoupolis
08/11/2020 16:00 - Almyros - Iraklis Psachna
08/11/2020 16:00 - Opountios - Atalanti
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 Ertelendi Apollon Larissa FC - Diagoras
08/11/2020 16:00 Ertelendi Ionikos - Trikala
08/11/2020 16:00 Ertelendi AE Karaiskakis - Kissamikos
08/11/2020 16:00 Ertelendi Ergotelis - Levadiakos
08/11/2020 16:00 Ertelendi Xanthi FC - Doxa Dramas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Panegialios - Aias Gastounis
08/11/2020 16:00 - Ethnikos Skoulikadou - Zakynthos
08/11/2020 16:00 - Tsilivi - Diavolitsi
08/11/2020 16:00 - Pallixouriakos - Thyella Patras
08/11/2020 16:00 - Pamisos Messini - Nafpaktiakos
08/11/2020 16:00 - PAO Vardas - Diagoras Vrachneika
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - AE Neapolis - Almyros Gaziou
08/11/2020 16:00 - Damastas - Palaiochora
08/11/2020 16:00 - Atsalenios - Aris Soudas
08/11/2020 16:00 - Irodotos - Platanias
08/11/2020 16:00 - Giouchtas - AEEK INKA
08/11/2020 16:00 - Poros - Agios Nikolaos
08/11/2020 16:00 - Rethymniakos - Asteras Rethymnou
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Ierapetra - Aris Rethymnou
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 Ertelendi Panachaiki FC - OF Ierapetra
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 Ertelendi Rodos - Episkopi
08/11/2020 03:00 Ertelendi Asteras Vlachioti - Aspropyrgos Enosis
08/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Pontou - Thesprotos
08/11/2020 03:00 Ertelendi Kavala - Panserraikos
08/11/2020 03:00 Ertelendi Olympiakos Volos - Triglia
08/11/2020 03:00 Ertelendi Niki Volos - Egaleo
08/11/2020 03:00 Ertelendi Ialysos - Kallithea
08/11/2020 03:00 Ertelendi Santorini 2020 - Kalamata
08/11/2020 03:00 Ertelendi Veria - Pontion Karagiannion
08/11/2020 03:00 Ertelendi Pierikos - Almopos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Panathinaikos 0-1 Atromitos
07/11/2020 18:15 MS PAS Giannina 0-0 Panetolikos
07/11/2020 16:00 - Asteras Tripolis - Volos NFC
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 03:00 Ertelendi AE Karaiskakis - Levadiakos
07/11/2020 03:00 Ertelendi Kissamikos - Doxa Dramas
07/11/2020 03:00 Ertelendi Ergotelis - Ionikos
07/11/2020 03:00 Ertelendi OF Ierapetra - Diagoras
07/11/2020 03:00 Ertelendi Panachaiki FC - Trikala
07/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Larissa FC - Xanthi FC
Yunanistan Cup Yunanistan - Cup ( Kupa Maçı )
05/11/2020 15:30 Ertelendi Agios Nikolaos - Keratsini
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
04/11/2020 18:15 MS PAS Giannina 1-2 Larisa
Yunanistan Cup Yunanistan - Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 15:30 Ertelendi Atromitos Palamas - Asteras Varis
04/11/2020 15:30 Ertelendi Hephaestus Vrontama - Iraklis Xylokastro
04/11/2020 15:30 Ertelendi Acheron Kanalaki - Missolonghi
04/11/2020 15:30 Ertelendi Agios Ierotheos - Panthiraikos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
03/11/2020 18:15 MS Panathinaikos 1-0 Apollon Smirnis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
02/11/2020 16:00 MS Keratsini 0-2 Aiolikos
02/11/2020 16:00 MS Aetos Loutron 1-3 Aias Salamina
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:30 MS AEK Athens FC 2-1 OFI
01/11/2020 18:15 MS Panetolikos 1-3 PAOK
01/11/2020 16:00 MS Aris Thessalonikis 1-0 Asteras Tripolis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Panelefsiniakos - Thyella Diastavroseos
01/11/2020 16:00 MS Akratitos 1-1 Asteras Varis
01/11/2020 16:00 Ertelendi Pyliou - Pythagoras Karlovasi
01/11/2020 16:00 MS Mikrasiatiki 1-0 Karavas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Aittitos Spaton 0-4 Proodeftiki
01/11/2020 16:00 MS Santorini 2020 2-1 Charavgiakos
01/11/2020 16:00 MS Moschato 0-1 Fostiras
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Apollon Paralimniou - Aetos Orfani
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ampelokipon Drama - Doxa Neo Sidirochori
01/11/2020 16:00 Ertelendi Orfeas Xanthi - Aris Avato
01/11/2020 16:00 Ertelendi Elpida Sapes - Didymoteicho
01/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Thalassias - Nestos Chrisoupolis
01/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Ampelokipon - Antheias-Aristinou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Pandramaikos
01/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Orfaniou - Evosmou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Niki Agkathia
01/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - PAOK Alexandreia
01/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Thermaikos Thermis
01/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Anagennisi Plagia
01/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Edessaikos
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Giannitsa
01/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Poseidon Nea Michaniona
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Katsikas - Agios Matthaios
01/11/2020 16:00 MS Preveza 1-0 Anagennisi Artas
01/11/2020 16:00 MS Amvrakikos Loutrou 0-2 Tilikratis
01/11/2020 16:00 MS Asteras Kalirachis 1-0 Panagriniakos
01/11/2020 16:00 Ertelendi Missolonghi - M. Alexandros Kastorias
01/11/2020 16:00 MS Lefkimmi 3-2 Thyella Monastirakiou
01/11/2020 16:00 MS Acheron Kanalaki 5-0 AOK Kerkyra
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Aetos Makrychoriou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Anagennisi Karditsas
01/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Elassona
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Iraklis Larissa
01/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Kozani
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Dias Diou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Fikis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Aris Skalas 2-2 Ermionida
01/11/2020 16:00 MS Foinikas N. Epidavrou 1-3 PAO Rouf
01/11/2020 16:00 MS Koronida Koiladas 0-0 Ermis Meligous
01/11/2020 16:00 MS Agios Ierotheos 0-0 Nafplio 2017
01/11/2020 16:00 MS Molaikos 1-1 Atromitos Chiliomodi
01/11/2020 16:00 MS Kifisia 1-0 Pangytheatikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Ipato 1-1 Thiseas Agria
01/11/2020 16:00 Ertelendi Dimitra Efxeinoupolis - Amvrysseas
01/11/2020 16:00 MS Iraklis Psachna 2-0 Fokikos
01/11/2020 16:00 Ertelendi Atalanti - Almyros
01/11/2020 16:00 MS Diagoras Stefanovik 1-1 Nea Artaki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Thyella Patras 1-2 Panegialios
01/11/2020 16:00 MS Nafpaktiakos 2-0 Pallixouriakos
01/11/2020 16:00 MS Diagoras Vrachneika 4-0 Tsilivi
01/11/2020 16:00 MS PAO Vardas 0-0 Achaiki
01/11/2020 16:00 MS Zakynthos 1-1 Aias Gastounis
01/11/2020 16:00 Ertelendi Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Agios Nikolaos - AEEK INKA
01/11/2020 16:00 MS Asteras Rethymnou 1-2 Poros
01/11/2020 16:00 MS Anagennisi Ierapetra 1-1 Irodotos
01/11/2020 16:00 MS Platanias 1-1 Damastas
01/11/2020 16:00 MS Almyros Gaziou 1-1 Giouchtas
01/11/2020 16:00 MS Palaiochora 4-1 AE Neapolis
01/11/2020 16:00 MS Aris Soudas 2-1 Rethymniakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Ilioupoli 2-1 Ano Meras
01/11/2020 14:00 MS Marko 0-2 Pannaxiakos
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 Ertelendi OF Ierapetra - AE Karaiskakis
01/11/2020 03:00 Ertelendi Diagoras - Panachaiki FC
01/11/2020 03:00 Ertelendi Xanthi FC - Ionikos
01/11/2020 03:00 Ertelendi Levadiakos - Kissamikos
01/11/2020 03:00 Ertelendi Doxa Dramas - Ergotelis
01/11/2020 03:00 Ertelendi Trikala - Apollon Larissa FC
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:30 MS Lamia 0-2 Panathinaikos
31/10/2020 18:15 MS Volos NFC 1-1 Larisa
31/10/2020 18:15 MS Atromitos 0-2 PAS Giannina
31/10/2020 16:00 MS Olympiakos Piraeus 2-0 Apollon Smirnis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Aris Rethymnou 1-3 Atsalenios
Yunanistan Cup Yunanistan - Cup ( Kupa Maçı )
28/10/2020 15:45 PEN Iraklis Xylokastro 0-0
PS : 4-3
Koronida Koiladas
28/10/2020 15:45 Ertelendi Orfeas Xanthi - Ampelokipon Drama
28/10/2020 15:45 MS Anagennisi Artas 4-1 Potamia
28/10/2020 15:45 - Panthiraikos - Kokkino
28/10/2020 15:45 PEN Keratsini 2-2
PS : 5-4
Aris Archangelou
28/10/2020 15:45 Ertelendi Didymoteicho - Nestos Chrisoupolis
28/10/2020 15:45 MS Karitsa 2-0 Ethnikos Giannitsa
28/10/2020 15:45 MS Missolonghi 2-0 Atromitos Patras
28/10/2020 15:45 Ertelendi PAO Vardas - Diavolitsi
28/10/2020 15:45 PEN Agios Nikolaos 1-1
PS : 5-4
Minotavros
28/10/2020 15:45 MS Panthrakikos 1-0 Anatoli Serron
28/10/2020 15:45 Ertelendi Asteras Kalirachis - Eordaikos
28/10/2020 15:45 MS Ellispontos NL 0-1 Hephaestus Vrontama
28/10/2020 15:45 MS Talos Melidoniou 0-8 Asteras Varis
28/10/2020 15:45 Ertelendi M. Alexandros Kallithea - Falaniakos
28/10/2020 15:45 MS Megalon Kalyvion 1-2 Atromitos Palamas
28/10/2020 15:00 MS Mesotopos 0-2 Agios Ierotheos
28/10/2020 15:00 MS Agiou Leonta 0-3 Pallixouriakos
28/10/2020 14:45 MS Paxoi 0-8 Acheron Kanalaki
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:30 MS Atromitos 2-0 Panetolikos
25/10/2020 21:30 MS PAS Giannina 0-1 AEK Athens FC
25/10/2020 19:15 Ertelendi Apollon Smirnis - Lamia
25/10/2020 17:00 MS Asteras Tripolis 1-0 OFI
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Pythagoras Karlovasi 2-2 Mikrasiatiki
25/10/2020 16:00 MS Thyella Diastavroseos 2-2 Akratitos
25/10/2020 16:00 MS Asteras Varis 1-0 Aiolikos
25/10/2020 16:00 MS Aias Salamina 1-0 Panelefsiniakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Proodeftiki 1-2 Santorini 2020
25/10/2020 16:00 MS Ano Meras 0-0 Marko
25/10/2020 16:00 MS Ilioupoli 4-1 Moschato
25/10/2020 16:00 MS Fostiras 1-2 Ethnikos Piraeus
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Nestos Chrisoupolis - Apollon Paralimniou
25/10/2020 16:00 MS Antheias-Aristinou 1-0 Anagennisi Thalassias
25/10/2020 16:00 MS Pandramaikos 1-0 Iraklis Ampelokipon
25/10/2020 16:00 MS M. Alexandros Orfaniou 2-1 Ethnikos Sochos
25/10/2020 16:00 MS Doxa Neo Sidirochori 1-3 Aetos Orfani
25/10/2020 16:00 Ertelendi Aris Avato - Ampelokipon Drama
25/10/2020 16:00 MS Didymoteicho 1-2 Orfeas Xanthi
25/10/2020 16:00 Ertelendi Evosmou - Elpida Sapes
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Edessaikos 1-0 Anagennisi Plagia
25/10/2020 16:00 MS Giannitsa 0-3 Makedonikos Neapolis
25/10/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Thyella Sarakinoi
25/10/2020 16:00 MS Poseidon Nea Michaniona 2-1 Aetos Varvaras
25/10/2020 16:00 MS Niki Agkathia 2-0 PAO Koufalion
25/10/2020 16:00 MS PAOK Alexandreia 0-3 Agrotikos Asteras
25/10/2020 16:00 MS Thermaikos Thermis 1-0 Ethnikos Giannitsa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS AOK Kerkyra 0-4 Asteras Kalirachis
25/10/2020 16:00 MS Panagriniakos 3-1 Thyella Katsikas
25/10/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Kastorias - Preveza
25/10/2020 16:00 - Thyella Monastirakiou - Missolonghi
25/10/2020 16:00 MS Lefkimmi 2-1 Amvrakikos Loutrou
25/10/2020 16:00 MS Anagennisi Artas 1-2 Agios Matthaios
25/10/2020 16:00 MS Tilikratis 0-3 Acheron Kanalaki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Ethnikos Neou Keramidiou 2-2 Karitsa
25/10/2020 16:00 MS Anagennisi Karditsas 1-0 Aetos Makrychoriou
25/10/2020 16:00 Ertelendi Elassona - Makedonikos Foufas
25/10/2020 16:00 MS Fikis 1-0 Oikonomos
25/10/2020 16:00 MS Iraklis Larissa 3-0 Sellana
25/10/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Atromitos Palamas
25/10/2020 16:00 MS Dias Diou 1-0 Meteora
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Pangytheatikos 0-1 Ermis Meligous
25/10/2020 16:00 - Agios Ierotheos - Molaikos
25/10/2020 16:00 MS PAO Rouf 0-1 Kifisia
25/10/2020 16:00 MS Nafplio 2017 0-1 Aris Skalas
25/10/2020 16:00 MS Ermionida 0-0 Foinikas N. Epidavrou
25/10/2020 16:00 MS Panarkadikos 1-0 Koronida Koiladas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Fokikos 1-1 Ipato
25/10/2020 16:00 MS Thiseas Agria 2-2 Dimitra Efxeinoupolis
25/10/2020 16:00 MS Opountios 0-3 Diagoras Stefanovik
25/10/2020 16:00 MS Iraklis Psachna 2-1 Atalanti
25/10/2020 16:00 MS Amvrysseas 2-3 Nea Artaki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Thyella Patras 2-5 Nafpaktiakos
25/10/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Skoulikadou - Diagoras Vrachneika
25/10/2020 16:00 MS Tsilivi 0-0 Achaiki
25/10/2020 16:00 MS Panegialios 1-1 Zakynthos
25/10/2020 16:00 Ertelendi Aias Gastounis - Diavolitsi
25/10/2020 16:00 MS Pamisos Messini 1-1 PAO Vardas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Almyros Gaziou 6-0 Palaiochora
25/10/2020 16:00 MS Poros 1-1 Aris Soudas
25/10/2020 16:00 MS Rethymniakos 4-0 Aris Rethymnou
25/10/2020 16:00 MS Atsalenios 2-1 Irodotos
25/10/2020 16:00 MS Giouchtas 2-2 Agios Nikolaos
25/10/2020 16:00 MS AEEK INKA 4-0 Asteras Rethymnou
25/10/2020 16:00 MS Damastas 4-0 Anagennisi Ierapetra
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Pannaxiakos 0-2 Charavgiakos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
24/10/2020 20:30 MS Panathinaikos 1-1 Volos NFC
24/10/2020 18:15 Ertelendi Larisa - Aris Thessalonikis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 - Aetos Loutron - Pyliou
24/10/2020 15:00 MS Karavas 2-0 Keratsini
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
21/10/2020 17:15 MS Apollon Smirnis 1-2 PAS Giannina
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 MS Nestos Chrisoupolis 2-0 Antheias-Aristinou
21/10/2020 16:00 MS Anagennisi Thalassias 0-3 Pandramaikos
21/10/2020 16:00 MS Ampelokipon Drama 2-1 Didymoteicho
21/10/2020 16:00 MS Orfeas Xanthi 4-0 Evosmou
21/10/2020 16:00 Ertelendi Apollon Paralimniou - Doxa Neo Sidirochori
21/10/2020 16:00 MS Aetos Orfani 2-1 Aris Avato
21/10/2020 16:00 MS Iraklis Ampelokipon 5-0 M. Alexandros Orfaniou
21/10/2020 16:00 MS Elpida Sapes 0-0 Ethnikos Sochos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 MS PAO Koufalion 1-1 Edessaikos
21/10/2020 16:00 MS Anagennisi Plagia 2-0 Giannitsa
21/10/2020 16:00 MS Aetos Varvaras 1-2 Thyella Sarakinoi
21/10/2020 16:00 MS Niki Agkathia 2-0 PAOK Alexandreia
21/10/2020 16:00 MS Makedonikos Neapolis 2-2 Thermaikos Thermis
21/10/2020 16:00 MS Ethnikos Giannitsa 0-2 Poseidon Nea Michaniona
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 MS Atromitos Palamas 1-1 Anagennisi Karditsas
21/10/2020 16:00 MS Aetos Makrychoriou 4-0 Elassona
21/10/2020 16:00 MS Ermis Amyntaio 2-1 Ethnikos Neou Keramidiou
21/10/2020 16:00 MS Sellana 0-1 Karitsa
21/10/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Dias Diou
21/10/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Fikis
21/10/2020 16:00 MS Oikonomos 1-1 Iraklis Larissa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 MS Platanias 0-6 Almyros Gaziou
21/10/2020 16:00 MS Aris Soudas 0-1 AEEK INKA
21/10/2020 16:00 MS Palaiochora 0-2 Giouchtas
21/10/2020 16:00 MS Atsalenios 1-3 Damastas
21/10/2020 16:00 MS Asteras Rethymnou 2-3 Agios Nikolaos
21/10/2020 16:00 MS Anagennisi Ierapetra 4-2 AE Neapolis
21/10/2020 16:00 MS Aris Rethymnou 0-1 Poros
21/10/2020 16:00 Ertelendi Irodotos - Rethymniakos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
21/10/2020 15:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Nea Kallikrateia
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
19/10/2020 19:30 MS Lamia 0-0 Panetolikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
19/10/2020 12:00 MS Keratsini 3-1 Pythagoras Karlovasi
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:30 MS AEK Athens FC 1-1 PAOK
18/10/2020 18:15 MS Larisa 1-3 Asteras Tripolis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS PAO Vardas 1-0 Pallixouriakos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS OFI 2-2 Panathinaikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Akratitos 0-5 Panelefsiniakos
18/10/2020 16:00 MS Asteras Varis 3-0 Karavas
18/10/2020 16:00 MS Mikrasiatiki 1-2 Aetos Loutron
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Marko 0-0 Moschato
18/10/2020 16:00 MS Aittitos Spaton 1-0 Fostiras
18/10/2020 16:00 MS Ethnikos Piraeus 0-1 Ilioupoli
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Aris Avato 2-1 Doxa Neo Sidirochori
18/10/2020 16:00 MS Didymoteicho 0-1 Aetos Orfani
18/10/2020 16:00 MS Evosmou 2-0 Ampelokipon Drama
18/10/2020 16:00 MS Ethnikos Sochos 2-0 Orfeas Xanthi
18/10/2020 16:00 MS Antheias-Aristinou 2-0 Apollon Paralimniou
18/10/2020 16:00 MS Pandramaikos 1-1 Nestos Chrisoupolis
18/10/2020 16:00 MS M. Alexandros Orfaniou 1-0 Anagennisi Thalassias
18/10/2020 16:00 MS Elpida Sapes 0-3 Iraklis Ampelokipon
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Giannitsa 1-0 Edessaikos
18/10/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Agrotikos Asteras
18/10/2020 16:00 MS Aetos Varvaras 1-2 M. Alexandros Trikala
18/10/2020 16:00 MS PAOK Alexandreia 0-3 PAO Koufalion
18/10/2020 16:00 MS Thermaikos Thermis 4-1 Anagennisi Plagia
18/10/2020 16:00 MS Poseidon Nea Michaniona 1-0 Makedonikos Neapolis
18/10/2020 16:00 MS Thyella Sarakinoi 3-1 Ethnikos Giannitsa
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Agios Matthaios 4-1 M. Alexandros Kastorias
18/10/2020 16:00 MS Asteras Kalirachis 0-2 Tilikratis
18/10/2020 16:00 MS Acheron Kanalaki 2-1 Lefkimmi
18/10/2020 16:00 MS Thyella Katsikas 1-2 Anagennisi Artas
18/10/2020 16:00 MS Preveza 2-1 Thyella Monastirakiou
18/10/2020 16:00 - Missolonghi - Amvrakikos Loutrou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Elassona 2-2 Anagennisi Karditsas
18/10/2020 16:00 MS Ethnikos Neou Keramidiou 1-0 Meteora
18/10/2020 16:00 MS Sellana 2-0 Ermis Amyntaio
18/10/2020 16:00 MS Dias Diou 0-1 Atromitos Palamas
18/10/2020 16:00 MS Fikis 1-3 Aetos Makrychoriou
18/10/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Makedonikos Foufas
18/10/2020 16:00 MS Karitsa 3-0 Oikonomos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Pangytheatikos 1-0 Panarkadikos
18/10/2020 16:00 MS Molaikos 1-1 Nafplio 2017
18/10/2020 16:00 MS Kifisia 2-0 Ermionida
18/10/2020 16:00 MS Ermis Meligous 2-1 PAO Rouf
18/10/2020 16:00 MS Foinikas N. Epidavrou 0-1 Aris Skalas
18/10/2020 16:00 MS Koronida Koiladas 1-1 Atromitos Chiliomodi
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Atalanti 0-1 Fokikos
18/10/2020 16:00 MS Diagoras Stefanovik 2-0 Almyros
18/10/2020 16:00 MS Dimitra Efxeinoupolis 0-0 Ipato
18/10/2020 16:00 MS Amvrysseas 1-0 Opountios
18/10/2020 16:00 MS Nea Artaki 1-1 Thiseas Agria
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 Ertelendi Diagoras Vrachneika - Aias Gastounis
18/10/2020 16:00 MS Nafpaktiakos 1-1 Panegialios
18/10/2020 16:00 MS Achaiki 1-0 Ethnikos Skoulikadou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Giouchtas 0-1 Asteras Rethymnou
18/10/2020 16:00 MS Almyros Gaziou 1-6 Anagennisi Ierapetra
18/10/2020 16:00 MS AE Neapolis 0-2 Atsalenios
18/10/2020 16:00 MS Rethymniakos 1-0 Damastas
18/10/2020 16:00 MS Agios Nikolaos 2-1 Aris Soudas
18/10/2020 16:00 MS AEEK INKA 3-0 Aris Rethymnou
18/10/2020 16:00 MS Poros 0-1 Irodotos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Aiolikos 2-2 Thyella Diastavroseos
18/10/2020 15:00 MS Pyliou 1-2 Aias Salamina
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Diavolitsi 0-2 Zakynthos
18/10/2020 14:45 MS Tsilivi 0-1 Pamisos Messini
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:00 MS Charavgiakos 2-1 Ano Meras
18/10/2020 13:00 - Santorini 2020 - Pannaxiakos
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:30 MS Olympiakos Piraeus 4-0 Atromitos
17/10/2020 18:15 MS Aris Thessalonikis 1-0 Apollon Smirnis
17/10/2020 16:00 MS Volos NFC 2-1 PAS Giannina
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
12/10/2020 15:00 MS Aetos Loutron 1-1 Keratsini
11/10/2020 16:00 MS Aias Salamina 2-1 Akratitos
11/10/2020 16:00 MS Thyella Diastavroseos 0-0 Karavas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Anagennisi Thalassias 0-2 Elpida Sapes
11/10/2020 16:00 - Orfeas Xanthi - Iraklis Ampelokipon
11/10/2020 16:00 MS Antheias-Aristinou 1-0 Pandramaikos
11/10/2020 16:00 MS Nestos Chrisoupolis 0-1 M. Alexandros Orfaniou
11/10/2020 16:00 - Ampelokipon Drama - Ethnikos Sochos
11/10/2020 16:00 MS Apollon Paralimniou 2-0 Aris Avato
11/10/2020 16:00 MS Doxa Neo Sidirochori 0-3 Didymoteicho
11/10/2020 16:00 MS Aetos Orfani 0-1 Evosmou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Ethnikos Giannitsa 2-0 M. Alexandros Trikala
11/10/2020 16:00 MS PAO Koufalion 1-1 Giannitsa
11/10/2020 16:00 MS Niki Agkathia 1-1 Nea Kallikrateia
11/10/2020 16:00 MS Agrotikos Asteras 2-0 Aetos Varvaras
11/10/2020 16:00 - Makedonikos Neapolis - Thyella Sarakinoi
11/10/2020 16:00 MS Edessaikos 2-0 Thermaikos Thermis
11/10/2020 16:00 - Anagennisi Plagia - Poseidon Nea Michaniona
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Meteora 0-1 Sellana
11/10/2020 16:00 MS Oikonomos 2-1 Ermis Amyntaio
11/10/2020 16:00 MS Atromitos Palamas 1-1 Elassona
11/10/2020 16:00 MS Kozani 0-3 Ethnikos Neou Keramidiou
11/10/2020 16:00 MS Aetos Makrychoriou 0-0 Iraklis Larissa
11/10/2020 16:00 MS Makedonikos Foufas 0-1 Karitsa
11/10/2020 16:00 MS Anagennisi Karditsas 2-0 Fikis
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Atromitos Chiliomodi 0-3 Pangytheatikos
11/10/2020 16:00 MS Nafplio 2017 3-0 Foinikas N. Epidavrou
11/10/2020 16:00 - Agios Ierotheos - Koronida Koiladas
11/10/2020 16:00 MS Ermionida 1-0 Ermis Meligous
11/10/2020 16:00 MS PAO Rouf 2-0 Panarkadikos
11/10/2020 16:00 MS Aris Skalas 0-3 Kifisia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Ipato 2-0 Nea Artaki
11/10/2020 16:00 MS Thiseas Agria 0-1 Opountios
11/10/2020 16:00 MS Fokikos 1-0 Dimitra Efxeinoupolis
11/10/2020 16:00 MS Iraklis Psachna 1-3 Diagoras Stefanovik
11/10/2020 16:00 MS Almyros 0-1 Amvrysseas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Panegialios 2-1 Diavolitsi
11/10/2020 16:00 MS Aias Gastounis 2-0 Achaiki
11/10/2020 16:00 MS Thyella Patras 0-0 PAO Vardas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Panelefsiniakos 0-1 Aiolikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Pallixouriakos 3-1 Tsilivi
11/10/2020 14:45 MS Ethnikos Skoulikadou 2-1 Pamisos Messini
11/10/2020 14:45 MS Zakynthos 2-2 Diagoras Vrachneika
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 MS Pythagoras Karlovasi 3-6 Asteras Varis
10/10/2020 15:00 MS Pyliou 2-0 Mikrasiatiki
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
05/10/2020 19:30 MS Lamia 1-2 Volos NFC
04/10/2020 21:45 MS Atromitos 1-0 AEK Athens FC
04/10/2020 20:30 MS PAS Giannina 1-1 Olympiakos Piraeus
04/10/2020 18:15 MS Apollon Smirnis 1-0 Larisa
04/10/2020 18:15 MS PAOK 3-0 OFI
04/10/2020 16:00 MS Panathinaikos 0-1 Aris Thessalonikis
03/10/2020 19:30 MS Panetolikos 1-1 Asteras Tripolis
28/09/2020 19:30 MS Larisa 1-1 Panathinaikos
27/09/2020 20:30 MS AEK Athens FC 3-0 Lamia
27/09/2020 18:00 MS OFI 2-2 Atromitos
27/09/2020 16:00 MS Aris Thessalonikis 2-2 PAS Giannina
26/09/2020 20:30 MS Olympiakos Piraeus 2-0 Panetolikos
26/09/2020 18:30 MS Volos NFC 0-0 PAOK
20/09/2020 20:30 MS Volos NFC 0-1 Aris Thessalonikis
20/09/2020 18:15 MS Lamia 1-2 OFI
19/09/2020 20:30 MS Panetolikos 0-2 AEK Athens FC
18/09/2020 20:30 MS Olympiakos Piraeus 3-0 Asteras Tripolis
18/09/2020 19:00 MS PAOK 1-1 Atromitos
13/09/2020 20:30 MS Asteras Tripolis 1-0 Panathinaikos
13/09/2020 18:30 MS Atromitos 0-2 Volos NFC
12/09/2020 18:00 MS OFI 1-1 Panetolikos
11/09/2020 20:30 MS PAOK 1-0 Larisa
11/09/2020 18:15 MS Aris Thessalonikis 3-1 Lamia