Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 17:00 MS Giannitsa 4-0 Thermaikos Thermis
06/06/2021 17:00 MS PAOK Alexandreia 1-2 Nea Kallikrateia
06/06/2021 17:00 MS Edessaikos 0-0 Poseidon Nea Michaniona
06/06/2021 17:00 MS Niki Agkathia 3-2 Aetos Varvaras
06/06/2021 17:00 MS Anagennisi Plagia 2-1 Thyella Sarakinoi
06/06/2021 17:00 MS Makedonikos Neapolis 5-0 M. Alexandros Trikala
05/06/2021 17:00 MS Agrotikos Asteras 3-2 Ethnikos Giannitsa
30/05/2021 17:00 MS Thermaikos Thermis 4-0 PAO Koufalion
30/05/2021 17:00 MS Poseidon Nea Michaniona 2-1 Giannitsa
30/05/2021 17:00 MS Aetos Varvaras 6-3 PAOK Alexandreia
30/05/2021 17:00 MS Thyella Sarakinoi 0-1 Edessaikos
30/05/2021 17:00 MS Ethnikos Giannitsa 1-1 Niki Agkathia
30/05/2021 17:00 MS M. Alexandros Trikala 0-0 Anagennisi Plagia
30/05/2021 17:00 MS Makedonikos Neapolis 4-1 Agrotikos Asteras
26/05/2021 17:00 MS PAO Koufalion 0-0 Nea Kallikrateia
26/05/2021 17:00 MS Thermaikos Thermis 0-1 Poseidon Nea Michaniona
26/05/2021 17:00 MS Giannitsa 3-1 Thyella Sarakinoi
26/05/2021 17:00 MS PAOK Alexandreia 3-2 Ethnikos Giannitsa
26/05/2021 17:00 MS Edessaikos 1-3 M. Alexandros Trikala
26/05/2021 17:00 MS Niki Agkathia 1-0 Makedonikos Neapolis
26/05/2021 17:00 MS Anagennisi Plagia 3-1 Agrotikos Asteras
23/05/2021 17:00 MS Poseidon Nea Michaniona 1-0 PAO Koufalion
23/05/2021 17:00 MS Aetos Varvaras 2-1 Nea Kallikrateia
23/05/2021 17:00 MS Thyella Sarakinoi 2-1 Thermaikos Thermis
23/05/2021 17:00 MS M. Alexandros Trikala 3-1 Giannitsa
23/05/2021 17:00 MS Makedonikos Neapolis 5-1 PAOK Alexandreia
23/05/2021 17:00 MS Agrotikos Asteras 1-4 Edessaikos
23/05/2021 17:00 MS Anagennisi Plagia 0-1 Niki Agkathia
19/05/2021 17:00 MS Poseidon Nea Michaniona 2-0 Agrotikos Asteras


Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Puan Durumu

2020/2021 Gamma Ethniki: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona 38
2 Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi 26
3 Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis 25
4 Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras 25
5 Makedonikos Neapolis Makedonikos Neapolis 24
6 Anagennisi Plagia Anagennisi Plagia 22
7 Giannitsa Giannitsa 22
8 M. Alexandros Trikala M. Alexandros Trikala 21
9 Edessaikos Edessaikos 21
10 Niki Agkathia Niki Agkathia 20
11 Nea Kallikrateia Nea Kallikrateia 15
12 Aetos Varvaras Aetos Varvaras 14
13 Ethnikos Giannitsa Ethnikos Giannitsa 11
14 PAO Koufalion PAO Koufalion 8
15 PAOK Alexandreia PAOK Alexandreia 4
06/06/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.