Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - PAO Koufalion
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Aetos Varvaras
29/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Poseidon Nea Michaniona
29/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Nea Kallikrateia
29/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Thermaikos Thermis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Niki Agkathia - Giannitsa
29/11/2020 16:00 Ertelendi Edessaikos - PAOK Alexandreia
22/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Ethnikos Giannitsa
22/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala
22/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Makedonikos Neapolis
22/11/2020 16:00 Ertelendi Poseidon Nea Michaniona - Agrotikos Asteras
22/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Anagennisi Plagia
22/11/2020 16:00 Ertelendi Thermaikos Thermis - Niki Agkathia
22/11/2020 16:00 Ertelendi Giannitsa - PAOK Alexandreia
18/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - PAO Koufalion
18/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Ethnikos Giannitsa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Thyella Sarakinoi
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Plagia - Aetos Varvaras
18/11/2020 16:00 Ertelendi Niki Agkathia - Poseidon Nea Michaniona
18/11/2020 16:00 Ertelendi Edessaikos - Nea Kallikrateia
18/11/2020 16:00 Ertelendi PAOK Alexandreia - Thermaikos Thermis
15/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Makedonikos Neapolis
15/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Agrotikos Asteras
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Anagennisi Plagia
15/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - Niki Agkathia
15/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Edessaikos
15/11/2020 16:00 Ertelendi Poseidon Nea Michaniona - PAOK Alexandreia
15/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Giannitsa
08/11/2020 16:00 - Agrotikos Asteras - PAO Koufalion
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Plagia - Makedonikos Neapolis
08/11/2020 16:00 - Niki Agkathia - M. Alexandros Trikala
08/11/2020 16:00 - Edessaikos - Ethnikos Giannitsa
08/11/2020 16:00 - PAOK Alexandreia - Thyella Sarakinoi
08/11/2020 16:00 - Giannitsa - Aetos Varvaras
08/11/2020 16:00 - Thermaikos Thermis - Nea Kallikrateia
01/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - Anagennisi Plagia
01/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Niki Agkathia
01/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Edessaikos
01/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - PAOK Alexandreia
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Giannitsa
01/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Thermaikos Thermis
01/11/2020 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Poseidon Nea Michaniona


Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Puan Durumu

2020/2021 Gamma Ethniki: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Poseidon Nea Michaniona Poseidon Nea Michaniona 12
2 Thyella Sarakinoi Thyella Sarakinoi 7
3 Edessaikos Edessaikos 7
4 Thermaikos Thermis Thermaikos Thermis 7
5 Niki Agkathia Niki Agkathia 7
6 Agrotikos Asteras Agrotikos Asteras 6
7 PAO Koufalion PAO Koufalion 5
8 Makedonikos Neapolis Makedonikos Neapolis 5
9 Giannitsa Giannitsa 4
10 Anagennisi Plagia Anagennisi Plagia 3
11 M. Alexandros Trikala M. Alexandros Trikala 3
12 Ethnikos Giannitsa Ethnikos Giannitsa 3
13 Nea Kallikrateia Nea Kallikrateia 1
14 PAOK Alexandreia PAOK Alexandreia 0
15 Aetos Varvaras Aetos Varvaras 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.