Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Oikonomos
22/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Ermis Amyntaio
22/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Makedonikos Foufas
22/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Meteora
22/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Aetos Makrychoriou
22/11/2020 16:00 Ertelendi Fikis - Kozani
22/11/2020 16:00 Ertelendi Elassona - Dias Diou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Atromitos Palamas
18/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Oikonomos
18/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Karitsa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Makrychoriou - Sellana
18/11/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Iraklis Larissa
18/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Karditsas - Ethnikos Neou Keramidiou
18/11/2020 16:00 Ertelendi Dias Diou - Fikis
15/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Makedonikos Foufas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Meteora
15/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Aetos Makrychoriou
15/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Kozani
15/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Anagennisi Karditsas
15/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Dias Diou
15/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Elassona
08/11/2020 16:00 - Meteora - Atromitos Palamas
08/11/2020 16:00 - Aetos Makrychoriou - Makedonikos Foufas
08/11/2020 16:00 - Kozani - Ermis Amyntaio
08/11/2020 16:00 - Anagennisi Karditsas - Oikonomos
08/11/2020 16:00 - Dias Diou - Karitsa
08/11/2020 16:00 - Elassona - Sellana
08/11/2020 16:00 - Fikis - Ethnikos Neou Keramidiou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Aetos Makrychoriou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Kozani
01/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Anagennisi Karditsas
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Dias Diou
01/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Elassona
01/11/2020 16:00 Ertelendi Sellana - Fikis
01/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Iraklis Larissa


Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Puan Durumu

2020/2021 Gamma Ethniki: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Karitsa Karitsa 10
2 Anagennisi Karditsas Anagennisi Karditsas 8
3 Ethnikos Neou Keramidiou Ethnikos Neou Keramidiou 7
4 Aetos Makrychoriou Aetos Makrychoriou 7
5 Sellana Sellana 6
6 Atromitos Palamas Atromitos Palamas 5
7 Iraklis Larissa Iraklis Larissa 5
8 Oikonomos Oikonomos 4
9 Ermis Amyntaio Ermis Amyntaio 3
10 Fikis Fikis 3
11 Dias Diou Dias Diou 3
12 Elassona Elassona 2
13 Meteora Meteora 0
14 Kozani Kozani 0
15 Makedonikos Foufas Makedonikos Foufas 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.