Aarhus Fremad II Kuruluş : 0 |
Riisvangen Stadion Hans Egedes Vej 21, Risskov Århus Stad Kapasitesi 5000 Kişi Aarhus Fremad II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
19/04/2024 19:30 | MS | Aarhus Fremad II | 1-6 | Viby | |||
13/04/2024 14:00 | MS | Odder | 4-0 | Aarhus Fremad II | |||
Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/04/2024 15:00 | MS | Aarhus Fremad II | 0-2 | Horsens II | |||
01/04/2024 14:00 | MS | B 1913 | 0-1 | Aarhus Fremad II | |||
28/03/2024 17:00 | MS | Aarhus Fremad II | 2-2 | Marienlyst | |||
23/03/2024 15:00 | MS | OKS | 3-1 | Aarhus Fremad II | |||
10/11/2023 20:30 | - | Aarhus Fremad II | - | Dalum | |||
04/11/2023 17:00 | MS | Fjordager | 0-3 | Aarhus Fremad II | |||
28/10/2023 14:00 | MS | Aarhus Fremad II | 5-2 | Hedensted | |||
21/10/2023 15:00 | MS | B 1909 | 1-2 | Aarhus Fremad II | |||
14/10/2023 17:00 | - | Aarhus Fremad II | - | Tarup-Paarup | |||
08/10/2023 14:00 | - | Horsens II | - | Aarhus Fremad II | |||
30/09/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | B 1913 | |||
22/09/2023 19:30 | - | Marienlyst | - | Aarhus Fremad II | |||
16/09/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | OKS | |||
09/09/2023 14:00 | - | Dalum | - | Aarhus Fremad II | |||
02/09/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | Fjordager | |||
26/08/2023 14:30 | - | Hedensted | - | Aarhus Fremad II | |||
19/08/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | B 1909 | |||
12/08/2023 14:00 | - | Tarup-Paarup | - | Aarhus Fremad II | |||
Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
17/06/2023 13:00 | - | VRI | - | Aarhus Fremad II | |||
10/06/2023 14:00 | - | AaB II | - | Aarhus Fremad II | |||
03/06/2023 14:30 | - | Nørresundby | - | Aarhus Fremad II | |||
27/05/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | Viby | |||
20/05/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | Djursland | |||
13/05/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | ASA Aarhus | |||
Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/11/2022 16:00 | - | Aarhus Fremad II | - | Viby | |||
19/11/2022 15:30 | - | Nørresundby | - | Aarhus Fremad II | |||
12/11/2022 16:00 | - | Aarhus Fremad II | - | AaB II | |||
05/11/2022 15:00 | - | VRI | - | Aarhus Fremad II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Horsens II | 41 |
2 | Marienlyst | 39 |
3 | OKS | 27 |
4 | B 1909 | 25 |
5 | Aarhus Fremad II | 24 |
6 | Tarup-Paarup | 23 |
7 | B 1913 | 22 |
8 | Hedensted | 22 |
9 | Dalum | 20 |
10 | Fjordager | 6 |