Alberite Kuruluş : 0 |
Estadio Marino Sáenz Alberite Stad Kapasitesi 2000 Kişi Alberite Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | - | Berceo | - | Alberite | |||
10/03/2024 18:45 | MS | Alberite | 0-1 | Casalarreina | |||
03/03/2024 19:00 | MS | River Ebro | 2-1 | Alberite | |||
25/02/2024 18:30 | MS | Alberite | 1-4 | Calahorra II | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Tedeón | 4-3 | Alberite | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Alberite | 1-2 | Peña Balsamaiso | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Vianés | 1-1 | Alberite | |||
28/01/2024 18:15 | MS | Alberite | 2-3 | Racing Rioja | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 0-4 | Varea | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Haro Deportivo | 3-1 | Alberite | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Alberite | 2-5 | Alfaro | |||
17/12/2023 17:30 | MS | Anguiano | 4-1 | Alberite | |||
03/12/2023 17:45 | MS | Alberite | 0-1 | Arnedo | |||
26/11/2023 17:45 | MS | Alberite | 1-3 | La Calzada | |||
19/11/2023 14:00 | MS | UD Logroñés II | 3-1 | Alberite | |||
12/11/2023 18:00 | MS | Alberite | 0-2 | Oyonesa | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Comillas | 0-0 | Alberite | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Alberite | 4-2 | Berceo | |||
15/10/2023 18:30 | - | Alberite | - | River Ebro | |||
07/10/2023 17:00 | - | Calahorra II | - | Alberite | |||
01/10/2023 18:30 | - | Alberite | - | Tedeón | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Peña Balsamaiso | 7-0 | Alberite | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Alberite | 1-4 | Vianés | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Racing Rioja | 4-0 | Alberite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/06/2021 18:30 | MS | Alberite | 1-1 | Vianés | |||
30/05/2021 18:30 | MS | Agoncillo | 1-0 | Alberite | |||
23/05/2021 18:30 | MS | Alberite | 2-1 | Comillas | |||
16/05/2021 13:00 | MS | Villegas | 2-0 | Alberite | |||
09/05/2021 18:30 | MS | Alberite | 2-2 | Berceo | |||
02/05/2021 12:30 | MS | Vianés | 1-0 | Alberite |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Alfaro | 56 |
2 | UD Logroñés II | 51 |
3 | Anguiano | 49 |
4 | Calahorra II | 46 |
5 | Varea | 44 |
6 | Oyonesa | 42 |
7 | Casalarreina | 39 |
8 | La Calzada | 36 |
9 | Berceo | 36 |
10 | Racing Rioja | 32 |
11 | Peña Balsamaiso | 30 |
12 | Arnedo | 29 |
13 | River Ebro | 28 |
14 | Vianés | 26 |
15 | Tedeón | 23 |
16 | Haro Deportivo | 21 |
17 | Comillas | 15 |
18 | Alberite | 12 |