Anaitasuna Kuruluş : 1934 |
Campo Txerloia Barrio de Txerloia Azkoitia Stad Kapasitesi 1500 Kişi Anaitasuna Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 2-0 | Padura | |||
09/03/2024 18:30 | MS | Touring | 0-1 | Anaitasuna | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 0-1 | San Ignacio | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Beasain | 3-1 | Anaitasuna | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Anaitasuna | 2-1 | Portekizete | |||
10/02/2024 20:30 | MS | Derio | 3-0 | Anaitasuna | |||
03/02/2024 19:45 | MS | Urduliz | 3-2 | Anaitasuna | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 1-0 | Aurrerá Ondarroa | |||
20/01/2024 18:30 | MS | Anaitasuna | 2-2 | Basconia | |||
13/01/2024 22:30 | MS | Añorga | 2-1 | Anaitasuna | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Anaitasuna | 3-4 | Deportivo Alavés III | |||
16/12/2023 21:00 | MS | Deusto | 2-1 | Anaitasuna | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Anaitasuna | 1-1 | Leioa | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Durango | 2-0 | Anaitasuna | |||
18/11/2023 19:00 | MS | Anaitasuna | 0-0 | Lagun Onak | |||
11/11/2023 17:30 | MS | Vitoria | 2-0 | Anaitasuna | |||
04/11/2023 18:30 | - | Anaitasuna | - | Pasaia KE | |||
28/10/2023 18:00 | MS | Padura | 1-0 | Anaitasuna | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Anaitasuna | 2-0 | Touring | |||
12/10/2023 19:00 | - | San Ignacio | - | Anaitasuna | |||
07/10/2023 18:00 | - | Anaitasuna | - | Beasain | |||
01/10/2023 12:30 | - | Portekizete | - | Anaitasuna | |||
23/09/2023 18:00 | MS | Anaitasuna | 2-3 | Derio | |||
16/09/2023 18:00 | MS | Anaitasuna | 1-1 | Urduliz | |||
09/09/2023 18:00 | MS | Aurrerá Ondarroa | 0-0 | Anaitasuna | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 19:00 | MS | San Ignacio | 0-4 | Anaitasuna | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Anaitasuna | 1-2 | Vitoria | |||
05/04/2023 20:30 | MS | Basconia | 2-0 | Anaitasuna | |||
01/04/2023 18:00 | MS | Anaitasuna | 1-0 | Lagun Onak | |||
25/03/2023 20:00 | MS | Urduliz | 4-1 | Anaitasuna |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Vitoria | 62 |
2 | Beasain | 52 |
3 | Portekizete | 47 |
4 | Basconia | 44 |
5 | Lagun Onak | 43 |
6 | Deusto | 40 |
7 | San Ignacio | 37 |
8 | Durango | 36 |
9 | Leioa | 33 |
10 | Padura | 31 |
11 | Urduliz | 31 |
12 | Derio | 28 |
13 | Anaitasuna | 27 |
14 | Deportivo Alavés III | 26 |
15 | Touring | 26 |
16 | Pasaia KE | 20 |
17 | Aurrerá Ondarroa | 18 |
18 | Añorga | 14 |