Ardagger Kuruluş : 0 |
Sportplatz SCU Ardagger Ardagger Stift 264 Ardagger Stad Kapasitesi 2500 Kişi Ardagger Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
03/05/2024 20:30 | MS | Krems | 2-0 | Ardagger | |||
26/04/2024 21:00 | MS | Ardagger | 0-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
19/04/2024 21:00 | MS | Favoritner AC | 1-0 | Ardagger | |||
12/04/2024 20:30 | MS | Ardagger | 0-1 | Neusiedl | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Mauerwerk | 1-1 | Ardagger | |||
02/04/2024 21:00 | MS | Rapid Wien II | 2-0 | Ardagger | |||
29/03/2024 21:30 | MS | Ardagger | 0-2 | Wiener SC | |||
15/03/2024 22:00 | MS | Ardagger | 0-0 | Leobendorf | |||
08/03/2024 21:30 | MS | Mannsdorf-Großenzersdorf | 1-0 | Ardagger | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Ardagger | 0-0 | Wiener Viktoria | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2024 21:00 | MS | WSPG Wels | 2-0 | Ardagger | |||
23/01/2024 20:30 | MS | Ardagger | 0-0 | SKU Amstetten | |||
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 21:30 | MS | Traiskirchen | 2-0 | Ardagger | |||
04/11/2023 18:00 | MS | Ardagger | 3-2 | TWL Elektra | |||
27/10/2023 21:00 | MS | Avusturya Vienna (Am) | 3-0 | Ardagger | |||
20/10/2023 21:00 | MS | Ardagger | 3-1 | Draßburg | |||
14/10/2023 17:00 | MS | Fach-Donaufeld | 3-0 | Ardagger | |||
06/10/2023 20:30 | MS | Ardagger | 2-0 | Krems | |||
29/09/2023 21:00 | MS | Oberwart / Rotenturm | 2-1 | Ardagger | |||
22/09/2023 21:00 | MS | Ardagger | 0-0 | Favoritner AC | |||
15/09/2023 21:00 | MS | Neusiedl | 0-0 | Ardagger | |||
08/09/2023 20:30 | MS | Ardagger | 0-0 | Mauerwerk | |||
01/09/2023 20:30 | MS | Wiener SC | 1-0 | Ardagger | |||
25/08/2023 21:00 | MS | Ardagger | 2-2 | Rapid Wien II | |||
19/08/2023 17:30 | MS | Leobendorf | 2-0 | Ardagger | |||
11/08/2023 20:30 | MS | Ardagger | 0-0 | Mannsdorf-Großenzersdorf | |||
05/08/2023 17:00 | MS | Wiener Viktoria | 3-2 | Ardagger | |||
28/07/2023 20:30 | MS | Ardagger | 3-2 | Traiskirchen | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/07/2023 12:00 | MS | Ardagger | 0-6 | Red Bull Salzburg | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
07/06/2023 20:30 | - | Ardagger | - | USC Rohrbach | |||
02/06/2023 20:30 | - | Zwettl | - | Ardagger | |||
27/05/2023 17:30 | - | Ardagger | - | Retz | |||
21/05/2023 18:00 | - | Mannersdorf | - | Ardagger | |||
17/05/2023 21:00 | - | Kottingbrunn | - | Ardagger | |||
12/05/2023 20:30 | - | Ardagger | - | Spratzern | |||
06/05/2023 17:30 | - | St. Pölten II | - | Ardagger | |||
01/05/2023 17:30 | - | Ardagger | - | Langenrohr | |||
28/04/2023 20:30 | - | Ardagger | - | Gloggnitz | |||
22/04/2023 18:00 | - | Kilb | - | Ardagger | |||
07/04/2023 20:30 | - | Ardagger | - | Waidhofen / Thaya | |||
24/03/2023 20:45 | - | Ardagger | - | Schrems | |||
19/03/2023 17:30 | - | Haitzendorf | - | Ardagger | |||
10/03/2023 21:30 | - | Ardagger | - | Ortmann | |||
12/11/2022 18:00 | - | Ardagger | - | Kottingbrunn | |||
08/11/2022 22:00 | - | USC Rohrbach | - | Ardagger | |||
28/10/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Zwettl | |||
22/10/2022 18:00 | - | Retz | - | Ardagger | |||
14/10/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Mannersdorf | |||
08/10/2022 16:30 | - | Spratzern | - | Ardagger | |||
30/09/2022 20:30 | - | Ardagger | - | St. Pölten II | |||
24/09/2022 17:00 | - | Gloggnitz | - | Ardagger | |||
17/09/2022 18:00 | - | Ardagger | - | Kilb | |||
09/09/2022 20:30 | - | Langenrohr | - | Ardagger | |||
02/09/2022 20:30 | - | Waidhofen / Thaya | - | Ardagger | |||
19/08/2022 20:30 | - | Schrems | - | Ardagger | |||
15/08/2022 18:30 | - | Ortmann | - | Ardagger | |||
12/08/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Haitzendorf | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
15/06/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Spratzern | |||
11/06/2022 20:00 | - | Langenrohr | - | Ardagger | |||
04/06/2022 17:30 | - | Ardagger | - | Retz | |||
29/05/2022 15:00 | - | Scheiblingkirchen | - | Ardagger | |||
20/05/2022 20:30 | - | Ardagger | - | St. Pölten II | |||
13/05/2022 20:30 | - | Waidhofen / Thaya | - | Ardagger | |||
06/05/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Kilb | |||
29/04/2022 20:30 | - | Zwettl | - | Ardagger | |||
22/04/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Kottingbrunn | |||
15/04/2022 20:30 | - | Krems | - | Ardagger | |||
01/04/2022 20:30 | - | Ardagger | - | Ortmann | |||
25/03/2022 21:30 | - | USC Rohrbach | - | Ardagger | |||
18/03/2022 21:30 | - | Ardagger | - | Schrems | |||
12/03/2022 19:00 | - | Mannersdorf | - | Ardagger | |||
20/11/2021 16:00 | - | Spratzern | - | Ardagger | |||
13/11/2021 18:00 | - | Ardagger | - | Langenrohr | |||
06/11/2021 16:00 | - | Retz | - | Ardagger | |||
29/10/2021 20:30 | - | Ardagger | - | Scheiblingkirchen | |||
22/10/2021 20:30 | - | St. Pölten II | - | Ardagger | |||
15/10/2021 20:30 | - | Ardagger | - | Waidhofen / Thaya | |||
09/10/2021 18:00 | - | Kilb | - | Ardagger | |||
01/10/2021 20:30 | - | Ardagger | - | Zwettl | |||
24/09/2021 20:30 | - | Kottingbrunn | - | Ardagger | |||
17/09/2021 20:30 | - | Ardagger | - | Krems | |||
03/09/2021 20:30 | - | Ortmann | - | Ardagger | |||
27/08/2021 20:30 | - | Ardagger | - | USC Rohrbach | |||
20/08/2021 20:30 | - | Schrems | - | Ardagger | |||
13/08/2021 20:30 | - | Ardagger | - | Mannersdorf | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
13/06/2021 18:30 | İptal Edildi | Spratzern | - | Ardagger | |||
30/05/2021 18:00 | İptal Edildi | Ardagger | - | Zwettl | |||
23/05/2021 18:00 | İptal Edildi | Waidhofen / Thaya | - | Ardagger | |||
16/05/2021 17:30 | Ertelendi | Ardagger | - | Kilb | |||
09/05/2021 17:30 | Ertelendi | Scheiblingkirchen | - | Ardagger | |||
02/05/2021 17:30 | Ertelendi | Ardagger | - | Retz | |||
25/04/2021 17:30 | Ertelendi | St. Pölten II | - | Ardagger | |||
18/04/2021 17:30 | Ertelendi | Ardagger | - | Kottingbrunn | |||
11/04/2021 17:30 | - | Krems | - | Ardagger | |||
04/04/2021 17:30 | - | Ardagger | - | Schrems | |||
28/03/2021 18:30 | Ertelendi | Mannersdorf | - | Ardagger | |||
21/03/2021 17:30 | Ertelendi | Ardagger | - | Langenrohr | |||
14/03/2021 17:00 | Ertelendi | Ortmann | - | Ardagger | |||
07/03/2021 17:00 | Ertelendi | Ardagger | - | USC Rohrbach | |||
28/11/2020 18:00 | Ertelendi | Zwettl | - | Ardagger |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Rapid Wien II | 50 |
2 | Fach-Donaufeld | 46 |
3 | Leobendorf | 44 |
4 | Krems | 43 |
5 | Mannsdorf-Großenzersdorf | 40 |
6 | Avusturya Vienna (Am) | 36 |
7 | Wiener Viktoria | 36 |
8 | Wiener SC | 35 |
9 | Traiskirchen | 32 |
10 | TWL Elektra | 29 |
11 | Neusiedl | 29 |
12 | Oberwart / Rotenturm | 29 |
13 | Favoritner AC | 24 |
14 | Ardagger | 20 |
15 | Draßburg | 16 |
16 | Mauerwerk | 16 |