Arminia Bielefeld Kuruluş : 1905 |
SchücoArena Melanchthonstr. 31a Bielefeld Stad Kapasitesi 27300 Kişi Arminia Bielefeld Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 21:00 | MS | Waldhof Mannheim | 1-0 | Arminia Bielefeld | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Borussia Dortmund II | 0-2 | Arminia Bielefeld | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-0 | Verl | |||
25/02/2024 18:30 | MS | FC Saarbrücken | 1-1 | Arminia Bielefeld | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-2 | SpVgg Unterhaching | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Freiburg II | 0-3 | Arminia Bielefeld | |||
03/02/2024 18:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-2 | FC Viktoria Koln | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Jahn Regensburg | 2-0 | Arminia Bielefeld | |||
24/01/2024 21:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-2 | SSV ULM 1846 | |||
21/01/2024 15:30 | MS | Preussen Munster | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/01/2024 16:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | Fortuna Dusseldorf | |||
12/01/2024 14:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-3 | SV Rodinghausen | |||
06/01/2024 17:30 | MS | Union Berlin | 2-0 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 21:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-1 | Dynamo Dresden | |||
17/12/2023 18:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-0 | TSV 1860 Munich | |||
08/12/2023 21:00 | MS | Hallescher FC | 2-2 | Arminia Bielefeld | |||
02/12/2023 16:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | Erzgebirge AUE | |||
26/11/2023 15:30 | MS | VfB Lubeck | 2-2 | Arminia Bielefeld | |||
11/11/2023 16:00 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | SV Sandhausen | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Rot-weiss Essen | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/10/2023 22:45 | PEN | Arminia Bielefeld | 1-1 PS : 3-4 |
Hamburger SV | |||
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/10/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 4-0 | FC Ingolstadt 04 | |||
21/10/2023 17:30 | MS | MSV Duisburg | 0-1 | Arminia Bielefeld | |||
14/10/2023 17:30 | MS | Arminia Bielefeld | 3-1 | Waldhof Mannheim | |||
07/10/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | Borussia Dortmund II | |||
03/10/2023 20:00 | MS | Verl | 3-1 | Arminia Bielefeld | |||
29/09/2023 20:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-6 | FC Saarbrücken | |||
22/09/2023 20:00 | MS | SpVgg Unterhaching | 1-2 | Arminia Bielefeld | |||
16/09/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-2 | Freiburg II | |||
03/09/2023 20:30 | MS | FC Viktoria Koln | 1-1 | Arminia Bielefeld | |||
27/08/2023 14:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | Jahn Regensburg | |||
22/08/2023 20:00 | MS | SSV ULM 1846 | 1-0 | Arminia Bielefeld | |||
19/08/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 4-0 | Preussen Munster | |||
Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/08/2023 19:00 | PEN | Arminia Bielefeld | 2-2 PS : 4-1 |
VfL BOCHUM | |||
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
05/08/2023 17:15 | MS | Dynamo Dresden | 3-1 | Arminia Bielefeld | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/07/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 3-1 | TSV Steinbach | |||
22/07/2023 19:00 | MS | VVV Venlo | 1-3 | Arminia Bielefeld | |||
07/07/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 4-0 | Rot Weiss Ahlen | |||
01/07/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-3 | Lippstadt 08 | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
06/06/2023 21:45 | MS | Arminia Bielefeld | 1-2 | SV Wehen | |||
02/06/2023 21:45 | MS | SV Wehen | 4-0 | Arminia Bielefeld | |||
28/05/2023 16:30 | MS | FC Magdeburg | 4-0 | Arminia Bielefeld | |||
20/05/2023 14:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | SC Paderborn 07 | |||
13/05/2023 14:00 | MS | FC Kaiserslautern | 1-2 | Arminia Bielefeld | |||
05/05/2023 19:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | SpVgg Greuther Furth | |||
29/04/2023 14:00 | MS | FC St. Pauli | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
22/04/2023 14:00 | MS | Arminia Bielefeld | 1-3 | Hannover 96 | |||
16/04/2023 14:30 | MS | Karlsruher SC | 4-2 | Arminia Bielefeld | |||
09/04/2023 14:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | Fortuna Dusseldorf | |||
02/04/2023 14:30 | MS | Holstein Kiel | 2-3 | Arminia Bielefeld | |||
17/03/2023 20:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | FC Nurnberg | |||
11/03/2023 15:00 | MS | Arminia Bielefeld | 3-1 | SV Darmstadt 98 | |||
05/03/2023 15:30 | MS | Eintracht Braunschweig | 3-3 | Arminia Bielefeld | |||
26/02/2023 15:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-1 | FC Heidenheim | |||
19/02/2023 15:30 | MS | Hamburger SV | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
10/02/2023 20:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-1 | Hansa Rostock | |||
04/02/2023 15:00 | MS | Jahn Regensburg | 1-3 | Arminia Bielefeld | |||
29/01/2023 15:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-2 | SV Sandhausen | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/01/2023 15:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | SC Paderborn 07 | |||
18/01/2023 17:00 | İptal Edildi | Piast Gliwice | - | Arminia Bielefeld | |||
14/01/2023 17:00 | MS | Arminia Bielefeld | 2-1 | Holstein Kiel | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/11/2022 15:30 | MS | Arminia Bielefeld | 3-1 | FC Magdeburg | |||
08/11/2022 20:30 | MS | SC Paderborn 07 | 0-2 | Arminia Bielefeld | |||
05/11/2022 22:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-3 | FC Kaiserslautern | |||
28/10/2022 19:30 | MS | SpVgg Greuther Furth | 1-0 | Arminia Bielefeld | |||
22/10/2022 21:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-0 | FC St. Pauli | |||
Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/10/2022 21:45 | MS | VfB Stuttgart | 6-0 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/10/2022 21:30 | MS | Hannover 96 | 2-0 | Arminia Bielefeld | |||
07/10/2022 19:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-2 | Karlsruher SC | |||
01/10/2022 14:00 | MS | Fortuna Dusseldorf | 4-1 | Arminia Bielefeld | |||
17/09/2022 14:00 | MS | Arminia Bielefeld | 4-2 | Holstein Kiel | |||
09/09/2022 19:30 | MS | FC Nurnberg | 1-0 | Arminia Bielefeld | |||
04/09/2022 14:30 | MS | SV Darmstadt 98 | 1-1 | Arminia Bielefeld | |||
26/08/2022 19:30 | MS | Arminia Bielefeld | 4-1 | Eintracht Braunschweig | |||
21/08/2022 14:30 | MS | FC Heidenheim | 1-1 | Arminia Bielefeld | |||
13/08/2022 14:00 | MS | Arminia Bielefeld | 0-2 | Hamburger SV | |||
06/08/2022 21:30 | MS | Hansa Rostock | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - DFB Pokal ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/07/2022 16:31 | MS | FV Engers 07 | 1-7 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
24/07/2022 14:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-3 | Jahn Regensburg | |||
16/07/2022 14:00 | MS | SV Sandhausen | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/07/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 4-0 | PSV Eindhoven | |||
01/07/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 3-1 | Olympiakos Piraeus | |||
21/06/2022 19:00 | MS | Espelkamp | 0-3 | Arminia Bielefeld | |||
Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | RB Leipzig | |||
06/05/2022 21:30 | MS | VfL BOCHUM | 2-1 | Arminia Bielefeld | |||
30/04/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | Hertha Berlin | |||
23/04/2022 16:30 | MS | FC Koln | 3-1 | Arminia Bielefeld | |||
17/04/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-3 | Bayern Munich | |||
09/04/2022 16:30 | MS | VfL Wolfsburg | 4-0 | Arminia Bielefeld | |||
02/04/2022 16:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | VfB Stuttgart | |||
19/03/2022 17:30 | MS | FSV Mainz 05 | 4-0 | Arminia Bielefeld | |||
13/03/2022 19:30 | MS | Borussia Dortmund | 1-0 | Arminia Bielefeld | |||
04/03/2022 22:30 | MS | Arminia Bielefeld | 0-1 | FC Augsburg | |||
26/02/2022 17:30 | MS | Bayer Leverkusen | 3-0 | Arminia Bielefeld | |||
19/02/2022 17:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-0 | Union Berlin | |||
13/02/2022 19:30 | MS | 1899 Hoffenheim | 2-0 | Arminia Bielefeld | |||
05/02/2022 17:30 | MS | Arminia Bielefeld | 1-1 | Borussia Monchengladbach | |||
21/01/2022 22:30 | MS | Eintracht Frankfurt | 0-2 | Arminia Bielefeld | |||
16/01/2022 19:30 | MS | Arminia Bielefeld | 2-2 | SpVgg Greuther Furth | |||
08/01/2022 17:30 | MS | SC Freiburg | 2-2 | Arminia Bielefeld |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | SSV ULM 1846 | 55 |
2 | Dynamo Dresden | 54 |
3 | Jahn Regensburg | 54 |
4 | Preussen Munster | 52 |
5 | SV Sandhausen | 48 |
6 | Rot-weiss Essen | 47 |
7 | SpVgg Unterhaching | 46 |
8 | Borussia Dortmund II | 45 |
9 | Erzgebirge AUE | 45 |
10 | FC Saarbrücken | 43 |
11 | FC Ingolstadt 04 | 41 |
12 | Verl | 41 |
13 | FC Viktoria Koln | 39 |
14 | TSV 1860 Munich | 38 |
15 | Arminia Bielefeld | 33 |
16 | Hallescher FC | 32 |
17 | Waldhof Mannheim | 31 |
18 | MSV Duisburg | 29 |
19 | VfB Lubeck | 26 |
20 | Freiburg II | 20 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | FC Viktoria Koln | 7 |
2 | Erzgebirge AUE | 7 |
3 | TSV 1860 Munich | 6 |
4 | Dynamo Dresden | 6 |
5 | VfB Lubeck | 5 |
6 | SpVgg Unterhaching | 5 |
7 | Jahn Regensburg | 5 |
8 | Borussia Dortmund II | 5 |
9 | FC Saarbrücken | 4 |
10 | SSV ULM 1846 | 4 |
11 | SV Sandhausen | 4 |
12 | Preussen Munster | 4 |
13 | Hallescher FC | 4 |
14 | FC Ingolstadt 04 | 3 |
15 | Arminia Bielefeld | 3 |
16 | Rot-weiss Essen | 2 |
17 | Freiburg II | 2 |
18 | MSV Duisburg | 2 |
19 | Waldhof Mannheim | 1 |
20 | Verl | 0 |