Arquet Kuruluş : 1945 |
Fond De Bouge Fond De Bouge Vedrin Stad Kapasitesi 500 Kişi Arquet Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 16:00 | MS | Onhaye | 2-5 | Arquet | |||
13/04/2024 21:00 | - | Arquet | - | Jeunesse Tamines | |||
07/04/2024 16:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 3-1 | Arquet | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Belœil | 2-1 | Arquet | |||
16/03/2024 22:00 | - | Arquet | - | Entité Manageoise | |||
09/03/2024 22:00 | MS | Aische | 1-0 | Arquet | |||
24/02/2024 22:00 | - | Arquet | - | Flénu | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Ostiches | 1-1 | Arquet | |||
10/02/2024 22:00 | - | Arquet | - | Perwez | |||
03/02/2024 22:00 | MS | Arquet | 1-2 | RAS Monceau | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Couvin-Mariembourg | 3-1 | Arquet | |||
13/01/2024 22:00 | MS | Rapid Symphorinois | 1-2 | Arquet | |||
16/12/2023 22:00 | MS | Arquet | 2-4 | Wallonne Ciney | |||
10/12/2023 17:00 | MS | Jodoigne | 0-1 | Arquet | |||
02/12/2023 22:00 | MS | Arquet | 0-3 | Ostiches | |||
26/11/2023 16:30 | MS | Jeunesse Tamines | 5-4 | Arquet | |||
18/11/2023 22:00 | MS | Arquet | 6-0 | Couvin-Mariembourg | |||
12/11/2023 16:30 | MS | RAS Monceau | 4-1 | Arquet | |||
04/11/2023 22:00 | - | Arquet | - | Rapid Symphorinois | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Braine | 0-0 | Arquet | |||
21/10/2023 21:00 | MS | Arquet | 1-1 | Onhaye | |||
14/10/2023 21:00 | - | Wallonne Ciney | - | Arquet | |||
07/10/2023 21:00 | - | Arquet | - | Crossing Schaerbeek | |||
01/10/2023 16:00 | - | Entité Manageoise | - | Arquet | |||
23/09/2023 21:00 | - | Arquet | - | Belœil | |||
17/09/2023 16:00 | - | Flénu | - | Arquet | |||
09/09/2023 21:00 | - | Arquet | - | Aische | |||
02/09/2023 21:00 | - | Arquet | - | Jodoigne | |||
26/08/2023 21:00 | - | Perwez | - | Arquet | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/08/2023 17:00 | MS | Arquet | 1-3 | Montignies |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Onhaye | 71 |
2 | Crossing Schaerbeek | 61 |
3 | Entité Manageoise | 57 |
4 | Ostiches | 57 |
5 | Wallonne Ciney | 50 |
6 | Aische | 40 |
7 | RAS Monceau | 40 |
8 | Perwez | 39 |
9 | Braine | 38 |
10 | Arquet | 37 |
11 | Belœil | 35 |
12 | Jodoigne | 34 |
13 | Flénu | 33 |
14 | Jeunesse Tamines | 32 |
15 | Rapid Symphorinois | 30 |
16 | Couvin-Mariembourg | 0 |