Arzúa Kuruluş : 0 |
Estadio Do Viso Rúa do Viso, 53 Arzúa Stad Kapasitesi 2000 Kişi Arzúa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Alondras | 0-0 | Arzúa | |||
02/03/2024 20:30 | MS | Arzúa | 0-3 | UD Ourense | |||
25/02/2024 21:30 | MS | Pontevedra II | 1-0 | Arzúa | |||
18/02/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-2 | Bergantiños | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Arosa | 1-0 | Arzúa | |||
04/02/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-1 | Sarriana | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Betanzos | 2-0 | Arzúa | |||
21/01/2024 14:15 | MS | Silva | 0-0 | Arzúa | |||
14/01/2024 19:00 | MS | Arzúa | 1-3 | Estradense | |||
07/01/2024 17:30 | MS | Polvorín | 2-0 | Arzúa | |||
17/12/2023 19:00 | MS | Arzúa | 2-0 | Barbadás | |||
03/12/2023 19:00 | MS | Paiosaco | 2-2 | Arzúa | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Celta de Vigo III | 4-1 | Arzúa | |||
19/11/2023 19:00 | MS | Arzúa | 1-2 | Rápido Bouzas | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Viveiro | 2-0 | Arzúa | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Arzúa | 0-1 | Atlético Arteixo | |||
29/10/2023 19:00 | MS | Somozas | 3-0 | Arzúa | |||
12/10/2023 18:30 | - | UD Ourense | - | Arzúa | |||
08/10/2023 18:00 | - | Arzúa | - | Pontevedra II | |||
01/10/2023 18:30 | - | Bergantiños | - | Arzúa | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Arzúa | 0-0 | Arosa | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Sarriana | 3-0 | Arzúa | |||
10/09/2023 18:00 | MS | Arzúa | 0-2 | Betanzos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 18:00 | MS | UD Ourense | 3-0 | Arzúa | |||
16/04/2023 13:00 | MS | Arzúa | 3-1 | Choco | |||
09/04/2023 13:00 | - | Atlético Arteixo | - | Arzúa | |||
02/04/2023 18:00 | MS | Arzúa | 0-1 | Silva | |||
26/03/2023 13:00 | - | Celta de Vigo III | - | Arzúa | |||
19/03/2023 19:00 | MS | Arzúa | 0-0 | Viveiro | |||
11/03/2023 20:30 | MS | Rápido Bouzas | 3-2 | Arzúa |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Bergantiños | 53 |
2 | Celta de Vigo III | 48 |
3 | Arosa | 40 |
4 | Atlético Arteixo | 38 |
5 | Alondras | 37 |
6 | UD Ourense | 37 |
7 | Silva | 35 |
8 | Sarriana | 32 |
9 | Rápido Bouzas | 32 |
10 | Somozas | 30 |
11 | Polvorín | 29 |
12 | Estradense | 29 |
13 | Paiosaco | 27 |
14 | Viveiro | 27 |
15 | Barbadás | 27 |
16 | Betanzos | 26 |
17 | Pontevedra II | 20 |
18 | Arzúa | 8 |