Aurora Kuruluş : 1935 |
Estadio Félix Capriles Avenida Juan de La Rosa Cochabamba Stad Kapasitesi 38530 Kişi Aurora Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
19/04/2024 03:00 | PEN | Aurora | 2-3 PS : 4-5 |
Independiente Petrolero | |||
16/04/2024 02:00 | MS | Independiente Petrolero | 0-1 | Aurora | |||
06/04/2024 23:00 | MS | Royal Pari | 0-0 | Aurora | |||
01/04/2024 02:30 | MS | Aurora | 4-2 | Blooming | |||
29/03/2024 03:00 | MS | Blooming | 1-0 | Aurora | |||
21/03/2024 02:00 | MS | Aurora | 4-1 | Royal Pari | |||
14/03/2024 01:00 | MS | Aurora | 4-1 | Nacional Potosí | |||
10/03/2024 22:00 | MS | Jorge Wilstermann | 1-1 | Aurora | |||
03/03/2024 22:00 | MS | Nacional Potosí | 1-0 | Aurora | |||
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/02/2024 03:30 | MS | Botafogo | 6-0 | Aurora | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 22:00 | MS | Aurora | 1-0 | Jorge Wilstermann | |||
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/02/2024 03:30 | MS | Aurora | 1-1 | Botafogo | |||
15/02/2024 03:30 | MS | FBC Melgar | 1-1 | Aurora | |||
08/02/2024 03:30 | MS | Aurora | 1-0 | FBC Melgar | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/12/2023 02:30 | MS | Aurora | 1-0 | Bolívar | |||
12/12/2023 03:00 | MS | Bolívar | 3-1 | Aurora | |||
09/12/2023 22:00 | MS | Aurora | 4-1 | Always Ready | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
06/12/2023 03:00 | MS | Aurora | 3-0 | Vaca Díez | |||
02/12/2023 22:00 | MS | Libertad | 0-1 | Aurora | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/11/2023 22:00 | MS | Always Ready | 0-1 | Aurora | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
24/11/2023 02:30 | MS | Aurora | 3-1 | Blooming | |||
13/11/2023 02:30 | MS | Oriente Petrolero | 1-0 | Aurora | |||
05/11/2023 01:30 | MS | Aurora | 0-3 | The Strongest | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/10/2023 02:30 | MS | Guabirá | 2-0 | Aurora | |||
27/10/2023 01:30 | MS | Aurora | 0-0 | Atlético Palmaflor | |||
24/10/2023 01:00 | MS | Aurora | 2-1 | Santa Cruz | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/10/2023 02:00 | MS | Royal Pari | 2-2 | Aurora | |||
10/10/2023 01:00 | MS | Aurora | 1-0 | Guabirá | |||
04/10/2023 22:00 | MS | Santa Cruz | 1-1 | Aurora | |||
24/08/2023 22:00 | MS | Aurora | 1-2 | Real Tomayapo | |||
19/08/2023 02:00 | MS | Atlético Palmaflor | 0-1 | Aurora | |||
13/08/2023 00:30 | MS | Aurora | 2-1 | Bolívar | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/08/2023 02:00 | MS | The Strongest | 0-1 | Aurora | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
06/08/2023 00:30 | MS | Independiente Petrolero | 1-1 | Aurora | |||
30/07/2023 22:00 | MS | Aurora | 0-1 | Universitario de Vinto | |||
22/07/2023 22:00 | MS | Nacional Potosí | 0-0 | Aurora | |||
17/07/2023 00:30 | MS | Aurora | 1-0 | Jorge Wilstermann | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/07/2023 01:00 | MS | Aurora | 0-0 | Guabirá | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
09/07/2023 22:00 | MS | Always Ready | 3-1 | Aurora | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/07/2023 03:00 | MS | Atlético Palmaflor | 0-0 | Aurora | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
23/06/2023 22:00 | MS | Vaca Díez | 2-3 | Aurora | |||
03/06/2023 02:00 | MS | Aurora | 5-0 | Libertad | |||
21/05/2023 22:00 | MS | Blooming | 2-1 | Aurora | |||
15/05/2023 02:30 | MS | Aurora | 2-2 | Oriente Petrolero | |||
07/05/2023 22:00 | MS | The Strongest | 2-2 | Aurora | |||
30/04/2023 03:00 | MS | Aurora | 3-0 | Royal Pari | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/04/2023 22:00 | MS | Santa Cruz | 0-1 | Aurora | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 00:30 | MS | Guabirá | 1-0 | Aurora | |||
17/04/2023 02:30 | MS | Aurora | 1-1 | Santa Cruz | |||
11/04/2023 03:00 | MS | Real Tomayapo | 2-1 | Aurora | |||
04/04/2023 02:00 | MS | Aurora | 2-1 | Atlético Palmaflor | |||
13/03/2023 00:30 | MS | Bolívar | 1-0 | Aurora | |||
05/03/2023 03:00 | MS | Aurora | 2-0 | Independiente Petrolero | |||
26/02/2023 22:00 | MS | Universitario de Vinto | 1-1 | Aurora | |||
Bolivya - Copa de la División Profesional ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2023 03:00 | MS | Aurora | 1-1 | The Strongest | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
20/02/2023 02:30 | MS | Aurora | 2-0 | Nacional Potosí | |||
13/02/2023 02:30 | MS | Jorge Wilstermann | 0-2 | Aurora | |||
06/02/2023 00:30 | MS | Aurora | 0-0 | Always Ready | |||
Bolivya - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
04/11/2022 03:00 | Ertelendi | Aurora | - | Jorge Wilstermann | |||
01/11/2022 03:30 | Ertelendi | Bolívar | - | Aurora | |||
28/10/2022 01:30 | Ertelendi | Aurora | - | Real Tomayapo | |||
23/10/2022 22:00 | Ertelendi | Royal Pari | - | Aurora | |||
20/10/2022 22:00 | MS | Aurora | 0-2 | Universitario de Vinto | |||
17/10/2022 02:30 | MS | Club Universitario | 1-1 | Aurora | |||
14/10/2022 01:15 | MS | Aurora | 1-2 | Santa Cruz | |||
11/10/2022 03:00 | MS | Independiente Petrolero | 1-1 | Aurora | |||
06/10/2022 02:30 | MS | Aurora | 0-0 | The Strongest | |||
02/10/2022 00:15 | MS | Aurora | 0-0 | Atlético Palmaflor | |||
17/09/2022 22:00 | MS | Always Ready | 0-1 | Aurora | |||
12/09/2022 22:00 | MS | Guabirá | 1-1 | Aurora | |||
10/09/2022 02:00 | MS | Aurora | 1-5 | Nacional Potosí | |||
06/09/2022 03:15 | MS | Oriente Petrolero | 2-1 | Aurora | |||
02/09/2022 01:30 | MS | Aurora | 1-0 | Blooming | |||
28/08/2022 22:00 | MS | Jorge Wilstermann | 2-0 | Aurora | |||
24/08/2022 03:30 | MS | Aurora | 1-4 | Bolívar | |||
20/08/2022 01:00 | MS | Real Tomayapo | 3-0 | Aurora | |||
16/08/2022 02:00 | MS | Aurora | 2-1 | Royal Pari | |||
12/08/2022 01:00 | MS | Universitario de Vinto | 0-3 | Aurora | |||
08/08/2022 02:30 | MS | Aurora | 1-1 | Club Universitario | |||
01/08/2022 22:00 | MS | Santa Cruz | 1-1 | Aurora | |||
30/07/2022 02:00 | MS | Aurora | 1-0 | Independiente Petrolero | |||
25/07/2022 00:15 | MS | The Strongest | 4-0 | Aurora | |||
17/07/2022 02:30 | MS | Atlético Palmaflor | 1-2 | Aurora | |||
10/07/2022 00:15 | MS | Aurora | 1-1 | Always Ready | |||
07/07/2022 01:00 | MS | Aurora | 1-0 | Guabirá | |||
03/07/2022 22:00 | MS | Nacional Potosí | 3-1 | Aurora | |||
21/05/2022 22:00 | MS | The Strongest | 1-0 | Aurora | |||
15/05/2022 22:00 | MS | Aurora | 2-3 | Nacional Potosí | |||
12/05/2022 22:00 | MS | Aurora | 2-4 | Santa Cruz | |||
09/05/2022 00:15 | MS | Jorge Wilstermann | 0-0 | Aurora | |||
01/05/2022 00:15 | MS | Aurora | 3-0 | Club Universitario | |||
24/04/2022 22:00 | MS | Atlético Palmaflor | 0-1 | Aurora | |||
21/04/2022 01:30 | MS | Aurora | 1-1 | Oriente Petrolero | |||
18/04/2022 00:15 | MS | Guabirá | 3-2 | Aurora | |||
12/04/2022 01:30 | MS | Aurora | 1-0 | The Strongest | |||
03/04/2022 01:00 | MS | Nacional Potosí | 2-1 | Aurora | |||
13/03/2022 22:00 | MS | Aurora | 1-0 | Jorge Wilstermann | |||
06/03/2022 22:00 | MS | Santa Cruz | 2-2 | Aurora | |||
27/02/2022 22:00 | MS | Club Universitario | 1-1 | Aurora | |||
20/02/2022 00:15 | MS | Aurora | 1-2 | Atlético Palmaflor |