Borja Kuruluş : 1969 |
Estadio Manuel Meler Calle Barbalanca, s/n Borja Stad Kapasitesi 2000 Kişi Borja Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 22:00 | MS | Borja | 0-2 | Calamocha | |||
03/03/2024 18:30 | MS | Épila | 1-0 | Borja | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Borja | 1-1 | Caspe | |||
21/02/2024 22:00 | MS | Borja | 1-1 | Almudévar | |||
18/02/2024 18:30 | MS | Belchite 97 | 1-0 | Borja | |||
11/02/2024 18:00 | MS | Borja | 0-0 | Fraga | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Ebro | 1-0 | Borja | |||
28/01/2024 14:00 | MS | Borja | 0-0 | CDJ Tamarite | |||
14/01/2024 14:00 | MS | Atlético Monzón | 3-0 | Borja | |||
07/01/2024 18:00 | MS | Borja | 1-3 | Fuentes | |||
16/12/2023 19:00 | MS | Utrillas | 2-0 | Borja | |||
03/12/2023 18:30 | MS | Borja | 0-0 | Illueca | |||
26/11/2023 18:30 | MS | Ejea | 0-1 | Borja | |||
19/11/2023 18:30 | MS | Borja | 1-0 | Cariñena | |||
12/11/2023 14:00 | MS | Cuarte | 3-0 | Borja | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Borja | 0-1 | Binéfar | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Borja | 1-2 | Huesca II | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Calamocha | 2-0 | Borja | |||
14/10/2023 20:00 | - | Borja | - | Épila | |||
07/10/2023 18:00 | - | Caspe | - | Borja | |||
30/09/2023 20:00 | - | Borja | - | Belchite 97 | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Fraga | 2-1 | Borja | |||
17/09/2023 12:30 | MS | Borja | 0-1 | Ebro | |||
09/09/2023 20:30 | MS | CDJ Tamarite | 2-0 | Borja | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/08/2023 20:00 | MS | Borja | 1-2 | Tudelano | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2022 18:00 | MS | Borja | 0-1 | Épila | |||
24/04/2022 13:00 | MS | Giner Torrero | 1-4 | Borja | |||
14/04/2022 13:00 | MS | Borja | 1-2 | Real Zaragoza II | |||
09/04/2022 19:30 | MS | Borja | 1-1 | Utebo | |||
03/04/2022 18:00 | MS | Atlético Monzón | 2-0 | Borja |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ejea | 46 |
2 | Ebro | 45 |
3 | Cuarte | 43 |
4 | Caspe | 42 |
5 | Épila | 40 |
6 | Atlético Monzón | 40 |
7 | Almudévar | 37 |
8 | Calamocha | 37 |
9 | Huesca II | 35 |
10 | Fraga | 33 |
11 | CDJ Tamarite | 33 |
12 | Utrillas | 32 |
13 | Fuentes | 28 |
14 | Binéfar | 28 |
15 | Belchite 97 | 22 |
16 | Illueca | 19 |
17 | Borja | 15 |
18 | Cariñena | 13 |